Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
37 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

*** Majusie - część 2 ***

, Nasze maÅ‚e “Majusie” to teraz mobilne pracusie!
> , Nasze maÅ‚e “Majusie” to teraz mobilne pracusie!
foczka_82
czw, 11 gru 2008 - 13:54
hehe lepiej sie modl, zeby w okresie dojrzewania byla spokojniejsza hihihi
foczka_82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,831
Dołączył: wto, 20 mar 07 - 10:13
SkÄ…d: torun-berlin
Nr użytkownika: 12,141

GG:


post czw, 11 gru 2008 - 13:54
Post #41

hehe lepiej sie modl, zeby w okresie dojrzewania byla spokojniejsza hihihi

--------------------
Hubis 08.09.2006

Fabianek 02.05.2008
Gosia83
czw, 11 gru 2008 - 14:21
CYTAT(foczka_82 @ Thu, 11 Dec 2008 - 13:54) *
hehe lepiej sie modl, zeby w okresie dojrzewania byla spokojniejsza hihihi


Foczka no prosze CiÄ™ - nie strasz... 37.gif 04.gif 04.gif 04.gif

Ten post edytował Gosia83 czw, 11 gru 2008 - 14:21
Gosia83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,296
Dołączył: nie, 14 paź 07 - 11:07
Skąd: małopolska
Nr użytkownika: 16,520




post czw, 11 gru 2008 - 14:21
Post #42

CYTAT(foczka_82 @ Thu, 11 Dec 2008 - 13:54) *
hehe lepiej sie modl, zeby w okresie dojrzewania byla spokojniejsza hihihi


Foczka no prosze CiÄ™ - nie strasz... 37.gif 04.gif 04.gif 04.gif

--------------------

...asia...

Go??







post czw, 11 gru 2008 - 15:07
Post #43

AnnieLo śliczny kolaż, czapki z głów 06.gif .
Gosia83
czw, 11 gru 2008 - 19:44
Helloł kobitki moje a gdzie się podziewacie jak Was nie ma...hmmm?
Tylko nie mówcie że jeszcze sprzątacie, bo ja dziś już padam - a jutro jeszcze więcej... 21.gif

I do tego chole..cia krzywo zawiesiłam sobie firankę...i tak na nią patrzą i mnie trafia...ale nie mam siły jej już porawić no... 21.gif...i jeszcze do tego syrenka się włończyla...swoją drogą dość często dzis się włańcza... diabel.gif
Gosia83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,296
Dołączył: nie, 14 paź 07 - 11:07
Skąd: małopolska
Nr użytkownika: 16,520




post czw, 11 gru 2008 - 19:44
Post #44

Helloł kobitki moje a gdzie się podziewacie jak Was nie ma...hmmm?
Tylko nie mówcie że jeszcze sprzątacie, bo ja dziś już padam - a jutro jeszcze więcej... 21.gif

I do tego chole..cia krzywo zawiesiłam sobie firankę...i tak na nią patrzą i mnie trafia...ale nie mam siły jej już porawić no... 21.gif...i jeszcze do tego syrenka się włończyla...swoją drogą dość często dzis się włańcza... diabel.gif

--------------------

Becik
piÄ…, 12 gru 2008 - 08:26
Kurde a ja nie mam czasu na swiateczne pozadki... 37.gif ojjj...ojjj 29.gif
Uczulenie koło buzi zeszło po masci (przypuszczam steryd)ale znów się pojawia a to by oznaczało ze to jedzenie ją uczula 37.gif lekarka podejzewa cukir mleczny..tzw.laktoze 37.gif 37.gif tylko nie to...co ona bedzie jesc? 21.gif
Becik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,719
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 18:37
Nr użytkownika: 6,529

GG:


post piÄ…, 12 gru 2008 - 08:26
Post #45

Kurde a ja nie mam czasu na swiateczne pozadki... 37.gif ojjj...ojjj 29.gif
Uczulenie koło buzi zeszło po masci (przypuszczam steryd)ale znów się pojawia a to by oznaczało ze to jedzenie ją uczula 37.gif lekarka podejzewa cukir mleczny..tzw.laktoze 37.gif 37.gif tylko nie to...co ona bedzie jesc? 21.gif

--------------------
...asia...

Go??







post piÄ…, 12 gru 2008 - 08:53
Post #46

Becik a karmisz młodą piersią? Moja Mati na Bebilonie Pepti z racji skazy i kaszki jej daję ryżowe...


Gosia ja sporo piszę na ogólnym forum 06.gif .
Ja nie sprzątam szczególnie przed świętami bo mamy kawalerkę i muszę sprzątać na bieżąco 06.gif .
Becik
piÄ…, 12 gru 2008 - 09:02
Nie piersią juz od mc wogóle...bo sie nie da jak sie pracuje różnie 32.gif mleko pije bebiko a kaszki tez normalne je...teraz mam problem jak znalesc winowajcę?co jej odstawić a co podawać?Pójde do lekarki ale moze wy macie jakiś pomysł od czego tu zacząć?
A ona mi sporo ulewa mleka..mówiłam lekarce ale ona mówi ze to przez to ze ona bardzo ruchliwa jest...hmmm?!

Ten post edytował Becik pią, 12 gru 2008 - 09:04
Becik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,719
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 18:37
Nr użytkownika: 6,529

GG:


post piÄ…, 12 gru 2008 - 09:02
Post #47

Nie piersią juz od mc wogóle...bo sie nie da jak sie pracuje różnie 32.gif mleko pije bebiko a kaszki tez normalne je...teraz mam problem jak znalesc winowajcę?co jej odstawić a co podawać?Pójde do lekarki ale moze wy macie jakiś pomysł od czego tu zacząć?
A ona mi sporo ulewa mleka..mówiłam lekarce ale ona mówi ze to przez to ze ona bardzo ruchliwa jest...hmmm?!

--------------------
foczka_82
piÄ…, 12 gru 2008 - 10:06
heheh
tak ja sobie powoli sprzatam icon_smile.gif w miare mozliwosci, codziennie po troszku icon_smile.gif
foczka_82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,831
Dołączył: wto, 20 mar 07 - 10:13
SkÄ…d: torun-berlin
Nr użytkownika: 12,141

GG:


post piÄ…, 12 gru 2008 - 10:06
Post #48

heheh
tak ja sobie powoli sprzatam icon_smile.gif w miare mozliwosci, codziennie po troszku icon_smile.gif

--------------------
Hubis 08.09.2006

Fabianek 02.05.2008
Becik
piÄ…, 12 gru 2008 - 10:11
Pójde i kupie mleko HA i zobacze moze to skaza białkowa...jak tak to chyba jej po tym mleku te uczulenie przestanie wychodzić?
Becik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,719
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 18:37
Nr użytkownika: 6,529

GG:


post piÄ…, 12 gru 2008 - 10:11
Post #49

Pójde i kupie mleko HA i zobacze moze to skaza białkowa...jak tak to chyba jej po tym mleku te uczulenie przestanie wychodzić?

--------------------
Gosia83
piÄ…, 12 gru 2008 - 12:27
No Becik ja bym zmieniła mleko na początek...może rzeczywiście skaza...szkoda ze mała już nie cycaca...ale ważne żeby zdrowa była... 06.gif
A z tym ulewaniem to może coś w tym jest, moja też dużo ulewa...ale jak ma nie ulewać jak ona zaraz na brzuch chce i szaleje...ona w miejscu nie usiedzi juz ani minutki... nienie.gif

Ja porządki cześć dalsza...właśnie doprowadziłam do porządku drugi pokój...oczywiście z pomoca męża, bo ktoś musial mi meble poprzesuwać żeby za nimi wysprząteć...a najgorszy to narożnik...jestem fanką narożników ale do sprzątania to one się nie nadają... diabel.gif
Czyli 2 pokoje wysprzątane na cacy...ale jeszcze 1 pokój...kuchnia łazienka...
ubikacja i kaltka schodowa też wysprzątana...ale tu już mam pomoc mamy...bo ona dopiero dół remontuje i mieszka z nami...swoją drogą jak remont jest to się tak kurzy ze nie opłaca sie sprzątać no...

A mój mąz dzis ma impreze zakładową...hm...ciekawe o której wróci z "baru" i w jakim stanie... 21.gif
Pamiętam jak w tamtym roku ja ciężarna i mój K - musieliśmy kuzyna zanieść do domu bo taki beten był...a ja po nich przyjechałam...oj zona się złościła na kuzyna złościła i w tym roku ma zakaz... frajer.gif
Gosia83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,296
Dołączył: nie, 14 paź 07 - 11:07
Skąd: małopolska
Nr użytkownika: 16,520




post piÄ…, 12 gru 2008 - 12:27
Post #50

No Becik ja bym zmieniła mleko na początek...może rzeczywiście skaza...szkoda ze mała już nie cycaca...ale ważne żeby zdrowa była... 06.gif
A z tym ulewaniem to może coś w tym jest, moja też dużo ulewa...ale jak ma nie ulewać jak ona zaraz na brzuch chce i szaleje...ona w miejscu nie usiedzi juz ani minutki... nienie.gif

Ja porządki cześć dalsza...właśnie doprowadziłam do porządku drugi pokój...oczywiście z pomoca męża, bo ktoś musial mi meble poprzesuwać żeby za nimi wysprząteć...a najgorszy to narożnik...jestem fanką narożników ale do sprzątania to one się nie nadają... diabel.gif
Czyli 2 pokoje wysprzątane na cacy...ale jeszcze 1 pokój...kuchnia łazienka...
ubikacja i kaltka schodowa też wysprzątana...ale tu już mam pomoc mamy...bo ona dopiero dół remontuje i mieszka z nami...swoją drogą jak remont jest to się tak kurzy ze nie opłaca sie sprzątać no...

A mój mąz dzis ma impreze zakładową...hm...ciekawe o której wróci z "baru" i w jakim stanie... 21.gif
Pamiętam jak w tamtym roku ja ciężarna i mój K - musieliśmy kuzyna zanieść do domu bo taki beten był...a ja po nich przyjechałam...oj zona się złościła na kuzyna złościła i w tym roku ma zakaz... frajer.gif

--------------------

AnnieLo
piÄ…, 12 gru 2008 - 14:38
Bylam dzis znowu na tej kontroli, choc leje jak z cebra u nas - na razie nie dajemy antybiotyku, wciaz inhalacje, lekarstwo w tabletce rozpuszczalnej no i nawilzanie noska sprayem, odsysanie...
AnnieLo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,877
Dołączył: wto, 07 mar 06 - 08:50
Skąd: Italiańsko
Nr użytkownika: 5,156




post piÄ…, 12 gru 2008 - 14:38
Post #51

Bylam dzis znowu na tej kontroli, choc leje jak z cebra u nas - na razie nie dajemy antybiotyku, wciaz inhalacje, lekarstwo w tabletce rozpuszczalnej no i nawilzanie noska sprayem, odsysanie...

--------------------
Leo(nid): 3.11.2006 & Ma®x: 18.04.2008
Gosia83
piÄ…, 12 gru 2008 - 16:49
Biedny Max...niech go kurcze opóści ta choroba no... przytul.gif

A mi właśnie ciasto sie piecze w piekarniku bo na juto się goście zapowiedzieli...Chrzestny Kini z żoną ma przyjechać - chyba na noc zostaną...więc na szybkiego ciacho upichciłam, a potem tylko masa, albo jutro...zobaczymy jak Kinia pozwoli...miałam zrobić zwykła roladę, ale obejrzałam co mam w lodówce i w-zetke z masą Bieluch zrobilam... 29.gif
No i kurcze przydałaby się jakaś sałatka...tylko nie mam pomysłu...
coś szybkiego i dobrego - macie pomysł?
Gosia83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,296
Dołączył: nie, 14 paź 07 - 11:07
Skąd: małopolska
Nr użytkownika: 16,520




post piÄ…, 12 gru 2008 - 16:49
Post #52

Biedny Max...niech go kurcze opóści ta choroba no... przytul.gif

A mi właśnie ciasto sie piecze w piekarniku bo na juto się goście zapowiedzieli...Chrzestny Kini z żoną ma przyjechać - chyba na noc zostaną...więc na szybkiego ciacho upichciłam, a potem tylko masa, albo jutro...zobaczymy jak Kinia pozwoli...miałam zrobić zwykła roladę, ale obejrzałam co mam w lodówce i w-zetke z masą Bieluch zrobilam... 29.gif
No i kurcze przydałaby się jakaś sałatka...tylko nie mam pomysłu...
coś szybkiego i dobrego - macie pomysł?

--------------------

Gosia83
piÄ…, 12 gru 2008 - 17:55
A tak swoją drogą czy wasze pociechy sprężynują już?
Bo moja zaczeła już kiedyś...i radość ma taką że hej... 06.gif
Gosia83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,296
Dołączył: nie, 14 paź 07 - 11:07
Skąd: małopolska
Nr użytkownika: 16,520




post piÄ…, 12 gru 2008 - 17:55
Post #53

A tak swoją drogą czy wasze pociechy sprężynują już?
Bo moja zaczeła już kiedyś...i radość ma taką że hej... 06.gif

--------------------

foczka_82
sob, 13 gru 2008 - 10:54
na szybko to ja zawsze salatke z tunczyka robie, tunczyk ,ryz, jajka, ogorek kiszony, kukurydza, por.. co wrzucisz to masz icon_razz.gif no i majonezu troche icon_smile.gif albo tez jest fajna z kurczaka podsmazasz piers kurczaka w kosteczke z cebulka i dodajesz to samo co wyzej icon_smile.gif bez tunczyka oczywiscie icon_smile.gif mozna tez papryke.. cokolwiek icon_smile.gif
i co znaczy sprezynuja?? icon_smile.gif bo Fabian dopiero co nauczyl sie przekrecac z plecow na brzuch hehe
AnnieLo dla Maxia duzo zdrowka!!
juz niedlugo swieta icon_smile.gif
foczka_82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,831
Dołączył: wto, 20 mar 07 - 10:13
SkÄ…d: torun-berlin
Nr użytkownika: 12,141

GG:


post sob, 13 gru 2008 - 10:54
Post #54

na szybko to ja zawsze salatke z tunczyka robie, tunczyk ,ryz, jajka, ogorek kiszony, kukurydza, por.. co wrzucisz to masz icon_razz.gif no i majonezu troche icon_smile.gif albo tez jest fajna z kurczaka podsmazasz piers kurczaka w kosteczke z cebulka i dodajesz to samo co wyzej icon_smile.gif bez tunczyka oczywiscie icon_smile.gif mozna tez papryke.. cokolwiek icon_smile.gif
i co znaczy sprezynuja?? icon_smile.gif bo Fabian dopiero co nauczyl sie przekrecac z plecow na brzuch hehe
AnnieLo dla Maxia duzo zdrowka!!
juz niedlugo swieta icon_smile.gif

--------------------
Hubis 08.09.2006

Fabianek 02.05.2008
Gosia83
sob, 13 gru 2008 - 14:31
Dzięki foczka - już zobilam...ryż, gotowana pierś z kurczaka, ogórek kiszony, papryka, jajka, troszeczkę cebuli, kukurydza, majonez przyprawy i gotowa... 03.gif
ta piersza od Ciebie to u mnie nie przejdzie...niestety mój mąż nioenawidzi ryby w żadnej postaci... 32.gif

A sprężynuje to znaczy tak hm...podskakuje...trzymana pod pachy ugina i prostuje nogi...i tak w kółko...
a jaka radocha.... 03.gif

A moje dziecko dziś przewróciło kosz ze śmieciami na siebie... 37.gif

Ten post edytował Gosia83 sob, 13 gru 2008 - 16:36
Gosia83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,296
Dołączył: nie, 14 paź 07 - 11:07
Skąd: małopolska
Nr użytkownika: 16,520




post sob, 13 gru 2008 - 14:31
Post #55

Dzięki foczka - już zobilam...ryż, gotowana pierś z kurczaka, ogórek kiszony, papryka, jajka, troszeczkę cebuli, kukurydza, majonez przyprawy i gotowa... 03.gif
ta piersza od Ciebie to u mnie nie przejdzie...niestety mój mąż nioenawidzi ryby w żadnej postaci... 32.gif

A sprężynuje to znaczy tak hm...podskakuje...trzymana pod pachy ugina i prostuje nogi...i tak w kółko...
a jaka radocha.... 03.gif

A moje dziecko dziś przewróciło kosz ze śmieciami na siebie... 37.gif

--------------------

okruszek
sob, 13 gru 2008 - 20:28
">


ja tez szybciutko...wstawiam moją kochaną córeczkę która próbuje wyskoczyć z łózeczka

Porządków nie robię bo mamy jeden pokój więc trzeba sprzątac na bieżąco-tak jak ktoś szybciej powiedział icon_smile.gif
no dziewczyny pochwalcie siÄ™ co macie pod choinkÄ™ dla swoich pociech?
mysmy kupili szczeniaczka uczniaczka z fishera price
okruszek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,904
Dołączył: śro, 15 lis 06 - 17:21
Nr użytkownika: 8,487




post sob, 13 gru 2008 - 20:28
Post #56

">


ja tez szybciutko...wstawiam moją kochaną córeczkę która próbuje wyskoczyć z łózeczka

Porządków nie robię bo mamy jeden pokój więc trzeba sprzątac na bieżąco-tak jak ktoś szybciej powiedział icon_smile.gif
no dziewczyny pochwalcie siÄ™ co macie pod choinkÄ™ dla swoich pociech?
mysmy kupili szczeniaczka uczniaczka z fishera price

--------------------




Moje Kochane Aniołki (5tc) sty. 2007. (8tc)paz.2011
Gosia83
sob, 13 gru 2008 - 23:50
Nasza Kinia ma dostać sanki pod choinkę...tylko jeszcze ich nie mamy... 37.gif

okruszek - Kinia piękna...uśmiech rewelacyjny...hm...tylko nie boisz się tak wysoka ją mieć...u mnie już od dawna wysokość w łóżeczku zmieniona...moja laska też tak wstaje...mało tego ona już wstała 2 razy na nogi...sama 37.gif
Ja to normalnie serce w gardle mam...jak jÄ… nakryjÄ™ stojÄ…cÄ…... 41.gif...

No a tak to Kinia siedzi już całkiem pewnie, sama siada hm...raczkować też raczkuje ale dalej woli pozycje na brzuchu - jakoś bardziej preferuje czołganie niż raczkowanie...no i sprężynuje...

A przede wszystkim bałagani i wszystko co nie treba ją interesuje...łobuziak mały wszędzie wejdzie i się wspina...np. na nieszczesny kosz na śmieci...i tymm samym śmieci na niej lądują... 48.gif
Gosia83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,296
Dołączył: nie, 14 paź 07 - 11:07
Skąd: małopolska
Nr użytkownika: 16,520




post sob, 13 gru 2008 - 23:50
Post #57

Nasza Kinia ma dostać sanki pod choinkę...tylko jeszcze ich nie mamy... 37.gif

okruszek - Kinia piękna...uśmiech rewelacyjny...hm...tylko nie boisz się tak wysoka ją mieć...u mnie już od dawna wysokość w łóżeczku zmieniona...moja laska też tak wstaje...mało tego ona już wstała 2 razy na nogi...sama 37.gif
Ja to normalnie serce w gardle mam...jak jÄ… nakryjÄ™ stojÄ…cÄ…... 41.gif...

No a tak to Kinia siedzi już całkiem pewnie, sama siada hm...raczkować też raczkuje ale dalej woli pozycje na brzuchu - jakoś bardziej preferuje czołganie niż raczkowanie...no i sprężynuje...

A przede wszystkim bałagani i wszystko co nie treba ją interesuje...łobuziak mały wszędzie wejdzie i się wspina...np. na nieszczesny kosz na śmieci...i tymm samym śmieci na niej lądują... 48.gif

--------------------

foczka_82
nie, 14 gru 2008 - 08:07
no wlasnie my mamy tak kolyske, ale maly narazie tylko lezy, wiec w miare bezpiecznie icon_smile.gif a tu widze.. mozna by juz obnizyc icon_razz.gif Kinia przeurocza icon_smile.gif
my stalismy w sklepie chyba z gozine przed tym regalam i w sumie bez specjalnego zdecydowania wzielismy organki z chicco, jeszcze do konca nie wiem co one tam robia, hehe pobawie sie w wigilie icon_razz.gif

Ten post edytował foczka_82 nie, 14 gru 2008 - 08:08
foczka_82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,831
Dołączył: wto, 20 mar 07 - 10:13
SkÄ…d: torun-berlin
Nr użytkownika: 12,141

GG:


post nie, 14 gru 2008 - 08:07
Post #58

no wlasnie my mamy tak kolyske, ale maly narazie tylko lezy, wiec w miare bezpiecznie icon_smile.gif a tu widze.. mozna by juz obnizyc icon_razz.gif Kinia przeurocza icon_smile.gif
my stalismy w sklepie chyba z gozine przed tym regalam i w sumie bez specjalnego zdecydowania wzielismy organki z chicco, jeszcze do konca nie wiem co one tam robia, hehe pobawie sie w wigilie icon_razz.gif

--------------------
Hubis 08.09.2006

Fabianek 02.05.2008
Gosia83
nie, 14 gru 2008 - 13:01
Moja kołyska już dawno złożona...ale moja w sumie bardzo mało czasu spędza w łóżeczku...nie lubi bo ma ograniczone pole do popisu...ona podłogę najbardziej preferuje... 06.gif

U mnie wczoraj impreza do późna Kinia spać nie chciała...ale dobrze się bawiła...uśpiła się coś koło 12 dopiero... 48.gif
Były dwie koleżanki co termin mają obie na marzec...można było sobie brzuszki porównać...a akurat 2 zupełnie inne...ech...kiedy to było... 41.gif

No...i basen oczywiście z rana zaliczyłam - jak zwykle...zmieniłam ostatnio bo mąż dostał z zakładu pracy karnety i akurat na ten co ja nie jeździłam...wolę mój perwszy ale że mam darmowy to trzeba karnet wykorzystać... 29.gif

A dzis jedziemjy z mężulkiem i Kinia oczywiści też...do Krakowa... - hm...mój mąż coś kombinuje i chyba się domyślam o co chodzi... 03.gif, ale pewna nie jestem...
Gosia83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,296
Dołączył: nie, 14 paź 07 - 11:07
Skąd: małopolska
Nr użytkownika: 16,520




post nie, 14 gru 2008 - 13:01
Post #59

Moja kołyska już dawno złożona...ale moja w sumie bardzo mało czasu spędza w łóżeczku...nie lubi bo ma ograniczone pole do popisu...ona podłogę najbardziej preferuje... 06.gif

U mnie wczoraj impreza do późna Kinia spać nie chciała...ale dobrze się bawiła...uśpiła się coś koło 12 dopiero... 48.gif
Były dwie koleżanki co termin mają obie na marzec...można było sobie brzuszki porównać...a akurat 2 zupełnie inne...ech...kiedy to było... 41.gif

No...i basen oczywiście z rana zaliczyłam - jak zwykle...zmieniłam ostatnio bo mąż dostał z zakładu pracy karnety i akurat na ten co ja nie jeździłam...wolę mój perwszy ale że mam darmowy to trzeba karnet wykorzystać... 29.gif

A dzis jedziemjy z mężulkiem i Kinia oczywiści też...do Krakowa... - hm...mój mąż coś kombinuje i chyba się domyślam o co chodzi... 03.gif, ale pewna nie jestem...

--------------------

...asia...

Go??







post pon, 15 gru 2008 - 08:48
Post #60

okruszku ja pisałam o sprzątaniu na bieżąco z racji posiadanej kawalerki 06.gif . Zresztą święta i tak spędzamy u moich rodziców, tam więcej miejsca 06.gif .

Mati sprężynuje aż miło tylko my to nazywamy wygłupki/rad głupi, że oszalał 06.gif .

Gaba dostała szczeniaczka uczniaczka na swoje pół roku, teraz bawią się nim razem. Gaba puszcza Mati piosenki i śpewa jej z pieskiem, Mati go oślinia na razie 03.gif .
Starsza dostanie zestaw zoo serii little people Fisher Price a młodsza to:
https://skarbymalucha.pl/index.php?main_pag...products_id=254
oraz to:

https://sklep.dzidzio.pl/szczegoly/7291/dom...i_s_8118_sassy#
> *** Majusie - część 2 ***, Nasze maÅ‚e “Majusie” to teraz mobilne pracusie!
Start new topic
Reply to this topic
37 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 26 kwi 2024 - 06:07
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama