Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
12 Stron V  « poprzednia 10 11 12  

mamuski ZA i ROZ...ciążone :) Cd.

> 
Joga75
wto, 27 sty 2004 - 21:36
No kochana Miriam, to zacznij sobie wyobrażać takie dziecko!!
Lauren tak przybrała, że może ważyc więcej!!
Z ciekawości zerknęłam do ksiązeczki Michałka.
Jak miał 6 tygodni- 6100
7 tygodni- 6500
10 tygodni- 7500
a jak miał trzy miesiące ważył 8030!!
Miriam, bój sie tej wagi icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_wink.gif
Tym bardziej, że Lauren ważyła więcej po urodzeniu.
Nie ma jeszcze miesiÄ…ca a tu juz taka waga!! Gratuluje !
Ucałuj tego małego łakomczuszka!!
Joga75


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,079
Dołączył: pon, 16 cze 03 - 19:48
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 833

GG:


post wto, 27 sty 2004 - 21:36
Post #221

No kochana Miriam, to zacznij sobie wyobrażać takie dziecko!!
Lauren tak przybrała, że może ważyc więcej!!
Z ciekawości zerknęłam do ksiązeczki Michałka.
Jak miał 6 tygodni- 6100
7 tygodni- 6500
10 tygodni- 7500
a jak miał trzy miesiące ważył 8030!!
Miriam, bój sie tej wagi icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_wink.gif
Tym bardziej, że Lauren ważyła więcej po urodzeniu.
Nie ma jeszcze miesiÄ…ca a tu juz taka waga!! Gratuluje !
Ucałuj tego małego łakomczuszka!!

--------------------
user posted image
anonimowy

Go??







post wto, 27 sty 2004 - 21:38
Post #222

Wow, Miriam, musisz mieć dużo pokarmu jak mała tak przybiera. Fajnie, ja małemu dalam dzisiaj przed godziną flaszkę z mlekiem, bo cały dzień siedził przy cycku, a mimo to był głodny. Gdyby nie był nie wciągnąłby z flaszki - sprawdzone. W ogóle cały dzień piersi były bardzo miękkie i jakby miały mało mleczka. Ja również nie wiem, co to nawał.


Bziba - niezalogowana
miriam
wto, 27 sty 2004 - 22:44
na brak pokarmu rzeczywiscie nie narzekam ale nie straszcie mnie z ta waga Carmen w tym okresie przybrala 630 gram a do malutkich nie nalezala
chyba zastosuje diete icon_lol.gif u malej oczywiscie a moze ten pokarm jest za tlusty icon_question.gif
ale jestem wegetarianin to chyba nie icon_wink.gif icon_confused.gif
ale waga mnie zaskoczyla czyli w pampersie i ubraniu pewno ma z pol kilo wiecej icon_wink.gif
miriam


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,765
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 19:16
SkÄ…d: pochodza krasnale?
Nr użytkownika: 229

GG:


post wto, 27 sty 2004 - 22:44
Post #223

na brak pokarmu rzeczywiscie nie narzekam ale nie straszcie mnie z ta waga Carmen w tym okresie przybrala 630 gram a do malutkich nie nalezala
chyba zastosuje diete icon_lol.gif u malej oczywiscie a moze ten pokarm jest za tlusty icon_question.gif
ale jestem wegetarianin to chyba nie icon_wink.gif icon_confused.gif
ale waga mnie zaskoczyla czyli w pampersie i ubraniu pewno ma z pol kilo wiecej icon_wink.gif
Bziba
śro, 28 sty 2004 - 11:34
powinnam w marcu, ale wezmę chyba jeszze zaległy urlop za zeszły rok, więć możę w kwietniu, ale na wszeiki wypadek już w lutym powinnam kogoś znaleźć. To może wtedy wróciłabym do pracy w marcu, ale na kilka godzin dziennie, mały by się przyzwyczaił.
Ostatnio jest jakiś marudny, nie nadążąm zanim czego chce, raz wydaje mi się że jeść, a tu chodzi o spanie, chociaż spał niedawno, itd. Do tego mógłby cały dzień siedzieć przy piersi, smoka wypluwa ,a odruch ssania duży. Teraz śpi, jak się obudzi postaram się dać mu butlę i na spacer.
Do tego zrobiła mu się na głowie mała ciemieniucha - chyba, chociaż słyszałam, zetakie coś moze być też od skazy białkowej. (Wczoraj jadłam jogurt, a dziś wypiłam kawęz mlekiem i chyba ma nawrót wysypki) Chociaż nie wiem czy to mleko.Piłam jeszcze kompot z czereśni i sok z marchwi - pół szklanki dziennie i sok z aronii - pół szklaniki dziennie.
Dziewczyny jeśli nie możecie jeść mleka i jego przetworów, to czym uzupełniacie białko i wapń. Mięsem i czym jeszcze?
Ciemieniucha - To badziewie strasznie trudno wyczesać, zwłaszcza,że mały wierci się i wyrywa, no i drze. A propos, czym myjecie glowę malucha, a buzię - wodą czy wodą z mydłem?
A może ma wysuszoną skórę na głowie po szmponie?
Chyba ostatnio jestem zmęczona siedzeniem w domu i samotnością. Mąż wraca wieczorem, tak jest pewno u większości z was. Czegoś mi brak...

Bziba
Bziba


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 495
Dołączył: pią, 22 sie 03 - 21:36
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 1,006

GG:


post śro, 28 sty 2004 - 11:34
Post #224

powinnam w marcu, ale wezmę chyba jeszze zaległy urlop za zeszły rok, więć możę w kwietniu, ale na wszeiki wypadek już w lutym powinnam kogoś znaleźć. To może wtedy wróciłabym do pracy w marcu, ale na kilka godzin dziennie, mały by się przyzwyczaił.
Ostatnio jest jakiś marudny, nie nadążąm zanim czego chce, raz wydaje mi się że jeść, a tu chodzi o spanie, chociaż spał niedawno, itd. Do tego mógłby cały dzień siedzieć przy piersi, smoka wypluwa ,a odruch ssania duży. Teraz śpi, jak się obudzi postaram się dać mu butlę i na spacer.
Do tego zrobiła mu się na głowie mała ciemieniucha - chyba, chociaż słyszałam, zetakie coś moze być też od skazy białkowej. (Wczoraj jadłam jogurt, a dziś wypiłam kawęz mlekiem i chyba ma nawrót wysypki) Chociaż nie wiem czy to mleko.Piłam jeszcze kompot z czereśni i sok z marchwi - pół szklanki dziennie i sok z aronii - pół szklaniki dziennie.
Dziewczyny jeśli nie możecie jeść mleka i jego przetworów, to czym uzupełniacie białko i wapń. Mięsem i czym jeszcze?
Ciemieniucha - To badziewie strasznie trudno wyczesać, zwłaszcza,że mały wierci się i wyrywa, no i drze. A propos, czym myjecie glowę malucha, a buzię - wodą czy wodą z mydłem?
A może ma wysuszoną skórę na głowie po szmponie?
Chyba ostatnio jestem zmęczona siedzeniem w domu i samotnością. Mąż wraca wieczorem, tak jest pewno u większości z was. Czegoś mi brak...

Bziba
evi
śro, 28 sty 2004 - 11:36
ładna kluszeczka rośnie
moja Basia ma 7 tygodni i waży 4550 g icon_smile.gif

a jesli chodzi o aparat ortopedyczny
moja Basia nosi tylko takie majtki z usztywniającą wkładką pomiędzy nogami zeby je trzymała szeroko
są to takie majtasy podobne do tych w które mozna wkładac pieluchy tetrowe tylko ze jeszcze mają szeleczki
evi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 578
Dołączył: pon, 18 sie 03 - 11:47
Skąd: lubelskie - Puławy
Nr użytkownika: 993

GG:


post śro, 28 sty 2004 - 11:36
Post #225

ładna kluszeczka rośnie
moja Basia ma 7 tygodni i waży 4550 g icon_smile.gif

a jesli chodzi o aparat ortopedyczny
moja Basia nosi tylko takie majtki z usztywniającą wkładką pomiędzy nogami zeby je trzymała szeroko
są to takie majtasy podobne do tych w które mozna wkładac pieluchy tetrowe tylko ze jeszcze mają szeleczki

--------------------
ewcia z córeczkami
user posted image
user posted image
Bziba
śro, 28 sty 2004 - 11:42
Poza tym niby pokarm matki najlepszy, a jak to się ma do teog badziewia, które jemy - konserwanty, mleko uht, produkty uczulające, przecież niektóre dzxieci są praiwe na wszystko uczulone, czasem myślę, że problem karmienia dzieci sztucznym mlekiem został wyolbrzymiony.
Ja też karmię na życzenie i Olek potrafi zjeść trochę, pośpi i znów trochę i tak cały dzień może się pieścić. Po co ma się najadać na zapas, skoro mama pod ręką, a sterty garów i brudów rosną wink.gif
Teraz trochę przesadziłam, w końcu uporałam się z górą rzeczy do prasowania, ale z praniem nigdy się nie uporam. Cpdziennie piorę i codziennie pełen kosz, nie licze rzezcy Olka, głównie męża.
Czyścioszek icon_twisted.gif

Bziba
Bziba


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 495
Dołączył: pią, 22 sie 03 - 21:36
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 1,006

GG:


post śro, 28 sty 2004 - 11:42
Post #226

Poza tym niby pokarm matki najlepszy, a jak to się ma do teog badziewia, które jemy - konserwanty, mleko uht, produkty uczulające, przecież niektóre dzxieci są praiwe na wszystko uczulone, czasem myślę, że problem karmienia dzieci sztucznym mlekiem został wyolbrzymiony.
Ja też karmię na życzenie i Olek potrafi zjeść trochę, pośpi i znów trochę i tak cały dzień może się pieścić. Po co ma się najadać na zapas, skoro mama pod ręką, a sterty garów i brudów rosną wink.gif
Teraz trochę przesadziłam, w końcu uporałam się z górą rzeczy do prasowania, ale z praniem nigdy się nie uporam. Cpdziennie piorę i codziennie pełen kosz, nie licze rzezcy Olka, głównie męża.
Czyścioszek icon_twisted.gif

Bziba
evi
śro, 28 sty 2004 - 11:43
o dokladnie ma coś takiego (w innym kolorze, ale napewno taki bo nawet tej samej firmy) choć na zdjeciu nie zbyt wyraźnie widac




na bokach sÄ… napy i szelki tez na napy


i jeszcze znalazłam coś takiego




mozesz sopbie poczytac
https://www.musi.lublin.pl/zort.php
evi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 578
Dołączył: pon, 18 sie 03 - 11:47
Skąd: lubelskie - Puławy
Nr użytkownika: 993

GG:


post śro, 28 sty 2004 - 11:43
Post #227

o dokladnie ma coś takiego (w innym kolorze, ale napewno taki bo nawet tej samej firmy) choć na zdjeciu nie zbyt wyraźnie widac




na bokach sÄ… napy i szelki tez na napy


i jeszcze znalazłam coś takiego




mozesz sopbie poczytac
https://www.musi.lublin.pl/zort.php

--------------------
ewcia z córeczkami
user posted image
user posted image
kasiarybka

Go??







post śro, 28 sty 2004 - 11:45
Post #228

Dziewczynki....ucięłam Wasz wątek znów icon_smile.gif
macie nowy temacik, na samej górze strony icon_smile.gif
Przyjemnego pisania icon_smile.gif
Pozdrawiam KR.
> mamuski ZA i ROZ...ciążone :) Cd.
Start new topic
Reply to this topic
12 Stron V  « poprzednia 10 11 12
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 17 cze 2024 - 13:37
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama