IPB WARNING [2] reset() expects parameter 1 to be array, boolean given (Line: 1711 of /sources/action_public/topics.php)
IPB WARNING [2] Invalid argument supplied for foreach() (Line: 1713 of /sources/action_public/topics.php)
Seks - oÅ›wiećcie mnie... - Forum dla rodziców: maluchy.pl « ciąża, poród, zdrowie dzieci - babskie pogaduchy ;) « forum maluchy.pl

Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
6 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

Seks - oświećcie mnie...

, proszÄ™...
> , proszÄ™...
Seks - pytanie
Suma głosów: 216
GoÅ›cie nie mogÄ… gÅ‚osować 
Pilawianka
czw, 26 sty 2012 - 22:40
Pomiędzy leżeniem jak kłoda i udawaniem orgazmu a super orgazmem za każdym razem jest wielka przestrzeń.
Ja bardzo lubię seks, sprawia mi wiele radości ale istnieją też sytuacje gdy zwyczajnie mi się nie chce i nie mam zamiaru udawać, że jest inaczej.

Kim więc jest przeciętna kobieta? Bo statystyczna jak wiadomo nie istnieje.
Pilawianka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,937
Dołączył: pią, 14 lis 08 - 17:47
Nr użytkownika: 23,594




post czw, 26 sty 2012 - 22:40
Post #21

Pomiędzy leżeniem jak kłoda i udawaniem orgazmu a super orgazmem za każdym razem jest wielka przestrzeń.
Ja bardzo lubię seks, sprawia mi wiele radości ale istnieją też sytuacje gdy zwyczajnie mi się nie chce i nie mam zamiaru udawać, że jest inaczej.

Kim więc jest przeciętna kobieta? Bo statystyczna jak wiadomo nie istnieje.

--------------------
Pilawianka - dawniej młodziutka

KrzyÅ› 17.12.2015

"Gdy dwoje ludzi żyje razem,
to jest im Å‚atwiej, bo sÄ… razem,
i jest im trudniej, bo sÄ… razem."
malgosia1968
czw, 26 sty 2012 - 22:47
CYTAT(gozar @ Thu, 26 Jan 2012 - 21:46) *
szkoda , że nie ma odpowiedzi pomiędzy tymi dwoma. Bo generalnie lubię seks, ale mam momenty, w życiu że mógłby on dla mnie nie istnieć. I były tego różne powody typu: blokada poporodowa, tabletki anty, kryzysy małżeńskie, okresy totalnego przemęczenia.

ja też bym zaznaczyła coś pomiędzy

malgosia1968


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,471
Dołączył: pią, 04 wrz 09 - 21:23
SkÄ…d: P.T.
Nr użytkownika: 28,966

GG:


post czw, 26 sty 2012 - 22:47
Post #22

CYTAT(gozar @ Thu, 26 Jan 2012 - 21:46) *
szkoda , że nie ma odpowiedzi pomiędzy tymi dwoma. Bo generalnie lubię seks, ale mam momenty, w życiu że mógłby on dla mnie nie istnieć. I były tego różne powody typu: blokada poporodowa, tabletki anty, kryzysy małżeńskie, okresy totalnego przemęczenia.

ja też bym zaznaczyła coś pomiędzy



--------------------
Marek urodzony 02.06.1990 3300g 53cm
Mateusz urodzony 23.05.1991 4150g 59cm
Iza urodzona 04.04.1992 3100g 51cm

Mikołaj urodzony 27.11.2009 2740g 50cm

Franek mój pierwszy wnuczek urodzony 29.09.2011 4100g 58cm
Julek mój drugi wnuczek urodzony 05.08.2015 3900 g 55 cm

"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.. "
tato tak bardzo tęsknię za Tobą [*] 23.09. minie 11 lat :(

"Zobaczyć świat w ziarenku piasku, Niebiosa w jednym kwiecie z lasu. W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, W godzinie - nieskończoność czasu." - William Blake
madama
czw, 26 sty 2012 - 22:54
CYTAT(semi @ Thu, 26 Jan 2012 - 20:49) *
a skad masz taki pomysł? znane mi, przecietne i normalne;), kobiety maja z seksu duzo frajdy. przelecialam w myslach kolezanki ( 04.gif ) - nie mam ani jednej, dla ktorej seks bylby obowiazkiem. dla mnie to b. wazna sfera zycia. lubie:)


Też mi sie wydaje, że wiekszosc ludzi lubi seks, ale uważam, że nie ma powodu współczuć tym co nie lubią (ja akurat nie znam), tak jak nie ma powodu współczuc tym co nie lubią szpinaku czy czekolady.
madama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 908
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 21:33
Nr użytkownika: 363




post czw, 26 sty 2012 - 22:54
Post #23

CYTAT(semi @ Thu, 26 Jan 2012 - 20:49) *
a skad masz taki pomysł? znane mi, przecietne i normalne;), kobiety maja z seksu duzo frajdy. przelecialam w myslach kolezanki ( 04.gif ) - nie mam ani jednej, dla ktorej seks bylby obowiazkiem. dla mnie to b. wazna sfera zycia. lubie:)


Też mi sie wydaje, że wiekszosc ludzi lubi seks, ale uważam, że nie ma powodu współczuć tym co nie lubią (ja akurat nie znam), tak jak nie ma powodu współczuc tym co nie lubią szpinaku czy czekolady.
irminka2
piÄ…, 27 sty 2012 - 09:07
Dla nas ,mimo długiego stażu małżeńskiego, to ciągle bardzo ważna sfera życia, sprawiająca obojgu mnóstwo satysfakcji.
Mam koleżanki, które twierdzą ,że dla nich seks może nie istnieć. Jedna z nich obraziła się na mnie , gdy stwierdziłam to co napisała [użytkownik x],że zastanowiłabym sie nad jej partnerem.
irminka2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,828
Dołączył: pon, 16 cze 03 - 08:58
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 830

GG:


post piÄ…, 27 sty 2012 - 09:07
Post #24

Dla nas ,mimo długiego stażu małżeńskiego, to ciągle bardzo ważna sfera życia, sprawiająca obojgu mnóstwo satysfakcji.
Mam koleżanki, które twierdzą ,że dla nich seks może nie istnieć. Jedna z nich obraziła się na mnie , gdy stwierdziłam to co napisała [użytkownik x],że zastanowiłabym sie nad jej partnerem.
Mafia
piÄ…, 27 sty 2012 - 09:10
Myślę, że nie ma co współczuć tym, którym dany stan rzeczy ODPOWIADA. Nawet jeśli to jest brak orgazmu dotychczas, może te osoby nie szukają, nie potrzebują?

[użytkownik x], zgubnym jest myślenie, że tak jak my widzimy daną materię tak jest najlepiej. Świat nie jest czarno-biały.
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post piÄ…, 27 sty 2012 - 09:10
Post #25

Myślę, że nie ma co współczuć tym, którym dany stan rzeczy ODPOWIADA. Nawet jeśli to jest brak orgazmu dotychczas, może te osoby nie szukają, nie potrzebują?

[użytkownik x], zgubnym jest myślenie, że tak jak my widzimy daną materię tak jest najlepiej. Świat nie jest czarno-biały.

--------------------
Mafia
Użytkownik usunięty

Go??







post piÄ…, 27 sty 2012 - 09:23
Post #26

CYTAT(Mafia @ Fri, 27 Jan 2012 - 09:10) *
Myślę, że nie ma co współczuć tym, którym dany stan rzeczy ODPOWIADA. Nawet jeśli to jest brak orgazmu dotychczas, może te osoby nie szukają, nie potrzebują?

[użytkownik x], zgubnym jest myślenie, że tak jak my widzimy daną materię tak jest najlepiej. Świat nie jest czarno-biały.


Mafio, a czy ja zakładałam, że tak jest dobrze lub źle??? Nie. Ja tylko nie uważam, że "norma" to kobieta leżąca pod facetem, jak kłoda, udająca orgazmy. Kobieta, dla której seks stanowi obowiązek i nie daje jej przyjemności. Według mnie takie stwierdzenie jest po pierwsze nieprawdziwe, po drugie poza margines "normy" wypycha kobiety, które są - jak sądzę - całkiem prawidłowo ukształtowane. I z seksu czerpią frajdę.
madama
piÄ…, 27 sty 2012 - 09:26
CYTAT([użytkownik x] @ Fri, 27 Jan 2012 - 09:23) *
Ja tylko nie uważam, że "norma" to kobieta leżąca pod facetem, jak kłoda, udająca orgazmy. Kobieta, dla której seks stanowi obowiązek i nie daje jej przyjemności.


No0 bo to nie norma, tylko jakiÅ› osiemnastowieczny przesÄ…d. 29.gif 06.gif
madama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 908
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 21:33
Nr użytkownika: 363




post piÄ…, 27 sty 2012 - 09:26
Post #27

CYTAT([użytkownik x] @ Fri, 27 Jan 2012 - 09:23) *
Ja tylko nie uważam, że "norma" to kobieta leżąca pod facetem, jak kłoda, udająca orgazmy. Kobieta, dla której seks stanowi obowiązek i nie daje jej przyjemności.


No0 bo to nie norma, tylko jakiÅ› osiemnastowieczny przesÄ…d. 29.gif 06.gif
Użytkownik usunięty

Go??







post piÄ…, 27 sty 2012 - 09:33
Post #28

Mnie się w ogóle wydaje, że seksualność kobiet nadal jest zepchnięta u nas do tego przysłowiowego średniowiecza. Bo nadal "wiadomo, że dla faceta seks jest naj". Jakby nie było kobiet, które pożądają, albo te, które tak mają były faktycznie klasyfikowane jako "ryczące czterdziestki". To określenie jest nawiasem mówiąc okropne. Może ja jestem przeważliwiona, może zaczynam się starzeć i się "czepiać". Zasmuca mnie też to, że tak duża liczba par w ogóle o ulepszenie pożycia nie zabiega. On sobie, ona sobie, obojgu jest z tym źle, więc szukają uzupełnienia gdzieś na zewnątrz - niekoniecznie w innych układach seksualnych, ale wypełniając swoje potrzeby innymi emocjami, innymi doznaniami. Bardzo się cieszę, jeśli się w swoich przemyśleniach zapędziłam i wcale tak nie jest.
biedronka83
piÄ…, 27 sty 2012 - 09:35
Tamat seksu i ochoty na niego był tu gdzieś poruszany. Dla mnie seks może nie istnieć icon_sad.gif a mój mąż ma (jak sam twierdzi) duże potrzeby. Od kilku lat walczymy z tym i chyba teraz zaczynamy o tym spokojnie rozmawiać bo do tej pory się kłóciliśmy. Czeka nas wizyta u seksuologa. Najgorsze w tym wszystkim jest to że to bardzo negatywnie wpływa na nasze życie icon_sad.gif A tak poza tym wkurza mnie to że wszystko w dzisiejszym świecie kręci się wokół seksu. Włączam tv widzę seks, internet, gazetę i wszędzie to samo (albo ja już mam uczulenie). Ostatnio już nawet powiedziałam do męża że tak jak on uważa facebook że jest wszędzie i przereklamowany tak dla mnie taki jest seks.
biedronka83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,833
Dołączył: czw, 02 kwi 09 - 12:09
Skąd: Małopolska
Nr użytkownika: 26,492




post piÄ…, 27 sty 2012 - 09:35
Post #29

Tamat seksu i ochoty na niego był tu gdzieś poruszany. Dla mnie seks może nie istnieć icon_sad.gif a mój mąż ma (jak sam twierdzi) duże potrzeby. Od kilku lat walczymy z tym i chyba teraz zaczynamy o tym spokojnie rozmawiać bo do tej pory się kłóciliśmy. Czeka nas wizyta u seksuologa. Najgorsze w tym wszystkim jest to że to bardzo negatywnie wpływa na nasze życie icon_sad.gif A tak poza tym wkurza mnie to że wszystko w dzisiejszym świecie kręci się wokół seksu. Włączam tv widzę seks, internet, gazetę i wszędzie to samo (albo ja już mam uczulenie). Ostatnio już nawet powiedziałam do męża że tak jak on uważa facebook że jest wszędzie i przereklamowany tak dla mnie taki jest seks.

--------------------
biedronka83
piÄ…, 27 sty 2012 - 09:39
CYTAT([użytkownik x] @ Fri, 27 Jan 2012 - 09:33) *
Zasmuca mnie też to, że tak duża liczba par w ogóle o ulepszenie pożycia nie zabiega. On sobie, ona sobie, obojgu jest z tym źle, więc szukają uzupełnienia gdzieś na zewnątrz - niekoniecznie w innych układach seksualnych, ale wypełniając swoje potrzeby innymi emocjami, innymi doznaniami. Bardzo się cieszę, jeśli się w swoich przemyśleniach zapędziłam i wcale tak nie jest.


Dokładnie zgadzam się w 100% Ważne jest żeby coś z tym zrobić i my dążymy do tego. Szczerze mówiąc ostatnio bardzo brakuje mi właśnie takiego zamkniętego forum o seksie.
biedronka83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,833
Dołączył: czw, 02 kwi 09 - 12:09
Skąd: Małopolska
Nr użytkownika: 26,492




post piÄ…, 27 sty 2012 - 09:39
Post #30

CYTAT([użytkownik x] @ Fri, 27 Jan 2012 - 09:33) *
Zasmuca mnie też to, że tak duża liczba par w ogóle o ulepszenie pożycia nie zabiega. On sobie, ona sobie, obojgu jest z tym źle, więc szukają uzupełnienia gdzieś na zewnątrz - niekoniecznie w innych układach seksualnych, ale wypełniając swoje potrzeby innymi emocjami, innymi doznaniami. Bardzo się cieszę, jeśli się w swoich przemyśleniach zapędziłam i wcale tak nie jest.


Dokładnie zgadzam się w 100% Ważne jest żeby coś z tym zrobić i my dążymy do tego. Szczerze mówiąc ostatnio bardzo brakuje mi właśnie takiego zamkniętego forum o seksie.

--------------------
Użytkownik usunięty

Go??







post piÄ…, 27 sty 2012 - 10:22
Post #31

A pewnie, że brakuje!
Dabriza
piÄ…, 27 sty 2012 - 10:42
zdecydowanie lubiÄ™
zdecydowanie coraz bardziej
lubię swoją seksualność
i zdecydowanie wolałąbym jednak nie wypowiadać się bardzo otwarcie na forum publicznym
ostatnio odważyłam się i miało to pewne konsekwencje..
Dabriza


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,978
Dołączył: pią, 20 lut 09 - 10:52
SkÄ…d: Beskidy
Nr użytkownika: 25,600




post piÄ…, 27 sty 2012 - 10:42
Post #32

zdecydowanie lubiÄ™
zdecydowanie coraz bardziej
lubię swoją seksualność
i zdecydowanie wolałąbym jednak nie wypowiadać się bardzo otwarcie na forum publicznym
ostatnio odważyłam się i miało to pewne konsekwencje..

--------------------
Kinga ( 30.01.2008) i Anna ( 18.08.2009)
" gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo "
Owidiusz
Elak
piÄ…, 27 sty 2012 - 10:49
CYTAT([użytkownik x] @ Fri, 27 Jan 2012 - 11:23) *
Ja tylko nie uważam, że "norma" to kobieta leżąca pod facetem, jak kłoda, udająca orgazmy.


Ja myślę, że te normy ustalają/starają się narzucić ludzie z poważnymi kompleksami, żeby ukryć swoje kłopoty icon_smile.gif




Elak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,531
Dołączył: sob, 02 paź 04 - 00:10
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,143




post piÄ…, 27 sty 2012 - 10:49
Post #33

CYTAT([użytkownik x] @ Fri, 27 Jan 2012 - 11:23) *
Ja tylko nie uważam, że "norma" to kobieta leżąca pod facetem, jak kłoda, udająca orgazmy.


Ja myślę, że te normy ustalają/starają się narzucić ludzie z poważnymi kompleksami, żeby ukryć swoje kłopoty icon_smile.gif






--------------------
Mama Juleczki, Michałka i Kornelka :)

domi
piÄ…, 27 sty 2012 - 12:09
Na początku zdziwiłam sie, że nie ma wiecej opcji bo ja bym zaznaczyła jakąs nieistniejącą icon_wink.gif. Zwłaszcza, ze w moim życiu były rózne etapy: najpierw lubiłam bardzo, potem wcale, wrecz niecierpiałam (w okresie depresji), a potem średnio.... . Po chwili namysłu mogę zaznaczyć opcję "lubię" ale z dopiskiem "umiarkowanie" 29.gif .
domi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,263
Dołączył: czw, 01 maj 03 - 18:00
SkÄ…d: 3-miasto/kaszuby
Nr użytkownika: 672




post piÄ…, 27 sty 2012 - 12:09
Post #34

Na początku zdziwiłam sie, że nie ma wiecej opcji bo ja bym zaznaczyła jakąs nieistniejącą icon_wink.gif. Zwłaszcza, ze w moim życiu były rózne etapy: najpierw lubiłam bardzo, potem wcale, wrecz niecierpiałam (w okresie depresji), a potem średnio.... . Po chwili namysłu mogę zaznaczyć opcję "lubię" ale z dopiskiem "umiarkowanie" 29.gif .

--------------------
Tomik poezji dla osób refleksyjnych, melancholijnych, z nutką pogody ducha :) "Refleksje pisane piórem anioła".
Miłego dnia :)
tyczka
piÄ…, 27 sty 2012 - 12:17
[użytkownik x], mnie też przyszło złapać się za głowę, kiedy przeczytałam, co Ty zasłyszałaś jako "normę".. icon_eek.gif

OMG.. może obracam się wśród ludzi nieco za bardzo wyzwolonych..? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_eek.gif
tyczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,850
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 12:29
SkÄ…d: Skandynawia
Nr użytkownika: 7,158




post piÄ…, 27 sty 2012 - 12:17
Post #35

[użytkownik x], mnie też przyszło złapać się za głowę, kiedy przeczytałam, co Ty zasłyszałaś jako "normę".. icon_eek.gif

OMG.. może obracam się wśród ludzi nieco za bardzo wyzwolonych..? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_eek.gif

--------------------
Bo Życie po to jest, by je dobrze przeżyć.

Wybaczcie brak polskiej czcionki, komputer mi padl. Bydle!
Kocurek
piÄ…, 27 sty 2012 - 12:25
CYTAT(semi @ Thu, 26 Jan 2012 - 20:49) *
a skad masz taki pomysł? znane mi, przecietne i normalne;), kobiety maja z seksu duzo frajdy. przelecialam w myslach kolezanki ( 04.gif ) - nie mam ani jednej, dla ktorej seks bylby obowiazkiem. dla mnie to b. wazna sfera zycia. lubie:)


Ja mam dwie, które nie lubią. Dają z obowiązku 37.gif i żeby chłop "nie szukał gdzie indziej". Strasznie brzmi.
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post piÄ…, 27 sty 2012 - 12:25
Post #36

CYTAT(semi @ Thu, 26 Jan 2012 - 20:49) *
a skad masz taki pomysł? znane mi, przecietne i normalne;), kobiety maja z seksu duzo frajdy. przelecialam w myslach kolezanki ( 04.gif ) - nie mam ani jednej, dla ktorej seks bylby obowiazkiem. dla mnie to b. wazna sfera zycia. lubie:)


Ja mam dwie, które nie lubią. Dają z obowiązku 37.gif i żeby chłop "nie szukał gdzie indziej". Strasznie brzmi.

--------------------
Potwora
piÄ…, 27 sty 2012 - 12:27
Myślę, że osoba lubiąca seks i prowadząca udane życie erotyczne może być faktycznie zaskoczona faktem jak wiele osób - kobiet seksu nie lubi i nawet przeznacza sporo energii życiowej na to by go unikać.
Zastanawiacie siÄ™ dlaczego?

Kwestia partnera?
Antykoncepcja?
Czynniki osobowościowe?
Choroby?


Ja doświadczyłam niechcenia pod wpływem pigułek anty, kojarzę to jako smutny i pusty, dziwny okres w moim życiu, jakbym to nie była ja icon_wink.gif



Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post piÄ…, 27 sty 2012 - 12:27
Post #37

Myślę, że osoba lubiąca seks i prowadząca udane życie erotyczne może być faktycznie zaskoczona faktem jak wiele osób - kobiet seksu nie lubi i nawet przeznacza sporo energii życiowej na to by go unikać.
Zastanawiacie siÄ™ dlaczego?

Kwestia partnera?
Antykoncepcja?
Czynniki osobowościowe?
Choroby?


Ja doświadczyłam niechcenia pod wpływem pigułek anty, kojarzę to jako smutny i pusty, dziwny okres w moim życiu, jakbym to nie była ja icon_wink.gif



Lutnia
piÄ…, 27 sty 2012 - 12:28
Mnie wynik ankiety nie wydaje siÄ™ dziwny.
Nie zastanawiałabym się także nad partnerem osoby, która wobec seksu przechodzi obojętnie lub za nim nie przepada.
Wszak seks zaczyna się w głowie, to nie sama technika.
Nie wiem, jak wśród Waszych znajomych, ale wśród moich sporo osób ma niestety problemy w związku/ociera się o rozwód, kilka osób ma depresję, całkiem sporo osób ma spore problemy finansowe przekładające się na ich życie partnerskie, itd, itd, itd.
Nie zdziwi mnie, jak 30-40% osób zaznaczy, że za seks dziękuje.
I nie wydaje mi się również, że oznacza to że ich wiedza erotyczna, doświadczenie jest na poziomie średniowiecza, a także że nie są wyzwoleni czy że nie lubią swojej seksualności.
O.K. Jakiś procent z pewnością nie lubi seksu - bo nie. Ale nie sądzę, by dotyczyło to wszystkich, którzy nie zaznaczyli, że za seksem przepadają.
Lutnia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,819
Dołączył: pon, 21 mar 05 - 16:08
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,898




post piÄ…, 27 sty 2012 - 12:28
Post #38

Mnie wynik ankiety nie wydaje siÄ™ dziwny.
Nie zastanawiałabym się także nad partnerem osoby, która wobec seksu przechodzi obojętnie lub za nim nie przepada.
Wszak seks zaczyna się w głowie, to nie sama technika.
Nie wiem, jak wśród Waszych znajomych, ale wśród moich sporo osób ma niestety problemy w związku/ociera się o rozwód, kilka osób ma depresję, całkiem sporo osób ma spore problemy finansowe przekładające się na ich życie partnerskie, itd, itd, itd.
Nie zdziwi mnie, jak 30-40% osób zaznaczy, że za seks dziękuje.
I nie wydaje mi się również, że oznacza to że ich wiedza erotyczna, doświadczenie jest na poziomie średniowiecza, a także że nie są wyzwoleni czy że nie lubią swojej seksualności.
O.K. Jakiś procent z pewnością nie lubi seksu - bo nie. Ale nie sądzę, by dotyczyło to wszystkich, którzy nie zaznaczyli, że za seksem przepadają.

--------------------
domi
piÄ…, 27 sty 2012 - 12:35
CYTAT(tyczka @ Fri, 27 Jan 2012 - 14:17) *
[użytkownik x], mnie też przyszło złapać się za głowę, kiedy przeczytałam, co Ty zasłyszałaś jako "normę".. icon_eek.gif

Czasem mój mąż wraca z pracy z takimi ciekawostkami na temat seksu, że mi cyce opadają (jak mówi moja znajoma z dużym biustem icon_wink.gif ) .
Np. kobiety dają tylko za pieniądze, znaczy na wypłatę 06.gif . Gdy jest za niska, to nie dają wcale.... za karę. Kobiety leżą jak kłody, zerkają na zegarek w trakcie stosunku, pytają "czy już skończyłeś". W dodatku takie opinie nie są pojedyńcze-niestety. Takich niezadowolonych jest wielu. Ciekawe co na ten temat powiedziałyby żony tych niezadowolonych 08.gif ?
domi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,263
Dołączył: czw, 01 maj 03 - 18:00
SkÄ…d: 3-miasto/kaszuby
Nr użytkownika: 672




post piÄ…, 27 sty 2012 - 12:35
Post #39

CYTAT(tyczka @ Fri, 27 Jan 2012 - 14:17) *
[użytkownik x], mnie też przyszło złapać się za głowę, kiedy przeczytałam, co Ty zasłyszałaś jako "normę".. icon_eek.gif

Czasem mój mąż wraca z pracy z takimi ciekawostkami na temat seksu, że mi cyce opadają (jak mówi moja znajoma z dużym biustem icon_wink.gif ) .
Np. kobiety dają tylko za pieniądze, znaczy na wypłatę 06.gif . Gdy jest za niska, to nie dają wcale.... za karę. Kobiety leżą jak kłody, zerkają na zegarek w trakcie stosunku, pytają "czy już skończyłeś". W dodatku takie opinie nie są pojedyńcze-niestety. Takich niezadowolonych jest wielu. Ciekawe co na ten temat powiedziałyby żony tych niezadowolonych 08.gif ?

--------------------
Tomik poezji dla osób refleksyjnych, melancholijnych, z nutką pogody ducha :) "Refleksje pisane piórem anioła".
Miłego dnia :)
Elak
piÄ…, 27 sty 2012 - 12:36
CYTAT(Potwór z Bagien @ Fri, 27 Jan 2012 - 14:27) *
Ja doświadczyłam niechcenia pod wpływem pigułek anty, kojarzę to jako smutny i pusty, dziwny okres w moim życiu, jakbym to nie była ja icon_wink.gif


Miałam tak samo, tabletki były skuteczne na 100% 04.gif
Elak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,531
Dołączył: sob, 02 paź 04 - 00:10
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,143




post piÄ…, 27 sty 2012 - 12:36
Post #40

CYTAT(Potwór z Bagien @ Fri, 27 Jan 2012 - 14:27) *
Ja doświadczyłam niechcenia pod wpływem pigułek anty, kojarzę to jako smutny i pusty, dziwny okres w moim życiu, jakbym to nie była ja icon_wink.gif


Miałam tak samo, tabletki były skuteczne na 100% 04.gif


--------------------
Mama Juleczki, Michałka i Kornelka :)

> Seks - oÅ›wiećcie mnie..., proszÄ™...
Start new topic
Reply to this topic
6 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 16:48
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama