Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Herbatki

> 
Graz
czw, 21 paź 2010 - 15:22
Czy sa jakies herbatki dla niemowlaków BEZ cukru? w tych wszystkich Hippach i Bobovitach jest cukier.
A można np. podawać dziecku herbatke owocową zaparzaną z torenki - np. jabłkową, malinową.
Dzieć ma 6 mcy.
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post czw, 21 paź 2010 - 15:22
Post #1

Czy sa jakies herbatki dla niemowlaków BEZ cukru? w tych wszystkich Hippach i Bobovitach jest cukier.
A można np. podawać dziecku herbatke owocową zaparzaną z torenki - np. jabłkową, malinową.
Dzieć ma 6 mcy.

--------------------

Szymek 2001
WojtuÅ› 2004
Mikołaj 2010

Graz
czw, 21 paź 2010 - 15:29
Chyba na złym podforum wpisałam, może ktoś to przeniesie np. do karmienia butelką?
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post czw, 21 paź 2010 - 15:29
Post #2

Chyba na złym podforum wpisałam, może ktoś to przeniesie np. do karmienia butelką?

--------------------

Szymek 2001
WojtuÅ› 2004
Mikołaj 2010

Tuni
czw, 21 paź 2010 - 15:55
Za raz przeniosÄ™, ale najpierw odpowiem icon_smile.gif
Mój dzieć bardzo długo pił pierś, więc w ogóle nie musiałm dopajać. Kiedy zaczęłam to była to przegotowana woda, później herbatki Herbapol rumiankowa, potem malinowa i na początku oczywiście "luźniejsza", taka słabsza znaczy icon_smile.gif
Ale koniecznie Herbapol rumiankowa, czy malinowa a nie "o smaku".
Zawsze czytam skład, czy aby na pewno nie ma tam jeszcze innych cudów i dodatków.
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post czw, 21 paź 2010 - 15:55
Post #3

Za raz przeniosÄ™, ale najpierw odpowiem icon_smile.gif
Mój dzieć bardzo długo pił pierś, więc w ogóle nie musiałm dopajać. Kiedy zaczęłam to była to przegotowana woda, później herbatki Herbapol rumiankowa, potem malinowa i na początku oczywiście "luźniejsza", taka słabsza znaczy icon_smile.gif
Ale koniecznie Herbapol rumiankowa, czy malinowa a nie "o smaku".
Zawsze czytam skład, czy aby na pewno nie ma tam jeszcze innych cudów i dodatków.
Graz
czw, 21 paź 2010 - 16:39
DziekujÄ™ icon_smile.gif
A od jakiego wieku mozna te owocowe/ziołowe ekspresowe?
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post czw, 21 paź 2010 - 16:39
Post #4

DziekujÄ™ icon_smile.gif
A od jakiego wieku mozna te owocowe/ziołowe ekspresowe?

--------------------

Szymek 2001
WojtuÅ› 2004
Mikołaj 2010

moko.
czw, 21 paź 2010 - 17:47
Graz mój Oli pije w 99% tylko mleko z piersi. Czasem do lekarza jak idę, albo gdzieś na dłużej to robię mu kompot z jabłek. Kroję jabłko, na wrzątek i mam napój, albo w aptece kupuję herbatę ziołowa z HIPP do zaparzania, a czasem robię młodemu herbate malinową, porzeczkową, jabłkową - wszystko kupuję w sklepie zielarskim. Zaparzam herbatę chwilkę.
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post czw, 21 paź 2010 - 17:47
Post #5

Graz mój Oli pije w 99% tylko mleko z piersi. Czasem do lekarza jak idę, albo gdzieś na dłużej to robię mu kompot z jabłek. Kroję jabłko, na wrzątek i mam napój, albo w aptece kupuję herbatę ziołowa z HIPP do zaparzania, a czasem robię młodemu herbate malinową, porzeczkową, jabłkową - wszystko kupuję w sklepie zielarskim. Zaparzam herbatę chwilkę.

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Graz
czw, 21 paź 2010 - 18:18
Mój też poki co głównie mleko z piersi, ale tak raz na dzień zaczynam Mu dawac coś. Wode spróbuję jeszcze icon_smile.gif Nie chcę wpedzic sie w soczki i tylko soczki, tak jak ze starszymi. Szymek nauczył sie pić wodę, ale Wojtek nadal woli sok (zawsze rozrzedzony). Wody napije sie tylko jak Go bardzo przypili i jak nie ma soczku. Dojrzałam jednak, by całkowicie zrezygnowac z soków i zaparzac herbaty owocowe - pite na zimno i na ciepło. JUz to wprowadziłam u starszaków. )
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post czw, 21 paź 2010 - 18:18
Post #6

Mój też poki co głównie mleko z piersi, ale tak raz na dzień zaczynam Mu dawac coś. Wode spróbuję jeszcze icon_smile.gif Nie chcę wpedzic sie w soczki i tylko soczki, tak jak ze starszymi. Szymek nauczył sie pić wodę, ale Wojtek nadal woli sok (zawsze rozrzedzony). Wody napije sie tylko jak Go bardzo przypili i jak nie ma soczku. Dojrzałam jednak, by całkowicie zrezygnowac z soków i zaparzac herbaty owocowe - pite na zimno i na ciepło. JUz to wprowadziłam u starszaków. )

--------------------

Szymek 2001
WojtuÅ› 2004
Mikołaj 2010

TAQILLA
czw, 28 paź 2010 - 22:46
Graz Mikusiowi wodÄ™ dawaj.
Półroczna Olivia piła rumianek parzony na "cienko" - tak żeby woda nie smakowała wodą icon_wink.gif
Później była mięta i mięta z jabłkiem.
I jakaś mieszanka z koprem włoskim - też parzona.
Herbaty stricte owocowe - parzone - zaczęłyśmy ok. 10 miesiąca. Patrz tylko, zeby w składzie nie było czarnej herbaty bo do tych owocowych lubią czasem dodawać a szkoda lać w takiego malucha teinę.
TAQILLA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,713
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 22:38
Skąd: z drugiej strony świata...
Nr użytkownika: 6,799




post czw, 28 paź 2010 - 22:46
Post #7

Graz Mikusiowi wodÄ™ dawaj.
Półroczna Olivia piła rumianek parzony na "cienko" - tak żeby woda nie smakowała wodą icon_wink.gif
Później była mięta i mięta z jabłkiem.
I jakaś mieszanka z koprem włoskim - też parzona.
Herbaty stricte owocowe - parzone - zaczęłyśmy ok. 10 miesiąca. Patrz tylko, zeby w składzie nie było czarnej herbaty bo do tych owocowych lubią czasem dodawać a szkoda lać w takiego malucha teinę.


--------------------
Olivia 2007
> Herbatki
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 00:26
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama