Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Kreta w maju

> 
baszka
wto, 08 kwi 2003 - 11:00
Jadę niedługo na Kretę z 10 miesięczniaczkiem, poradźcie kochane co zabrać dla niego oprócz kremu przeciw opalaniu i komarom wink.gif
Nie wiem jaka pogoda tam będzie bo róznie mówia raz 30 a raz15 i czasem deszcz, nie wezme calej szafy.
Basia
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post wto, 08 kwi 2003 - 11:00
Post #1

Jadę niedługo na Kretę z 10 miesięczniaczkiem, poradźcie kochane co zabrać dla niego oprócz kremu przeciw opalaniu i komarom wink.gif
Nie wiem jaka pogoda tam będzie bo róznie mówia raz 30 a raz15 i czasem deszcz, nie wezme calej szafy.
Basia


--------------------
user posted image
Marghe
sob, 03 maj 2003 - 22:00
Witaj,
sugerowalabym zabrac jedzenie dla dziecka.. co kraj to obyczaj i może sie okazac, że nic nie bedziesz mogła kupić. Wiem, ze to kłopotliwe, ale przynajmniej bedziesz "zabezpieczona"..
Co jeszcze wziąć? Kółko dmuchane (najlpiej z majeczkami).. sporo ciuszków na zmianę icon_biggrin.gif , czapeczki ...., pieluszki kąpielowe i sporo cierpliwości icon_lol.gif
Udanego wypoczynku

Marghe
Marghe


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 22:07
Nr użytkownika: 313




post sob, 03 maj 2003 - 22:00
Post #2

Witaj,
sugerowalabym zabrac jedzenie dla dziecka.. co kraj to obyczaj i może sie okazac, że nic nie bedziesz mogła kupić. Wiem, ze to kłopotliwe, ale przynajmniej bedziesz "zabezpieczona"..
Co jeszcze wziąć? Kółko dmuchane (najlpiej z majeczkami).. sporo ciuszków na zmianę icon_biggrin.gif , czapeczki ...., pieluszki kąpielowe i sporo cierpliwości icon_lol.gif
Udanego wypoczynku

Marghe
> Kreta w maju
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 31 maj 2024 - 08:05
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama