Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

Help mam maszyne do szycia i nie umiem jej uruchomic

> 
asiam23
nie, 05 sie 2012 - 21:32
Jak w temacie. Dostalam maszyne do szycia i skubana nie chce mi szyc. Zakladam nitke na gore raczej dobrze bo robie wedlug znakow. Wiec chyba problem jest z zalozeniem nici dolnej. Probowalam juz we wszystkie strony i nic. Nitki nie lapia i nie szyja.
Szkoda mi jej bo fajna jest.

https://www.amazon.co.uk/Beldray-Stitch-Sew...5005&sr=1-2 Maszyna taka jest. Przepraszam za link, nie mam na celu reklamowanie jej tylko pokazanie modelu, ktory posiadam.
asiam23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 692
Dołączył: pią, 20 lut 09 - 15:31
Skąd: cardiff
Nr użytkownika: 25,608

GG:


post nie, 05 sie 2012 - 21:32
Post #1

Jak w temacie. Dostalam maszyne do szycia i skubana nie chce mi szyc. Zakladam nitke na gore raczej dobrze bo robie wedlug znakow. Wiec chyba problem jest z zalozeniem nici dolnej. Probowalam juz we wszystkie strony i nic. Nitki nie lapia i nie szyja.
Szkoda mi jej bo fajna jest.

https://www.amazon.co.uk/Beldray-Stitch-Sew...5005&sr=1-2 Maszyna taka jest. Przepraszam za link, nie mam na celu reklamowanie jej tylko pokazanie modelu, ktory posiadam.


--------------------



basiau
nie, 05 sie 2012 - 22:00
Ale w ogóle nie łapie ściegu?
Rozumiem, że po założeniu nici górnej "wyciągasz" sobie nić z bębenka?
Moim zdaniem musisz wyregulować naprężenie nici dolnej i górnej.

Ten post edytował basiau nie, 05 sie 2012 - 22:02
basiau


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,114
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 14:45
Nr użytkownika: 296




post nie, 05 sie 2012 - 22:00
Post #2

Ale w ogóle nie łapie ściegu?
Rozumiem, że po założeniu nici górnej "wyciągasz" sobie nić z bębenka?
Moim zdaniem musisz wyregulować naprężenie nici dolnej i górnej.

--------------------
Wielu ludzi mówi za cicho o rzeczach ważnych,
za głośno o banalnych, zbyt wiele o innych,
za rzadko ze sobą i o wiele za często bez namysłu.
asiam23
nie, 05 sie 2012 - 22:06
CYTAT(basiau @ Sun, 05 Aug 2012 - 22:00) *
Ale w ogóle nie łapie ściegu?
Rozumiem, że po założeniu nici górnej "wyciągasz" sobie nić z bębenka?
Moim zdaniem musisz wyregulować naprężenie nici dolnej i górnej.


A jak to zrobic?
asiam23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 692
Dołączył: pią, 20 lut 09 - 15:31
Skąd: cardiff
Nr użytkownika: 25,608

GG:


post nie, 05 sie 2012 - 22:06
Post #3

CYTAT(basiau @ Sun, 05 Aug 2012 - 22:00) *
Ale w ogóle nie łapie ściegu?
Rozumiem, że po założeniu nici górnej "wyciągasz" sobie nić z bębenka?
Moim zdaniem musisz wyregulować naprężenie nici dolnej i górnej.


A jak to zrobic?

--------------------



basiau
nie, 05 sie 2012 - 22:11
zerknij
https://serwismaszyn.republika.pl/scieg.html
basiau


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,114
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 14:45
Nr użytkownika: 296




post nie, 05 sie 2012 - 22:11
Post #4

zerknij
https://serwismaszyn.republika.pl/scieg.html

--------------------
Wielu ludzi mówi za cicho o rzeczach ważnych,
za głośno o banalnych, zbyt wiele o innych,
za rzadko ze sobą i o wiele za często bez namysłu.
milutka
wto, 07 sie 2012 - 01:02
CYTAT(asiam23 @ Sun, 05 Aug 2012 - 23:06) *
A jak to zrobic?


ale jak naprężyć, czy jak wyciągnąć nitkę z bębenka? bo jeśli to drugie to robisz to w ten sposób, że ręcznie, kółkiem opuszczasz igłę i podnosisz i ona wyciąga nitkę z bębenka.

edit: nie pamiętam czy każda maszyna ma tak samo prowadzoną nitkę od szpulki do igły, ale Twoja maszyna wygląda jakby miała tak jak moja, to Ci mniej więcej narysowałam jak powinna iść nitka od szpulki do igły





Ten post edytował milutka wto, 07 sie 2012 - 01:08
milutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,082
Dołączył: pią, 23 maj 08 - 01:32
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 19,969




post wto, 07 sie 2012 - 01:02
Post #5

CYTAT(asiam23 @ Sun, 05 Aug 2012 - 23:06) *
A jak to zrobic?


ale jak naprężyć, czy jak wyciągnąć nitkę z bębenka? bo jeśli to drugie to robisz to w ten sposób, że ręcznie, kółkiem opuszczasz igłę i podnosisz i ona wyciąga nitkę z bębenka.

edit: nie pamiętam czy każda maszyna ma tak samo prowadzoną nitkę od szpulki do igły, ale Twoja maszyna wygląda jakby miała tak jak moja, to Ci mniej więcej narysowałam jak powinna iść nitka od szpulki do igły





--------------------
asiam23
wto, 07 sie 2012 - 09:22
A dziekuje Ci milutka. Gorna mam raczej poprawnie zalozona problem jest raczej w dolnej.
Chociaz czytalam wczoraj i wiele kobiet sie skarzy, ze te maszyny nie szyja po prostu.

Zastanawiam sie nad kupnem nowej. Upatrzylam sobie Singera albo 2205 (dla poczatkujacych) albo 4409 i tak chodze i mysle kupic czy nie, jak tak to ktora.
asiam23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 692
Dołączył: pią, 20 lut 09 - 15:31
Skąd: cardiff
Nr użytkownika: 25,608

GG:


post wto, 07 sie 2012 - 09:22
Post #6

A dziekuje Ci milutka. Gorna mam raczej poprawnie zalozona problem jest raczej w dolnej.
Chociaz czytalam wczoraj i wiele kobiet sie skarzy, ze te maszyny nie szyja po prostu.

Zastanawiam sie nad kupnem nowej. Upatrzylam sobie Singera albo 2205 (dla poczatkujacych) albo 4409 i tak chodze i mysle kupic czy nie, jak tak to ktora.

--------------------



milutka
wto, 07 sie 2012 - 11:31
To może do bębenka źle wkładasz szpulkę?

Singer to dobra firma, ja odkupiłam od my maszynę Łucznik Maryla 2012, jest dobra, tylko wkurza mnie trochę , że jak chcę szyć do tyłu to muszę trzymać przycisk.
milutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,082
Dołączył: pią, 23 maj 08 - 01:32
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 19,969




post wto, 07 sie 2012 - 11:31
Post #7

To może do bębenka źle wkładasz szpulkę?

Singer to dobra firma, ja odkupiłam od my maszynę Łucznik Maryla 2012, jest dobra, tylko wkurza mnie trochę , że jak chcę szyć do tyłu to muszę trzymać przycisk.

--------------------
asiam23
wto, 07 sie 2012 - 11:43
CYTAT(milutka @ Tue, 07 Aug 2012 - 11:31) *
To może do bębenka źle wkładasz szpulkę?

Singer to dobra firma, ja odkupiłam od my maszynę Łucznik Maryla 2012, jest dobra, tylko wkurza mnie trochę , że jak chcę szyć do tyłu to muszę trzymać przycisk.



Wlasnie tak mysle, ze w tym jest problem. Pokombinuje jeszcze dzis jak mi sie nie uda to ta sprzedam i kupie sobie tego Singera dla poczatkujacych, wlasnie w nim sie latwo nadziewa nitke. Mam nadzieje, ze instrukcja bedzie czytelniejsza i uda mi sie uruchomic.
Przy dziecku zawsze jest cos do szycia i szybko mi sie zwroci. Bo u nas koszt wszycia jednego zamka to 10 funtow.
asiam23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 692
Dołączył: pią, 20 lut 09 - 15:31
Skąd: cardiff
Nr użytkownika: 25,608

GG:


post wto, 07 sie 2012 - 11:43
Post #8

CYTAT(milutka @ Tue, 07 Aug 2012 - 11:31) *
To może do bębenka źle wkładasz szpulkę?

Singer to dobra firma, ja odkupiłam od my maszynę Łucznik Maryla 2012, jest dobra, tylko wkurza mnie trochę , że jak chcę szyć do tyłu to muszę trzymać przycisk.



Wlasnie tak mysle, ze w tym jest problem. Pokombinuje jeszcze dzis jak mi sie nie uda to ta sprzedam i kupie sobie tego Singera dla poczatkujacych, wlasnie w nim sie latwo nadziewa nitke. Mam nadzieje, ze instrukcja bedzie czytelniejsza i uda mi sie uruchomic.
Przy dziecku zawsze jest cos do szycia i szybko mi sie zwroci. Bo u nas koszt wszycia jednego zamka to 10 funtow.

--------------------



Abotak
wto, 07 sie 2012 - 12:12
Asiu, nie wiem czy to problem techniki czy tej konkretnej maszyny, ale kiedy swoja kupowalam, wszyscy wokol zorientowani w temacie przestrzegali mnie ze nic ponizej L100 nie nadaje sie do uzytku bo to glownie gadzety maszynopodobne
A naprawde sensowne maszyny nawet takie dla poczatkujacych to wydatek rzedu 200L+

Ja swoja kupowalam w sklepie online. Niestety, nie pamietam teraz nazwy ( moge poszukac jesli chcesz- jakis duzy sklep stacjonarny z siedziba w Londynie bodajze ale zamowienie przez i-net)
Byla b dobra oferta z corocznym serwisem gratis i wieloma innymi dodatkami, 5letnia gwarancja, gadzetami typu zestaw dobrych nozyczek itd
Mieli akurat letnia wyprzedaz wiec zaplacilam cos ok 100-150L taniej. I naprawde nie moge narzekac.
Nabyta 2 czy 3 l temu i uzywam dosc regularnie.
Acha, mialam wczesniej troche pojecie o szyciu ale obsluga jest tak intuicyjna ze podejrzewam ze i bez tego by nie bylo problemu.
W pakiecie byla zalaczona instrukcja i DVD z podstawami. Ani do jednego anio do drugiego jeszcze nie zajrzalam bo nie bylo potrzeby.
Fakt, ze wczesniej poczytalam opinie o tym konkretynym modelu i sie nie zawiodlam poki co. Szylam na niej nawet skore.

Ten post edytował Bogusia123456 wto, 07 sie 2012 - 12:23
Abotak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,963
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 11:18
Nr użytkownika: 162




post wto, 07 sie 2012 - 12:12
Post #9

Asiu, nie wiem czy to problem techniki czy tej konkretnej maszyny, ale kiedy swoja kupowalam, wszyscy wokol zorientowani w temacie przestrzegali mnie ze nic ponizej L100 nie nadaje sie do uzytku bo to glownie gadzety maszynopodobne
A naprawde sensowne maszyny nawet takie dla poczatkujacych to wydatek rzedu 200L+

Ja swoja kupowalam w sklepie online. Niestety, nie pamietam teraz nazwy ( moge poszukac jesli chcesz- jakis duzy sklep stacjonarny z siedziba w Londynie bodajze ale zamowienie przez i-net)
Byla b dobra oferta z corocznym serwisem gratis i wieloma innymi dodatkami, 5letnia gwarancja, gadzetami typu zestaw dobrych nozyczek itd
Mieli akurat letnia wyprzedaz wiec zaplacilam cos ok 100-150L taniej. I naprawde nie moge narzekac.
Nabyta 2 czy 3 l temu i uzywam dosc regularnie.
Acha, mialam wczesniej troche pojecie o szyciu ale obsluga jest tak intuicyjna ze podejrzewam ze i bez tego by nie bylo problemu.
W pakiecie byla zalaczona instrukcja i DVD z podstawami. Ani do jednego anio do drugiego jeszcze nie zajrzalam bo nie bylo potrzeby.
Fakt, ze wczesniej poczytalam opinie o tym konkretynym modelu i sie nie zawiodlam poki co. Szylam na niej nawet skore.
asiam23
wto, 07 sie 2012 - 12:57
Bogusia to mi teraz namieszalas icon_smile.gif.
Jakbys mogla mi podac nazwe sklepu i tej maszyny bylabym wdzieczna moze znajde cos akurat w przedziale finansowym, ktory akurat posiadam.
No wlasnie czytalam o tych Singerach, ze dobre sa, znalazlam jakies filmiki instruktazowe na youtube a chyba je wszystkie podobnie sie obsluguje tylko roznia funkcjami.
Chcialabym na poczatek jakas prosta do nauki wszywania zamkow, zszywania jakis ozdobek, podwijania rzeczy.
asiam23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 692
Dołączył: pią, 20 lut 09 - 15:31
Skąd: cardiff
Nr użytkownika: 25,608

GG:


post wto, 07 sie 2012 - 12:57
Post #10

Bogusia to mi teraz namieszalas icon_smile.gif.
Jakbys mogla mi podac nazwe sklepu i tej maszyny bylabym wdzieczna moze znajde cos akurat w przedziale finansowym, ktory akurat posiadam.
No wlasnie czytalam o tych Singerach, ze dobre sa, znalazlam jakies filmiki instruktazowe na youtube a chyba je wszystkie podobnie sie obsluguje tylko roznia funkcjami.
Chcialabym na poczatek jakas prosta do nauki wszywania zamkow, zszywania jakis ozdobek, podwijania rzeczy.


--------------------



Abotak
wto, 07 sie 2012 - 13:32
Asiu, w tym sklepie
https://www.sewingmachinediscount.co.uk/

Model sprawdze pozniej bo mi dziecie wyrosniete przysnelo na kolanach 03.gif

No podejrzewam ze namieszalam, ale czasem warto poczekac, odlozyc i kupic cos porzadnego niz sie meczyc i wyrzucic pieniadze w bloto.
Moja nawet nie byla strasznie droga w efekcie. Ponizej 200 po wszystkich promocjach ( mieli wtedy jeszcze dodatkowo chyba iles %)
Wczesniej mialam starsze modele, uzywane. Niby porzadne nie do zdarcia, ale jednak zdecydowanie mniej intuicyjne
I kiedy cos nie tak, to najwyzej mozna do warsztatu. A tam kazdy przeglad to min 30L
Naprawa duzo drozej. Serwis ok 90L
Nie mowiac o tym ze na tej jak po masle a poprzednie prawie mnie do szycia zniechecily dozywotnie.
No i te nowsze sa po czesci czy w calosci elektroniczne. 5letnia gwarancja i darmowy serwis to tez blogoslawienstwo. Nie musisz sie martwic ze cos nie tak to trzeba w warsztacie na dzien dobry wybulic czy ze wymysla Ci jakies nieistniejace usterki.
Abotak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,963
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 11:18
Nr użytkownika: 162




post wto, 07 sie 2012 - 13:32
Post #11

Asiu, w tym sklepie
https://www.sewingmachinediscount.co.uk/

Model sprawdze pozniej bo mi dziecie wyrosniete przysnelo na kolanach 03.gif

No podejrzewam ze namieszalam, ale czasem warto poczekac, odlozyc i kupic cos porzadnego niz sie meczyc i wyrzucic pieniadze w bloto.
Moja nawet nie byla strasznie droga w efekcie. Ponizej 200 po wszystkich promocjach ( mieli wtedy jeszcze dodatkowo chyba iles %)
Wczesniej mialam starsze modele, uzywane. Niby porzadne nie do zdarcia, ale jednak zdecydowanie mniej intuicyjne
I kiedy cos nie tak, to najwyzej mozna do warsztatu. A tam kazdy przeglad to min 30L
Naprawa duzo drozej. Serwis ok 90L
Nie mowiac o tym ze na tej jak po masle a poprzednie prawie mnie do szycia zniechecily dozywotnie.
No i te nowsze sa po czesci czy w calosci elektroniczne. 5letnia gwarancja i darmowy serwis to tez blogoslawienstwo. Nie musisz sie martwic ze cos nie tak to trzeba w warsztacie na dzien dobry wybulic czy ze wymysla Ci jakies nieistniejace usterki.
Abotak
wto, 07 sie 2012 - 13:51
Brother BC-2100

ten konkretny ( widze ze nadal w sprzedazy i cieszy sie dobra opinia)
https://www.amazon.co.uk/Brother-BC-2100-BC...0284&sr=8-1
Abotak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,963
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 11:18
Nr użytkownika: 162




post wto, 07 sie 2012 - 13:51
Post #12

Brother BC-2100

ten konkretny ( widze ze nadal w sprzedazy i cieszy sie dobra opinia)
https://www.amazon.co.uk/Brother-BC-2100-BC...0284&sr=8-1
asiam23
wto, 07 sie 2012 - 14:10
Dziekuje bardzo. Zaintrygowal mnie ten manual na dvd.
Tamta maszyna fakt koszt kolo 50 L ale z tego co wyczytalam na forach wadliwa, wlasnie nie chce szyc sciegow.

Bogusiu a moge Cie pomeczyc i pomoglabys mi wybrac?? Wlasnie patrze sobie i powoli znajduje swoje typy.
asiam23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 692
Dołączył: pią, 20 lut 09 - 15:31
Skąd: cardiff
Nr użytkownika: 25,608

GG:


post wto, 07 sie 2012 - 14:10
Post #13

Dziekuje bardzo. Zaintrygowal mnie ten manual na dvd.
Tamta maszyna fakt koszt kolo 50 L ale z tego co wyczytalam na forach wadliwa, wlasnie nie chce szyc sciegow.

Bogusiu a moge Cie pomeczyc i pomoglabys mi wybrac?? Wlasnie patrze sobie i powoli znajduje swoje typy.

--------------------



Abotak
wto, 07 sie 2012 - 15:02
CYTAT(asiam23 @ Tue, 07 Aug 2012 - 13:10) *
Bogusiu a moge Cie pomeczyc i pomoglabys mi wybrac?? Wlasnie patrze sobie i powoli znajduje swoje typy.


a mecz na zdrowie icon_biggrin.gif

Najlepsza metoda to chyba znalezienie sprawdzonego modelu na Which`u ( ten moj wlasnie stamtad) i pozniej porownanie cen w i-necie.

Wspomniany sklep ma sporo naprawde tanich a dobrych bo m in modele ex-display czyli na wystawie staly, stad nizsza cena.
Poza tym swietna ponic obsluga klienta ( na szczescie nie mialam potrzeby korzystac ale dostawa byla b szybka. Niektore modele z 15letnia gwarancja.

No ale to tez nie jedyny i nie wszystko maja. Np widze ze tej mojej juz nie ma

Mam konto na which`u, jesli chcesz to zajrze i zobacze co z takich na podstawowe potrzeby polecaja ( oni przeprowadzaja niezaleznie testy techniczne)
Abotak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,963
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 11:18
Nr użytkownika: 162




post wto, 07 sie 2012 - 15:02
Post #14

CYTAT(asiam23 @ Tue, 07 Aug 2012 - 13:10) *
Bogusiu a moge Cie pomeczyc i pomoglabys mi wybrac?? Wlasnie patrze sobie i powoli znajduje swoje typy.


a mecz na zdrowie icon_biggrin.gif

Najlepsza metoda to chyba znalezienie sprawdzonego modelu na Which`u ( ten moj wlasnie stamtad) i pozniej porownanie cen w i-necie.

Wspomniany sklep ma sporo naprawde tanich a dobrych bo m in modele ex-display czyli na wystawie staly, stad nizsza cena.
Poza tym swietna ponic obsluga klienta ( na szczescie nie mialam potrzeby korzystac ale dostawa byla b szybka. Niektore modele z 15letnia gwarancja.

No ale to tez nie jedyny i nie wszystko maja. Np widze ze tej mojej juz nie ma

Mam konto na which`u, jesli chcesz to zajrze i zobacze co z takich na podstawowe potrzeby polecaja ( oni przeprowadzaja niezaleznie testy techniczne)
Abotak
wto, 07 sie 2012 - 15:38
z which`a tak na szybko ich 2 best buys

nieodmiennie
Brother BC-2100 czyli ww. Najnizsza cena teraz 169L
Janome Sewist 525s -199L



osobiscie, polecam te pierwsza icon_biggrin.gif
Rowneiz dlatego ze skomputeryzowana.
Nie musisz sie o nic marwic( ustawienia znaczy)
I DVD podobno rewelacyjne ( z tego co pisza bo moje jeszcze nie otwarte icon_wink.gif )

Jesli chcesz, przesle Ci caly werdykt na pw bo nie wiem czy powinnam publikowac

Janome sa tez niezle .
W Pl akurat Singer jest znany, ale na tle amerykanskich i japonskich nie wypada znowu az tak dobrze

Ten post edytował Bogusia123456 wto, 07 sie 2012 - 15:39
Abotak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,963
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 11:18
Nr użytkownika: 162




post wto, 07 sie 2012 - 15:38
Post #15

z which`a tak na szybko ich 2 best buys

nieodmiennie
Brother BC-2100 czyli ww. Najnizsza cena teraz 169L
Janome Sewist 525s -199L



osobiscie, polecam te pierwsza icon_biggrin.gif
Rowneiz dlatego ze skomputeryzowana.
Nie musisz sie o nic marwic( ustawienia znaczy)
I DVD podobno rewelacyjne ( z tego co pisza bo moje jeszcze nie otwarte icon_wink.gif )

Jesli chcesz, przesle Ci caly werdykt na pw bo nie wiem czy powinnam publikowac

Janome sa tez niezle .
W Pl akurat Singer jest znany, ale na tle amerykanskich i japonskich nie wypada znowu az tak dobrze
asiam23
wto, 07 sie 2012 - 15:39
CYTAT(Bogusia123456 @ Tue, 07 Aug 2012 - 13:51) *
Brother BC-2100

ten konkretny ( widze ze nadal w sprzedazy i cieszy sie dobra opinia)
https://www.amazon.co.uk/Brother-BC-2100-BC...0284&sr=8-1



Dziekuje Ci bardzo. Ta jednak jest zdecydowanie za droga. Chociaz rowniez czytalam o niej wiele pozytywow. WIesz chodzi mi o to, ze uruchomie ja, i ze faktycznie bede szyla a nie bedzie lezala w kacie. Potem z biegiem czasu zawsze moge kupic sobie porzadna.
Zastanawiam sie nad ta https://www.sewingmachinediscount.co.uk/pro...e-threader.html,
https://www.sewingmachinediscount.co.uk/pro...buttonhole.html albo https://www.ebay.co.uk/itm/170859773332?_trksid=p5197.c0.m619.
I sama nie wiem icon_sad.gif.
asiam23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 692
Dołączył: pią, 20 lut 09 - 15:31
Skąd: cardiff
Nr użytkownika: 25,608

GG:


post wto, 07 sie 2012 - 15:39
Post #16

CYTAT(Bogusia123456 @ Tue, 07 Aug 2012 - 13:51) *
Brother BC-2100

ten konkretny ( widze ze nadal w sprzedazy i cieszy sie dobra opinia)
https://www.amazon.co.uk/Brother-BC-2100-BC...0284&sr=8-1



Dziekuje Ci bardzo. Ta jednak jest zdecydowanie za droga. Chociaz rowniez czytalam o niej wiele pozytywow. WIesz chodzi mi o to, ze uruchomie ja, i ze faktycznie bede szyla a nie bedzie lezala w kacie. Potem z biegiem czasu zawsze moge kupic sobie porzadna.
Zastanawiam sie nad ta https://www.sewingmachinediscount.co.uk/pro...e-threader.html,
https://www.sewingmachinediscount.co.uk/pro...buttonhole.html albo https://www.ebay.co.uk/itm/170859773332?_trksid=p5197.c0.m619.
I sama nie wiem icon_sad.gif.

--------------------



Abotak
wto, 07 sie 2012 - 15:46

Zastanawiam sie nad ta https://www.sewingmachinediscount.co.uk/pro...e-threader.html,
https://www.sewingmachinediscount.co.uk/pro...buttonhole.html albo https://www.ebay.co.uk/itm/170859773332?_trksid=p5197.c0.m619.
I sama nie wiem icon_sad.gif.
[/quote]


tez sie jej wlasnie przygladalam, ale which jej nie ma i zero opinii ( bo to chyba Cooper`s own icon_wink.gif )
zaleta spora ze ma 15letnia gwarancje. No i zawsze maja miesieczny okres probny wiec jesli Ci nie podejdzie, mozesz bez niczego zwrocic
Tez wyglada na to ze koncowka linii( 2 ostatnie?) i w zw z tym spora obnizka z pierwotnej ceny prawie 300L
No i mozesz na raty bez dodatkowego oprocentowania bodajze(?)

Wada ze nic o niej nie wiadomo w sensie od innych uzytkownikow, ale moze i warto zaryzykowac...?
Abotak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,963
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 11:18
Nr użytkownika: 162




post wto, 07 sie 2012 - 15:46
Post #17


Zastanawiam sie nad ta https://www.sewingmachinediscount.co.uk/pro...e-threader.html,
https://www.sewingmachinediscount.co.uk/pro...buttonhole.html albo https://www.ebay.co.uk/itm/170859773332?_trksid=p5197.c0.m619.
I sama nie wiem icon_sad.gif.
[/quote]


tez sie jej wlasnie przygladalam, ale which jej nie ma i zero opinii ( bo to chyba Cooper`s own icon_wink.gif )
zaleta spora ze ma 15letnia gwarancje. No i zawsze maja miesieczny okres probny wiec jesli Ci nie podejdzie, mozesz bez niczego zwrocic
Tez wyglada na to ze koncowka linii( 2 ostatnie?) i w zw z tym spora obnizka z pierwotnej ceny prawie 300L
No i mozesz na raty bez dodatkowego oprocentowania bodajze(?)

Wada ze nic o niej nie wiadomo w sensie od innych uzytkownikow, ale moze i warto zaryzykowac...?
Abotak
wto, 07 sie 2012 - 15:47
o, jest i na amazon, ale tez bez opinii
https://www.amazon.co.uk/Cooper-Pro-Auto-Ne...r/dp/B00801LXVG

tu natomiast jedna b krytyczna i jedna bdb icon_wink.gif
https://reviews.idealworld.tv/7724-en_gb/174499/reviews.htm
Abotak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,963
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 11:18
Nr użytkownika: 162




post wto, 07 sie 2012 - 15:47
Post #18

o, jest i na amazon, ale tez bez opinii
https://www.amazon.co.uk/Cooper-Pro-Auto-Ne...r/dp/B00801LXVG

tu natomiast jedna b krytyczna i jedna bdb icon_wink.gif
https://reviews.idealworld.tv/7724-en_gb/174499/reviews.htm
Abotak
wto, 07 sie 2012 - 15:53
na whichu jej nie ma
natomiast ich oceny, niestety, wprost proporcjonalne do cen. Brother w cenie ok 80L wypadl bardzo zle
Ta John Lewis w miare i latwa w obsludze dla poczatkujacych ale troche drozsza (129L)
John Lewis JL125
Abotak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,963
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 11:18
Nr użytkownika: 162




post wto, 07 sie 2012 - 15:53
Post #19

na whichu jej nie ma
natomiast ich oceny, niestety, wprost proporcjonalne do cen. Brother w cenie ok 80L wypadl bardzo zle
Ta John Lewis w miare i latwa w obsludze dla poczatkujacych ale troche drozsza (129L)
John Lewis JL125
asiam23
wto, 07 sie 2012 - 15:55
CYTAT(Bogusia123456 @ Tue, 07 Aug 2012 - 15:47) *
o, jest i na amazon, ale tez bez opinii
https://www.amazon.co.uk/Cooper-Pro-Auto-Ne...r/dp/B00801LXVG

tu natomiast jedna b krytyczna i jedna bdb icon_wink.gif
https://reviews.idealworld.tv/7724-en_gb/174499/reviews.htm


No wlasnie plus darmowe serwisy i discount no i ponoc czytelna obrazkowa instrukcja. Z drugiej strony Singer w razie czego ma sporo filmow na you tube. I sprawdzona firma. Chociaz tamta ma z kolei automatyczne nadziewanie igiel czyli juz nie musze sie martwic czemu szyc nie chce.

Bogusiu, ktora obstawiasz?
asiam23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 692
Dołączył: pią, 20 lut 09 - 15:31
Skąd: cardiff
Nr użytkownika: 25,608

GG:


post wto, 07 sie 2012 - 15:55
Post #20

CYTAT(Bogusia123456 @ Tue, 07 Aug 2012 - 15:47) *
o, jest i na amazon, ale tez bez opinii
https://www.amazon.co.uk/Cooper-Pro-Auto-Ne...r/dp/B00801LXVG

tu natomiast jedna b krytyczna i jedna bdb icon_wink.gif
https://reviews.idealworld.tv/7724-en_gb/174499/reviews.htm


No wlasnie plus darmowe serwisy i discount no i ponoc czytelna obrazkowa instrukcja. Z drugiej strony Singer w razie czego ma sporo filmow na you tube. I sprawdzona firma. Chociaz tamta ma z kolei automatyczne nadziewanie igiel czyli juz nie musze sie martwic czemu szyc nie chce.

Bogusiu, ktora obstawiasz?

--------------------



> Help mam maszyne do szycia i nie umiem jej uruchomic
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 05:40
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama