Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

☼ Czerwcowe Osrajtki ☼ Część 11 ☼

> 
pati.n
śro, 17 wrz 2008 - 19:17
Przeszukuję na allegro kombinezony dwuczęściowe dla Wiki, ale te co mi sie podobaja kosztują majątek, a te tanie to jakies tanie "cieniutkie" icon_sad.gif Macie juz cos na oku w tym temacie?
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post śro, 17 wrz 2008 - 19:17
Post #41

Przeszukuję na allegro kombinezony dwuczęściowe dla Wiki, ale te co mi sie podobaja kosztują majątek, a te tanie to jakies tanie "cieniutkie" icon_sad.gif Macie juz cos na oku w tym temacie?

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
Kamcia_89

Go??







post śro, 17 wrz 2008 - 19:38
Post #42

Iwona a czego gratulujesz Asi b? 02.gif

Pati ja też właśnie poszukuje kombinezonu i nic nie mogę znależć. Do tego mam aż 3 do przedania z poprzedniego sezonu 08.gif
odynka

Go??







post śro, 17 wrz 2008 - 19:46
Post #43

pati a jakiego szukasz? do jakiej kwoty? na jaki rozmiar?
widzialas te klik klik klik i klik - nie wiem jakie kolory lubisz;)
zobacz jeszcze raz;)

aha ja pewnie bede zamawiac z Ir;)
pati.n
śro, 17 wrz 2008 - 20:37
Odynko melduje posłusznie, że wszystkie widziałam icon_smile.gif Ten ostatni nawet chciałam kupic, ale on jest cieńki na "jesień, ciepłą zimę" tak go opisali, ten rózowy mam w obserwowanych icon_wink.gif brązy to jak dla chłopca icon_smile.gif Ha chce miec spodnie na szelkach + kurtka najchetniej czerwony. A jaki tych chcesz sprowadzić z Ir i za ile? Jesli można spytac icon_smile.gif
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post śro, 17 wrz 2008 - 20:37
Post #44

Odynko melduje posłusznie, że wszystkie widziałam icon_smile.gif Ten ostatni nawet chciałam kupic, ale on jest cieńki na "jesień, ciepłą zimę" tak go opisali, ten rózowy mam w obserwowanych icon_wink.gif brązy to jak dla chłopca icon_smile.gif Ha chce miec spodnie na szelkach + kurtka najchetniej czerwony. A jaki tych chcesz sprowadzić z Ir i za ile? Jesli można spytac icon_smile.gif

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
odynka

Go??







post śro, 17 wrz 2008 - 21:08
Post #45

pati odn Ir jeszcze nie pytalam ale jak sie dowiem dam znac;)
no widzisz ja np chciala bym jakis bez/braz ew zielen ew z dodatkami rozowymi;) dla mnie czerwony jest chlopiecy haha
pati.n
śro, 17 wrz 2008 - 21:11
Odynko icon_smile.gif


Czy Wam tez all tak sie wiesza??!! icon_twisted.gif

Ten post edytował pati.n śro, 17 wrz 2008 - 21:12
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post śro, 17 wrz 2008 - 21:11
Post #46

Odynko icon_smile.gif


Czy Wam tez all tak sie wiesza??!! icon_twisted.gif

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
lornetka
śro, 17 wrz 2008 - 21:18
Gruszko szczerze współczuję przygody z kotem, nie wypowiadam się bo ja to psiara jestem, więc obiektywizmy we mnie za grosz.
Ziowik cieszę się, że Kami już lepiej sobie radzi, zobaczysz z każdym dniem będzie lepiej! Dziś Daw cieszył się na widok opiekunki i wyciągał do niej rączki rano.
Jaaga jak zdrówko?

jak widzicie zmieniłam nick, jeżeli nie będziecie się mogły przyzwyczaić to dajcie znać, a wrócę do poprzedniego.
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post śro, 17 wrz 2008 - 21:18
Post #47

Gruszko szczerze współczuję przygody z kotem, nie wypowiadam się bo ja to psiara jestem, więc obiektywizmy we mnie za grosz.
Ziowik cieszę się, że Kami już lepiej sobie radzi, zobaczysz z każdym dniem będzie lepiej! Dziś Daw cieszył się na widok opiekunki i wyciągał do niej rączki rano.
Jaaga jak zdrówko?

jak widzicie zmieniłam nick, jeżeli nie będziecie się mogły przyzwyczaić to dajcie znać, a wrócę do poprzedniego.
joana_m
śro, 17 wrz 2008 - 21:19
witajcie.
cieszę się że mój drugi post jednak został zauważony icon_wink.gif

dla tych co nie wiedzą co się stało z moim bratankiem. Piotruś ma 8 miesięcy. zsunął się babci z kolan i uderzył główką o podłogę. nie jakoś mocno , ale musiał trafić w czułe miejsce. to zdarzyło się rano, potem bawił się spał. około 15 zaczęły się wymioty. jak ój brat przyjechał z pracy o 16 pojechali do szpitala do Wadowic. stamtąd wysłali ich karetką na sygnale do Oświęcimia na tomograf. a Oświęcimia do Katowic. w ten dzień miał operację. twala 3 godziny. okazało sę że ma krwiaka na mózgu. następnego dnia zrobili tomograf i wykryli że nadal mu krew nacieka na mózg. zrobili więc drugą operację. 5 dni lezał na oimie. teraz jest już ok. wyszedł szybciej niż przypuszczaliśmy. ma iść na rehabilitację, żeby mu wszystko wróciło do normy.
acha Piotruś uderzył się prawą stroną główki, a krwiak zrobił się z lewej strony.

Ziowik - mąż nie zdążył z tymi meblami, ale umówił się na piątek na montaż. i wkońcu skończył meble w kraku. może wkleje jak mi się uda icon_wink.gif

acha, link do mojej sprzedaży
https://www.maluchy.pl/forum/Dzieciece-mix-...lat-t55550.html

https://www.maluchy.pl/forum/kurtka-skorzan...m-S-t56017.html

https://www.maluchy.pl/forum/Zimowe-2x-kurt...onu-t55980.html

https://www.maluchy.pl/forum/Dla-mamy-36-38...d33-t55470.html
joana_m


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 977
Dołączył: czw, 09 lis 06 - 17:56
SkÄ…d: Wadowice
Nr użytkownika: 8,400

GG:


post śro, 17 wrz 2008 - 21:19
Post #48

witajcie.
cieszę się że mój drugi post jednak został zauważony icon_wink.gif

dla tych co nie wiedzą co się stało z moim bratankiem. Piotruś ma 8 miesięcy. zsunął się babci z kolan i uderzył główką o podłogę. nie jakoś mocno , ale musiał trafić w czułe miejsce. to zdarzyło się rano, potem bawił się spał. około 15 zaczęły się wymioty. jak ój brat przyjechał z pracy o 16 pojechali do szpitala do Wadowic. stamtąd wysłali ich karetką na sygnale do Oświęcimia na tomograf. a Oświęcimia do Katowic. w ten dzień miał operację. twala 3 godziny. okazało sę że ma krwiaka na mózgu. następnego dnia zrobili tomograf i wykryli że nadal mu krew nacieka na mózg. zrobili więc drugą operację. 5 dni lezał na oimie. teraz jest już ok. wyszedł szybciej niż przypuszczaliśmy. ma iść na rehabilitację, żeby mu wszystko wróciło do normy.
acha Piotruś uderzył się prawą stroną główki, a krwiak zrobił się z lewej strony.

Ziowik - mąż nie zdążył z tymi meblami, ale umówił się na piątek na montaż. i wkońcu skończył meble w kraku. może wkleje jak mi się uda icon_wink.gif

acha, link do mojej sprzedaży
https://www.maluchy.pl/forum/Dzieciece-mix-...lat-t55550.html

https://www.maluchy.pl/forum/kurtka-skorzan...m-S-t56017.html

https://www.maluchy.pl/forum/Zimowe-2x-kurt...onu-t55980.html

https://www.maluchy.pl/forum/Dla-mamy-36-38...d33-t55470.html

--------------------


(*) (*) (*) Marlenka, nasz Aniołek, patrzy na Nas już z Nieba (*) (*) (*) (od 12.04.2011)
jaAga*
śro, 17 wrz 2008 - 21:23
Znacie może jakieś sposoby na chol.erne mdłości/bóle żołądka spowodowane braniem antybiotyków?? Bo tym razem to już przechodzi moje możliwości znoszenia bólu icon_sad.gif.
Oczywiście przybiegłam pogratulować koleżance asi_b, że też nic nam nie zdradziła....no no. Spokojnych 9 (już chyba 7 tylko) miesięcy! I siostrzyczki dla mojego zięcia!.
Ja też bym chciała jakiś kombinezon dwuczęściowy....ale zobaczymy jeszcze, może poproszę siostrę to mi w Anglii kupi icon_wink.gif.
Karina też wstaje po 6.00, ale się nie przesikuje....a wogóle to ostatnio, w chorobie nawet, moje dziecko zaczęło sygnalizować chęć robienia siku (kupki nie....zresztą robiła je non stop), bierze za palec i prowadzi do łazienki, po czym posadzona na nocnik sika icon_smile.gif. Oczywiście nie łudzę się, że to już na stałe, teraz mniej sikała, bo biegunka odwodniła ją....ale mimo to czuję dumę icon_wink.gif.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post śro, 17 wrz 2008 - 21:23
Post #49

Znacie może jakieś sposoby na chol.erne mdłości/bóle żołądka spowodowane braniem antybiotyków?? Bo tym razem to już przechodzi moje możliwości znoszenia bólu icon_sad.gif.
Oczywiście przybiegłam pogratulować koleżance asi_b, że też nic nam nie zdradziła....no no. Spokojnych 9 (już chyba 7 tylko) miesięcy! I siostrzyczki dla mojego zięcia!.
Ja też bym chciała jakiś kombinezon dwuczęściowy....ale zobaczymy jeszcze, może poproszę siostrę to mi w Anglii kupi icon_wink.gif.
Karina też wstaje po 6.00, ale się nie przesikuje....a wogóle to ostatnio, w chorobie nawet, moje dziecko zaczęło sygnalizować chęć robienia siku (kupki nie....zresztą robiła je non stop), bierze za palec i prowadzi do łazienki, po czym posadzona na nocnik sika icon_smile.gif. Oczywiście nie łudzę się, że to już na stałe, teraz mniej sikała, bo biegunka odwodniła ją....ale mimo to czuję dumę icon_wink.gif.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
jaAga*
śro, 17 wrz 2008 - 21:30
Hehe Lu_krecja....a skąd ten nick?????? Zdrwoie Karinki OK, ma jeszcze biegunkę, ale przy takim wirusie to do tygodnia może trwać, nie wymiotuje od 2 dni, tzn. wczoraj w nocy miała maluśkiego pawia...ale to taki wymuszony raczej. No i najważniejsze, gardło blade...bladziutkie...bez grama antybiotyku! Co prawda katar się przyplątał...ale taka pogoda, że chyba wszyscy mają katar. Przeczyściło całą rodznę, łącznie z moją mamą i teściową. A mnie też gardło już nie boli, tylko ten ból brzucha! Jutro wracam do racy, tera Marcin wziął 2 dni wolnego...to odpocznę icon_wink.gif.
Joana, szkoda, że nie widziałam tego linku wcześniej...ja namiętnie kupuje dziewczynom getry...są niezastąpione do przedszkola, żłobka czy piaskownicy.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post śro, 17 wrz 2008 - 21:30
Post #50

Hehe Lu_krecja....a skąd ten nick?????? Zdrwoie Karinki OK, ma jeszcze biegunkę, ale przy takim wirusie to do tygodnia może trwać, nie wymiotuje od 2 dni, tzn. wczoraj w nocy miała maluśkiego pawia...ale to taki wymuszony raczej. No i najważniejsze, gardło blade...bladziutkie...bez grama antybiotyku! Co prawda katar się przyplątał...ale taka pogoda, że chyba wszyscy mają katar. Przeczyściło całą rodznę, łącznie z moją mamą i teściową. A mnie też gardło już nie boli, tylko ten ból brzucha! Jutro wracam do racy, tera Marcin wziął 2 dni wolnego...to odpocznę icon_wink.gif.
Joana, szkoda, że nie widziałam tego linku wcześniej...ja namiętnie kupuje dziewczynom getry...są niezastąpione do przedszkola, żłobka czy piaskownicy.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
joana_m
śro, 17 wrz 2008 - 21:36
jaaga ale chyba jest tam jeszcze sporo getrów - nie wiem czy tak się odmienia
joana_m


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 977
Dołączył: czw, 09 lis 06 - 17:56
SkÄ…d: Wadowice
Nr użytkownika: 8,400

GG:


post śro, 17 wrz 2008 - 21:36
Post #51

jaaga ale chyba jest tam jeszcze sporo getrów - nie wiem czy tak się odmienia

--------------------


(*) (*) (*) Marlenka, nasz Aniołek, patrzy na Nas już z Nieba (*) (*) (*) (od 12.04.2011)
pati.n
śro, 17 wrz 2008 - 21:38
jaaga gratulacje dla Karinki!! icon_smile.gif

Asia _Bgratulacja, ja chyba przegapiłam tą wiadomośc, bo nie wiem kiedy była podana icon_redface.gif

joana_m
oglądałam Twoje linki icon_smile.gif szkoda, że ten czerwony to nie komplet icon_smile.gif
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post śro, 17 wrz 2008 - 21:38
Post #52

jaaga gratulacje dla Karinki!! icon_smile.gif

Asia _Bgratulacja, ja chyba przegapiłam tą wiadomośc, bo nie wiem kiedy była podana icon_redface.gif

joana_m
oglądałam Twoje linki icon_smile.gif szkoda, że ten czerwony to nie komplet icon_smile.gif


--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
pati.n
śro, 17 wrz 2008 - 21:39
jaaga widze, że Ty jak ja fanka getrów icon_wink.gif

Ten post edytował pati.n śro, 17 wrz 2008 - 21:40
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post śro, 17 wrz 2008 - 21:39
Post #53

jaaga widze, że Ty jak ja fanka getrów icon_wink.gif

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
pati.n
śro, 17 wrz 2008 - 21:40
OT, czemu mi nie działa!! 21.gif

Przerwa konserwacyjna - przepraszamy
W godzinach 21:20 do 21:50 serwis Allegro będzie niedostępny. Oferty sprzedaży, które powinny zakończyć się w tym czasie, zostaną przedłużone o 24 godziny.
Przepraszamy.

Zespół Allegro
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post śro, 17 wrz 2008 - 21:40
Post #54

OT, czemu mi nie działa!! 21.gif

Przerwa konserwacyjna - przepraszamy
W godzinach 21:20 do 21:50 serwis Allegro będzie niedostępny. Oferty sprzedaży, które powinny zakończyć się w tym czasie, zostaną przedłużone o 24 godziny.
Przepraszamy.

Zespół Allegro

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
jaAga*
śro, 17 wrz 2008 - 21:41
Bo asia nic nam nie napisała...o pewnie teraz pisze icon_wink.gif.
Joanna, to jakbyś mogła zerkinij czy jakieś getry zostały, bo ja trochę nie ogarniam tego icon_wink.gif.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post śro, 17 wrz 2008 - 21:41
Post #55

Bo asia nic nam nie napisała...o pewnie teraz pisze icon_wink.gif.
Joanna, to jakbyś mogła zerkinij czy jakieś getry zostały, bo ja trochę nie ogarniam tego icon_wink.gif.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
jaAga*
śro, 17 wrz 2008 - 21:43
CYTAT(pati.n @ Wed, 17 Sep 2008 - 20:40) *
OT, czemu mi nie działa!! 21.gif

Przerwa konserwacyjna - przepraszamy
W godzinach 21:20 do 21:50 serwis Allegro będzie niedostępny. Oferty sprzedaży, które powinny zakończyć się w tym czasie, zostaną przedłużone o 24 godziny.
Przepraszamy.

Zespół Allegro

U mnie też tak pisze icon_wink.gif
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post śro, 17 wrz 2008 - 21:43
Post #56

CYTAT(pati.n @ Wed, 17 Sep 2008 - 20:40) *
OT, czemu mi nie działa!! 21.gif

Przerwa konserwacyjna - przepraszamy
W godzinach 21:20 do 21:50 serwis Allegro będzie niedostępny. Oferty sprzedaży, które powinny zakończyć się w tym czasie, zostaną przedłużone o 24 godziny.
Przepraszamy.

Zespół Allegro

U mnie też tak pisze icon_wink.gif

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
asia_b
śro, 17 wrz 2008 - 21:48
Dzięki za gratulacje! 06.gif
Nowina dopiero wczoraj poszła w eter 08.gif bo wolałam poczekać do poniedziałkowego usg, żeby upewnić się, że wszystko jest ok i na własne oczy zobaczyć bicie maleńkiego serduszka. W pierwszej ciąży trzymaliśmy z M wszystko w tajemnicy przez całe 12 tygodni. Specjalnie nie udzielałam się na forum odkąd pod koniec sierpnia odebrałam wynik betaHCG (testy cały czas wychodziły mi ujemne 21.gif) choć język mnie świerzbił parę razy. Inna sprawa, że przez trzy tygodnie nudności męczyły mnie 24h i czas spędzałam głównie w pozycji leżącej. Mam nadzieję, że już będzie lepiej bo tylu dobrych rzeczy mi się chce!
asia_b


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,779
Dołączył: sob, 10 mar 07 - 22:38
SkÄ…d: SZCZECIN
Nr użytkownika: 11,837




post śro, 17 wrz 2008 - 21:48
Post #57

Dzięki za gratulacje! 06.gif
Nowina dopiero wczoraj poszła w eter 08.gif bo wolałam poczekać do poniedziałkowego usg, żeby upewnić się, że wszystko jest ok i na własne oczy zobaczyć bicie maleńkiego serduszka. W pierwszej ciąży trzymaliśmy z M wszystko w tajemnicy przez całe 12 tygodni. Specjalnie nie udzielałam się na forum odkąd pod koniec sierpnia odebrałam wynik betaHCG (testy cały czas wychodziły mi ujemne 21.gif) choć język mnie świerzbił parę razy. Inna sprawa, że przez trzy tygodnie nudności męczyły mnie 24h i czas spędzałam głównie w pozycji leżącej. Mam nadzieję, że już będzie lepiej bo tylu dobrych rzeczy mi się chce!


--------------------
pati.n
śro, 17 wrz 2008 - 21:51
Idę spac, bo all wydłuża czas, a męża musze zmienic przy Wiki bo dzis moja kolej na niespanie, a on biedak już sie godzie meczy icon_smile.gif Wiki zasnęła 20: 30, 4 razy juz sie obudziła. masakra!!
Dobranoc icon_smile.gif
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post śro, 17 wrz 2008 - 21:51
Post #58

Idę spac, bo all wydłuża czas, a męża musze zmienic przy Wiki bo dzis moja kolej na niespanie, a on biedak już sie godzie meczy icon_smile.gif Wiki zasnęła 20: 30, 4 razy juz sie obudziła. masakra!!
Dobranoc icon_smile.gif

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
joana_m
śro, 17 wrz 2008 - 22:04
JaAga zrobiłam porządek. sprzedane rzeczy usunęłam, więc wszystkie teraz są wolne icon_wink.gif i obejrzyj całą pierwszą stronę, bo niżej też są ciuszki, i właśnie tam są getry icon_smile.gif
joana_m


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 977
Dołączył: czw, 09 lis 06 - 17:56
SkÄ…d: Wadowice
Nr użytkownika: 8,400

GG:


post śro, 17 wrz 2008 - 22:04
Post #59

JaAga zrobiłam porządek. sprzedane rzeczy usunęłam, więc wszystkie teraz są wolne icon_wink.gif i obejrzyj całą pierwszą stronę, bo niżej też są ciuszki, i właśnie tam są getry icon_smile.gif

--------------------


(*) (*) (*) Marlenka, nasz Aniołek, patrzy na Nas już z Nieba (*) (*) (*) (od 12.04.2011)
konto_usunięte
śro, 17 wrz 2008 - 22:12
Asiu!!!!!!!!!!!wow!!!!!!!!!dech mi zaparło 06.gif
badrzo się cieszę 06.gif gratuluję i zyczę miłego oczekiwania icon_smile.gif



Lukrecja, hmmmm....byle nie Borgia 08.gif fajnie. mi siÄ™ podoba.
tez ostatnio chciałam zmienic nick icon_wink.gif zobaczymy.
konto_usunięte


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,236
Dołączył: pią, 05 sty 07 - 19:24
Nr użytkownika: 9,663




post śro, 17 wrz 2008 - 22:12
Post #60

Asiu!!!!!!!!!!!wow!!!!!!!!!dech mi zaparło 06.gif
badrzo się cieszę 06.gif gratuluję i zyczę miłego oczekiwania icon_smile.gif



Lukrecja, hmmmm....byle nie Borgia 08.gif fajnie. mi siÄ™ podoba.
tez ostatnio chciałam zmienic nick icon_wink.gif zobaczymy.

--------------------

> ☼ Czerwcowe Osrajtki ☼ Część 11 ☼
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 06 cze 2024 - 09:49
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama