Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
23 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 nastÄ™pna ostatnia   

Pierwszaki :)

> 
moko.
nie, 18 wrz 2005 - 07:16
Swietne sÄ… te pieczÄ…tki.
Wiola my kupujemy coś ale nie wiem co? pozbieraliśmy się po 2 zł i jedna z mam coś kupi(ale nie wiem co icon_confused.gif )
Wiola u nas też kupilismy ponad 80 rolek papieru- zdziwisz się jak to szybko się skończy.
Aha Oskar w szkole będzie mył zęby - mają jakąś akcje fluoryzacji i przez 6 tyg bedzie mył zęby a co potem nie wiem ? W każdym badz razie podoba mi się pomysł mycia zębów.
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post nie, 18 wrz 2005 - 07:16
Post #61

Swietne sÄ… te pieczÄ…tki.
Wiola my kupujemy coś ale nie wiem co? pozbieraliśmy się po 2 zł i jedna z mam coś kupi(ale nie wiem co icon_confused.gif )
Wiola u nas też kupilismy ponad 80 rolek papieru- zdziwisz się jak to szybko się skończy.
Aha Oskar w szkole będzie mył zęby - mają jakąś akcje fluoryzacji i przez 6 tyg bedzie mył zęby a co potem nie wiem ? W każdym badz razie podoba mi się pomysł mycia zębów.

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
sdw
nie, 18 wrz 2005 - 07:35
Moko, 80 rolek toaletowego czy ręczników? Jeśli reczników, ,ok zgodzę sie, ze mogą "zniknąć" szybko ale toaletowy? icon_eek.gif

Wierzę temu, co mówi nasza nauczycielka, a ona mówi, że toaletowego na semestr wystarczy 4-6 rolek. Ręczników sporo wiecej icon_wink.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post nie, 18 wrz 2005 - 07:35
Post #62

Moko, 80 rolek toaletowego czy ręczników? Jeśli reczników, ,ok zgodzę sie, ze mogą "zniknąć" szybko ale toaletowy? icon_eek.gif

Wierzę temu, co mówi nasza nauczycielka, a ona mówi, że toaletowego na semestr wystarczy 4-6 rolek. Ręczników sporo wiecej icon_wink.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
iff
nie, 18 wrz 2005 - 09:01
hmm dziewczyny nie wiem jak u Was ale u mnie na rodzine 4 osobowa schodzi dziennie rolka papieru, wiec ta ilosc nie jest dla mnie zbyt wygorowana
ale u nas srodki czystosci to obowiazek szkoly i jest mydlo w plynie reczniki pap i oczywiscie papier
u nas nie spotkalam sie z zadnymi zakazami jak na razie, ale np takie klucze na szyi maja, bo maja wlasne szafki i dostali ze szkoly "smycze"
zebranie mam dopiero w srode to sie dowiem co i jak , bedziemy sie chyba skladac na szklanki, bo szkola czesto organizuje jakies tam poczestunki, swieta mam, dziadkow itd, a na wyposazeniu nie ma, kupimy w pierwszej klasie i zestaw bedzie z nami szedl do konca

tez bedziemy odrabiali 30 pazdziernika i bedzie to rajd gorski, w zeszlym roku bylam, ale w tym nie dam rady, nie bede ryzykowala
byli tez na wystawie kwiatow w rosarium i mieli plener malarski
Wiola duzo macie tych wycieczek
moko na ktorym rozdziale juz jestescie w wesolej szkole ? Piotrek skonczyl 15, jestem w szoku ze tak szybko im to idzie
zadan domowych za dzo nie ma, raz tylko siedzialam z nim do 0.30, ale bylam w Krakowie caly dzien i wrocilam do domu na 19.30 (zaliczajac proboszcza o czym pisalam) wiec zanim sie z nim zabralam , a on jest strasznie ambitny, mieli dwie strony szlaczkow- po raz pierwszy takie pracochlonne zadanie domowe ale jak mu cos nie wychodzilo to scieral i na nowo

pojawil sie problem w postaci jednego agresywnego chlopca, bije wszystkich, jednego chlopca tak uderzy, ze trzeba bylo jechac do dentysty szok, a Piotrek kolo niego jeszcez siedzi, musze go wymusztrowac, zeby sobie nie dawal w kasze dmuchcac
wiem, ze chlopiec poszedl do dyrektora i byli wzywani rodzice
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post nie, 18 wrz 2005 - 09:01
Post #63

hmm dziewczyny nie wiem jak u Was ale u mnie na rodzine 4 osobowa schodzi dziennie rolka papieru, wiec ta ilosc nie jest dla mnie zbyt wygorowana
ale u nas srodki czystosci to obowiazek szkoly i jest mydlo w plynie reczniki pap i oczywiscie papier
u nas nie spotkalam sie z zadnymi zakazami jak na razie, ale np takie klucze na szyi maja, bo maja wlasne szafki i dostali ze szkoly "smycze"
zebranie mam dopiero w srode to sie dowiem co i jak , bedziemy sie chyba skladac na szklanki, bo szkola czesto organizuje jakies tam poczestunki, swieta mam, dziadkow itd, a na wyposazeniu nie ma, kupimy w pierwszej klasie i zestaw bedzie z nami szedl do konca

tez bedziemy odrabiali 30 pazdziernika i bedzie to rajd gorski, w zeszlym roku bylam, ale w tym nie dam rady, nie bede ryzykowala
byli tez na wystawie kwiatow w rosarium i mieli plener malarski
Wiola duzo macie tych wycieczek
moko na ktorym rozdziale juz jestescie w wesolej szkole ? Piotrek skonczyl 15, jestem w szoku ze tak szybko im to idzie
zadan domowych za dzo nie ma, raz tylko siedzialam z nim do 0.30, ale bylam w Krakowie caly dzien i wrocilam do domu na 19.30 (zaliczajac proboszcza o czym pisalam) wiec zanim sie z nim zabralam , a on jest strasznie ambitny, mieli dwie strony szlaczkow- po raz pierwszy takie pracochlonne zadanie domowe ale jak mu cos nie wychodzilo to scieral i na nowo

pojawil sie problem w postaci jednego agresywnego chlopca, bije wszystkich, jednego chlopca tak uderzy, ze trzeba bylo jechac do dentysty szok, a Piotrek kolo niego jeszcez siedzi, musze go wymusztrowac, zeby sobie nie dawal w kasze dmuchcac
wiem, ze chlopiec poszedl do dyrektora i byli wzywani rodzice
moko.
nie, 18 wrz 2005 - 15:00
Iff Oskar skonczył 17 rozdział.Natomiast w podręczniku są na stronie 20-tej a w tym cienkim zeszycie ćwiczeń(pisanie literek) są na 4 str.
Iff u nas rolka jest na 1,5 dnia max 2 dni na 3 osoby.
Oskar w klasie tez ma niegrzecznego chłopca. icon_confused.gif na szczescie u nas chłopcy siedzą z dziewczynkami ( jest 12-tu chłopców i 12-ście dziewczynek)
My też bedziemy odrabiać 30-tego ale wtedy dzieci będą na wycieczce w lesie i będą go sprzątać.

Wiola papier toaletowy. - kupujemy 80 rolek a reczników coś ok 20 rolek.
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post nie, 18 wrz 2005 - 15:00
Post #64

Iff Oskar skonczył 17 rozdział.Natomiast w podręczniku są na stronie 20-tej a w tym cienkim zeszycie ćwiczeń(pisanie literek) są na 4 str.
Iff u nas rolka jest na 1,5 dnia max 2 dni na 3 osoby.
Oskar w klasie tez ma niegrzecznego chłopca. icon_confused.gif na szczescie u nas chłopcy siedzą z dziewczynkami ( jest 12-tu chłopców i 12-ście dziewczynek)
My też bedziemy odrabiać 30-tego ale wtedy dzieci będą na wycieczce w lesie i będą go sprzątać.

Wiola papier toaletowy. - kupujemy 80 rolek a reczników coś ok 20 rolek.

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
iff
nie, 18 wrz 2005 - 16:30
CYTAT(iff)
zadan domowych za dzo nie ma, raz tylko siedzialam z nim do 0.30, ale


mialo byc do 20.30
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post nie, 18 wrz 2005 - 16:30
Post #65

CYTAT(iff)
zadan domowych za dzo nie ma, raz tylko siedzialam z nim do 0.30, ale


mialo byc do 20.30
iff
nie, 18 wrz 2005 - 16:34
CYTAT(moko.)
Iff Oskar skonczył 17 rozdział.Natomiast w podręczniku są na stronie 20-tej a w tym cienkim zeszycie ćwiczeń(pisanie literek) są na 4 str.
.

sprawdzilam, cienka maja skonczona cala 4 strone, czytanke, skonczona cala 19
cwiczenia skonczony 15 rozdzial caly
wiec mneij wiecej takie same tempo
wlasnie skonczylismy robic mase solna, Piotrus na religie do salki katechetycznej zrobil krzyz, nawet mu wyszedl w miare prosto i proporcjonalnie

ps. moko z Oskarem jedziesz do okko prawda ?
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post nie, 18 wrz 2005 - 16:34
Post #66

CYTAT(moko.)
Iff Oskar skonczył 17 rozdział.Natomiast w podręczniku są na stronie 20-tej a w tym cienkim zeszycie ćwiczeń(pisanie literek) są na 4 str.
.

sprawdzilam, cienka maja skonczona cala 4 strone, czytanke, skonczona cala 19
cwiczenia skonczony 15 rozdzial caly
wiec mneij wiecej takie same tempo
wlasnie skonczylismy robic mase solna, Piotrus na religie do salki katechetycznej zrobil krzyz, nawet mu wyszedl w miare prosto i proporcjonalnie

ps. moko z Oskarem jedziesz do okko prawda ?
dori
nie, 18 wrz 2005 - 19:07
Wiola świetne te ołówki i pieczątki.Przybory plastyczne każdy przyniósł z domu.
U nas papierów toaletowych i ręczników nie kupowaliśmy.
Nasza szkoła uczestniczy w akcji "Szklanka mleka" czy jakoś tak.Dzieci będą codziennie na przerwie śniadaniowej otrzymywały mleko w kartoniku takie smakowe,są 4 smaki. Mleko bardzo szybko sie psuje,jest baz konserwantów. Firma codziennie dowozi je do szkoły.Koszt 60 gr. jedno.

Jeśli chodzi o zadania domowe to na razie rekord odrabiania to 45 min.
dori


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,201
Dołączył: śro, 01 gru 04 - 19:01
SkÄ…d: Polkowice
Nr użytkownika: 2,372

GG:


post nie, 18 wrz 2005 - 19:07
Post #67

Wiola świetne te ołówki i pieczątki.Przybory plastyczne każdy przyniósł z domu.
U nas papierów toaletowych i ręczników nie kupowaliśmy.
Nasza szkoła uczestniczy w akcji "Szklanka mleka" czy jakoś tak.Dzieci będą codziennie na przerwie śniadaniowej otrzymywały mleko w kartoniku takie smakowe,są 4 smaki. Mleko bardzo szybko sie psuje,jest baz konserwantów. Firma codziennie dowozi je do szkoły.Koszt 60 gr. jedno.

Jeśli chodzi o zadania domowe to na razie rekord odrabiania to 45 min.

--------------------
Pozdrawiam

user posted image

user posted image
moko.
nie, 18 wrz 2005 - 20:12
u nas rekord w odrabianiu to 30 min.


Iffka tak jedziemy icon_biggrin.gif a Wy?
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post nie, 18 wrz 2005 - 20:12
Post #68

u nas rekord w odrabianiu to 30 min.


Iffka tak jedziemy icon_biggrin.gif a Wy?

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
dori
nie, 18 wrz 2005 - 20:40
dziewczyny, a jakie książki macie?My mamy "Wesoła szkola"
dori


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,201
Dołączył: śro, 01 gru 04 - 19:01
SkÄ…d: Polkowice
Nr użytkownika: 2,372

GG:


post nie, 18 wrz 2005 - 20:40
Post #69

dziewczyny, a jakie książki macie?My mamy "Wesoła szkola"

--------------------
Pozdrawiam

user posted image

user posted image
sdw
nie, 18 wrz 2005 - 20:43
Kinga ma zadawane niewiele ale zazwyczaj czegoś w szkole nie zdąży zrobić icon_wink.gif i w domu kończy. Natomiast sama sobie nałożyła brzemię i w ramach "pracy domowej" czyta codziennie, po szkole, przynajmniej jedną stronę książki icon_lol.gif i pisze przynajmniej pł strony liter icon_eek.gif icon_lol.gif To w ramach "pracy domowej". Poza tym juz w ramach rozrywki czyta kolejne strony zaczętej w wakcje ksiazki icon_wink.gif (którą, zapowiedziała, sama przeczyta od deski do deski icon_eek.gif ) i pisze z upodobaniem i szlaczki maluje icon_lol.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post nie, 18 wrz 2005 - 20:43
Post #70

Kinga ma zadawane niewiele ale zazwyczaj czegoś w szkole nie zdąży zrobić icon_wink.gif i w domu kończy. Natomiast sama sobie nałożyła brzemię i w ramach "pracy domowej" czyta codziennie, po szkole, przynajmniej jedną stronę książki icon_lol.gif i pisze przynajmniej pł strony liter icon_eek.gif icon_lol.gif To w ramach "pracy domowej". Poza tym juz w ramach rozrywki czyta kolejne strony zaczętej w wakcje ksiazki icon_wink.gif (którą, zapowiedziała, sama przeczyta od deski do deski icon_eek.gif ) i pisze z upodobaniem i szlaczki maluje icon_lol.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
anetadr
nie, 18 wrz 2005 - 21:56
U nas też "Wesoła szkoła". W kartach pracy Karolinka doszła do strony 13, a w książce do strony 7. I pani uważa, że to dobre tempo. W końcu ta książka ma starczyć na 2 miesiące.

Ręczników ani papieru nie kupowaliśmy. A przybory szkolne każde dziecko przynosiło samo.

W piątek dzieci poszły sprzątać obok szkoły. Jak będzie ładnie, to są przewidziane kiełbaski. O innych wycieczkach na razie mowy nie było.

Karolinka lekcje odrabia bardzo chętnie jeszcze u babci, któa ją odbiera z przedszkola.

Aneta
anetadr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,092
Dołączył: śro, 17 wrz 03 - 14:42
Skąd: Już nie Zagłębie
Nr użytkownika: 1,055




post nie, 18 wrz 2005 - 21:56
Post #71

U nas też "Wesoła szkoła". W kartach pracy Karolinka doszła do strony 13, a w książce do strony 7. I pani uważa, że to dobre tempo. W końcu ta książka ma starczyć na 2 miesiące.

Ręczników ani papieru nie kupowaliśmy. A przybory szkolne każde dziecko przynosiło samo.

W piątek dzieci poszły sprzątać obok szkoły. Jak będzie ładnie, to są przewidziane kiełbaski. O innych wycieczkach na razie mowy nie było.

Karolinka lekcje odrabia bardzo chętnie jeszcze u babci, któa ją odbiera z przedszkola.

Aneta

--------------------
sdw
pon, 19 wrz 2005 - 07:13
My korzystamy z podreczników "Już w szkole" wydawnictwa Nowa Era.
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post pon, 19 wrz 2005 - 07:13
Post #72

My korzystamy z podreczników "Już w szkole" wydawnictwa Nowa Era.

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
Monika ww
pon, 19 wrz 2005 - 08:36
Alek ma "Słoneczną szkołę" wydawnictwa Grafpunkt.

Tempo też mają niezłe, ale Pani stara się cały materiał przerabiać w szkole i nie zadaje zadań domowych, chyba że ktoś nieskończy czegoś w szkole to robi to w domu.
Na zebraniu nauczycielka prosiła aby rodzice dzieci, które słabo czytają ćwiczyli z nimi w domu dla dobra tych dzieci właśnie.

Alek podobnie jak Kinga w domu ćwiczy literki pisane, ma do tego celu osobny zeszyt ćwiczeń domowych icon_biggrin.gif
O czytaniu nie wspomnę, bo to mógłby robić cały czas.... jest molem książkowym... i pewnie stąd te pochwały icon_lol.gif
W szkole Pani czyta im lekturę, czasem dzieci też czytają po jednym zdaniu, a ostatnio Alek mówił, że czytał tylko on i Pani... icon_lol.gif

Wiola, ołówki super, Alkowi bardzo się spodobały icon_biggrin.gif
Monika ww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,026
Dołączył: pią, 30 maj 03 - 17:32
Nr użytkownika: 786




post pon, 19 wrz 2005 - 08:36
Post #73

Alek ma "Słoneczną szkołę" wydawnictwa Grafpunkt.

Tempo też mają niezłe, ale Pani stara się cały materiał przerabiać w szkole i nie zadaje zadań domowych, chyba że ktoś nieskończy czegoś w szkole to robi to w domu.
Na zebraniu nauczycielka prosiła aby rodzice dzieci, które słabo czytają ćwiczyli z nimi w domu dla dobra tych dzieci właśnie.

Alek podobnie jak Kinga w domu ćwiczy literki pisane, ma do tego celu osobny zeszyt ćwiczeń domowych icon_biggrin.gif
O czytaniu nie wspomnę, bo to mógłby robić cały czas.... jest molem książkowym... i pewnie stąd te pochwały icon_lol.gif
W szkole Pani czyta im lekturę, czasem dzieci też czytają po jednym zdaniu, a ostatnio Alek mówił, że czytał tylko on i Pani... icon_lol.gif

Wiola, ołówki super, Alkowi bardzo się spodobały icon_biggrin.gif
Mika
pon, 19 wrz 2005 - 08:46
my zbieraliśmy na zebraniu po 10zł na cały rok i pani sama sobie rozdysponuje na co będzie jej potrzeba.Papieru,ręczników ni mydeł niepotrzebujemy bo w łazienkach po tej mojej zeszłorocznej akcji z sanepidem i robakami musieli zainstalować mydła w płynie,suszarki dorąk i podajniki papieru icon_wink.gif

nie wiem na której stronie zksiążkami są -Ola zabrała wszystko do szkoły icon_lol.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 19 wrz 2005 - 08:46
Post #74

my zbieraliśmy na zebraniu po 10zł na cały rok i pani sama sobie rozdysponuje na co będzie jej potrzeba.Papieru,ręczników ni mydeł niepotrzebujemy bo w łazienkach po tej mojej zeszłorocznej akcji z sanepidem i robakami musieli zainstalować mydła w płynie,suszarki dorąk i podajniki papieru icon_wink.gif

nie wiem na której stronie zksiążkami są -Ola zabrała wszystko do szkoły icon_lol.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Monika ww
pon, 19 wrz 2005 - 08:59
Mika, Jasiek już w przedszkolu icon_question.gif
Monika ww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,026
Dołączył: pią, 30 maj 03 - 17:32
Nr użytkownika: 786




post pon, 19 wrz 2005 - 08:59
Post #75

Mika, Jasiek już w przedszkolu icon_question.gif
Mika
pon, 19 wrz 2005 - 09:09
CYTAT(monikaww)
Mika, Jasiek już w przedszkolu icon_question.gif


nie -mamusia stchórzyła icon_confused.gif icon_redface.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 19 wrz 2005 - 09:09
Post #76

CYTAT(monikaww)
Mika, Jasiek już w przedszkolu icon_question.gif


nie -mamusia stchórzyła icon_confused.gif icon_redface.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Monika ww
pon, 19 wrz 2005 - 09:15
A moja Maja w sobotę płakała, że nie idzie do przedszkola....
Monika ww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,026
Dołączył: pią, 30 maj 03 - 17:32
Nr użytkownika: 786




post pon, 19 wrz 2005 - 09:15
Post #77

A moja Maja w sobotę płakała, że nie idzie do przedszkola....
Dorka
pon, 19 wrz 2005 - 10:01
A mój Krzyś upewniał się, że w niedzielę dzieci nie chodzą do przedszkola, tylko są z mamą i tatą w domku. Ale dziś rano poszedł bez płaczu i nawet wygadał się, że w przedszkolu mają "kulki" icon_eek.gif (czyli taki basen z kulkami, ale ja tego nie widziałam, może w innej sali?)

Wojtek uczy się z podręczników wydawnictwa MAC "Ja i moja szkoła".
Z czytaniem nie ma problemu, bo czyta dobrze. Zaczął też czytać sobie samodzielnie swoje ukochane Muminki icon_biggrin.gif . Za to jest problem ze szlaczkami, nie lubi tego robić, nie stara się specjalnie, a że lubi posiedziec sobie wieczorem, to rano trudno mu się wstaje.

Dziś zpomniał zabrać do szkoły ...tornistra icon_eek.gif . Wracali spod szkoły razem z tatusiem. Teściowa mnie pociesza, ze jego tatuś był podobnym egzemplarzem i z czasm było trochę lepiej wink.gif icon_lol.gif .
Dorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: pią, 07 mar 03 - 12:41
Nr użytkownika: 95




post pon, 19 wrz 2005 - 10:01
Post #78

A mój Krzyś upewniał się, że w niedzielę dzieci nie chodzą do przedszkola, tylko są z mamą i tatą w domku. Ale dziś rano poszedł bez płaczu i nawet wygadał się, że w przedszkolu mają "kulki" icon_eek.gif (czyli taki basen z kulkami, ale ja tego nie widziałam, może w innej sali?)

Wojtek uczy się z podręczników wydawnictwa MAC "Ja i moja szkoła".
Z czytaniem nie ma problemu, bo czyta dobrze. Zaczął też czytać sobie samodzielnie swoje ukochane Muminki icon_biggrin.gif . Za to jest problem ze szlaczkami, nie lubi tego robić, nie stara się specjalnie, a że lubi posiedziec sobie wieczorem, to rano trudno mu się wstaje.

Dziś zpomniał zabrać do szkoły ...tornistra icon_eek.gif . Wracali spod szkoły razem z tatusiem. Teściowa mnie pociesza, ze jego tatuś był podobnym egzemplarzem i z czasm było trochę lepiej wink.gif icon_lol.gif .

--------------------
mama WKM ;)
irminka2
pon, 19 wrz 2005 - 14:17
No ja zaczynam się gubić organizacyjnie, więc może też nam się zdarzy zapomnienie tornistra.
Pierwszy numer z obecną nieprzytomną mamą mamy za sobą - rano było chłodno,Wojtuś w polarkowej kurteczce, w dzień goraco więc zagadani wyszliśmy głownym wyjściem do samochodu, i pojechaliśmy do domu. Buty , kurtka wszystko zostało w szatni , a ja w szkolnych kapciach zabrałam dziecko do domu.
Dziecko 3 dzień wtedy w szkole miało prawo się gubić , ale ja? icon_smile.gif

Dziś idziemy pierwszyraz na basen, zobaczymy, jakie wrazenia. Bałam się ,ze czepka nie da sobie założyć , ale nie było problemu. Teraz odrabia lekcje, bo córka zabrało go wcześniej ze świetlicy.

Irmina
irminka2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,828
Dołączył: pon, 16 cze 03 - 08:58
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 830

GG:


post pon, 19 wrz 2005 - 14:17
Post #79

No ja zaczynam się gubić organizacyjnie, więc może też nam się zdarzy zapomnienie tornistra.
Pierwszy numer z obecną nieprzytomną mamą mamy za sobą - rano było chłodno,Wojtuś w polarkowej kurteczce, w dzień goraco więc zagadani wyszliśmy głownym wyjściem do samochodu, i pojechaliśmy do domu. Buty , kurtka wszystko zostało w szatni , a ja w szkolnych kapciach zabrałam dziecko do domu.
Dziecko 3 dzień wtedy w szkole miało prawo się gubić , ale ja? icon_smile.gif

Dziś idziemy pierwszyraz na basen, zobaczymy, jakie wrazenia. Bałam się ,ze czepka nie da sobie założyć , ale nie było problemu. Teraz odrabia lekcje, bo córka zabrało go wcześniej ze świetlicy.

Irmina
moko.
pon, 19 wrz 2005 - 14:25
My tez zapominalscy jesteśmy icon_biggrin.gif
Oskar w piętek nie wziął piórnika a przy tym zrobił mi obciach niezły a mianowicie.
W piatek na lekcjach piszą coś i Oskar szukał namiętnie piórnika w plecaku, ale go nie znalazł więc zgłasza się do pani i mówi: Prosze pani a ja nie mam piórnika bo MAMA ZAPOMNIALA MI SPAKOWAĆ" icon_evil.gif icon_evil.gif
Od dzis nie pakuje mojego syna, sam siÄ™ pakuje a ja sprawdzam.
A u was jak ? pakujecie dzieciom plecaki czy same to robiÄ…?
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post pon, 19 wrz 2005 - 14:25
Post #80

My tez zapominalscy jesteśmy icon_biggrin.gif
Oskar w piętek nie wziął piórnika a przy tym zrobił mi obciach niezły a mianowicie.
W piatek na lekcjach piszą coś i Oskar szukał namiętnie piórnika w plecaku, ale go nie znalazł więc zgłasza się do pani i mówi: Prosze pani a ja nie mam piórnika bo MAMA ZAPOMNIALA MI SPAKOWAĆ" icon_evil.gif icon_evil.gif
Od dzis nie pakuje mojego syna, sam siÄ™ pakuje a ja sprawdzam.
A u was jak ? pakujecie dzieciom plecaki czy same to robiÄ…?

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
> Pierwszaki :)
Start new topic
Reply to this topic
23 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 23 cze 2024 - 07:55
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama