Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
29 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

KWIETNIOWKI zimową porą 2004 :)

> 
NATI
czw, 27 paź 2005 - 15:29
Pati
Narazie pojął.
Jak mówię nie wolno to usmiecha się pod nosem , kręci głową i mówi nienienie icon_lol.gif
Teraz mnie natretnie całuje z otwartą buzią. icon_eek.gif

A to co powiedziała psycholog - NIE REAGOWAĆ - to stara prawda.
Ja o tym bardzo dobrze wiem.
Ale jeszcze musiałabum iśc do pdychologa i popytać jak tłumaczyć to co chwila męzowi icon_confused.gif
Bo to jest tak :
Bartek broi , ja udaję , że nie patrzę, czasem wychodzę z pokoju. W większosci jest ok, odwaracam uwagę dając inną rzecz do zabawy (ostatnio wielkimi samochodzikami chce jeździć po meblach , stołach , lustrze itp. - chodzikiem tez próbuje icon_confused.gif ).
Jak jestem sama to trwa to chwilkę.
Jak mąż ... hmmmmm.....
To maż do mnie
" mogłabyś mu zwrócić uwagę, zabiorę tę zabawke do piwnicy , bo wszystko niszczy , a ty mu jeszcze pozwalasz .... ":roll: - (chodzik aktualnie jest już w piwnicy).
Metodę nie reagowania niby zna z programów o niani , widział efekty , wie o co chodzi , ale jakoś cięzko mu chyba uwierzyć , a o konsekwencji mogę zapomnieć icon_rolleyes.gif

Staram się być konsekwentna i na uwagi męża też nie reaguję icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Narazie zauważyłam , ze jak daję Bartkowi dużo zajęć poza domowych to jest lepiej.
Tylko mama padnięta.

Poza tym Bartek dorasta icon_wink.gif
Bawił się z dziećmi dziś w kółku za rączki "kółko graniaste"
Robił BAM na podłogę.
Dziś był Bardzo grzeczny icon_lol.gif



NATI
NATI


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,112
Dołączył: sob, 17 sty 04 - 23:16
Nr użytkownika: 1,339

GG:


post czw, 27 paź 2005 - 15:29
Post #21

Pati
Narazie pojął.
Jak mówię nie wolno to usmiecha się pod nosem , kręci głową i mówi nienienie icon_lol.gif
Teraz mnie natretnie całuje z otwartą buzią. icon_eek.gif

A to co powiedziała psycholog - NIE REAGOWAĆ - to stara prawda.
Ja o tym bardzo dobrze wiem.
Ale jeszcze musiałabum iśc do pdychologa i popytać jak tłumaczyć to co chwila męzowi icon_confused.gif
Bo to jest tak :
Bartek broi , ja udaję , że nie patrzę, czasem wychodzę z pokoju. W większosci jest ok, odwaracam uwagę dając inną rzecz do zabawy (ostatnio wielkimi samochodzikami chce jeździć po meblach , stołach , lustrze itp. - chodzikiem tez próbuje icon_confused.gif ).
Jak jestem sama to trwa to chwilkę.
Jak mąż ... hmmmmm.....
To maż do mnie
" mogłabyś mu zwrócić uwagę, zabiorę tę zabawke do piwnicy , bo wszystko niszczy , a ty mu jeszcze pozwalasz .... ":roll: - (chodzik aktualnie jest już w piwnicy).
Metodę nie reagowania niby zna z programów o niani , widział efekty , wie o co chodzi , ale jakoś cięzko mu chyba uwierzyć , a o konsekwencji mogę zapomnieć icon_rolleyes.gif

Staram się być konsekwentna i na uwagi męża też nie reaguję icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Narazie zauważyłam , ze jak daję Bartkowi dużo zajęć poza domowych to jest lepiej.
Tylko mama padnięta.

Poza tym Bartek dorasta icon_wink.gif
Bawił się z dziećmi dziś w kółku za rączki "kółko graniaste"
Robił BAM na podłogę.
Dziś był Bardzo grzeczny icon_lol.gif



NATI

--------------------
Natalia , mama Bartoszka ur. 19 maja 2004 :))
user posted imageuser posted image
NATI
czw, 27 paź 2005 - 16:00



KLIKNIJ NA MNIE icon_smile.gif))
NATI


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,112
Dołączył: sob, 17 sty 04 - 23:16
Nr użytkownika: 1,339

GG:


post czw, 27 paź 2005 - 16:00
Post #22




KLIKNIJ NA MNIE icon_smile.gif))

--------------------
Natalia , mama Bartoszka ur. 19 maja 2004 :))
user posted imageuser posted image
Ptysiak
czw, 27 paź 2005 - 16:28
to my tez wam pomachamy icon_smile.gif wlaczcie glosniki

Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post czw, 27 paź 2005 - 16:28
Post #23

to my tez wam pomachamy icon_smile.gif wlaczcie glosniki



--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


Patison
czw, 27 paź 2005 - 16:51
Nati, to ja sie bardzo ciesze ze tak uwazasz i robisz. jeszcze tylko meza wychowaj wink.gif icon_lol.gif
Nie no konsekwencja dzialania to podstawowa podstawa!!! icon_smile.gif

A ja nie widze Waszych filmikow icon_confused.gif
jakis blad mi sie robi, musze meza zmolestowac coby zobaczyl czemu why sie tak robi? icon_confused.gif

Madziarka!!!!!!!!!!!!!!!
mam romans do Ciebie icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post czw, 27 paź 2005 - 16:51
Post #24

Nati, to ja sie bardzo ciesze ze tak uwazasz i robisz. jeszcze tylko meza wychowaj wink.gif icon_lol.gif
Nie no konsekwencja dzialania to podstawowa podstawa!!! icon_smile.gif

A ja nie widze Waszych filmikow icon_confused.gif
jakis blad mi sie robi, musze meza zmolestowac coby zobaczyl czemu why sie tak robi? icon_confused.gif

Madziarka!!!!!!!!!!!!!!!
mam romans do Ciebie icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

--------------------


Mama Madzia
czw, 27 paź 2005 - 20:25
Pati super relacja icon_lol.gif
Wiem, o tym chwaleniu za najmniejsze dobro i o ignorowaniu złego no ale gorzej jest tym w praktyce. Ja zazwyczaj na złe zachowanie kACPRA REAGUJE mówieniem "nie wolno", no czasem tez zdarza mi sie to powiedziec krzycząc icon_redface.gif icon_redface.gif gdy mam juz dość czyli w praktyce to wychodzi gorzej anizeli w teorii.

Patrycjo tak jak juz pisałam wcześnie j ja się nie gniewam i nie gniewałam wink.gif przytul.gif
A twój zły nastrój postaramy się wykurzyć icon_lol.gif a narazie przytulam Cię mocno i ciumciaj gorąco przytul.gif przytul.gif przytul.gif glowa do góry icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Kacper dzis był u fryzjera icon_lol.gif icon_biggrin.gif po raz pierwszy miał ścinane włoski icon_lol.gif potem może dam fotkę wink.gif

My jutro wybywamy na weekend długi do Dęblina icon_lol.gif Pzdrawiam Was goraco , do usłyszonka we wtorek icon_razz.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post czw, 27 paź 2005 - 20:25
Post #25

Pati super relacja icon_lol.gif
Wiem, o tym chwaleniu za najmniejsze dobro i o ignorowaniu złego no ale gorzej jest tym w praktyce. Ja zazwyczaj na złe zachowanie kACPRA REAGUJE mówieniem "nie wolno", no czasem tez zdarza mi sie to powiedziec krzycząc icon_redface.gif icon_redface.gif gdy mam juz dość czyli w praktyce to wychodzi gorzej anizeli w teorii.

Patrycjo tak jak juz pisałam wcześnie j ja się nie gniewam i nie gniewałam wink.gif przytul.gif
A twój zły nastrój postaramy się wykurzyć icon_lol.gif a narazie przytulam Cię mocno i ciumciaj gorąco przytul.gif przytul.gif przytul.gif glowa do góry icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Kacper dzis był u fryzjera icon_lol.gif icon_biggrin.gif po raz pierwszy miał ścinane włoski icon_lol.gif potem może dam fotkę wink.gif

My jutro wybywamy na weekend długi do Dęblina icon_lol.gif Pzdrawiam Was goraco , do usłyszonka we wtorek icon_razz.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




Mama Madzia
czw, 27 paź 2005 - 20:36
oto Kacper po fryzjerze:-)))
.
.
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post czw, 27 paź 2005 - 20:36
Post #26

oto Kacper po fryzjerze:-)))
.
.

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




madziarex
czw, 27 paź 2005 - 20:46
CYTAT(Patison)
Madziarka!!!!!!!!!!!!!!!
mam romans do Ciebie  :P  :P  :P


Ty lepiej napisz do mnie coś , a nie tu o romansach 31.gif 06.gif 08.gif Tak na powaznie , to chyba wiem o co chodziło 11.gif
Polecam się na przyszłość.

Mama Madzia FOTKI DAWAJ TU szybciorkiem !!! Nie trzymaj nas do wtorku , bo zwłaszcza ja uschnę z tego czekania 08.gif

Nie wiem kto pytał o wzrost maluchów-Nati? DObrze kojarzę? Jutro postaram się zmierzyć Qbulka.

Patison co do kombinezonu , to nie marudź , że zły kolor .To jest mój ulubiony i gdybym taki kombinezon zobaczyła w wójciku , to miałabym nielada problem z wyborem.Poza tym Wipi będzie w nim wyglądał bosko 06.gif
P.s. Fotki z placu "boju" siupeeer !

Ptysia i Nati filmiki superaśne icon_smile.gif zebym tyak umiała to zrobić , to puściłabym Wam dwa z Qbą ( jak tańczy i jak się kąpie ) .Niestety ni pierona nie wiem jak tego dokonać 13.gif

Ciężarówka jak samopoczucie icon_question.gif 02.gif Cmok dla Oli i cmok dla fasolki.

Dawidku a Ciebie to wcięło czy cuś 21.gif 41.gif Czemu nie piszesz? Jak zakończyła się ta niemiła sprawa? Co u Julinki ? Jakieś fotki plisss .


Ja jak pozmniejszam swoje zdjęcia , to wkleję cosik.Będe dzis nadrabiała zaległości i dam Wam w kość 08.gif
Mam czekać na M az wróci z pracy , a że będzie o 24 , to mam "troszku" czasu...
Wiecie płakać mi się chce przez tę pracę.Bogu dziękuję , że mamy ją oboje , ale poprostu nie wyrabiam chwilami 32.gif 41.gif Nie mam zycia rodzinnego w ogóle. Michała widuję przez jakieś 35 min dziennie - dacie wiarę? Nasze małżeńskie pozycie ograniczone zostało do maili 41.gif 41.gif 32.gif Nie mam jak pojechac z nim na zakupy , nie mam jak wyjść z M i Q na spacer , nie mam jak i z kim pogadac wieczorem.hMam wrażenie , jakbym została sama na zawsze 41.gif Wyję sobie po cichu co wieczór , bo tak mi źle...

ehhhh już nie marudzę.... 32.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post czw, 27 paź 2005 - 20:46
Post #27

CYTAT(Patison)
Madziarka!!!!!!!!!!!!!!!
mam romans do Ciebie  :P  :P  :P


Ty lepiej napisz do mnie coś , a nie tu o romansach 31.gif 06.gif 08.gif Tak na powaznie , to chyba wiem o co chodziło 11.gif
Polecam się na przyszłość.

Mama Madzia FOTKI DAWAJ TU szybciorkiem !!! Nie trzymaj nas do wtorku , bo zwłaszcza ja uschnę z tego czekania 08.gif

Nie wiem kto pytał o wzrost maluchów-Nati? DObrze kojarzę? Jutro postaram się zmierzyć Qbulka.

Patison co do kombinezonu , to nie marudź , że zły kolor .To jest mój ulubiony i gdybym taki kombinezon zobaczyła w wójciku , to miałabym nielada problem z wyborem.Poza tym Wipi będzie w nim wyglądał bosko 06.gif
P.s. Fotki z placu "boju" siupeeer !

Ptysia i Nati filmiki superaśne icon_smile.gif zebym tyak umiała to zrobić , to puściłabym Wam dwa z Qbą ( jak tańczy i jak się kąpie ) .Niestety ni pierona nie wiem jak tego dokonać 13.gif

Ciężarówka jak samopoczucie icon_question.gif 02.gif Cmok dla Oli i cmok dla fasolki.

Dawidku a Ciebie to wcięło czy cuś 21.gif 41.gif Czemu nie piszesz? Jak zakończyła się ta niemiła sprawa? Co u Julinki ? Jakieś fotki plisss .


Ja jak pozmniejszam swoje zdjęcia , to wkleję cosik.Będe dzis nadrabiała zaległości i dam Wam w kość 08.gif
Mam czekać na M az wróci z pracy , a że będzie o 24 , to mam "troszku" czasu...
Wiecie płakać mi się chce przez tę pracę.Bogu dziękuję , że mamy ją oboje , ale poprostu nie wyrabiam chwilami 32.gif 41.gif Nie mam zycia rodzinnego w ogóle. Michała widuję przez jakieś 35 min dziennie - dacie wiarę? Nasze małżeńskie pozycie ograniczone zostało do maili 41.gif 41.gif 32.gif Nie mam jak pojechac z nim na zakupy , nie mam jak wyjść z M i Q na spacer , nie mam jak i z kim pogadac wieczorem.hMam wrażenie , jakbym została sama na zawsze 41.gif Wyję sobie po cichu co wieczór , bo tak mi źle...

ehhhh już nie marudzę.... 32.gif

--------------------
madziarex
czw, 27 paź 2005 - 21:29
MMadzia pisałyśmy razem icon_biggrin.gif WOW jaki przystojniak icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_razz.gif icon_lol.gif Loczusie zniknęły , ale za to pojawił się prawdziy , dorosły facecik icon_wink.gif Superaśny icon_razz.gif icon_razz.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post czw, 27 paź 2005 - 21:29
Post #28

MMadzia pisałyśmy razem icon_biggrin.gif WOW jaki przystojniak icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_razz.gif icon_lol.gif Loczusie zniknęły , ale za to pojawił się prawdziy , dorosły facecik icon_wink.gif Superaśny icon_razz.gif icon_razz.gif

--------------------
madziarex
pią, 28 paź 2005 - 10:30
Dzień dybry wink.gif

Zwiałam z pracy hehehehehehe icon_cool.gif Weekend przede mną icon_exclaim.gif icon_razz.gif wink.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pią, 28 paź 2005 - 10:30
Post #29

Dzień dybry wink.gif

Zwiałam z pracy hehehehehehe icon_cool.gif Weekend przede mną icon_exclaim.gif icon_razz.gif wink.gif

--------------------
Ewaaa
pią, 28 paź 2005 - 10:35
ale Kacper pzrystojniak, te oczy .............
jakie fajne fimiki
ja tez taki chce wstawić !!!!!

a olivka dziś w majteczkach śmiga
Ewaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 875
Dołączył: pon, 05 sty 04 - 14:35
Skąd: Meerbeek-Belgia
Nr użytkownika: 1,307

GG:


post pią, 28 paź 2005 - 10:35
Post #30

ale Kacper pzrystojniak, te oczy .............
jakie fajne fimiki
ja tez taki chce wstawić !!!!!

a olivka dziś w majteczkach śmiga

--------------------
Ewa, Olivia(16 kwietnia 2004 o 21:17)i Nola (9 czerwiec 2006 o 19:25)i Fasolka


Ewaaa
pią, 28 paź 2005 - 10:50
mam filmik icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
oli mówi coś ,a na koniec buziak , taki olivkowy wink.gif
Ewaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 875
Dołączył: pon, 05 sty 04 - 14:35
Skąd: Meerbeek-Belgia
Nr użytkownika: 1,307

GG:


post pią, 28 paź 2005 - 10:50
Post #31

mam filmik icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
oli mówi coś ,a na koniec buziak , taki olivkowy wink.gif


--------------------
Ewa, Olivia(16 kwietnia 2004 o 21:17)i Nola (9 czerwiec 2006 o 19:25)i Fasolka


anonimowy

Go??







post pią, 28 paź 2005 - 12:03
Post #32

Cześć kobietki!!! icon_biggrin.gif
[size=18]
Ogromniaste gratulko dla pierwszej kwietniowej mamuśki!!!
Mówiłas już mężowi? Jak sie czujesz? Spisz więcej? Jakieś mdłości? ... Bardzo się cieszę i przytulam mocno!!! icon_razz.gif
A Oliwcia jak zwykle cudna... i te minki! icon_biggrin.gif

Madzierka. Sprawa na razie przycichła, nie wiadomo jak sie skończy. W międzyczasie robiłyśmy dla tego klienta jeszcze jedno zlecenie, bo za pieniadze jakie proponuje żadne inne biuro mu tego nie przyjęło. Ale na tym koniec z naszej strony... no bo jeść też za coś trzeba icon_confused.gif icon_wink.gif No nic... poczekamy, zobaczymy.

Mamo Madziu kombizon fajowski- odblaski i fajne kolory. A Kacpercio- jaki duży chłopczyk sie zrobił icon_biggrin.gif Bardzo mu dobrze w nowej fryzurze!

Nati, Ptysia i Oliwcia. Mam to samo co Patison- nie mogę otworzyc filmow, bo mi błąd wyskakuje. No nic, musze się zadowolic fotkami icon_biggrin.gif

Pati. Wszystko co pisałaś na temat wizyty u psychologa to szczera prawda. Nie zwracanie uwagi ( w ramach przyzwoitości icon_cool.gif ), chwalenie, no i oczywiście konsekwencja. Ja już dawno zauważyłam, że jak na Julę nie zwracam uwagi, to natychmiast staje się niegrzeczna. icon_confused.gif A wystarczy sie nią zainteresować i już aniołeczek sie robi icon_biggrin.gif

Dziś jedziemy do teściów na Wszystkich Świętych, a po dwóch dniach tam spędzonych do moich rodziców ( już się boję co się bedzie działo na drodze icon_rolleyes.gif ). U teściów to będziemy już ostatni raz w tym mieszkaniu, ponieważ 4 listopada przeprowadzają się do naszego byłego - tzn jeszcze terazniejszego mieszkania. Dziś teść przyjechał z większą połową swojego dobytku, icon_lol.gif ale na szczęscie jest garaz w którym mógł to składać. No a za parę dni będziemy sobie mieszkać wspólnie na 50 m2, bo nasza wspaniała ekipa, która już dawno miała się wziść za remont domu polała sprawę i wyjechała za granicę na lepiej płatne zlecenie icon_twisted.gif informując o tym na dwa dni przed umówionym remontem. Tak więc teraz odbywa się akcja poszukiwań nowej ekipy na tzw. "zawał serca", bo nikogo nie ma wolnego. Jeszcze dzis przed naszym wyjazdem ma przyjść facet na wecenę. icon_confused.gif

No i tak to się włansie u nas dzieje... Julinka troche kataru ma, ale nie choruje. Spi dobrze, je dobrze, duzo gada icon_lol.gif Moze to kiedyś spiszę. icon_lol.gif
Wczoraj byłyśmy w ogródku i odkręciła wodę na zewnątrz do podlewania roślinek. I stała taka sierotka, a ta woda się tak świetnie na nią lała, a ona patrzyła zdziwiona icon_eek.gif ... cio to? icon_lol.gif no mówię Wam oszołom. W piasku grzebie, na zjeżdzalnie sama sie spindra, potem z okrzykiem na ustach " ziuuuu" zjezdza na tyłku lub na brzuchu. No i " citać" cały czas " citać"- no jakiś nałóg chyba. icon_confused.gif icon_lol.gif Wertuje książki, nazywa obrazki, naśladuję zwierzątka...

A apropo's ciązy icon_eek.gif , to sobie tak założyłam kiedyś, że chcę mieć wiosennego dzidziusia, bo tak fajnie od razu wyjść na spacerek, nie trzeba się ubierać w megaciuchy i jeszcze całe lato przed nami. Wychodzi mi z tego, że powinniśmy na wakacje się starać. Ale wziąwszy pod uwagę fakt, że chwile nam zeszło z "robieniem" Julinki, to pasowałoby zacząc już teraz icon_eek.gif ..... eeeeeeee chyba nieeeee icon_cool.gif icon_lol.gif
anonimowy

Go??







post pią, 28 paź 2005 - 12:05
Post #33

To pisłam ja Dawid icon_twisted.gif wink.gif
NATI
pią, 28 paź 2005 - 12:14
Mdziarko
Ja mam kamerkę internetową Logitech.
Wziąłam ją za punkty w PLUSIE icon_lol.gif
Nie umiem jej jeszcze wykorzystać tak , aby rozmawiać i ktoś mnie widział i vice versa, ale fotke zrobię i krótki filmi nagram.
A potem tak jak w "żabie" wrzucasz na stronkę
https://www.zippyvideos.com/
i wklejasz linki URL.
WSJO icon_lol.gif

ALE MÓJ OBRAZ TAKI ZAŚNIEŻONY I NIE MOGĘ ZA ŁADNIE WYREGULOWAĆ . icon_confused.gif

Ptysia, Ewka - jakie macie kamerki, że taki ładny obraz tj ostrość ??
Pewno lepsze, bo w końcu moja prawie za darmo, a takie zawsze ciut gorsze icon_rolleyes.gif

Batka zmierzę po południu, bo poszedł na spacerek.
www.wojcik.com.pl
Acha Madziarko
W Wójciku w tym roku są też błękitne wink.gif

Ale wogóle wszystko jest szybko wykupowane ze sklepów icon_confused.gif

W Cubusiu posucha , choc może bym wzięła czarne spodnie i pomarzańczową kurtkę - ale nie ma rozmiarów icon_confused.gif
No ale mam 28 dni do oddania tego z HM wink.gif

JADĘ SPRAWDZIĆ gemo , a jutro KAPPAHLA. wink.gif

Mam dwa całościowe REIMY 80 i 86 i nie wiem który zostawić .

Ile teraz dziecię może urosnąć przez 4 miesiące ???
2,3,4,5,6 cm ?????
NATI


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,112
Dołączył: sob, 17 sty 04 - 23:16
Nr użytkownika: 1,339

GG:


post pią, 28 paź 2005 - 12:14
Post #34

Mdziarko
Ja mam kamerkę internetową Logitech.
Wziąłam ją za punkty w PLUSIE icon_lol.gif
Nie umiem jej jeszcze wykorzystać tak , aby rozmawiać i ktoś mnie widział i vice versa, ale fotke zrobię i krótki filmi nagram.
A potem tak jak w "żabie" wrzucasz na stronkę
https://www.zippyvideos.com/
i wklejasz linki URL.
WSJO icon_lol.gif

ALE MÓJ OBRAZ TAKI ZAŚNIEŻONY I NIE MOGĘ ZA ŁADNIE WYREGULOWAĆ . icon_confused.gif

Ptysia, Ewka - jakie macie kamerki, że taki ładny obraz tj ostrość ??
Pewno lepsze, bo w końcu moja prawie za darmo, a takie zawsze ciut gorsze icon_rolleyes.gif

Batka zmierzę po południu, bo poszedł na spacerek.
www.wojcik.com.pl
Acha Madziarko
W Wójciku w tym roku są też błękitne wink.gif

Ale wogóle wszystko jest szybko wykupowane ze sklepów icon_confused.gif

W Cubusiu posucha , choc może bym wzięła czarne spodnie i pomarzańczową kurtkę - ale nie ma rozmiarów icon_confused.gif
No ale mam 28 dni do oddania tego z HM wink.gif

JADĘ SPRAWDZIĆ gemo , a jutro KAPPAHLA. wink.gif

Mam dwa całościowe REIMY 80 i 86 i nie wiem który zostawić .

Ile teraz dziecię może urosnąć przez 4 miesiące ???
2,3,4,5,6 cm ?????

--------------------
Natalia , mama Bartoszka ur. 19 maja 2004 :))
user posted imageuser posted image
madziarex
pią, 28 paź 2005 - 12:19
Gościu miły fajnie , że się odezwałeś wink.gif icon_razz.gif
Współczuję nerwów z szukaniem ekipy- ja bym tamtych poprzednich udusiła własnoręcznie.CO za dziadostwo !!!

Cieszę się , że Julinka jest zdrowa - oby tak dalej icon_smile.gif

Wymierzyłam Qbę- ma 85 cm icon_smile.gif

Kto ma Skype-a? Wczoraj próbowaqłam gadać z Ptysią , ale ja Jej nie słyszałam icon_sad.gif A ona mnie tak - cwanaira 08.gif
Dzisiaj spróbujemy raz jeszcze.Może się uda.
Jakby ktoś inny miał ten program to jestem mama.qby icon_razz.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pią, 28 paź 2005 - 12:19
Post #35

Gościu miły fajnie , że się odezwałeś wink.gif icon_razz.gif
Współczuję nerwów z szukaniem ekipy- ja bym tamtych poprzednich udusiła własnoręcznie.CO za dziadostwo !!!

Cieszę się , że Julinka jest zdrowa - oby tak dalej icon_smile.gif

Wymierzyłam Qbę- ma 85 cm icon_smile.gif

Kto ma Skype-a? Wczoraj próbowaqłam gadać z Ptysią , ale ja Jej nie słyszałam icon_sad.gif A ona mnie tak - cwanaira 08.gif
Dzisiaj spróbujemy raz jeszcze.Może się uda.
Jakby ktoś inny miał ten program to jestem mama.qby icon_razz.gif

--------------------
Ptysiak
pią, 28 paź 2005 - 12:20
jejuuuuuuuuuuuuuu, jaka Olivcia jest slodka icon_smile.gif matko boska

jak fajowo ja zobaczyc na zywo

kilka razy juz to ogladalam icon_smile.gif
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post pią, 28 paź 2005 - 12:20
Post #36

jejuuuuuuuuuuuuuu, jaka Olivcia jest slodka icon_smile.gif matko boska

jak fajowo ja zobaczyc na zywo

kilka razy juz to ogladalam icon_smile.gif

--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


madziarex
pią, 28 paź 2005 - 12:20
Aha - ewcia - Oliwka jest niesamowita :0 Co ona sobie tam gadała? Świetny filmik- więcej prosimy !!!!
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pią, 28 paź 2005 - 12:20
Post #37

Aha - ewcia - Oliwka jest niesamowita :0 Co ona sobie tam gadała? Świetny filmik- więcej prosimy !!!!

--------------------
Ewaaa
pią, 28 paź 2005 - 13:03
postaramy się więcej
mamy skype-ewatomek, dzwoń ciotka
Ewaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 875
Dołączył: pon, 05 sty 04 - 14:35
Skąd: Meerbeek-Belgia
Nr użytkownika: 1,307

GG:


post pią, 28 paź 2005 - 13:03
Post #38

postaramy się więcej
mamy skype-ewatomek, dzwoń ciotka

--------------------
Ewa, Olivia(16 kwietnia 2004 o 21:17)i Nola (9 czerwiec 2006 o 19:25)i Fasolka


anonimowy

Go??







post pią, 28 paź 2005 - 13:09
Post #39

Ja tez mam skypa, ale nie rozmawiam na razie, bo z Młoda się nie da, a jak pójdzie spać, to tez nie bo komp przy łożeczku stoi a nie mam słuchawek. Ale już niedługo wszystko się zmieni.... icon_twisted.gif icon_lol.gif
Patison
pią, 28 paź 2005 - 14:57
ja tez nie widze filmikow...zadnych icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif why oł why icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif

Skajpowalam dzis z Ptyska i Madziarka icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Ewcia do Ciebie tez musze uderzyc, ale jak sluchawki porzadne kupie, bo te moje to fiksuja i wiecej sie wkurzam niz to warte icon_confused.gif

Dawidek icon_biggrin.gif fajnie ze jestes icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
faktycznie masz mlyn w pracy i w domu...jejku...oby sie wszystko dobrze ulozylo icon_smile.gif

Madziarko przytul.gif przytul.gif dobra kobieto Ty....no szkoda mi Cie...ale nie wiem co poradzic...koopiasta sytuacja, a bez pracy tez zle....bleeee icon_confused.gif nie wiem icon_sad.gif

Wszystkie wybywacie gdzies na łykend? do mnie rodzice przybywaja i sie ciesze bardzo icon_smile.gif
Na Wszystkich Swietych we Wro bedziemy, bo moj P pracujacy icon_confused.gif ale na przyszly weekend wybieramy sie do mojej babuszki w gorki icon_biggrin.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post pią, 28 paź 2005 - 14:57
Post #40

ja tez nie widze filmikow...zadnych icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif why oł why icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif

Skajpowalam dzis z Ptyska i Madziarka icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Ewcia do Ciebie tez musze uderzyc, ale jak sluchawki porzadne kupie, bo te moje to fiksuja i wiecej sie wkurzam niz to warte icon_confused.gif

Dawidek icon_biggrin.gif fajnie ze jestes icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
faktycznie masz mlyn w pracy i w domu...jejku...oby sie wszystko dobrze ulozylo icon_smile.gif

Madziarko przytul.gif przytul.gif dobra kobieto Ty....no szkoda mi Cie...ale nie wiem co poradzic...koopiasta sytuacja, a bez pracy tez zle....bleeee icon_confused.gif nie wiem icon_sad.gif

Wszystkie wybywacie gdzies na łykend? do mnie rodzice przybywaja i sie ciesze bardzo icon_smile.gif
Na Wszystkich Swietych we Wro bedziemy, bo moj P pracujacy icon_confused.gif ale na przyszly weekend wybieramy sie do mojej babuszki w gorki icon_biggrin.gif

--------------------


> KWIETNIOWKI zimową porą 2004 :)
Start new topic
Reply to this topic
29 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 22 cze 2024 - 02:56
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama