Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

LIPCOWI TERRORYÅšCI volume 6...

, Aghmedy i Aghmedki... co z nami będzie... Bombowe Dzieciaki!!&
> , Aghmedy i Aghmedki... co z nami bÄ™dzie... Bombowe Dzieciaki!!&
Joleńka
śro, 09 kwi 2008 - 09:33
Agutka powiem Ci że kibicuje wam w zmaganiach zarówno z babcia jak i jedzonkiem ... i lubię czytać jak juz coś sie uda .. wogule wszystkie lubie czytać ... Trzymam za małego kciuki i napewno będzie dobrze.
Ostatnio nawet nie mam kiedy M jak miłość ogladać 29.gif
wole jak coś M ściagnie i sobie wieczorem kino urządzamy ... wczoraj Lost'a oglądaliśmy

Ten post edytował Joleńka śro, 09 kwi 2008 - 09:34
Joleńka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 626
Dołączył: czw, 17 maj 07 - 08:19
Skąd: znad dwóch rzek
Nr użytkownika: 14,328




post śro, 09 kwi 2008 - 09:33
Post #41

Agutka powiem Ci że kibicuje wam w zmaganiach zarówno z babcia jak i jedzonkiem ... i lubię czytać jak juz coś sie uda .. wogule wszystkie lubie czytać ... Trzymam za małego kciuki i napewno będzie dobrze.
Ostatnio nawet nie mam kiedy M jak miłość ogladać 29.gif
wole jak coś M ściagnie i sobie wieczorem kino urządzamy ... wczoraj Lost'a oglądaliśmy

--------------------

Tina25
śro, 09 kwi 2008 - 09:35
Witam w odslonie 6.
Wczoraj bylismy na bilansie.Macius wazy 10,100 tak wiec goni Bobka 03.gif Babka skupila sie na jedzeniu i w zasadzie wiekszosci rzeczy,ktore wymieniala,Maly nie jada.M.in fasolke po bretonsku 23.gif Ona chyba oszalala,jesli mysli,ze mu ja podam.Ale wymienila tez platki,makaron,ser,jogurty(takie dla dzieci badz naturalne).Kupilam wczoraj Malemu takie herbatniki z pelnego ziarna,pokruszylam i z mlekiem podalam.Wcinal jak szalony,nic mu nie bylo.Polecila jeszcze paluszki rybne(obojetnie jakie),ale tylko srodek,bo mieciutki,a paluszki dlatego,bo w nich nie ma osci.Hmmm...przeciez to musi byc smazone....
Poza tym Maly byl wczoraj niesamowicie grzeczny,zabawny,usmiechniety.Rozbraja mnie ostatnio tym,ze do swoich zabawek sie smieje.Poprostu patrzy sobie i sie smieje.Komicznie to wyglada.Katarek mu przeszedl,ale zabkow jeszcze nie widac,tzn. widac,ale nie wyszly 03.gif
Wczoraj tescie moi byli u ksiedza zalatwic chrzest dla Maciusia.Tak wiec odbedzie sie 27 kwietnia w niedziele.Powiedzial tez,ze my nie musimy przystepowac do spowiedzi,bo i tak nie da nam rozgrzeszenia,bo my w grzechu zyjemy itp.Zasugerowal oczywiscie,ze musimy wziac slub koscielny.Kiedy tescie powiedzieli,ze nastepnym razem bedziemy w lipcu,to ten oczywiscie ,ze wtedy slub.Ciekawe,czemu wszyscy chca za nas decydowac?!Tescie,ktorzy bardzo chca tego slubu,oczywiscie podlapali temat i juz slyszalam aluzje.Nie,zeby mnie to jakos bardzo wkurzalo,ale to przeciez nasza sprawa.My wiemy,ze musimy ten slub wziac,bo spowiedz,komunia itp. beda przeciez przy wielu innych okazjach.
A odnosnie lipca.Mamy juz kupione bilety na dwa tygodnie,tak wiec roczek Macius spedzi z dziadkami.A o to nam chodzilo.Bilety byly taniutkie i w koncu z Birmingham.Nie bedziemy musieli juz jezdzic ponad 100 km na lotnisko. brawo_bis.gif
Przeczytalam wszystkie posty,ale przyznam,ze pobieznie...
Tina25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,536
Dołączył: czw, 25 sty 07 - 12:46
SkÄ…d: Birmingham
Nr użytkownika: 10,303

GG:


post śro, 09 kwi 2008 - 09:35
Post #42

Witam w odslonie 6.
Wczoraj bylismy na bilansie.Macius wazy 10,100 tak wiec goni Bobka 03.gif Babka skupila sie na jedzeniu i w zasadzie wiekszosci rzeczy,ktore wymieniala,Maly nie jada.M.in fasolke po bretonsku 23.gif Ona chyba oszalala,jesli mysli,ze mu ja podam.Ale wymienila tez platki,makaron,ser,jogurty(takie dla dzieci badz naturalne).Kupilam wczoraj Malemu takie herbatniki z pelnego ziarna,pokruszylam i z mlekiem podalam.Wcinal jak szalony,nic mu nie bylo.Polecila jeszcze paluszki rybne(obojetnie jakie),ale tylko srodek,bo mieciutki,a paluszki dlatego,bo w nich nie ma osci.Hmmm...przeciez to musi byc smazone....
Poza tym Maly byl wczoraj niesamowicie grzeczny,zabawny,usmiechniety.Rozbraja mnie ostatnio tym,ze do swoich zabawek sie smieje.Poprostu patrzy sobie i sie smieje.Komicznie to wyglada.Katarek mu przeszedl,ale zabkow jeszcze nie widac,tzn. widac,ale nie wyszly 03.gif
Wczoraj tescie moi byli u ksiedza zalatwic chrzest dla Maciusia.Tak wiec odbedzie sie 27 kwietnia w niedziele.Powiedzial tez,ze my nie musimy przystepowac do spowiedzi,bo i tak nie da nam rozgrzeszenia,bo my w grzechu zyjemy itp.Zasugerowal oczywiscie,ze musimy wziac slub koscielny.Kiedy tescie powiedzieli,ze nastepnym razem bedziemy w lipcu,to ten oczywiscie ,ze wtedy slub.Ciekawe,czemu wszyscy chca za nas decydowac?!Tescie,ktorzy bardzo chca tego slubu,oczywiscie podlapali temat i juz slyszalam aluzje.Nie,zeby mnie to jakos bardzo wkurzalo,ale to przeciez nasza sprawa.My wiemy,ze musimy ten slub wziac,bo spowiedz,komunia itp. beda przeciez przy wielu innych okazjach.
A odnosnie lipca.Mamy juz kupione bilety na dwa tygodnie,tak wiec roczek Macius spedzi z dziadkami.A o to nam chodzilo.Bilety byly taniutkie i w koncu z Birmingham.Nie bedziemy musieli juz jezdzic ponad 100 km na lotnisko. brawo_bis.gif
Przeczytalam wszystkie posty,ale przyznam,ze pobieznie...

--------------------




sylwia13
śro, 09 kwi 2008 - 09:57
Maju sto lat!!!!!!!!!!!!!

Maju zamarłam jak czytałam o Nikoli, zawał serca normalnie!!!

Anuszko poprosze o zmianÄ™ zdjecia na 1 stronce



a to mój synuś prasuje z tatusiem
sylwia13


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,259
Dołączył: śro, 21 mar 07 - 15:54
Skąd: łódź
Nr użytkownika: 12,187




post śro, 09 kwi 2008 - 09:57
Post #43

Maju sto lat!!!!!!!!!!!!!

Maju zamarłam jak czytałam o Nikoli, zawał serca normalnie!!!

Anuszko poprosze o zmianÄ™ zdjecia na 1 stronce



a to mój synuś prasuje z tatusiem


--------------------




Żoanna
śro, 09 kwi 2008 - 10:03
Majeczko,sto lat brawo_bis.gif

Mamy zęba impreza.gif
Żoanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,391
Dołączył: nie, 17 gru 06 - 15:07
SkÄ…d: Kowary
Nr użytkownika: 9,155




post śro, 09 kwi 2008 - 10:03
Post #44

Majeczko,sto lat brawo_bis.gif

Mamy zęba impreza.gif

--------------------


Agutka
śro, 09 kwi 2008 - 10:13
Sylwia jak Wiktorek sie zmienil !!! A moze to inne ujecie? Inny w kazdym razie jest, taki dorosly...slodki pyszczek ma icon_smile.gif no i 78 cm... jest sie czym pochwalic 06.gif

Alcia nie wpadaj w dola, jesli jest tak jak piszesz to karm i tak i tak, podczymuj laktacje, dawaj malej cyca ile wlezie, a jesli nadal glodna to dotankujcie z butli..tzn. ja bym tak zrobila...

Tina 10,100 konkretny Prezesiunio 06.gif A co do zalecen ws. menu Macka to tez jestem w szoku..

Majeczko zdroweczka i wszystkiego dobrego !!!

Jolenka dzieki za kibicowanie icon_lol.gif .. jest mi to potrzebne.. chociaz ostatnio jakos nie ma postepow.. a i ja jakas taka rotrzepana jestem i nie moge sie skupic.. A ile zabkow ma Szymcio, ze juz kanapy wcina?

Joanna fakt, Kuba gdy bezpieczny potrafi spac dlugo.. i mnie to cieszy.. ale za to nie je 41.gif. . wiec jest kwita.. Tak wiec nie stresuj sie, ja mam taki egzemplarz, Ty taki.. icon_wink.gif

Ten post edytował Agutka śro, 09 kwi 2008 - 10:14
Agutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,196
Dołączył: czw, 14 gru 06 - 08:53
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 9,064

GG:


post śro, 09 kwi 2008 - 10:13
Post #45

Sylwia jak Wiktorek sie zmienil !!! A moze to inne ujecie? Inny w kazdym razie jest, taki dorosly...slodki pyszczek ma icon_smile.gif no i 78 cm... jest sie czym pochwalic 06.gif

Alcia nie wpadaj w dola, jesli jest tak jak piszesz to karm i tak i tak, podczymuj laktacje, dawaj malej cyca ile wlezie, a jesli nadal glodna to dotankujcie z butli..tzn. ja bym tak zrobila...

Tina 10,100 konkretny Prezesiunio 06.gif A co do zalecen ws. menu Macka to tez jestem w szoku..

Majeczko zdroweczka i wszystkiego dobrego !!!

Jolenka dzieki za kibicowanie icon_lol.gif .. jest mi to potrzebne.. chociaz ostatnio jakos nie ma postepow.. a i ja jakas taka rotrzepana jestem i nie moge sie skupic.. A ile zabkow ma Szymcio, ze juz kanapy wcina?

Joanna fakt, Kuba gdy bezpieczny potrafi spac dlugo.. i mnie to cieszy.. ale za to nie je 41.gif. . wiec jest kwita.. Tak wiec nie stresuj sie, ja mam taki egzemplarz, Ty taki.. icon_wink.gif

--------------------
MoniZ
śro, 09 kwi 2008 - 10:33
witamy
ale dajecie czadu no no mamuchy
widze ze koniec i pocztek watkow nam ladnie idzie w pisaniu 08.gif
posty pozniej bo moj maly terrorysta juz mi sie do komputera dobiera
u nas slinienie idzie potokiem 29.gif od jakis 2 tygodni

MAJU wszystkiego naj naj od elfika

i od tesciowki



Ten post edytował moni28 śro, 09 kwi 2008 - 15:49
MoniZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,708
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 12:10
SkÄ…d: LESZNO
Nr użytkownika: 6,521

GG:


post śro, 09 kwi 2008 - 10:33
Post #46

witamy
ale dajecie czadu no no mamuchy
widze ze koniec i pocztek watkow nam ladnie idzie w pisaniu 08.gif
posty pozniej bo moj maly terrorysta juz mi sie do komputera dobiera
u nas slinienie idzie potokiem 29.gif od jakis 2 tygodni

MAJU wszystkiego naj naj od elfika

i od tesciowki



--------------------


PAMI?TAM O MOICH ANIO?KACH (+11tc)-13 czerwiec 2006,(+5tc)-7 stycze? 2009
Joleńka
śro, 09 kwi 2008 - 10:41
Tina niezłe zalecenia - fasolka , hehehe .. a pomysł z herbatnikami podłapałam i napewno spróbuje icon_smile.gif no i niezła waga ... dziś i my zobaczymy ile mały wazy icon_smile.gif

Agutka Szymcio ma 2 zabki 06.gif kanapeczki byly naprawde mini 03.gif a on potrafi ładnie mielic "grubsze" jedzonko dziąsełkami ... np. jak ugryzie kawałek marchewki ugotowanej to "mieli" ją dopóki da sie ja przełknąć 06.gif i tak ze wszystkim

Ten post edytował Joleńka śro, 09 kwi 2008 - 10:42
Joleńka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 626
Dołączył: czw, 17 maj 07 - 08:19
Skąd: znad dwóch rzek
Nr użytkownika: 14,328




post śro, 09 kwi 2008 - 10:41
Post #47

Tina niezłe zalecenia - fasolka , hehehe .. a pomysł z herbatnikami podłapałam i napewno spróbuje icon_smile.gif no i niezła waga ... dziś i my zobaczymy ile mały wazy icon_smile.gif

Agutka Szymcio ma 2 zabki 06.gif kanapeczki byly naprawde mini 03.gif a on potrafi ładnie mielic "grubsze" jedzonko dziąsełkami ... np. jak ugryzie kawałek marchewki ugotowanej to "mieli" ją dopóki da sie ja przełknąć 06.gif i tak ze wszystkim

--------------------

Bez_Nazwy :(
śro, 09 kwi 2008 - 10:54
Za nasze MAJE kochane!!!!!!
SolenizantkÄ™ i JubilatkÄ™!!!!! Wszystkiego najlepszego!

Bez_Nazwy :(


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,176
Dołączył: pon, 12 mar 07 - 22:04
Nr użytkownika: 11,901




post śro, 09 kwi 2008 - 10:54
Post #48

Za nasze MAJE kochane!!!!!!
SolenizantkÄ™ i JubilatkÄ™!!!!! Wszystkiego najlepszego!

sylwia13
śro, 09 kwi 2008 - 11:10
Agutko zmienił się, zmienił!

Alciu nowy Kubica rośnie!!!!!!
sylwia13


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,259
Dołączył: śro, 21 mar 07 - 15:54
Skąd: łódź
Nr użytkownika: 12,187




post śro, 09 kwi 2008 - 11:10
Post #49

Agutko zmienił się, zmienił!

Alciu nowy Kubica rośnie!!!!!!

--------------------




.Angel
śro, 09 kwi 2008 - 11:13
Dziewczyny doradźcie mi proszę co kupić Oliverowi?
łyżeczkę?
https://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=339386754
smoczek?
https://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=343169750
grzechotkÄ™?
https://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=336210230
Nikus dostał taką od chrzestnego a ja mam mętlik za duży wybór 29.gif
https://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=339372023

Ten post edytował Angel25 śro, 09 kwi 2008 - 11:20
.Angel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,394
Dołączył: nie, 22 paź 06 - 15:41
SkÄ…d: ElblÄ…g
Nr użytkownika: 8,110




post śro, 09 kwi 2008 - 11:13
Post #50

Dziewczyny doradźcie mi proszę co kupić Oliverowi?
łyżeczkę?
https://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=339386754
smoczek?
https://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=343169750
grzechotkÄ™?
https://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=336210230
Nikus dostał taką od chrzestnego a ja mam mętlik za duży wybór 29.gif
https://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=339372023

--------------------

Nikodem 07.07.07r 4125g 54cm

Szymon 03.07.03r 3550g 56cm
Joleńka
śro, 09 kwi 2008 - 11:22
Angel Osobiście bardziej mi sie podoba pomysł ze smoczkiem icon_smile.gif ale te grzechotki tez są fajne icon_wink.gif

Tina zapomniałam napisać ze rybę można nie tylko smażyć ale również ugotowac na parze lub upiec (ja tak robię małemu) tylko że zamiast kostek czy paluszków daje filety z dorsza kiedyś też ugotowałam normalnie w wodzie i też dało się zjeść icon_wink.gif

Ten post edytował Joleńka śro, 09 kwi 2008 - 11:23
Joleńka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 626
Dołączył: czw, 17 maj 07 - 08:19
Skąd: znad dwóch rzek
Nr użytkownika: 14,328




post śro, 09 kwi 2008 - 11:22
Post #51

Angel Osobiście bardziej mi sie podoba pomysł ze smoczkiem icon_smile.gif ale te grzechotki tez są fajne icon_wink.gif

Tina zapomniałam napisać ze rybę można nie tylko smażyć ale również ugotowac na parze lub upiec (ja tak robię małemu) tylko że zamiast kostek czy paluszków daje filety z dorsza kiedyś też ugotowałam normalnie w wodzie i też dało się zjeść icon_wink.gif

--------------------

sylwia13
śro, 09 kwi 2008 - 11:29
Ja kupiłabym łyżeczkę i wygrawerowałabym imię
sylwia13


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,259
Dołączył: śro, 21 mar 07 - 15:54
Skąd: łódź
Nr użytkownika: 12,187




post śro, 09 kwi 2008 - 11:29
Post #52

Ja kupiłabym łyżeczkę i wygrawerowałabym imię

--------------------




Agutka
śro, 09 kwi 2008 - 11:37
Angel smczek jest super, ladna i oryginalna pamiatka... nawet nie wiedzialam, ze cos takiego mozna dostac..

Dobre wiesci, maly zjadl kaszke na mleczku, cale 100 ml.. i "zagryzl" gruszka ze sloiczka.. Nie wiem jak sie to babie udalo, ale fajnie.. Mam nadzieje, ze nie uzyla do tego lejka 03.gif
Tak wiec brzusio pelne.
Spal tylko dwa razy po 10 minut.. wiec praktycznie nic, ale jak dzwonila to bawil sie ladnie na macie wiec skoro tak, nie ma go co na sile usypiac.
Jak jest humorek to znaczy, ze jest git.
Pytanie o czym mi babcia nie mowila ? 43.gif 43.gif
Ale troche mi ulzylo... bo i babciny glos byl jakis radosniejszy, spokojniejszy.. wiec moze nie bylo tak zle..
Zreszta przekonam sie jak przyjade..
Poki co biegam po domu i robie tysiac rzeczy na raz.. pranie, zupke dla malego, sprzatanie, sama sie picuje... a czas leci nieublagalnie.. wiec chyba wrzuce na pauze i jade do malego.

Dokupilam wczoraj dwa opakowania pianki na podloge, dolozylam troche tej od nas i zamierzam malemu wyscielic kojec tym.
I w ogole troche go przystroic i upodobnic do domowego..
A i slonko sliczne, wiec koniecznie musimy jechac na spacer... Mariusz nie zabral sie z wozkiem, bo materac wiozl.. wiec ja go przytargam autobusem.

Agutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,196
Dołączył: czw, 14 gru 06 - 08:53
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 9,064

GG:


post śro, 09 kwi 2008 - 11:37
Post #53

Angel smczek jest super, ladna i oryginalna pamiatka... nawet nie wiedzialam, ze cos takiego mozna dostac..

Dobre wiesci, maly zjadl kaszke na mleczku, cale 100 ml.. i "zagryzl" gruszka ze sloiczka.. Nie wiem jak sie to babie udalo, ale fajnie.. Mam nadzieje, ze nie uzyla do tego lejka 03.gif
Tak wiec brzusio pelne.
Spal tylko dwa razy po 10 minut.. wiec praktycznie nic, ale jak dzwonila to bawil sie ladnie na macie wiec skoro tak, nie ma go co na sile usypiac.
Jak jest humorek to znaczy, ze jest git.
Pytanie o czym mi babcia nie mowila ? 43.gif 43.gif
Ale troche mi ulzylo... bo i babciny glos byl jakis radosniejszy, spokojniejszy.. wiec moze nie bylo tak zle..
Zreszta przekonam sie jak przyjade..
Poki co biegam po domu i robie tysiac rzeczy na raz.. pranie, zupke dla malego, sprzatanie, sama sie picuje... a czas leci nieublagalnie.. wiec chyba wrzuce na pauze i jade do malego.

Dokupilam wczoraj dwa opakowania pianki na podloge, dolozylam troche tej od nas i zamierzam malemu wyscielic kojec tym.
I w ogole troche go przystroic i upodobnic do domowego..
A i slonko sliczne, wiec koniecznie musimy jechac na spacer... Mariusz nie zabral sie z wozkiem, bo materac wiozl.. wiec ja go przytargam autobusem.



--------------------
*Maja*
śro, 09 kwi 2008 - 12:01
no wiec mam chwilke bo moja psotnica własnie bawi sie pieluchami

ktos mnie o cos pytał a juz nie pamietam a nie mam czasu cofac sie w postach..hm...

a Margot mąz zapewne przyjedzie na drugi weeked maja tyle ze te palny cały czas sie zmianiają..tu wypowiedział umowe miesiąc wczesniej ale dostał inną oferte pracy bradzo aytrakcyjną ..no i teraz siedzimy i myślimy 43.gif

Agutka
trzymam kciuki ...a nagrac nie nagrałam wyczynów Nikoli bo nawet szczerze mówiąc nie przyszło m to do głowy bo leciałam za kazdy razem zeby ja asekurowac 37.gif Moze dzis sie uda

czekam na paczke z Quelle ...upadłam na głowe i pozamawiałam Tipi ciuchy na lato...oczywiscie sobie nic..i teraz wyglądam na litonosza,zeby przypadkiem Teściówka sie nie napatoczyła..bo paczka jest za pobraniem i może zawału dostać 48.gif

A ja mam swietny humorek bo dostałam na imieninki moje ukochane zonkile.. 06.gif

aaaaaa i rodzice moi nalegaja ,zebym z Małą przyjechała do nich na kilka dni..no ale kurcze niby zmienimy otoczenie ale praktycznie przez wieksza czesc dnia bedziemy same bo obydwoje rodzice jeszcze pracują..ale chyba sie wybierzemy jutro po kontroli u lekarza

*Maja*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,318
Dołączył: pią, 30 mar 07 - 19:50
Nr użytkownika: 12,506




post śro, 09 kwi 2008 - 12:01
Post #54

no wiec mam chwilke bo moja psotnica własnie bawi sie pieluchami

ktos mnie o cos pytał a juz nie pamietam a nie mam czasu cofac sie w postach..hm...

a Margot mąz zapewne przyjedzie na drugi weeked maja tyle ze te palny cały czas sie zmianiają..tu wypowiedział umowe miesiąc wczesniej ale dostał inną oferte pracy bradzo aytrakcyjną ..no i teraz siedzimy i myślimy 43.gif

Agutka
trzymam kciuki ...a nagrac nie nagrałam wyczynów Nikoli bo nawet szczerze mówiąc nie przyszło m to do głowy bo leciałam za kazdy razem zeby ja asekurowac 37.gif Moze dzis sie uda

czekam na paczke z Quelle ...upadłam na głowe i pozamawiałam Tipi ciuchy na lato...oczywiscie sobie nic..i teraz wyglądam na litonosza,zeby przypadkiem Teściówka sie nie napatoczyła..bo paczka jest za pobraniem i może zawału dostać 48.gif

A ja mam swietny humorek bo dostałam na imieninki moje ukochane zonkile.. 06.gif

aaaaaa i rodzice moi nalegaja ,zebym z Małą przyjechała do nich na kilka dni..no ale kurcze niby zmienimy otoczenie ale praktycznie przez wieksza czesc dnia bedziemy same bo obydwoje rodzice jeszcze pracują..ale chyba sie wybierzemy jutro po kontroli u lekarza



--------------------


https://www.youtube.com/watch?v=smRMGrUumHY Całokształt
sylwia13
śro, 09 kwi 2008 - 12:02
Agutko suuuper wiadomości!!!! Pewnie jak cię Kaba nie widzi to lepiej z babą mu idzie, a tak wiadomo mama najfajniejsza i najważniejsza!!!
sylwia13


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,259
Dołączył: śro, 21 mar 07 - 15:54
Skąd: łódź
Nr użytkownika: 12,187




post śro, 09 kwi 2008 - 12:02
Post #55

Agutko suuuper wiadomości!!!! Pewnie jak cię Kaba nie widzi to lepiej z babą mu idzie, a tak wiadomo mama najfajniejsza i najważniejsza!!!

--------------------




*Maja*
śro, 09 kwi 2008 - 12:04
A Angel jezeli juz miałabym cos z tego wybrac to raczej ten smoczek..ekstra wygląda..

Tina
struchlałam jak przeczytałam zalecenia diety Macka 23.gif Moja Nikola po takim jadłopisie chyba by sie przekręciła..u nas niestety zółtko znów nie przeszło 13.gif:

Ten post edytował *Maja* śro, 09 kwi 2008 - 12:08
*Maja*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,318
Dołączył: pią, 30 mar 07 - 19:50
Nr użytkownika: 12,506




post śro, 09 kwi 2008 - 12:04
Post #56

A Angel jezeli juz miałabym cos z tego wybrac to raczej ten smoczek..ekstra wygląda..

Tina
struchlałam jak przeczytałam zalecenia diety Macka 23.gif Moja Nikola po takim jadłopisie chyba by sie przekręciła..u nas niestety zółtko znów nie przeszło 13.gif:

--------------------


https://www.youtube.com/watch?v=smRMGrUumHY Całokształt
Tina25
śro, 09 kwi 2008 - 12:16
Angel mi tez sie podoba smoczek.Jest super.
Jolenka tak rzeczywiscie rybe mozna gotowac,ale paluszki rybne tez? A Twoj Szymus to ma apetyt,co?
Agutka ja mysle,ze wszystko bedzie dobrze i ze Twoje nerwy sa niepotrzebne.Zrelaksuj sie,w koncu masz chwilke dla siebie...wiem,lawto sie mowi,co?
Macius dzis znow jest cuuuuudownie grzeczny.Normalnie go nie poznaje.....
Tina25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,536
Dołączył: czw, 25 sty 07 - 12:46
SkÄ…d: Birmingham
Nr użytkownika: 10,303

GG:


post śro, 09 kwi 2008 - 12:16
Post #57

Angel mi tez sie podoba smoczek.Jest super.
Jolenka tak rzeczywiscie rybe mozna gotowac,ale paluszki rybne tez? A Twoj Szymus to ma apetyt,co?
Agutka ja mysle,ze wszystko bedzie dobrze i ze Twoje nerwy sa niepotrzebne.Zrelaksuj sie,w koncu masz chwilke dla siebie...wiem,lawto sie mowi,co?
Macius dzis znow jest cuuuuudownie grzeczny.Normalnie go nie poznaje.....


--------------------




Tina25
śro, 09 kwi 2008 - 12:17
Maju a te imieninki to dzisiaj?Jesli tak to wszystkiego najlepszego kochana!!!!!!!!!!!!
Tina25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,536
Dołączył: czw, 25 sty 07 - 12:46
SkÄ…d: Birmingham
Nr użytkownika: 10,303

GG:


post śro, 09 kwi 2008 - 12:17
Post #58

Maju a te imieninki to dzisiaj?Jesli tak to wszystkiego najlepszego kochana!!!!!!!!!!!!

--------------------




Tina25
śro, 09 kwi 2008 - 12:28
Karunia zgubo nasza,gdzie sie podziewasz?Cos malo zagladasz do nas.Co slychac?
Tina25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,536
Dołączył: czw, 25 sty 07 - 12:46
SkÄ…d: Birmingham
Nr użytkownika: 10,303

GG:


post śro, 09 kwi 2008 - 12:28
Post #59

Karunia zgubo nasza,gdzie sie podziewasz?Cos malo zagladasz do nas.Co slychac?

--------------------




Joleńka
śro, 09 kwi 2008 - 12:32
Tina paluszki rybne nie nadają sie do gotowania ... napewno upiec mozna w piekarniku . A co do apetytu mojego szkraba to 43.gif cieszy mnie to, nie powiem. Co bym nie zrobiła wcina jak by to była najlepsza rzecz na świecie i oby tak zostało ... tylko z iloscią mógl by nie przesadzać 29.gif

Maju wszystkiego najlepszego icon_smile.gif i nei stresuj się tym żółtkiem, mięsko dawaj małej a z zółtkiem poczekaj i spróbuj po roczku icon_smile.gif
Joleńka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 626
Dołączył: czw, 17 maj 07 - 08:19
Skąd: znad dwóch rzek
Nr użytkownika: 14,328




post śro, 09 kwi 2008 - 12:32
Post #60

Tina paluszki rybne nie nadają sie do gotowania ... napewno upiec mozna w piekarniku . A co do apetytu mojego szkraba to 43.gif cieszy mnie to, nie powiem. Co bym nie zrobiła wcina jak by to była najlepsza rzecz na świecie i oby tak zostało ... tylko z iloscią mógl by nie przesadzać 29.gif

Maju wszystkiego najlepszego icon_smile.gif i nei stresuj się tym żółtkiem, mięsko dawaj małej a z zółtkiem poczekaj i spróbuj po roczku icon_smile.gif


--------------------

> LIPCOWI TERRORYÅšCI volume 6..., Aghmedy i Aghmedki... co z nami bÄ™dzie... Bombowe Dzieciaki!!&
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 12 cze 2024 - 16:06
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama