Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
28 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

Wiosenne KWIETNIAKI 2004 atakuja po raz jedenasty :)

> 
aneta z urwisami
wto, 28 mar 2006 - 12:58
Madzia fakt że może i więcej jest zabawek typowo dziewczęcych tylko moja kobietka nie jest typowo dziewczęca icon_rolleyes.gif wink.gif
Ona uznaja wszelkie żołnierzyki, ludziki, autka, pistolety itp (czyt.zabawki brata) fakt że ona jest jedna, bo są sami chłopcy w rodzinie.
Jak ją najdzie ochota to wozi w wózku pluszaki.

Madziarka kciuki zacisnięte icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
aneta z urwisami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 734
Dołączył: pią, 09 wrz 05 - 23:26
Skąd: katowice
Nr użytkownika: 3,614

GG:


post wto, 28 mar 2006 - 12:58
Post #41

Madzia fakt że może i więcej jest zabawek typowo dziewczęcych tylko moja kobietka nie jest typowo dziewczęca icon_rolleyes.gif wink.gif
Ona uznaja wszelkie żołnierzyki, ludziki, autka, pistolety itp (czyt.zabawki brata) fakt że ona jest jedna, bo są sami chłopcy w rodzinie.
Jak ją najdzie ochota to wozi w wózku pluszaki.

Madziarka kciuki zacisnięte icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

--------------------
Weronika 21.04.2004


Mateusz 16.01.1999
dawidek2
wto, 28 mar 2006 - 13:22
Cześć Kobietki icon_smile.gif Wiosna przyszła! icon_biggrin.gif

Ptysia. Zdradz co zakupiłaś Jasiowi? Zdrówka zyczę, kurujcie się. icon_smile.gif

Aneta. A co to za rodzinny biznes, jeśli można spytać icon_cool.gif Życzę, żeby się rowinął i przynosił duże zyski ( sama też bym sobie tego życzyła icon_wink.gif )

Ewacia. Mała czadowa w tej sukni, jak Marlin Monroe jak jej od spodu podwiewa wdzianko. icon_biggrin.gif
Bardzo się cieszę z Waszego nowego lokum, mam nadzieję, że wszystko się zakończy pozytywnie i nie będziecie musieli ponownie szukać swojego gniazdka. icon_smile.gif
No i oczywiście gratulki dla mężola. Teraz to będzie HAJ LAJF icon_cool.gif icon_wink.gif
Podrap po stópce małęgo rozrabiakę w brzusiu. Kimkolwiek by nie był icon_lol.gif

A my całe przedpołudnie spędziłyśmy w ogrodzie icon_smile.gif Ja zrobiłąm sobie kawkę, Małej wyciągnęłam krzesełka, książeczki, konewkę, podlewała kwiatki, robiła baby, woziła lalki w wózku, parę razy zaliczyła błoto icon_rolleyes.gif icon_wink.gif , więc kurteczka do prania pojdzie. A ogólnie żyć nie umierać icon_smile.gif icon_cool.gif Teraz już poł godziny "gada" w łóżeczku i ani myśli o spaniu icon_biggrin.gif
dawidek2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,516
Dołączył: nie, 21 mar 04 - 10:36
Skąd: KRAKOW
Nr użytkownika: 1,560




post wto, 28 mar 2006 - 13:22
Post #42

Cześć Kobietki icon_smile.gif Wiosna przyszła! icon_biggrin.gif

Ptysia. Zdradz co zakupiłaś Jasiowi? Zdrówka zyczę, kurujcie się. icon_smile.gif

Aneta. A co to za rodzinny biznes, jeśli można spytać icon_cool.gif Życzę, żeby się rowinął i przynosił duże zyski ( sama też bym sobie tego życzyła icon_wink.gif )

Ewacia. Mała czadowa w tej sukni, jak Marlin Monroe jak jej od spodu podwiewa wdzianko. icon_biggrin.gif
Bardzo się cieszę z Waszego nowego lokum, mam nadzieję, że wszystko się zakończy pozytywnie i nie będziecie musieli ponownie szukać swojego gniazdka. icon_smile.gif
No i oczywiście gratulki dla mężola. Teraz to będzie HAJ LAJF icon_cool.gif icon_wink.gif
Podrap po stópce małęgo rozrabiakę w brzusiu. Kimkolwiek by nie był icon_lol.gif

A my całe przedpołudnie spędziłyśmy w ogrodzie icon_smile.gif Ja zrobiłąm sobie kawkę, Małej wyciągnęłam krzesełka, książeczki, konewkę, podlewała kwiatki, robiła baby, woziła lalki w wózku, parę razy zaliczyła błoto icon_rolleyes.gif icon_wink.gif , więc kurteczka do prania pojdzie. A ogólnie żyć nie umierać icon_smile.gif icon_cool.gif Teraz już poł godziny "gada" w łóżeczku i ani myśli o spaniu icon_biggrin.gif

--------------------
Aneta-mama Julki 05.05.2004 i Franka 08.03.2007

[/url]
Ptysiak
wto, 28 mar 2006 - 13:46
wklejam kilka zdjec z dzisiejszego spacerku icon_smile.gif

Mamo, idziesz czy bedziesz robic zdjecia??


zobacz jak ptaszki spiewaja icon_smile.gif


no! idziemy


ale wysoooookie drzewo icon_smile.gif


o, i krzaczek


dwa krzaczki icon_razz.gif


ale fajna zabawa z zardzewialym lancuchem icon_twisted.gif


no masz!! zrob mi zdjecie


i uciekam icon_smile.gif


nie ma auta ktorego bym nie dotknal icon_razz.gif






mamo, a gdzie reszta samochodu icon_confused.gif



a tak siedzi wpatrzony w Noddiego icon_smile.gif
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post wto, 28 mar 2006 - 13:46
Post #43

wklejam kilka zdjec z dzisiejszego spacerku icon_smile.gif

Mamo, idziesz czy bedziesz robic zdjecia??


zobacz jak ptaszki spiewaja icon_smile.gif


no! idziemy


ale wysoooookie drzewo icon_smile.gif


o, i krzaczek


dwa krzaczki icon_razz.gif


ale fajna zabawa z zardzewialym lancuchem icon_twisted.gif


no masz!! zrob mi zdjecie


i uciekam icon_smile.gif


nie ma auta ktorego bym nie dotknal icon_razz.gif






mamo, a gdzie reszta samochodu icon_confused.gif



a tak siedzi wpatrzony w Noddiego icon_smile.gif


--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


dawidek2
wto, 28 mar 2006 - 13:52
Cudny! Po prostu cudny! icon_smile.gif A komentarz "dwa krzaczki" mnie powalił icon_biggrin.gif
A na ostatnim zdjęciu to jakbym Julkę widziała. Totalna hipnoza icon_lol.gif
dawidek2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,516
Dołączył: nie, 21 mar 04 - 10:36
Skąd: KRAKOW
Nr użytkownika: 1,560




post wto, 28 mar 2006 - 13:52
Post #44

Cudny! Po prostu cudny! icon_smile.gif A komentarz "dwa krzaczki" mnie powalił icon_biggrin.gif
A na ostatnim zdjęciu to jakbym Julkę widziała. Totalna hipnoza icon_lol.gif

--------------------
Aneta-mama Julki 05.05.2004 i Franka 08.03.2007

[/url]
Ptysiak
wto, 28 mar 2006 - 14:09
CYTAT(dawidek2)
Cudny! Po prostu cudny! icon_smile.gif A komentarz "dwa krzaczki" mnie powalił  :D  



mnie tez icon_razz.gif
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post wto, 28 mar 2006 - 14:09
Post #45

CYTAT(dawidek2)
Cudny! Po prostu cudny! icon_smile.gif A komentarz "dwa krzaczki" mnie powalił  :D  



mnie tez icon_razz.gif

--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


dawidek2
wto, 28 mar 2006 - 14:19
Chcę Wam pokazać nasz dawno obiecany kawałek salonu icon_smile.gif

Tak było przeg remontem. Te cegły to zabudowane przejście do drugiego pokoju.

Tu widać po prawej drzwi wyjściowe do ogrodu i w końcie wybudowany przez nas komin

Wu kawałek podwieszonego sufitu, regipsy na ścianie i ława.

Tu już po częściowym malowaniu i mój ojciec kładzący kamień w całej okazałości icon_smile.gif

A tu kamienie w przybliżeniu

I taki jest mniej więcej kształt kawałka naszego salonu. Teraz na ławie stoi telewizor i kwiaty, a w miejscu obrazka ma być półka w kolorze ciemnego brązu. Kominkowi po prawej brakuje jedynie "obłożenia".

A tu sprawcy tego zamieszania w malowaniowym transie icon_smile.gif
dawidek2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,516
Dołączył: nie, 21 mar 04 - 10:36
Skąd: KRAKOW
Nr użytkownika: 1,560




post wto, 28 mar 2006 - 14:19
Post #46

Chcę Wam pokazać nasz dawno obiecany kawałek salonu icon_smile.gif

Tak było przeg remontem. Te cegły to zabudowane przejście do drugiego pokoju.

Tu widać po prawej drzwi wyjściowe do ogrodu i w końcie wybudowany przez nas komin

Wu kawałek podwieszonego sufitu, regipsy na ścianie i ława.

Tu już po częściowym malowaniu i mój ojciec kładzący kamień w całej okazałości icon_smile.gif

A tu kamienie w przybliżeniu

I taki jest mniej więcej kształt kawałka naszego salonu. Teraz na ławie stoi telewizor i kwiaty, a w miejscu obrazka ma być półka w kolorze ciemnego brązu. Kominkowi po prawej brakuje jedynie "obłożenia".

A tu sprawcy tego zamieszania w malowaniowym transie icon_smile.gif


--------------------
Aneta-mama Julki 05.05.2004 i Franka 08.03.2007

[/url]
aneta z urwisami
wto, 28 mar 2006 - 15:15
Dawidku zazdroszczę tego ogrodu, mi ciężko się przestawić na mieszkanie w bloku bo całe życie mieszkałam w domu i w każdej chwili można było wyjść na podwórku i wogule było fajnie icon_sad.gif

Co do biznesiku to zajeliśmy się napełnianiem zamienników (tonerów i kartridży), zostało nam jeszcze trochę papierków do załatwienia ale na temat urzędów to wolę zamilknąć 43.gif 21.gif

Ja też ci życzę obfitych zysków i jak najmniejszych stresów icon_biggrin.gif
Salon super icon_biggrin.gif ale przy takiej ekipie to niema się co dziwić, jeśli sami to wymyśliliście to gratuluję, ja niemam polotu do aranżacji wnętrz. Bardzo mi się podoba.

Ptysia super fotki, Jaś przystojniak i zgadzam się z wami dwa krzaczki są najlepsze.
aneta z urwisami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 734
Dołączył: pią, 09 wrz 05 - 23:26
Skąd: katowice
Nr użytkownika: 3,614

GG:


post wto, 28 mar 2006 - 15:15
Post #47

Dawidku zazdroszczę tego ogrodu, mi ciężko się przestawić na mieszkanie w bloku bo całe życie mieszkałam w domu i w każdej chwili można było wyjść na podwórku i wogule było fajnie icon_sad.gif

Co do biznesiku to zajeliśmy się napełnianiem zamienników (tonerów i kartridży), zostało nam jeszcze trochę papierków do załatwienia ale na temat urzędów to wolę zamilknąć 43.gif 21.gif

Ja też ci życzę obfitych zysków i jak najmniejszych stresów icon_biggrin.gif
Salon super icon_biggrin.gif ale przy takiej ekipie to niema się co dziwić, jeśli sami to wymyśliliście to gratuluję, ja niemam polotu do aranżacji wnętrz. Bardzo mi się podoba.

Ptysia super fotki, Jaś przystojniak i zgadzam się z wami dwa krzaczki są najlepsze.

--------------------
Weronika 21.04.2004


Mateusz 16.01.1999
julietta1977
wto, 28 mar 2006 - 16:23
Witajcie kochaniutkie.

Wybaczcie ze nie pisze duzo ale jestem w transie robienia porzątków, i latania po sklepach bo moje dziecko jakimś dziwnym cudem wyrosło z ubiegłorocznych ciuchów na wiosne wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif

Wiosna piękna zawitała i bardzo bardzo mnie to cieszy mimo że leje deszcz, ale i tak się ciesze icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

U nas wszystko ok, Paweł zdrowy na całe szczęście (puk puk odpukać), ma nowe hobby - biegnie biegnie i wskakuje w kałuże, on mokry i jak cała też icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Pozatym gada mało, oj ciężko mu to idzie. Na nocnik sika ale nie woła tylko sie go trzeba pytać trzysta razy aż w końcu się zdecyduje i zrobi co trzeba

W niedziele urodzinki wiec troche roboty, w czwartek idę zamówic torta i ciacho. Prezent już kupiłam, mam nadzieje że urwisowi się spodoba bo normalnie auta i jazda nim śni mu się po nocach.
A tak wogole to mu się dużo sni i gada przez sen icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

A teraz pokaże wam co kupiłam dzieciakowi

julietta1977


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 319
Dołączył: nie, 16 lis 03 - 14:13
Nr użytkownika: 1,190




post wto, 28 mar 2006 - 16:23
Post #48

Witajcie kochaniutkie.

Wybaczcie ze nie pisze duzo ale jestem w transie robienia porzątków, i latania po sklepach bo moje dziecko jakimś dziwnym cudem wyrosło z ubiegłorocznych ciuchów na wiosne wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif

Wiosna piękna zawitała i bardzo bardzo mnie to cieszy mimo że leje deszcz, ale i tak się ciesze icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

U nas wszystko ok, Paweł zdrowy na całe szczęście (puk puk odpukać), ma nowe hobby - biegnie biegnie i wskakuje w kałuże, on mokry i jak cała też icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Pozatym gada mało, oj ciężko mu to idzie. Na nocnik sika ale nie woła tylko sie go trzeba pytać trzysta razy aż w końcu się zdecyduje i zrobi co trzeba

W niedziele urodzinki wiec troche roboty, w czwartek idę zamówic torta i ciacho. Prezent już kupiłam, mam nadzieje że urwisowi się spodoba bo normalnie auta i jazda nim śni mu się po nocach.
A tak wogole to mu się dużo sni i gada przez sen icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

A teraz pokaże wam co kupiłam dzieciakowi



--------------------
user posted image
Ewaaa
śro, 29 mar 2006 - 08:04
STO LAT !! STO LAT !! NIECH ŻYJE ŻYJE NAM !!!
impreza.gif impreza.gif

JASIU NASZ MALUTKI ROŚNIJ DUŻY I OKRĄGLUTKI icon_smile.gif
uściski od Oli i Ewy
Ewaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 875
Dołączył: pon, 05 sty 04 - 14:35
Skąd: Meerbeek-Belgia
Nr użytkownika: 1,307

GG:


post śro, 29 mar 2006 - 08:04
Post #49

STO LAT !! STO LAT !! NIECH ŻYJE ŻYJE NAM !!!
impreza.gif impreza.gif

JASIU NASZ MALUTKI ROŚNIJ DUŻY I OKRĄGLUTKI icon_smile.gif
uściski od Oli i Ewy

--------------------
Ewa, Olivia(16 kwietnia 2004 o 21:17)i Nola (9 czerwiec 2006 o 19:25)i Fasolka


Patison
śro, 29 mar 2006 - 08:07


Jasku Jaśku, nasz pierwszy dwulatku, wszystkiego najslodszego Kochany, samych cudnosci i radosci !!!



cmok cmok solenizancie icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post śro, 29 mar 2006 - 08:07
Post #50



Jasku Jaśku, nasz pierwszy dwulatku, wszystkiego najslodszego Kochany, samych cudnosci i radosci !!!



cmok cmok solenizancie icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

--------------------


Mama Madzia
śro, 29 mar 2006 - 13:20
[b]Jasieńku szczęscia, kolorowych, bajecznych dni, dużo przyjaciół, zabawek kolorowych i odlotowego dzieciństwa icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif życzą Magda, Kacperek i Andrzej
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post śro, 29 mar 2006 - 13:20
Post #51

[b]Jasieńku szczęscia, kolorowych, bajecznych dni, dużo przyjaciół, zabawek kolorowych i odlotowego dzieciństwa icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif życzą Magda, Kacperek i Andrzej

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




aneta z urwisami
śro, 29 mar 2006 - 13:35
[size=24]STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE NAM icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
KOCHANEMU SOLENIZANTOWI ŻYCZYMY DUŻO ZDRÓWKA, SAMYCH SŁONECZNYCH DNI, UŚMIECHU NA CODZIEŃ, SPEŁNIENIA MARZEŃ przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Życzą Weronika i Mateusz z rodzicami
aneta z urwisami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 734
Dołączył: pią, 09 wrz 05 - 23:26
Skąd: katowice
Nr użytkownika: 3,614

GG:


post śro, 29 mar 2006 - 13:35
Post #52

[size=24]STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE NAM icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
KOCHANEMU SOLENIZANTOWI ŻYCZYMY DUŻO ZDRÓWKA, SAMYCH SŁONECZNYCH DNI, UŚMIECHU NA CODZIEŃ, SPEŁNIENIA MARZEŃ przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Życzą Weronika i Mateusz z rodzicami

--------------------
Weronika 21.04.2004


Mateusz 16.01.1999
Ptysiak
śro, 29 mar 2006 - 14:36
Dziekujemy, dziekujemy brawo_bis.gif

a my dzisiaj bylismy u astrologicznego blizniaka Jasia - Maksia icon_smile.gif
oto fotorelacja

chlopaki czekaja na zdmuchniecie swieczki icon_smile.gif



wspolne dmuchanie swieczki



ktos ma wiecej zabawek od Jasia icon_eek.gif







poznym wieczorem bedzie dalsza relacja z reszty dnia

a teraz Jasiek spi a ja lece pakowac prezenty icon_razz.gif
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post śro, 29 mar 2006 - 14:36
Post #53

Dziekujemy, dziekujemy brawo_bis.gif

a my dzisiaj bylismy u astrologicznego blizniaka Jasia - Maksia icon_smile.gif
oto fotorelacja

chlopaki czekaja na zdmuchniecie swieczki icon_smile.gif



wspolne dmuchanie swieczki



ktos ma wiecej zabawek od Jasia icon_eek.gif







poznym wieczorem bedzie dalsza relacja z reszty dnia

a teraz Jasiek spi a ja lece pakowac prezenty icon_razz.gif

--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


Ewaaa
śro, 29 mar 2006 - 16:07
ALE SUPERAŚNE FOTY
a tort pewnie pychotka , mniam mniam

no i czekamy na dalsze relacje z urodzinkowania icon_smile.gif
Ewaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 875
Dołączył: pon, 05 sty 04 - 14:35
Skąd: Meerbeek-Belgia
Nr użytkownika: 1,307

GG:


post śro, 29 mar 2006 - 16:07
Post #54

ALE SUPERAŚNE FOTY
a tort pewnie pychotka , mniam mniam

no i czekamy na dalsze relacje z urodzinkowania icon_smile.gif

--------------------
Ewa, Olivia(16 kwietnia 2004 o 21:17)i Nola (9 czerwiec 2006 o 19:25)i Fasolka


Mama Madzia
śro, 29 mar 2006 - 16:17
Ptysiu super mini imprezka icon_lol.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_lol.gif icon_biggrin.gif icon_razz.gif z niecierpliwością oczekuję dalszej relacji icon_lol.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post śro, 29 mar 2006 - 16:17
Post #55

Ptysiu super mini imprezka icon_lol.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_lol.gif icon_biggrin.gif icon_razz.gif z niecierpliwością oczekuję dalszej relacji icon_lol.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




julietta1977
śro, 29 mar 2006 - 20:39
Wszystkiego naj naj naj najlepszego dla Jasieńka przytul.gif przytul.gif
Dużo uśmiechu i zdrówka
julietta1977


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 319
Dołączył: nie, 16 lis 03 - 14:13
Nr użytkownika: 1,190




post śro, 29 mar 2006 - 20:39
Post #56

Wszystkiego naj naj naj najlepszego dla Jasieńka przytul.gif przytul.gif
Dużo uśmiechu i zdrówka

--------------------
user posted image
dawidek2
śro, 29 mar 2006 - 21:39
Jaśko, nasz pierwszy dwulatku! Wszystkiego cieplutkiego, radości i spełnienia marzeń icon_smile.gif.

Zyczą Julcia z rodzicami icon_smile.gif
dawidek2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,516
Dołączył: nie, 21 mar 04 - 10:36
Skąd: KRAKOW
Nr użytkownika: 1,560




post śro, 29 mar 2006 - 21:39
Post #57

Jaśko, nasz pierwszy dwulatku! Wszystkiego cieplutkiego, radości i spełnienia marzeń icon_smile.gif.

Zyczą Julcia z rodzicami icon_smile.gif

--------------------
Aneta-mama Julki 05.05.2004 i Franka 08.03.2007

[/url]
Ptysiak
śro, 29 mar 2006 - 22:25
no to teraz dalsza czesc relacji z dzisiejszego dnia icon_smile.gif

przyjechal tata z Krakowa i przywiozl mi pierwszy prezent icon_smile.gif superasna kolejke ktora sama jezdzi icon_smile.gif


potem dobralem sie do prezentu od Babci i Pradziadka icon_smile.gif


trzeba go bylo zlozyc icon_smile.gif ale tym sie zajeli rodzice


a to juz w calosci icon_smile.gif super garaz z warsztatem samochodowym icon_smile.gif


i zostaly jeszcze dwa prezenty


skarbonka smok ktory sie smiesznie smieje


i zoo + samochodzik do mojej kolekcji Little People




i jeszcze prezent gigant icon_smile.gif


ale zdjecie prezentu bedzie jutro bo gdzies nam umknelo icon_razz.gif

a na koniec bylo dmuchanie swieczki icon_smile.gif


ale i tak najciekawszy byl ptaszek icon_smile.gif
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post śro, 29 mar 2006 - 22:25
Post #58

no to teraz dalsza czesc relacji z dzisiejszego dnia icon_smile.gif

przyjechal tata z Krakowa i przywiozl mi pierwszy prezent icon_smile.gif superasna kolejke ktora sama jezdzi icon_smile.gif


potem dobralem sie do prezentu od Babci i Pradziadka icon_smile.gif


trzeba go bylo zlozyc icon_smile.gif ale tym sie zajeli rodzice


a to juz w calosci icon_smile.gif super garaz z warsztatem samochodowym icon_smile.gif


i zostaly jeszcze dwa prezenty


skarbonka smok ktory sie smiesznie smieje


i zoo + samochodzik do mojej kolekcji Little People




i jeszcze prezent gigant icon_smile.gif


ale zdjecie prezentu bedzie jutro bo gdzies nam umknelo icon_razz.gif

a na koniec bylo dmuchanie swieczki icon_smile.gif


ale i tak najciekawszy byl ptaszek icon_smile.gif


--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


Mama Madzia
czw, 30 mar 2006 - 08:40
Ja nie mogę ale superaśne prezenciki dostał Jaśko , no miooodzioooo icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post czw, 30 mar 2006 - 08:40
Post #59

Ja nie mogę ale superaśne prezenciki dostał Jaśko , no miooodzioooo icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




Ewaaa
czw, 30 mar 2006 - 10:21
ale odjazdowe prezenty
chyba nikt Jaska nie przebije w tych cudach
Ewaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 875
Dołączył: pon, 05 sty 04 - 14:35
Skąd: Meerbeek-Belgia
Nr użytkownika: 1,307

GG:


post czw, 30 mar 2006 - 10:21
Post #60

ale odjazdowe prezenty
chyba nikt Jaska nie przebije w tych cudach

--------------------
Ewa, Olivia(16 kwietnia 2004 o 21:17)i Nola (9 czerwiec 2006 o 19:25)i Fasolka


> Wiosenne KWIETNIAKI 2004 atakuja po raz jedenasty :)
Start new topic
Reply to this topic
28 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 25 cze 2024 - 03:38
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama