Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

nowa w rzeszowie:)

> 
kasiazielonka
pon, 21 maj 2007 - 18:16
jao ze jestem nowa w rzeszowie otwieram temat i szukam osób któe planuja dzidzie w najblizszym czasie lub maja juz jakies malenstwo,
pozdrawiam
kasia
kasiazielonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,728
Dołączył: śro, 16 maj 07 - 19:24
Skąd: WrocLOVE
Nr użytkownika: 14,316




post pon, 21 maj 2007 - 18:16
Post #1

jao ze jestem nowa w rzeszowie otwieram temat i szukam osób któe planuja dzidzie w najblizszym czasie lub maja juz jakies malenstwo,
pozdrawiam
kasia

--------------------



-mój kolorowankowy blog
kasiazielonka
śro, 23 maj 2007 - 18:00
no i nikt tu nie pisze buuuuuuuuuuuuuuuuuu
;(
kasiazielonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,728
Dołączył: śro, 16 maj 07 - 19:24
Skąd: WrocLOVE
Nr użytkownika: 14,316




post śro, 23 maj 2007 - 18:00
Post #2

no i nikt tu nie pisze buuuuuuuuuuuuuuuuuu
;(

--------------------



-mój kolorowankowy blog
Kocurek
pią, 25 maj 2007 - 22:52
pisze, pisze icon_wink.gif
Ja jestem świeżą w sumie rzeszowianka, ale serdecznie witam icon_smile.gif w imieniu wszystkich (zabieganych) rzeszowianek
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post pią, 25 maj 2007 - 22:52
Post #3

pisze, pisze icon_wink.gif
Ja jestem świeżą w sumie rzeszowianka, ale serdecznie witam icon_smile.gif w imieniu wszystkich (zabieganych) rzeszowianek


--------------------
inka
sob, 26 maj 2007 - 07:17
cześć icon_smile.gif Ja mieszkałam w Rzeszowie a teraz mieszkam niedaleko (13km)
pozdrawiam cieplutko
inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,307
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 10:51
Nr użytkownika: 1,465




post sob, 26 maj 2007 - 07:17
Post #4

cześć icon_smile.gif Ja mieszkałam w Rzeszowie a teraz mieszkam niedaleko (13km)
pozdrawiam cieplutko
kasiazielonka
pon, 28 maj 2007 - 12:43
czesc dziewczyny bardzo sie ciesze ze jednak ktos tu jest:)

sluchajcie mam pyanie szukam dobrzego ginekologa-połoznieka mozecie mnie wesprzec bo nie mam zielonego ojecia gdzie szukavcc-moze byc prywanie:)))


aha no i jeszcze jedno w sumie to bedzo chetnie bym sie zobaczyła z jaimis rzeszowiankami icon_wink.gif)))))))))) co y na to?

pozdrawiam
kasiazielonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,728
Dołączył: śro, 16 maj 07 - 19:24
Skąd: WrocLOVE
Nr użytkownika: 14,316




post pon, 28 maj 2007 - 12:43
Post #5

czesc dziewczyny bardzo sie ciesze ze jednak ktos tu jest:)

sluchajcie mam pyanie szukam dobrzego ginekologa-połoznieka mozecie mnie wesprzec bo nie mam zielonego ojecia gdzie szukavcc-moze byc prywanie:)))


aha no i jeszcze jedno w sumie to bedzo chetnie bym sie zobaczyła z jaimis rzeszowiankami icon_wink.gif)))))))))) co y na to?

pozdrawiam

--------------------



-mój kolorowankowy blog
Kari07
wto, 29 maj 2007 - 15:51
Witam serdecznie z Rzeszowa icon_smile.gif
Jesli chodzi o ginekologów to zależy z którego szpitala czy wolisz takich "nieszpitalnych" ale pytanie wtedy czy warto.
Pozdrawiam
Kari07


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 882
Dołączył: pią, 12 mar 04 - 15:25
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 1,546

GG:


post wto, 29 maj 2007 - 15:51
Post #6

Witam serdecznie z Rzeszowa icon_smile.gif
Jesli chodzi o ginekologów to zależy z którego szpitala czy wolisz takich "nieszpitalnych" ale pytanie wtedy czy warto.
Pozdrawiam

--------------------
Sebastian- październik 2000
kasiazielonka
wto, 29 maj 2007 - 16:04
wole nieszpitalych chyba ze ktoreys jest szpitalny i ok rzyjmuje tez prywatnie
wiecie cos o tych którzy pracuja w "medyku" tam na chopina????


pozdrawiam:)
kasiazielonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,728
Dołączył: śro, 16 maj 07 - 19:24
Skąd: WrocLOVE
Nr użytkownika: 14,316




post wto, 29 maj 2007 - 16:04
Post #7

wole nieszpitalych chyba ze ktoreys jest szpitalny i ok rzyjmuje tez prywatnie
wiecie cos o tych którzy pracuja w "medyku" tam na chopina????


pozdrawiam:)

--------------------



-mój kolorowankowy blog
Lila_
wto, 29 maj 2007 - 20:49
Hej Kasia icon_smile.gif

Nie wiem jak z tymi lekarzami ale jezeli masz już szukac to takiego co jest "szpitalny" i ewentualnie przyjmuje prywatnie.
Zawsze jest szansa, że będziesz miała jakieś wsparcie.
Lila_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,656
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 01:03
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 319




post wto, 29 maj 2007 - 20:49
Post #8

Hej Kasia icon_smile.gif

Nie wiem jak z tymi lekarzami ale jezeli masz już szukac to takiego co jest "szpitalny" i ewentualnie przyjmuje prywatnie.
Zawsze jest szansa, że będziesz miała jakieś wsparcie.

--------------------
czy naprawd? ?pieszymy si? kocha? ludzi skoro wiemy jak szybko odchodz?...


potrójna mama - Karol (08.1999) Emilia (07.2002) i Alicja (10.2012)

inka
śro, 30 maj 2007 - 09:51
z tym "wsparciem" u szpitalnych jest różnie... na 5 moich kolezanek rodzących w ostatnim czasie (wszystkie chodzily prywatnie do szpitalnych, dwie miały cąże poważnie zagrożone) tylko jednej się udało, ze gin był raz przy porodzie... (bo rok pozniej przy drugim juz nie dotarł) Reszta dziewczyn poprostu nie mogła się dodzwonić jak była potrzeba, nie odbierali tel.
Ja chodzę na fundusz do MEDICORA (obok dworca), lekarz nieszpitalny, wiem, że prywatnie tez przyjmuje, pozatym słyszałam, że przychodzą do niego pary, które mają problemy z zajściem w ciąże. Ja jestem zadowolona, zreszta prowadzi teraz moją drugą ciąże icon_smile.gif jak chcesz to Ci dam na priv jego nazwisko.
W medicorze przyjmuje tez jakas pani ginekolog (prywatnie), nazwiska nie znam, ale są do niej straszne kolejki, rozmawiałam z dwiema ciężarnymi co akurat czekały na wizyte, mowiły, że ona obiecuje być przy porodzie (szpital na Szopena o ile dobrze pamiętam) ale jak z tym jest to nie wiem.

pozdrawiam icon_smile.gif
inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,307
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 10:51
Nr użytkownika: 1,465




post śro, 30 maj 2007 - 09:51
Post #9

z tym "wsparciem" u szpitalnych jest różnie... na 5 moich kolezanek rodzących w ostatnim czasie (wszystkie chodzily prywatnie do szpitalnych, dwie miały cąże poważnie zagrożone) tylko jednej się udało, ze gin był raz przy porodzie... (bo rok pozniej przy drugim juz nie dotarł) Reszta dziewczyn poprostu nie mogła się dodzwonić jak była potrzeba, nie odbierali tel.
Ja chodzę na fundusz do MEDICORA (obok dworca), lekarz nieszpitalny, wiem, że prywatnie tez przyjmuje, pozatym słyszałam, że przychodzą do niego pary, które mają problemy z zajściem w ciąże. Ja jestem zadowolona, zreszta prowadzi teraz moją drugą ciąże icon_smile.gif jak chcesz to Ci dam na priv jego nazwisko.
W medicorze przyjmuje tez jakas pani ginekolog (prywatnie), nazwiska nie znam, ale są do niej straszne kolejki, rozmawiałam z dwiema ciężarnymi co akurat czekały na wizyte, mowiły, że ona obiecuje być przy porodzie (szpital na Szopena o ile dobrze pamiętam) ale jak z tym jest to nie wiem.

pozdrawiam icon_smile.gif
Kocurek
czw, 31 maj 2007 - 13:48
Jest ranking icon_wink.gif ginekologów na rzeszowskim forum na gazecie - wysoko stoi imc Pan Roman Kluza.
Wiem, że pracuje na Chopina i przyjmuje prywatnie na Mazurskiej, blisko mnie (uuuu, widzę często skąd do niego przyjeżdżają - są auta z rejestracjami z Przemyśla, Leżajska np icon_eek.gif ).

Heh, ja nie polecę nikogo osobiście, ja taka głupia jestem, że jeżdżę do gina do Dębicy 06.gif
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post czw, 31 maj 2007 - 13:48
Post #10

Jest ranking icon_wink.gif ginekologów na rzeszowskim forum na gazecie - wysoko stoi imc Pan Roman Kluza.
Wiem, że pracuje na Chopina i przyjmuje prywatnie na Mazurskiej, blisko mnie (uuuu, widzę często skąd do niego przyjeżdżają - są auta z rejestracjami z Przemyśla, Leżajska np icon_eek.gif ).

Heh, ja nie polecę nikogo osobiście, ja taka głupia jestem, że jeżdżę do gina do Dębicy 06.gif


--------------------
kasiazielonka
pią, 01 cze 2007 - 09:13
hej dzieki za rady:)

kocurek mozesz dac linka na ranking??? bardzo byłabym wdzieczna byłam u tomasza łozinskiego słyszałyscie cos o nim?
kasiazielonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,728
Dołączył: śro, 16 maj 07 - 19:24
Skąd: WrocLOVE
Nr użytkownika: 14,316




post pią, 01 cze 2007 - 09:13
Post #11

hej dzieki za rady:)

kocurek mozesz dac linka na ranking??? bardzo byłabym wdzieczna byłam u tomasza łozinskiego słyszałyscie cos o nim?

--------------------



-mój kolorowankowy blog
Kocurek
śro, 27 cze 2007 - 14:28
Łozińskiego znam prywatnie, i mogę o nim powiedziec tyle, że to kawał sk... (przepraszam). Nie wiem, jakim jest lekarzem (czy kompetentnym) ale ze względu na resztę....

A tu wątek z gazety:
https://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=6...amp;v=2&s=0
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post śro, 27 cze 2007 - 14:28
Post #12

Łozińskiego znam prywatnie, i mogę o nim powiedziec tyle, że to kawał sk... (przepraszam). Nie wiem, jakim jest lekarzem (czy kompetentnym) ale ze względu na resztę....

A tu wątek z gazety:
https://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=6...amp;v=2&s=0

--------------------
justyna-8
czw, 28 cze 2007 - 10:38
Witam. Też jestem nową rzeszowianką. I planuję dziecko. Już zaczęłam chodzić do Janeczki. Przyjmuje w szpitalu na Lwowskiej. Chodzę prywatnie na Chopina 33.
justyna-8


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 467
Dołączył: śro, 27 cze 07 - 11:59
Skąd: południowy-wschód
Nr użytkownika: 15,141

GG:


post czw, 28 cze 2007 - 10:38
Post #13

Witam. Też jestem nową rzeszowianką. I planuję dziecko. Już zaczęłam chodzić do Janeczki. Przyjmuje w szpitalu na Lwowskiej. Chodzę prywatnie na Chopina 33.

--------------------
Justyna, Anto? i Kalinka

> nowa w rzeszowie:)
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 25 maj 2024 - 16:35
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama