Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

SZOK, NIECHĘĆ... ?

> 
magdulla
pon, 13 mar 2006 - 12:17
Drodzy tatusiowie ! Jak to jest z Wami facetami, gdy pojawić się ma wasze pierworodne ? ? ?

Moje relacje z ojcem dziecka nie są najlepsze icon_cry.gif nadal spotykamy się, ale nie chce mieć z nami nic do czynienia icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif sama też niczego od niego nie chce - jak to jest, że niektórych przyszłych tatusów nic nie interesuje?


ciekawiÄ… mnie wasze relacje z nienarodzonym maluszkiem icon_rolleyes.gif
magdulla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12
Dołączył: czw, 09 mar 06 - 11:26
SkÄ…d: stoolica
Nr użytkownika: 5,178

GG:


post pon, 13 mar 2006 - 12:17
Post #1

Drodzy tatusiowie ! Jak to jest z Wami facetami, gdy pojawić się ma wasze pierworodne ? ? ?

Moje relacje z ojcem dziecka nie są najlepsze icon_cry.gif nadal spotykamy się, ale nie chce mieć z nami nic do czynienia icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif sama też niczego od niego nie chce - jak to jest, że niektórych przyszłych tatusów nic nie interesuje?


ciekawiÄ… mnie wasze relacje z nienarodzonym maluszkiem icon_rolleyes.gif
Tatowi
piÄ…, 17 mar 2006 - 11:51
Tak to jest że niektórzy nie dorośli do bycia tatusiami. Ojcem czesto zostaje młokos poznany w dyskotece, wieczny balangowicz, przystojniacha na którego widok piszcza małolaty a potem okazuje się iż to osoba niedojrzała. Najlepiej można zaobserwować jak kobieta zmienia swoj ideal po rozwodzie. Pierwszym mężem i ojcem dziecka zostaje wyżej opisany typ a po rozwodzie drugim mężem zostaje osoba dojrzała, odpowiedzialna itp.
Taka moja krótka dygresja.
Pozdrawiam
Tatowi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: pią, 17 mar 06 - 10:58
Nr użytkownika: 5,266




post piÄ…, 17 mar 2006 - 11:51
Post #2

Tak to jest że niektórzy nie dorośli do bycia tatusiami. Ojcem czesto zostaje młokos poznany w dyskotece, wieczny balangowicz, przystojniacha na którego widok piszcza małolaty a potem okazuje się iż to osoba niedojrzała. Najlepiej można zaobserwować jak kobieta zmienia swoj ideal po rozwodzie. Pierwszym mężem i ojcem dziecka zostaje wyżej opisany typ a po rozwodzie drugim mężem zostaje osoba dojrzała, odpowiedzialna itp.
Taka moja krótka dygresja.
Pozdrawiam
> SZOK, NIECHĘĆ... ?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 03 maj 2024 - 20:28
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama