Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

dziewczyny czy brakuje wam....

> 
ANKA
sob, 26 kwi 2003 - 22:56
dziewczyny czy brakuje wam brzuszka oczywiście tego ciążowego?!
Mi na początku bardzo brakowało małej dzidzi poruszającej się w brzuchu icon_wink.gif
teraz dzidzia zresztą już druga ma 1,6 m-ca ale smutno mi trochę że już nigdy nie będę w ciąży (z przyczyn raczej finansowych). Czy wam też nie raz smutno? Czy tylko ja tak mam? Dzieciaczki są takie kochane icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
ANKA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 186
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 21:56
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 479




post sob, 26 kwi 2003 - 22:56
Post #1

dziewczyny czy brakuje wam brzuszka oczywiście tego ciążowego?!
Mi na początku bardzo brakowało małej dzidzi poruszającej się w brzuchu icon_wink.gif
teraz dzidzia zresztą już druga ma 1,6 m-ca ale smutno mi trochę że już nigdy nie będę w ciąży (z przyczyn raczej finansowych). Czy wam też nie raz smutno? Czy tylko ja tak mam? Dzieciaczki są takie kochane icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

--------------------
MAMA NATKI I PATKI
user posted image
Mika
sob, 26 kwi 2003 - 23:10
Aniu nie jesteś osamotniona-nie też brakuje brzusia-tym bardziej,ze w koło mnie pełno brzuchatych mam.Zazdroszczę Im tych kopnięć,czkawki maluszka i tęskno mi strasznie za takimi chwilami icon_sad.gif Ale pewnie na trzecie mąż nie da się skusić icon_sad.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post sob, 26 kwi 2003 - 23:10
Post #2

Aniu nie jesteś osamotniona-nie też brakuje brzusia-tym bardziej,ze w koło mnie pełno brzuchatych mam.Zazdroszczę Im tych kopnięć,czkawki maluszka i tęskno mi strasznie za takimi chwilami icon_sad.gif Ale pewnie na trzecie mąż nie da się skusić icon_sad.gif
beattta
sob, 26 kwi 2003 - 23:20
Ostatnio robiłam porządki i wygrzebałam sukienkę, w której chodziłam jak byłam w ciąży z Julką. Stwierdziam, że pochodzę w niej po domu, ale mając ją na sobie łapałam sie na tym, że trzymam rekę na brzuchu - taki odruch mamy z brzuszkiem Już w niej nie chodzę - teraz czeka na następną ciążę icon_biggrin.gif
To takie wspaniałe uczucie, pierwsze ruchy, czkawka kilka razy na dobę (do tej pory zostało to Julce - jak zacznie dzień czkawką to obowiązkowo ma ja kilka razy w ciągu tego dnia )

Pozdrawiam serdecznie
beattta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,461
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 18:13
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 217

GG:


post sob, 26 kwi 2003 - 23:20
Post #3

Ostatnio robiłam porządki i wygrzebałam sukienkę, w której chodziłam jak byłam w ciąży z Julką. Stwierdziam, że pochodzę w niej po domu, ale mając ją na sobie łapałam sie na tym, że trzymam rekę na brzuchu - taki odruch mamy z brzuszkiem Już w niej nie chodzę - teraz czeka na następną ciążę icon_biggrin.gif
To takie wspaniałe uczucie, pierwsze ruchy, czkawka kilka razy na dobę (do tej pory zostało to Julce - jak zacznie dzień czkawką to obowiązkowo ma ja kilka razy w ciągu tego dnia )

Pozdrawiam serdecznie

--------------------
Beata (mama Julki)

Mika
nie, 27 kwi 2003 - 00:31
CYTAT(beattta)
Ostatnio robiłam porządki i wygrzebałam sukienkę, w której chodziłam jak byłam w ciąży z Julką. Stwierdziam, że pochodzę w niej po domu, ale mając ją na sobie łapałam sie na tym, że trzymam rekę na brzuchu - taki odruch mamy z brzuszkiem


A wiesz,że ja po takim "przymierzaniu" icon_wink.gif ciążowych ciuszków zaraz zaszłam w ciążę icon_razz.gif icon_lol.gif -słyszałam,że jest właśnie taki przesąd,że nosząc ubrania dla ciężarnych szybko się zaciąża icon_lol.gif icon_wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post nie, 27 kwi 2003 - 00:31
Post #4

CYTAT(beattta)
Ostatnio robiłam porządki i wygrzebałam sukienkę, w której chodziłam jak byłam w ciąży z Julką. Stwierdziam, że pochodzę w niej po domu, ale mając ją na sobie łapałam sie na tym, że trzymam rekę na brzuchu - taki odruch mamy z brzuszkiem


A wiesz,że ja po takim "przymierzaniu" icon_wink.gif ciążowych ciuszków zaraz zaszłam w ciążę icon_razz.gif icon_lol.gif -słyszałam,że jest właśnie taki przesąd,że nosząc ubrania dla ciężarnych szybko się zaciąża icon_lol.gif icon_wink.gif
dumiczowa1

Go??







post nie, 27 kwi 2003 - 08:38
Post #5

hej!!

ja też nosze jeszcze ciazowe spodnie Bo nie są takie typowo ciążowe.......i co teraz bedzie? Kurcze a myslałam że żeby zająś w ciażę chłopa mi trzeba, a tu ciuszek założę ciążowy i siup!

Ale tak poważnie to mnie równiez brakuje tych wystających piętek, tego wiercenia, czkawki, czasem nawet i tęskno za wbijającym się w żebro łokciem, tych rozmów, tętna serduszka słyszanego przez KTG, teraz mam to wszystko " na żywo" , ale czasem fajnie sobie powspominac........

pozdrawiam
agata
Małgoś.dz
nie, 27 kwi 2003 - 09:33
Bardzo mi brakuje.
I tęsknię.
I chciałabym znowu móc trzymać rękę na brzusiu. icon_lol.gif
To taki cudowny przywilej kobiet ciężarnych!
Brakuje mi tych kopniaczków jak licho, ale za czkawką wcale nie tęsknię, bo Kubanek czkał z taką częstotliwością i w takich ilościach, że wymęczył mnie okrutnie. icon_rolleyes.gif
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post nie, 27 kwi 2003 - 09:33
Post #6

Bardzo mi brakuje.
I tęsknię.
I chciałabym znowu móc trzymać rękę na brzusiu. icon_lol.gif
To taki cudowny przywilej kobiet ciężarnych!
Brakuje mi tych kopniaczków jak licho, ale za czkawką wcale nie tęsknię, bo Kubanek czkał z taką częstotliwością i w takich ilościach, że wymęczył mnie okrutnie. icon_rolleyes.gif

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
.uzytkownik.usun...
nie, 27 kwi 2003 - 10:06
Kropeleczka ma dopiero 5 tygodni no więc ciągle chodzę jeszcze w moich ciążowych ogrodniczkach. Zostało 13kg do zwalenia i w nic innego się nie mieszczę icon_cry.gif . Nie wiem jak to jest z tym brakowaniem ale ze mną też coś nie halo. Cieszę się jak licho, że Pan Serdelek już na świecie i nareszcie mogę go sobie oglądać ale... mój brzuch taki pusty i smutny i brzydki się zrobił icon_sad.gif
.uzytkownik.usun...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,716
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 567




post nie, 27 kwi 2003 - 10:06
Post #7

Kropeleczka ma dopiero 5 tygodni no więc ciągle chodzę jeszcze w moich ciążowych ogrodniczkach. Zostało 13kg do zwalenia i w nic innego się nie mieszczę icon_cry.gif . Nie wiem jak to jest z tym brakowaniem ale ze mną też coś nie halo. Cieszę się jak licho, że Pan Serdelek już na świecie i nareszcie mogę go sobie oglądać ale... mój brzuch taki pusty i smutny i brzydki się zrobił icon_sad.gif
Edi Zet :)
nie, 27 kwi 2003 - 11:03
Hej, mnie też brakuje icon_cry.gif brzuszka, tego falującego i wiecznie "niezadowolonego" z pozycji jaką przyjmuję...
Ale najbardziej mi brakuje tych emocji z odczytywania testu ciążowego i nerwowego czekania na drugą kreseczkę...
No i tego przeczucia, że jestem wyjątkowa, bo dojrzewa we mnie maleńki człowieczek...
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
Skąd: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post nie, 27 kwi 2003 - 11:03
Post #8

Hej, mnie też brakuje icon_cry.gif brzuszka, tego falującego i wiecznie "niezadowolonego" z pozycji jaką przyjmuję...
Ale najbardziej mi brakuje tych emocji z odczytywania testu ciążowego i nerwowego czekania na drugą kreseczkę...
No i tego przeczucia, że jestem wyjątkowa, bo dojrzewa we mnie maleńki człowieczek...

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, Szymuś /2007 i Hania/2012
aronka
nie, 27 kwi 2003 - 21:48
Jeju, a ja już się obawiałam, że ja jakaś nienormalna jestem!
Już kiedyś powiedziałam, że mogłabym ciągle w ciąży chodzić! Mnie się to bardzo podobało! Takiej bliskości z własnym dzieckiem już nigdy nie będzie... To był piękny okres!
Mam nadzieję, że nie ostatni!

Pozdrawiam Mamusie tęskniące za brzuszkami!
aronka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,424
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 23:30
Nr użytkownika: 484




post nie, 27 kwi 2003 - 21:48
Post #9

Jeju, a ja już się obawiałam, że ja jakaś nienormalna jestem!
Już kiedyś powiedziałam, że mogłabym ciągle w ciąży chodzić! Mnie się to bardzo podobało! Takiej bliskości z własnym dzieckiem już nigdy nie będzie... To był piękny okres!
Mam nadzieję, że nie ostatni!

Pozdrawiam Mamusie tęskniące za brzuszkami!
dosiamamafilipa
pon, 28 kwi 2003 - 09:13
hej
dla mnie jednak wiecej radosci jest w takim maluszku niz w brzuszku
my a raczej ja tez zdecydowalam ze jedno z przyczyn finansowych jest wystarczajaco choc moj maz chce koniecznie corcie
no zawsze mozna sobie myslec ze moze sie wygra w lotto i wtedy bede miala czworke icon_smile.gif)
pzdr.
dorota
dosiamamafilipa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 47
Dołączył: wto, 15 kwi 03 - 13:34
Nr użytkownika: 584




post pon, 28 kwi 2003 - 09:13
Post #10

hej
dla mnie jednak wiecej radosci jest w takim maluszku niz w brzuszku
my a raczej ja tez zdecydowalam ze jedno z przyczyn finansowych jest wystarczajaco choc moj maz chce koniecznie corcie
no zawsze mozna sobie myslec ze moze sie wygra w lotto i wtedy bede miala czworke icon_smile.gif)
pzdr.
dorota
feroMonik
pon, 28 kwi 2003 - 09:26
Ja za to tęsknię bardzo za brzuszkiem - i nie żebym chciała już mieć kolejnego bobaska! Po prostu bycie w ciąży było tak cudowne, wyjątkowe, radosne. Czułam się jak ktoś zupełnie wyjątkowy, wspaniale, wzniośle. I nigdy nie byłam taka piękna icon_wink.gif icon_lol.gif A tu dookoła tyle ciężarówek - łza mi się w oku kręci...
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
Skąd: prowincja
Nr użytkownika: 290




post pon, 28 kwi 2003 - 09:26
Post #11

Ja za to tęsknię bardzo za brzuszkiem - i nie żebym chciała już mieć kolejnego bobaska! Po prostu bycie w ciąży było tak cudowne, wyjątkowe, radosne. Czułam się jak ktoś zupełnie wyjątkowy, wspaniale, wzniośle. I nigdy nie byłam taka piękna icon_wink.gif icon_lol.gif A tu dookoła tyle ciężarówek - łza mi się w oku kręci...

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
CrazyMary
pon, 28 kwi 2003 - 09:55
Brakuje mi brzuszka, chociaż już rok go nie mam, ale to raczej ze wzgledu na błogi spokój, jaki wtedy miałam. Robiłam co chciałam i kiedy chciałam, spanie do południa, i po południu icon_lol.gif
Ale taki luksus można mieć tylko raz, niestety icon_sad.gif
CrazyMary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,888
Dołączył: pią, 11 kwi 03 - 14:59
Skąd: Gdynia
Nr użytkownika: 558

GG:


post pon, 28 kwi 2003 - 09:55
Post #12

Brakuje mi brzuszka, chociaż już rok go nie mam, ale to raczej ze wzgledu na błogi spokój, jaki wtedy miałam. Robiłam co chciałam i kiedy chciałam, spanie do południa, i po południu icon_lol.gif
Ale taki luksus można mieć tylko raz, niestety icon_sad.gif

--------------------


Kreska
pon, 28 kwi 2003 - 13:09
Oj ja tez to lubilam !!!
to lapanie sie za brzuszek i rozmowy z maluszkiem.
A wiecie za czym jeszcze bardziej tesknie? Za karmieniem. To bylo takie slodkie. Przy pierwszym dziecku, nie cieszylam sie z tego tak jak teraz i brakuje mi bardzo.
Kreska
Kreska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 433
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 21:02
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 451




post pon, 28 kwi 2003 - 13:09
Post #13

Oj ja tez to lubilam !!!
to lapanie sie za brzuszek i rozmowy z maluszkiem.
A wiecie za czym jeszcze bardziej tesknie? Za karmieniem. To bylo takie slodkie. Przy pierwszym dziecku, nie cieszylam sie z tego tak jak teraz i brakuje mi bardzo.
Kreska
eMariola
pon, 28 kwi 2003 - 13:38
O rety. Fajnie że nie tyko ja mam takie tęsknoty. Co prawda minęło już półtora roka od zakończenia błogosławionego stanu, a ja widzę że tęsknię za brzusiem coraz bardziej... Na szczęście planujemy jeszcze jednego dzidziusia, a więc pocieszam się że niedługo znowu będę miała brzusio i No ale teraz to i tak już nie będzie jak za pierwszym razem ... bo przecież chodzi po tym świecie moja córeczka i obawiam się że będzie zazdrosna.

Oj, jednak bycie kobietą i mamuśką jest piękne, prawda???
eMariola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,827
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 491




post pon, 28 kwi 2003 - 13:38
Post #14

O rety. Fajnie że nie tyko ja mam takie tęsknoty. Co prawda minęło już półtora roka od zakończenia błogosławionego stanu, a ja widzę że tęsknię za brzusiem coraz bardziej... Na szczęście planujemy jeszcze jednego dzidziusia, a więc pocieszam się że niedługo znowu będę miała brzusio i No ale teraz to i tak już nie będzie jak za pierwszym razem ... bo przecież chodzi po tym świecie moja córeczka i obawiam się że będzie zazdrosna.

Oj, jednak bycie kobietą i mamuśką jest piękne, prawda???

--------------------


ANKA
pon, 28 kwi 2003 - 22:39
czytając wasze posty jeszcze większa tęsknota za brzusiem mnie bierze.
Niestety muszę też wygrać w lotto żeby było mnie stać na 3 i 4 dzidzie.
Jakie to było wspaniałe... icon_razz.gif icon_razz.gif
ANKA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 186
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 21:56
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 479




post pon, 28 kwi 2003 - 22:39
Post #15

czytając wasze posty jeszcze większa tęsknota za brzusiem mnie bierze.
Niestety muszę też wygrać w lotto żeby było mnie stać na 3 i 4 dzidzie.
Jakie to było wspaniałe... icon_razz.gif icon_razz.gif

--------------------
MAMA NATKI I PATKI
user posted image
Tuptusiowa Mama
wto, 29 kwi 2003 - 11:12
Ja też tęsknię za brzusiaczkiem-tusiaczkiem.Maleństwem przeciągającym sie z zadowoleniem na dżwięk głosu Tatusia i....Michała Żebrowskiego,uwielbiającym ciepłe kakao i zmuszającym mnie do ciągłego snu.Po wyjściu z brzuszka ( 01-01-2001) już nie jest takie chętne do snu.....
Mam nadzieję ,że dane będzie mi to jeszcze kiedyś przeżyć icon_lol.gif
Tuptusiowa Mama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 17:31
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 545




post wto, 29 kwi 2003 - 11:12
Post #16

Ja też tęsknię za brzusiaczkiem-tusiaczkiem.Maleństwem przeciągającym sie z zadowoleniem na dżwięk głosu Tatusia i....Michała Żebrowskiego,uwielbiającym ciepłe kakao i zmuszającym mnie do ciągłego snu.Po wyjściu z brzuszka ( 01-01-2001) już nie jest takie chętne do snu.....
Mam nadzieję ,że dane będzie mi to jeszcze kiedyś przeżyć icon_lol.gif

--------------------
Stella mama Kacpra i Kajtka
user posted image
user posted image
anonimowy

Go??







post wto, 29 kwi 2003 - 12:16
Post #17

Ja kilka miesiecy przed porodem leżałam w szpitalu na podtrzymaniu ciaży i tam oto codziennie rano położna wolała "panie w ciąży proszone na KTG"po czym ustawiałyśmy się wszystkie w kolejce (swoją drogą niezły widok,panie w panilotach,zaspane ,rozczochrane ....)


Odruchowo pokazywałyśmy brzunie i słuchałyśmy tego najmilszego tutopt świata


Kiedy urodzilam Jaśka ,leżałam w tym samym szpitalu ,pani położna zawołała "panie w ciąży na KTG'

Ja jak zwykle ustawiłam sie w kolejce ,po dwóch sekundach mnie olśniło że JA JUŻ URODZIŁAM -zrobiło mi sie jakos przykro i sie poryczałam



IWO

PS.TEż BARDZO chciałabym poczuc jeszcze te motylki w brzuszku,te kopnięcia ,i przepływanie małego ciałka


Bardzo chciałabym ale mnie nie stać .....Nigdy nie myślałam że o miom macierzyństwie zadecyduje taki banał jak kasa
beattta
wto, 29 kwi 2003 - 13:14
CYTAT(Mika)
A wiesz,że ja po takim "przymierzaniu"  :wink: ciążowych ciuszków zaraz zaszłam w ciążę  :P   icon_lol.gif  -słyszałam,że jest właśnie taki przesąd,że nosząc ubrania dla ciężarnych szybko się zaciąża  :lol:   wink.gif


To chyba w niej troche jednak pochodzę Tylko nie wiem, czy jest na tyle sexowna, żebym w niej skusiła mojego męża. Mniemam bowiem, że od samego jej założenia brzuszka nie będzie

beattta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,461
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 18:13
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 217

GG:


post wto, 29 kwi 2003 - 13:14
Post #18

CYTAT(Mika)
A wiesz,że ja po takim "przymierzaniu"  :wink: ciążowych ciuszków zaraz zaszłam w ciążę  :P   icon_lol.gif  -słyszałam,że jest właśnie taki przesąd,że nosząc ubrania dla ciężarnych szybko się zaciąża  :lol:   wink.gif


To chyba w niej troche jednak pochodzę Tylko nie wiem, czy jest na tyle sexowna, żebym w niej skusiła mojego męża. Mniemam bowiem, że od samego jej założenia brzuszka nie będzie



--------------------
Beata (mama Julki)

asiaT
wto, 29 kwi 2003 - 13:50
ach.. brzusio... te dwie czkawki, kopniecia w watrobe i zoladek, te dwie pupinki wypinajace sie pod moimi zebrami! icon_smile.gif Brakuje mi i to jak!!! a to juz 17 miesiecy minelo...
na dodatek raczej nie bede juz drugi raz w ciazy... icon_sad.gif szkoda, wielka szkoda...

i wiecie,czego mi brakuje? ze nie moge teraz powiedziec w autobusie: prosze mi ustapic,jestem w ciazy. icon_biggrin.gif robilam to! naprawde. icon_biggrin.gif
asiaT


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,147
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 10:13
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 612

GG:


post wto, 29 kwi 2003 - 13:50
Post #19

ach.. brzusio... te dwie czkawki, kopniecia w watrobe i zoladek, te dwie pupinki wypinajace sie pod moimi zebrami! icon_smile.gif Brakuje mi i to jak!!! a to juz 17 miesiecy minelo...
na dodatek raczej nie bede juz drugi raz w ciazy... icon_sad.gif szkoda, wielka szkoda...

i wiecie,czego mi brakuje? ze nie moge teraz powiedziec w autobusie: prosze mi ustapic,jestem w ciazy. icon_biggrin.gif robilam to! naprawde. icon_biggrin.gif

--------------------
AsiaT, mama Andrzejka i Kamilka
https://www.blizniaki.net - Stowarzyszenie "Podwójny Uśmiech"- OPP
> dziewczyny czy brakuje wam....
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 18:52
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama