Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

karmienie piersią-tyle przyjemności

> 
dori
pon, 18 lip 2005 - 17:48
Jak ja bardzo chciałam karmić piersią Julke,tego nikt nie wie.Nie wykarmilam Adrianka,niedoświadczona młoda dziewczyna.Ale jak byłam w ciąży z Julką to marzyłam o tych chwilach.I nie zawiodłam się.Karmie już ponad 5 miesięcy.Były ciężkie chwile.Lekarze kazali dokarmiać.Zawziełam się,i jest dobrze.
Przy każdym karmieniu odczuwam wielką satysfakcje.Bardzo lubie karmić.Uwielbiam jak Julka je,ma przymrużone oczka,jak słychać jak przełyka,gładzi pierś.Naprawde jestem wtedy szczęśliwa.Łzy mi w oczach się kręcą.
dori


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,201
Dołączył: śro, 01 gru 04 - 19:01
Skąd: Polkowice
Nr użytkownika: 2,372

GG:


post pon, 18 lip 2005 - 17:48
Post #1

Jak ja bardzo chciałam karmić piersią Julke,tego nikt nie wie.Nie wykarmilam Adrianka,niedoświadczona młoda dziewczyna.Ale jak byłam w ciąży z Julką to marzyłam o tych chwilach.I nie zawiodłam się.Karmie już ponad 5 miesięcy.Były ciężkie chwile.Lekarze kazali dokarmiać.Zawziełam się,i jest dobrze.
Przy każdym karmieniu odczuwam wielką satysfakcje.Bardzo lubie karmić.Uwielbiam jak Julka je,ma przymrużone oczka,jak słychać jak przełyka,gładzi pierś.Naprawde jestem wtedy szczęśliwa.Łzy mi w oczach się kręcą.

--------------------
Pozdrawiam

user posted image

user posted image

Posty w temacie
dori   karmienie piersią-tyle przyjemności   pon, 18 lip 2005 - 17:48
kajanna   Gratuluje dori,ze Ci sie udalo. A ja uwielbiam w ...   pon, 18 lip 2005 - 22:12
amania   Maryśkę karmiłam 13 miesięcy, ale bez żadnego...   pon, 18 lip 2005 - 22:57
Kocurek   Ja też chciałam lub...   wto, 19 lip 2005 - 00:06
myszka   Dori, delektuj się, póki pomożesz. Ja to doskon...   wto, 19 lip 2005 - 09:02
Owca   powoli przyzwyczajam się do myśli, że czas będ...   wto, 19 lip 2005 - 11:25
dori   Ja już też mam chwilami takie myśli,a co będzi...   wto, 19 lip 2005 - 11:35
> karmienie piersią-tyle przyjemności
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 18:42
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama