Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Nie mam serca odstawić cycusia

> 
aisha1111
nie, 24 kwi 2011 - 10:06
niuńka nie odchudzaj się tak ostro jak karmisz. kiedy to robisz do mleka przenikają ciała ketonowe, które są szkodliwe dla dziecka. jak już chcesz schudnąć to nie na takim niskim limicie. ustaw sobie chociaż te 1300 - 1500 kcl. pozwoli ci to chudnąć w zdrowym tempie, tak z pół kilo tygodniowo.ja też idę na 1300 po świętach, bo się przeraziłam moją wagą. nie chcę natomiast przestać karmić ze względu na to, że chcę ładnie wyglądać - co się odwlecze to nie uciecze, jeszcze będziemy ładnie wyglądać icon_smile.gif a odstawianie od cyca tylko dlatego, że che się szybciej dietę zacząć to IMO jest trochę hm... egoistyczne.

teściową się nie przejmuj. to nie ona chodzi za rękę z twoim mężem, a facet na pewno nie pokochał ciebie za to jak wyglądasz, tylko jaka jesteś (raczej nie wziąłby ślubu z tępą laską), i na pewno nie jest sprawa teściowej jak jej syn prezentuje się z żoną. to on dokonał wyboru. ps. ja tez mam taka u*****liwą teściową, więc znam ten ból jak tos ci z butami w życie włazi 21.gif

a te tabletki nazywają się cezarnette - moja sister je brała jak karmiła i wiem, że wtedy nawet schudła - ze 103 zeszła na 80 w rok.

edit. a propos antykoncepcji znalazłam takie coś
https://www.maluchy.pl/artykul/119

Ten post edytował aisha1111 nie, 24 kwi 2011 - 10:07
aisha1111


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,292
Dołączył: nie, 19 wrz 10 - 11:43
SkÄ…d: z krainy deszczu
Nr użytkownika: 34,334




post nie, 24 kwi 2011 - 10:06
Post #21

niuńka nie odchudzaj się tak ostro jak karmisz. kiedy to robisz do mleka przenikają ciała ketonowe, które są szkodliwe dla dziecka. jak już chcesz schudnąć to nie na takim niskim limicie. ustaw sobie chociaż te 1300 - 1500 kcl. pozwoli ci to chudnąć w zdrowym tempie, tak z pół kilo tygodniowo.ja też idę na 1300 po świętach, bo się przeraziłam moją wagą. nie chcę natomiast przestać karmić ze względu na to, że chcę ładnie wyglądać - co się odwlecze to nie uciecze, jeszcze będziemy ładnie wyglądać icon_smile.gif a odstawianie od cyca tylko dlatego, że che się szybciej dietę zacząć to IMO jest trochę hm... egoistyczne.

teściową się nie przejmuj. to nie ona chodzi za rękę z twoim mężem, a facet na pewno nie pokochał ciebie za to jak wyglądasz, tylko jaka jesteś (raczej nie wziąłby ślubu z tępą laską), i na pewno nie jest sprawa teściowej jak jej syn prezentuje się z żoną. to on dokonał wyboru. ps. ja tez mam taka u*****liwą teściową, więc znam ten ból jak tos ci z butami w życie włazi 21.gif

a te tabletki nazywają się cezarnette - moja sister je brała jak karmiła i wiem, że wtedy nawet schudła - ze 103 zeszła na 80 w rok.

edit. a propos antykoncepcji znalazłam takie coś
https://www.maluchy.pl/artykul/119

--------------------
Kruszynek 21 marca 2008 (8 tc)



aniakuleczka
nie, 24 kwi 2011 - 15:36
Niuńka, znajdź mnie na forum dieta.pl icon_smile.gif jestem pod tym samym nickiem,
ja Ciebie nie mogę znaleźć
aniakuleczka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 3,484
Dołączył: pon, 23 sie 10 - 22:47
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 34,112




post nie, 24 kwi 2011 - 15:36
Post #22

Niuńka, znajdź mnie na forum dieta.pl icon_smile.gif jestem pod tym samym nickiem,
ja Ciebie nie mogę znaleźć

--------------------


Fajnie być mamą,
tylko po kim ona jest taka uparta? :)
> Nie mam serca odstawić cycusia
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 14:53
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama