Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna  

Walentynki ;)

> 
maja03
piÄ…, 13 lut 2004 - 10:02
A ja tam gdzieś w całym swoim rozsądku - jestem chyba badziewiarą !!

I lubię właśnie takie se święta.
To kolejna okazja do miłego spędzenia wieczoru i nie tylko. Wiem, wiem zaraz ktoś powie, że można świętować w każdy inny dzień - no to dlaczego nie 14 lutego icon_biggrin.gif ??

I wydaje mi się podobnie jak FFceGrant - że to u nas to jakaś moda zapanowała na nielubienie Walentynek.
Przecież nie trzeba wtedy kupować jakiś misiaczków, serduszek i innych duperel !!
Można po prostu pamiętać, być, przytulić, inaczej niż w każdą inną sobotę okazać uczucie.....

A co do komercji - to jest tak samo komercyjne jak każe inne święto ! Teraz handlowcy łapią każdą okazję do zarobienia pieniędzy nie zależnie czy są to Walentyny, Boże Narodzenie, Wielkanoc czy Dzień Matki !!
maja03


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 822
Dołączył: śro, 26 lis 03 - 19:34
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,217

GG:


post piÄ…, 13 lut 2004 - 10:02
Post #41

A ja tam gdzieś w całym swoim rozsądku - jestem chyba badziewiarą !!

I lubię właśnie takie se święta.
To kolejna okazja do miłego spędzenia wieczoru i nie tylko. Wiem, wiem zaraz ktoś powie, że można świętować w każdy inny dzień - no to dlaczego nie 14 lutego icon_biggrin.gif ??

I wydaje mi się podobnie jak FFceGrant - że to u nas to jakaś moda zapanowała na nielubienie Walentynek.
Przecież nie trzeba wtedy kupować jakiś misiaczków, serduszek i innych duperel !!
Można po prostu pamiętać, być, przytulić, inaczej niż w każdą inną sobotę okazać uczucie.....

A co do komercji - to jest tak samo komercyjne jak każe inne święto ! Teraz handlowcy łapią każdą okazję do zarobienia pieniędzy nie zależnie czy są to Walentyny, Boże Narodzenie, Wielkanoc czy Dzień Matki !!

--------------------
Maja mama marcowej Jagódki ( 4.03.2004 )

user posted image
m.a.
piÄ…, 13 lut 2004 - 12:39
A co powiecie na walentynkowe prezenty od współpracowników?
Właśnie jestem szczęśliwą posiadaczką lizaka serca, czekoladek serduszek (pycha) i figurki jakiegoś okularnika z wielkim serduchem w rękach. Hmm... No i obcałowana jestem jak nigdy icon_lol.gif
m.a.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 341
Dołączył: czw, 10 lip 03 - 15:14
SkÄ…d: centrum
Nr użytkownika: 897

GG:


post piÄ…, 13 lut 2004 - 12:39
Post #42

A co powiecie na walentynkowe prezenty od współpracowników?
Właśnie jestem szczęśliwą posiadaczką lizaka serca, czekoladek serduszek (pycha) i figurki jakiegoś okularnika z wielkim serduchem w rękach. Hmm... No i obcałowana jestem jak nigdy icon_lol.gif

--------------------
Asia.

user posted image
kaskasto
piÄ…, 13 lut 2004 - 14:59
My dajemy sobie jakiś mały prezencik ( na przykład kartkę walentynkową i czekoladki), Mąż dostaje ode mnie zawsze czekoladki w pudełku serduszku Mon CHerry a ja od niego a różnie. Jeszcze przed ślubem przeważnie szliśmy na jakąś kolacyjkę do restauracji ale od czasu jak jest Domi juz nie chodzimy a robimy ją w domu icon_smile.gif i jest bardzoooooo milutko icon_smile.gif hmmmmmmmmm może w tym roku tak jak u Irminki 6 lat temu, okaże się, że .... och ale się rozmażyłam icon_smile.gif

Moja przyjaciółka właśnie jutro 14 lutego bierze ślub icon_smile.gif Fajna data icon_smile.gif a i oczywiście ma prezent walentynkowy dla swojego przyszłego męża icon_smile.gif
kaskasto


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 481
Dołączył: czw, 12 cze 03 - 12:26
SkÄ…d: Zblewo
Nr użytkownika: 818

GG:


post piÄ…, 13 lut 2004 - 14:59
Post #43

My dajemy sobie jakiś mały prezencik ( na przykład kartkę walentynkową i czekoladki), Mąż dostaje ode mnie zawsze czekoladki w pudełku serduszku Mon CHerry a ja od niego a różnie. Jeszcze przed ślubem przeważnie szliśmy na jakąś kolacyjkę do restauracji ale od czasu jak jest Domi juz nie chodzimy a robimy ją w domu icon_smile.gif i jest bardzoooooo milutko icon_smile.gif hmmmmmmmmm może w tym roku tak jak u Irminki 6 lat temu, okaże się, że .... och ale się rozmażyłam icon_smile.gif

Moja przyjaciółka właśnie jutro 14 lutego bierze ślub icon_smile.gif Fajna data icon_smile.gif a i oczywiście ma prezent walentynkowy dla swojego przyszłego męża icon_smile.gif

--------------------
user posted image
user posted image
user posted image
kaskasto
piÄ…, 13 lut 2004 - 15:02
CYTAT(katos)
Ja bardzo lubiÄ™ dostawać kartki a Walentynki sÄ… ku temu okazjÄ…. Zawsze w ten dzieÅ„ dostajÄ™ jÄ… od mojego męża  :) A poważnie to mój mąż jest skrytym czÅ‚owiekiem i nie co dzieÅ„ sÅ‚yszÄ™ od niego że mnie kocha. W Walentynki ma możliwość aby to napisać, wierszem, swoimi sÅ‚owami.
Muszę przyznać że wzruszyłam się już nie jeden raz.

I ja też. Mój mąż też na codzień nie często mówi Kocham Cię - tak został wychowany icon_sad.gif a w ten dzień mam szansę usłyszeć te dwa tak oczekiwane słowa icon_smile.gif
kaskasto


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 481
Dołączył: czw, 12 cze 03 - 12:26
SkÄ…d: Zblewo
Nr użytkownika: 818

GG:


post piÄ…, 13 lut 2004 - 15:02
Post #44

CYTAT(katos)
Ja bardzo lubiÄ™ dostawać kartki a Walentynki sÄ… ku temu okazjÄ…. Zawsze w ten dzieÅ„ dostajÄ™ jÄ… od mojego męża  :) A poważnie to mój mąż jest skrytym czÅ‚owiekiem i nie co dzieÅ„ sÅ‚yszÄ™ od niego że mnie kocha. W Walentynki ma możliwość aby to napisać, wierszem, swoimi sÅ‚owami.
Muszę przyznać że wzruszyłam się już nie jeden raz.

I ja też. Mój mąż też na codzień nie często mówi Kocham Cię - tak został wychowany icon_sad.gif a w ten dzień mam szansę usłyszeć te dwa tak oczekiwane słowa icon_smile.gif

--------------------
user posted image
user posted image
user posted image
anonimowy

Go??







post piÄ…, 13 lut 2004 - 15:47
Post #45

CYTAT(maja03)
Można po prostu pamiętać, być, przytulić, inaczej niż w każdą inną sobotę okazać uczucie.....



Brawo I o to mi chodzilo. Swietujemy dzien sekretarek, Barbar, i innych takich dlaczego nie walentego? Jestesmy tak zabiegani i czasami zmeczeni ze zapominamy o tym co w zyciu najwazniejsze. Nie twierdze zeby raz w roku okazywac bliskim uczucia icon_biggrin.gif Ale....nie robi wam sie cieplo na serduchu wiedzac, ze ktos o was mysli?
FFkaGrant
piÄ…, 13 lut 2004 - 15:48
znowu sie niezalogowalam sorry to ja Grant
FFkaGrant


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,185
Dołączył: śro, 17 gru 03 - 22:19
SkÄ…d: us
Nr użytkownika: 1,274




post piÄ…, 13 lut 2004 - 15:48
Post #46

znowu sie niezalogowalam sorry to ja Grant

--------------------

Ewusiek
piÄ…, 13 lut 2004 - 17:41
FFka, a kiedy jest dzień sekretarek??? icon_eek.gif
pracowałam na tym stanowisku, ale jakoś mnie ominął icon_confused.gif
Ewusiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 382
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 23:35
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 370

GG:


post piÄ…, 13 lut 2004 - 17:41
Post #47

FFka, a kiedy jest dzień sekretarek??? icon_eek.gif
pracowałam na tym stanowisku, ale jakoś mnie ominął icon_confused.gif

--------------------
Ewa (mama Pawełka i Joasi)
www.wmojejkuchni.blox.pl
kasiarybka

Go??







post piÄ…, 13 lut 2004 - 17:52
Post #48

CYTAT(Anonymous)
Brawo I o to mi chodzilo. Swietujemy dzien sekretarek, Barbar, i innych takich dlaczego nie walentego? Jestesmy tak zabiegani i czasami zmeczeni ze zapominamy o tym co w zyciu najwazniejsze. Nie twierdze zeby raz w roku okazywac bliskim uczucia icon_biggrin.gif  Ale....nie robi wam sie cieplo na serduchu wiedzac, ze ktos o was mysli?


FFka myślę o tym dokładnie tak samo icon_smile.gif, zresztą napisałam o tym ciut wyżej icon_smile.gif
Coffee
piÄ…, 13 lut 2004 - 18:05
ja jutro bede bez meza...
tak jak i ostatnie 6 tygodni icon_cry.gif
jedyna moja atrakcja bedzie sprzatanie domu....

ale jest jeden plus ...
w niedziele/ew. poniedzialek wraca maz...
beda moze spoznione walentynki...
jednak w 3, bo maz bardzo steskniony za naszym skarbem icon_razz.gif
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post piÄ…, 13 lut 2004 - 18:05
Post #49

ja jutro bede bez meza...
tak jak i ostatnie 6 tygodni icon_cry.gif
jedyna moja atrakcja bedzie sprzatanie domu....

ale jest jeden plus ...
w niedziele/ew. poniedzialek wraca maz...
beda moze spoznione walentynki...
jednak w 3, bo maz bardzo steskniony za naszym skarbem icon_razz.gif

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
adzia
sob, 14 lut 2004 - 09:06
Choroba, własnie dostałam kartkę internetową. Podpisaną tajemniczy nieznajomy. pewnie to mąż icon_wink.gif ale jak nie on, to czy mam mu otym mówić?
poczekam do wieczora, jak się w żaden inny sposób nie ustosunkuje, to znaczy, że to on icon_wink.gif
A on ma karteczkę z serduszkiem w torbie z narzędziami - oczywiście pojechał na budowę icon_smile.gif
adzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,407
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:40
Skąd: Między wsią a miastem
Nr użytkownika: 138




post sob, 14 lut 2004 - 09:06
Post #50

Choroba, własnie dostałam kartkę internetową. Podpisaną tajemniczy nieznajomy. pewnie to mąż icon_wink.gif ale jak nie on, to czy mam mu otym mówić?
poczekam do wieczora, jak się w żaden inny sposób nie ustosunkuje, to znaczy, że to on icon_wink.gif
A on ma karteczkę z serduszkiem w torbie z narzędziami - oczywiście pojechał na budowę icon_smile.gif

--------------------
CBA ma aresztować wszystkich choreografów w kraju. Postawione im zostaną zarzuty przygotowywania nowych układów.
Dominika_
sob, 14 lut 2004 - 12:42
Dla mnie Walentynki to bardzo ważny dzień od trzech lat. Właśnie tego dnia, w 2001 roku, dowiedziałam się, że będę mamą icon_eek.gif icon_biggrin.gif
Co do obchodzenia tego święta, to szczerze mówiąc nie przykładamy do niego specjalnej wagi. I na dzisiejszy dzien niczego nie zaplanowaliśmy (chyba że mąż ma dla mnie jakąś niespodziankę icon_rolleyes.gif )
Dominika_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 727
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 09:59
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,253




post sob, 14 lut 2004 - 12:42
Post #51

Dla mnie Walentynki to bardzo ważny dzień od trzech lat. Właśnie tego dnia, w 2001 roku, dowiedziałam się, że będę mamą icon_eek.gif icon_biggrin.gif
Co do obchodzenia tego święta, to szczerze mówiąc nie przykładamy do niego specjalnej wagi. I na dzisiejszy dzien niczego nie zaplanowaliśmy (chyba że mąż ma dla mnie jakąś niespodziankę icon_rolleyes.gif )

--------------------


mama_do_kwadratu
sob, 14 lut 2004 - 12:49
CYTAT(FFkaGrant)
Jak Legenda glosi Sw Valenty byl ksiedzem. Zyl  mniej wiecej w 3 stuleciu naszej ery w Rzymie.  
W tym samym czasie rzady sprawowal Claudiusz II ktory stwierdzil, ze mlodzi bezzenni mezczyzni sa lepszymi zolnierzami. Wydal dekret na mocy ktorego zabronil im sie zenic w mlodym wieku.
Valenty potajemnie udzielal sakramentow. Kiedy Claudiusz dowiedzial sie o zlamanym zakazie skazal Valantego na kare smierci.
Nawiazujac do legendy Valenty byl pierwszym kotry wyslal Milosne pozdrowienie. Podczas pobytu w wiezieniu zakochal sie w corce sedziego, ktora go odwiedzala co jakis czas. Tuz przed wykonaniem kary smierci wyslal jej kartke z  podpisem Od twojego Valantego

To by bylo tak w skrocie


Święty Walenty w porządku (zupełnie na marginesie, także patron chorych na epilepsję) ale Walentynek nie obchodzę.
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post sob, 14 lut 2004 - 12:49
Post #52

CYTAT(FFkaGrant)
Jak Legenda glosi Sw Valenty byl ksiedzem. Zyl  mniej wiecej w 3 stuleciu naszej ery w Rzymie.  
W tym samym czasie rzady sprawowal Claudiusz II ktory stwierdzil, ze mlodzi bezzenni mezczyzni sa lepszymi zolnierzami. Wydal dekret na mocy ktorego zabronil im sie zenic w mlodym wieku.
Valenty potajemnie udzielal sakramentow. Kiedy Claudiusz dowiedzial sie o zlamanym zakazie skazal Valantego na kare smierci.
Nawiazujac do legendy Valenty byl pierwszym kotry wyslal Milosne pozdrowienie. Podczas pobytu w wiezieniu zakochal sie w corce sedziego, ktora go odwiedzala co jakis czas. Tuz przed wykonaniem kary smierci wyslal jej kartke z  podpisem Od twojego Valantego

To by bylo tak w skrocie


Święty Walenty w porządku (zupełnie na marginesie, także patron chorych na epilepsję) ale Walentynek nie obchodzę.

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
Coffee
sob, 14 lut 2004 - 13:19
no tak...mamy walentynki icon_rolleyes.gif

a ja sama z moim malenstwem, ...

nawet nie bede z mezem dzis gadac, jedynie sms...
pozostalo mi siedziec przed tv...

mimo, ze u nas na rynku hucznie obchodza ten dzien, to za zimno i deszczowo, abym poszla tam z Maxim icon_evil.gif

moja atrakcja byla taka, ze bylam na wielkich spozywczych zakupach...i przy okazji kupilam troche ciasta na oslode...i dupsko mi urosnie... icon_evil.gif

zycze wam milych walentynek
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post sob, 14 lut 2004 - 13:19
Post #53

no tak...mamy walentynki icon_rolleyes.gif

a ja sama z moim malenstwem, ...

nawet nie bede z mezem dzis gadac, jedynie sms...
pozostalo mi siedziec przed tv...

mimo, ze u nas na rynku hucznie obchodza ten dzien, to za zimno i deszczowo, abym poszla tam z Maxim icon_evil.gif

moja atrakcja byla taka, ze bylam na wielkich spozywczych zakupach...i przy okazji kupilam troche ciasta na oslode...i dupsko mi urosnie... icon_evil.gif

zycze wam milych walentynek

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
Natasha
sob, 14 lut 2004 - 13:35
Nie lubię tego typu komercyjnych świąt, marketing marketingiem, ale nie przesadzajmy. W szkole, a i owszem, bawiło mnie to.
Nie jest mi to "święto"potrzebne, żeby poczuć, że komuś na mnie zależy. Ja to wiem i mam codzienne dowody zaangazowania ze strony mojego Rafała icon_biggrin.gif
Natasha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 678
Dołączył: pon, 01 wrz 03 - 09:04
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,023

GG:


post sob, 14 lut 2004 - 13:35
Post #54

Nie lubię tego typu komercyjnych świąt, marketing marketingiem, ale nie przesadzajmy. W szkole, a i owszem, bawiło mnie to.
Nie jest mi to "święto"potrzebne, żeby poczuć, że komuś na mnie zależy. Ja to wiem i mam codzienne dowody zaangazowania ze strony mojego Rafała icon_biggrin.gif

--------------------
user posted image
Eta
sob, 14 lut 2004 - 13:51
Małgosiu może masz racje ale mi strasznie jest przykro nie dostać zupełnie nic, nawet ciepłego słowa
a ze nie mam tego na co dzień to chcałabym choćby dziś
tylko właściwie prawda jest taka że to i tak głębszego sensu nie ma
ale przykro mi jest bardzo
Eta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,084
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 18:04
SkÄ…d: kujawy
Nr użytkownika: 227




post sob, 14 lut 2004 - 13:51
Post #55

Małgosiu może masz racje ale mi strasznie jest przykro nie dostać zupełnie nic, nawet ciepłego słowa
a ze nie mam tego na co dzień to chcałabym choćby dziś
tylko właściwie prawda jest taka że to i tak głębszego sensu nie ma
ale przykro mi jest bardzo

--------------------



"Człowiek jest dosłownie rozdarty na dwoje: zdaje sobie sprawę z własnej wyjątkowości, majestatycznie góruje nad resztą przyrody, a jednak na koniec wraca tam, pod ziemię, gdzie ślepy, niemy, gnije i znika na wieki".
anonimowy

Go??







post sob, 14 lut 2004 - 14:19
Post #56

Ja rano dostałam piękną walentynkę na telefon, jestem Ciekawa o której mój mąż musiał ją wysłać.
Ja postarałam się mu tym samym zrewanżować i też mu wysłałam Walentynką z wierszem, ale jak rozmawialiśmy chwile temu przez telefon to jeszcze do niego nie dotarła.
To na dziś. Natomiast po powrocie młodego do domu umówiliśmy się, że pójdziemy do restauracji na kolacyję.
Mam nadzieje, że dostanie przepustkę i przyjedzie za tydzień na weekend.

Drugą walentynką dostałam w sklepie kiedy robiłam zakupy, jestem ciekawa czy wszystkim je dziś wręczają.



Pozdrawiam
2 szkraby
sob, 14 lut 2004 - 14:20
Ten gość to ja, zapomniałam się zalogować.

Pozdrawiam
2 szkraby


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 368
Dołączył: nie, 23 lis 03 - 10:16
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,206




post sob, 14 lut 2004 - 14:20
Post #57

Ten gość to ja, zapomniałam się zalogować.

Pozdrawiam

--------------------



Vena
sob, 14 lut 2004 - 18:45
każde święto ma nas zbliżać do siebie, a pogoń za pieniędzmi, karierą, sprawami życia codziennego zabierają nam to co najpiękniejsze i chyba dlatego się one mnożą, myślę że dobrze bo jeśli mają przynosić radość to dlaczego nie?
Vena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 110
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 15:05
Skąd: Lwówek Śląski
Nr użytkownika: 1,255

GG:


post sob, 14 lut 2004 - 18:45
Post #58

każde święto ma nas zbliżać do siebie, a pogoń za pieniędzmi, karierą, sprawami życia codziennego zabierają nam to co najpiękniejsze i chyba dlatego się one mnożą, myślę że dobrze bo jeśli mają przynosić radość to dlaczego nie?

--------------------
Pozdrawiam
Vena i Jeremi
kasiask
sob, 14 lut 2004 - 20:49
CYTAT(mamboo)
"My tego Å›wiÄ™ta z mężem nigdy nie obchodziliÅ›my i nie obchodzimy. 14 luty to dzieÅ„ jak każdy inny i nie przewidujemy z tej okazji żadnych specjalnych obchodów  8)  
Basia."


zgadzam się w pełnej rozciągłości!!
kasiask


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,353
Dołączył: pon, 24 lis 03 - 22:04
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,210

GG:


post sob, 14 lut 2004 - 20:49
Post #59

CYTAT(mamboo)
"My tego Å›wiÄ™ta z mężem nigdy nie obchodziliÅ›my i nie obchodzimy. 14 luty to dzieÅ„ jak każdy inny i nie przewidujemy z tej okazji żadnych specjalnych obchodów  8)  
Basia."


zgadzam się w pełnej rozciągłości!!

--------------------
Kasia mama Mateusza(30.04.1996), Julka(24.06.1999), Antosia(28.04.2002) i Maksa (18.11.2005) www.maksio.blox.pl

Coffee
sob, 14 lut 2004 - 21:32
no i jest wieczor...wszyscy swietuja ze swoimi polowkami...a ja nawet nie moge z moim smsowac bo mu komorka sie wczoraj zepsula icon_cry.gif

moje malenstwo juz spi...a ja postanowilam tu spedzic czas..ale nawet nikogo na maluchach nie ma icon_sad.gif
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
tesknie za mezem icon_exclaim.gif
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post sob, 14 lut 2004 - 21:32
Post #60

no i jest wieczor...wszyscy swietuja ze swoimi polowkami...a ja nawet nie moge z moim smsowac bo mu komorka sie wczoraj zepsula icon_cry.gif

moje malenstwo juz spi...a ja postanowilam tu spedzic czas..ale nawet nikogo na maluchach nie ma icon_sad.gif
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
tesknie za mezem icon_exclaim.gif

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
> Walentynki ;)
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 26 kwi 2024 - 16:13
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama