Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

**********GRUDNIOWE CUDA cz.6**********

> 
magda208


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,974
Dołączył: nie, 03 gru 06 - 12:07
Skąd: czestochowa
Nr użytkownika: 8,846




post sob, 02 cze 2007 - 22:54
Post #41

Dobra ja ide w slady Sylwi icon_biggrin.gif -pojadłam, potańczyłam, wypiłam i moge isc spać wink.gif

Oj a ja sie dopiero roykrecam 29.gif

--------------------
Paweł 02.10.1995
Paulina 02.05.1997


Kaspian


Będzie Matylda
magda208
sob, 02 cze 2007 - 22:59
Buu sama ye soba pisac nie bede.Dobranoc.
magda208


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,974
Dołączył: nie, 03 gru 06 - 12:07
Skąd: czestochowa
Nr użytkownika: 8,846




post sob, 02 cze 2007 - 22:59
Post #42

Buu sama ye soba pisac nie bede.Dobranoc.

--------------------
Paweł 02.10.1995
Paulina 02.05.1997


Kaspian


Będzie Matylda
Dudi
sob, 02 cze 2007 - 23:13
Super imprezka ... ja idę sie dalej bawić bo mam już w domu towarzystwo po pracy i jeszcze ma frytki.Sami rozumiecie tego nigdy nie odmawiam 06.gif

HEY ! jutro na kaca dostaniecie rosołek przytul.gif
Dudi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,081
Dołączył: pią, 14 lip 06 - 14:46
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 6,618

GG:


post sob, 02 cze 2007 - 23:13
Post #43

Super imprezka ... ja idę sie dalej bawić bo mam już w domu towarzystwo po pracy i jeszcze ma frytki.Sami rozumiecie tego nigdy nie odmawiam 06.gif

HEY ! jutro na kaca dostaniecie rosołek przytul.gif

--------------------
slomka
sob, 02 cze 2007 - 23:14
ups chyba sie spoznilam na imprezkę... buuu
ale zanim doszlam do konca z czytaniem watku 5 to wy juz bylyscie na 6 icon_smile.gif

A my dzisiaj bylismy na basenie, malutka plywala dzis z tata, ale ogolnie caly dzien humorek nie byl najlepszy icon_sad.gif

W przyszlym tygodniu i tu zacytuje prowadzacego " bedziemy nurkowac i robic zdjecia pod woda" - czy ktoras z mam tego juz doswiadczyla na basenie bo mnie to troszke zastanawia jak to bedzie wygladac

Wszystkim solenizantom wszystkiego naj...
no coz uciekam skoro Wy juz smacznie chrapiecie icon_smile.gif


Wszystkie dizeciaczki na zdjeciach sliczne - ja przepraszam, ze tak ogolnie, ale nie nadazam z czytaniem icon_smile.gif
Magda puscilam pw - doszedl?

Ten post edytował slomka nie, 03 cze 2007 - 00:57
slomka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 321
Dołączył: pią, 18 maj 07 - 09:36
Nr użytkownika: 14,366




post sob, 02 cze 2007 - 23:14
Post #44

ups chyba sie spoznilam na imprezkę... buuu
ale zanim doszlam do konca z czytaniem watku 5 to wy juz bylyscie na 6 icon_smile.gif

A my dzisiaj bylismy na basenie, malutka plywala dzis z tata, ale ogolnie caly dzien humorek nie byl najlepszy icon_sad.gif

W przyszlym tygodniu i tu zacytuje prowadzacego " bedziemy nurkowac i robic zdjecia pod woda" - czy ktoras z mam tego juz doswiadczyla na basenie bo mnie to troszke zastanawia jak to bedzie wygladac

Wszystkim solenizantom wszystkiego naj...
no coz uciekam skoro Wy juz smacznie chrapiecie icon_smile.gif


Wszystkie dizeciaczki na zdjeciach sliczne - ja przepraszam, ze tak ogolnie, ale nie nadazam z czytaniem icon_smile.gif
Magda puscilam pw - doszedl?

--------------------


AnnaJ
sob, 02 cze 2007 - 23:24
Wy pijoczki jedne ładnie to tak beze mnie????
kurde znowu sie odnalesć nie moglam
muszę sie Wam pochwalić

WCZORAJ O 8:30 ZOSTALAM CIOCIĄ ŚLICZNEJ CUDOWNEJ UROCZEJ MAŁGOSI!!!! WAŻYŁA 4120 I MIAŁA 58 CM!!!! HIP HIP HURRA !!!ZA WYPRAGNIONY CUD MOJEJ NAJLEPSZEJ PRZYJACIÓŁKI KTÓRĄ KOCHAM JAK SIOSTRĘ!!!!


DO JUTRA JUTRO SIĘ MOZE UPORAM ZA ZDJĘCIAMI... HIOHI OBIECUJĘ OBIECUJĘ I CO... ZDJEĆ NIE MA!

Ten post edytował AnnaJ sob, 02 cze 2007 - 23:26
AnnaJ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 377
Dołączył: śro, 27 wrz 06 - 14:16
Skąd: Kalisz
Nr użytkownika: 7,694

GG:


post sob, 02 cze 2007 - 23:24
Post #45

Wy pijoczki jedne ładnie to tak beze mnie????
kurde znowu sie odnalesć nie moglam
muszę sie Wam pochwalić

WCZORAJ O 8:30 ZOSTALAM CIOCIĄ ŚLICZNEJ CUDOWNEJ UROCZEJ MAŁGOSI!!!! WAŻYŁA 4120 I MIAŁA 58 CM!!!! HIP HIP HURRA !!!ZA WYPRAGNIONY CUD MOJEJ NAJLEPSZEJ PRZYJACIÓŁKI KTÓRĄ KOCHAM JAK SIOSTRĘ!!!!


DO JUTRA JUTRO SIĘ MOZE UPORAM ZA ZDJĘCIAMI... HIOHI OBIECUJĘ OBIECUJĘ I CO... ZDJEĆ NIE MA!

--------------------
slomka
sob, 02 cze 2007 - 23:27
Anna przekaz przyjaciolce gratulacje - duza dziewczyna icon_smile.gif
Stawiam zimne piwko na otarcie lez, ze impreza sie skonczyla tak wczesna pora icon_smile.gif
slomka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 321
Dołączył: pią, 18 maj 07 - 09:36
Nr użytkownika: 14,366




post sob, 02 cze 2007 - 23:27
Post #46

Anna przekaz przyjaciolce gratulacje - duza dziewczyna icon_smile.gif
Stawiam zimne piwko na otarcie lez, ze impreza sie skonczyla tak wczesna pora icon_smile.gif

--------------------


*sylka*
nie, 03 cze 2007 - 07:57
wstawać śpiochy,
ja już na nogach , chociaż synuś sie spisał i tylko raz sie zbudził ok 5 wypił flaszeczkę i zasnał do 7 a teraz standardowo ogląda bajeczkę 43.gif 43.gif
dudi podzuc no ten rosołek bom spragniona
aaa dodam ze ja dziś też sama bo męzuś na studiach, noramnlnie chyba go wymienię na lepszy model 03.gif 03.gif bo wogóle go nie ma w domu jak nie w pracy to na studiach albo .... na imprezkach tyle że nie wirtualnych jak my 21.gif 21.gif

Ten post edytował Sylwia_82 nie, 03 cze 2007 - 07:58
*sylka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,535
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 13:30
Skąd: domek
Nr użytkownika: 5,702

GG:


post nie, 03 cze 2007 - 07:57
Post #47

wstawać śpiochy,
ja już na nogach , chociaż synuś sie spisał i tylko raz sie zbudził ok 5 wypił flaszeczkę i zasnał do 7 a teraz standardowo ogląda bajeczkę 43.gif 43.gif
dudi podzuc no ten rosołek bom spragniona
aaa dodam ze ja dziś też sama bo męzuś na studiach, noramnlnie chyba go wymienię na lepszy model 03.gif 03.gif bo wogóle go nie ma w domu jak nie w pracy to na studiach albo .... na imprezkach tyle że nie wirtualnych jak my 21.gif 21.gif

--------------------
S

mama Alana 2006 i Wiktorii 2013
Dudi
nie, 03 cze 2007 - 08:50
WITAM NIEDZIElNIE !!! 06.gif

Sylwia_82 - Rosołek podany do stołu ... przytul.gif

AnnaJ- To wspaniale Gratuluję Tobie (ciociu) i Rodzicom Małgosi !

My dzisiaj spalismy do 8.00 brawo_bis.gif i chętnie wyszłabym już na spacer ale pogoda jakaś niepewna 21.gif poczekam jak Oskaro się wyspi bo pewnie pójdzie ok 10 to może pózniej się uda... ostatnio jeździlismy po deszczu był taki zachwycony nawet bym nie przypuszczała ... (mamusia mniej zachwycona wyglądała jak miss mokrego podkoszulka 03.gif )

Mam ochotę upichcić jakieś ciacho ... w nocy mój brat miał przylecieć (jeszcze się nie odezwał ale pewnie smacznie odsypia podróż) i może zaglądnie do nas.

Podzielę się z Wami że moja bratowa też już na wypluciu i chyba będzie dziewczynka ... oj będzie się działo .Ja chyba bardziej to przeżywam niż ona 04.gif przecież my jeszcze tak niedawno mielismy malenstwa pod serduszkiem 41.gif
Dudi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,081
Dołączył: pią, 14 lip 06 - 14:46
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 6,618

GG:


post nie, 03 cze 2007 - 08:50
Post #48

WITAM NIEDZIElNIE !!! 06.gif

Sylwia_82 - Rosołek podany do stołu ... przytul.gif

AnnaJ- To wspaniale Gratuluję Tobie (ciociu) i Rodzicom Małgosi !

My dzisiaj spalismy do 8.00 brawo_bis.gif i chętnie wyszłabym już na spacer ale pogoda jakaś niepewna 21.gif poczekam jak Oskaro się wyspi bo pewnie pójdzie ok 10 to może pózniej się uda... ostatnio jeździlismy po deszczu był taki zachwycony nawet bym nie przypuszczała ... (mamusia mniej zachwycona wyglądała jak miss mokrego podkoszulka 03.gif )

Mam ochotę upichcić jakieś ciacho ... w nocy mój brat miał przylecieć (jeszcze się nie odezwał ale pewnie smacznie odsypia podróż) i może zaglądnie do nas.

Podzielę się z Wami że moja bratowa też już na wypluciu i chyba będzie dziewczynka ... oj będzie się działo .Ja chyba bardziej to przeżywam niż ona 04.gif przecież my jeszcze tak niedawno mielismy malenstwa pod serduszkiem 41.gif

--------------------
Nie lubie chamst...
nie, 03 cze 2007 - 10:14
Hej witam 02.gif i oczom nie wierze tyle stronek 23.gif
i imprezujecie bezemnie ?????????????? nu nu nu :nie nie! na drugi raz sie wpraszam pijak.gif impreza.gif
AnnaJ gratulacje za ciocie, i dla rodzicow tak dorodnej dziewuszki icon_smile.gif

Dudi rzucaj ciacho, to nic że mam jeszcze 2 kg za dużo jeden w tę czy w tamtą ...liczy się radocha icon_mrgreen.gif z słodkości icon_smile.gif

Demo foty doszły licze że jak zrobie te co mam to od koniec tygodnia skrobne Twoje icon_smile.gif

dzisiejszy toast za Dominike córeczka basip impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
Lece bo szkrab mi się budzi pa, a jeszcze na b logaska musze wpaść zobaczyć co nowego 02.gif , no to na razie icon_smile.gif
miłej niedzielki i wspaniałego odpoczynku icon_smile.gif

Ten post edytował celia nie, 03 cze 2007 - 10:15
Nie lubie chamst...


Grupa: Zbanowani
Postów: 997
Dołączył: czw, 05 paź 06 - 17:32
Skąd: z nikąd
Nr użytkownika: 7,840




post nie, 03 cze 2007 - 10:14
Post #49

Hej witam 02.gif i oczom nie wierze tyle stronek 23.gif
i imprezujecie bezemnie ?????????????? nu nu nu :nie nie! na drugi raz sie wpraszam pijak.gif impreza.gif
AnnaJ gratulacje za ciocie, i dla rodzicow tak dorodnej dziewuszki icon_smile.gif

Dudi rzucaj ciacho, to nic że mam jeszcze 2 kg za dużo jeden w tę czy w tamtą ...liczy się radocha icon_mrgreen.gif z słodkości icon_smile.gif

Demo foty doszły licze że jak zrobie te co mam to od koniec tygodnia skrobne Twoje icon_smile.gif

dzisiejszy toast za Dominike córeczka basip impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
Lece bo szkrab mi się budzi pa, a jeszcze na b logaska musze wpaść zobaczyć co nowego 02.gif , no to na razie icon_smile.gif
miłej niedzielki i wspaniałego odpoczynku icon_smile.gif
salamandra.79
nie, 03 cze 2007 - 10:23
kobiety czy Wy musicie tak szalec, co na to powiedza MATKI POLKI , ledwo dzieciaki uspaly i juz za imprezke sie braly.....

... a swoja droga to zaluje ze mnie wczoraj nie bylo, choc jadlam serniczek i popijalam czerwone winko, az milo sie spalo..

zaraz jedziemy do Bydgoszczy, malą juz spakowalam, na szczescie teraz spi a tata pojechal zatankowac i po kaske do bankomatu, OBYSMY LODOWKE KUPILI...

pozdrawiam wszystkie forumowiczki ORAZ NOWA MAMSIE !!!
salamandra.79


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,317
Dołączył: śro, 12 kwi 06 - 21:51
Skąd: Kujawy
Nr użytkownika: 5,553

GG:


post nie, 03 cze 2007 - 10:23
Post #50

kobiety czy Wy musicie tak szalec, co na to powiedza MATKI POLKI , ledwo dzieciaki uspaly i juz za imprezke sie braly.....

... a swoja droga to zaluje ze mnie wczoraj nie bylo, choc jadlam serniczek i popijalam czerwone winko, az milo sie spalo..

zaraz jedziemy do Bydgoszczy, malą juz spakowalam, na szczescie teraz spi a tata pojechal zatankowac i po kaske do bankomatu, OBYSMY LODOWKE KUPILI...

pozdrawiam wszystkie forumowiczki ORAZ NOWA MAMSIE !!!

--------------------



MARTYNKA ; Moja córeczka jest calą miłością mojego świata, kazdy dzień jest jak nieodkryty ląd na ktorym stąpam razem z nią... każdy kolejny uśmiech czy wypowiedziane słowo" mama" jest jak granat ktory wybucha w moim sercu i roztrzaskuje się na setki milionów czasteczek naszej miłosci... córeczko chce płonąć od tych wystrzałow.. bo ciągle mi malo!!!...







AnnaJ
nie, 03 cze 2007 - 10:28
Cześć Kochane najpierw się witam CZEŚĆ I CZOŁEM!!!
I wklejm obiecane zdjecia butków!!!
ADIDASKI:

i cuda wyjścióweczki dodam ze są ze skórki...


Ten post edytował AnnaJ nie, 03 cze 2007 - 10:32
AnnaJ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 377
Dołączył: śro, 27 wrz 06 - 14:16
Skąd: Kalisz
Nr użytkownika: 7,694

GG:


post nie, 03 cze 2007 - 10:28
Post #51

Cześć Kochane najpierw się witam CZEŚĆ I CZOŁEM!!!
I wklejm obiecane zdjecia butków!!!
ADIDASKI:

i cuda wyjścióweczki dodam ze są ze skórki...


--------------------
salamandra.79
nie, 03 cze 2007 - 10:30
sweet shoes!!!!

ja tez takie chce!!! Ania podziel sie , moze chociaz 1 bucik:)))
salamandra.79


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,317
Dołączył: śro, 12 kwi 06 - 21:51
Skąd: Kujawy
Nr użytkownika: 5,553

GG:


post nie, 03 cze 2007 - 10:30
Post #52

sweet shoes!!!!

ja tez takie chce!!! Ania podziel sie , moze chociaz 1 bucik:)))


--------------------



MARTYNKA ; Moja córeczka jest calą miłością mojego świata, kazdy dzień jest jak nieodkryty ląd na ktorym stąpam razem z nią... każdy kolejny uśmiech czy wypowiedziane słowo" mama" jest jak granat ktory wybucha w moim sercu i roztrzaskuje się na setki milionów czasteczek naszej miłosci... córeczko chce płonąć od tych wystrzałow.. bo ciągle mi malo!!!...







Choco.
nie, 03 cze 2007 - 10:31
Dziękuję Wam za miłe słowa dla Michasia- przekazałam:) Ja zawsze namiętnie podglądam fotki Waszych prawdziwych grudniowych cudów!!!!!
Pozdrawiam!
Choco.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,882
Dołączył: pon, 10 paź 05 - 18:00
Nr użytkownika: 3,791




post nie, 03 cze 2007 - 10:31
Post #53

Dziękuję Wam za miłe słowa dla Michasia- przekazałam:) Ja zawsze namiętnie podglądam fotki Waszych prawdziwych grudniowych cudów!!!!!
Pozdrawiam!

--------------------
Michał 08.11.2006 i Maciej 03.01.2011
salamandra.79
nie, 03 cze 2007 - 10:32
dziewczyny dlaczego zegar na forum zle chodzi??!!!!


Daga Twoj Michas to maly akrobata, moja spi jak krolewna na wznak i ręce rozsciagniete na bok, tak ze my z ztata lezymy jak sardynki w puszce na 1. 8 szerokim łózku:))
salamandra.79


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,317
Dołączył: śro, 12 kwi 06 - 21:51
Skąd: Kujawy
Nr użytkownika: 5,553

GG:


post nie, 03 cze 2007 - 10:32
Post #54

dziewczyny dlaczego zegar na forum zle chodzi??!!!!


Daga Twoj Michas to maly akrobata, moja spi jak krolewna na wznak i ręce rozsciagniete na bok, tak ze my z ztata lezymy jak sardynki w puszce na 1. 8 szerokim łózku:))

--------------------



MARTYNKA ; Moja córeczka jest calą miłością mojego świata, kazdy dzień jest jak nieodkryty ląd na ktorym stąpam razem z nią... każdy kolejny uśmiech czy wypowiedziane słowo" mama" jest jak granat ktory wybucha w moim sercu i roztrzaskuje się na setki milionów czasteczek naszej miłosci... córeczko chce płonąć od tych wystrzałow.. bo ciągle mi malo!!!...







Demoiselle
nie, 03 cze 2007 - 10:49
Hej,
Oł boj, ale macie tempo.

Wczoraj zniknęłam, bo Hanka zaczęła strasznie płakać. Myślałam, że to brzuszek. Masowałam, dałam kropelki i nic. Stwierdziłam, że sięgnę do starego sposobu - suszarki i wtedy mocno się zdziwiłam. Jak włączyłam suszarkę to jeszcze większy krzyk. Potem zwróciłam uwagę, że ona zaczyna bardziej krzyczeć przy każdym nowym bodźcu. Chyba musiało jej się coś przykrego przyśnić i się biedulka wystraszyła. Uspokajałam ją do połnocy icon_eek.gif

Toaścik za Dominiczkę i Maciusia-gentelmena (Hanka pamięta 08.gif )

Magda: Vanillka ma rację. W składzie wyraźnie piszą (nawet to podkreślają, że maść nie zawiera żadnych sterydów. Większość składników to ekstrakty z czegoś (są to nazwy łacińskie, więc lekarka się połapie), a ostatni to kwasek cytrynowy (citric acid). Polawax to jakiś wosk.

No i nie zdążyłam wczoraj na imprezę... icon_sad.gif ale choć na frytki się załapałam.

Sal: to zrobię na 42.
Demoiselle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,088
Dołączył: wto, 03 paź 06 - 11:51
Skąd: Trójmiasto
Nr użytkownika: 7,789

GG:


post nie, 03 cze 2007 - 10:49
Post #55

Hej,
Oł boj, ale macie tempo.

Wczoraj zniknęłam, bo Hanka zaczęła strasznie płakać. Myślałam, że to brzuszek. Masowałam, dałam kropelki i nic. Stwierdziłam, że sięgnę do starego sposobu - suszarki i wtedy mocno się zdziwiłam. Jak włączyłam suszarkę to jeszcze większy krzyk. Potem zwróciłam uwagę, że ona zaczyna bardziej krzyczeć przy każdym nowym bodźcu. Chyba musiało jej się coś przykrego przyśnić i się biedulka wystraszyła. Uspokajałam ją do połnocy icon_eek.gif

Toaścik za Dominiczkę i Maciusia-gentelmena (Hanka pamięta 08.gif )

Magda: Vanillka ma rację. W składzie wyraźnie piszą (nawet to podkreślają, że maść nie zawiera żadnych sterydów. Większość składników to ekstrakty z czegoś (są to nazwy łacińskie, więc lekarka się połapie), a ostatni to kwasek cytrynowy (citric acid). Polawax to jakiś wosk.

No i nie zdążyłam wczoraj na imprezę... icon_sad.gif ale choć na frytki się załapałam.

Sal: to zrobię na 42.

--------------------
Mo?esz nauczy? si? od swoich dzieci o wiele wi?cej, ani?eli one naucz? si? od ciebie. Poprzez ciebie poznaj? ?wiat, który ju? przemin??, ty w nich natomiast odkrywasz ?wiat, który w?a?nie si? rodzi.
KAMIKA
nie, 03 cze 2007 - 11:37
Witajcie w 6 części naszego tasiemca.

Ja na chwilkę przywitać się z Wami, bo robotka mnie dziś czeka.

Fajna impreza mnie wczoraj ominęła ale może dziś wieczorkiem na coś się załapę 06.gif

Dziewczyny mam linka jak można satelitarnie zlokalizować, po numerze tenefolu GSM,
gdzie aktualnie znajduje się nasz partner : https://www.track-your-partner.com/

Zdrówka dla Maciusia i Domonisi

Lece, pa.
KAMIKA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 765
Dołączył: czw, 01 lut 07 - 11:29
Skąd: Dzierżoniów
Nr użytkownika: 10,542

GG:


post nie, 03 cze 2007 - 11:37
Post #56

Witajcie w 6 części naszego tasiemca.

Ja na chwilkę przywitać się z Wami, bo robotka mnie dziś czeka.

Fajna impreza mnie wczoraj ominęła ale może dziś wieczorkiem na coś się załapę 06.gif

Dziewczyny mam linka jak można satelitarnie zlokalizować, po numerze tenefolu GSM,
gdzie aktualnie znajduje się nasz partner : https://www.track-your-partner.com/

Zdrówka dla Maciusia i Domonisi

Lece, pa.

--------------------

_________________
-> fotki Amelki
Jul_i_anka
nie, 03 cze 2007 - 11:39
Witam

Hohoho ale poimprezowałyście wczoraj mamuśki icon_smile.gif I jak tam bola dziś główki????? 03.gif

Kurcze a ja jestem zła bo zepsuł nam sie samochód. Pojechalismy wczoraj na wycieczke z małą i w pewnym momencie coś chrobotnęło i sprzegło jak się wcisnęło to tak zostało. Szwagier musiał nas holować przez całe miasto. Auto jest nam teraz niezbednie konieczne (budowa, praca męża) a tu kicha na całego, już nawet nie mówie o kasie na naprawe.

Pogoda też nie pomaga, choć troszke promyczków by się przydało na poprawe nastroju.

Agnecha witaj na grudniówkach. My sie juz znamy bo miałysmy ten sam sylwestrowy termin porodu. Ale Julka z Tomkiem zmówili się i zgodnie wyskoczyli 22.12.06 Fajnie, że u nas napisałas.



Jul_i_anka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,349
Dołączył: pią, 05 sie 05 - 14:52
Skąd: KR
Nr użytkownika: 3,469




post nie, 03 cze 2007 - 11:39
Post #57

Witam

Hohoho ale poimprezowałyście wczoraj mamuśki icon_smile.gif I jak tam bola dziś główki????? 03.gif

Kurcze a ja jestem zła bo zepsuł nam sie samochód. Pojechalismy wczoraj na wycieczke z małą i w pewnym momencie coś chrobotnęło i sprzegło jak się wcisnęło to tak zostało. Szwagier musiał nas holować przez całe miasto. Auto jest nam teraz niezbednie konieczne (budowa, praca męża) a tu kicha na całego, już nawet nie mówie o kasie na naprawe.

Pogoda też nie pomaga, choć troszke promyczków by się przydało na poprawe nastroju.

Agnecha witaj na grudniówkach. My sie juz znamy bo miałysmy ten sam sylwestrowy termin porodu. Ale Julka z Tomkiem zmówili się i zgodnie wyskoczyli 22.12.06 Fajnie, że u nas napisałas.





--------------------
córeczka


synu?
Demoiselle
nie, 03 cze 2007 - 11:41
A to w końcu fotka bucików które sobie kupiłam icon_smile.gif
Demoiselle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,088
Dołączył: wto, 03 paź 06 - 11:51
Skąd: Trójmiasto
Nr użytkownika: 7,789

GG:


post nie, 03 cze 2007 - 11:41
Post #58

A to w końcu fotka bucików które sobie kupiłam icon_smile.gif


--------------------
Mo?esz nauczy? si? od swoich dzieci o wiele wi?cej, ani?eli one naucz? si? od ciebie. Poprzez ciebie poznaj? ?wiat, który ju? przemin??, ty w nich natomiast odkrywasz ?wiat, który w?a?nie si? rodzi.
Demoiselle
nie, 03 cze 2007 - 11:45
Kamika: niezłe. Podoba mi się. Wrzuciłam swój numer telefonu i znalazłam się w łóżku z jakimś facetem 08.gif
Demoiselle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,088
Dołączył: wto, 03 paź 06 - 11:51
Skąd: Trójmiasto
Nr użytkownika: 7,789

GG:


post nie, 03 cze 2007 - 11:45
Post #59

Kamika: niezłe. Podoba mi się. Wrzuciłam swój numer telefonu i znalazłam się w łóżku z jakimś facetem 08.gif

--------------------
Mo?esz nauczy? si? od swoich dzieci o wiele wi?cej, ani?eli one naucz? si? od ciebie. Poprzez ciebie poznaj? ?wiat, który ju? przemin??, ty w nich natomiast odkrywasz ?wiat, który w?a?nie si? rodzi.
meggie
nie, 03 cze 2007 - 11:55
czesc i ja sie melduje w cz 6

Slomka szpinak maly uwielbia, tylko ze wlasnej roboty-ale po szpinaku sa kupska takie jak jego kolor wiec nie bede wiedziala co mu zszkodzilo wiec szpinak odpada na razie -jesli chodzi o sloiczki ze szpinakiem to tam jest zawsze dodawana smietana a maly jej nie trawi co juz zdazylam wykminic jak byl jeszcze na cycu. Ale dzieki za podpowiedz


Monia vel z-m
kurcze wspolczuje szymkowego marudzenia, moj tez marudzi-najgorzej bo ja z pracy nie moge sie urwac icon_sad.gif przez oststni tydzien staram sie nie myslec o dziecku w robocie-i szybciej mi czas leci, bo jak tylko pomysle to nie moge sie skupic na niczym icon_sad.gif bo najchetniej bym wyszla i pojechala do domu 04.gif


caly czas czekam na okres i sie doczekac nie moge 21.gif nie chce brac tabsow- do tych ktore nie braly-kiedy powinna sie pojawic miesiaczka po porodzie-dodam ze nie karmie cyckiem juz, jest na to jakas regula?

Demono pomysl fajny, tyle ze ja to sie chyba niedoczekam 04.gif

fajna imprezke zrobilyscie laski, icon_smile.gif

znikam bo dzisiaj maciek maruda chyba przez pogode, jest wstretnie jak tak dalej pojdzie to bede musiala przeprosic kombinezon zimowy 03.gif

Ten post edytował meggie nie, 03 cze 2007 - 11:56
meggie


Grupa: Zbanowani
Postów: 1,526
Dołączył: czw, 11 maj 06 - 19:56
Nr użytkownika: 5,819




post nie, 03 cze 2007 - 11:55
Post #60

czesc i ja sie melduje w cz 6

Slomka szpinak maly uwielbia, tylko ze wlasnej roboty-ale po szpinaku sa kupska takie jak jego kolor wiec nie bede wiedziala co mu zszkodzilo wiec szpinak odpada na razie -jesli chodzi o sloiczki ze szpinakiem to tam jest zawsze dodawana smietana a maly jej nie trawi co juz zdazylam wykminic jak byl jeszcze na cycu. Ale dzieki za podpowiedz


Monia vel z-m
kurcze wspolczuje szymkowego marudzenia, moj tez marudzi-najgorzej bo ja z pracy nie moge sie urwac icon_sad.gif przez oststni tydzien staram sie nie myslec o dziecku w robocie-i szybciej mi czas leci, bo jak tylko pomysle to nie moge sie skupic na niczym icon_sad.gif bo najchetniej bym wyszla i pojechala do domu 04.gif


caly czas czekam na okres i sie doczekac nie moge 21.gif nie chce brac tabsow- do tych ktore nie braly-kiedy powinna sie pojawic miesiaczka po porodzie-dodam ze nie karmie cyckiem juz, jest na to jakas regula?

Demono pomysl fajny, tyle ze ja to sie chyba niedoczekam 04.gif

fajna imprezke zrobilyscie laski, icon_smile.gif

znikam bo dzisiaj maciek maruda chyba przez pogode, jest wstretnie jak tak dalej pojdzie to bede musiala przeprosic kombinezon zimowy 03.gif
> **********GRUDNIOWE CUDA cz.6**********
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 25 wrz 2024 - 18:43
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama