Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
101 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

LIPCOWI TERRORYÅšCI volume 7!

, Nasze truskaweczki i ich samodzielne wycieczki!
> , Nasze truskaweczki i ich samodzielne wycieczki!
MoniZ
nie, 25 maj 2008 - 10:53
witam niedzielnie
anuszka oj no widze ze tu raczej nic do chwalenia (@) 29.gif zwlaszcza jak mezus wraca 13.gif
alcia wspolczuje chorobska przytul.gif przytul.gif i gratulacje dla oliwki za samodzielne chodzenie brawo_bis.gif u nas narazie nic mlody zrobi pare kroczkow i odrazu na kolana ale nie bede go zmuszac jak niechce 13.gif
oliwka slicznie wyszla na zdjeciach:)

my dzisiaj idziemy do szesciotygodniowej ANI 06.gif jeszcze jakis maly prezencik kupic trzeba
i dzisiaj za ole maadzikowa brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Ten post edytował moni28 nie, 25 maj 2008 - 11:26
MoniZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,708
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 12:10
SkÄ…d: LESZNO
Nr użytkownika: 6,521

GG:


post nie, 25 maj 2008 - 10:53
Post #21

witam niedzielnie
anuszka oj no widze ze tu raczej nic do chwalenia (@) 29.gif zwlaszcza jak mezus wraca 13.gif
alcia wspolczuje chorobska przytul.gif przytul.gif i gratulacje dla oliwki za samodzielne chodzenie brawo_bis.gif u nas narazie nic mlody zrobi pare kroczkow i odrazu na kolana ale nie bede go zmuszac jak niechce 13.gif
oliwka slicznie wyszla na zdjeciach:)

my dzisiaj idziemy do szesciotygodniowej ANI 06.gif jeszcze jakis maly prezencik kupic trzeba
i dzisiaj za ole maadzikowa brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

--------------------


PAMI?TAM O MOICH ANIO?KACH (+11tc)-13 czerwiec 2006,(+5tc)-7 stycze? 2009
*Maja*
nie, 25 maj 2008 - 11:27
Witam
mam nadzieje,ze wkrótce wróce do Was w wielkim stylu 04.gif i na pełny etat 03.gif

Za Ole Madzikową wypije toaścik impreza.gif

Alcia nie jestem w stanie wydusic z siebie słowa po obejrzeniu zdjęc Oli 41.gif chyba zaczniemu wymyslać jakies neologizmy bo juz brak przymiotników aby wyrazic zachwyt nad Oliwką..piekny ten ogródeczek..a trawka jak dywanik 06.gif


uciekam bo nadal mam gości ..jedni wyjeżdzaja to drudzy przybywają...ale jest fajnie... 08.gif


*Maja*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,318
Dołączył: pią, 30 mar 07 - 19:50
Nr użytkownika: 12,506




post nie, 25 maj 2008 - 11:27
Post #22

Witam
mam nadzieje,ze wkrótce wróce do Was w wielkim stylu 04.gif i na pełny etat 03.gif

Za Ole Madzikową wypije toaścik impreza.gif

Alcia nie jestem w stanie wydusic z siebie słowa po obejrzeniu zdjęc Oli 41.gif chyba zaczniemu wymyslać jakies neologizmy bo juz brak przymiotników aby wyrazic zachwyt nad Oliwką..piekny ten ogródeczek..a trawka jak dywanik 06.gif


uciekam bo nadal mam gości ..jedni wyjeżdzaja to drudzy przybywają...ale jest fajnie... 08.gif




--------------------


https://www.youtube.com/watch?v=smRMGrUumHY Całokształt
MoniZ
nie, 25 maj 2008 - 11:31
maja 13.gif mam nadzieje ze wrocisz w wielkim stylu 06.gif u nas zero gosci leniuchowanie na maxa 08.gif
i unas idzie gorna jedynka juz mozna ja wyczuc 06.gif
a jak nikola znosi zabkowanie u nas roznie raz spokoj raz foch 29.gif
MoniZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,708
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 12:10
SkÄ…d: LESZNO
Nr użytkownika: 6,521

GG:


post nie, 25 maj 2008 - 11:31
Post #23

maja 13.gif mam nadzieje ze wrocisz w wielkim stylu 06.gif u nas zero gosci leniuchowanie na maxa 08.gif
i unas idzie gorna jedynka juz mozna ja wyczuc 06.gif
a jak nikola znosi zabkowanie u nas roznie raz spokoj raz foch 29.gif

--------------------


PAMI?TAM O MOICH ANIO?KACH (+11tc)-13 czerwiec 2006,(+5tc)-7 stycze? 2009
*Maja*
nie, 25 maj 2008 - 11:41
Moni oj u nas tez bardzo różnie..raz jest wesoła jak zwykle a czasem to tak marudzi...i na dodatek wiesza sie u mojej nogi..takie dni sa traszne...ja tez mam wrazenie z wyczuwam dolną lewą jedynke ae jeszcze sie nie przebija..ale obstawiam ze ona bedzie pierwsza.. od jakis 2 tyg. jest własnie bardziej nerwowa i miałcząca... lekarka twierdzi ,że to zęby...Natomiast od jakiegos czasu bardzo mi ładnie spi w nocy... jak zasnie tak miedzy 20,00-21,00 to budzi sie dopiero do cyca tak koło 5,00 -6,00 i jeszcze chwile pośpi. także rewelacja... aaaj i zapomniałam powiezdiec Michas jest boooski..fotki rewelacja!!!! 06.gif wyglada na nich jak dwulatek 43.gif

uciekam..mamnadzieje ze wkrótce bede miec okazje opisac wam co Nikolą wyczynia... aaa i dziasiaj jej na drugie śniadanko zaserwowałam,,...takie mini mini kanapeczki z prawdziwym masełkiem i swojską polędwiczką..dziąsłkami dała rade i zjadła sporo..bałam sie o zakrztuszenie ale nie potrzebnie 06.gif

*Maja*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,318
Dołączył: pią, 30 mar 07 - 19:50
Nr użytkownika: 12,506




post nie, 25 maj 2008 - 11:41
Post #24

Moni oj u nas tez bardzo różnie..raz jest wesoła jak zwykle a czasem to tak marudzi...i na dodatek wiesza sie u mojej nogi..takie dni sa traszne...ja tez mam wrazenie z wyczuwam dolną lewą jedynke ae jeszcze sie nie przebija..ale obstawiam ze ona bedzie pierwsza.. od jakis 2 tyg. jest własnie bardziej nerwowa i miałcząca... lekarka twierdzi ,że to zęby...Natomiast od jakiegos czasu bardzo mi ładnie spi w nocy... jak zasnie tak miedzy 20,00-21,00 to budzi sie dopiero do cyca tak koło 5,00 -6,00 i jeszcze chwile pośpi. także rewelacja... aaaj i zapomniałam powiezdiec Michas jest boooski..fotki rewelacja!!!! 06.gif wyglada na nich jak dwulatek 43.gif

uciekam..mamnadzieje ze wkrótce bede miec okazje opisac wam co Nikolą wyczynia... aaa i dziasiaj jej na drugie śniadanko zaserwowałam,,...takie mini mini kanapeczki z prawdziwym masełkiem i swojską polędwiczką..dziąsłkami dała rade i zjadła sporo..bałam sie o zakrztuszenie ale nie potrzebnie 06.gif



--------------------


https://www.youtube.com/watch?v=smRMGrUumHY Całokształt
alcia
nie, 25 maj 2008 - 11:42
Oliwia dziekuje bardzo za komplementy icon_smile.gif

Anuszka jeżeli to nie problem prosze o zmiane danych i zdjeć na pierwszej stronce. Waga to 10 kg a wzrost 73 cm.
A zdjecia poprosiłabym o takie




Dzieki !!!
alcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,765
Dołączył: wto, 08 sie 06 - 11:49
Nr użytkownika: 6,891




post nie, 25 maj 2008 - 11:42
Post #25

Oliwia dziekuje bardzo za komplementy icon_smile.gif

Anuszka jeżeli to nie problem prosze o zmiane danych i zdjeć na pierwszej stronce. Waga to 10 kg a wzrost 73 cm.
A zdjecia poprosiłabym o takie




Dzieki !!!

--------------------


*Maja*
nie, 25 maj 2008 - 11:47
Anuszka poprosze zmiane zdjęc
jak młoda wstanie to ja zważe i zmierze sama..bo według pomiarów pielęgniarki Nikola ostatnio sie skurczyła 43.gif

Ten post edytował *Maja* nie, 25 maj 2008 - 15:55
*Maja*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,318
Dołączył: pią, 30 mar 07 - 19:50
Nr użytkownika: 12,506




post nie, 25 maj 2008 - 11:47
Post #26

Anuszka poprosze zmiane zdjęc
jak młoda wstanie to ja zważe i zmierze sama..bo według pomiarów pielęgniarki Nikola ostatnio sie skurczyła 43.gif

--------------------


https://www.youtube.com/watch?v=smRMGrUumHY Całokształt
MoniZ
nie, 25 maj 2008 - 11:47
maja w dzien ci malo spi nikola teraz ze tak ladnie spi w nocy icon_smile.gif

tatus usypia teraz mlodego b juz marudny sie biedulka zrobil i ciekwe jaki skutek usypiania bedzie 37.gif
no i kiepski rezultat usypiania 21.gif wrzaski straszne icon_sad.gif

Ten post edytował moni28 nie, 25 maj 2008 - 11:48
MoniZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,708
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 12:10
SkÄ…d: LESZNO
Nr użytkownika: 6,521

GG:


post nie, 25 maj 2008 - 11:47
Post #27

maja w dzien ci malo spi nikola teraz ze tak ladnie spi w nocy icon_smile.gif

tatus usypia teraz mlodego b juz marudny sie biedulka zrobil i ciekwe jaki skutek usypiania bedzie 37.gif
no i kiepski rezultat usypiania 21.gif wrzaski straszne icon_sad.gif

--------------------


PAMI?TAM O MOICH ANIO?KACH (+11tc)-13 czerwiec 2006,(+5tc)-7 stycze? 2009
*Maja*
nie, 25 maj 2008 - 12:54
Moni ja wiem...moze troszeczke sie te drzemki skróciły, ale nadal sa dwie w ciągu dnia..i nie to ,ze ja do tego zmuszam..ona sama sie upomina..zaczyna oczka trzeć i zaczyna ją swędziec nosek..heheh wtedy wiem ,ze dam jej cyca i ona szybko zasnie 06.gif

Anuszka ajm sorry ,ze tak na raty 08.gif 8,700 kg i 75 cm . od poczatku poprzedniego wątku Nikola przytyła 400 g a mama kilogram 43.gif

lece bo obiadek czeka

Tina wy juz jestescie w domciu?

Ten post edytował *Maja* nie, 25 maj 2008 - 12:57
*Maja*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,318
Dołączył: pią, 30 mar 07 - 19:50
Nr użytkownika: 12,506




post nie, 25 maj 2008 - 12:54
Post #28

Moni ja wiem...moze troszeczke sie te drzemki skróciły, ale nadal sa dwie w ciągu dnia..i nie to ,ze ja do tego zmuszam..ona sama sie upomina..zaczyna oczka trzeć i zaczyna ją swędziec nosek..heheh wtedy wiem ,ze dam jej cyca i ona szybko zasnie 06.gif

Anuszka ajm sorry ,ze tak na raty 08.gif 8,700 kg i 75 cm . od poczatku poprzedniego wątku Nikola przytyła 400 g a mama kilogram 43.gif

lece bo obiadek czeka

Tina wy juz jestescie w domciu?

--------------------


https://www.youtube.com/watch?v=smRMGrUumHY Całokształt
MoniZ
nie, 25 maj 2008 - 20:49
maju no to masz fajnie u nas dzisiaj byla tragedia z usypianiem popoludniu 32.gif bylo widac ze jest zmeczony mezus dawal kaszke ale on zrobil taki koncert ze szok po 20 min dopiero zasnal na 30 min i znow koncert ja nie moglam go uspic mezus go ululal na nastepne 30 min pozniej juz nie chcial spac 32.gif
teraz pad jak kawka i smacznie spi

bylismy dzisiaj u malej ANI jakie to malenstwo 37.gif 37.gif jak to czlowiek zapomnina jak nasz michas byl tez taki tyci tyci 41.gif ale na dzien dobry michas u kuzyna zrobil koncert znow 37.gif 37.gif 37.gif oj dzisiaj naprawde kiepski dzionek ale poszedl do pokoju kuzyna tam full zabawek odrazu inny chlopczyk 02.gif
MoniZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,708
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 12:10
SkÄ…d: LESZNO
Nr użytkownika: 6,521

GG:


post nie, 25 maj 2008 - 20:49
Post #29

maju no to masz fajnie u nas dzisiaj byla tragedia z usypianiem popoludniu 32.gif bylo widac ze jest zmeczony mezus dawal kaszke ale on zrobil taki koncert ze szok po 20 min dopiero zasnal na 30 min i znow koncert ja nie moglam go uspic mezus go ululal na nastepne 30 min pozniej juz nie chcial spac 32.gif
teraz pad jak kawka i smacznie spi

bylismy dzisiaj u malej ANI jakie to malenstwo 37.gif 37.gif jak to czlowiek zapomnina jak nasz michas byl tez taki tyci tyci 41.gif ale na dzien dobry michas u kuzyna zrobil koncert znow 37.gif 37.gif 37.gif oj dzisiaj naprawde kiepski dzionek ale poszedl do pokoju kuzyna tam full zabawek odrazu inny chlopczyk 02.gif

--------------------


PAMI?TAM O MOICH ANIO?KACH (+11tc)-13 czerwiec 2006,(+5tc)-7 stycze? 2009
mim1980
nie, 25 maj 2008 - 21:55
Hallo.
I już po niedzieli 32.gif  byłam u mamuśki na obiadku i na spacerku w lasku. Jurto dzień mamy co kupujecie?
ALCIA gratulacje dla oliwki za pierwsze samodzielne kroki. Zdjęcia super bo i modelka najlepsza.
MAJA a chociaż nadążasz z wymianą zastawy?
MONI u nas też różnie to bywa dzisiaj w nocy się o 2:00 obudziła z płaczem dopiero jak jej dałam ibufen to zasneła a tak to zębole jej dokuczały
ANUSZKA to powodzenia ze spiralką. A i u nas był wypadek z wyrka tylko mnie przy tym nie było bo mężuś tak ją pilnował. Całe szczęście że nic się nie stało.
Idę myć ząby
mim1980


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 957
Dołączył: pon, 06 lis 06 - 21:46
SkÄ…d: Lubin
Nr użytkownika: 8,350




post nie, 25 maj 2008 - 21:55
Post #30

Hallo.
I już po niedzieli 32.gif  byłam u mamuśki na obiadku i na spacerku w lasku. Jurto dzień mamy co kupujecie?
ALCIA gratulacje dla oliwki za pierwsze samodzielne kroki. Zdjęcia super bo i modelka najlepsza.
MAJA a chociaż nadążasz z wymianą zastawy?
MONI u nas też różnie to bywa dzisiaj w nocy się o 2:00 obudziła z płaczem dopiero jak jej dałam ibufen to zasneła a tak to zębole jej dokuczały
ANUSZKA to powodzenia ze spiralką. A i u nas był wypadek z wyrka tylko mnie przy tym nie było bo mężuś tak ją pilnował. Całe szczęście że nic się nie stało.
Idę myć ząby

--------------------




mim1980
nie, 25 maj 2008 - 22:11
No i pustki nawet RITTY nie ma. No cóż to i ja się zmywam.
Do jutra mamuchy.
mim1980


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 957
Dołączył: pon, 06 lis 06 - 21:46
SkÄ…d: Lubin
Nr użytkownika: 8,350




post nie, 25 maj 2008 - 22:11
Post #31

No i pustki nawet RITTY nie ma. No cóż to i ja się zmywam.
Do jutra mamuchy.

--------------------




sylwia13
nie, 25 maj 2008 - 22:14
Witajcie!!!! na nowym wÄ…tku!

samochód spisał sie bez zarzutu! wyjazd udany acz męczący i jak zwykle góra prania!

Za przegapione okazje!!!!!!!!!!! pijak.gif pijak.gif pijak.gif

Padam więc tymczasem!!!

dobrej nocki!!!!!!!!!!!!!!!!
sylwia13


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,259
Dołączył: śro, 21 mar 07 - 15:54
Skąd: łódź
Nr użytkownika: 12,187




post nie, 25 maj 2008 - 22:14
Post #32

Witajcie!!!! na nowym wÄ…tku!

samochód spisał sie bez zarzutu! wyjazd udany acz męczący i jak zwykle góra prania!

Za przegapione okazje!!!!!!!!!!! pijak.gif pijak.gif pijak.gif

Padam więc tymczasem!!!

dobrej nocki!!!!!!!!!!!!!!!!

--------------------




Karolaka
nie, 25 maj 2008 - 23:18
No w końcu wracają nasze mamuśki bo pusto ostatnio i nawet ja musiałam smarować więcej postów niż zwykle 08.gif
dziękuję, że dojrzałyście podobieństwo - mnie też się wydaje, że to moja kopia - gorzej, że tatuś szuka ciągle podobieństwa do siebie 03.gif Pocieszam go, ze po nim ma charakter...

Anuszka współczuję upadku. To się bidulka musiała napłakać. 41.gif

Alcia jestem w szoku. Matko Twoja Oli na prawdę chodzi!! Suuper i piękne zdjęcia ma jak zwykle.

A ja też się muszę pochwalić, że moje dziecko w końcu załapało co to raczkowanie. Normalnie aż z tej okazji stawiam kolejeczkę bo już myślałam, że ona od razu do chodzenia przejdzie. brawo_bis.gif brawo_bis.gif Pięknie sobie po dywanie zasuwa. Jestem w szoku bo to po prostu z dnia na dzień tak wyszło ani się człowiek nie obejrzał a tu raczkuje sobie. Tak jak Alcia pisze codziennie coś nowego. Chyba nasze dzieci powera jakiegoś dostają 06.gif Zosia też sama sobie wstaje, ale jeszcze trochę chwieje się. I opanowała nowe słowo "dać" . Wypowiada je z wielką pasją i ostatnio nawet misiowi robiła wykład z ":dać" przez dobre pół godziny 03.gif Oj jestem z niej dumna 41.gif

Wszystkiego naj dla naszej Oleńki impreza.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

No właśnie gdzie nam się Maadzik zapodziała??

Ten post edytował karolaka nie, 25 maj 2008 - 23:22
Karolaka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 852
Dołączył: śro, 27 wrz 06 - 22:26
Skąd: dolnośląskie
Nr użytkownika: 7,702




post nie, 25 maj 2008 - 23:18
Post #33

No w końcu wracają nasze mamuśki bo pusto ostatnio i nawet ja musiałam smarować więcej postów niż zwykle 08.gif
dziękuję, że dojrzałyście podobieństwo - mnie też się wydaje, że to moja kopia - gorzej, że tatuś szuka ciągle podobieństwa do siebie 03.gif Pocieszam go, ze po nim ma charakter...

Anuszka współczuję upadku. To się bidulka musiała napłakać. 41.gif

Alcia jestem w szoku. Matko Twoja Oli na prawdę chodzi!! Suuper i piękne zdjęcia ma jak zwykle.

A ja też się muszę pochwalić, że moje dziecko w końcu załapało co to raczkowanie. Normalnie aż z tej okazji stawiam kolejeczkę bo już myślałam, że ona od razu do chodzenia przejdzie. brawo_bis.gif brawo_bis.gif Pięknie sobie po dywanie zasuwa. Jestem w szoku bo to po prostu z dnia na dzień tak wyszło ani się człowiek nie obejrzał a tu raczkuje sobie. Tak jak Alcia pisze codziennie coś nowego. Chyba nasze dzieci powera jakiegoś dostają 06.gif Zosia też sama sobie wstaje, ale jeszcze trochę chwieje się. I opanowała nowe słowo "dać" . Wypowiada je z wielką pasją i ostatnio nawet misiowi robiła wykład z ":dać" przez dobre pół godziny 03.gif Oj jestem z niej dumna 41.gif

Wszystkiego naj dla naszej Oleńki impreza.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

No właśnie gdzie nam się Maadzik zapodziała??

--------------------
Zosia Samosia - 20. 07. 2007
Agutka
pon, 26 maj 2008 - 09:20
Witam Mamuski w dzien Mamuski 06.gif

Melduje, ze jestem.
Wyjazd udany. Droga do Katowic byla pusciutka, wiec smignelismy raz dwa... Maly czesc przespal, czesc pozwiedzal, czesc przekwekal, czyli tradycyjnie. W drodze powrotnej przylapaly nas gliny, ale udalo sie wcisnc lapowke tak wiec pelna kwota mandatu nas ominela.
Pytanie czy przyjdzie jakas fotka z radarow.. ktorych bylo od groma... Oby nie.

Niestety cos sie z Kuba porobilo i nie chcial spacerowac. Wyl i wyl i nie dalo sie z nim jezdzic... Tylko na raczkach... a ze raczki nam wiedly, wrocilim do chalupy. Ale poza tym byl zadowolony i szczesliwy. Zwiedzal moj stary domek, dal sie nosic i babie i kolezankom...
Krzyk byl tylko straszny jak ja gdzies szlam. W sobote na godzinke na manicure wyskoczylam, zostawilam Kube i z baba i z tata, wiec nie sadzilam,ze bedzie problem... a ten odstawil taki cyrk, ze szkoda mowic.. az drgawek biedaczyna dostal.
Straszna przylepa sie z niego ostatnio zrobila.. tylko mama i mama...
Ciezki dzien bedzie miala dzis baba z nim.

Zaleglych postow nie przegladnelam, ale przerzucialm okiem fotki...
Cuuuudne te nasze dzieciaki... Moni.. Michas blondasek sie robi.. wyjasnialy mu wloski, prawda? icon_smile.gif
Asia usmialam sie z brum brum Twojego Michasia.. chcialabym widziec jak sie bawi autkiem icon_smile.gif
Alcia naprawde jestem pelna podziwu dla chodzacej Oli... i cudna.. rozowa, usmiechnieta jak zwykle icon_smile.gif
Anuszka dopiero teraz @? A Ty Ritta nadal nic? zazdroszcze icon_smile.gif
Malpiszon to moze teciowej zalozymy szeleczki, dzwig i sprobujemy podniesc? 03.gif
Majka rozkoszniak z tej Twojej Nikolki icon_smile.gif
Mim jesli Twoja cora ma takie oczka tuz przed snem to ja dziekuje 08.gif przyznaj, ile ja usypialas? icon_smile.gif
Karunia Sara lala jakich malo icon_smile.gif slicznosci icon_smile.gif
Ritta dzieki za link do nowego watku 06.gif Obylo sie bez poszukiwan. icon_wink.gif
Karolaka Zosienka cud miod icon_smile.gif i faktycznie, podobna do mamy icon_smile.gif
Anuszka witam w klubie spadajacych Truskawek icon_wink.gif U nas chwilowo brak nowych kontuzji.. tylko male nowe siniaczki na nozkach.. ale to juz standardzik icon_smile.gif
Agutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,196
Dołączył: czw, 14 gru 06 - 08:53
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 9,064

GG:


post pon, 26 maj 2008 - 09:20
Post #34

Witam Mamuski w dzien Mamuski 06.gif

Melduje, ze jestem.
Wyjazd udany. Droga do Katowic byla pusciutka, wiec smignelismy raz dwa... Maly czesc przespal, czesc pozwiedzal, czesc przekwekal, czyli tradycyjnie. W drodze powrotnej przylapaly nas gliny, ale udalo sie wcisnc lapowke tak wiec pelna kwota mandatu nas ominela.
Pytanie czy przyjdzie jakas fotka z radarow.. ktorych bylo od groma... Oby nie.

Niestety cos sie z Kuba porobilo i nie chcial spacerowac. Wyl i wyl i nie dalo sie z nim jezdzic... Tylko na raczkach... a ze raczki nam wiedly, wrocilim do chalupy. Ale poza tym byl zadowolony i szczesliwy. Zwiedzal moj stary domek, dal sie nosic i babie i kolezankom...
Krzyk byl tylko straszny jak ja gdzies szlam. W sobote na godzinke na manicure wyskoczylam, zostawilam Kube i z baba i z tata, wiec nie sadzilam,ze bedzie problem... a ten odstawil taki cyrk, ze szkoda mowic.. az drgawek biedaczyna dostal.
Straszna przylepa sie z niego ostatnio zrobila.. tylko mama i mama...
Ciezki dzien bedzie miala dzis baba z nim.

Zaleglych postow nie przegladnelam, ale przerzucialm okiem fotki...
Cuuuudne te nasze dzieciaki... Moni.. Michas blondasek sie robi.. wyjasnialy mu wloski, prawda? icon_smile.gif
Asia usmialam sie z brum brum Twojego Michasia.. chcialabym widziec jak sie bawi autkiem icon_smile.gif
Alcia naprawde jestem pelna podziwu dla chodzacej Oli... i cudna.. rozowa, usmiechnieta jak zwykle icon_smile.gif
Anuszka dopiero teraz @? A Ty Ritta nadal nic? zazdroszcze icon_smile.gif
Malpiszon to moze teciowej zalozymy szeleczki, dzwig i sprobujemy podniesc? 03.gif
Majka rozkoszniak z tej Twojej Nikolki icon_smile.gif
Mim jesli Twoja cora ma takie oczka tuz przed snem to ja dziekuje 08.gif przyznaj, ile ja usypialas? icon_smile.gif
Karunia Sara lala jakich malo icon_smile.gif slicznosci icon_smile.gif
Ritta dzieki za link do nowego watku 06.gif Obylo sie bez poszukiwan. icon_wink.gif
Karolaka Zosienka cud miod icon_smile.gif i faktycznie, podobna do mamy icon_smile.gif
Anuszka witam w klubie spadajacych Truskawek icon_wink.gif U nas chwilowo brak nowych kontuzji.. tylko male nowe siniaczki na nozkach.. ale to juz standardzik icon_smile.gif


--------------------
sylwia13
pon, 26 maj 2008 - 09:49
Mamusie dla Was i dla siebie samej wszystkiego najwspanialszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sylwia13


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,259
Dołączył: śro, 21 mar 07 - 15:54
Skąd: łódź
Nr użytkownika: 12,187




post pon, 26 maj 2008 - 09:49
Post #35

Mamusie dla Was i dla siebie samej wszystkiego najwspanialszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

--------------------




Agutka
pon, 26 maj 2008 - 09:53
No i zapomnialam w poprzednim poscie...

Wszystkiego dobrego dla wszystkich Solenizantow !!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Agutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,196
Dołączył: czw, 14 gru 06 - 08:53
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 9,064

GG:


post pon, 26 maj 2008 - 09:53
Post #36

No i zapomnialam w poprzednim poscie...

Wszystkiego dobrego dla wszystkich Solenizantow !!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

--------------------
mim1980
pon, 26 maj 2008 - 09:56
Hallo mamutki.
Od razu wszystkiego dobrego dla nas samych icon_mrgreen.gif   brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif   
U nas dzisiaj nie za ładnie a tak się wczoraj zapowiadało cieplutko
AGUTKA mi chodziło o to że ona w piżamce już była a do spanka to trochę jeszcze brakowało 08.gif   
KAROLAKA nasze dzieciaczki robią ogromne postępy
Muszę iść bo mi dziecko skrzypi
mim1980


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 957
Dołączył: pon, 06 lis 06 - 21:46
SkÄ…d: Lubin
Nr użytkownika: 8,350




post pon, 26 maj 2008 - 09:56
Post #37

Hallo mamutki.
Od razu wszystkiego dobrego dla nas samych icon_mrgreen.gif   brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif   
U nas dzisiaj nie za ładnie a tak się wczoraj zapowiadało cieplutko
AGUTKA mi chodziło o to że ona w piżamce już była a do spanka to trochę jeszcze brakowało 08.gif   
KAROLAKA nasze dzieciaczki robią ogromne postępy
Muszę iść bo mi dziecko skrzypi

--------------------




MoniZ
pon, 26 maj 2008 - 09:57
witam
widze ze powrocily nasze mamuski odrazu super sie czyta tyle postow a nie wciaz tylko swoje bo taka pustka ostatnio panowala 29.gif

za DZIEŃ MATKI brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

oj chyba lezka dzisiaj poleci 41.gif

mim my kupujemy skromnie po bombonierze 13.gif szkoda ze dzien matki jest pod koniec miesiaca bo ten miesiac taki kruchy 41.gif z kasa
sylwia no to dobrze ze samochod sie spisal i dokonaliscie dobrego wyboru 06.gif
karolaka za raczkowanie ZOSI brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
agutka 37.gif 37.gif 37.gif zdaje mi sie ze kubus sie bal bo byl w nowym miejscu i mu cos nie pasowalo i dlatego dal wam koncert 32.gif mandaciku nie zazdroscze
a wloski michasia faktycznie troche rozjasnialy ale chyba nie bedzie blondasek typowy chyba ze troszke na sloneczku mu sie rozjasnia 06.gif

mam takie pytanko czy ktores z waszych dzieci ma tak jak moj michas tzn jak maly lata ma takiego powera przed snem przewaznie ze pozniej mi kaszle czy powinnam sie tym przejmowac czy isc do lekarza????
MoniZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,708
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 12:10
SkÄ…d: LESZNO
Nr użytkownika: 6,521

GG:


post pon, 26 maj 2008 - 09:57
Post #38

witam
widze ze powrocily nasze mamuski odrazu super sie czyta tyle postow a nie wciaz tylko swoje bo taka pustka ostatnio panowala 29.gif

za DZIEŃ MATKI brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

oj chyba lezka dzisiaj poleci 41.gif

mim my kupujemy skromnie po bombonierze 13.gif szkoda ze dzien matki jest pod koniec miesiaca bo ten miesiac taki kruchy 41.gif z kasa
sylwia no to dobrze ze samochod sie spisal i dokonaliscie dobrego wyboru 06.gif
karolaka za raczkowanie ZOSI brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
agutka 37.gif 37.gif 37.gif zdaje mi sie ze kubus sie bal bo byl w nowym miejscu i mu cos nie pasowalo i dlatego dal wam koncert 32.gif mandaciku nie zazdroscze
a wloski michasia faktycznie troche rozjasnialy ale chyba nie bedzie blondasek typowy chyba ze troszke na sloneczku mu sie rozjasnia 06.gif

mam takie pytanko czy ktores z waszych dzieci ma tak jak moj michas tzn jak maly lata ma takiego powera przed snem przewaznie ze pozniej mi kaszle czy powinnam sie tym przejmowac czy isc do lekarza????


--------------------


PAMI?TAM O MOICH ANIO?KACH (+11tc)-13 czerwiec 2006,(+5tc)-7 stycze? 2009
mim1980
pon, 26 maj 2008 - 10:21
MONI nie pomogÄ™ bo u nas nie ma czegoÅ› takiego
mim1980


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 957
Dołączył: pon, 06 lis 06 - 21:46
SkÄ…d: Lubin
Nr użytkownika: 8,350




post pon, 26 maj 2008 - 10:21
Post #39

MONI nie pomogÄ™ bo u nas nie ma czegoÅ› takiego


--------------------




sylwia13
pon, 26 maj 2008 - 10:42
Moni a ten kaszelek to nie od śliny? Bo jak ząbkuje to pewnie bardzo się ślini, jak polata to się jej nałyka i może stąd?
sylwia13


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,259
Dołączył: śro, 21 mar 07 - 15:54
Skąd: łódź
Nr użytkownika: 12,187




post pon, 26 maj 2008 - 10:42
Post #40

Moni a ten kaszelek to nie od śliny? Bo jak ząbkuje to pewnie bardzo się ślini, jak polata to się jej nałyka i może stąd?

--------------------




> LIPCOWI TERRORYÅšCI volume 7!, Nasze truskaweczki i ich samodzielne wycieczki!
Start new topic
Reply to this topic
101 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 12 cze 2024 - 16:23
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama