Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Jak moje dziecko spławia kolesi

, dzwoniących domofonem ;)
> , dzwoniących domofonem ;)
m4rusia
wto, 07 lut 2012 - 15:34

Działo sie to chyba w grudniu ale właśnie mi się przypomniało icon_wink.gif

Pewnego popołudnia domofon się urywał. Co chwilę albo jajka_ziemniaki_sprzedam albo ulotki albo koleżanka..... No co chwilę coś. Mi już para uszami szła, Wikę nawet zaczeło to wkurzać icon_smile.gif I kolejny raz dzwonią... wiktoria wkurzona mówi:" no boszzzz, ile jeszcze?? Mogę spławić tego co teraz dzwoni??"- pyta mnie... To pewnie i tak do Ciebie, to mów sobie co chcesz- odpowiedziałam icon_smile.gif I co słyszę?? "Nie, proszę Pana!!!
! Żaden Rafał tu nie mieszka, aczkolwiek czasami taki jeden siedzi u nas w szafie jak ojciec wraca wcześniej z pracy!! Mam go poprosić z tej szafy??!!"
>>
Zrobiłam gały o takie O-O icon_smile.gif A potem zarżałam icon_smile.gif Nie mam pojęcia kogo Wiki tak poinformowała icon_wink.gif Mam nadzieję że nie był to nikt znajomy icon_wink.gif

Musze powiedzieć, że od tej pory nikt nie dzwonił z zapytaniem o jakiegoś Rafała icon_wink.gif
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
Skąd: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post wto, 07 lut 2012 - 15:34
Post #1


Działo sie to chyba w grudniu ale właśnie mi się przypomniało icon_wink.gif

Pewnego popołudnia domofon się urywał. Co chwilę albo jajka_ziemniaki_sprzedam albo ulotki albo koleżanka..... No co chwilę coś. Mi już para uszami szła, Wikę nawet zaczeło to wkurzać icon_smile.gif I kolejny raz dzwonią... wiktoria wkurzona mówi:" no boszzzz, ile jeszcze?? Mogę spławić tego co teraz dzwoni??"- pyta mnie... To pewnie i tak do Ciebie, to mów sobie co chcesz- odpowiedziałam icon_smile.gif I co słyszę?? "Nie, proszę Pana!!!
! Żaden Rafał tu nie mieszka, aczkolwiek czasami taki jeden siedzi u nas w szafie jak ojciec wraca wcześniej z pracy!! Mam go poprosić z tej szafy??!!"
>>
Zrobiłam gały o takie O-O icon_smile.gif A potem zarżałam icon_smile.gif Nie mam pojęcia kogo Wiki tak poinformowała icon_wink.gif Mam nadzieję że nie był to nikt znajomy icon_wink.gif

Musze powiedzieć, że od tej pory nikt nie dzwonił z zapytaniem o jakiegoś Rafała icon_wink.gif


--------------------
Joanna 81
wto, 07 lut 2012 - 16:43
dobra jest 06.gif
Joanna 81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,436
Dołączył: pią, 17 lis 06 - 20:28
Skąd: z pokoju :)
Nr użytkownika: 8,538

GG:


post wto, 07 lut 2012 - 16:43
Post #2

dobra jest 06.gif

--------------------






"W chwili, gdy najmniej się tego spodziewamy, życie stawia przed nami wyzwania,
by sprawdzić naszą odwagę i gotowość na zmiany."
P.Coelho
bumbum
wto, 07 lut 2012 - 17:14
M4ru5i4 córka Cię sprzedała,jak tak możesz chować Rafała do szafy(nie szybciej będzie pod łóżko)? 04.gif
Swoją drogą Wiki ma nieziemskie pomysły
bumbum


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,724
Dołączył: pią, 23 lut 07 - 10:40
Skąd: dołączyła 6 list.2006
Nr użytkownika: 11,360




post wto, 07 lut 2012 - 17:14
Post #3

M4ru5i4 córka Cię sprzedała,jak tak możesz chować Rafała do szafy(nie szybciej będzie pod łóżko)? 04.gif
Swoją drogą Wiki ma nieziemskie pomysły

--------------------
Z - 20.12.2007
I - 03.10.2010
m4rusia
wto, 07 lut 2012 - 17:20
andzia..... zapraszam Cię do siebie na kawkę i sie przekonasz jaką ''dużą'' mam szafę icon_wink.gif . Ten Rafał, to musiałby być karłem chyba icon_wink.gif
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
Skąd: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post wto, 07 lut 2012 - 17:20
Post #4

andzia..... zapraszam Cię do siebie na kawkę i sie przekonasz jaką ''dużą'' mam szafę icon_wink.gif . Ten Rafał, to musiałby być karłem chyba icon_wink.gif

--------------------
bumbum
wto, 07 lut 2012 - 20:41
Dobra,dobrem teraz karłem się wymigujesz 04.gif 48.gif
Ale tak na poważnie to skądś ta Twoja córka musiała wytrzasnąć że "Rafała" można schować w szafie 29.gif
bumbum


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,724
Dołączył: pią, 23 lut 07 - 10:40
Skąd: dołączyła 6 list.2006
Nr użytkownika: 11,360




post wto, 07 lut 2012 - 20:41
Post #5

Dobra,dobrem teraz karłem się wymigujesz 04.gif 48.gif
Ale tak na poważnie to skądś ta Twoja córka musiała wytrzasnąć że "Rafała" można schować w szafie 29.gif

--------------------
Z - 20.12.2007
I - 03.10.2010
m4rusia
wto, 07 lut 2012 - 21:29
No wiesz... tyle teraz telenowel... od zdrad i spisków aż tam kipi .... 08.gif icon_wink.gif

Ja jakbym chowała kochanka, to na pewno nie do szafy... To zbyt oczywiste i takie ...popularne;) Starałabym się wykazać grą aktorką i pomysłowością.... Np...
Kochanie, no co ty??!! Jaki kochanek?? Przeciez to Pan z Wodociągów. Przyszedł w związku z awarią kanalizacji na osiedlu, prosił żeby sprawdzić czy jest już woda.... No to nalałam wody do tej wanny i sprawdzamy czy można się kąpac... Phiii, tez mi pomysł!! Kochanek!! Ha ha ha!!

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
Skąd: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post wto, 07 lut 2012 - 21:29
Post #6

No wiesz... tyle teraz telenowel... od zdrad i spisków aż tam kipi .... 08.gif icon_wink.gif

Ja jakbym chowała kochanka, to na pewno nie do szafy... To zbyt oczywiste i takie ...popularne;) Starałabym się wykazać grą aktorką i pomysłowością.... Np...
Kochanie, no co ty??!! Jaki kochanek?? Przeciez to Pan z Wodociągów. Przyszedł w związku z awarią kanalizacji na osiedlu, prosił żeby sprawdzić czy jest już woda.... No to nalałam wody do tej wanny i sprawdzamy czy można się kąpac... Phiii, tez mi pomysł!! Kochanek!! Ha ha ha!!

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

--------------------
bumbum
śro, 08 lut 2012 - 08:23
06.gif
Apropo wanny...miałam jakieś 20 lat i był konkurs w radiu,można było wygrać wejściówki na jakąś fajną imprezę,wystarczyło się dodzwonić i wykonać zadanie....moim było pójście do sąsiada i wykąpanie się tam.Oni dzwonili to owego pana a on musiał potwierdzić i zdać relacje.
Mieszkam z starym bloku gdzie mój najmłodszy sąsiad ma obecnie jakieś 70 kilka lat i pewnie nigdy by nie zrozumiał młodej dziewczyny której na czymś zależy(czyt.desperatki 37.gif ).Za to kilka dni wcześniej na przeciwko nas wprowadziła się młoda para(byli przed 30),głupio było mi strasznie tym bardziej że się nie znaliśmy ale co tam.Pan M dziwnie się na mnie spojrzał ale pozwolił nalać wody 04.gif a jak zdawał relacje przez telefon z łazienki,weszła Pani B - nic bardziej krępującego mnie w zyciu nie spotkało 37.gif ale o dziwo zostaliśmy dobrymi znajomymi a ja miała wejściówkę 04.gif

Ten post edytował anndzia śro, 08 lut 2012 - 08:25
bumbum


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,724
Dołączył: pią, 23 lut 07 - 10:40
Skąd: dołączyła 6 list.2006
Nr użytkownika: 11,360




post śro, 08 lut 2012 - 08:23
Post #7

06.gif
Apropo wanny...miałam jakieś 20 lat i był konkurs w radiu,można było wygrać wejściówki na jakąś fajną imprezę,wystarczyło się dodzwonić i wykonać zadanie....moim było pójście do sąsiada i wykąpanie się tam.Oni dzwonili to owego pana a on musiał potwierdzić i zdać relacje.
Mieszkam z starym bloku gdzie mój najmłodszy sąsiad ma obecnie jakieś 70 kilka lat i pewnie nigdy by nie zrozumiał młodej dziewczyny której na czymś zależy(czyt.desperatki 37.gif ).Za to kilka dni wcześniej na przeciwko nas wprowadziła się młoda para(byli przed 30),głupio było mi strasznie tym bardziej że się nie znaliśmy ale co tam.Pan M dziwnie się na mnie spojrzał ale pozwolił nalać wody 04.gif a jak zdawał relacje przez telefon z łazienki,weszła Pani B - nic bardziej krępującego mnie w zyciu nie spotkało 37.gif ale o dziwo zostaliśmy dobrymi znajomymi a ja miała wejściówkę 04.gif

--------------------
Z - 20.12.2007
I - 03.10.2010
Silije
śro, 08 lut 2012 - 10:18
QUOTE(anndzia @ Wed, 08 Feb 2012 - 08:23) *
06.gif
Pan M dziwnie się na mnie spojrzał ale pozwolił nalać wody 04.gif a jak zdawał relacje przez telefon z łazienki,weszła Pani B - nic bardziej krępującego mnie w zyciu nie spotkało 37.gif ale o dziwo zostaliśmy dobrymi znajomymi a ja miała wejściówkę 04.gif


Anndzia kwiczę 04.gif 04.gif 04.gif
Silije


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,056
Dołączył: pią, 23 sty 04 - 17:33
Skąd: Okolica Poznania
Nr użytkownika: 1,362

GG:


post śro, 08 lut 2012 - 10:18
Post #8

QUOTE(anndzia @ Wed, 08 Feb 2012 - 08:23) *
06.gif
Pan M dziwnie się na mnie spojrzał ale pozwolił nalać wody 04.gif a jak zdawał relacje przez telefon z łazienki,weszła Pani B - nic bardziej krępującego mnie w zyciu nie spotkało 37.gif ale o dziwo zostaliśmy dobrymi znajomymi a ja miała wejściówkę 04.gif


Anndzia kwiczę 04.gif 04.gif 04.gif

--------------------
"Wierzę, że na mojej drodze zawsze skręcę we właściwą stronę. Bo wierzę że Bóg wytyczy drogę tam, gdzie jej nie ma". N.V. Peale
m4rusia
śro, 08 lut 2012 - 11:26
CYTAT(anndzia @ Wed, 08 Feb 2012 - 08:23) *
06.gif
Apropo wanny...miałam jakieś 20 lat i był konkurs w radiu,można było wygrać wejściówki na jakąś fajną imprezę,wystarczyło się dodzwonić i wykonać zadanie....moim było pójście do sąsiada i wykąpanie się tam.Oni dzwonili to owego pana a on musiał potwierdzić i zdać relacje.
Mieszkam z starym bloku gdzie mój najmłodszy sąsiad ma obecnie jakieś 70 kilka lat i pewnie nigdy by nie zrozumiał młodej dziewczyny której na czymś zależy(czyt.desperatki 37.gif ).Za to kilka dni wcześniej na przeciwko nas wprowadziła się młoda para(byli przed 30),głupio było mi strasznie tym bardziej że się nie znaliśmy ale co tam.Pan M dziwnie się na mnie spojrzał ale pozwolił nalać wody 04.gif a jak zdawał relacje przez telefon z łazienki,weszła Pani B - nic bardziej krępującego mnie w zyciu nie spotkało 37.gif ale o dziwo zostaliśmy dobrymi znajomymi a ja miała wejściówkę 04.gif


To i tak lepsze niż ta urban legend icon_wink.gif
Audycja Radiowa, występują:
R: - redaktor
F: - facet
Ż: - żona faceta

R: Dzień dobry panu!
F: Dzień dobry!
R: Dzwonię do pana z Radia Zet. Proszę powiedzieć nam (jest pan na fonii), jakie dwie najintymniejsze rzeczy robił pan tego ranka? Jeżeli pan powie to wygra zestaw mebli kuchennych.
F: Kochałem się z moją żoną.
R: Bardzo dobrze. To jedną rzecz już mamy. Proszę powiedzieć nam gdzie pan się kochał z żoną?
F: W kuchni.
R: Mamy więc już dwie najintymniejsze rzeczy, jakie pan robił tego ranka. Zestaw mebli kuchennych jest już prawie pański. Jeszcze musimy zadzwonić do pana żony i jeżeli ona potwierdzi pańskie słowa, to wygrali panstwo konkurs!
(Redaktor dzwoni teraz do żony tego faceta)
R: Dzień dobry pani!
Ż: Dzień dobry!
R: Dzwonię do pani z Radia Zet. Wczesniej rozmawiałem z pani meżem i zapytałem go, jakie dwie najintymniejsze rzeczy robił tego ranka. Jeżeli potwierdzi pani to, co powiedział maż to wygrali państwo zestaw mebli kuchennych! Proszę więc powiedzieć nam, jakie dwie najintymniejsze rzeczy robiła pani tego ranka?
Ż: (po chwili wahania i namowach meza na antenie radia):
Kochałam się dzisiaj rano z meżem.
R: Bardzo dobrze - maz powiedzial nam to samo. Prosze nam jeszcze powiedzieć gdzie?
Ż: O nie, tego już nie powiem!
F: (włacza sie do rozmowy): Kochanie powiedz panu redaktorowi, ja już wcześniej powiedziałem, bardzo cię proszę!
R: Jeżeli pani powie gdzie i bedzię się zgadzało z tym, co powiedział mąż, to przypominam, że wygrają państwo zestaw mebli kuchennych
F: Kochanie no powiedz panu redaktorowi gdzie - ja już mu wczesniej powiedziałem, nie wstydź się!
Ż: (po chwili wahania): w pupe....
Teraz w radiu nastapila konsternacja. Wszyscy ze śmiechu na glebie.
Po chwili:
R: Bardzo dobrze wygrali państwo zestaw mebli kuchennych!
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
Skąd: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post śro, 08 lut 2012 - 11:26
Post #9

CYTAT(anndzia @ Wed, 08 Feb 2012 - 08:23) *
06.gif
Apropo wanny...miałam jakieś 20 lat i był konkurs w radiu,można było wygrać wejściówki na jakąś fajną imprezę,wystarczyło się dodzwonić i wykonać zadanie....moim było pójście do sąsiada i wykąpanie się tam.Oni dzwonili to owego pana a on musiał potwierdzić i zdać relacje.
Mieszkam z starym bloku gdzie mój najmłodszy sąsiad ma obecnie jakieś 70 kilka lat i pewnie nigdy by nie zrozumiał młodej dziewczyny której na czymś zależy(czyt.desperatki 37.gif ).Za to kilka dni wcześniej na przeciwko nas wprowadziła się młoda para(byli przed 30),głupio było mi strasznie tym bardziej że się nie znaliśmy ale co tam.Pan M dziwnie się na mnie spojrzał ale pozwolił nalać wody 04.gif a jak zdawał relacje przez telefon z łazienki,weszła Pani B - nic bardziej krępującego mnie w zyciu nie spotkało 37.gif ale o dziwo zostaliśmy dobrymi znajomymi a ja miała wejściówkę 04.gif


To i tak lepsze niż ta urban legend icon_wink.gif
Audycja Radiowa, występują:
R: - redaktor
F: - facet
Ż: - żona faceta

R: Dzień dobry panu!
F: Dzień dobry!
R: Dzwonię do pana z Radia Zet. Proszę powiedzieć nam (jest pan na fonii), jakie dwie najintymniejsze rzeczy robił pan tego ranka? Jeżeli pan powie to wygra zestaw mebli kuchennych.
F: Kochałem się z moją żoną.
R: Bardzo dobrze. To jedną rzecz już mamy. Proszę powiedzieć nam gdzie pan się kochał z żoną?
F: W kuchni.
R: Mamy więc już dwie najintymniejsze rzeczy, jakie pan robił tego ranka. Zestaw mebli kuchennych jest już prawie pański. Jeszcze musimy zadzwonić do pana żony i jeżeli ona potwierdzi pańskie słowa, to wygrali panstwo konkurs!
(Redaktor dzwoni teraz do żony tego faceta)
R: Dzień dobry pani!
Ż: Dzień dobry!
R: Dzwonię do pani z Radia Zet. Wczesniej rozmawiałem z pani meżem i zapytałem go, jakie dwie najintymniejsze rzeczy robił tego ranka. Jeżeli potwierdzi pani to, co powiedział maż to wygrali państwo zestaw mebli kuchennych! Proszę więc powiedzieć nam, jakie dwie najintymniejsze rzeczy robiła pani tego ranka?
Ż: (po chwili wahania i namowach meza na antenie radia):
Kochałam się dzisiaj rano z meżem.
R: Bardzo dobrze - maz powiedzial nam to samo. Prosze nam jeszcze powiedzieć gdzie?
Ż: O nie, tego już nie powiem!
F: (włacza sie do rozmowy): Kochanie powiedz panu redaktorowi, ja już wcześniej powiedziałem, bardzo cię proszę!
R: Jeżeli pani powie gdzie i bedzię się zgadzało z tym, co powiedział mąż, to przypominam, że wygrają państwo zestaw mebli kuchennych
F: Kochanie no powiedz panu redaktorowi gdzie - ja już mu wczesniej powiedziałem, nie wstydź się!
Ż: (po chwili wahania): w pupe....
Teraz w radiu nastapila konsternacja. Wszyscy ze śmiechu na glebie.
Po chwili:
R: Bardzo dobrze wygrali państwo zestaw mebli kuchennych!


--------------------
bumbum
śro, 08 lut 2012 - 17:07
37.gif 04.gif 04.gif 04.gif
Ale meble mają
bumbum


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,724
Dołączył: pią, 23 lut 07 - 10:40
Skąd: dołączyła 6 list.2006
Nr użytkownika: 11,360




post śro, 08 lut 2012 - 17:07
Post #10

37.gif 04.gif 04.gif 04.gif
Ale meble mają

--------------------
Z - 20.12.2007
I - 03.10.2010
Edzia77
czw, 09 lut 2012 - 21:16
04.gif 04.gif 04.gif
Edzia77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 668
Dołączył: pon, 10 paź 05 - 18:45
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 3,792

GG:


post czw, 09 lut 2012 - 21:16
Post #11

04.gif 04.gif 04.gif

--------------------
Edzia
> Jak moje dziecko spławia kolesi, dzwoniących domofonem ;)
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 25 maj 2024 - 21:29
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama