Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

brzuszek po dwóch porodach...

> 
adzia
pon, 29 mar 2004 - 21:36
Dziewczyny, jakie są Wasze doświadczenia w temacie jw. Bo ja jakoś nie mogę sobie dać z tym rady.
Bez problemu wróciłam do starej figury, natomiast wkurza mnie ta paskudna "oponka". Pracuję nad tym, ale efekty są raczej mizerne. Czy mam się pogodzić z faktem, że po dwójeczce te mięśnie już nigdy nie wrócą do dawnej jędrności, choćbym nie wiem, co robiła (jak mi powiecie, że tak, to przynajmniej przestanę się męczyc icon_wink.gif A może sama natura jeszcze jakoś zadziała? Chociaż nie wiem, 3,5 miesiąca po porodzie to już chyba nic się samo nie zmieni...
adzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,407
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:40
Skąd: Między wsią a miastem
Nr użytkownika: 138




post pon, 29 mar 2004 - 21:36
Post #1

Dziewczyny, jakie są Wasze doświadczenia w temacie jw. Bo ja jakoś nie mogę sobie dać z tym rady.
Bez problemu wróciłam do starej figury, natomiast wkurza mnie ta paskudna "oponka". Pracuję nad tym, ale efekty są raczej mizerne. Czy mam się pogodzić z faktem, że po dwójeczce te mięśnie już nigdy nie wrócą do dawnej jędrności, choćbym nie wiem, co robiła (jak mi powiecie, że tak, to przynajmniej przestanę się męczyc icon_wink.gif A może sama natura jeszcze jakoś zadziała? Chociaż nie wiem, 3,5 miesiąca po porodzie to już chyba nic się samo nie zmieni...

--------------------
CBA ma aresztować wszystkich choreografów w kraju. Postawione im zostaną zarzuty przygotowywania nowych układów.
malinowa i Malin...
pon, 29 mar 2004 - 21:44
Adzia, 3,5 miesiąca po porodzie to za wcześnie na takie wyroki.
malinowa i Malin...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,141
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 13:35
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 209




post pon, 29 mar 2004 - 21:44
Post #2

Adzia, 3,5 miesiąca po porodzie to za wcześnie na takie wyroki.

--------------------
Graz
pon, 29 mar 2004 - 21:57
Adzia, mój brzuch to obraz nędzy i rozpaczy... oprócz tego, na co Ty sie skarzysz, mój kangurzy worek usiany jest rozstepami icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
Chyba w wieku 30 lat jestem skazana na kostiumy jednoczęściowe.
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post pon, 29 mar 2004 - 21:57
Post #3

Adzia, mój brzuch to obraz nędzy i rozpaczy... oprócz tego, na co Ty sie skarzysz, mój kangurzy worek usiany jest rozstepami icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
Chyba w wieku 30 lat jestem skazana na kostiumy jednoczęściowe.

--------------------

Szymek 2001
WojtuÅ› 2004
Mikołaj 2010

Graz
pon, 29 mar 2004 - 21:59
He he, napisałam posta a potem przeczytałam sygnaturkę...
Boki zrywać icon_mrgreen.gif
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post pon, 29 mar 2004 - 21:59
Post #4

He he, napisałam posta a potem przeczytałam sygnaturkę...
Boki zrywać icon_mrgreen.gif

--------------------

Szymek 2001
WojtuÅ› 2004
Mikołaj 2010

joannabo
pon, 29 mar 2004 - 22:01
Adziu, ja mam brzuch w porzÄ…dku. Nie porzucaj nadzieje. icon_cool.gif

joanna
joannabo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,230
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 10:00
Nr użytkownika: 207




post pon, 29 mar 2004 - 22:01
Post #5

Adziu, ja mam brzuch w porzÄ…dku. Nie porzucaj nadzieje. icon_cool.gif

joanna
amania
pon, 29 mar 2004 - 22:18
Adzia, jak ja CiÄ™ rozumiem... icon_sad.gif
Po pierwszym porodzie mój brzuch wracał do pierwotnego stanu przez 8 tygodni. Wprawdzie te 5 dodatkowych cm w pasie zostało, ale brzuch był płaski i taki odpowiednio naciągnięty.
Teraz szkoda gadać. Wygląda tak, jakby skóry było za dużo.
Nie mam pojęcia co z tym zrobić, narazie testuję kremy ujędrniające, tylko przy moim braku systematyczności to pewnie z efektów nici.

Aha, ja jeszcze nie wróciłam do starej figury... ech icon_sad.gif
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post pon, 29 mar 2004 - 22:18
Post #6

Adzia, jak ja CiÄ™ rozumiem... icon_sad.gif
Po pierwszym porodzie mój brzuch wracał do pierwotnego stanu przez 8 tygodni. Wprawdzie te 5 dodatkowych cm w pasie zostało, ale brzuch był płaski i taki odpowiednio naciągnięty.
Teraz szkoda gadać. Wygląda tak, jakby skóry było za dużo.
Nie mam pojęcia co z tym zrobić, narazie testuję kremy ujędrniające, tylko przy moim braku systematyczności to pewnie z efektów nici.

Aha, ja jeszcze nie wróciłam do starej figury... ech icon_sad.gif

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
e_Ena
wto, 30 mar 2004 - 09:22
adzia
ja w tym celu kupiłam hula hop, tylko jakoś tak leży sobie za komodą nie uzywane.
e_Ena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,627
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:02
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 341

GG:


post wto, 30 mar 2004 - 09:22
Post #7

adzia
ja w tym celu kupiłam hula hop, tylko jakoś tak leży sobie za komodą nie uzywane.
iff
wto, 30 mar 2004 - 10:06
ja wrocilam bez zadnych specjalnych zabiegow do brzucha plaskiego, nie powiem w pasie nieco wiecej ale brzuch jest plaski, przy drugiej ciazy zajelo mi to okolo 6-7 a moze nawet 8 miesiecy nie pamietam, natomiast skora juz na pewno nie bedzie jedrniejsza nie ma co sie czarowac i ludzic

dziewczyny dajcie sobie jjeszcze troche czasu
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post wto, 30 mar 2004 - 10:06
Post #8

ja wrocilam bez zadnych specjalnych zabiegow do brzucha plaskiego, nie powiem w pasie nieco wiecej ale brzuch jest plaski, przy drugiej ciazy zajelo mi to okolo 6-7 a moze nawet 8 miesiecy nie pamietam, natomiast skora juz na pewno nie bedzie jedrniejsza nie ma co sie czarowac i ludzic

dziewczyny dajcie sobie jjeszcze troche czasu
i.
wto, 30 mar 2004 - 11:22
A ja po dwóch porodach pomimo ćwiczeń i diety niestety nie mam płaskiego brzucha.
i.


Grupa: Oczekuj?cy
Postów: 5,639
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 15:12
Nr użytkownika: 262




post wto, 30 mar 2004 - 11:22
Post #9

A ja po dwóch porodach pomimo ćwiczeń i diety niestety nie mam płaskiego brzucha.
grzałka
wto, 30 mar 2004 - 11:42
Adziu droga, prawidłowe ćwiczenia mięśni brzucha, prostych i skośnych, regularnie wykonywane i po kilku miesiacach masz sliczny brzuszek- zapewniam Cię, ze da się. Ale samo sie nie zrobi..... wink.gif
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post wto, 30 mar 2004 - 11:42
Post #10

Adziu droga, prawidłowe ćwiczenia mięśni brzucha, prostych i skośnych, regularnie wykonywane i po kilku miesiacach masz sliczny brzuszek- zapewniam Cię, ze da się. Ale samo sie nie zrobi..... wink.gif

--------------------
amania
wto, 30 mar 2004 - 19:57
Grzałka, a ta nadmierna ilość skóry też się wciągnie dzięki ćwiczeniom?
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post wto, 30 mar 2004 - 19:57
Post #11

Grzałka, a ta nadmierna ilość skóry też się wciągnie dzięki ćwiczeniom?

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
iff
wto, 30 mar 2004 - 20:43
amania mi sie wciagnela bez cwiczen, wiec podejrzewam ze z cwiczeniami na pewno i szybciej i lepiej (jedrniej)
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post wto, 30 mar 2004 - 20:43
Post #12

amania mi sie wciagnela bez cwiczen, wiec podejrzewam ze z cwiczeniami na pewno i szybciej i lepiej (jedrniej)
adzia
śro, 31 mar 2004 - 10:09
CYTAT(grzalka)
Adziu droga,  prawidÅ‚owe ćwiczenia mięśni brzucha, prostych i skoÅ›nych, regularnie wykonywane i po kilku miesiacach masz sliczny brzuszek- zapewniam CiÄ™, ze da siÄ™. Ale samo sie nie zrobi..... wink.gif


To to się rozumie samo przez się - obawiam się tylko, że nawet w tych warunkach nic się nie poprawia, stąd moje pytanie icon_wink.gif A po pierwszym dziecku się dało dość szybko, hmmmm.....zresztą sama zobaczysz, czego oczywiście serdecznie NIE zyczę icon_wink.gif

A w kremy nie wierzÄ™ jakoÅ› icon_wink.gif
adzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,407
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:40
Skąd: Między wsią a miastem
Nr użytkownika: 138




post śro, 31 mar 2004 - 10:09
Post #13

CYTAT(grzalka)
Adziu droga,  prawidÅ‚owe ćwiczenia mięśni brzucha, prostych i skoÅ›nych, regularnie wykonywane i po kilku miesiacach masz sliczny brzuszek- zapewniam CiÄ™, ze da siÄ™. Ale samo sie nie zrobi..... wink.gif


To to się rozumie samo przez się - obawiam się tylko, że nawet w tych warunkach nic się nie poprawia, stąd moje pytanie icon_wink.gif A po pierwszym dziecku się dało dość szybko, hmmmm.....zresztą sama zobaczysz, czego oczywiście serdecznie NIE zyczę icon_wink.gif

A w kremy nie wierzÄ™ jakoÅ› icon_wink.gif

--------------------
CBA ma aresztować wszystkich choreografów w kraju. Postawione im zostaną zarzuty przygotowywania nowych układów.
i.
śro, 31 mar 2004 - 10:57
Adzia prawda jest taka, że mięśnie brzucha po porodzie (albo porodach) nigdy nie wrócą do stanu sprzed ciąż choćby nie wiem co. Tyczy to mięśni oczywiście, a nie tłuszczyku icon_wink.gif
i.


Grupa: Oczekuj?cy
Postów: 5,639
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 15:12
Nr użytkownika: 262




post śro, 31 mar 2004 - 10:57
Post #14

Adzia prawda jest taka, że mięśnie brzucha po porodzie (albo porodach) nigdy nie wrócą do stanu sprzed ciąż choćby nie wiem co. Tyczy to mięśni oczywiście, a nie tłuszczyku icon_wink.gif
Misi
śro, 31 mar 2004 - 11:14
Ja po dwoch porodach mam brzuch naciagniety i niestety po dwoch latach nadal jest taki. Moze to kwestia wieku, bo mlodym dziewczyna szybciej sie wszystko goi i ujedrnia a starszym niestety zostaje.
Misi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 138
Dołączył: pon, 24 mar 03 - 09:21
SkÄ…d: Niemcy
Nr użytkownika: 120

GG:


post śro, 31 mar 2004 - 11:14
Post #15

Ja po dwoch porodach mam brzuch naciagniety i niestety po dwoch latach nadal jest taki. Moze to kwestia wieku, bo mlodym dziewczyna szybciej sie wszystko goi i ujedrnia a starszym niestety zostaje.
adzia
śro, 31 mar 2004 - 11:32
No to jednym słowem po lekturze wątku wiem tyle co przed nią icon_wink.gif
Czyli albo się wchłonie albo nie wchłonie icon_wink.gif
adzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,407
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:40
Skąd: Między wsią a miastem
Nr użytkownika: 138




post śro, 31 mar 2004 - 11:32
Post #16

No to jednym słowem po lekturze wątku wiem tyle co przed nią icon_wink.gif
Czyli albo się wchłonie albo nie wchłonie icon_wink.gif

--------------------
CBA ma aresztować wszystkich choreografów w kraju. Postawione im zostaną zarzuty przygotowywania nowych układów.
grzałka
śro, 31 mar 2004 - 11:49
Widziałam na własne oczy co robią regularne ćwiczenia mm brzucha u kobiet po 40-tce, po 3 ciążach. Nie wiem, Adzia, co chcesz uzyskać, ale 3,5 m-ca po porodzie to jest naprawdę krótko. Ja bym nie była fatalistką- wchłonie się, albo nie, lub też: nigdy nie dojdzie do stanu przed ciążą.
W końcu kolagenu masz duzo, nie masz 80 lat, żeby ci zwiotczała skóra wisiała. A włókno mięśniowe też nie jest znowu takie głupie, zeby rozciągnięte nie potrafiło wrócić do poprzedniego stanu- chyba, że popęka icon_wink.gif
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post śro, 31 mar 2004 - 11:49
Post #17

Widziałam na własne oczy co robią regularne ćwiczenia mm brzucha u kobiet po 40-tce, po 3 ciążach. Nie wiem, Adzia, co chcesz uzyskać, ale 3,5 m-ca po porodzie to jest naprawdę krótko. Ja bym nie była fatalistką- wchłonie się, albo nie, lub też: nigdy nie dojdzie do stanu przed ciążą.
W końcu kolagenu masz duzo, nie masz 80 lat, żeby ci zwiotczała skóra wisiała. A włókno mięśniowe też nie jest znowu takie głupie, zeby rozciągnięte nie potrafiło wrócić do poprzedniego stanu- chyba, że popęka icon_wink.gif

--------------------
i.
śro, 31 mar 2004 - 12:01
Ja to pamiętam ze szkoły rodzenia. Położna mówiła, żebyśmy pamiętały, że mięśnie brzucha bardzo rozciągnięte w ciąży nigdy nie wrócą do stanu pierwotnego.
I na swoim przykładzie mogę to potwierdzić. Pomimo tego, iż po ciążach ważę mniej parę kilko niż przed, mój brzuch nie jest idealnie płaski (a był!). Od ostatniego porodu minęlo 2,5 roku. Jestem na diecie i intensywnie ćwiczę i nic. Brzuszek jest lekko zaokrąglony.
i.


Grupa: Oczekuj?cy
Postów: 5,639
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 15:12
Nr użytkownika: 262




post śro, 31 mar 2004 - 12:01
Post #18

Ja to pamiętam ze szkoły rodzenia. Położna mówiła, żebyśmy pamiętały, że mięśnie brzucha bardzo rozciągnięte w ciąży nigdy nie wrócą do stanu pierwotnego.
I na swoim przykładzie mogę to potwierdzić. Pomimo tego, iż po ciążach ważę mniej parę kilko niż przed, mój brzuch nie jest idealnie płaski (a był!). Od ostatniego porodu minęlo 2,5 roku. Jestem na diecie i intensywnie ćwiczę i nic. Brzuszek jest lekko zaokrąglony.
ognistaplama
czw, 01 kwi 2004 - 10:52
A możecie podać jakieś ćwiczenia na brzuszek? Bo u mnie po dwójce dzieci tragedia icon_sad.gif Brzuszki to wiem, ale coś jeszcze, w warunkach domowych?
ognistaplama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 761
Dołączył: pon, 12 maj 03 - 20:58
Nr użytkownika: 714




post czw, 01 kwi 2004 - 10:52
Post #19

A możecie podać jakieś ćwiczenia na brzuszek? Bo u mnie po dwójce dzieci tragedia icon_sad.gif Brzuszki to wiem, ale coś jeszcze, w warunkach domowych?
adzia
czw, 01 kwi 2004 - 14:20
brzuszki takie klasyczne to są rzeczy bardzo nieefektywne, bo obciążają mięśnie karku. lepsze są ćwiczenia, przy których mięśnie brzucha są stale napięte - wszelkie wariacje z uniesionymi barkami i wymachami nóg (podnoszenie, rowerki, trzymanie w górze i podciąganie barków itp.).

Tyle teoria.

A tak w ogóle to dzięki Grzałka, tego mi było trzeba icon_wink.gif Po pierwszym porodzie za łatwo mi poszło i dlatego teraz narzekam icon_wink.gif
adzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,407
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:40
Skąd: Między wsią a miastem
Nr użytkownika: 138




post czw, 01 kwi 2004 - 14:20
Post #20

brzuszki takie klasyczne to są rzeczy bardzo nieefektywne, bo obciążają mięśnie karku. lepsze są ćwiczenia, przy których mięśnie brzucha są stale napięte - wszelkie wariacje z uniesionymi barkami i wymachami nóg (podnoszenie, rowerki, trzymanie w górze i podciąganie barków itp.).

Tyle teoria.

A tak w ogóle to dzięki Grzałka, tego mi było trzeba icon_wink.gif Po pierwszym porodzie za łatwo mi poszło i dlatego teraz narzekam icon_wink.gif

--------------------
CBA ma aresztować wszystkich choreografów w kraju. Postawione im zostaną zarzuty przygotowywania nowych układów.
> brzuszek po dwóch porodach...
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 25 maj 2024 - 02:21
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama