Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 96 97 98 99 100 następna  

Grudzień 2010 - vol.IV

, Trzymamy mocno kciuki za KAMILKĘ-JUŻ PO OPERACJI !!!
> , Trzymamy mocno kciuki za KAMILKĘ-JUŻ PO OPERACJI !!!
syl_wia9
śro, 28 wrz 2011 - 18:49
W sumie dzisiaj troche pusto u nas,ale wkleję troszkę nas 06.gif

Kasiula na zdjęciach jest płaszczyk,który kupiłam Zuzi i kamizelka.

A tu my w parku:)icon_smile.gif



Uploaded with ImageShack.us

Tu Zuzia macha tak delikatnie do forumowych cioteczek:)icon_smile.gif



Uploaded with ImageShack.us

Tu w nowym płaszczyku:)



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

A tu sobie stojęicon_smile.gif



Uploaded with ImageShack.us

Tu też sobie stojęicon_smile.gificon_smile.gif



Uploaded with ImageShack.us

Asekurację proszę bo idę idę!!!! 06.gif



Uploaded with ImageShack.us

syl_wia9


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,183
Dołączył: nie, 02 maj 10 - 23:03
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 32,814




post śro, 28 wrz 2011 - 18:49
Post #1941

W sumie dzisiaj troche pusto u nas,ale wkleję troszkę nas 06.gif

Kasiula na zdjęciach jest płaszczyk,który kupiłam Zuzi i kamizelka.

A tu my w parku:)icon_smile.gif



Uploaded with ImageShack.us

Tu Zuzia macha tak delikatnie do forumowych cioteczek:)icon_smile.gif



Uploaded with ImageShack.us

Tu w nowym płaszczyku:)



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

A tu sobie stojęicon_smile.gif



Uploaded with ImageShack.us

Tu też sobie stojęicon_smile.gificon_smile.gif



Uploaded with ImageShack.us

Asekurację proszę bo idę idę!!!! 06.gif



Uploaded with ImageShack.us

angielk
śro, 28 wrz 2011 - 18:59
06.gif jak fajnie że wreszcie Zuziulek!!!
ślicznotka mała no i spryciula niesamowita jest z niej icon_smile.gif
już się puszcza do chodzenia, super!!!
angielk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,011
Dołączył: śro, 28 sty 09 - 00:22
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 25,058

GG:


post śro, 28 wrz 2011 - 18:59
Post #1942

06.gif jak fajnie że wreszcie Zuziulek!!!
ślicznotka mała no i spryciula niesamowita jest z niej icon_smile.gif
już się puszcza do chodzenia, super!!!

--------------------


moje Aniołki [*] 24.08.2009 i 12.10.2009 (Tosia)


szydełkowy BLOG
Ola81
śro, 28 wrz 2011 - 19:22
Zuziulka super. Będziesz chodziła pierwsza z grudniowych dzieciątek. Mała spryciulko.
Ola81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,890
Dołączył: pią, 30 sty 09 - 09:26
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 25,114

GG:


post śro, 28 wrz 2011 - 19:22
Post #1943

Zuziulka super. Będziesz chodziła pierwsza z grudniowych dzieciątek. Mała spryciulko.

--------------------
Mój kochany Aniołeczek 11 t.c. +31.03.

Tragedie zdarzają się wszędzie. Musimy zapomnieć o strachu, jaki wywołały, i rozpocząć odbudowę.





_Mała_Mi_
śro, 28 wrz 2011 - 20:11
Jenki!!! ja nie wiem jak to jest, ale mi się wydaje ze te nasz bobasy wyglądają na starsze niż są... noo może nasze za dużo powiedziane, bo pulpet Marcel i Helena i Miki też to tak bobaskowo jeszcze, ale Mati, Zuzka, Przemo... takie duże dzieci. No o Oliwierze już nic nie powiem, bo ten to na 2 lata wygląda a nie na rok!!! Szok. Zuzka mnie własnie oszołomiła icon_smile.gif Ślicznocha i cwaniara się nie trzyma icon_smile.gif

U nas zęby ida ostro ...3... dolna jedynka już się przebija, górne są już przy wyjściu. Małe nawet grzeczne, ale gorzej śpi i płacze w nocy. Zatykam dzioba cycem icon_smile.gif

Miska Qlki to już jej jedyny cel. Przez to dzisiaj pies bez wody pół dnia był, bo rano odstawiłam, żeby 'się' nie wylała i zapomnialam postawić jej potem. Ale pies przeżył. A ja uratowałam kuchnie przed powodzią icon_smile.gif Za to w pokoju mieliśmy powódź kawową, bo nie dopilnowałam mojego kubka. Dobrze, że z mlekiem pije i już odstała swoje, to się Małe nie poparzyło.. Generalnie to moje dziecko jest dość humorzaste. Pewnie po mamusi icon_smile.gif albo to już taka domena kobietek icon_smile.gif hehe

Ja dzisiaj taka rozbita jestem, wkurza mnie już to siedzenie w domu. Jutro nie ma co wychodze. Musze dostarczyć zwolnienie do szkoły i pozałatwiac rózne rzeczy. Generalnie zrobiłam wielki bałagan w domu i nic z tego nie wynikło. Niby coś zrobiłam, a niby nic... bleeeeeee

Nosi mnie, nosi. Chciałabym gdzieś wyjechac. Gdziekolweik... normalnie nie mogę. D.pka swedzi icon_smile.gif
_Mała_Mi_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,989
Dołączył: pon, 12 lip 10 - 09:19
Skąd: Muminkowa Dolina
Nr użytkownika: 33,662




post śro, 28 wrz 2011 - 20:11
Post #1944

Jenki!!! ja nie wiem jak to jest, ale mi się wydaje ze te nasz bobasy wyglądają na starsze niż są... noo może nasze za dużo powiedziane, bo pulpet Marcel i Helena i Miki też to tak bobaskowo jeszcze, ale Mati, Zuzka, Przemo... takie duże dzieci. No o Oliwierze już nic nie powiem, bo ten to na 2 lata wygląda a nie na rok!!! Szok. Zuzka mnie własnie oszołomiła icon_smile.gif Ślicznocha i cwaniara się nie trzyma icon_smile.gif

U nas zęby ida ostro ...3... dolna jedynka już się przebija, górne są już przy wyjściu. Małe nawet grzeczne, ale gorzej śpi i płacze w nocy. Zatykam dzioba cycem icon_smile.gif

Miska Qlki to już jej jedyny cel. Przez to dzisiaj pies bez wody pół dnia był, bo rano odstawiłam, żeby 'się' nie wylała i zapomnialam postawić jej potem. Ale pies przeżył. A ja uratowałam kuchnie przed powodzią icon_smile.gif Za to w pokoju mieliśmy powódź kawową, bo nie dopilnowałam mojego kubka. Dobrze, że z mlekiem pije i już odstała swoje, to się Małe nie poparzyło.. Generalnie to moje dziecko jest dość humorzaste. Pewnie po mamusi icon_smile.gif albo to już taka domena kobietek icon_smile.gif hehe

Ja dzisiaj taka rozbita jestem, wkurza mnie już to siedzenie w domu. Jutro nie ma co wychodze. Musze dostarczyć zwolnienie do szkoły i pozałatwiac rózne rzeczy. Generalnie zrobiłam wielki bałagan w domu i nic z tego nie wynikło. Niby coś zrobiłam, a niby nic... bleeeeeee

Nosi mnie, nosi. Chciałabym gdzieś wyjechac. Gdziekolweik... normalnie nie mogę. D.pka swedzi icon_smile.gif
4kasiula
śro, 28 wrz 2011 - 20:27
o mamo icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif sylwia Zuzka za miesiąc (albo szybciej icon_wink.gif ) będzie Ci po mieszkaniu biegać, co tam śliczny płaszczyk, ja właśnie przeżyłam szok 06.gif normalnie nie mogę się na nią napatrzeć, jest genialna i nie mogę uwierzyć w to co widzę, gdzie Oliwii mojej do Zuzki 04.gif ale dzięki że pamiętałaś o pokazaniu płaszczyka i kamizelki są świetne i taki płaszczyk w takiej cenie jak kupiłaś to faktycznie trzeba było brać bo jak darmo icon_smile.gif

mry no to kasownik mały za chwilkę będzie biegał za Qlką 06.gif u nas widać nadal zarys lewej górnej dwójki

Mi się dziś zebrało na wspomnienia, przeczytałam do połowy wątek ciążowy ... oglądałam swoje zdjęcia jak byłam w ciąży, nawet chciałam zrobić jakby zdjęcie trzech zdjęć 37.gif nie wiem czy będziecie wiedzieć o czym mówię, ale nadal źle się czuje i jakoś nie za bardzo dziś myślę 04.gif nie potrafiętego inaczej DZIŚ wytłumaczyć, chciałam ustawić zdjęcie w ostatnim tygodniu ciąży, obok z małą niedługo po urodzeniu i dalej jak już ma 9 m-cy - takie porównanie icon_smile.gif i co nie mogłam sobie przypomnieć jak to się robi 37.gif do tego nie wiem jak, nie wiem kiedy, nie wiem w jaki sposób skasowałam tło jakie mieliśmy na pulpicie w lapku i teraz mam jakieś szare jednolite ... 21.gif
do tego chodzą mi po głowie jakieś myśli o ciąży, bo źle się czuje itd. 29.gif teściowa też o to pytała icon_smile.gif raczej to niemożliwe ale "nigdy nie mów nigdy" 43.gif oby nie ....

Ten post edytował 4kasiula śro, 28 wrz 2011 - 20:31
4kasiula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,821
Dołączył: wto, 03 sie 10 - 19:07
Nr użytkownika: 33,895

GG:


post śro, 28 wrz 2011 - 20:27
Post #1945

o mamo icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif sylwia Zuzka za miesiąc (albo szybciej icon_wink.gif ) będzie Ci po mieszkaniu biegać, co tam śliczny płaszczyk, ja właśnie przeżyłam szok 06.gif normalnie nie mogę się na nią napatrzeć, jest genialna i nie mogę uwierzyć w to co widzę, gdzie Oliwii mojej do Zuzki 04.gif ale dzięki że pamiętałaś o pokazaniu płaszczyka i kamizelki są świetne i taki płaszczyk w takiej cenie jak kupiłaś to faktycznie trzeba było brać bo jak darmo icon_smile.gif

mry no to kasownik mały za chwilkę będzie biegał za Qlką 06.gif u nas widać nadal zarys lewej górnej dwójki

Mi się dziś zebrało na wspomnienia, przeczytałam do połowy wątek ciążowy ... oglądałam swoje zdjęcia jak byłam w ciąży, nawet chciałam zrobić jakby zdjęcie trzech zdjęć 37.gif nie wiem czy będziecie wiedzieć o czym mówię, ale nadal źle się czuje i jakoś nie za bardzo dziś myślę 04.gif nie potrafiętego inaczej DZIŚ wytłumaczyć, chciałam ustawić zdjęcie w ostatnim tygodniu ciąży, obok z małą niedługo po urodzeniu i dalej jak już ma 9 m-cy - takie porównanie icon_smile.gif i co nie mogłam sobie przypomnieć jak to się robi 37.gif do tego nie wiem jak, nie wiem kiedy, nie wiem w jaki sposób skasowałam tło jakie mieliśmy na pulpicie w lapku i teraz mam jakieś szare jednolite ... 21.gif
do tego chodzą mi po głowie jakieś myśli o ciąży, bo źle się czuje itd. 29.gif teściowa też o to pytała icon_smile.gif raczej to niemożliwe ale "nigdy nie mów nigdy" 43.gif oby nie ....

--------------------
O 2010
A 2014
komunikacja
śro, 28 wrz 2011 - 20:33
Zuzia mnie powaliła na łopatki.Mikołaj też tak próbuje ale on to jak nawet sam wstanie i się trzyma jedną reką to nogi mu sie chybotają na boki.no ale sam już wstaje i się puszcza na kilka sekund to co mu będe bronić,nic by to nie dało bo co go posadze to ten chyc,na nogi.

No a my się chwalimy....mamy oficjalnie 3 ząb na wierzchu 06.gif ,nawet teściowa dzisiaj go zobaczyła jak mały się śmiał.
Dziwnie bo najpierw wyszła prawa górna dwójka a jedynki dopiero przebijają dziąsła.
komunikacja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,356
Dołączył: pią, 12 mar 10 - 14:38
Skąd: Wr.
Nr użytkownika: 32,101




post śro, 28 wrz 2011 - 20:33
Post #1946

Zuzia mnie powaliła na łopatki.Mikołaj też tak próbuje ale on to jak nawet sam wstanie i się trzyma jedną reką to nogi mu sie chybotają na boki.no ale sam już wstaje i się puszcza na kilka sekund to co mu będe bronić,nic by to nie dało bo co go posadze to ten chyc,na nogi.

No a my się chwalimy....mamy oficjalnie 3 ząb na wierzchu 06.gif ,nawet teściowa dzisiaj go zobaczyła jak mały się śmiał.
Dziwnie bo najpierw wyszła prawa górna dwójka a jedynki dopiero przebijają dziąsła.


--------------------
"Najwieksze szczescie dla ojca i matki,
Nad dobra ziemskie,rozkosze,dostatki.
To ich krew-zycie,to ich wlasne dziecie,
Co im nad wszystko drozsze jest na swiecie."


moja dieta

Ola81
śro, 28 wrz 2011 - 20:43
kasiula cholipcia to mnie zaskoczyłas icon_smile.gif Testa sobie rób bo nocy nie przespie przez Ciebie icon_smile.gif
Ola81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,890
Dołączył: pią, 30 sty 09 - 09:26
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 25,114

GG:


post śro, 28 wrz 2011 - 20:43
Post #1947

kasiula cholipcia to mnie zaskoczyłas icon_smile.gif Testa sobie rób bo nocy nie przespie przez Ciebie icon_smile.gif

--------------------
Mój kochany Aniołeczek 11 t.c. +31.03.

Tragedie zdarzają się wszędzie. Musimy zapomnieć o strachu, jaki wywołały, i rozpocząć odbudowę.





katke
śro, 28 wrz 2011 - 20:59
4kasiula wlasnie nigdy nie mow nigdy 29.gif

A u nas dzisiaj 6 zabek zobaczylam i widze, ze na tym nie koniec 37.gif
Pierwszy zabek wyszedl chyba z 3 tyg temu.

Sylwia plaszczyk czadowy i kamizelka tez niczego dobie 06.gif

Zuzka spryciula 03.gif

mry Ty to na tylkuuu nie usiedzisz hehehe

A ja dzisiaj zrobilam bitki wolowe, a ze jest ich baaaardzo duzo, bo glupia przed zamrozeniem nie poporciowalam 21.gif
to chyba juz z 3 raz jem miecho z kiszonym ogorem mniam


edit: dzieci maja czujnik jak tylko zasiade przed kompem icon_smile.gif

Ten post edytował katke śro, 28 wrz 2011 - 21:09
katke


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 749
Dołączył: śro, 02 sie 06 - 04:23
Nr użytkownika: 6,818




post śro, 28 wrz 2011 - 20:59
Post #1948

4kasiula wlasnie nigdy nie mow nigdy 29.gif

A u nas dzisiaj 6 zabek zobaczylam i widze, ze na tym nie koniec 37.gif
Pierwszy zabek wyszedl chyba z 3 tyg temu.

Sylwia plaszczyk czadowy i kamizelka tez niczego dobie 06.gif

Zuzka spryciula 03.gif

mry Ty to na tylkuuu nie usiedzisz hehehe

A ja dzisiaj zrobilam bitki wolowe, a ze jest ich baaaardzo duzo, bo glupia przed zamrozeniem nie poporciowalam 21.gif
to chyba juz z 3 raz jem miecho z kiszonym ogorem mniam


edit: dzieci maja czujnik jak tylko zasiade przed kompem icon_smile.gif

--------------------
Asia (2008) i Ala (2010)
Magnezja
śro, 28 wrz 2011 - 21:06
Zuziulek wymiata dosłownie! jawdrop.gif No nie mogę, ona już zacznie biegać za parę dni! A tak drobniutka niepozorna icon_smile.gif
No i piję za Lusię impreza.gif
Na więcej pisania nie mam czasu, może jutro uda się nadrobić.
Dobranoc babeczki
Magnezja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,507
Dołączył: pią, 16 kwi 10 - 12:03
Skąd: Piaseczno
Nr użytkownika: 32,587

GG:


post śro, 28 wrz 2011 - 21:06
Post #1949

Zuziulek wymiata dosłownie! jawdrop.gif No nie mogę, ona już zacznie biegać za parę dni! A tak drobniutka niepozorna icon_smile.gif
No i piję za Lusię impreza.gif
Na więcej pisania nie mam czasu, może jutro uda się nadrobić.
Dobranoc babeczki

--------------------
K 2010
4kasiula
śro, 28 wrz 2011 - 21:07
Ola testów w domu nie mam hehe jakoś nie planowałam ich robić w najbliższych latach 29.gif 06.gif ale w weekend powinna przyjść @ zobaczymy, za wcześnie na złe samopoczucie chyba, nawet jeśli tfu tfu ...

mry bosze jaką Ty masz cierpliwość 03.gif dzięki za chęci i przepraszam, że nie przygotowałam się do lekcji i zupełnie nic nie zrozumiałam icon_smile.gif choć już wiem o co chodziło z tym małym kwadracikiem tylko nie wiem jak do pierwszego zdjęcia dodać kolejne tak żeby sie połączyły, ale może mi kiedyś wytłumaczysz na kolejnej lekcji jak znajdziesz czas i będziesz mieć cierpliwość do mnie 06.gif przytul.gif dzięki słoneczko za chęci przytul.gif
4kasiula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,821
Dołączył: wto, 03 sie 10 - 19:07
Nr użytkownika: 33,895

GG:


post śro, 28 wrz 2011 - 21:07
Post #1950

Ola testów w domu nie mam hehe jakoś nie planowałam ich robić w najbliższych latach 29.gif 06.gif ale w weekend powinna przyjść @ zobaczymy, za wcześnie na złe samopoczucie chyba, nawet jeśli tfu tfu ...

mry bosze jaką Ty masz cierpliwość 03.gif dzięki za chęci i przepraszam, że nie przygotowałam się do lekcji i zupełnie nic nie zrozumiałam icon_smile.gif choć już wiem o co chodziło z tym małym kwadracikiem tylko nie wiem jak do pierwszego zdjęcia dodać kolejne tak żeby sie połączyły, ale może mi kiedyś wytłumaczysz na kolejnej lekcji jak znajdziesz czas i będziesz mieć cierpliwość do mnie 06.gif przytul.gif dzięki słoneczko za chęci przytul.gif

--------------------
O 2010
A 2014
_Mała_Mi_
śro, 28 wrz 2011 - 21:21
CYTAT(4kasiula @ Wed, 28 Sep 2011 - 22:07) *
mry bosze jaką Ty masz cierpliwość 03.gif dzięki za chęci i przepraszam, że nie przygotowałam się do lekcji i zupełnie nic nie zrozumiałam icon_smile.gif choć już wiem o co chodziło z tym małym kwadracikiem tylko nie wiem jak do pierwszego zdjęcia dodać kolejne tak żeby sie połączyły, ale może mi kiedyś wytłumaczysz na kolejnej lekcji jak znajdziesz czas i będziesz mieć cierpliwość do mnie 06.gif przytul.gif dzięki słoneczko za chęci przytul.gif



spoko, mam te nauczycielski dar icon_smile.gif hehe (cierpliwości, bo jak widac z tlumaczeniem gorzej...)
_Mała_Mi_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,989
Dołączył: pon, 12 lip 10 - 09:19
Skąd: Muminkowa Dolina
Nr użytkownika: 33,662




post śro, 28 wrz 2011 - 21:21
Post #1951

CYTAT(4kasiula @ Wed, 28 Sep 2011 - 22:07) *
mry bosze jaką Ty masz cierpliwość 03.gif dzięki za chęci i przepraszam, że nie przygotowałam się do lekcji i zupełnie nic nie zrozumiałam icon_smile.gif choć już wiem o co chodziło z tym małym kwadracikiem tylko nie wiem jak do pierwszego zdjęcia dodać kolejne tak żeby sie połączyły, ale może mi kiedyś wytłumaczysz na kolejnej lekcji jak znajdziesz czas i będziesz mieć cierpliwość do mnie 06.gif przytul.gif dzięki słoneczko za chęci przytul.gif



spoko, mam te nauczycielski dar icon_smile.gif hehe (cierpliwości, bo jak widac z tlumaczeniem gorzej...)
magdosz
śro, 28 wrz 2011 - 21:48
Ale bajera z Zuziolka!!! wow!! świetna jest!!
magdosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 20:56
Skąd: tu i tam
Nr użytkownika: 5,706

GG:


post śro, 28 wrz 2011 - 21:48
Post #1952

Ale bajera z Zuziolka!!! wow!! świetna jest!!

--------------------


angielk
śro, 28 wrz 2011 - 22:08
Mry zrób sobie spacerek, nie zaszkodzi Ci, taka piękna pogoda jest że aż żal nie wychodzić.

Ja dziś wyciagnęlam męża na plażę, ostatnio byliśmy w maju 29.gif
... no bo wiadomo, daleko mamy 03.gif
wtedy to Luska grzecznie sobie leżała na kocyku i rozkoszowaliśmy sie słonkiem, no a dzis to biegaliśmy za nią 37.gif
młoda zasuwała jak perszing po piachu za cel obierając sobie wyskubanie każdej muszelki i wpakowanie jej do buzi 43.gif
najgorzej jak znalazła peta albo inny smieć, ledwo nadążyliśmy za nią żeby nie zjadała wszystkiego.
parę razy z pośpiechu zaryła twarzą w piach, ale nie bardzo ją to zrażało.
generalnie nie potrzebnie braliśmy koc 06.gif

ściągnę zdjęcia z aparatu to cos wstawię




angielk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,011
Dołączył: śro, 28 sty 09 - 00:22
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 25,058

GG:


post śro, 28 wrz 2011 - 22:08
Post #1953

Mry zrób sobie spacerek, nie zaszkodzi Ci, taka piękna pogoda jest że aż żal nie wychodzić.

Ja dziś wyciagnęlam męża na plażę, ostatnio byliśmy w maju 29.gif
... no bo wiadomo, daleko mamy 03.gif
wtedy to Luska grzecznie sobie leżała na kocyku i rozkoszowaliśmy sie słonkiem, no a dzis to biegaliśmy za nią 37.gif
młoda zasuwała jak perszing po piachu za cel obierając sobie wyskubanie każdej muszelki i wpakowanie jej do buzi 43.gif
najgorzej jak znalazła peta albo inny smieć, ledwo nadążyliśmy za nią żeby nie zjadała wszystkiego.
parę razy z pośpiechu zaryła twarzą w piach, ale nie bardzo ją to zrażało.
generalnie nie potrzebnie braliśmy koc 06.gif

ściągnę zdjęcia z aparatu to cos wstawię






--------------------


moje Aniołki [*] 24.08.2009 i 12.10.2009 (Tosia)


szydełkowy BLOG
Mummy
śro, 28 wrz 2011 - 22:17
Zuzka wymiata icon_smile.gif

angielk- zdrówko Lusi!!

Mry- polecam Wrocław icon_biggrin.gif

Olek też jakiś marudny, przed samym spaniem uczepił się ochraniacza w głowie łóżka i kleczał przy nim dobre 10 min.
Myslalam, zed nigdy nie uśnie, ale na szczęście szybko sie zmeczył ;D
Mummy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 971
Dołączył: pon, 22 lis 10 - 18:13
Nr użytkownika: 34,995

GG:


post śro, 28 wrz 2011 - 22:17
Post #1954

Zuzka wymiata icon_smile.gif

angielk- zdrówko Lusi!!

Mry- polecam Wrocław icon_biggrin.gif

Olek też jakiś marudny, przed samym spaniem uczepił się ochraniacza w głowie łóżka i kleczał przy nim dobre 10 min.
Myslalam, zed nigdy nie uśnie, ale na szczęście szybko sie zmeczył ;D

--------------------


angielk
śro, 28 wrz 2011 - 22:45
dziękujemy za wszystkie toasty 06.gif









angielk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,011
Dołączył: śro, 28 sty 09 - 00:22
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 25,058

GG:


post śro, 28 wrz 2011 - 22:45
Post #1955

dziękujemy za wszystkie toasty 06.gif











--------------------


moje Aniołki [*] 24.08.2009 i 12.10.2009 (Tosia)


szydełkowy BLOG
Magnezja
czw, 29 wrz 2011 - 08:43
Łał ale fotki icon_biggrin.gif No faktycznie daleko macie nad to morze hehe. Echhhh ja już zapomniałam jak pachnie nasz Bałtyk icon_sad.gif Teraz po tych fotkach to trochę tęsknię za plażą, wydmami, mewami i glonami przy brzegu. Niech się nawet plączą między nogami 41.gif
Magnezja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,507
Dołączył: pią, 16 kwi 10 - 12:03
Skąd: Piaseczno
Nr użytkownika: 32,587

GG:


post czw, 29 wrz 2011 - 08:43
Post #1956

Łał ale fotki icon_biggrin.gif No faktycznie daleko macie nad to morze hehe. Echhhh ja już zapomniałam jak pachnie nasz Bałtyk icon_sad.gif Teraz po tych fotkach to trochę tęsknię za plażą, wydmami, mewami i glonami przy brzegu. Niech się nawet plączą między nogami 41.gif

--------------------
K 2010
komunikacja
czw, 29 wrz 2011 - 10:58
Witam.Mam dzisiaj dobry humor mimo iż poszłam późno spać.
Co dziennie chodze późno spać bo jak miki zaśnie to dopiero wtedy mam czas dla siebie.
Wczoraj sobie robiłam tipsy i żelowałam pazurki u nóg icon_biggrin.gif
Trzeba o siebie dbać a dzień się nie da.
No i się pochwalę bo znów zgubiłam te nadprogramowe kg.
Czyli suwaczek jest nadal aktualny icon_smile.gif
Staram się schudnać na koniec października aby na wesele w rodzinie ładnie wyglądac no i przede wszystkim jakoś się zmieścic w ładną suknie bo taką zamierzam sobie znaleźć.
A tak poza tym to u nas póki co wszystko ok.Małemu katar przechodzi wiec jestem spokojniejsza.
Pogoda ładna u nas.

No i Lusia sweetaśna icon_smile.gif
komunikacja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,356
Dołączył: pią, 12 mar 10 - 14:38
Skąd: Wr.
Nr użytkownika: 32,101




post czw, 29 wrz 2011 - 10:58
Post #1957

Witam.Mam dzisiaj dobry humor mimo iż poszłam późno spać.
Co dziennie chodze późno spać bo jak miki zaśnie to dopiero wtedy mam czas dla siebie.
Wczoraj sobie robiłam tipsy i żelowałam pazurki u nóg icon_biggrin.gif
Trzeba o siebie dbać a dzień się nie da.
No i się pochwalę bo znów zgubiłam te nadprogramowe kg.
Czyli suwaczek jest nadal aktualny icon_smile.gif
Staram się schudnać na koniec października aby na wesele w rodzinie ładnie wyglądac no i przede wszystkim jakoś się zmieścic w ładną suknie bo taką zamierzam sobie znaleźć.
A tak poza tym to u nas póki co wszystko ok.Małemu katar przechodzi wiec jestem spokojniejsza.
Pogoda ładna u nas.

No i Lusia sweetaśna icon_smile.gif

--------------------
"Najwieksze szczescie dla ojca i matki,
Nad dobra ziemskie,rozkosze,dostatki.
To ich krew-zycie,to ich wlasne dziecie,
Co im nad wszystko drozsze jest na swiecie."


moja dieta

_Mała_Mi_
czw, 29 wrz 2011 - 11:38
Alllleee noc, Młoda o nie wiem której - w środku nocy nabrała ochoty na zabawe i chyba z godzine łaziła po nas. Nie skutkowało nic. W końcu usneła i rano słyszę śmiech A icon_smile.gif wyglądała jakby poległa na bitwie, hahaha...leżąc na brzuchu z nogami na ścianie głowa koło cycusia... padło dziecko icon_smile.gif wyglądało rewelacyjnie, aż żałuję, że nie kazałam A zrobi foty icon_smile.gif hehe... no ale ja mało wyspana. Chce wykorzystac ostatnie dni zwolnienia na maxa, sprzatam, krzątam się... Małe śpi - uffff... nie umiem robic jednej rzeczy. Robie 10 na raz i w efekcie niczego nie kocze... grrr...

Magnezja - zapach Bałtyku - bezcenne hehehe

LillAnn - podziwiam za te pazury. Ja moje tylko na maxa ścinam, jak jade autobusem to chowam... dramatyczne mam. A no i w ładną sukienkę to wejdziesz też nie gubiąc kg... przecież ładne są w różnych rozmiarach icon_razz.gif
_Mała_Mi_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,989
Dołączył: pon, 12 lip 10 - 09:19
Skąd: Muminkowa Dolina
Nr użytkownika: 33,662




post czw, 29 wrz 2011 - 11:38
Post #1958

Alllleee noc, Młoda o nie wiem której - w środku nocy nabrała ochoty na zabawe i chyba z godzine łaziła po nas. Nie skutkowało nic. W końcu usneła i rano słyszę śmiech A icon_smile.gif wyglądała jakby poległa na bitwie, hahaha...leżąc na brzuchu z nogami na ścianie głowa koło cycusia... padło dziecko icon_smile.gif wyglądało rewelacyjnie, aż żałuję, że nie kazałam A zrobi foty icon_smile.gif hehe... no ale ja mało wyspana. Chce wykorzystac ostatnie dni zwolnienia na maxa, sprzatam, krzątam się... Małe śpi - uffff... nie umiem robic jednej rzeczy. Robie 10 na raz i w efekcie niczego nie kocze... grrr...

Magnezja - zapach Bałtyku - bezcenne hehehe

LillAnn - podziwiam za te pazury. Ja moje tylko na maxa ścinam, jak jade autobusem to chowam... dramatyczne mam. A no i w ładną sukienkę to wejdziesz też nie gubiąc kg... przecież ładne są w różnych rozmiarach icon_razz.gif
komunikacja
czw, 29 wrz 2011 - 12:56
ciutkę mnie icon_smile.gif


Uploaded with ImageShack.us
trochę brzydkie ale już konałam ze zmęczenia i się nie starałam icon_wink.gif


Uploaded with ImageShack.us
komunikacja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,356
Dołączył: pią, 12 mar 10 - 14:38
Skąd: Wr.
Nr użytkownika: 32,101




post czw, 29 wrz 2011 - 12:56
Post #1959

ciutkę mnie icon_smile.gif


Uploaded with ImageShack.us
trochę brzydkie ale już konałam ze zmęczenia i się nie starałam icon_wink.gif


Uploaded with ImageShack.us

--------------------
"Najwieksze szczescie dla ojca i matki,
Nad dobra ziemskie,rozkosze,dostatki.
To ich krew-zycie,to ich wlasne dziecie,
Co im nad wszystko drozsze jest na swiecie."


moja dieta

syl_wia9
czw, 29 wrz 2011 - 13:15
Dziękujemy dziewczynki kochane za komplementy dla Zuziulka 06.gif
Tak naprawdę to Zuzka jeszcze tak pięknie nie daje sobie rady hehe,wczoraj taki moment cudny złapałam 04.gif ,ale za rączki chodzi tylko potyka się o nogi swe 03.gif

LillAnn fajnie,że sama sobie robisz tipsy,ja byłam u kosmetyczki zrobic na wesele.I ładne te Twoje są naprawdęicon_smile.gificon_smile.gif

Angielk Lusia jak zawsze cudowna,te jej minki są piękne.Taka poważna i skupiona często jest 06.gif .Uśmiałam się z Twojego posta o Lusi. 04.gif

No i morza bardzoooo zazdroszczę.Ja napewno mam dalej niż Ty 37.gif 29.gif 04.gif

Kasiula rób testa i dawaj znac 43.gif

syl_wia9


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,183
Dołączył: nie, 02 maj 10 - 23:03
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 32,814




post czw, 29 wrz 2011 - 13:15
Post #1960

Dziękujemy dziewczynki kochane za komplementy dla Zuziulka 06.gif
Tak naprawdę to Zuzka jeszcze tak pięknie nie daje sobie rady hehe,wczoraj taki moment cudny złapałam 04.gif ,ale za rączki chodzi tylko potyka się o nogi swe 03.gif

LillAnn fajnie,że sama sobie robisz tipsy,ja byłam u kosmetyczki zrobic na wesele.I ładne te Twoje są naprawdęicon_smile.gificon_smile.gif

Angielk Lusia jak zawsze cudowna,te jej minki są piękne.Taka poważna i skupiona często jest 06.gif .Uśmiałam się z Twojego posta o Lusi. 04.gif

No i morza bardzoooo zazdroszczę.Ja napewno mam dalej niż Ty 37.gif 29.gif 04.gif

Kasiula rób testa i dawaj znac 43.gif

> Grudzień 2010 - vol.IV, Trzymamy mocno kciuki za KAMILKĘ-JUŻ PO OPERACJI !!!
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 96 97 98 99 100 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 21 wrz 2024 - 06:03
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama