Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 następna ostatnia   

GRUDNIOWE SŁONECZKA cz II

, rozszerzamy dietę, liczymy ząbki i zaczynamy się przemieszczać :)
> , rozszerzamy dietę, liczymy ząbki i zaczynamy się przemieszczać :)
agrafkaa
czw, 25 mar 2010 - 17:04
kamila a tak poważnie ty chyba bierzesz antybiotyk może to po nim,mi czasami niedobrze jak jestem głoda albo ciśnie atmosferyczne skacze
agrafkaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,817
Dołączył: nie, 15 lut 09 - 17:10
Skąd: mazowieckie
Nr użytkownika: 25,489

GG:


post czw, 25 mar 2010 - 17:04
Post #61

kamila a tak poważnie ty chyba bierzesz antybiotyk może to po nim,mi czasami niedobrze jak jestem głoda albo ciśnie atmosferyczne skacze

--------------------



Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności,a daje więcej światła
zamjusta
czw, 25 mar 2010 - 20:49
Ja na sekundę.U nas lepiej,mały mniej kaszle.Z czego się bardzo cieszę.
Ja ledwo żywa.Antybiotyk narazie nie działa.Ale jakoś przeżyję.
Czytam was ale nie mam jak pisać bo gdy may śpi ja też śpię.Teraz też już idę pod kołderkę.
Pozdrawiam
zamjusta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 348
Dołączył: pią, 08 sty 10 - 14:33
Nr użytkownika: 30,965




post czw, 25 mar 2010 - 20:49
Post #62

Ja na sekundę.U nas lepiej,mały mniej kaszle.Z czego się bardzo cieszę.
Ja ledwo żywa.Antybiotyk narazie nie działa.Ale jakoś przeżyję.
Czytam was ale nie mam jak pisać bo gdy may śpi ja też śpię.Teraz też już idę pod kołderkę.
Pozdrawiam

--------------------

Andzia20
pią, 26 mar 2010 - 08:51
witam dziewczynki u na s wszystko ok na dworze cieplutko za niedlugo idziemy na spacer bo szkoda takiego dnia wczoraj bylysmy 3 godziny i Sandra caly czas spala juz nie moge sie doczekac jak bedzie umiala siedziec sama i przejde na spacrrowke to przynajmniej dziecko troszke swiata zobaczy:)
Andzia20


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 485
Dołączył: pon, 27 kwi 09 - 08:15
Skąd: lubliniec
Nr użytkownika: 26,901

GG:


post pią, 26 mar 2010 - 08:51
Post #63

witam dziewczynki u na s wszystko ok na dworze cieplutko za niedlugo idziemy na spacer bo szkoda takiego dnia wczoraj bylysmy 3 godziny i Sandra caly czas spala juz nie moge sie doczekac jak bedzie umiala siedziec sama i przejde na spacrrowke to przynajmniej dziecko troszke swiata zobaczy:)

--------------------



agrafkaa
pią, 26 mar 2010 - 13:50
my po bardzo długim spacerze słoneczko świeci w cieniu 20 stopni
agrafkaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,817
Dołączył: nie, 15 lut 09 - 17:10
Skąd: mazowieckie
Nr użytkownika: 25,489

GG:


post pią, 26 mar 2010 - 13:50
Post #64

my po bardzo długim spacerze słoneczko świeci w cieniu 20 stopni

--------------------



Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności,a daje więcej światła
zamjusta
pią, 26 mar 2010 - 17:11
Tak się zastanawiam...mały od wczoraj na oku ma czerwoną plamkę.I nie wiem co to i skąd to...na początku myślałam że wpadło coś mu do oczka ale nie.wiecie co to może być??
zamjusta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 348
Dołączył: pią, 08 sty 10 - 14:33
Nr użytkownika: 30,965




post pią, 26 mar 2010 - 17:11
Post #65

Tak się zastanawiam...mały od wczoraj na oku ma czerwoną plamkę.I nie wiem co to i skąd to...na początku myślałam że wpadło coś mu do oczka ale nie.wiecie co to może być??

--------------------

alecta
pią, 26 mar 2010 - 17:38
Kamila niby od marchewki i jabłka się zaczyna, ale moja nie chciała za bardzo tego jeść i od razu jarzynową dostała.
A jej ulubiona to dynia z ziemniakiem, ale tylko z Hippa 29.gif

Moja Niki ostatnio bardzo polubiła soczki z bobovity, ale te klarowne icon_smile.gif

Dziś byłyśmy na szczepieniu icon_smile.gif
Moje 5cio miesięczne dziecko waży 5160g 04.gif

A oto dawno obiecane zdjęcie Niki w spacerówce icon_smile.gif



Ten post edytował alecta pią, 26 mar 2010 - 17:39
alecta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,120
Dołączył: sob, 13 cze 09 - 15:42
Skąd: Przeworsk
Nr użytkownika: 27,763




post pią, 26 mar 2010 - 17:38
Post #66

Kamila niby od marchewki i jabłka się zaczyna, ale moja nie chciała za bardzo tego jeść i od razu jarzynową dostała.
A jej ulubiona to dynia z ziemniakiem, ale tylko z Hippa 29.gif

Moja Niki ostatnio bardzo polubiła soczki z bobovity, ale te klarowne icon_smile.gif

Dziś byłyśmy na szczepieniu icon_smile.gif
Moje 5cio miesięczne dziecko waży 5160g 04.gif

A oto dawno obiecane zdjęcie Niki w spacerówce icon_smile.gif



--------------------
Kamila-w1

Go??







post pią, 26 mar 2010 - 18:45
Post #67

Witam icon_sad.gif
Ja byłam na dworze z dziećmi od 13 do 18 z dwoma przerwami na karmienie...
jestem zdołowana, rano wstałam z takimi zawrotami głowy że do toalety nie mogłam dojść...było mi rroche niedobrze, ale sama juz nie wiem czy to ciąża czy ze stresu...Mąż zabrał Michałka do przedszkola a ja spałam do 10 z Piotrusiem. Późniejem sie wzięłam w garść ale cały czas czuje sie fatalnie...kręci mi sie w głowie, że boje sie stać...drzwi od domu na klucz nie zamknięte...
Jejku tak strasznie sie boję, że mogę być w ciąży, że na samą myśl robi mi sie słabo...nie takj szybko,, ja sie chyba załamię 41.gif 41.gif 41.gif
Pearl
pią, 26 mar 2010 - 18:45
Haha bosko wygląda! icon_smile.gif

A u nas lekka wysypka...pewnie od mleka które powoli wprowadzam.
Moja nie śpi w nocy icon_sad.gif W dzień super, ale w nocy nie jestem w stanie jej uśpić, 60 min snu max icon_sad.gif Od 1 do 6 śpi 3x po 60 min icon_sad.gif jestem wykończona icon_sad.gif
Pearl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,383
Dołączył: śro, 08 kwi 09 - 19:00
Skąd: 3 city
Nr użytkownika: 26,594




post pią, 26 mar 2010 - 18:45
Post #68

Haha bosko wygląda! icon_smile.gif

A u nas lekka wysypka...pewnie od mleka które powoli wprowadzam.
Moja nie śpi w nocy icon_sad.gif W dzień super, ale w nocy nie jestem w stanie jej uśpić, 60 min snu max icon_sad.gif Od 1 do 6 śpi 3x po 60 min icon_sad.gif jestem wykończona icon_sad.gif

--------------------
kamixx
pią, 26 mar 2010 - 20:53
CYTAT(Kamila-w1 @ Fri, 26 Mar 2010 - 20:45) *
Witam icon_sad.gif
Ja byłam na dworze z dziećmi od 13 do 18 z dwoma przerwami na karmienie...
jestem zdołowana, rano wstałam z takimi zawrotami głowy że do toalety nie mogłam dojść...było mi rroche niedobrze, ale sama juz nie wiem czy to ciąża czy ze stresu...Mąż zabrał Michałka do przedszkola a ja spałam do 10 z Piotrusiem. Późniejem sie wzięłam w garść ale cały czas czuje sie fatalnie...kręci mi sie w głowie, że boje sie stać...drzwi od domu na klucz nie zamknięte...
Jejku tak strasznie sie boję, że mogę być w ciąży, że na samą myśl robi mi sie słabo...nie takj szybko,, ja sie chyba załamię 41.gif 41.gif 41.gif

Kamila po co się katujesz stresem zrób test i wszystko się wyjaśni
kamixx


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,978
Dołączył: pon, 09 paź 06 - 18:03
Skąd: Pyrlandia
Nr użytkownika: 7,910




post pią, 26 mar 2010 - 20:53
Post #69

CYTAT(Kamila-w1 @ Fri, 26 Mar 2010 - 20:45) *
Witam icon_sad.gif
Ja byłam na dworze z dziećmi od 13 do 18 z dwoma przerwami na karmienie...
jestem zdołowana, rano wstałam z takimi zawrotami głowy że do toalety nie mogłam dojść...było mi rroche niedobrze, ale sama juz nie wiem czy to ciąża czy ze stresu...Mąż zabrał Michałka do przedszkola a ja spałam do 10 z Piotrusiem. Późniejem sie wzięłam w garść ale cały czas czuje sie fatalnie...kręci mi sie w głowie, że boje sie stać...drzwi od domu na klucz nie zamknięte...
Jejku tak strasznie sie boję, że mogę być w ciąży, że na samą myśl robi mi sie słabo...nie takj szybko,, ja sie chyba załamię 41.gif 41.gif 41.gif

Kamila po co się katujesz stresem zrób test i wszystko się wyjaśni


--------------------




aniołek 6 tydz. ciąży :( 26.12.2012
mlovea
pią, 26 mar 2010 - 21:30
Kamila, rób test! Skoro nie chcesz być w ciąży, to trzymam kciuki, żeby byłą jedna krecha. Ale przecież dzieciątko to taka radość... icon_wink.gif

Alecta, Nikusia pięknie wygląda.

Muszę sie pochwalić, że Majka pierwszy raz przekręciła się z brzuszka na plecki! Lecę, bo płacze. Napiszę coś jutro.
mlovea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: wto, 28 lip 09 - 20:33
Skąd: kuj-pom
Nr użytkownika: 28,432




post pią, 26 mar 2010 - 21:30
Post #70

Kamila, rób test! Skoro nie chcesz być w ciąży, to trzymam kciuki, żeby byłą jedna krecha. Ale przecież dzieciątko to taka radość... icon_wink.gif

Alecta, Nikusia pięknie wygląda.

Muszę sie pochwalić, że Majka pierwszy raz przekręciła się z brzuszka na plecki! Lecę, bo płacze. Napiszę coś jutro.

--------------------


monika:)))
sob, 27 mar 2010 - 07:42
Ja tylko na chwilkę!Chciałam sie pochwalić moim 4 miesięcznym synusiem!!! 06.gif Pomocnik Tatusia
Tak się Cieszę!

A tak się bawię!


Jak znajdę chwilkę to postaram się nadrobić zaległości w postach i odpisać!A teraz zmykam sprzątać puki Thomasek śpi,a później na spacerek nad morze bo mamy piękną pogodę 06.gif 8:30 a u nas 16 stopni!!!(oczywiście w cieniu!)

Kamila-w1 Trzymam kciuki żeby to nie była ciąża &&&&&&&&&&&&&&&&&&
monika:)))


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 826
Dołączył: śro, 16 lip 08 - 15:22
Skąd: Niemcy
Nr użytkownika: 20,747

GG:


post sob, 27 mar 2010 - 07:42
Post #71

Ja tylko na chwilkę!Chciałam sie pochwalić moim 4 miesięcznym synusiem!!! 06.gif Pomocnik Tatusia
Tak się Cieszę!

A tak się bawię!


Jak znajdę chwilkę to postaram się nadrobić zaległości w postach i odpisać!A teraz zmykam sprzątać puki Thomasek śpi,a później na spacerek nad morze bo mamy piękną pogodę 06.gif 8:30 a u nas 16 stopni!!!(oczywiście w cieniu!)

Kamila-w1 Trzymam kciuki żeby to nie była ciąża &&&&&&&&&&&&&&&&&&

--------------------
Θωμάς (Thomas)



niuniunia23
sob, 27 mar 2010 - 08:15
CYTAT(monika:))) @ Sat, 27 Mar 2010 - 07:42) *

Mamy taką samą grzechotkę, jeszcze po Dawidku icon_smile.gif

Ten post edytował niuniunia22 sob, 27 mar 2010 - 08:15
niuniunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,576
Dołączył: czw, 03 lip 08 - 14:26
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 20,562

GG:


post sob, 27 mar 2010 - 08:15
Post #72

CYTAT(monika:))) @ Sat, 27 Mar 2010 - 07:42) *

Mamy taką samą grzechotkę, jeszcze po Dawidku icon_smile.gif

--------------------
MoniZ
sob, 27 mar 2010 - 08:49
kamila nie stresuj sie moze te wszystkie objawy to po prostu przemeczenie i do tego nie dojadanie sprawia ze masz mdlosci... trzymam kciuki za to zeby byla jedna kreska&&&&&
mlovea no to super ze Maja juz to potrafi 06.gif u nas to nastapi za rok 37.gif Maks jest leniem niechce nawet zbytnio lezec na brzuszku lezy raptem po kilka minut a pozniej placz i tak trenuje z nim z kilka razy 32.gif martwi mnie to ale w poniedzialek ide do lekarza no moze wkoncu lekarza zastane bo bylam w piatek i nie zastalam jej znow 21.gif i sie jej spytam...
monika))) Thomasek fajniusi icon_smile.gif
MoniZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,708
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 12:10
Skąd: LESZNO
Nr użytkownika: 6,521

GG:


post sob, 27 mar 2010 - 08:49
Post #73

kamila nie stresuj sie moze te wszystkie objawy to po prostu przemeczenie i do tego nie dojadanie sprawia ze masz mdlosci... trzymam kciuki za to zeby byla jedna kreska&&&&&
mlovea no to super ze Maja juz to potrafi 06.gif u nas to nastapi za rok 37.gif Maks jest leniem niechce nawet zbytnio lezec na brzuszku lezy raptem po kilka minut a pozniej placz i tak trenuje z nim z kilka razy 32.gif martwi mnie to ale w poniedzialek ide do lekarza no moze wkoncu lekarza zastane bo bylam w piatek i nie zastalam jej znow 21.gif i sie jej spytam...
monika))) Thomasek fajniusi icon_smile.gif

--------------------


PAMI?TAM O MOICH ANIO?KACH (+11tc)-13 czerwiec 2006,(+5tc)-7 stycze? 2009
Pearl
sob, 27 mar 2010 - 10:10
My też mamy taką grzechotkę, to ulubiona zabawka Amelki icon_smile.gif
A my znów pobudka o 3 icon_sad.gif nie mam już sił icon_sad.gif potem to już tylko leżenie przy piersi, bo na siedząco nie daję rady karmić bo zasypiam i boje się że mała mi spadnie z kolan icon_sad.gif Generalnie kolejna 20h zmiana za mną, a dziś następna :)boskie jest życie matki icon_smile.gif ale ten uśmiech i pisk radości wynagradza wszystko icon_smile.gif A my od wczoraj w spacerówce jeździmy...wg producenta od 6 mc powinniśmy ale mała taka ciekawska i gondola to już nuda icon_smile.gif A wy przeszłyście na spacerówki?
Pearl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,383
Dołączył: śro, 08 kwi 09 - 19:00
Skąd: 3 city
Nr użytkownika: 26,594




post sob, 27 mar 2010 - 10:10
Post #74

My też mamy taką grzechotkę, to ulubiona zabawka Amelki icon_smile.gif
A my znów pobudka o 3 icon_sad.gif nie mam już sił icon_sad.gif potem to już tylko leżenie przy piersi, bo na siedząco nie daję rady karmić bo zasypiam i boje się że mała mi spadnie z kolan icon_sad.gif Generalnie kolejna 20h zmiana za mną, a dziś następna :)boskie jest życie matki icon_smile.gif ale ten uśmiech i pisk radości wynagradza wszystko icon_smile.gif A my od wczoraj w spacerówce jeździmy...wg producenta od 6 mc powinniśmy ale mała taka ciekawska i gondola to już nuda icon_smile.gif A wy przeszłyście na spacerówki?

--------------------
Dirty Diana
sob, 27 mar 2010 - 10:47
CYTAT(Kamila-w1 @ Fri, 26 Mar 2010 - 18:45) *
Jejku tak strasznie sie boję, że mogę być w ciąży, że na samą myśl robi mi sie słabo...nie takj szybko,, ja sie chyba załamię 41.gif 41.gif 41.gif


Matko, jak Ci współczuję, ja też byłabym przerażona. I powtórzę za dziewczynami: Zrób test! Po co się katować?

CYTAT(monika:))) @ Sat, 27 Mar 2010 - 07:42) *


I my też mamy taką grzechotkę. Jarema ją bardzo lubi. To na razie jedyna, którą potrafi się bawić.
Dirty Diana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,791
Dołączył: czw, 03 kwi 08 - 15:54
Nr użytkownika: 19,139




post sob, 27 mar 2010 - 10:47
Post #75

CYTAT(Kamila-w1 @ Fri, 26 Mar 2010 - 18:45) *
Jejku tak strasznie sie boję, że mogę być w ciąży, że na samą myśl robi mi sie słabo...nie takj szybko,, ja sie chyba załamię 41.gif 41.gif 41.gif


Matko, jak Ci współczuję, ja też byłabym przerażona. I powtórzę za dziewczynami: Zrób test! Po co się katować?

CYTAT(monika:))) @ Sat, 27 Mar 2010 - 07:42) *


I my też mamy taką grzechotkę. Jarema ją bardzo lubi. To na razie jedyna, którą potrafi się bawić.


--------------------
alecta
sob, 27 mar 2010 - 11:15
Kamila tak jak już dziewczyny pisały - zrób test.
Doskonale rozumiem Twoje przerażenie przytul.gif
&&&&&&&& oby to nie była ciąża


Thomasek jest super icon_smile.gif
Taki rozkoszny brzdąc icon_smile.gif
I chyba tylko my nie mamy takiej grzechotki 03.gif

Nikson pięknie dziś spała icon_smile.gif
Od 21:00 do [UWAGA] 9:00 03.gif
Teraz siedzi na leżaczku i gada do grzechotki 03.gif

Wczoraj była u nas taka piękna pogoda, a dziś pada.
W sumie to dobrze, bo może w końcu za naukę się wezmę, a tak bym z małą po dworzu chodziła.
Tak mi się nie chce uczyć, a tyle tego jest 37.gif
Nie wiem jak ja to ogarne do poniedziałku.

W czwartek jadę do Warszawy podpisać umowę icon_smile.gif
alecta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,120
Dołączył: sob, 13 cze 09 - 15:42
Skąd: Przeworsk
Nr użytkownika: 27,763




post sob, 27 mar 2010 - 11:15
Post #76

Kamila tak jak już dziewczyny pisały - zrób test.
Doskonale rozumiem Twoje przerażenie przytul.gif
&&&&&&&& oby to nie była ciąża


Thomasek jest super icon_smile.gif
Taki rozkoszny brzdąc icon_smile.gif
I chyba tylko my nie mamy takiej grzechotki 03.gif

Nikson pięknie dziś spała icon_smile.gif
Od 21:00 do [UWAGA] 9:00 03.gif
Teraz siedzi na leżaczku i gada do grzechotki 03.gif

Wczoraj była u nas taka piękna pogoda, a dziś pada.
W sumie to dobrze, bo może w końcu za naukę się wezmę, a tak bym z małą po dworzu chodziła.
Tak mi się nie chce uczyć, a tyle tego jest 37.gif
Nie wiem jak ja to ogarne do poniedziałku.

W czwartek jadę do Warszawy podpisać umowę icon_smile.gif

--------------------
zamjusta
sob, 27 mar 2010 - 11:29
Kamila czekamy z niecierpliwością na wynik testu...oby była jedna krecha&&&&
Monika Thomasek boski!!
alecta no spacerówa pierwsza klasa!!! a Niki świetna,mała panieneczka 06.gif możesz się lansowac nie ma co 03.gif co ty robisz że mała ci tyle śpi?? ja to się chyba nigdy nie doczekam...mały budzi się o 5 a najchętniej to już o 4 by rozrabiał 37.gif czasem tez juz mam dość..
Pearl my próbowaliśmy na spacerówkę przejść,ale jak włożyłam wnią małego to jkos mi się śmiesznie wydawało i chyba jemu tez było nie wygodnie,bo jeszcze nie trzyma dobrze głowki sam.A gdzie pokupiłyście te grzechotki?? bo ja tez takiej nie mam 37.gif

u nas coraz lepiej.Mały już ok,od wczoraj gada jak najęty,nie można nic poozmawiać bo się wtrąca 03.gif śmieszny strasznie jest.A ja byle jak,ale dam rade.Do świąt muszę wyzdrowieć bo przecież chrzest mamy..ojej jak ten czas szybko leci..
zamjusta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 348
Dołączył: pią, 08 sty 10 - 14:33
Nr użytkownika: 30,965




post sob, 27 mar 2010 - 11:29
Post #77

Kamila czekamy z niecierpliwością na wynik testu...oby była jedna krecha&&&&
Monika Thomasek boski!!
alecta no spacerówa pierwsza klasa!!! a Niki świetna,mała panieneczka 06.gif możesz się lansowac nie ma co 03.gif co ty robisz że mała ci tyle śpi?? ja to się chyba nigdy nie doczekam...mały budzi się o 5 a najchętniej to już o 4 by rozrabiał 37.gif czasem tez juz mam dość..
Pearl my próbowaliśmy na spacerówkę przejść,ale jak włożyłam wnią małego to jkos mi się śmiesznie wydawało i chyba jemu tez było nie wygodnie,bo jeszcze nie trzyma dobrze głowki sam.A gdzie pokupiłyście te grzechotki?? bo ja tez takiej nie mam 37.gif

u nas coraz lepiej.Mały już ok,od wczoraj gada jak najęty,nie można nic poozmawiać bo się wtrąca 03.gif śmieszny strasznie jest.A ja byle jak,ale dam rade.Do świąt muszę wyzdrowieć bo przecież chrzest mamy..ojej jak ten czas szybko leci..

--------------------

agrafkaa
sob, 27 mar 2010 - 13:13
kamila wiem że to głupio brzmi ale nie życzę ci abyś otwierała grudzień 2010,co do objawów to zrób test i wszystko się wyjaśni będziesz spokojniejsza,ja ostatnio też mam takie objawy ale u mnie ciąża wykluczona nieregularne posiłki zmiana ciśnienia i przemęczenie od zawsze tak na mnie działały
alecta Niki super wygląda w tej kurteczce
monika Thomas uroczy
zamujsta jak wasze chorubsko i właśnie co z chrztem jak wszyscy chorzy
Pearl my jeździmy w spacerówce dostosowanej dla dzieci od urodzenia i powiem ci że małej jest wygodniej bo jest spokojniejsza na spacerze niż w poprzednim wózku głęboko-spacerowym
my nie mamy takiej grzechotki ale bardzo podobną choć moja kruszyna upodobała sobie gryzak taki miękki wypełniony wodą i namiętnie go wpycha do buzi wydając przy tym odgłosy zachwytu
agrafkaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,817
Dołączył: nie, 15 lut 09 - 17:10
Skąd: mazowieckie
Nr użytkownika: 25,489

GG:


post sob, 27 mar 2010 - 13:13
Post #78

kamila wiem że to głupio brzmi ale nie życzę ci abyś otwierała grudzień 2010,co do objawów to zrób test i wszystko się wyjaśni będziesz spokojniejsza,ja ostatnio też mam takie objawy ale u mnie ciąża wykluczona nieregularne posiłki zmiana ciśnienia i przemęczenie od zawsze tak na mnie działały
alecta Niki super wygląda w tej kurteczce
monika Thomas uroczy
zamujsta jak wasze chorubsko i właśnie co z chrztem jak wszyscy chorzy
Pearl my jeździmy w spacerówce dostosowanej dla dzieci od urodzenia i powiem ci że małej jest wygodniej bo jest spokojniejsza na spacerze niż w poprzednim wózku głęboko-spacerowym
my nie mamy takiej grzechotki ale bardzo podobną choć moja kruszyna upodobała sobie gryzak taki miękki wypełniony wodą i namiętnie go wpycha do buzi wydając przy tym odgłosy zachwytu

--------------------



Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności,a daje więcej światła
Pearl
sob, 27 mar 2010 - 13:31
Asiu a podaj nazwę tej spacerówki, bo jestem ciekawa jaka to icon_smile.gif
Już 4 opakowanie Azalii biorę i zaczęłam plamić...czy to okres?
Alecta a mogłabyś mi napisać jak wygląda twój schemat usypiania małej, z godzinami? Bo ja się zastanawiam czy gdzieś jakiegoś błędu nie popełniam. Kąpię małą 18:30 ( nie za wcześnie?) wtedy przygaszam światła, włączam kołysanki i karmię piersią...no i przeważnie mała usypia i w najlepszym wypadku śpi do 1-2, ale ostatnio budzi się o 23. Następnie znów przewijanie, karmienie, usypianie trochę dłużej trwa, bo z reguły jak tylko podnoszę ją do odbicia to się budzi, no ale śpi do około 3. A potem to już nie śpi po przewijani i karmieniu, odkładając do łóżeczka budzi się i marudzi płacze, więc biorę ją do łóżka i na leżąco karmię, bo jak jej nie "zapcham" piersią to płacze;) no i tak do 6 się męczymy icon_sad.gif 6:30 radosna wstaje icon_smile.gif ona nie ja hihi.

A dziś okropna pogoda, pada i wieje, nawet na balkon nie mogę jej wystawić:(Ale na szczęście ucina sobie krótkie drzemki.

Grzechotka w Rosmanie i w Kauflandzie, z tego co pamiętam to firmy Canpol, ale nie dam sobie głowy uciąć.
Pearl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,383
Dołączył: śro, 08 kwi 09 - 19:00
Skąd: 3 city
Nr użytkownika: 26,594




post sob, 27 mar 2010 - 13:31
Post #79

Asiu a podaj nazwę tej spacerówki, bo jestem ciekawa jaka to icon_smile.gif
Już 4 opakowanie Azalii biorę i zaczęłam plamić...czy to okres?
Alecta a mogłabyś mi napisać jak wygląda twój schemat usypiania małej, z godzinami? Bo ja się zastanawiam czy gdzieś jakiegoś błędu nie popełniam. Kąpię małą 18:30 ( nie za wcześnie?) wtedy przygaszam światła, włączam kołysanki i karmię piersią...no i przeważnie mała usypia i w najlepszym wypadku śpi do 1-2, ale ostatnio budzi się o 23. Następnie znów przewijanie, karmienie, usypianie trochę dłużej trwa, bo z reguły jak tylko podnoszę ją do odbicia to się budzi, no ale śpi do około 3. A potem to już nie śpi po przewijani i karmieniu, odkładając do łóżeczka budzi się i marudzi płacze, więc biorę ją do łóżka i na leżąco karmię, bo jak jej nie "zapcham" piersią to płacze;) no i tak do 6 się męczymy icon_sad.gif 6:30 radosna wstaje icon_smile.gif ona nie ja hihi.

A dziś okropna pogoda, pada i wieje, nawet na balkon nie mogę jej wystawić:(Ale na szczęście ucina sobie krótkie drzemki.

Grzechotka w Rosmanie i w Kauflandzie, z tego co pamiętam to firmy Canpol, ale nie dam sobie głowy uciąć.

--------------------
MoniZ
sob, 27 mar 2010 - 13:57
my też nie mamy takiej grzechotki 43.gif patrzyłam właśnie na taką w sklepie z zabawkami i jakoś się wachałam żeby ją kupić 08.gif

a ja dzisiaj wzięłam się za porządki 29.gif zrobiłam przemeblowanie u starszaka i posegregowałam zabawki do plastikowych pojemników i troszkę powyrzucałam bo już się nie nadawały do zabawy...
a teraz maluchy spia a ja odpoczywam icon_smile.gif

pogoda do bani a tak ładnie wczoraj było 21.gif
MoniZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,708
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 12:10
Skąd: LESZNO
Nr użytkownika: 6,521

GG:


post sob, 27 mar 2010 - 13:57
Post #80

my też nie mamy takiej grzechotki 43.gif patrzyłam właśnie na taką w sklepie z zabawkami i jakoś się wachałam żeby ją kupić 08.gif

a ja dzisiaj wzięłam się za porządki 29.gif zrobiłam przemeblowanie u starszaka i posegregowałam zabawki do plastikowych pojemników i troszkę powyrzucałam bo już się nie nadawały do zabawy...
a teraz maluchy spia a ja odpoczywam icon_smile.gif

pogoda do bani a tak ładnie wczoraj było 21.gif

--------------------


PAMI?TAM O MOICH ANIO?KACH (+11tc)-13 czerwiec 2006,(+5tc)-7 stycze? 2009
> GRUDNIOWE SŁONECZKA cz II, rozszerzamy dietę, liczymy ząbki i zaczynamy się przemieszczać :)
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 30 maj 2024 - 04:21
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama