Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

Cleo w Toruniu

> 
Eta
pon, 17 wrz 2007 - 09:26
czekam na propozycje wspólnego spotkania, bo ja Cleo nie odpuszczę icon_wink.gif

Kto chętny do spotkania w tę sobotę, oczywiście z ogonami?
Eta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,084
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 18:04
Skąd: kujawy
Nr użytkownika: 227




post pon, 17 wrz 2007 - 09:26
Post #1

czekam na propozycje wspólnego spotkania, bo ja Cleo nie odpuszczę icon_wink.gif

Kto chętny do spotkania w tę sobotę, oczywiście z ogonami?

--------------------



"Człowiek jest dosłownie rozdarty na dwoje: zdaje sobie sprawę z własnej wyjątkowości, majestatycznie góruje nad resztą przyrody, a jednak na koniec wraca tam, pod ziemię, gdzie ślepy, niemy, gnije i znika na wieki".
maria81
pon, 17 wrz 2007 - 11:09
Witam!
A gdzie to spotkanie i o ktorej?
Pozdrawiam !
maria81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: pią, 31 sie 07 - 07:36
Skąd: bydgoszcz
Nr użytkownika: 16,008




post pon, 17 wrz 2007 - 11:09
Post #2

Witam!
A gdzie to spotkanie i o ktorej?
Pozdrawiam !
Cleo
pon, 17 wrz 2007 - 11:22
Witajcie:)
tak juz napisalam Ecie i Meggi na pw i w innym wątku: przyjedziemy w sobotę, bede sie starac zeby tkaim wcesnym pociągiem, bo bez przesiadek. Zanim dotrzemy do hotelu, odpcozniemy, obida itp, penwie trochę minie. Chcę sie dowiedziec, czy w sobote wczesnym popoludniem mozna isc z dziecmi na pieczenie piernikow w Muzeum Piernika -to bylby nasz punkt proramu:)
Jesli potem starcy sil i energii i nei bedzie ciemno, to moze to mini-zoo, ktore zachwalacie? bo chyba w teatrze nic tego dnia nie graja....
W niedzielę mamy plan isc do Planetarium na 12.00 na pokaz dla dzieci.
WYbieramy rzeczy blisko siebie będące, bo bez samochodu jestesmy.
Chyba najlepsze na nasze spotkanie bylyby te pierniki albo zoo, prawda? dzieci by sie poznaly, moglybysmy pogadac. ew po tym Muzeum mozna by dokads pojsc razem- ale to WY musicie nam podpowiedziec co i jak.
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post pon, 17 wrz 2007 - 11:22
Post #3

Witajcie:)
tak juz napisalam Ecie i Meggi na pw i w innym wątku: przyjedziemy w sobotę, bede sie starac zeby tkaim wcesnym pociągiem, bo bez przesiadek. Zanim dotrzemy do hotelu, odpcozniemy, obida itp, penwie trochę minie. Chcę sie dowiedziec, czy w sobote wczesnym popoludniem mozna isc z dziecmi na pieczenie piernikow w Muzeum Piernika -to bylby nasz punkt proramu:)
Jesli potem starcy sil i energii i nei bedzie ciemno, to moze to mini-zoo, ktore zachwalacie? bo chyba w teatrze nic tego dnia nie graja....
W niedzielę mamy plan isc do Planetarium na 12.00 na pokaz dla dzieci.
WYbieramy rzeczy blisko siebie będące, bo bez samochodu jestesmy.
Chyba najlepsze na nasze spotkanie bylyby te pierniki albo zoo, prawda? dzieci by sie poznaly, moglybysmy pogadac. ew po tym Muzeum mozna by dokads pojsc razem- ale to WY musicie nam podpowiedziec co i jak.


--------------------
Cleo
pon, 17 wrz 2007 - 20:40
Muzeum Piernika odpisało, co następuje:


Sytuacja [sobotnia]przedstawia się następująco. Otóż do wyboru pozostają Pani następujące godz.: 9.00, 10.00, 12.00, 16.00, 17.00, lecz w tych godz. nie mamy zapisanej żadnej grupy, a żeby zrobić pokaz musi być minimum 5 osób.


Proponuję sobotę, g. 16.00 - mozecie siebie i dzieci zwieźć na piernikowy pokaz?icon_smile.gif to wtedy moze zgloszę mejlowo nazwiska i bedzie ta Grupa: ???icon_smile.gif
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post pon, 17 wrz 2007 - 20:40
Post #4

Muzeum Piernika odpisało, co następuje:


Sytuacja [sobotnia]przedstawia się następująco. Otóż do wyboru pozostają Pani następujące godz.: 9.00, 10.00, 12.00, 16.00, 17.00, lecz w tych godz. nie mamy zapisanej żadnej grupy, a żeby zrobić pokaz musi być minimum 5 osób.


Proponuję sobotę, g. 16.00 - mozecie siebie i dzieci zwieźć na piernikowy pokaz?icon_smile.gif to wtedy moze zgloszę mejlowo nazwiska i bedzie ta Grupa: ???icon_smile.gif

--------------------
Meggi
pon, 17 wrz 2007 - 20:49
Cleo mnie pasuje na 16.00 icon_smile.gif

Eta i Ciebie tez poznam ??? przytul.gif brawo_bis.gif 02.gif
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post pon, 17 wrz 2007 - 20:49
Post #5

Cleo mnie pasuje na 16.00 icon_smile.gif

Eta i Ciebie tez poznam ??? przytul.gif brawo_bis.gif 02.gif

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



Meggi
pon, 17 wrz 2007 - 20:52
A w Muzem Piernika tez jest kawiarenka gdzie można posiedziec i kawkę wypic icon_smile.gif)

Cleo, moze ja też wybiorę się w niedziele również do Planetarium, ale to na 100% dam znać w sobotę.


Ale mi sie buźka haha 03.gif
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post pon, 17 wrz 2007 - 20:52
Post #6

A w Muzem Piernika tez jest kawiarenka gdzie można posiedziec i kawkę wypic icon_smile.gif)

Cleo, moze ja też wybiorę się w niedziele również do Planetarium, ale to na 100% dam znać w sobotę.


Ale mi sie buźka haha 03.gif

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



Cleo
pon, 17 wrz 2007 - 22:36
To ile juz mamy dzieci razem??icon_smile.gif
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post pon, 17 wrz 2007 - 22:36
Post #7

To ile juz mamy dzieci razem??icon_smile.gif

--------------------
Meggi
pon, 17 wrz 2007 - 22:42
ja -2
Cleo - 1
Eta- 1

no trzeba jeszcze joanaz wywołać icon_smile.gif


Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post pon, 17 wrz 2007 - 22:42
Post #8

ja -2
Cleo - 1
Eta- 1

no trzeba jeszcze joanaz wywołać icon_smile.gif




--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



Eta
wto, 18 wrz 2007 - 07:30
CYTAT(Meggi @ pon, 17 wrz 2007 - 20:49) *
Cleo mnie pasuje na 16.00 icon_smile.gif

mnie również
dysponuję dzieciem sztuk jedynie jeden


CYTAT(Meggi @ pon, 17 wrz 2007 - 20:49) *
Eta i Ciebie tez poznam ??? przytul.gif brawo_bis.gif 02.gif

Mggi nie nastawiaj się , ja mało atrakcyjna jestem 06.gif
no i ty mi musisz dać jakieś wskazówki jak przez Toruń przejechać
Eta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,084
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 18:04
Skąd: kujawy
Nr użytkownika: 227




post wto, 18 wrz 2007 - 07:30
Post #9

CYTAT(Meggi @ pon, 17 wrz 2007 - 20:49) *
Cleo mnie pasuje na 16.00 icon_smile.gif

mnie również
dysponuję dzieciem sztuk jedynie jeden


CYTAT(Meggi @ pon, 17 wrz 2007 - 20:49) *
Eta i Ciebie tez poznam ??? przytul.gif brawo_bis.gif 02.gif

Mggi nie nastawiaj się , ja mało atrakcyjna jestem 06.gif
no i ty mi musisz dać jakieś wskazówki jak przez Toruń przejechać


--------------------



"Człowiek jest dosłownie rozdarty na dwoje: zdaje sobie sprawę z własnej wyjątkowości, majestatycznie góruje nad resztą przyrody, a jednak na koniec wraca tam, pod ziemię, gdzie ślepy, niemy, gnije i znika na wieki".
joanaz
wto, 18 wrz 2007 - 08:06
Meggi- no to czuję się wywołana. Niestety do Muzeum Pierniuka się nie wybiorę bo moje to juz po kilka razy były. Z przedszkolem, z babcią na urodzinach koleżanki, w Planetarium także.
jeśli będzie zła pogoda to czytałam, że w ratuszu jest wystawa prac dzieci pt. Moje przygoda w Muzeum. A może prezentacja makiety Torunia w Domu Kopernika - światło i dzwięk.

joanna
joanaz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,857
Dołączył: pią, 29 lip 05 - 14:33
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 3,448




post wto, 18 wrz 2007 - 08:06
Post #10

Meggi- no to czuję się wywołana. Niestety do Muzeum Pierniuka się nie wybiorę bo moje to juz po kilka razy były. Z przedszkolem, z babcią na urodzinach koleżanki, w Planetarium także.
jeśli będzie zła pogoda to czytałam, że w ratuszu jest wystawa prac dzieci pt. Moje przygoda w Muzeum. A może prezentacja makiety Torunia w Domu Kopernika - światło i dzwięk.

joanna

--------------------
mama Zofii (luty 2001) i Heleny (sierpień 2004)
Cleo
wto, 18 wrz 2007 - 08:35
O, to super, juz prawie mamy grupę! icon_smile.gif
To ja napisze, ze jestesmy zebrani, a moze kogos jeszcze zwerbujemy (albo łapanka na ulicy;) )?

Joanaz - to moze z Tobą spotkamy sie wszystkie PO muzeum? Gdzies na jakas wczesna kolację/podiweczorek czy cos,
bo pewnie to piernikowanie z godzine dobra trwac bedzie (Joannaz-Ty pewnie wiesz, ile to trwa-powiedz, proszę!) Co jest w poblizu, co nadaje sie dla ludzi z dziecmi? ( w sensie- knajpa....)

Ja wlasnie usilnie mysle nad tym, czy brac do Torunia wózek. Moze jak wezme samo nosidelko, to Hanka i my wytrzymamy jakos te dwa dni, hm...
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post wto, 18 wrz 2007 - 08:35
Post #11

O, to super, juz prawie mamy grupę! icon_smile.gif
To ja napisze, ze jestesmy zebrani, a moze kogos jeszcze zwerbujemy (albo łapanka na ulicy;) )?

Joanaz - to moze z Tobą spotkamy sie wszystkie PO muzeum? Gdzies na jakas wczesna kolację/podiweczorek czy cos,
bo pewnie to piernikowanie z godzine dobra trwac bedzie (Joannaz-Ty pewnie wiesz, ile to trwa-powiedz, proszę!) Co jest w poblizu, co nadaje sie dla ludzi z dziecmi? ( w sensie- knajpa....)

Ja wlasnie usilnie mysle nad tym, czy brac do Torunia wózek. Moze jak wezme samo nosidelko, to Hanka i my wytrzymamy jakos te dwa dni, hm...

--------------------
Meggi
wto, 18 wrz 2007 - 11:07
Cleo z tym lokalem na starówce dla mam i dzieci może być trudno, niestety icon_sad.gif, jest Mc Donald z jedna zjeżdżalnia no jeden lokal,gdzie przy ogródku jest mini plac zabaw, lokal ogrodzony,ale cholerka może być popołudniu już za chłodno na siedzenie w ogrodk icon_sad.gif

Wózek jeszcze mam, trójkołowiec, spacerówkę, jesczze nie sprzedałam, jeżeli byłaby tak potrzeba mogę na te dwa dni ci pożyczyć. Tylko czy Hanka nie bedize za mala do takiej spacerówki ? Można -przymierzyć icon_wink.gif
Ai mam tez duzy kocyk, można by wyłożyć nim wózeczek, piszę, ze wrazie czego coś wykombinujemy, żebyś też nie wiozła niepotrzebnie takich rzeczy. My przecież po sąsiedzku parwie będziemy mieszkać wieć nie wiedże żadnego problemu, moge nawet to podrzucic do Was.

Eta pogadamy na gg to dam ci namiary jak najlepiej dojechac do nas icon_smile.gif

Ten post edytował Meggi wto, 18 wrz 2007 - 11:18
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post wto, 18 wrz 2007 - 11:07
Post #12

Cleo z tym lokalem na starówce dla mam i dzieci może być trudno, niestety icon_sad.gif, jest Mc Donald z jedna zjeżdżalnia no jeden lokal,gdzie przy ogródku jest mini plac zabaw, lokal ogrodzony,ale cholerka może być popołudniu już za chłodno na siedzenie w ogrodk icon_sad.gif

Wózek jeszcze mam, trójkołowiec, spacerówkę, jesczze nie sprzedałam, jeżeli byłaby tak potrzeba mogę na te dwa dni ci pożyczyć. Tylko czy Hanka nie bedize za mala do takiej spacerówki ? Można -przymierzyć icon_wink.gif
Ai mam tez duzy kocyk, można by wyłożyć nim wózeczek, piszę, ze wrazie czego coś wykombinujemy, żebyś też nie wiozła niepotrzebnie takich rzeczy. My przecież po sąsiedzku parwie będziemy mieszkać wieć nie wiedże żadnego problemu, moge nawet to podrzucic do Was.

Eta pogadamy na gg to dam ci namiary jak najlepiej dojechac do nas icon_smile.gif

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



Eta
wto, 18 wrz 2007 - 12:07
Jakby co ja moge robić za jedno dziecko do piernikowania bo ja jeszcze taka młoda jestem 29.gif

Meggi ino łopatologicznie proszę icon_wink.gif

czyli w sobotę na 15.45 jesteśmy umówione?

kto będzie robił za fotografa? trza tę chwilę uwiecznić 03.gif
Eta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,084
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 18:04
Skąd: kujawy
Nr użytkownika: 227




post wto, 18 wrz 2007 - 12:07
Post #13

Jakby co ja moge robić za jedno dziecko do piernikowania bo ja jeszcze taka młoda jestem 29.gif

Meggi ino łopatologicznie proszę icon_wink.gif

czyli w sobotę na 15.45 jesteśmy umówione?

kto będzie robił za fotografa? trza tę chwilę uwiecznić 03.gif

--------------------



"Człowiek jest dosłownie rozdarty na dwoje: zdaje sobie sprawę z własnej wyjątkowości, majestatycznie góruje nad resztą przyrody, a jednak na koniec wraca tam, pod ziemię, gdzie ślepy, niemy, gnije i znika na wieki".
Cleo
wto, 18 wrz 2007 - 12:15
Meggi- to byloby super z tym wozkiem!!!!
Nie wpadlam na to, by od kogos na miejscu pozyczyc,a przeciez tak samo keidys Kasiask mnie poratowala w KRakowie...
To faktycznie mozna by an te krotkie dystanse do spacerowki ja wkladac (przy okajzi przetestuję reakcję icon_wink.gif, a wezmę tylko nosidelko. Mozna by ten wozek zostawic dla nas np w recepcji dzien wczesniej-ja bym tam uprzedzila... albo bysmy pozyczyli w Piernikowie;)

Moze 15.30 sie umowmy lepiej?

To ja piszę do wlascicieli, ze bedziemy! ja najwyzej doplacę za tę brakujaca 5 osobe- to nie są duze jakies koszty:) (czy widac moja despereację odnosnie realizowania Planu Wycieczki? icon_wink.gif ).

Joannaz-ja Ciebie tez chcę poznac, to moze PO sie spotkasz z nami? Moze sie przejdziemy, niech nawet ten McDonald bedzie-Miśka koocha frytki, ja nie bardzo moge takie rzeczy,a le to pozniej sobie z męzem cos kupimy/zjemy innego. W hotelu mamy zreszta aneks kuchenny..
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post wto, 18 wrz 2007 - 12:15
Post #14

Meggi- to byloby super z tym wozkiem!!!!
Nie wpadlam na to, by od kogos na miejscu pozyczyc,a przeciez tak samo keidys Kasiask mnie poratowala w KRakowie...
To faktycznie mozna by an te krotkie dystanse do spacerowki ja wkladac (przy okajzi przetestuję reakcję icon_wink.gif, a wezmę tylko nosidelko. Mozna by ten wozek zostawic dla nas np w recepcji dzien wczesniej-ja bym tam uprzedzila... albo bysmy pozyczyli w Piernikowie;)

Moze 15.30 sie umowmy lepiej?

To ja piszę do wlascicieli, ze bedziemy! ja najwyzej doplacę za tę brakujaca 5 osobe- to nie są duze jakies koszty:) (czy widac moja despereację odnosnie realizowania Planu Wycieczki? icon_wink.gif ).

Joannaz-ja Ciebie tez chcę poznac, to moze PO sie spotkasz z nami? Moze sie przejdziemy, niech nawet ten McDonald bedzie-Miśka koocha frytki, ja nie bardzo moge takie rzeczy,a le to pozniej sobie z męzem cos kupimy/zjemy innego. W hotelu mamy zreszta aneks kuchenny..

--------------------
Meggi
wto, 18 wrz 2007 - 12:40
Cleo no to wózek masz jak w banku icon_wink.gif, mogę z nim podejśc do Muzem,ale jak chcesz wcześniej to tez nie ma sprawy:)
Jak moja chrześniaczka będzie sie czuła dobrze, to wezmę ją jako 5-tą ,ale tu nie daję stuprocentowej pewności, bo ona w szpitalu teraz jest.

Aparat tez biorę icon_smile.gif

Cleo widac Twoje zaangażowanie icon_smile.gif jak najabardziej icon_smile.gif)

Eta ty od strony Chełmży będziesz wjeżdżać do Torunia??

P.s Własnie wysłałam PW, do dorothyz, moze da sie namówić na spotaknie icon_smile.gif
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post wto, 18 wrz 2007 - 12:40
Post #15

Cleo no to wózek masz jak w banku icon_wink.gif, mogę z nim podejśc do Muzem,ale jak chcesz wcześniej to tez nie ma sprawy:)
Jak moja chrześniaczka będzie sie czuła dobrze, to wezmę ją jako 5-tą ,ale tu nie daję stuprocentowej pewności, bo ona w szpitalu teraz jest.

Aparat tez biorę icon_smile.gif

Cleo widac Twoje zaangażowanie icon_smile.gif jak najabardziej icon_smile.gif)

Eta ty od strony Chełmży będziesz wjeżdżać do Torunia??

P.s Własnie wysłałam PW, do dorothyz, moze da sie namówić na spotaknie icon_smile.gif

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



Eta
wto, 18 wrz 2007 - 12:58
albo ja zabiorę ze sobią jeszcze jedno dziecię o ile mi pożyczą icon_wink.gif
czyli ja się na 5 dziecko nie nadaję? icon_wink.gif

Meggi od strony Łysomic.

Cleo może coś jeszcze potrzebujesz co mozna by było Ci na ten czas pozyczyć, po co masz wieźć taką drogę?
Eta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,084
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 18:04
Skąd: kujawy
Nr użytkownika: 227




post wto, 18 wrz 2007 - 12:58
Post #16

albo ja zabiorę ze sobią jeszcze jedno dziecię o ile mi pożyczą icon_wink.gif
czyli ja się na 5 dziecko nie nadaję? icon_wink.gif

Meggi od strony Łysomic.

Cleo może coś jeszcze potrzebujesz co mozna by było Ci na ten czas pozyczyć, po co masz wieźć taką drogę?

--------------------



"Człowiek jest dosłownie rozdarty na dwoje: zdaje sobie sprawę z własnej wyjątkowości, majestatycznie góruje nad resztą przyrody, a jednak na koniec wraca tam, pod ziemię, gdzie ślepy, niemy, gnije i znika na wieki".
Meggi
wto, 18 wrz 2007 - 13:26
Eta podaj mi swojego meila, wykombinowałam mapke dojazdową do starówki, do miejsca parkingowego najbliższego, gdzie mozna w godzinach popoludniowych w miarę samochód zaparkowac, jeżeli bedziesz okolo 15.00 to jest już darmowy.

Jedna mapka będzie mniejsza, taki rzut na cały dojazd od Łysomic, druga skleiłam z dwóch , troszkę może nierówno,ale to naprawde nie ma znaczenia, bo wjezdżasz w Toruniu w ul. Grudziądzką i cały czas nia jedziesz, aż do Skrzyzowania Przy Kaszowniku, takie spore z tramwajami, tam czerwonym kolorem pokazalam jak jechać icon_smile.gif
Jakby jesczze jakieś pytani były chetnie odpowiem icon_smile.gif
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post wto, 18 wrz 2007 - 13:26
Post #17

Eta podaj mi swojego meila, wykombinowałam mapke dojazdową do starówki, do miejsca parkingowego najbliższego, gdzie mozna w godzinach popoludniowych w miarę samochód zaparkowac, jeżeli bedziesz okolo 15.00 to jest już darmowy.

Jedna mapka będzie mniejsza, taki rzut na cały dojazd od Łysomic, druga skleiłam z dwóch , troszkę może nierówno,ale to naprawde nie ma znaczenia, bo wjezdżasz w Toruniu w ul. Grudziądzką i cały czas nia jedziesz, aż do Skrzyzowania Przy Kaszowniku, takie spore z tramwajami, tam czerwonym kolorem pokazalam jak jechać icon_smile.gif
Jakby jesczze jakieś pytani były chetnie odpowiem icon_smile.gif

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



Meggi
wto, 18 wrz 2007 - 13:26
Eta podaj mi swojego meila, wykombinowałam mapke dojazdową do starówki, do miejsca parkingowego najbliższego, gdzie mozna w godzinach popoludniowych w miarę samochód zaparkowac, jeżeli bedziesz okolo 15.00 to jest już darmowy.

Jedna mapka będzie mniejsza, taki rzut na cały dojazd od Łysomic, druga skleiłam z dwóch , troszkę może nierówno,ale to naprawde nie ma znaczenia, bo wjezdżasz w Toruniu w ul. Grudziądzką i cały czas nia jedziesz, aż do Skrzyzowania Przy Kaszowniku, takie spore z tramwajami, tam czerwonym kolorem pokazalam jak jechać icon_smile.gif
Jakby jesczze jakieś pytani były chetnie odpowiem icon_smile.gif
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post wto, 18 wrz 2007 - 13:26
Post #18

Eta podaj mi swojego meila, wykombinowałam mapke dojazdową do starówki, do miejsca parkingowego najbliższego, gdzie mozna w godzinach popoludniowych w miarę samochód zaparkowac, jeżeli bedziesz okolo 15.00 to jest już darmowy.

Jedna mapka będzie mniejsza, taki rzut na cały dojazd od Łysomic, druga skleiłam z dwóch , troszkę może nierówno,ale to naprawde nie ma znaczenia, bo wjezdżasz w Toruniu w ul. Grudziądzką i cały czas nia jedziesz, aż do Skrzyzowania Przy Kaszowniku, takie spore z tramwajami, tam czerwonym kolorem pokazalam jak jechać icon_smile.gif
Jakby jesczze jakieś pytani były chetnie odpowiem icon_smile.gif

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



dorothyz
wto, 18 wrz 2007 - 14:05
Ale fajnie, ja też chcę , odpisałam własnie Meggi na pw że moje spotkanie z Wami stoi pod wielkiem znakiem ? bo Zuzka chora, a poza tym jakby się wychorowała do soboty to potwierdziłyśmy już wizytę na urodzinach u kolegi z przedszkola, i w niedzielę tez urodziny tym razem u koleżanki ..... że tez tyle dzieci ma nagle urodziny 21.gif , żartuję, Zuzka się cieszy (o ile pójdzie) a ja chciałam się z Wami spotkać, no cóż pewnie zostanie mi pooglądanie zdjęć z tego miłego wydarzenia 41.gif , tylko zróbcie dużo, ładnych zdjęć. Pozdrawiam, Dorota.
dorothyz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 594
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 09:05
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,469

GG:


post wto, 18 wrz 2007 - 14:05
Post #19

Ale fajnie, ja też chcę , odpisałam własnie Meggi na pw że moje spotkanie z Wami stoi pod wielkiem znakiem ? bo Zuzka chora, a poza tym jakby się wychorowała do soboty to potwierdziłyśmy już wizytę na urodzinach u kolegi z przedszkola, i w niedzielę tez urodziny tym razem u koleżanki ..... że tez tyle dzieci ma nagle urodziny 21.gif , żartuję, Zuzka się cieszy (o ile pójdzie) a ja chciałam się z Wami spotkać, no cóż pewnie zostanie mi pooglądanie zdjęć z tego miłego wydarzenia 41.gif , tylko zróbcie dużo, ładnych zdjęć. Pozdrawiam, Dorota.

--------------------
"...co nas nie zabije, to nas wzmocni..."

Dorota-mama Zuzi (23.01.2002)

maria81
śro, 19 wrz 2007 - 21:37
Hej mamuski!
Wi8dzie ze tu ciekawe spotkania, fajnie z cheia bym sie przylaczyla ale niestety mam zajecia w sobote od rana a nie moge odpuscic bo beda zaleglosci.
Mam nadzieje ze sie pochwalicie zdjeciami czekam z niecierpliwoscia.
Nie mam daleko do Torunia ale nie dam rady tak mi przykroze sie nie spotkam tak bym chciala poznac jakies fajne mamy.
Pozdrawiam i zycze suuuuuuuuper zabawy!!!!!
maria81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: pią, 31 sie 07 - 07:36
Skąd: bydgoszcz
Nr użytkownika: 16,008




post śro, 19 wrz 2007 - 21:37
Post #20

Hej mamuski!
Wi8dzie ze tu ciekawe spotkania, fajnie z cheia bym sie przylaczyla ale niestety mam zajecia w sobote od rana a nie moge odpuscic bo beda zaleglosci.
Mam nadzieje ze sie pochwalicie zdjeciami czekam z niecierpliwoscia.
Nie mam daleko do Torunia ale nie dam rady tak mi przykroze sie nie spotkam tak bym chciala poznac jakies fajne mamy.
Pozdrawiam i zycze suuuuuuuuper zabawy!!!!!
> Cleo w Toruniu
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 08:48
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama