Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
5 Stron V  « poprzednia 3 4 5  

Wysokość alimentów??

> 
mirka25k1
wto, 24 mar 2009 - 19:30
Ja sobie podaruję jakiekolwiek rady dla Ciebie, szkoda mojego czasu. Dalej twierdzę, że nic do Ciebie nie trafia, a mielenie tematu że chcesz jak najlepiej dla rodzinki jest już nudne. Chwała Tobie , że masz świadomośc, że musi coś robic. O.k. dostałaś już dużo rad więc korzystaj z nich i nie zamęczaj wszystkich na około co dalej masz robic. Jeszcze raz powtórzę, złóż sprawę do sądu i czekaj co będzie bo innego wyjścia nie widzę. Zawsze przyczyna ma swój skutek, więc go poszukaj i od tego zacznij uzdrawianie świata, pozdrawiam
mirka25k1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 466
Dołączył: śro, 16 kwi 08 - 21:35
Nr użytkownika: 19,380




post wto, 24 mar 2009 - 19:30
Post #81

Ja sobie podaruję jakiekolwiek rady dla Ciebie, szkoda mojego czasu. Dalej twierdzę, że nic do Ciebie nie trafia, a mielenie tematu że chcesz jak najlepiej dla rodzinki jest już nudne. Chwała Tobie , że masz świadomośc, że musi coś robic. O.k. dostałaś już dużo rad więc korzystaj z nich i nie zamęczaj wszystkich na około co dalej masz robic. Jeszcze raz powtórzę, złóż sprawę do sądu i czekaj co będzie bo innego wyjścia nie widzę. Zawsze przyczyna ma swój skutek, więc go poszukaj i od tego zacznij uzdrawianie świata, pozdrawiam
*eFcIa*
wto, 24 mar 2009 - 22:55
CYTAT(mirka25k1 @ Tue, 24 Mar 2009 - 18:30) *
Ja sobie podaruję jakiekolwiek rady dla Ciebie, szkoda mojego czasu. Dalej twierdzę, że nic do Ciebie nie trafia, a mielenie tematu że chcesz jak najlepiej dla rodzinki jest już nudne. Chwała Tobie , że masz świadomośc, że musi coś robic. O.k. dostałaś już dużo rad więc korzystaj z nich i nie zamęczaj wszystkich na około co dalej masz robic. Jeszcze raz powtórzę, złóż sprawę do sądu i czekaj co będzie bo innego wyjścia nie widzę. Zawsze przyczyna ma swój skutek, więc go poszukaj i od tego zacznij uzdrawianie świata, pozdrawiam


Święte słowa! 06.gif
*eFcIa*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,098
Dołączył: czw, 25 wrz 08 - 22:06
Skąd: Już Nie Szczecin
Nr użytkownika: 21,990

GG:


post wto, 24 mar 2009 - 22:55
Post #82

CYTAT(mirka25k1 @ Tue, 24 Mar 2009 - 18:30) *
Ja sobie podaruję jakiekolwiek rady dla Ciebie, szkoda mojego czasu. Dalej twierdzę, że nic do Ciebie nie trafia, a mielenie tematu że chcesz jak najlepiej dla rodzinki jest już nudne. Chwała Tobie , że masz świadomośc, że musi coś robic. O.k. dostałaś już dużo rad więc korzystaj z nich i nie zamęczaj wszystkich na około co dalej masz robic. Jeszcze raz powtórzę, złóż sprawę do sądu i czekaj co będzie bo innego wyjścia nie widzę. Zawsze przyczyna ma swój skutek, więc go poszukaj i od tego zacznij uzdrawianie świata, pozdrawiam


Święte słowa! 06.gif

--------------------



08.03.2011r. - start :)

BIBI666
pon, 02 lis 2009 - 14:27
WITAM.MAM POWAZNY PROBLEM.A MIANOWICIE NIE MOGE SIE DOGADAC Z OJCEM MEGO DZIECKA CO DO ALIMENTOW.FACET ZOSTAWIŁ MNIE W CIAZY GDY NIECHCIAŁAM USUNAC ,NIE INTERESOWAŁ SIE W OGOLE A GDY DZIECKO SIE URODZIŁO ZGRYWA WIELKIEGO OJCA,TRAKTUJE DZIECKO JAK ZABAWKE I UWAZA ZE MA PRAWO ZABRAC MIESIECZNE DZIECKO DO SIEBIE DO DOMU.CHCIAŁAM DOGADAC SIE CO DO ALIMENTOW I CHCIAŁAM 450ZŁ NA MALUCHA.ON ZARABIA 1800 NETTO NIE MA ZADNYCH RACHYNKOW MIESZKA Z RODZICAMI,JA ZARABIAM 900 NETTO.MOJE PYTANIE NA JAKIE ALIMENTY MOGE LICZYC NA DZIECKO W SADZIE NA MIESIECZNE DZIECKO??pROSZE O PODPOWIEDZ.Z GORY DZIEKUJE
BIBI666


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 128
Dołączył: nie, 01 lis 09 - 22:11
Skąd: Byle daleko stąd
Nr użytkownika: 29,875




post pon, 02 lis 2009 - 14:27
Post #83

WITAM.MAM POWAZNY PROBLEM.A MIANOWICIE NIE MOGE SIE DOGADAC Z OJCEM MEGO DZIECKA CO DO ALIMENTOW.FACET ZOSTAWIŁ MNIE W CIAZY GDY NIECHCIAŁAM USUNAC ,NIE INTERESOWAŁ SIE W OGOLE A GDY DZIECKO SIE URODZIŁO ZGRYWA WIELKIEGO OJCA,TRAKTUJE DZIECKO JAK ZABAWKE I UWAZA ZE MA PRAWO ZABRAC MIESIECZNE DZIECKO DO SIEBIE DO DOMU.CHCIAŁAM DOGADAC SIE CO DO ALIMENTOW I CHCIAŁAM 450ZŁ NA MALUCHA.ON ZARABIA 1800 NETTO NIE MA ZADNYCH RACHYNKOW MIESZKA Z RODZICAMI,JA ZARABIAM 900 NETTO.MOJE PYTANIE NA JAKIE ALIMENTY MOGE LICZYC NA DZIECKO W SADZIE NA MIESIECZNE DZIECKO??pROSZE O PODPOWIEDZ.Z GORY DZIEKUJE

--------------------

> Wysokość alimentów??
Start new topic
Reply to this topic
5 Stron V  « poprzednia 3 4 5
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 06 maj 2024 - 18:41
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama