Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna  

Styczeń - Luty :)

> 
Sun

Go??







post sob, 05 lut 2005 - 00:16
Post #21

Nie, jeszcze nie spróbuję. Tyle rzeczy nie zakończonych....... Mam nadzieję, że nie dostanę ciążowej obsesji. Może wkrótce... może kiedyś.......
Ulinka
sob, 05 lut 2005 - 16:14
Dzięki za rady właśnie dziś rano zrobiłam test i zobaczyłam wielkie DWI KRESKI...
To cudowne uczucie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Jestem teraz najszczęśliwszą kobietą pod słońcem.
Tylko teraz to chyba muszę zapisać sie na wontek wrześniowo- październikowy cooo.... icon_rolleyes.gif
Ulinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,479
Dołączył: sob, 08 sty 05 - 14:21
SkÄ…d: z nad morza
Nr użytkownika: 2,505

GG:


post sob, 05 lut 2005 - 16:14
Post #22

Dzięki za rady właśnie dziś rano zrobiłam test i zobaczyłam wielkie DWI KRESKI...
To cudowne uczucie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Jestem teraz najszczęśliwszą kobietą pod słońcem.
Tylko teraz to chyba muszę zapisać sie na wontek wrześniowo- październikowy cooo.... icon_rolleyes.gif
emce
sob, 05 lut 2005 - 21:35
Congratulations!!!!!! przytul.gif impreza.gif
emce


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,342
Dołączył: pon, 02 cze 03 - 13:06
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 793

GG:


post sob, 05 lut 2005 - 21:35
Post #23

Congratulations!!!!!! przytul.gif impreza.gif
lyszka
pon, 07 lut 2005 - 09:03
CYTAT(Ulinka)
Dzięki za rady właśnie dziś rano zrobiłam test i zobaczyłam wielkie DWI KRESKI...
To cudowne uczucie icon_biggrin.gif  :D  :D Jestem teraz najszczęśliwszÄ… kobietÄ… pod sÅ‚oÅ„cem.
Tylko teraz to chyba muszÄ™ zapisać sie na wontek wrzeÅ›niowo- październikowy cooo....  :roll:


Super, gratulacje.
A teraz dołączaj na wątek wrześniowy, tam jest ruch jak w "ulu" icon_biggrin.gif .
I rób prześliczny paseczek.
Sunna jakby co.... icon_cool.gif to zakładamy Pażdziernik 2005, bo ja mam właściwie termin na 1.10...
lyszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 470
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 13:48
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 294




post pon, 07 lut 2005 - 09:03
Post #24

CYTAT(Ulinka)
Dzięki za rady właśnie dziś rano zrobiłam test i zobaczyłam wielkie DWI KRESKI...
To cudowne uczucie icon_biggrin.gif  :D  :D Jestem teraz najszczęśliwszÄ… kobietÄ… pod sÅ‚oÅ„cem.
Tylko teraz to chyba muszÄ™ zapisać sie na wontek wrzeÅ›niowo- październikowy cooo....  :roll:


Super, gratulacje.
A teraz dołączaj na wątek wrześniowy, tam jest ruch jak w "ulu" icon_biggrin.gif .
I rób prześliczny paseczek.
Sunna jakby co.... icon_cool.gif to zakładamy Pażdziernik 2005, bo ja mam właściwie termin na 1.10...

--------------------
Lyszka oraz Patyk (28.09.2001r.) i
[img][IMG]https://lilypie.com/pic/061025/Mioy.jpg[/img]user posted image
Mateuszek (25.09.2005r.)
[img][IMG]https://lilypie.com/pic/061025/pb46.jpg[/img]user posted image
Sun

Go??







post wto, 08 lut 2005 - 12:49
Post #25

Eeeeeeeeeeh, lyszka............. chyba nie będzie (jeszcze!!!) "jakby co" bo mój małżonek zachowuje się ostatnio jak dziewica przed gwałtem.... icon_wink.gif Hyhy. Jakbyście nie miały ochoty na seks, powiedzcie facetowi, że chcecie mieć dziecko....... (najlepiej trzecie!!!!! icon_wink.gif ). Efekt murowany!!! icon_wink.gif

Ale tak naprawdę, to hamuję swoje chęci macierzyńskie ze względu na leki, jakie biorę icon_sad.gif Nigdy nie wiadomo jak mogłyby podziałać na dzidzię icon_sad.gif No, i powinnam pójść do gina, bo ostatnio byłam.........ekhm.......... temu!!!!! icon_wink.gif No. Ściskam Was i Wasze brzuszki!!!!!!!! icon_smile.gif

Sunna. nastawiona prokreacyjnie icon_wink.gif

P.S.
Ulinka - oczywiście gratulaaaaaaaaacje i wyrazy zazdrości... icon_wink.gif icon_smile.gif
lyszka
wto, 08 lut 2005 - 14:53
[quote="Sunna"]Eeeeeeeeeeh, lyszka............. chyba nie będzie (jeszcze!!!) "jakby co" bo mój małżonek zachowuje się ostatnio jak dziewica przed gwałtem.... icon_wink.gif Hyhy. Jakbyście nie miały ochoty na seks, powiedzcie facetowi, że chcecie mieć dziecko....... (najlepiej trzecie!!!!! icon_wink.gif ). Efekt murowany!!! icon_wink.gif

quote]

Mój w styczniu wychodził z sypialni jak jeszcze nawet nie zdążyłam nogi na niego założyć....hmmmm......dzielnie przetrzymał mój okres "płodny",
po czym okazało się, że spóźnia mi się miesiączka i że ten jeden jedyny raz w miesiącu w 9 dniu cyklu wystarczył żebym zaciążyła icon_smile.gif))
Åšmieszne, co???
A teraz biedak nie wie czy ma się smiać czy płakać....
Ale podziwiam cię, że marzysz o trzecim dzieciaczku bo ja przy jednym wysiadam....
Pozdr
Lyszka
lyszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 470
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 13:48
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 294




post wto, 08 lut 2005 - 14:53
Post #26

[quote="Sunna"]Eeeeeeeeeeh, lyszka............. chyba nie będzie (jeszcze!!!) "jakby co" bo mój małżonek zachowuje się ostatnio jak dziewica przed gwałtem.... icon_wink.gif Hyhy. Jakbyście nie miały ochoty na seks, powiedzcie facetowi, że chcecie mieć dziecko....... (najlepiej trzecie!!!!! icon_wink.gif ). Efekt murowany!!! icon_wink.gif

quote]

Mój w styczniu wychodził z sypialni jak jeszcze nawet nie zdążyłam nogi na niego założyć....hmmmm......dzielnie przetrzymał mój okres "płodny",
po czym okazało się, że spóźnia mi się miesiączka i że ten jeden jedyny raz w miesiącu w 9 dniu cyklu wystarczył żebym zaciążyła icon_smile.gif))
Åšmieszne, co???
A teraz biedak nie wie czy ma się smiać czy płakać....
Ale podziwiam cię, że marzysz o trzecim dzieciaczku bo ja przy jednym wysiadam....
Pozdr
Lyszka

--------------------
Lyszka oraz Patyk (28.09.2001r.) i
[img][IMG]https://lilypie.com/pic/061025/Mioy.jpg[/img]user posted image
Mateuszek (25.09.2005r.)
[img][IMG]https://lilypie.com/pic/061025/pb46.jpg[/img]user posted image
Ulinka
śro, 09 lut 2005 - 09:51
CZeść dzziewczyny już nie mogę się doczekać 14 bo idę do ginekologa. chciałam iść w poniedziałek ale jak to w stolicy bywa najwcześniejszy termin mieli na dziś właśnie na 14. Trochę szkoda bo mój małżonek nie będzie mógł iść ze mną. Trzymajcie kciuki.
Pozdrawiam
Ulinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,479
Dołączył: sob, 08 sty 05 - 14:21
SkÄ…d: z nad morza
Nr użytkownika: 2,505

GG:


post śro, 09 lut 2005 - 09:51
Post #27

CZeść dzziewczyny już nie mogę się doczekać 14 bo idę do ginekologa. chciałam iść w poniedziałek ale jak to w stolicy bywa najwcześniejszy termin mieli na dziś właśnie na 14. Trochę szkoda bo mój małżonek nie będzie mógł iść ze mną. Trzymajcie kciuki.
Pozdrawiam
asiaT
śro, 09 lut 2005 - 12:35
CYTAT(lisboa)
no ja ZNOWU bede testowac na poczatku lutego. Ostatnio  zaczelam miec nadzieje - 2 dni obsuwy, nawet test ciazowy kupilam i... nie bylo co sprawdzac... icon_sad.gif


to zupełnie tak jak jak icon_sad.gif 4 dni obsuwy... i nic icon_sad.gif ech. Jakby co - testujemy pod koniec lutego.

Teraz musi sie udać - oddałam bąble na 2,5 tygodnia babci. Jedziemy na tydzień w góry, sami. Mąż NIE będzie tłumaczyć! I do tego w sprzyjającym terminie...

Jakby się nie udało - będziecie mnie pocieszać za miesiąc icon_wink.gif
asiaT


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,147
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 10:13
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 612

GG:


post śro, 09 lut 2005 - 12:35
Post #28

CYTAT(lisboa)
no ja ZNOWU bede testowac na poczatku lutego. Ostatnio  zaczelam miec nadzieje - 2 dni obsuwy, nawet test ciazowy kupilam i... nie bylo co sprawdzac... icon_sad.gif


to zupełnie tak jak jak icon_sad.gif 4 dni obsuwy... i nic icon_sad.gif ech. Jakby co - testujemy pod koniec lutego.

Teraz musi sie udać - oddałam bąble na 2,5 tygodnia babci. Jedziemy na tydzień w góry, sami. Mąż NIE będzie tłumaczyć! I do tego w sprzyjającym terminie...

Jakby się nie udało - będziecie mnie pocieszać za miesiąc icon_wink.gif

--------------------
AsiaT, mama Andrzejka i Kamilka
https://www.blizniaki.net - Stowarzyszenie "Podwójny Uśmiech"- OPP
Pecia
czw, 10 lut 2005 - 09:44
Asia trzymam kciuki przytul.gif
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post czw, 10 lut 2005 - 09:44
Post #29

Asia trzymam kciuki przytul.gif

--------------------
Zuzia 1997, Jasiek 2001
Villi
czw, 10 lut 2005 - 14:53
A za mnie, prosze, trzymajcie kciuki w sobotę... albo będa wreszcie te dwie kreseczki, albo czeka mnie badanie na poziom hormonów, potem dłuugie leczenie i ewentualnie wywoływanie jajeczkowania itp... brrrrrrrr

już sie nie moge doczekać soboty, a jednocześnie BARDZO sie boję...
Villi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,630
Dołączył: czw, 24 kwi 03 - 12:07
Nr użytkownika: 630

GG:


post czw, 10 lut 2005 - 14:53
Post #30

A za mnie, prosze, trzymajcie kciuki w sobotę... albo będa wreszcie te dwie kreseczki, albo czeka mnie badanie na poziom hormonów, potem dłuugie leczenie i ewentualnie wywoływanie jajeczkowania itp... brrrrrrrr

już sie nie moge doczekać soboty, a jednocześnie BARDZO sie boję...

--------------------
If you can't be a good example -- then you'll just have to be a horrible warning.
Salma2
piÄ…, 11 lut 2005 - 09:10
Villi, już trzymam za ciebie kciuki. Za ciebie i za wszystkie dziewczyny, te które już są szczęśliwe i te które na swoje szczęście czekają.
Salma2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: pią, 21 sty 05 - 11:09
Nr użytkownika: 2,566




post piÄ…, 11 lut 2005 - 09:10
Post #31

Villi, już trzymam za ciebie kciuki. Za ciebie i za wszystkie dziewczyny, te które już są szczęśliwe i te które na swoje szczęście czekają.
Tajemnica-gość

Go??







post piÄ…, 11 lut 2005 - 11:13
Post #32

Villi kciuki trzymam.
Ale wiesz to prawda-jak na chwilę przestałam myśleć o dziecku to ... pojawiły się 2 krechy icon_biggrin.gif . Ale że są dodatkowe problemy i Duphaston icon_sad.gif więc się na razie nie ujawniam. Ale za to coś tam jest bo wczoraj byłam na usg (państwowy gin mnie wysłał icon_eek.gif ) i pęcherzyk malutki bo malutki ale jest icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif .
Powodzenia wszystkim starającym i niechże ktoś załozy wątek październikowy-Lyszka ty z 01.10 więc DO ROBOTY a nie się pod wrzesień podpinasz icon_biggrin.gif
lyszka
piÄ…, 11 lut 2005 - 12:31
No tak właśnie myślałam, żeby założyć ale....nie chcę zapeszać....
Zresztą co mi tam icon_smile.gif suwaczek założyłam więc i Watek Założę icon_smile.gif))
Dziewczy trzymam za wszytskie kciuki baaaaardzo mocno, a teraz zmykam i zakładam wątek icon_biggrin.gif i dołączajcie szybciutko do mnie.
lyszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 470
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 13:48
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 294




post piÄ…, 11 lut 2005 - 12:31
Post #33

No tak właśnie myślałam, żeby założyć ale....nie chcę zapeszać....
Zresztą co mi tam icon_smile.gif suwaczek założyłam więc i Watek Założę icon_smile.gif))
Dziewczy trzymam za wszytskie kciuki baaaaardzo mocno, a teraz zmykam i zakładam wątek icon_biggrin.gif i dołączajcie szybciutko do mnie.

--------------------
Lyszka oraz Patyk (28.09.2001r.) i
[img][IMG]https://lilypie.com/pic/061025/Mioy.jpg[/img]user posted image
Mateuszek (25.09.2005r.)
[img][IMG]https://lilypie.com/pic/061025/pb46.jpg[/img]user posted image
Salma2
piÄ…, 11 lut 2005 - 14:02
Czytam z lekkim niedowierzaniem, jak można wyluzować się i nie myśleć o dziecku. Ja się staram i nic z tego nie wychodzi. Każdego dnia ten temat sam wchodzi mi do głowy.
Salma2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: pią, 21 sty 05 - 11:09
Nr użytkownika: 2,566




post piÄ…, 11 lut 2005 - 14:02
Post #34

Czytam z lekkim niedowierzaniem, jak można wyluzować się i nie myśleć o dziecku. Ja się staram i nic z tego nie wychodzi. Każdego dnia ten temat sam wchodzi mi do głowy.
Tajemnica-gość

Go??







post piÄ…, 11 lut 2005 - 15:35
Post #35

Salma2 po prostu myśl negatywnie-w tym miesiącu nie zajdę w ciążę, a w ogóle to pasowałoby mi zajść za 2-3 miesiące bo dziecko się urodzi jak już zaraz wiosna będzie-efekt pewny na 99% icon_biggrin.gif
Villi
sob, 12 lut 2005 - 20:16
Tajemniczy gościu - myślenie negatywne uprawiam od pół roku ze skutkiem żałosnym jak widać... Nawet wakacje mamy już zamówione niemal na lipiec i ciąża wtedy baaardzo by mi nie pasowała... i nic

a z testu nic nie wynika bo został za późno odczytany i ja widzę dwie kreski, a małżon mówi że ta druga moze być tylko znacznikiem a poza tym po 15 min to różne rzeczy mogą wyjśc... więc nadal nic nie wiem...
Villi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,630
Dołączył: czw, 24 kwi 03 - 12:07
Nr użytkownika: 630

GG:


post sob, 12 lut 2005 - 20:16
Post #36

Tajemniczy gościu - myślenie negatywne uprawiam od pół roku ze skutkiem żałosnym jak widać... Nawet wakacje mamy już zamówione niemal na lipiec i ciąża wtedy baaardzo by mi nie pasowała... i nic

a z testu nic nie wynika bo został za późno odczytany i ja widzę dwie kreski, a małżon mówi że ta druga moze być tylko znacznikiem a poza tym po 15 min to różne rzeczy mogą wyjśc... więc nadal nic nie wiem...

--------------------
If you can't be a good example -- then you'll just have to be a horrible warning.
Duszek
nie, 13 lut 2005 - 09:48
Villi, jak sa dwie kreski, to sa, obojetnie po ilu minutach.
Znacznikiem jest ta pierwsza kreska, ktora pojawia sie zawsze, a jesli pokaze sie druga, to wskazuje ona na ciaze.
Kupuj drugi test i jutro czekamy na test probki B icon_wink.gif

Trzymamy kciuki icon_biggrin.gif
Duszek


Grupa: Administratorzy
Postów: 629
Dołączył: pon, 02 gru 02 - 19:26
Nr użytkownika: 3

Mój blog:



post nie, 13 lut 2005 - 09:48
Post #37

Villi, jak sa dwie kreski, to sa, obojetnie po ilu minutach.
Znacznikiem jest ta pierwsza kreska, ktora pojawia sie zawsze, a jesli pokaze sie druga, to wskazuje ona na ciaze.
Kupuj drugi test i jutro czekamy na test probki B icon_wink.gif

Trzymamy kciuki icon_biggrin.gif

--------------------
Duszek
tato Kamyczka - 11.04.2000



i Dawidka 10.09.2005

skanna
nie, 13 lut 2005 - 10:03
Villi, Duszek ma rację. Nie ma bata, jak nie jesteś w ciąży, to druga kreska nie wyjdzie, żeby nie wiem co. Natomiast zdarza się, że nawet jak jesteś, to jest tylko jedna.
Zrób jeszcze jeden test i już. Trzymam kciuki.
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 970




post nie, 13 lut 2005 - 10:03
Post #38

Villi, Duszek ma rację. Nie ma bata, jak nie jesteś w ciąży, to druga kreska nie wyjdzie, żeby nie wiem co. Natomiast zdarza się, że nawet jak jesteś, to jest tylko jedna.
Zrób jeszcze jeden test i już. Trzymam kciuki.

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
anonimowy

Go??







post nie, 13 lut 2005 - 11:07
Post #39

Ale to własnie chodzi o te druga kreskę - Yano mówi (tak już kiedyś mieliśmy przy Quicku gdy się leciuteńkiej drugiej dopatrywałam), że to sie znowu może okzać miejsce gdzie w razie ciązy powinna sie druga pojawić... nie wiem czy rozumiecie - teraz jak patrzyłam na test to jednak to jest bardziej widoczne niz tamto... ale bardzo bledziutki, takie ledwo-ledwo...

naprawde nie ma znaczenia po jakim czasie sie odczyta?? to po co te ostrzeżenia na ulotce że "ABSOLUTNIE NIE odczytywac pow. 15 min bo błedy są"???

no dobra... kupuje kolejny test, robie jutro - albo sobie zrobimy prezencik na walentynki, albo się do reszty przed egz. załamie icon_wink.gif

czyli potrzymajcie jeszcze troszke te kciuki icon_biggrin.gif
dziękuję Wam
Villi
Ila
nie, 13 lut 2005 - 11:22
Villi, ale rob rano, wtedy stezenie HCG jest najwyzsze.

Daj koniecznie znac jutro przytul.gif
Ila


Grupa: Administratorzy
Postów: 5,249
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 18:39
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 304

Mój blog:
GG:


post nie, 13 lut 2005 - 11:22
Post #40

Villi, ale rob rano, wtedy stezenie HCG jest najwyzsze.

Daj koniecznie znac jutro przytul.gif

--------------------
Ila
mama Kamilka (11.04.2000) i Dawidka (10.09.2005)
> StyczeÅ„ - Luty :)
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 18:28
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama