Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
67 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

Październik i listopad, cz.VII

> 
Ania_Wroclaw
sob, 03 wrz 2005 - 22:09
CYTAT(Blue)
Aniu, no właśnie jestem w szoku, że Michu nie wpadł na pomysł zjedzenia trawy. icon_lol.gif  Za to wyrywał ją całymi garściami.  A jak się wciekał jak go chciałam wziąść na ręce. Bardzo mu sie podobało to łażenie po trawce. icon_wink.gif


mały miłośnik przyrody Ci rośnie icon_wink.gif
Ania_Wroclaw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 672
Dołączył: pon, 08 mar 04 - 19:25
Skąd: Wroc?aw
Nr użytkownika: 1,526

GG:


post sob, 03 wrz 2005 - 22:09
Post #21

CYTAT(Blue)
Aniu, no właśnie jestem w szoku, że Michu nie wpadł na pomysł zjedzenia trawy. icon_lol.gif  Za to wyrywał ją całymi garściami.  A jak się wciekał jak go chciałam wziąść na ręce. Bardzo mu sie podobało to łażenie po trawce. icon_wink.gif


mały miłośnik przyrody Ci rośnie icon_wink.gif

--------------------
Ania - mama Grzesia i Natalki



anonimowy

Go??







post sob, 03 wrz 2005 - 23:04
Post #22

To ja Wasza niedobra Milucha icon_twisted.gif

Mały już śpi, a ja jezdem po 3 piwkach i oglądam Sopot.

Mandaryna zaśpiewała tak samo jak na tym linku tylko bez zadyszki, bo chyba zmienili choreografię. Efekt nie był taki piorunujący jak na tamtym linku, bo kryła ją muzyka i chórek.

Jutro wieczorem już napiszę na luzaka icon_wink.gif

Tęsknię moje foremki przytul.gif
ewulka73
sob, 03 wrz 2005 - 23:27
Ja oglądałam mecz i nie powiem czym rzucałam w drugiej połowie i nie powiem co im życzyłam.Patałachy jedne.........
A Mandarynę zaraz obaczę bo ją z ciekawości nagrałam.
Blue zdjęcia jak zwykle udane a Michu boski.Mój trawę je na potęgę a potem ją wydala po 2 icon_eek.gif godzinach.Ale ma przemianę materii.
Diabełku bardzo szkoda że nie chodzimy na tą samą godzinę ,byłoby nam raźniej i przyjemniej.A jak tam Nataszka po 1 zajęciach?
Lidka mój po meczu pojechał do pracy ale ja piwko wciągnęłam w wannie icon_redface.gif i nic się nie ostało.Ja też chcę pograć w literaki wytłumacz mi łopatologicznie jak i co......
ewulka73


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,026
Dołączył: pią, 21 sty 05 - 10:42
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 2,565




post sob, 03 wrz 2005 - 23:27
Post #23

Ja oglądałam mecz i nie powiem czym rzucałam w drugiej połowie i nie powiem co im życzyłam.Patałachy jedne.........
A Mandarynę zaraz obaczę bo ją z ciekawości nagrałam.
Blue zdjęcia jak zwykle udane a Michu boski.Mój trawę je na potęgę a potem ją wydala po 2 icon_eek.gif godzinach.Ale ma przemianę materii.
Diabełku bardzo szkoda że nie chodzimy na tą samą godzinę ,byłoby nam raźniej i przyjemniej.A jak tam Nataszka po 1 zajęciach?
Lidka mój po meczu pojechał do pracy ale ja piwko wciągnęłam w wannie icon_redface.gif i nic się nie ostało.Ja też chcę pograć w literaki wytłumacz mi łopatologicznie jak i co......

--------------------
user posted image
user posted image
Michał(01.05.1995)
ewulka73
sob, 03 wrz 2005 - 23:36
Jeszce dodam że już 2 raz Kamil zasnął sam w łóżeczku.Dla mnie to szok bo od dawna zasypiał albo przy mleku albo ziuziany w wózku.Oczywiście nie obyło się bez płaczu ale muszę to przejść.
ewulka73


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,026
Dołączył: pią, 21 sty 05 - 10:42
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 2,565




post sob, 03 wrz 2005 - 23:36
Post #24

Jeszce dodam że już 2 raz Kamil zasnął sam w łóżeczku.Dla mnie to szok bo od dawna zasypiał albo przy mleku albo ziuziany w wózku.Oczywiście nie obyło się bez płaczu ale muszę to przejść.

--------------------
user posted image
user posted image
Michał(01.05.1995)
izary
nie, 04 wrz 2005 - 07:24
no witam,

dobrze, ze tak mało napisałyście, to i szybko się uwinęłam z przeczytaniem.

Blusia, super zdjęcia, a Michał fajnie raczkuje z pupalem w górze.

A ja wczoraj byłam cały dzień poza domem bo pomagałam koleżance na weselu, utyrana wróciłam strasznie. Dobrze, ze Kacper miał dobry humor
i po kąpieli i krótkiej zabawie zasnął sobie spokojnie.

nAWET nieźle pospał bo do szóstej.

Wczoraj podobno cały dzień mówił mama, mmaa, mammmaaa.
Pozwolę sobie pomarzyć, że było to swiadomie.

Mam do Was pytanie, czy Wasze dzieciaczki mają napady złości, takie wyraźne darcie się i rzucanie np zabawkami w gniewie?

Juz ze trzy razy zauważyłam, że Kacper próbuje w ten sposób coś na mnie wymóc- zgodę na zabawę magnetowidem, jak go stamtąd zabieram, zaczyna się wrzask, i jak ma cos w rączkach to napierdziela tym w podłogę, albo, co gorsze zaczyna sie histeria.
Macie podobnie?

Dzis , jak dotychczas urzęduje przy skrzyni z zabawkami i gada jak najęty.
izary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,145
Dołączył: pią, 11 mar 05 - 20:13
Nr użytkownika: 2,840

GG:


post nie, 04 wrz 2005 - 07:24
Post #25

no witam,

dobrze, ze tak mało napisałyście, to i szybko się uwinęłam z przeczytaniem.

Blusia, super zdjęcia, a Michał fajnie raczkuje z pupalem w górze.

A ja wczoraj byłam cały dzień poza domem bo pomagałam koleżance na weselu, utyrana wróciłam strasznie. Dobrze, ze Kacper miał dobry humor
i po kąpieli i krótkiej zabawie zasnął sobie spokojnie.

nAWET nieźle pospał bo do szóstej.

Wczoraj podobno cały dzień mówił mama, mmaa, mammmaaa.
Pozwolę sobie pomarzyć, że było to swiadomie.

Mam do Was pytanie, czy Wasze dzieciaczki mają napady złości, takie wyraźne darcie się i rzucanie np zabawkami w gniewie?

Juz ze trzy razy zauważyłam, że Kacper próbuje w ten sposób coś na mnie wymóc- zgodę na zabawę magnetowidem, jak go stamtąd zabieram, zaczyna się wrzask, i jak ma cos w rączkach to napierdziela tym w podłogę, albo, co gorsze zaczyna sie histeria.
Macie podobnie?

Dzis , jak dotychczas urzęduje przy skrzyni z zabawkami i gada jak najęty.

--------------------
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
Ania_Wroclaw
nie, 04 wrz 2005 - 08:42
CYTAT(Miluczek)
Tęsknię moje foremki przytul.gif


Miluczku, my też za Tobą tęsknimy przytul.gif

CYTAT(ewulka73)
Jeszce dodam że już 2 raz Kamil zasnął sam w łóżeczku.Dla mnie to szok bo od dawna zasypiał albo przy mleku albo ziuziany w wózku.Oczywiście nie obyło się bez płaczu ale muszę to przejść.

Ewulko, my też wzielsmy się za nauke zasypiania, z dnia na dzień jest coraz lepiej icon_smile.gif Ja już kiedyś chciałam go nauczyć, ale wtedy jego płacz mnie przerażał, teraz wiem, że krzywda mu się nie dzieje i to dla jego dobra i jakoś jest mi łatwiej z tą świadomością icon_smile.gif

CYTAT(izary)
Mam do Was pytanie, czy Wasze dzieciaczki mają napady złości, takie wyraźne darcie się i rzucanie np zabawkami w gniewie?


Iza u nas raczej nie, chociaż potrafi po 100 razy podejśc do "zakazanego" miejsca, w przedpokoju mamy zaślepkę pod telefon i Grześ cały czas ją wyciąga, mowimy ze "nie wolno", zabieramy go stamtąd - nie działa...
u nas napierdzielanie zabawkami o podłogę odbywa się w ramach zabaw wink.gif, wszystkim czym może wali w podłogę icon_twisted.gif
Ania_Wroclaw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 672
Dołączył: pon, 08 mar 04 - 19:25
Skąd: Wroc?aw
Nr użytkownika: 1,526

GG:


post nie, 04 wrz 2005 - 08:42
Post #26

CYTAT(Miluczek)
Tęsknię moje foremki przytul.gif


Miluczku, my też za Tobą tęsknimy przytul.gif

CYTAT(ewulka73)
Jeszce dodam że już 2 raz Kamil zasnął sam w łóżeczku.Dla mnie to szok bo od dawna zasypiał albo przy mleku albo ziuziany w wózku.Oczywiście nie obyło się bez płaczu ale muszę to przejść.

Ewulko, my też wzielsmy się za nauke zasypiania, z dnia na dzień jest coraz lepiej icon_smile.gif Ja już kiedyś chciałam go nauczyć, ale wtedy jego płacz mnie przerażał, teraz wiem, że krzywda mu się nie dzieje i to dla jego dobra i jakoś jest mi łatwiej z tą świadomością icon_smile.gif

CYTAT(izary)
Mam do Was pytanie, czy Wasze dzieciaczki mają napady złości, takie wyraźne darcie się i rzucanie np zabawkami w gniewie?


Iza u nas raczej nie, chociaż potrafi po 100 razy podejśc do "zakazanego" miejsca, w przedpokoju mamy zaślepkę pod telefon i Grześ cały czas ją wyciąga, mowimy ze "nie wolno", zabieramy go stamtąd - nie działa...
u nas napierdzielanie zabawkami o podłogę odbywa się w ramach zabaw wink.gif, wszystkim czym może wali w podłogę icon_twisted.gif

--------------------
Ania - mama Grzesia i Natalki



izary
nie, 04 wrz 2005 - 08:50
Aniu, ale to jest wyraźnie inne, nie wiem, nie potrafię tego opisać, ale jest wyczuwalna złość, a może nawet agresja,

to nie jest zwykła zabawa, w czasie gdy się bawi ma bardzo pogodną buzię, rzuca zabawkami, stuka jedną o drugą, grucha do nich, gada,
znów odrzuca, idzie po nią,

a jak jest zły to zupełnie inaczej to wyglada, napina się,odpycha moje ręcę i inne tego tupu rzeczy. Moja mama nazywa go wtedy ,,małym terrorystą ,,
izary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,145
Dołączył: pią, 11 mar 05 - 20:13
Nr użytkownika: 2,840

GG:


post nie, 04 wrz 2005 - 08:50
Post #27

Aniu, ale to jest wyraźnie inne, nie wiem, nie potrafię tego opisać, ale jest wyczuwalna złość, a może nawet agresja,

to nie jest zwykła zabawa, w czasie gdy się bawi ma bardzo pogodną buzię, rzuca zabawkami, stuka jedną o drugą, grucha do nich, gada,
znów odrzuca, idzie po nią,

a jak jest zły to zupełnie inaczej to wyglada, napina się,odpycha moje ręcę i inne tego tupu rzeczy. Moja mama nazywa go wtedy ,,małym terrorystą ,,

--------------------
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
Ania_Wroclaw
nie, 04 wrz 2005 - 09:12
Iza, ale teraz sobie przypominam, że Grzes tez miał taki moment, jak nie dostał tego co chciał to potrafił się strasznie złościc, też było odpychanie itp.
Myslę, ze nie masz co się martwić i że to tylko taki etap w jego rozwoju...
właśnie mąż stanął za mną, przeczytał co napisałam i stwierdził "Kochanie, ale przecież Ty na wszystko Grzesiowi pozwalałaś..." icon_rolleyes.gif

a tak wyglądał Grześ po porannym Miśkopcie icon_smile.gif



na zdjęciu na szczęście nie widać całego body i spodenek - dokładnie zapapranych rozmemłanym herbatnikiem icon_smile.gif
Ania_Wroclaw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 672
Dołączył: pon, 08 mar 04 - 19:25
Skąd: Wroc?aw
Nr użytkownika: 1,526

GG:


post nie, 04 wrz 2005 - 09:12
Post #28

Iza, ale teraz sobie przypominam, że Grzes tez miał taki moment, jak nie dostał tego co chciał to potrafił się strasznie złościc, też było odpychanie itp.
Myslę, ze nie masz co się martwić i że to tylko taki etap w jego rozwoju...
właśnie mąż stanął za mną, przeczytał co napisałam i stwierdził "Kochanie, ale przecież Ty na wszystko Grzesiowi pozwalałaś..." icon_rolleyes.gif

a tak wyglądał Grześ po porannym Miśkopcie icon_smile.gif



na zdjęciu na szczęście nie widać całego body i spodenek - dokładnie zapapranych rozmemłanym herbatnikiem icon_smile.gif

--------------------
Ania - mama Grzesia i Natalki



Magenta
nie, 04 wrz 2005 - 09:15
No i mamy nowy wątek. Obiecuję zająć się galerią. Mam zdjęcia od:
Becix
Mareeny
Lidki
Alynki
Ewulki
Izary
Dodorki
Wery
Blue
Łosicy


Brakuje zdjęć od:
Grzałki
Miluczka
Parasolki

O kim jeszcze zapomniałam icon_question.gif

Mój adres: magenta2@poczta.wp.pl

Magenta
Magenta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,606
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 09:22
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 611

GG:


post nie, 04 wrz 2005 - 09:15
Post #29

No i mamy nowy wątek. Obiecuję zająć się galerią. Mam zdjęcia od:
Becix
Mareeny
Lidki
Alynki
Ewulki
Izary
Dodorki
Wery
Blue
Łosicy


Brakuje zdjęć od:
Grzałki
Miluczka
Parasolki

O kim jeszcze zapomniałam icon_question.gif

Mój adres: magenta2@poczta.wp.pl

Magenta

--------------------

grzałka
nie, 04 wrz 2005 - 16:36
Moje chłopaki też się wściekają- i to jak icon_exclaim.gif
Aż ziemia drży icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Magenta, przyślę Ci zdjęcia niedługo icon_cool.gif

Tradycyjnie zadam Wam pare pytań (brak odpowiedzi mnie nie zraża icon_twisted.gif )
- czy Wasze dzieci na spacerach siedzą spokojnie w wózku? czy chodzicie na spacery w porze drzemek, czy też wszystkie drzemki sa w domu?
- czy Wasze dzieci tez sie do Was tak często przytulają? moje przynajmniej co 15 minut muszą się troche poprzytulac, co jest dla mnie o tyle zaskoczeniem, że Ania jako niemowle w ogóle sie nie przytulała, a oni kładą mi głowę na brzuchu, obejmują moje nogi, przytulaja policzek do policzka
icon_eek.gif

to by było na tyle, jeszcze zdjęcie:



zachwyty nie są obowiazkowe wink.gif
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post nie, 04 wrz 2005 - 16:36
Post #30

Moje chłopaki też się wściekają- i to jak icon_exclaim.gif
Aż ziemia drży icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Magenta, przyślę Ci zdjęcia niedługo icon_cool.gif

Tradycyjnie zadam Wam pare pytań (brak odpowiedzi mnie nie zraża icon_twisted.gif )
- czy Wasze dzieci na spacerach siedzą spokojnie w wózku? czy chodzicie na spacery w porze drzemek, czy też wszystkie drzemki sa w domu?
- czy Wasze dzieci tez sie do Was tak często przytulają? moje przynajmniej co 15 minut muszą się troche poprzytulac, co jest dla mnie o tyle zaskoczeniem, że Ania jako niemowle w ogóle sie nie przytulała, a oni kładą mi głowę na brzuchu, obejmują moje nogi, przytulaja policzek do policzka
icon_eek.gif

to by było na tyle, jeszcze zdjęcie:



zachwyty nie są obowiazkowe wink.gif
Pecia
nie, 04 wrz 2005 - 17:10
Grzalka, widze ,ze szefowie kuchni Ci rosną icon_biggrin.gif
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post nie, 04 wrz 2005 - 17:10
Post #31

Grzalka, widze ,ze szefowie kuchni Ci rosną icon_biggrin.gif
grzałka
nie, 04 wrz 2005 - 17:11
CYTAT(Ciocia Pecia)
e no widze ,ze szefowie kuchni Ci rosną icon_biggrin.gif


a, nie, ich tylko zmywarka interesuje- w sensie, że sami by chcieli z niej skorzystac icon_lol.gif
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post nie, 04 wrz 2005 - 17:11
Post #32

CYTAT(Ciocia Pecia)
e no widze ,ze szefowie kuchni Ci rosną icon_biggrin.gif


a, nie, ich tylko zmywarka interesuje- w sensie, że sami by chcieli z niej skorzystac icon_lol.gif
izary
nie, 04 wrz 2005 - 17:22
U nas sprawa spacerów wygląda bardzo różnie,

czasami zdarza się ,że Kacper jest spokojny i zasypia, ale niestety nie ma określonych pór na spanie w dzień, wszystko zależy jak wstaje i czy wstaje normalny, czy trochę ,,śnięty,,, poza tym w tygodniu obowiązek spacerów nie nalezy do mnie,

ale jest i tak, ze mimo zabezpieczenia, kręci się i wychyla na boki z wózka, czasami oglada samochody i robi brrrrrmmmm,

generalnie nie ma reguły.

ale Ci pomogłam, co? wink.gif wink.gif wink.gif

zastanawiam sie nad zakupem dodatkowych szelek i do wózka i jednocześnie do nauki chodzenia ze względu na słaby kręgosłup , swój nie Kacpra, co o tym sadzicie?
izary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,145
Dołączył: pią, 11 mar 05 - 20:13
Nr użytkownika: 2,840

GG:


post nie, 04 wrz 2005 - 17:22
Post #33

U nas sprawa spacerów wygląda bardzo różnie,

czasami zdarza się ,że Kacper jest spokojny i zasypia, ale niestety nie ma określonych pór na spanie w dzień, wszystko zależy jak wstaje i czy wstaje normalny, czy trochę ,,śnięty,,, poza tym w tygodniu obowiązek spacerów nie nalezy do mnie,

ale jest i tak, ze mimo zabezpieczenia, kręci się i wychyla na boki z wózka, czasami oglada samochody i robi brrrrrmmmm,

generalnie nie ma reguły.

ale Ci pomogłam, co? wink.gif wink.gif wink.gif

zastanawiam sie nad zakupem dodatkowych szelek i do wózka i jednocześnie do nauki chodzenia ze względu na słaby kręgosłup , swój nie Kacpra, co o tym sadzicie?

--------------------
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
wika
nie, 04 wrz 2005 - 18:18
hej dziewczyny troche nas nie było w domku i widze ze duzo naprodukowałyscie icon_lol.gif bede miała cztytanka ohooohooo!!!!!


ok a teraz mam prosbe bo jeszcze tego nie znalazłam po ile trzeba tusiolku ci na konto wpłacac icon_question.gif

ide sie rozpakowywac a jutro mam nadzieje troche popiszemy icon_smile.gif)) choc najpierw musze poczytac poprzednie wink.gif
wika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 268
Dołączył: śro, 18 maj 05 - 19:42
Skąd: wrocław
Nr użytkownika: 3,170

GG:


post nie, 04 wrz 2005 - 18:18
Post #34

hej dziewczyny troche nas nie było w domku i widze ze duzo naprodukowałyscie icon_lol.gif bede miała cztytanka ohooohooo!!!!!


ok a teraz mam prosbe bo jeszcze tego nie znalazłam po ile trzeba tusiolku ci na konto wpłacac icon_question.gif

ide sie rozpakowywac a jutro mam nadzieje troche popiszemy icon_smile.gif)) choc najpierw musze poczytac poprzednie wink.gif

--------------------
wika i majulka(06.11.2004)

user posted image
izary
nie, 04 wrz 2005 - 19:14
a ja właśnie się dowiedziałam, że 24 września jest wesele mojego brata ciotecznego, mam zaproszenie. icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
izary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,145
Dołączył: pią, 11 mar 05 - 20:13
Nr użytkownika: 2,840

GG:


post nie, 04 wrz 2005 - 19:14
Post #35

a ja właśnie się dowiedziałam, że 24 września jest wesele mojego brata ciotecznego, mam zaproszenie. icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

--------------------
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
Dodorka
nie, 04 wrz 2005 - 19:16
witam dziewczyny w nowym watku

Magenta liczę na galerię icon_smile.gif

grzałka jeśli chodzi o spacery to zazwyczaj po jedzeniu

A co do mówienia MAMA to moja Magda to ma już wyćwiczone.Rano wstaje na nóżki w łóżeczku,łapie mnie za włosy( mamy łóżko obok łóżeczka) i woła mama i się śmieje,albo jak cos chce to leci na czworaka do mnie i tez woła.

Pozdrawiam
Dodorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,592
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 15:25
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 300

GG:


post nie, 04 wrz 2005 - 19:16
Post #36

witam dziewczyny w nowym watku

Magenta liczę na galerię icon_smile.gif

grzałka jeśli chodzi o spacery to zazwyczaj po jedzeniu

A co do mówienia MAMA to moja Magda to ma już wyćwiczone.Rano wstaje na nóżki w łóżeczku,łapie mnie za włosy( mamy łóżko obok łóżeczka) i woła mama i się śmieje,albo jak cos chce to leci na czworaka do mnie i tez woła.

Pozdrawiam

--------------------


parasolka
nie, 04 wrz 2005 - 19:57
CYTAT(izary)
a ja właśnie się dowiedziałam, że 24 września jest wesele mojego brata ciotecznego, mam zaproszenie. icon_evil.gif  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:



Iza nawet o tym nie mysl icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

My po całyk dniu na powietrzu w końcu wrócilismy i J się kapie,
Grzałko ja staram się chodzić na spacery przed druga drzemka tak żeby spacer zakończył się drzemka czyli między 12 a 16-17 spacerujemy /lub lezymy na plazy, jak wózek jedzie to jest spokój jak stoi to J usiłuje wyjśc, co do tulenia to J też się tuli moze nie tak czesto ale się tuli, tuli się też do znajomych niemowląt i różnych "wujków"
a jesli chodzi o zmywarke to J najchetniej by tam wlazł icon_evil.gif
co do wściekania to a jakze scieka się aż iskry leca, ciekawe po kim to ma icon_twisted.gif , najczęściej wrzeszczy ze złości ,wygina się i wyrywa to co chce mu zabrac
parasolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,020
Dołączył: śro, 04 sie 04 - 11:12
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,982




post nie, 04 wrz 2005 - 19:57
Post #37

CYTAT(izary)
a ja właśnie się dowiedziałam, że 24 września jest wesele mojego brata ciotecznego, mam zaproszenie. icon_evil.gif  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:



Iza nawet o tym nie mysl icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

My po całyk dniu na powietrzu w końcu wrócilismy i J się kapie,
Grzałko ja staram się chodzić na spacery przed druga drzemka tak żeby spacer zakończył się drzemka czyli między 12 a 16-17 spacerujemy /lub lezymy na plazy, jak wózek jedzie to jest spokój jak stoi to J usiłuje wyjśc, co do tulenia to J też się tuli moze nie tak czesto ale się tuli, tuli się też do znajomych niemowląt i różnych "wujków"
a jesli chodzi o zmywarke to J najchetniej by tam wlazł icon_evil.gif
co do wściekania to a jakze scieka się aż iskry leca, ciekawe po kim to ma icon_twisted.gif , najczęściej wrzeszczy ze złości ,wygina się i wyrywa to co chce mu zabrac

--------------------
Parasolka





Nic dwa razy się nie zdarza
grzałka
nie, 04 wrz 2005 - 20:04
CYTAT(parasolka)
a jesli chodzi o zmywarke to J najchetniej by  tam wlazł icon_evil.gif  


Antek też icon_lol.gif



ta żylasta noga w tle to nie moja, ja mam ładniejsze icon_wink.gif
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post nie, 04 wrz 2005 - 20:04
Post #38

CYTAT(parasolka)
a jesli chodzi o zmywarke to J najchetniej by  tam wlazł icon_evil.gif  


Antek też icon_lol.gif



ta żylasta noga w tle to nie moja, ja mam ładniejsze icon_wink.gif
ewulka73
nie, 04 wrz 2005 - 20:13
Izarymy byłyśmy pierwsze icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif Jedziesz z nami.
Mój do zmywarki nie wchodzi bo jej nie mamy icon_lol.gif icon_lol.gif
ewulka73


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,026
Dołączył: pią, 21 sty 05 - 10:42
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 2,565




post nie, 04 wrz 2005 - 20:13
Post #39

Izarymy byłyśmy pierwsze icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif Jedziesz z nami.
Mój do zmywarki nie wchodzi bo jej nie mamy icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
user posted image
user posted image
Michał(01.05.1995)
miluczek
pon, 05 wrz 2005 - 00:08
Cześć dupencje wink.gif

Wróciłam, z nieco podwyższonym ciśnieniem, ale cała i zdrowa, a co najważniejsze nikomu (teściowej) krzywdy nie zrobiłam icon_twisted.gif

Jutro poczytam od początku naszą nową część, a teraz lecę spać.

papapapapapapa cioty kloty icon_lol.gif wink.gif
miluczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,878
Dołączył: wto, 15 cze 04 - 20:39
Skąd: Inowrocław
Nr użytkownika: 1,854

GG:


post pon, 05 wrz 2005 - 00:08
Post #40

Cześć dupencje wink.gif

Wróciłam, z nieco podwyższonym ciśnieniem, ale cała i zdrowa, a co najważniejsze nikomu (teściowej) krzywdy nie zrobiłam icon_twisted.gif

Jutro poczytam od początku naszą nową część, a teraz lecę spać.

papapapapapapa cioty kloty icon_lol.gif wink.gif

--------------------
Mama Bartusia (20.10.2004)

user posted image

user posted image
> Październik i listopad, cz.VII
Start new topic
Reply to this topic
67 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 23 wrz 2024 - 13:43
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama