Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

kiedy czas na nagrobek?

> 
4nia
pon, 29 mar 2010 - 08:48
kochane powiedziec mi ile czasu musi upłynac by spokojnie postawic nagrobek? aby ziemia sie uległa
pozdrawiam, Ania
4nia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,306
Dołączył: sob, 24 mar 07 - 18:49
Nr użytkownika: 12,312

GG:


post pon, 29 mar 2010 - 08:48
Post #1

kochane powiedziec mi ile czasu musi upłynac by spokojnie postawic nagrobek? aby ziemia sie uległa
pozdrawiam, Ania

--------------------


Nasze Malutkie Aniolki - MONISIU (9.02.2010) I AGATKO (30.06.2010)- kochamy Was- módlcie sie za nami, bawcie sie, tanczcie, spiewajcie i czekajcie na nas !!!!!!!
niunia23
sob, 17 kwi 2010 - 00:46
chyba wszystko zalezy od cmetarza ....... nam nagrobek pozwolili wymienic po pol roku najszybciej a w sumie wymienilam po 1,5 roku bo wczesniej nie bylam w stanie wybierac nagrobka dla mojego dziecka .......

bo moja coreczka jest w grobku pochowana z moja kuzynka , ktora zmarla w trakcie porodu..... dlatego u nas byla wymiana nagrobka , najlepiej spytac sie w zarzadzie cmentarza.....
niunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,731
Dołączył: wto, 03 kwi 07 - 15:09
SkÄ…d: 3miasto :)
Nr użytkownika: 12,637




post sob, 17 kwi 2010 - 00:46
Post #2

chyba wszystko zalezy od cmetarza ....... nam nagrobek pozwolili wymienic po pol roku najszybciej a w sumie wymienilam po 1,5 roku bo wczesniej nie bylam w stanie wybierac nagrobka dla mojego dziecka .......

bo moja coreczka jest w grobku pochowana z moja kuzynka , ktora zmarla w trakcie porodu..... dlatego u nas byla wymiana nagrobka , najlepiej spytac sie w zarzadzie cmentarza.....

--------------------
Moje
25.08.2012 - podpisałam cyrograf :D


[*]
> kiedy czas na nagrobek?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 04 cze 2024 - 05:20
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama