Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
75 Stron V  « poprzednia 73 74 75  

Wrzesień część VI

> 
Simson
nie, 03 gru 2006 - 21:59
Ufff już jestem po. W sumie myslę, że napisałam wszystko, ale wyniki bedę miała dopiero w sobotę. Oj jak ten czas mi się wydłuży icon_rolleyes.gif
Kurczę rzeczywiście trzeba zacząć kupować prezenty, a u mnie nawet pomysłu brak, muszę się za to wziąć (ale dopiero jak dostanę wyniki zaliczeń icon_wink.gif )
Dla mojej Agnieszki kolorystyka jest bez znaczenia. Wszystko żółte albo różowe icon_rolleyes.gif . Z Mikołajem też mam mały problem. Ola boi się Mikołaja i powiedziała, że nie chce żadnego Mikołaja i żadnych prezentów icon_eek.gif i boję się że w przedszkolu może po prostu uciec ...
Simson


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,163
Dołączył: czw, 06 sty 05 - 21:44
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,500

GG:


post nie, 03 gru 2006 - 21:59
Post #1481

Ufff już jestem po. W sumie myslę, że napisałam wszystko, ale wyniki bedę miała dopiero w sobotę. Oj jak ten czas mi się wydłuży icon_rolleyes.gif
Kurczę rzeczywiście trzeba zacząć kupować prezenty, a u mnie nawet pomysłu brak, muszę się za to wziąć (ale dopiero jak dostanę wyniki zaliczeń icon_wink.gif )
Dla mojej Agnieszki kolorystyka jest bez znaczenia. Wszystko żółte albo różowe icon_rolleyes.gif . Z Mikołajem też mam mały problem. Ola boi się Mikołaja i powiedziała, że nie chce żadnego Mikołaja i żadnych prezentów icon_eek.gif i boję się że w przedszkolu może po prostu uciec ...

--------------------

grzałka
nie, 03 gru 2006 - 22:07
CYTAT(annalda)
Bibikiem jest tak, że jego nawet nie trzeba było uczyć tych marek. Sam się dopytuje i nie da spokoju póki mu się nie odpowie, muszę więc być w tym obeznana icon_rolleyes.gif


Annaldo, Twój Bartek by sobie z moim Alkiem mógł pogadać- zresztą obaj moi synowie nieźle oblatani w markach- już zdecydowanie lepsi od własnego ojca icon_cool.gif , ale Alek ma dryg, bo on rozpoznaje samochody bezbłędnie po sylwetce. A wieczorem opowiada misiowi jakie widział dzisiaj.

Jak to dobrze, że ja się znam na markach samochodów, uff, uff icon_wink.gif
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post nie, 03 gru 2006 - 22:07
Post #1482

CYTAT(annalda)
Bibikiem jest tak, że jego nawet nie trzeba było uczyć tych marek. Sam się dopytuje i nie da spokoju póki mu się nie odpowie, muszę więc być w tym obeznana icon_rolleyes.gif


Annaldo, Twój Bartek by sobie z moim Alkiem mógł pogadać- zresztą obaj moi synowie nieźle oblatani w markach- już zdecydowanie lepsi od własnego ojca icon_cool.gif , ale Alek ma dryg, bo on rozpoznaje samochody bezbłędnie po sylwetce. A wieczorem opowiada misiowi jakie widział dzisiaj.

Jak to dobrze, że ja się znam na markach samochodów, uff, uff icon_wink.gif

--------------------
Martalka
pon, 04 gru 2006 - 00:05
CYTAT(grzalka)
CYTAT(annalda)
Bibikiem jest tak, że jego nawet nie trzeba było uczyć tych marek. Sam się dopytuje i nie da spokoju póki mu się nie odpowie, muszę więc być w tym obeznana icon_rolleyes.gif


Annaldo, Twój Bartek by sobie z moim Alkiem mógł pogadać- zresztą obaj moi synowie nieźle oblatani w markach- już zdecydowanie lepsi od własnego ojca icon_cool.gif , ale Alek ma dryg, bo on rozpoznaje samochody bezbłędnie po sylwetce. A wieczorem opowiada misiowi jakie widział dzisiaj.

Jak to dobrze, że ja się znam na markach samochodów, uff, uff wink.gif


Ja też z reguły wiem, co odpowiedzieć, no, chyba, że nie zauważę jakegoś pershinga, a potem klops icon_lol.gif

Paula, faktycznie, pewnie po tatusiu. Gdy był kiedyś z tatą po godzinach w jego pracy (salon/serwis "edelesia" icon_wink.gif ) to potem cały wieczór przezywał, jakie to były wielkie, i "bzitkie" (czyt. brudne icon_eek.gif ) samochody, i w dodatku "gluszka" była icon_lol.gif
Dzięki wielkie za namiary na centrum motoryki icon_smile.gif

Magdula, buziaczki w nóżkę dla Ewci icon_exclaim.gif
Co do samochodu, to na pewno pies coś wyczuł.
Martalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,479
Dołączył: wto, 31 sie 04 - 22:31
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 2,054




post pon, 04 gru 2006 - 00:05
Post #1483

CYTAT(grzalka)
CYTAT(annalda)
Bibikiem jest tak, że jego nawet nie trzeba było uczyć tych marek. Sam się dopytuje i nie da spokoju póki mu się nie odpowie, muszę więc być w tym obeznana icon_rolleyes.gif


Annaldo, Twój Bartek by sobie z moim Alkiem mógł pogadać- zresztą obaj moi synowie nieźle oblatani w markach- już zdecydowanie lepsi od własnego ojca icon_cool.gif , ale Alek ma dryg, bo on rozpoznaje samochody bezbłędnie po sylwetce. A wieczorem opowiada misiowi jakie widział dzisiaj.

Jak to dobrze, że ja się znam na markach samochodów, uff, uff wink.gif


Ja też z reguły wiem, co odpowiedzieć, no, chyba, że nie zauważę jakegoś pershinga, a potem klops icon_lol.gif

Paula, faktycznie, pewnie po tatusiu. Gdy był kiedyś z tatą po godzinach w jego pracy (salon/serwis "edelesia" icon_wink.gif ) to potem cały wieczór przezywał, jakie to były wielkie, i "bzitkie" (czyt. brudne icon_eek.gif ) samochody, i w dodatku "gluszka" była icon_lol.gif
Dzięki wielkie za namiary na centrum motoryki icon_smile.gif

Magdula, buziaczki w nóżkę dla Ewci icon_exclaim.gif
Co do samochodu, to na pewno pies coś wyczuł.

--------------------
2004, 2008, 2010, 2012 :)
Lizia
pon, 04 gru 2006 - 15:35
Wczoraj Hania zastrzeliła mnie pytaniem "pozwoliłaś na wydanie?"

Chodziło jej czy pozwoliłam tarzać się psu na dywanie (niania zawsze go za to gania, bo potem musi odkurzać)

A tak Niunia wyglądała jakeś 1,5 miesiaca temu


Lizia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 838
Dołączył: czw, 26 lut 04 - 15:02
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,495

GG:


post pon, 04 gru 2006 - 15:35
Post #1484

Wczoraj Hania zastrzeliła mnie pytaniem "pozwoliłaś na wydanie?"

Chodziło jej czy pozwoliłam tarzać się psu na dywanie (niania zawsze go za to gania, bo potem musi odkurzać)

A tak Niunia wyglądała jakeś 1,5 miesiaca temu




--------------------


Tusiol
wto, 05 gru 2006 - 16:02
Ja na chwilkÄ™, bo z pracy.

Dziś wielkie czyszczenie butów. Niestety beze mnie. Chłopaki same sobie poradzą. Tak mi szkoda, bo nie zobaczę reakcji Bartka na prezent w bucie. A teraz juz kuma Mikołaja więc chciałabym zobaczyć jego minę. Buuu, nie dane mi.

Ale za to zero dyżurów przez święta. I Sylwester spokojny. I 22.12 mam wolne-mogę szykowac tą wigilię dla 16 osób icon_wink.gif .
Musimy jechać po lampki na balkon, bo chcę go przystroić świątecznie.

Bartuch dalej daje czadu w nocy z niespaniem. Zastanawiam się nad niekładzeniem go w dzień. Pod wieczór będzie padac na twarz, ale może noc prześpi. Bo dzięki temu ja padam na twarz. A najgorsze, że od kilku dni wyłazi z łóżeczka i przychodzi do nas w nocy. Nie mam siły wstać i go zanieść i zalega nam w łóżku icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif .

Jak będzie w miarę w pracy to sobie później może zajrzę.
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post wto, 05 gru 2006 - 16:02
Post #1485

Ja na chwilkÄ™, bo z pracy.

Dziś wielkie czyszczenie butów. Niestety beze mnie. Chłopaki same sobie poradzą. Tak mi szkoda, bo nie zobaczę reakcji Bartka na prezent w bucie. A teraz juz kuma Mikołaja więc chciałabym zobaczyć jego minę. Buuu, nie dane mi.

Ale za to zero dyżurów przez święta. I Sylwester spokojny. I 22.12 mam wolne-mogę szykowac tą wigilię dla 16 osób icon_wink.gif .
Musimy jechać po lampki na balkon, bo chcę go przystroić świątecznie.

Bartuch dalej daje czadu w nocy z niespaniem. Zastanawiam się nad niekładzeniem go w dzień. Pod wieczór będzie padac na twarz, ale może noc prześpi. Bo dzięki temu ja padam na twarz. A najgorsze, że od kilku dni wyłazi z łóżeczka i przychodzi do nas w nocy. Nie mam siły wstać i go zanieść i zalega nam w łóżku icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif .

Jak będzie w miarę w pracy to sobie później może zajrzę.

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Magdula
wto, 05 gru 2006 - 22:50
Eliaza w końcu pokazałaś swojego szkraba!

Tusiolku a ja się martwie że Ewka jak na złość nie obudzi się wcześnie rano tylko jak już wyjdziemy do pracy i będzie oglądać mikołajki z nianią icon_sad.gif . Mam dla niej naklejki z myszką Miki - liczę na jej zachwyt, chociaż pewnie wolałaby Kermita lub świnkę Pigi ale jak sama mówi "Pigi niemodna nie ma sklepie" .

Ewuś ciągle kuleje, mówi że ją boli stopa icon_rolleyes.gif . Nawet zaczęła biegać ale stawia stope na zewnętrz. Codziennie jest lepiej, więc chyba nie pójdziemy do lekarza.
Magdula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,576
Dołączył: pią, 06 sie 04 - 21:31
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,995

GG:


post wto, 05 gru 2006 - 22:50
Post #1486

Eliaza w końcu pokazałaś swojego szkraba!

Tusiolku a ja się martwie że Ewka jak na złość nie obudzi się wcześnie rano tylko jak już wyjdziemy do pracy i będzie oglądać mikołajki z nianią icon_sad.gif . Mam dla niej naklejki z myszką Miki - liczę na jej zachwyt, chociaż pewnie wolałaby Kermita lub świnkę Pigi ale jak sama mówi "Pigi niemodna nie ma sklepie" .

Ewuś ciągle kuleje, mówi że ją boli stopa icon_rolleyes.gif . Nawet zaczęła biegać ale stawia stope na zewnętrz. Codziennie jest lepiej, więc chyba nie pójdziemy do lekarza.

--------------------
Ewa (2004) i Marysia (2008) lubię paseczki, ale nie chce mi się ich robić

Mój dom :) bardzo nie aktualny link
menada
śro, 06 gru 2006 - 20:55
Eliza, widzę że z Hani prawdziwa grzybiarka icon_smile.gif Honorata też była z tatusiem, musiał 3 godziny nosić ją na rękach, bo spała icon_smile.gif

Tusiolku, kiedy Honia nie idzie do żłobka, to w dzień nie śpi. Ostatnio bardzo dobrze przesypia noce, tzn. zasypia ok. 20.00-20.30 i budzi się o o 6 rano, a potem przychodzi do nas i dosypiamy do budzika icon_smile.gif

Magdula, jak dziÅ› ma siÄ™ stopa Ewy ??

W Honoratki żłobku Mikołaj bedzie w piątek od dziewiątej icon_smile.gif Dzieci dostaną sporo nowych i naprawdę fajnych zabawek do sali, a poza tym każde dostanie od Mikołaja paczkę z drobiazgami icon_smile.gif
Od Mikołaja (Babci) dostała nowy wózek dla lalek icon_smile.gif Ja kupiłam ciastolinę, a moja mama lego duplo icon_smile.gif
menada


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,205
Dołączył: sob, 28 lut 04 - 11:06
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,502

GG:


post śro, 06 gru 2006 - 20:55
Post #1487

Eliza, widzę że z Hani prawdziwa grzybiarka icon_smile.gif Honorata też była z tatusiem, musiał 3 godziny nosić ją na rękach, bo spała icon_smile.gif

Tusiolku, kiedy Honia nie idzie do żłobka, to w dzień nie śpi. Ostatnio bardzo dobrze przesypia noce, tzn. zasypia ok. 20.00-20.30 i budzi się o o 6 rano, a potem przychodzi do nas i dosypiamy do budzika icon_smile.gif

Magdula, jak dziÅ› ma siÄ™ stopa Ewy ??

W Honoratki żłobku Mikołaj bedzie w piątek od dziewiątej icon_smile.gif Dzieci dostaną sporo nowych i naprawdę fajnych zabawek do sali, a poza tym każde dostanie od Mikołaja paczkę z drobiazgami icon_smile.gif
Od Mikołaja (Babci) dostała nowy wózek dla lalek icon_smile.gif Ja kupiłam ciastolinę, a moja mama lego duplo icon_smile.gif

--------------------




Magdula
czw, 07 gru 2006 - 21:34
Ewuś niestety dalej kuleje icon_sad.gif , ale coraz lepiej stawia stopę więc chyba idzie ku dobremu.
Magdula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,576
Dołączył: pią, 06 sie 04 - 21:31
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,995

GG:


post czw, 07 gru 2006 - 21:34
Post #1488

Ewuś niestety dalej kuleje icon_sad.gif , ale coraz lepiej stawia stopę więc chyba idzie ku dobremu.

--------------------
Ewa (2004) i Marysia (2008) lubię paseczki, ale nie chce mi się ich robić

Mój dom :) bardzo nie aktualny link
Tusiol
czw, 07 gru 2006 - 22:29
A może nowy wątek. Może będzie bardziej płodny wink.gif .
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post czw, 07 gru 2006 - 22:29
Post #1489

A może nowy wątek. Może będzie bardziej płodny wink.gif .

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Tusiol
czw, 07 gru 2006 - 22:32
Zapraszam do nowego icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=39189
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post czw, 07 gru 2006 - 22:32
Post #1490

Zapraszam do nowego icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=39189

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
> WrzesieÅ„ część VI
Start new topic
Reply to this topic
75 Stron V  « poprzednia 73 74 75
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 25 cze 2024 - 03:43
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama