Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
20 Stron V  « poprzednia 16 17 18 19 20 nastÄ™pna  

mamusie z Kutna

> 
katarakta
pon, 21 lis 2011 - 09:23
Dobra godzina zero wybila a tam cisza. No moze od wczoraj odczuwam pobolewanie w dole plecow. Nie jest to bolesne ale odczuwalne. Ta z miesiac temu tez czulam icon_biggrin.gif

No i zamiast miec dzidziusia mam 3 kota. Wczoraj czarna pantera siedziala na drzewie. No przygarnelismy 29.gif przeciez nie wyrzuce icon_biggrin.gif Seniorzy troche psiocza ale w miare ok. Kiedys jak przygarnelismy inna znajde to wiekszy dym zrobily, ale tamtem byl wiekszy i samcowaty. Wiec mialy zagrozenie. Tu jest mala pannica.
Moze ktoraz z Was albo znajomych jest chetny na przygarniecie Pantery. Czarna jak wegiel, oczka bursztynkowe, kuweta opanowana.
katarakta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 981
Dołączył: nie, 07 lut 10 - 12:22
Nr użytkownika: 31,526




post pon, 21 lis 2011 - 09:23
Post #341

Dobra godzina zero wybila a tam cisza. No moze od wczoraj odczuwam pobolewanie w dole plecow. Nie jest to bolesne ale odczuwalne. Ta z miesiac temu tez czulam icon_biggrin.gif

No i zamiast miec dzidziusia mam 3 kota. Wczoraj czarna pantera siedziala na drzewie. No przygarnelismy 29.gif przeciez nie wyrzuce icon_biggrin.gif Seniorzy troche psiocza ale w miare ok. Kiedys jak przygarnelismy inna znajde to wiekszy dym zrobily, ale tamtem byl wiekszy i samcowaty. Wiec mialy zagrozenie. Tu jest mala pannica.
Moze ktoraz z Was albo znajomych jest chetny na przygarniecie Pantery. Czarna jak wegiel, oczka bursztynkowe, kuweta opanowana.

--------------------
2007, 2011
kachaaa
pon, 21 lis 2011 - 09:34
mi sie marzy czarny ale za żadne skarby się T nie zgodzi i tak na rudasa cały czas psioczy a juz ponad rok z nami

zacma okna pomyj , firanki pozawieszaj, podłogi wyszoruj i moze dziś w nocy ...
kachaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,663
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 12:05
SkÄ…d: Wielka Dziura
Nr użytkownika: 382

GG:


post pon, 21 lis 2011 - 09:34
Post #342

mi sie marzy czarny ale za żadne skarby się T nie zgodzi i tak na rudasa cały czas psioczy a juz ponad rok z nami

zacma okna pomyj , firanki pozawieszaj, podłogi wyszoruj i moze dziś w nocy ...

--------------------




katarakta
pon, 21 lis 2011 - 10:33
Okna to bym pomyla wiedzac ze pomoga a nie zalatwia mi przeziebienia.
W weekend raczylam sie grabieniem lisci icon_biggrin.gif Rozbieraniem piaskownicy i podsypywaniem piasku icon_biggrin.gif
Kosci miednicy, pachwin tez bola ale to juz od 15 tyg co jakis czas. Kurka boje sie porodu ale ja juz chce byc po.

Do czarnych kotow to mam mega slabosc. A jeszcze ze to kotka to juz wogole. no ale moze znajda sie dobre rece i przygarna futrzaka, a jak nie to ja go z checia icon_biggrin.gif moj P tez pokocha jak swoje icon_biggrin.gif
katarakta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 981
Dołączył: nie, 07 lut 10 - 12:22
Nr użytkownika: 31,526




post pon, 21 lis 2011 - 10:33
Post #343

Okna to bym pomyla wiedzac ze pomoga a nie zalatwia mi przeziebienia.
W weekend raczylam sie grabieniem lisci icon_biggrin.gif Rozbieraniem piaskownicy i podsypywaniem piasku icon_biggrin.gif
Kosci miednicy, pachwin tez bola ale to juz od 15 tyg co jakis czas. Kurka boje sie porodu ale ja juz chce byc po.

Do czarnych kotow to mam mega slabosc. A jeszcze ze to kotka to juz wogole. no ale moze znajda sie dobre rece i przygarna futrzaka, a jak nie to ja go z checia icon_biggrin.gif moj P tez pokocha jak swoje icon_biggrin.gif

--------------------
2007, 2011
mamusia_Pati
pon, 21 lis 2011 - 20:11
jak miałam rodzic Patrycje to zadne prace fizyczne nie pomagały nienie.gif
a co do kotów to ja mam kota koloru stalowego, moj mąż był przeciwny rok temu jak go braliśmy a teraz to koci sprzymierzeniec i nawet ostatnio słyszałam z jego ust ze gdybysmy rok temu mieli warunki fin. to mielibysmy dwa koty tej samej rasy. Aż sie zdziwiłam ze to powiedział. Nasza kicia dostała ostatnio ksywkę "kłaczek" albo "hello kitty" 04.gif
a my dzisiaj bylismy na szczepieniu, młoda zniosła to dzielnie. Myslałam ze waży wiecej niż wyszło u pediatry na wadze, no ale teraz mogłą mniej przybierać niz wczesniej.
Pati od czwartku na antybiotyku i siedzi w domu...boższeeee idzie dostać na głowę. Jutro m ma służbe wiec sama caluci dzień wieczór i noc z dziecmi, pewnie nie bede mogła doczekać sie wieczora
mamusia_Pati


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 184
Dołączył: sob, 28 lip 07 - 09:19
Nr użytkownika: 15,590

GG:


post pon, 21 lis 2011 - 20:11
Post #344

jak miałam rodzic Patrycje to zadne prace fizyczne nie pomagały nienie.gif
a co do kotów to ja mam kota koloru stalowego, moj mąż był przeciwny rok temu jak go braliśmy a teraz to koci sprzymierzeniec i nawet ostatnio słyszałam z jego ust ze gdybysmy rok temu mieli warunki fin. to mielibysmy dwa koty tej samej rasy. Aż sie zdziwiłam ze to powiedział. Nasza kicia dostała ostatnio ksywkę "kłaczek" albo "hello kitty" 04.gif
a my dzisiaj bylismy na szczepieniu, młoda zniosła to dzielnie. Myslałam ze waży wiecej niż wyszło u pediatry na wadze, no ale teraz mogłą mniej przybierać niz wczesniej.
Pati od czwartku na antybiotyku i siedzi w domu...boższeeee idzie dostać na głowę. Jutro m ma służbe wiec sama caluci dzień wieczór i noc z dziecmi, pewnie nie bede mogła doczekać sie wieczora

--------------------


katarakta
pon, 21 lis 2011 - 20:49
Moj siedzi 3 tyg w domu i juz bym chciala by poszedl do przedszkola. Choc nawet jest kochany bo mi w dzien pozwoli nawet na godzine film urwac icon_razz.gif
Ja kotow mam juz dwie sztuki plus to marne czarne. No i do tego dwa psiurki. No ale kotow moge miec sporo. icon_biggrin.gif

Mamuska a jakiej rasy masz kotka. Pokaz foto.




Uploaded with ImageShack.us

Ten post edytował zacma pon, 21 lis 2011 - 20:52
katarakta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 981
Dołączył: nie, 07 lut 10 - 12:22
Nr użytkownika: 31,526




post pon, 21 lis 2011 - 20:49
Post #345

Moj siedzi 3 tyg w domu i juz bym chciala by poszedl do przedszkola. Choc nawet jest kochany bo mi w dzien pozwoli nawet na godzine film urwac icon_razz.gif
Ja kotow mam juz dwie sztuki plus to marne czarne. No i do tego dwa psiurki. No ale kotow moge miec sporo. icon_biggrin.gif

Mamuska a jakiej rasy masz kotka. Pokaz foto.




Uploaded with ImageShack.us

--------------------
2007, 2011
mamusia_Pati
wto, 22 lis 2011 - 07:13
brytyjczyk
mamusia_Pati


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 184
Dołączył: sob, 28 lip 07 - 09:19
Nr użytkownika: 15,590

GG:


post wto, 22 lis 2011 - 07:13
Post #346

brytyjczyk


--------------------


kachaaa
wto, 22 lis 2011 - 08:44
Oba śliczne dwa icon_smile.gif

zacma choć do mnie na kawę , przejdziesz się z dwa razy w tą i spowrotem wejdziesz z 5 razy na trzecie piętro i piękna data 22-gi Twoja icon_wink.gif
kachaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,663
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 12:05
SkÄ…d: Wielka Dziura
Nr użytkownika: 382

GG:


post wto, 22 lis 2011 - 08:44
Post #347

Oba śliczne dwa icon_smile.gif

zacma choć do mnie na kawę , przejdziesz się z dwa razy w tą i spowrotem wejdziesz z 5 razy na trzecie piętro i piękna data 22-gi Twoja icon_wink.gif

--------------------




katarakta
wto, 22 lis 2011 - 08:51
Na co Ty mnie skazujesz. Taki kawal to ja chyba bym wymiekla. Wyszlabym o 9 doszla na 15. icon_biggrin.gif Do tego bym zamarzla. Dzis juz bylam na badaniach mi zimno. Brrr.
Idac spac mialam tylko jedno napiecie brzucha a tak spalam jak zabita budzac sie dwa razy jak mi biodra odmowily posłuszenstwa.
Dzis jakbym urodzila to szef by zgarnal cala pule w zakladach, jutro P mialby prezent urodzinowy.

Dobra ide zjesc sniadanie bo mnie w brzuszku burczy.

Pati- widze ze kotek pomaga w pracy? Linijki pilnuje. Åšliczne sa brytyjczyki, a jakie ladne oczka miodowe czy tam bursztynkowe ma. Potem jak uda mi sie zrobic wiekszym foto to wstawie.
katarakta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 981
Dołączył: nie, 07 lut 10 - 12:22
Nr użytkownika: 31,526




post wto, 22 lis 2011 - 08:51
Post #348

Na co Ty mnie skazujesz. Taki kawal to ja chyba bym wymiekla. Wyszlabym o 9 doszla na 15. icon_biggrin.gif Do tego bym zamarzla. Dzis juz bylam na badaniach mi zimno. Brrr.
Idac spac mialam tylko jedno napiecie brzucha a tak spalam jak zabita budzac sie dwa razy jak mi biodra odmowily posłuszenstwa.
Dzis jakbym urodzila to szef by zgarnal cala pule w zakladach, jutro P mialby prezent urodzinowy.

Dobra ide zjesc sniadanie bo mnie w brzuszku burczy.

Pati- widze ze kotek pomaga w pracy? Linijki pilnuje. Åšliczne sa brytyjczyki, a jakie ladne oczka miodowe czy tam bursztynkowe ma. Potem jak uda mi sie zrobic wiekszym foto to wstawie.

--------------------
2007, 2011
kachaaa
wto, 22 lis 2011 - 08:57
ejjj no ja tylko pomoc ofiaruje icon_wink.gif

ja na niebieskiego rosyjskiego choruje
kachaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,663
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 12:05
SkÄ…d: Wielka Dziura
Nr użytkownika: 382

GG:


post wto, 22 lis 2011 - 08:57
Post #349

ejjj no ja tylko pomoc ofiaruje icon_wink.gif

ja na niebieskiego rosyjskiego choruje

--------------------




katarakta
wto, 22 lis 2011 - 09:14
Nie no spoko. Jakby cieplo bylo to by poczlapala.

Mi z kotow to maine coon sie marzy, do tego serwal, a tak wogole to kazdy icon_biggrin.gif kot. DO czarnych mam slabosc, rudego bym chciala bo nie mialam.
katarakta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 981
Dołączył: nie, 07 lut 10 - 12:22
Nr użytkownika: 31,526




post wto, 22 lis 2011 - 09:14
Post #350

Nie no spoko. Jakby cieplo bylo to by poczlapala.

Mi z kotow to maine coon sie marzy, do tego serwal, a tak wogole to kazdy icon_biggrin.gif kot. DO czarnych mam slabosc, rudego bym chciala bo nie mialam.

--------------------
2007, 2011
kachaaa
wto, 22 lis 2011 - 09:30
Z Dni Pasji w Żychlinie , kiepska jakość bo ze względu na zwierzęta robione bez lampy a *****oła zapomniałam statywu ale dla ciężarówki wstawię icon_wink.gif





kachaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,663
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 12:05
SkÄ…d: Wielka Dziura
Nr użytkownika: 382

GG:


post wto, 22 lis 2011 - 09:30
Post #351

Z Dni Pasji w Żychlinie , kiepska jakość bo ze względu na zwierzęta robione bez lampy a *****oła zapomniałam statywu ale dla ciężarówki wstawię icon_wink.gif







--------------------




mamusia_Pati
wto, 22 lis 2011 - 09:30
niebieski rosyjski bardzo podobny jest do brytyjczyka tylko szczuplejszy 06.gif
kachaa po co sie tak daleko wyprowadziłas? wpadłybysmy z Justyną na małą czarną a tak co
mamusia_Pati


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 184
Dołączył: sob, 28 lip 07 - 09:19
Nr użytkownika: 15,590

GG:


post wto, 22 lis 2011 - 09:30
Post #352

niebieski rosyjski bardzo podobny jest do brytyjczyka tylko szczuplejszy 06.gif
kachaa po co sie tak daleko wyprowadziłas? wpadłybysmy z Justyną na małą czarną a tak co

--------------------


kachaaa
wto, 22 lis 2011 - 09:33
a tak tez możesz icon_smile.gif spacer zaliczysz icon_smile.gif
kachaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,663
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 12:05
SkÄ…d: Wielka Dziura
Nr użytkownika: 382

GG:


post wto, 22 lis 2011 - 09:33
Post #353

a tak tez możesz icon_smile.gif spacer zaliczysz icon_smile.gif


--------------------




katarakta
wto, 22 lis 2011 - 09:44
O i norweskie tez sa moim marzeniem. Piekne futra.

My mielismy jechac na te dni do Zychlina ale moj syn wybral odpust ( jak to okreslil ze chce jechac tam gdzie mieszka jego byla yyy dziewczyna Nadia ). A ja ubolewalam ze nie ma mnie w Zychlinie.

To ja sie inaczej zapytam czemu zamieszkalyscie tak daleko odemnie. Ja kawy nie pijam ale jak co to zapraszam do siebie. 5 sztuk futer tez Was ugosci icon_razz.gif
katarakta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 981
Dołączył: nie, 07 lut 10 - 12:22
Nr użytkownika: 31,526




post wto, 22 lis 2011 - 09:44
Post #354

O i norweskie tez sa moim marzeniem. Piekne futra.

My mielismy jechac na te dni do Zychlina ale moj syn wybral odpust ( jak to okreslil ze chce jechac tam gdzie mieszka jego byla yyy dziewczyna Nadia ). A ja ubolewalam ze nie ma mnie w Zychlinie.

To ja sie inaczej zapytam czemu zamieszkalyscie tak daleko odemnie. Ja kawy nie pijam ale jak co to zapraszam do siebie. 5 sztuk futer tez Was ugosci icon_razz.gif

--------------------
2007, 2011
kachaaa
wto, 22 lis 2011 - 09:52
CYTAT(zacma @ Tue, 22 Nov 2011 - 09:44) *
To ja sie inaczej zapytam czemu zamieszkalyscie tak daleko odemnie. Ja kawy nie pijam ale jak co to zapraszam do siebie. 5 sztuk futer tez Was ugosci icon_razz.gif


... bo w tamtej okolicy Jaśnie Państwo nie znalazło odpowiedniego metraża icon_wink.gif
kachaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,663
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 12:05
SkÄ…d: Wielka Dziura
Nr użytkownika: 382

GG:


post wto, 22 lis 2011 - 09:52
Post #355

CYTAT(zacma @ Tue, 22 Nov 2011 - 09:44) *
To ja sie inaczej zapytam czemu zamieszkalyscie tak daleko odemnie. Ja kawy nie pijam ale jak co to zapraszam do siebie. 5 sztuk futer tez Was ugosci icon_razz.gif


... bo w tamtej okolicy Jaśnie Państwo nie znalazło odpowiedniego metraża icon_wink.gif


--------------------




katarakta
wto, 22 lis 2011 - 13:22
hehe. No jak to nie , dzialek pod dostatkiem icon_biggrin.gif budowac sie mozna. Na przeciwko mialam staw, teraz juz go nie ma i rosnie mi blizniak 41.gif . Komarow sie pozbylam, rechoczacych cala noc zabek mi szkoda ale takiego molocha mi nie trzeba.

I znow na wszystko mam wku*wa. Poszlam za namowa umyc okna, umylam dwa bo na reszte zabrakolo mi recznika kuchennego, srajtasma to nie mycie bo pylli a scierkami/ szmatkami nie umiem icon_biggrin.gif. Dziecko wystawilam na dwor bo mi cisnienie podnioslo, kazalam sie wykrzyczec i wrocic.

katarakta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 981
Dołączył: nie, 07 lut 10 - 12:22
Nr użytkownika: 31,526




post wto, 22 lis 2011 - 13:22
Post #356

hehe. No jak to nie , dzialek pod dostatkiem icon_biggrin.gif budowac sie mozna. Na przeciwko mialam staw, teraz juz go nie ma i rosnie mi blizniak 41.gif . Komarow sie pozbylam, rechoczacych cala noc zabek mi szkoda ale takiego molocha mi nie trzeba.

I znow na wszystko mam wku*wa. Poszlam za namowa umyc okna, umylam dwa bo na reszte zabrakolo mi recznika kuchennego, srajtasma to nie mycie bo pylli a scierkami/ szmatkami nie umiem icon_biggrin.gif. Dziecko wystawilam na dwor bo mi cisnienie podnioslo, kazalam sie wykrzyczec i wrocic.



--------------------
2007, 2011
kachaaa
wto, 22 lis 2011 - 17:16
na budowe nie mam sił i nerwów a okna miałaś u mnie myć właśnie kończą ocieplać blok więc szyby "zasmarkane" że skrobania na dwa dni .

22,11,11 baardzo ładna data zostało Ci młoda damo jakieś 7,5 h
kachaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,663
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 12:05
SkÄ…d: Wielka Dziura
Nr użytkownika: 382

GG:


post wto, 22 lis 2011 - 17:16
Post #357

na budowe nie mam sił i nerwów a okna miałaś u mnie myć właśnie kończą ocieplać blok więc szyby "zasmarkane" że skrobania na dwa dni .

22,11,11 baardzo ładna data zostało Ci młoda damo jakieś 7,5 h

--------------------




katarakta
wto, 22 lis 2011 - 19:19
Tak tak mow do corki 06.gif. Ja to z checia, ale ona ma mnie w nosie.
Dzis nawet maraton zrobilam i zobaczymy.

Kapusniak sobie gotuje bo normalnie jak na poczatku jesc nic nie moglam tak teraz niczego sobie nie odawiam, czy to slodkosci czy pepsi icon_biggrin.gif czy innego zardelka.
katarakta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 981
Dołączył: nie, 07 lut 10 - 12:22
Nr użytkownika: 31,526




post wto, 22 lis 2011 - 19:19
Post #358

Tak tak mow do corki 06.gif. Ja to z checia, ale ona ma mnie w nosie.
Dzis nawet maraton zrobilam i zobaczymy.

Kapusniak sobie gotuje bo normalnie jak na poczatku jesc nic nie moglam tak teraz niczego sobie nie odawiam, czy to slodkosci czy pepsi icon_biggrin.gif czy innego zardelka.

--------------------
2007, 2011
mamusia_Pati
wto, 22 lis 2011 - 20:32
oj ja to w ciązy też miałam apetyt a teraz mam 12 kg nadwagi.
Kachaa nie martw sie jeszcze sie do ciebie zlecimy, niech nam tylko dzieciaki podrosnÄ… i na butle przejdÄ….
zacma a Tobie to ormony buzują jak trza...dziecie wystawiać na dwór nienie.gif
mamusia_Pati


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 184
Dołączył: sob, 28 lip 07 - 09:19
Nr użytkownika: 15,590

GG:


post wto, 22 lis 2011 - 20:32
Post #359

oj ja to w ciązy też miałam apetyt a teraz mam 12 kg nadwagi.
Kachaa nie martw sie jeszcze sie do ciebie zlecimy, niech nam tylko dzieciaki podrosnÄ… i na butle przejdÄ….
zacma a Tobie to ormony buzują jak trza...dziecie wystawiać na dwór nienie.gif


--------------------


katarakta
wto, 22 lis 2011 - 20:48
no lepij niech idze na dwor sie wykrzyczec niz mialby wciry dostac:)
katarakta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 981
Dołączył: nie, 07 lut 10 - 12:22
Nr użytkownika: 31,526




post wto, 22 lis 2011 - 20:48
Post #360

no lepij niech idze na dwor sie wykrzyczec niz mialby wciry dostac:)

--------------------
2007, 2011
> mamusie z Kutna
Start new topic
Reply to this topic
20 Stron V  « poprzednia 16 17 18 19 20 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 04:58
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama