Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

Styczeń - Luty :)

> 
Villi
śro, 19 sty 2005 - 16:31
Ponieważ w wątku Kto jeszcze wypowiadają się i te starające i te które chciałyby w przyszłości i te które już są w ciąży icon_biggrin.gif Więc zakładam nowy, konkretnie dla tych które dziecko chcą JUŻ (no ewentualnie poczekają te 9 miesięcy na pojawienie się nowego człowieka na świecie icon_wink.gif )

To kto jeszcze się stara teraz i ewentualnie będzie mnie pocieszał w okolicach 20 lutego... bo cuś już nadzieję tracę???
Mam ciągoty ostatnio do porządkowania i systematyzowania i to przez to ten wątek icon_biggrin.gif

pozdrawiam
Villi
Villi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,630
Dołączył: czw, 24 kwi 03 - 12:07
Nr użytkownika: 630

GG:


post śro, 19 sty 2005 - 16:31
Post #1

Ponieważ w wątku Kto jeszcze wypowiadają się i te starające i te które chciałyby w przyszłości i te które już są w ciąży icon_biggrin.gif Więc zakładam nowy, konkretnie dla tych które dziecko chcą JUŻ (no ewentualnie poczekają te 9 miesięcy na pojawienie się nowego człowieka na świecie icon_wink.gif )

To kto jeszcze się stara teraz i ewentualnie będzie mnie pocieszał w okolicach 20 lutego... bo cuś już nadzieję tracę???
Mam ciągoty ostatnio do porządkowania i systematyzowania i to przez to ten wątek icon_biggrin.gif

pozdrawiam
Villi

--------------------
If you can't be a good example -- then you'll just have to be a horrible warning.
amania
śro, 19 sty 2005 - 16:36
Ponieważ jestem coraz bardziej ociężała, to chcę JUŻ icon_lol.gif

A Ty się przecież miałaś zająć czym innym icon_twisted.gif
Niereformowalna jesteś...
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post śro, 19 sty 2005 - 16:36
Post #2

Ponieważ jestem coraz bardziej ociężała, to chcę JUŻ icon_lol.gif

A Ty się przecież miałaś zająć czym innym icon_twisted.gif
Niereformowalna jesteś...

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
anonimowy

Go??







post czw, 20 sty 2005 - 13:23
Post #3

Villi, jeśli o mnie chodzi to nawet styczeń luty 2004, bo mniej więcej od tego czasu czekam na cud.
anonimowy

Go??







post czw, 20 sty 2005 - 13:26
Post #4

Coś mnie wylogowało, to byłam ja.
lyszka
czw, 20 sty 2005 - 14:13
Villi mam nadzieję, że mój małżonek już w tym miesiącu nie stchórzy i w końcu się "przełamie", ale jak wszystko pójdzie dobrze to zapisuję się do klubu testujących icon_biggrin.gif .
Pozdrawiam
Lyszka.
lyszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 470
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 13:48
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 294




post czw, 20 sty 2005 - 14:13
Post #5

Villi mam nadzieję, że mój małżonek już w tym miesiącu nie stchórzy i w końcu się "przełamie", ale jak wszystko pójdzie dobrze to zapisuję się do klubu testujących icon_biggrin.gif .
Pozdrawiam
Lyszka.

--------------------
Lyszka oraz Patyk (28.09.2001r.) i
[img][IMG]https://lilypie.com/pic/061025/Mioy.jpg[/img]user posted image
Mateuszek (25.09.2005r.)
[img][IMG]https://lilypie.com/pic/061025/pb46.jpg[/img]user posted image
sdw
czw, 20 sty 2005 - 15:44
CYTAT(Anonymous)
Coś mnie wylogowało, to byłam ja.



Dobre, dobre Ktosiu wink.gif icon_lol.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
Skąd: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post czw, 20 sty 2005 - 15:44
Post #6

CYTAT(Anonymous)
Coś mnie wylogowało, to byłam ja.



Dobre, dobre Ktosiu wink.gif icon_lol.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
Ulinka
czw, 20 sty 2005 - 19:21
Ja też, ja też bardzo bym chciała i dopisuję się do listy "testujących" może nawet już w tym tygodniu icon_razz.gif icon_lol.gif icon_biggrin.gif
Ulinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,479
Dołączył: sob, 08 sty 05 - 14:21
Skąd: z nad morza
Nr użytkownika: 2,505

GG:


post czw, 20 sty 2005 - 19:21
Post #7

Ja też, ja też bardzo bym chciała i dopisuję się do listy "testujących" może nawet już w tym tygodniu icon_razz.gif icon_lol.gif icon_biggrin.gif
lyszka
pią, 21 sty 2005 - 10:43
CYTAT(Ulinka)
Ja też, ja też bardzo bym chciała i dopisuję się do listy "testujących" może nawet już w tym tygodniu icon_razz.gif  :lol:  :D


Ojej, ja to jeszcze muszę "zrobić" i testować to ja bedę dopiero za miesiąc icon_biggrin.gif , chociaż @ powinna dzisiaj lub jutro do mnie przyjść, a jakoś nie czuję typowych objawów.......
Zobaczymy, zobaczymy....bo w 10dc było...hmmm.....a potem mąż wieczorami zaczął czytac książkę icon_twisted.gif w drugim pokoju...i już nic nie było przez tydzień......
Trzymam kciuki
Lyszka.
lyszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 470
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 13:48
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 294




post pią, 21 sty 2005 - 10:43
Post #8

CYTAT(Ulinka)
Ja też, ja też bardzo bym chciała i dopisuję się do listy "testujących" może nawet już w tym tygodniu icon_razz.gif  :lol:  :D


Ojej, ja to jeszcze muszę "zrobić" i testować to ja bedę dopiero za miesiąc icon_biggrin.gif , chociaż @ powinna dzisiaj lub jutro do mnie przyjść, a jakoś nie czuję typowych objawów.......
Zobaczymy, zobaczymy....bo w 10dc było...hmmm.....a potem mąż wieczorami zaczął czytac książkę icon_twisted.gif w drugim pokoju...i już nic nie było przez tydzień......
Trzymam kciuki
Lyszka.

--------------------
Lyszka oraz Patyk (28.09.2001r.) i
[img][IMG]https://lilypie.com/pic/061025/Mioy.jpg[/img]user posted image
Mateuszek (25.09.2005r.)
[img][IMG]https://lilypie.com/pic/061025/pb46.jpg[/img]user posted image
anonimowy

Go??







post pią, 21 sty 2005 - 10:55
Post #9

Violontela, ktoś to Salma, nie wiem czemu wpisuje mnie jako gość, coś miałam ostatnio grzebane przy komputerze i może dlatego.
anonimowy

Go??







post pią, 21 sty 2005 - 11:11
Post #10

Mam nadzieję, że już wszystko dobrze z tym logowaniem ale musiałam się od nowa rejestrować.
sdw
pią, 21 sty 2005 - 14:09
CYTAT(Anonymous)
Mam nadzieję, że już wszystko dobrze z tym logowaniem ale musiałam się od nowa rejestrować.



Nie jest dobrze icon_wink.gif icon_lol.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
Skąd: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post pią, 21 sty 2005 - 14:09
Post #11

CYTAT(Anonymous)
Mam nadzieję, że już wszystko dobrze z tym logowaniem ale musiałam się od nowa rejestrować.



Nie jest dobrze icon_wink.gif icon_lol.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
Salma2
pią, 21 sty 2005 - 14:28
Teraz już ok ale musiałam na nowo rejestrować.
Salma2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: pią, 21 sty 05 - 11:09
Nr użytkownika: 2,566




post pią, 21 sty 2005 - 14:28
Post #12

Teraz już ok ale musiałam na nowo rejestrować.
Ulinka
pią, 21 sty 2005 - 15:47
Ja to od pewnego czasu męcze mojego męża nawet dwa razy dziennie icon_redface.gif , ale wiecie co ja to chyba za bardzo pragne tego dziecka i boję się ,że nic z tego nie wyjdzie. No ale jak na razie to staramy się bardzo intensywnie icon_lol.gif icon_biggrin.gif 02.gif
Ulinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,479
Dołączył: sob, 08 sty 05 - 14:21
Skąd: z nad morza
Nr użytkownika: 2,505

GG:


post pią, 21 sty 2005 - 15:47
Post #13

Ja to od pewnego czasu męcze mojego męża nawet dwa razy dziennie icon_redface.gif , ale wiecie co ja to chyba za bardzo pragne tego dziecka i boję się ,że nic z tego nie wyjdzie. No ale jak na razie to staramy się bardzo intensywnie icon_lol.gif icon_biggrin.gif 02.gif
lisboa
śro, 26 sty 2005 - 19:37
no ja ZNOWU bede testowac na poczatku lutego. Ostatnio zaczelam miec nadzieje - 2 dni obsuwy, nawet test ciazowy kupilam i... nie bylo co sprawdzac... icon_sad.gif
lisboa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 71
Dołączył: wto, 07 wrz 04 - 15:39
Nr użytkownika: 2,073




post śro, 26 sty 2005 - 19:37
Post #14

no ja ZNOWU bede testowac na poczatku lutego. Ostatnio zaczelam miec nadzieje - 2 dni obsuwy, nawet test ciazowy kupilam i... nie bylo co sprawdzac... icon_sad.gif
Trusia
czw, 27 sty 2005 - 09:01
Nooo, mnie się z tych chęci i nerwów wszystko rozregulowało i teraz miałam 5 dni obsuwu :/ i figa...
Trusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 853
Dołączył: śro, 29 gru 04 - 10:05
Skąd: Białystok (kiedyś), Mielec (teraz)
Nr użytkownika: 2,462

GG:


post czw, 27 sty 2005 - 09:01
Post #15

Nooo, mnie się z tych chęci i nerwów wszystko rozregulowało i teraz miałam 5 dni obsuwu :/ i figa...

--------------------
It might look like I'm doing nothing, but at the cellular level I'm really quite busy.
lyszka
czw, 27 sty 2005 - 09:57
A ja nie wiem jak mam to napisać, bo jeszcze nie wierzę icon_eek.gif , ale mam 2 (słownie : dwie) KRECHY!!!!!
Jestem w totalnym szoku, bo przecież w tym miesiącu prawie nic nie robiliśmy.....tylko ten jeden raz na początku cyklu.....
Wczoraj zrobiłam test i sa dwie kreski......
A teraz strasznie się boję, bo w lipcu poroniłam i nie chciałabym żeby to się powtórzyło....
Jutro idę do lekarza i zobaczymy co z tego wyjdzie.....
A mój mąż nie przyjmuje tego do wiadomości, bo stwierdził, że to niemożliwe, że on sobie wszystko wyliczył i że będę musiała się ostro tłumaczyć....
Ale wieczorem siedział przed komputerem i oglądał zdjęcia młodego jak był niemowlakiem....
Jejku trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze.....suwaczka jeszcze nie wstawiam, bo nie chcę zapeszać....
Pozdrawiam
Łyszka, która nie wie czy ma się cieszyć czy płakać...
Ps. A myślałam, że druga wpadka to już mi się nie przydaży....
A co najgorsze piłam alkohol na imieninach teściowej, potem teścia....
lyszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 470
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 13:48
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 294




post czw, 27 sty 2005 - 09:57
Post #16

A ja nie wiem jak mam to napisać, bo jeszcze nie wierzę icon_eek.gif , ale mam 2 (słownie : dwie) KRECHY!!!!!
Jestem w totalnym szoku, bo przecież w tym miesiącu prawie nic nie robiliśmy.....tylko ten jeden raz na początku cyklu.....
Wczoraj zrobiłam test i sa dwie kreski......
A teraz strasznie się boję, bo w lipcu poroniłam i nie chciałabym żeby to się powtórzyło....
Jutro idę do lekarza i zobaczymy co z tego wyjdzie.....
A mój mąż nie przyjmuje tego do wiadomości, bo stwierdził, że to niemożliwe, że on sobie wszystko wyliczył i że będę musiała się ostro tłumaczyć....
Ale wieczorem siedział przed komputerem i oglądał zdjęcia młodego jak był niemowlakiem....
Jejku trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze.....suwaczka jeszcze nie wstawiam, bo nie chcę zapeszać....
Pozdrawiam
Łyszka, która nie wie czy ma się cieszyć czy płakać...
Ps. A myślałam, że druga wpadka to już mi się nie przydaży....
A co najgorsze piłam alkohol na imieninach teściowej, potem teścia....

--------------------
Lyszka oraz Patyk (28.09.2001r.) i
[img][IMG]https://lilypie.com/pic/061025/Mioy.jpg[/img]user posted image
Mateuszek (25.09.2005r.)
[img][IMG]https://lilypie.com/pic/061025/pb46.jpg[/img]user posted image
lisboa
czw, 27 sty 2005 - 10:48
wiesz, Trusia, mnie sie wydaje,ze z tego calego myslenia, planowania i oczekiwania w ogole nie mialam owulacji, wiec raczej sobie nie robie nadziei... Co tu zrobic zeby nie myslec za bardzo o tym poczynaniu??? icon_cry.gif
lisboa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 71
Dołączył: wto, 07 wrz 04 - 15:39
Nr użytkownika: 2,073




post czw, 27 sty 2005 - 10:48
Post #17

wiesz, Trusia, mnie sie wydaje,ze z tego calego myslenia, planowania i oczekiwania w ogole nie mialam owulacji, wiec raczej sobie nie robie nadziei... Co tu zrobic zeby nie myslec za bardzo o tym poczynaniu??? icon_cry.gif
Ulinka
śro, 02 lut 2005 - 14:44
Witajcie głupio sie przyznać ale tak pragnę tej małej FASOLKI, że nie mam siły i odwagi zrobić test. Już sie zabieram od tygodnia ale jeśli będe miała jeszcze tydzień poślizgu to z pewnością go zrobie
Ulinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,479
Dołączył: sob, 08 sty 05 - 14:21
Skąd: z nad morza
Nr użytkownika: 2,505

GG:


post śro, 02 lut 2005 - 14:44
Post #18

Witajcie głupio sie przyznać ale tak pragnę tej małej FASOLKI, że nie mam siły i odwagi zrobić test. Już sie zabieram od tygodnia ale jeśli będe miała jeszcze tydzień poślizgu to z pewnością go zrobie
lyszka
śro, 02 lut 2005 - 15:05
Ulinka rób test i dołączaj na Wrzesień 2005 icon_smile.gif)).
I nie bój się, co ma być to będzie....
lyszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 470
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 13:48
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 294




post śro, 02 lut 2005 - 15:05
Post #19

Ulinka rób test i dołączaj na Wrzesień 2005 icon_smile.gif)).
I nie bój się, co ma być to będzie....

--------------------
Lyszka oraz Patyk (28.09.2001r.) i
[img][IMG]https://lilypie.com/pic/061025/Mioy.jpg[/img]user posted image
Mateuszek (25.09.2005r.)
[img][IMG]https://lilypie.com/pic/061025/pb46.jpg[/img]user posted image
Sun

Go??







post pią, 04 lut 2005 - 22:12
Post #20

Właśnie......... co ma być, to będzie........... To może ja jednak spróbuję? Ale i tak termin byłby na koniec października........ Gunia urodzona w maRcu, Matinek w czeRwcu, teraz miałby być paździeRnik? icon_wink.gif
> Styczeń - Luty :)
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 14:33
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama