Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Muszyna(k.Krynicy)-wakacje

> 
maja1
piÄ…, 02 mar 2007 - 14:56
Witam icon_biggrin.gif

Nie znalazlam nic na ten temat dlatego pisze.W sierpniu planuje wyjazd z gory.Najchetniej do Muszyny(k.Krynicy).Bylam tam kilka razy ale zawsze w tym samym osrodku icon_rolleyes.gif Moze ma ktos jakis fajny(najchetniej z basenem).Odpowiadaja nam rowniez bardzo domki.Od razu mowie ze bede z majowym maluszkiem.Z gory dziekuje i czekam na odpowiedzi icon_biggrin.gif
maja1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,301
Dołączył: czw, 02 lis 06 - 14:36
SkÄ…d: Warszawa-Anglia
Nr użytkownika: 8,298




post piÄ…, 02 mar 2007 - 14:56
Post #1

Witam icon_biggrin.gif

Nie znalazlam nic na ten temat dlatego pisze.W sierpniu planuje wyjazd z gory.Najchetniej do Muszyny(k.Krynicy).Bylam tam kilka razy ale zawsze w tym samym osrodku icon_rolleyes.gif Moze ma ktos jakis fajny(najchetniej z basenem).Odpowiadaja nam rowniez bardzo domki.Od razu mowie ze bede z majowym maluszkiem.Z gory dziekuje i czekam na odpowiedzi icon_biggrin.gif

--------------------
Mój synek Krzy? urodzony 17 maja(3.6kg i 51cm)dok?adnie w dniu terminu

Dzieckiem bo?ym sta? si? 29 lipca 2007.r

aga2
nie, 18 mar 2007 - 19:50
Maju napisalam na priva icon_wink.gif
aga2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 78
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 19:32
Nr użytkownika: 11,559




post nie, 18 mar 2007 - 19:50
Post #2

Maju napisalam na priva icon_wink.gif

--------------------
Aga mama Krzysia
maja1
nie, 18 mar 2007 - 21:11
Aga dostalam wielkie dzieki....odpisuje na priv icon_wink.gif
maja1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,301
Dołączył: czw, 02 lis 06 - 14:36
SkÄ…d: Warszawa-Anglia
Nr użytkownika: 8,298




post nie, 18 mar 2007 - 21:11
Post #3

Aga dostalam wielkie dzieki....odpisuje na priv icon_wink.gif

--------------------
Mój synek Krzy? urodzony 17 maja(3.6kg i 51cm)dok?adnie w dniu terminu

Dzieckiem bo?ym sta? si? 29 lipca 2007.r

.kasiula.
wto, 01 maj 2007 - 22:11
hej, a czy ja również mogłabym prosić o namiary? icon_smile.gif
.kasiula.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,577
Dołączył: śro, 17 maj 06 - 12:43
SkÄ…d: Åšl.
Nr użytkownika: 5,873




post wto, 01 maj 2007 - 22:11
Post #4

hej, a czy ja również mogłabym prosić o namiary? icon_smile.gif

--------------------

Dominika.A
śro, 30 maj 2007 - 18:34
Moze ja napisze tam gdzie bylysmy z maja1 jeszcze w te wakacjie:)

Ten post edytował Dominika.A śro, 30 maj 2007 - 18:38
Dominika.A


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 426
Dołączył: wto, 29 maj 07 - 17:58
Nr użytkownika: 14,643




post śro, 30 maj 2007 - 18:34
Post #5

Moze ja napisze tam gdzie bylysmy z maja1 jeszcze w te wakacjie:)

--------------------




(ja nigdy nie zapomn?)
*Anio?ek-lipiec 2007.r(13tc)*
Dominika.A
śro, 30 maj 2007 - 18:37
Kasiula26 Ja polecam ośrodek Jawor-to domki gdzie jest jeden duzy pokoj na parterze(2 lozka mozna powiedziec 2 osobowe ale watpie czy 2 osoby sie tam w rzeczywistosci zmieszcza 08.gif ),lazienka(toaleta,prysznic,umywalka),kuchnia(szafki,kuchnia,lodowka,garnki,szkl
anki,sztucce) i duzy balkon gdzie mozna trzymac rowery i jest z niego piekny widok,na pietrze sa 2 pokoje w jednym 2 lozka 1 osobowe w drugim 1 dwuosobowe.Placi sie za osobe nie za domek takze mozna spokojnie wynajac caly domek nawet na 2 osoby-wada osrodka jest ze nie ma stolowki 21.gif Trzeba sobie albo samemu gotowac albo chodzic na spacerek do miasta albo do okolicznych osrodkow.Pod tym duzym domkiem co go wyzej opisalam jest jeszcze taki mniejszy cos zrobionego w ala piwnicy-oczywiscie tak samo komfortowe i nie ma sie stycznosci z osobami z gory ani z dolu poniewaz domek lezy w takiej dolince i i gora moze wyjsc na dwor bez wchodzenia na schody i dol 06.gif Obok tego osrodka sa jazdy konne,mozna na terenie orodka zrobic grila-sa stoliki,laweczki,krzesla,gril mozna tez zrobic ognisko-jest duzo miejsca do spacerowania na terenie osrodka.Jest tam tez duzy kort tenisowy,i stoly do ping-ponga,w osrodku naprzeciwo jest basen takze mozne sobie codziennie chodzic poplywac 06.gif Bardzo serdecznie polecam.Bylysmy tam z maja1 kilka razy i bylysmy bardzo zadowolone 06.gif Wrazie jakichs innych informacji to pisz 06.gif

https://www.muszyna.pl/index.html?id=8757&a...ion=f&msg=1 tutaj domek pokazany jest z przodu.Za domkiem w kilku miejscach sa schodki i tam mozna pospacerowac albo zejsc jeszcze nizej(jakies 4m)i zrobic grila czy rowniez pospacerowac 04.gif 03.gif .A ten pokoik "piwnicowy" to jest pod tym domkiem z tylu 06.gif

informacjie tylko nie jestem pewna czy aktualne 37.gif :
Dom Wczasowy JAWOR

ul. ZÅ‚ockie 66

33-370 Muszyna

tel. (0-18) 471 45 46,
Dominika.A


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 426
Dołączył: wto, 29 maj 07 - 17:58
Nr użytkownika: 14,643




post śro, 30 maj 2007 - 18:37
Post #6

Kasiula26 Ja polecam ośrodek Jawor-to domki gdzie jest jeden duzy pokoj na parterze(2 lozka mozna powiedziec 2 osobowe ale watpie czy 2 osoby sie tam w rzeczywistosci zmieszcza 08.gif ),lazienka(toaleta,prysznic,umywalka),kuchnia(szafki,kuchnia,lodowka,garnki,szkl
anki,sztucce) i duzy balkon gdzie mozna trzymac rowery i jest z niego piekny widok,na pietrze sa 2 pokoje w jednym 2 lozka 1 osobowe w drugim 1 dwuosobowe.Placi sie za osobe nie za domek takze mozna spokojnie wynajac caly domek nawet na 2 osoby-wada osrodka jest ze nie ma stolowki 21.gif Trzeba sobie albo samemu gotowac albo chodzic na spacerek do miasta albo do okolicznych osrodkow.Pod tym duzym domkiem co go wyzej opisalam jest jeszcze taki mniejszy cos zrobionego w ala piwnicy-oczywiscie tak samo komfortowe i nie ma sie stycznosci z osobami z gory ani z dolu poniewaz domek lezy w takiej dolince i i gora moze wyjsc na dwor bez wchodzenia na schody i dol 06.gif Obok tego osrodka sa jazdy konne,mozna na terenie orodka zrobic grila-sa stoliki,laweczki,krzesla,gril mozna tez zrobic ognisko-jest duzo miejsca do spacerowania na terenie osrodka.Jest tam tez duzy kort tenisowy,i stoly do ping-ponga,w osrodku naprzeciwo jest basen takze mozne sobie codziennie chodzic poplywac 06.gif Bardzo serdecznie polecam.Bylysmy tam z maja1 kilka razy i bylysmy bardzo zadowolone 06.gif Wrazie jakichs innych informacji to pisz 06.gif

https://www.muszyna.pl/index.html?id=8757&a...ion=f&msg=1 tutaj domek pokazany jest z przodu.Za domkiem w kilku miejscach sa schodki i tam mozna pospacerowac albo zejsc jeszcze nizej(jakies 4m)i zrobic grila czy rowniez pospacerowac 04.gif 03.gif .A ten pokoik "piwnicowy" to jest pod tym domkiem z tylu 06.gif

informacjie tylko nie jestem pewna czy aktualne 37.gif :
Dom Wczasowy JAWOR

ul. ZÅ‚ockie 66

33-370 Muszyna

tel. (0-18) 471 45 46,


--------------------




(ja nigdy nie zapomn?)
*Anio?ek-lipiec 2007.r(13tc)*
> Muszyna(k.Krynicy)-wakacje
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 08:59
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama