Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

Czerwcowe maleństwa 10 :-)

> 
K_amila
śro, 19 mar 2008 - 11:06
Hej

Malflu śliczna z Was rodzina i faktycznie rodzice nieletni 03.gif

Ryjku śliczny Świrek nawet poobijany icon_smile.gif

Asia no muszę CIe zmartwić z zasypianiem nie ma problemów, zasypia na noc nawet bez smoka icon_smile.gif w dzień niestety musi być. Za to mamy problemy z obiadami. Odmawia konsumpcji 21.gif
K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post śro, 19 mar 2008 - 11:06
Post #41

Hej

Malflu śliczna z Was rodzina i faktycznie rodzice nieletni 03.gif

Ryjku śliczny Świrek nawet poobijany icon_smile.gif

Asia no muszę CIe zmartwić z zasypianiem nie ma problemów, zasypia na noc nawet bez smoka icon_smile.gif w dzień niestety musi być. Za to mamy problemy z obiadami. Odmawia konsumpcji 21.gif

--------------------
...asia...

Go??







post śro, 19 mar 2008 - 13:03
Post #42

CYTAT(K_amila @ Wed, 19 Mar 2008 - 11:06) *
Asia no muszę CIe zmartwić z zasypianiem nie ma problemów, zasypia na noc nawet bez smoka icon_smile.gif w dzień niestety musi być. Za to mamy problemy z obiadami. Odmawia konsumpcji 21.gif



Uch jak nie kijem go to pałką 21.gif . Moja za to w miarę normalnie je...
K_amila
śro, 19 mar 2008 - 13:43
w lidlu będą zabawki i filmy https://www.lidl.pl/pl/home.nsf/pages/c.o.20080320.index
K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post śro, 19 mar 2008 - 13:43
Post #43

w lidlu będą zabawki i filmy https://www.lidl.pl/pl/home.nsf/pages/c.o.20080320.index

--------------------
mineko
śro, 19 mar 2008 - 15:51
Cześć!
Melduje sie w nowym wÄ…tku.
Dziś mam wolne, bo byłam z Zosią u chirurga. A zaczeło się to tak, ze od urodzenia miala przy odbycie taki wyrostek, ostatnio zaczal sie powiększac, a małą plakala przy wypróznianiu. Pediatra powiedzial zeby to ginekolg dzieciecy obejrzal, wiec bylam w zeszlym tygodniu. Ginekolog powiedzial, ze takimi rzeczami sie chirurdzy zajmują i dala skierowanie. Dzis bylam u chirurga, ktory nota bene był okropnie arogancki i niemiły i powiedział, ze to jest taka uroda pupy i rzebym poszla do gastroenetrologa, bo ten placz przy kupce nie jest zwiazany z tym wyrostkiem i on tego nie bedzie usuwal. Na kazde pytanie odpowiadal: ja juz powiedzialem co mialem do powiedzenia. Normalnie szok, ze taki cham. Panstwowo do gastroenterologa terminy sa na październik, wiec pojde pewnie prywatnie, a wg. mnie tamto i tak trzeba usunąc, bo to nawet sie podrażnia podczas podcierania, wiec chyba poszukam innego chirurga. Szkoda tylko, ze tyle czau zmarnowałam, bo do tego gina dziecięcego tez miesiac czekalam na wizyte. Uff, wypisałam się. Srki, ze tak dlugo. 29.gif
Dzieciaczki śliczności
mineko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 739
Dołączył: czw, 07 wrz 06 - 22:13
SkÄ…d: Poznan
Nr użytkownika: 7,395

GG:


post śro, 19 mar 2008 - 15:51
Post #44

Cześć!
Melduje sie w nowym wÄ…tku.
Dziś mam wolne, bo byłam z Zosią u chirurga. A zaczeło się to tak, ze od urodzenia miala przy odbycie taki wyrostek, ostatnio zaczal sie powiększac, a małą plakala przy wypróznianiu. Pediatra powiedzial zeby to ginekolg dzieciecy obejrzal, wiec bylam w zeszlym tygodniu. Ginekolog powiedzial, ze takimi rzeczami sie chirurdzy zajmują i dala skierowanie. Dzis bylam u chirurga, ktory nota bene był okropnie arogancki i niemiły i powiedział, ze to jest taka uroda pupy i rzebym poszla do gastroenetrologa, bo ten placz przy kupce nie jest zwiazany z tym wyrostkiem i on tego nie bedzie usuwal. Na kazde pytanie odpowiadal: ja juz powiedzialem co mialem do powiedzenia. Normalnie szok, ze taki cham. Panstwowo do gastroenterologa terminy sa na październik, wiec pojde pewnie prywatnie, a wg. mnie tamto i tak trzeba usunąc, bo to nawet sie podrażnia podczas podcierania, wiec chyba poszukam innego chirurga. Szkoda tylko, ze tyle czau zmarnowałam, bo do tego gina dziecięcego tez miesiac czekalam na wizyte. Uff, wypisałam się. Srki, ze tak dlugo. 29.gif
Dzieciaczki śliczności

--------------------
Magda, mama Zosi 18.06.2006 00:15




*Arleta*
śro, 19 mar 2008 - 16:05
Malflu Patryczek bardzo się zmienił. Śliczna z was rodzina, a Pati starsznie podobny do Zuzki. Fajne masz dzieciaczki i piękne zdjęcia na ścianach.

Kamila no widziałam już te zabawki, ja myślę o tych farbkach do malowania palcami, a co do Lidla to wkurzyłam się. Miały być formy do mufinek a poluję na takowe po 20 zł. Fajowe i oczywiście w ciągu kilku minut już nie było. Jak przyszłam było za późno, mamy 2 lidle u siebie i w obu nie było, za to sa ale na allegro te z lidla ale już po 30 zł lub więcej.No szlak by to trafił. Znów będe musiała polowac, bo normalnie są strasznie drogie.


A Justycha dzisiaj szaleje od 12 z sąsiadem. Najpierw on był u niej teraz ona pobiegła do niego.Mam chwilę wolną od niej więc może Adi wreszcie pożądnie zaśnie. Fajnie mam z tymi sąsiadami ihihhihi. POgoda brzydka więc niech się chociaż dzieci pobawią.

mineko na wcale się Ci nie dziwię, chyba bym gościa zagryzła. Cham to mało powiedziane. Może rzeczywiście lepiej pójść do innego. Biedna Zosieńka.
*Arleta*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,900
Dołączył: śro, 29 mar 06 - 09:16
SkÄ…d: Lubin
Nr użytkownika: 5,412

GG:


post śro, 19 mar 2008 - 16:05
Post #45

Malflu Patryczek bardzo się zmienił. Śliczna z was rodzina, a Pati starsznie podobny do Zuzki. Fajne masz dzieciaczki i piękne zdjęcia na ścianach.

Kamila no widziałam już te zabawki, ja myślę o tych farbkach do malowania palcami, a co do Lidla to wkurzyłam się. Miały być formy do mufinek a poluję na takowe po 20 zł. Fajowe i oczywiście w ciągu kilku minut już nie było. Jak przyszłam było za późno, mamy 2 lidle u siebie i w obu nie było, za to sa ale na allegro te z lidla ale już po 30 zł lub więcej.No szlak by to trafił. Znów będe musiała polowac, bo normalnie są strasznie drogie.


A Justycha dzisiaj szaleje od 12 z sąsiadem. Najpierw on był u niej teraz ona pobiegła do niego.Mam chwilę wolną od niej więc może Adi wreszcie pożądnie zaśnie. Fajnie mam z tymi sąsiadami ihihhihi. POgoda brzydka więc niech się chociaż dzieci pobawią.

mineko na wcale się Ci nie dziwię, chyba bym gościa zagryzła. Cham to mało powiedziane. Może rzeczywiście lepiej pójść do innego. Biedna Zosieńka.

--------------------

Justynka ur. 20.06.2006 (wtorek)godz. 11.35


Adrianek ur. 02.12.2007 (niedziela)godz. 5.25

Każda chwila spędzona z wami jest wielkim cudem jaki ofiarował nam Bóg.
...asia...

Go??







post śro, 19 mar 2008 - 16:19
Post #46

mineko ojej biedna Zosia 41.gif przytul.gif . Lekarzowi bym parę ciepłych słów powiedziała 21.gif .


A mi siÄ™ z Lidla ta zabawka edukacyjna podoba, puzzle drewniane itd ale nie mam tu Lidla.
*Arleta*
śro, 19 mar 2008 - 17:00
[b]Asia jak chcesz to ci kupie
*Arleta*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,900
Dołączył: śro, 29 mar 06 - 09:16
SkÄ…d: Lubin
Nr użytkownika: 5,412

GG:


post śro, 19 mar 2008 - 17:00
Post #47

[b]Asia jak chcesz to ci kupie

--------------------

Justynka ur. 20.06.2006 (wtorek)godz. 11.35


Adrianek ur. 02.12.2007 (niedziela)godz. 5.25

Każda chwila spędzona z wami jest wielkim cudem jaki ofiarował nam Bóg.
...asia...

Go??







post śro, 19 mar 2008 - 17:11
Post #48

Arletko bardzo Ci dziękuję 06.gif i poproszę https://www.lidl.pl/pl/home.nsf/pages/c.o.2...320.p.Ukladanka
Podaj mi konto to Ci wpłacę pieniądze 06.gif .
*Arleta*
śro, 19 mar 2008 - 17:58
Asiu a kupić Ci tą która jest na pierwszym planie czy tą z misiami co jest z boku, co ubierasz misia??? Justysia ma taką fajna. Misiowi dobierasz głowę, ubranko i nózki. Czy tą która widac na pierwzym planie????? A co do pieniążków to prześlesz mi dopiero jak kupię ok bo nie iwem czy będą chociaż podjadę z samego rana więc mam nadzieję,że się uda
*Arleta*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,900
Dołączył: śro, 29 mar 06 - 09:16
SkÄ…d: Lubin
Nr użytkownika: 5,412

GG:


post śro, 19 mar 2008 - 17:58
Post #49

Asiu a kupić Ci tą która jest na pierwszym planie czy tą z misiami co jest z boku, co ubierasz misia??? Justysia ma taką fajna. Misiowi dobierasz głowę, ubranko i nózki. Czy tą która widac na pierwzym planie????? A co do pieniążków to prześlesz mi dopiero jak kupię ok bo nie iwem czy będą chociaż podjadę z samego rana więc mam nadzieję,że się uda

--------------------

Justynka ur. 20.06.2006 (wtorek)godz. 11.35


Adrianek ur. 02.12.2007 (niedziela)godz. 5.25

Każda chwila spędzona z wami jest wielkim cudem jaki ofiarował nam Bóg.
...asia...

Go??







post śro, 19 mar 2008 - 18:39
Post #50

Arletko tą na pierwszym planie bym poprosiła jakby jeszcze była 06.gif .
MamaLenki
śro, 19 mar 2008 - 19:32
mineko, wspólczuję przeżyć. To straszne, nie dość, że sprawia dziecku ból to jeszcze lekarz taki cham 21.gif 21.gif 21.gif

a my właśnie po wizycie dziadków i prababci.
Dialog z LenÄ…:
- Lenko, a ty jesteś mała czy duża?
Lena oderwała się od zabawy, sporjrzała w oczy i rzekła:
- INNA

Właśnie dopiła wino z babci kieliszka 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif No żesz *^&#*&^$*&#@^$*, na chwilę się odkręcilismy. Mam nadzieję, że nic jej nie będzie icon_sad.gif
MamaLenki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 8,053

GG:


post śro, 19 mar 2008 - 19:32
Post #51

mineko, wspólczuję przeżyć. To straszne, nie dość, że sprawia dziecku ból to jeszcze lekarz taki cham 21.gif 21.gif 21.gif

a my właśnie po wizycie dziadków i prababci.
Dialog z LenÄ…:
- Lenko, a ty jesteś mała czy duża?
Lena oderwała się od zabawy, sporjrzała w oczy i rzekła:
- INNA

Właśnie dopiła wino z babci kieliszka 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif No żesz *^&#*&^$*&#@^$*, na chwilę się odkręcilismy. Mam nadzieję, że nic jej nie będzie icon_sad.gif

--------------------


*Arleta*
śro, 19 mar 2008 - 19:32
Asiu, nie ma sprawy. Z samego rana i tak muszę iść wysyłki porobić a lidla mam nei daleko więc nie będzie najmniejszego problemu
*Arleta*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,900
Dołączył: śro, 29 mar 06 - 09:16
SkÄ…d: Lubin
Nr użytkownika: 5,412

GG:


post śro, 19 mar 2008 - 19:32
Post #52

Asiu, nie ma sprawy. Z samego rana i tak muszę iść wysyłki porobić a lidla mam nei daleko więc nie będzie najmniejszego problemu

--------------------

Justynka ur. 20.06.2006 (wtorek)godz. 11.35


Adrianek ur. 02.12.2007 (niedziela)godz. 5.25

Każda chwila spędzona z wami jest wielkim cudem jaki ofiarował nam Bóg.
K_amila
śro, 19 mar 2008 - 20:47
Mineko ja bym zagryzła takiego lekarza 21.gif

Patrycja nic jej nie będzie, najwyżej dłużej pośpi icon_smile.gif
K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post śro, 19 mar 2008 - 20:47
Post #53

Mineko ja bym zagryzła takiego lekarza 21.gif

Patrycja nic jej nie będzie, najwyżej dłużej pośpi icon_smile.gif

--------------------
malflu
śro, 19 mar 2008 - 21:04
Tak, musiałam Małża przed komputer zaciągnąć bo takie miłe słowa (o tej nieletniości...) icon_redface.gif 02.gif razem mamy 68 icon_smile.gif
malflu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,248
Dołączył: sob, 12 lip 03 - 16:09
Skąd: Z prowincji choć wolałabym Prowansji
Nr użytkownika: 900

GG:


post śro, 19 mar 2008 - 21:04
Post #54

Tak, musiałam Małża przed komputer zaciągnąć bo takie miłe słowa (o tej nieletniości...) icon_redface.gif 02.gif razem mamy 68 icon_smile.gif

--------------------


"Dzisiaj było jutrem wczoraj"
Peedle
śro, 19 mar 2008 - 21:28
malflu śliczną rodzinkę jesteście icon_smile.gif
mineko co to za lekarz 21.gif współczuję przeżyć przytul.gif

Peedle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,779
Dołączył: pon, 22 sty 07 - 21:48
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 10,237




post śro, 19 mar 2008 - 21:28
Post #55

malflu śliczną rodzinkę jesteście icon_smile.gif
mineko co to za lekarz 21.gif współczuję przeżyć przytul.gif



--------------------
Maksymilian - ur. 06.06.2006 godz. 18.44
...Zosia...
śro, 19 mar 2008 - 21:39
Mineko,
dopisuję się - zwykły cham a nie lekarz, prostak normalny i tyle. Próbuj prywatnie, jak się normalnie nie da przytul.gif dla Zosieńki icon_smile.gif

Malflu,
staruszki wy moje hehehe, piękna rodzinka, ot co icon_smile.gif

A mój Kamilek obudził sie dziś o 4 rano i tyle było jego spania 37.gif Dobrze, że do pracy dziś nie musiałam iść..........
A co do pół etatu to wrócę do pracy, mama jest chętna do zajmowania sie małym, zresztą jak siedziałam w domu to i tak ciągle do nas przyjeżdżała. A jak teraz się nie zdecyduję to nie wiadomo jak będzie później, tym bardziej, że jednego kolesia chcą zwolnić po sezonie, bo faktycznie nierób się z niego zrobił. Ja przez dwa tygodnie nadrobiłam im parę miesięcy pracy, ale ja to mega zorganizowana jestem icon_mrgreen.gif W pracy odwalę jeszcze pół etatu z domu i będzie kul 06.gif A w końcu to tylko 3 x w tygodniu po 6 godzin icon_smile.gif Tyle że dojazd godzina busem w jedną stronę, bo korki, remonty i takie tam icon_smile.gif

Pati,
Lena widać już ma przemyślenia konkretne na temat swej małej osobki 03.gif
...Zosia...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,486
Dołączył: pon, 07 lis 05 - 13:09
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 3,996

GG:


post śro, 19 mar 2008 - 21:39
Post #56

Mineko,
dopisuję się - zwykły cham a nie lekarz, prostak normalny i tyle. Próbuj prywatnie, jak się normalnie nie da przytul.gif dla Zosieńki icon_smile.gif

Malflu,
staruszki wy moje hehehe, piękna rodzinka, ot co icon_smile.gif

A mój Kamilek obudził sie dziś o 4 rano i tyle było jego spania 37.gif Dobrze, że do pracy dziś nie musiałam iść..........
A co do pół etatu to wrócę do pracy, mama jest chętna do zajmowania sie małym, zresztą jak siedziałam w domu to i tak ciągle do nas przyjeżdżała. A jak teraz się nie zdecyduję to nie wiadomo jak będzie później, tym bardziej, że jednego kolesia chcą zwolnić po sezonie, bo faktycznie nierób się z niego zrobił. Ja przez dwa tygodnie nadrobiłam im parę miesięcy pracy, ale ja to mega zorganizowana jestem icon_mrgreen.gif W pracy odwalę jeszcze pół etatu z domu i będzie kul 06.gif A w końcu to tylko 3 x w tygodniu po 6 godzin icon_smile.gif Tyle że dojazd godzina busem w jedną stronę, bo korki, remonty i takie tam icon_smile.gif

Pati,
Lena widać już ma przemyślenia konkretne na temat swej małej osobki 03.gif


--------------------



----------------------------------
Zosia - mama Kamila 09.06.2006 - 7:55
Peedle
śro, 19 mar 2008 - 23:01
Zosiu fajnie masz z tą swoją pracą 06.gif Gdybym ja mogła wrócić teraz na pół etatu, nawet bym się nie zastanawiała. Co do dojazdów znam ten ból, zawsze miałam szczęście pracować w miejscach odległych od domu, a stanie w korkach to straszna strata czasu, zwłaszcza jak się spieszy do dziecka 21.gif

Jeśli chodzi o nasz wyjazd majowy to jesteśmy znowu w punkcie wyjścia 21.gif
Zadzwonili dziś do nas z biura podróży, że linie lotnicze podniosły stawki i mamy dopłacić kilkaset zł za wycieczkę 21.gif Nawet byliśmy skłonni dopłacić, ale reszta towarzystwa się posypała 32.gif
Także rezygnujemy z wysp kanaryjskich i szukamy czegoś innego w zamian.
Nawet tak bardzo zła nie jestem, bo 6 godzinny lot samolotem z Maksem na kolanach z dnia na dzień coraz bardziej mnie przerażał, tymbardziej że Maks ostatnio się zachowuje jakby mu ktoś motorek do tyłka wsadził 29.gif
Peedle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,779
Dołączył: pon, 22 sty 07 - 21:48
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 10,237




post śro, 19 mar 2008 - 23:01
Post #57

Zosiu fajnie masz z tą swoją pracą 06.gif Gdybym ja mogła wrócić teraz na pół etatu, nawet bym się nie zastanawiała. Co do dojazdów znam ten ból, zawsze miałam szczęście pracować w miejscach odległych od domu, a stanie w korkach to straszna strata czasu, zwłaszcza jak się spieszy do dziecka 21.gif

Jeśli chodzi o nasz wyjazd majowy to jesteśmy znowu w punkcie wyjścia 21.gif
Zadzwonili dziś do nas z biura podróży, że linie lotnicze podniosły stawki i mamy dopłacić kilkaset zł za wycieczkę 21.gif Nawet byliśmy skłonni dopłacić, ale reszta towarzystwa się posypała 32.gif
Także rezygnujemy z wysp kanaryjskich i szukamy czegoś innego w zamian.
Nawet tak bardzo zła nie jestem, bo 6 godzinny lot samolotem z Maksem na kolanach z dnia na dzień coraz bardziej mnie przerażał, tymbardziej że Maks ostatnio się zachowuje jakby mu ktoś motorek do tyłka wsadził 29.gif

--------------------
Maksymilian - ur. 06.06.2006 godz. 18.44
Peedle
śro, 19 mar 2008 - 23:07
A jeszcze zapomniałam napisać, że rozmawiamy z M. apropos tej wycieczki, że nie ma co na siłę się upierać przy tym wyjeździe, bo może to jakiś znak, że mamy tam nie jechać wink.gif i że sobie pojedziemy np. za 2 lata, Maksio będzie starszy, więc nie będzie strachu, że nie wytrzyma tyle w samolocie, na co ja mówię, że za 2 lata to będzie już pewnie następne małe dziecko, a M. na to: aaa rzeczywiście 08.gif to za jakieś 5 lat polecimy 08.gif

Ten post edytował Peedle śro, 19 mar 2008 - 23:08
Peedle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,779
Dołączył: pon, 22 sty 07 - 21:48
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 10,237




post śro, 19 mar 2008 - 23:07
Post #58

A jeszcze zapomniałam napisać, że rozmawiamy z M. apropos tej wycieczki, że nie ma co na siłę się upierać przy tym wyjeździe, bo może to jakiś znak, że mamy tam nie jechać wink.gif i że sobie pojedziemy np. za 2 lata, Maksio będzie starszy, więc nie będzie strachu, że nie wytrzyma tyle w samolocie, na co ja mówię, że za 2 lata to będzie już pewnie następne małe dziecko, a M. na to: aaa rzeczywiście 08.gif to za jakieś 5 lat polecimy 08.gif

--------------------
Maksymilian - ur. 06.06.2006 godz. 18.44
...asia...

Go??







post czw, 20 mar 2008 - 07:46
Post #59

Peedle faktycznie może Wam nie było pisane?.
O tak ja też jestem za tym żeby Maksiu miał rodzeństwo 03.gif .
Takie nam świetne te czerwcowe dzieci wyszły, że powtórki się należą ( o ile ktoś chce i ma warunki).


mal staruszki z Was 06.gif . My razem mamy 63 lata 06.gif .
Ale Wy i tak jakoÅ› tak nieletnio wyglÄ…dacie 03.gif .


Zosia to super, że Ci się tak udało z pracą, gratuluję brawo_bis.gif .



Pat nie denerwuj się, Lence nic nie będzie.
Mój brat jak był w mniej więcej wieku Lenki i Gaby na imprezce rodzinnej zażądał alkoholu. Dostał ociupinkę w kieliszku, zapluł się i nie ciągnęło go w ogóle do kieliszków. Ze mną sytuacja była identyczna, w sensie dostałam ociupinke, wypiłam wstrząsnęło mną i powiedziałam "dobre, gorące , daj jeszcze" 03.gif 03.gif 03.gif . A z moim bratem ciotecznym na imprezkach zawsze spijaliśmy z keliszków korzystając z nieuwagi dorosłych 37.gif .
bob.budowniczy
czw, 20 mar 2008 - 07:59
He, he, to wy młode parki jesteście 06.gif U nas razem już będzie 73 43.gif
bob.budowniczy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 548
Dołączył: czw, 03 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 13,647




post czw, 20 mar 2008 - 07:59
Post #60

He, he, to wy młode parki jesteście 06.gif U nas razem już będzie 73 43.gif

--------------------

<*>
> Czerwcowe maleÅ„stwa 10 :-)
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 23 cze 2024 - 23:24
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama