Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
5 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna  

Październik 2001

> 
eMariola
wto, 20 maj 2003 - 10:27
Wiesz co marchewka nie rozumiem tego pana gina. To co qurczę to mleko trujące jest czy jakie? W czerwcu pójdę na szczepienie i przeprowadzę wywiad z moja pania pediatrą. No bo jak to miałoby być szkodliwe to trzeba pędem odzwyczajać.
Ale Ty to chyba ze względu na małą dzidzię musisz odzwyczaić. No bo to jednak jest wysiłek dla organizmu, a tu musisz zbierać siły .... icon_biggrin.gif
Nocnikowym debiutem się nie martw bo co z tego że już od dawna usiłuję zachęcić Julkę do nocnika....usiądzie na chwilę, a później zwieje za firankę i zrobi swoje.... icon_evil.gif

Wiecie co, mam dzisiaj wyrzuty sumienia bo wczoraj dałam klapsa mojej córci ( po raz pierwszy mi się to zdarzyło). Diablątko małe urządziło sobie świetną zabawę w wanience-stawała na nogi a później hluup tyłkiem do wody. No i wodka niestety zalewała łazienkę. Trochę się przestraszyłam że zaleję sąsiadów bo nie nadążałam ze zbieraniem. Niestety nie pomogły prośby i groźby no i... icon_redface.gif klapsik w gołą pupę. Oczywiście dwie sekundy później przeprosiłam za to że mama się zdenerwowała i wytłumaczyłam dlaczego. I dzisiaj jak zapytałam za co mama dała klapsa to pamiętała. Może będzie to jakaś nauczka, ale mam nadzieję że to był pierwszy i ostatni raz icon_redface.gif

Pozdrawiam gorąco w ten pochmurny dzień.
eMariola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,827
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 491




post wto, 20 maj 2003 - 10:27
Post #41

Wiesz co marchewka nie rozumiem tego pana gina. To co qurczę to mleko trujące jest czy jakie? W czerwcu pójdę na szczepienie i przeprowadzę wywiad z moja pania pediatrą. No bo jak to miałoby być szkodliwe to trzeba pędem odzwyczajać.
Ale Ty to chyba ze względu na małą dzidzię musisz odzwyczaić. No bo to jednak jest wysiłek dla organizmu, a tu musisz zbierać siły .... icon_biggrin.gif
Nocnikowym debiutem się nie martw bo co z tego że już od dawna usiłuję zachęcić Julkę do nocnika....usiądzie na chwilę, a później zwieje za firankę i zrobi swoje.... icon_evil.gif

Wiecie co, mam dzisiaj wyrzuty sumienia bo wczoraj dałam klapsa mojej córci ( po raz pierwszy mi się to zdarzyło). Diablątko małe urządziło sobie świetną zabawę w wanience-stawała na nogi a później hluup tyłkiem do wody. No i wodka niestety zalewała łazienkę. Trochę się przestraszyłam że zaleję sąsiadów bo nie nadążałam ze zbieraniem. Niestety nie pomogły prośby i groźby no i... icon_redface.gif klapsik w gołą pupę. Oczywiście dwie sekundy później przeprosiłam za to że mama się zdenerwowała i wytłumaczyłam dlaczego. I dzisiaj jak zapytałam za co mama dała klapsa to pamiętała. Może będzie to jakaś nauczka, ale mam nadzieję że to był pierwszy i ostatni raz icon_redface.gif

Pozdrawiam gorąco w ten pochmurny dzień.

--------------------


gosiaczek
czw, 22 maj 2003 - 14:07
Haga, powiedz mi co zrobiłaś ze swoim brzdącem, że on taki grzeczny? Ja też bym bardzo chciała, coby moje szczęście wykazywało się choć odrobiną posłuszeństwa. icon_evil.gif Marzenie... Póki co wciąż mamy jakieś poważne rozmowy (choć oczywiście nie spełniają zamierzanych celów). A najlepsze jest to, że gdziekolwiek byśmy nie poszli (czy pojechali) Weronika staje się aniołkiem. Dosłownie - jak nie nasze dziecko, jakby ktoś je zaczarował. icon_question.gif icon_question.gif
icon_question.gif Może częściej powinniśmy bywać w gościach?
Pozdrawiam.
Gosia.
gosiaczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 15:14
Skąd: Piotrków Trybunalski
Nr użytkownika: 525




post czw, 22 maj 2003 - 14:07
Post #42

Haga, powiedz mi co zrobiłaś ze swoim brzdącem, że on taki grzeczny? Ja też bym bardzo chciała, coby moje szczęście wykazywało się choć odrobiną posłuszeństwa. icon_evil.gif Marzenie... Póki co wciąż mamy jakieś poważne rozmowy (choć oczywiście nie spełniają zamierzanych celów). A najlepsze jest to, że gdziekolwiek byśmy nie poszli (czy pojechali) Weronika staje się aniołkiem. Dosłownie - jak nie nasze dziecko, jakby ktoś je zaczarował. icon_question.gif icon_question.gif
icon_question.gif Może częściej powinniśmy bywać w gościach?
Pozdrawiam.
Gosia.
ez
czw, 22 maj 2003 - 16:12
Ja zaglądam tu z sentymentu, bo Asia jest wczesniakiem, termin miałyśmy na 15 października a urodziła się 21 września i tak sobie czytam bo wiekiem brzuszkowym to w tym samym wieku nasze dzieci.
ez


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,133
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 12:49
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 164

GG:


post czw, 22 maj 2003 - 16:12
Post #43

Ja zaglądam tu z sentymentu, bo Asia jest wczesniakiem, termin miałyśmy na 15 października a urodziła się 21 września i tak sobie czytam bo wiekiem brzuszkowym to w tym samym wieku nasze dzieci.

--------------------
mama Asi (2001-09-21) i Ma?ka (2004-06-20)
Maciu? ro?nie
user posted image
Asia dorasta
user posted image
eMariola
czw, 22 maj 2003 - 16:22
Cześć EZ.
Jesteś tu bardzo mile widziana. Widzisz, Twoja Asia powinna urodzić się w październiku a urodziła się we wrześniu, a u mnie odwrotnie. Julka miała być we wrześniu, ale wcale jej się nie spieszyło (trzeba ją było zmusić) i wykluła sie 13 października...ach, jakaż to była szczęśliwa trzynastka icon_biggrin.gif
Powiedz coś bliżej o swojej córeczce.

Pozdrawiam, pa.
eMariola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,827
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 491




post czw, 22 maj 2003 - 16:22
Post #44

Cześć EZ.
Jesteś tu bardzo mile widziana. Widzisz, Twoja Asia powinna urodzić się w październiku a urodziła się we wrześniu, a u mnie odwrotnie. Julka miała być we wrześniu, ale wcale jej się nie spieszyło (trzeba ją było zmusić) i wykluła sie 13 października...ach, jakaż to była szczęśliwa trzynastka icon_biggrin.gif
Powiedz coś bliżej o swojej córeczce.

Pozdrawiam, pa.

--------------------


Dominika i Wikto...
piÄ…, 23 maj 2003 - 09:23
Cześć Mamuśki!

Zameldowałam się kiedyś u Was, ale jakoś nie miałam czasu pisać więcej... icon_cry.gif

Mój Wiktorek, jak większość " październikowców" przechodzi... hmmm... trudny okres... Tzn: bunt przy zakazie ( choć, nie zapeszając, tylko w domu) i tylko czeka, żeby dobrać się do zakazanych rzeczy...
A ostatnio przeszedł samego siebie. Na spacerze prawie się... pobił z innym chłopcem o samochód. Oczywiście żaden nie chciał ustąpić i wystartowali do siebie z łapkami... I szybko trzeba było ich rozdzielić!!!
Co do jedzenia, to jest różnie. Oczywiście nie obejdzie się bez dwóch łyżek, ale jemu służy ona do zabawy, lub karmienia mnie icon_confused.gif CZASAMI!!! ładuje ją sobie do pyszczka... CZASAMI Ale generalnie lubi jeść, szczególnie jogurty i banany. Nie cycka już, siła wyższa, konieczna była około jego roczku rozłąka ze mną i się skończył ten cudny czas...a żałuję icon_cry.gif Teraz tylko na dobranoc " gmyra" mnie po ciciu, bo śpi oczywiście z nami.

Ale się rozpisałam... to tak żeby nadrobić... Pozdrawiam mocno i mam nadzieję na dalsze kontakty z Wami!
Całuski dla Was i Waszych Maluchów ( no, może nie Maluchów, toć to już poważne stworzonka wink.gif ).
Pozdrawiam, Dominika
Dominika i Wikto...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: śro, 16 kwi 03 - 12:32
SkÄ…d: MrÄ…gowo/Warszawa
Nr użytkownika: 593




post piÄ…, 23 maj 2003 - 09:23
Post #45

Cześć Mamuśki!

Zameldowałam się kiedyś u Was, ale jakoś nie miałam czasu pisać więcej... icon_cry.gif

Mój Wiktorek, jak większość " październikowców" przechodzi... hmmm... trudny okres... Tzn: bunt przy zakazie ( choć, nie zapeszając, tylko w domu) i tylko czeka, żeby dobrać się do zakazanych rzeczy...
A ostatnio przeszedł samego siebie. Na spacerze prawie się... pobił z innym chłopcem o samochód. Oczywiście żaden nie chciał ustąpić i wystartowali do siebie z łapkami... I szybko trzeba było ich rozdzielić!!!
Co do jedzenia, to jest różnie. Oczywiście nie obejdzie się bez dwóch łyżek, ale jemu służy ona do zabawy, lub karmienia mnie icon_confused.gif CZASAMI!!! ładuje ją sobie do pyszczka... CZASAMI Ale generalnie lubi jeść, szczególnie jogurty i banany. Nie cycka już, siła wyższa, konieczna była około jego roczku rozłąka ze mną i się skończył ten cudny czas...a żałuję icon_cry.gif Teraz tylko na dobranoc " gmyra" mnie po ciciu, bo śpi oczywiście z nami.

Ale się rozpisałam... to tak żeby nadrobić... Pozdrawiam mocno i mam nadzieję na dalsze kontakty z Wami!
Całuski dla Was i Waszych Maluchów ( no, może nie Maluchów, toć to już poważne stworzonka wink.gif ).
Pozdrawiam, Dominika
Pecia
śro, 04 cze 2003 - 13:54
Dziewczyny to moj tez Aniol.
Grzeczny, chetnie sie ubiera na dwor, przynosi siostrze ubrania i buty jak ta sie guzdrze przed wyjsciem, wiesza ze mna pranie...
To moze powinnysmy zaczac zbierac razem z Haga zapisy na kandydatki na zony?
icon_lol.gif

Do tego ma 12 zebow i jest przesliczny.... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Jest "cycoholikiem" "cycomaniakiem", nie wiem jak go nazwac.
Ostatnio mocno nas niepokoi bo malo ,ze jeszcze ssie to zaczal czule przemawiac do mojego biustu....:
CICA, CIIIIIIIIIICA,CICICICAAAAAAAAAAAAA icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Tatus mowi, ze musze mu ta przyjemnosc zabrac bo bede do niego na przerwie musiala chodzic do szkoly, zeby sobie "pociagnal"
albo co gorsza do wojska jezdzic bede zmuszona... icon_lol.gif

Chcialabym przy nicku miec zdjecia swoich dzieciakow ale nie mam skanera.
Wasze sa sliczne.

Pozdrawiam Magda
mama Zuzi i Jasia
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post śro, 04 cze 2003 - 13:54
Post #46

Dziewczyny to moj tez Aniol.
Grzeczny, chetnie sie ubiera na dwor, przynosi siostrze ubrania i buty jak ta sie guzdrze przed wyjsciem, wiesza ze mna pranie...
To moze powinnysmy zaczac zbierac razem z Haga zapisy na kandydatki na zony?
icon_lol.gif

Do tego ma 12 zebow i jest przesliczny.... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Jest "cycoholikiem" "cycomaniakiem", nie wiem jak go nazwac.
Ostatnio mocno nas niepokoi bo malo ,ze jeszcze ssie to zaczal czule przemawiac do mojego biustu....:
CICA, CIIIIIIIIIICA,CICICICAAAAAAAAAAAAA icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Tatus mowi, ze musze mu ta przyjemnosc zabrac bo bede do niego na przerwie musiala chodzic do szkoly, zeby sobie "pociagnal"
albo co gorsza do wojska jezdzic bede zmuszona... icon_lol.gif

Chcialabym przy nicku miec zdjecia swoich dzieciakow ale nie mam skanera.
Wasze sa sliczne.

Pozdrawiam Magda
mama Zuzi i Jasia
azja
piÄ…, 04 lip 2003 - 10:13
Mój Grześ urodził się 5 października w Szpitalu Miejskim nr 2 w Sosnowcu, który to miesiąc przed naszą wizytą w nim czyli we wrześniu 2001 otrzymał tytuł PRZYJAZNEGO DZIECKU. I całe szczęście bo moja pierwsza w nim wizyta (w tym samym celu-narodziny starszaka w roku 1995) była koszmarnym przeżyciem.
A Grześ to Czarodziej nie lada... Diabełek w jednej chwili, Aniołek w drugiej... icon_smile.gif Jak to dziecko. Moje ma jednak wyjątkowy temperament!
A czy dużo jest mam Grzesiów? To imię wydaje mi się coraz mniej spotykane...
asia
P.S. Jak dodać zdjęcie do profilu?
azja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 31
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 10:16
SkÄ…d: Sosnowiec
Nr użytkownika: 410

GG:


post piÄ…, 04 lip 2003 - 10:13
Post #47

Mój Grześ urodził się 5 października w Szpitalu Miejskim nr 2 w Sosnowcu, który to miesiąc przed naszą wizytą w nim czyli we wrześniu 2001 otrzymał tytuł PRZYJAZNEGO DZIECKU. I całe szczęście bo moja pierwsza w nim wizyta (w tym samym celu-narodziny starszaka w roku 1995) była koszmarnym przeżyciem.
A Grześ to Czarodziej nie lada... Diabełek w jednej chwili, Aniołek w drugiej... icon_smile.gif Jak to dziecko. Moje ma jednak wyjątkowy temperament!
A czy dużo jest mam Grzesiów? To imię wydaje mi się coraz mniej spotykane...
asia
P.S. Jak dodać zdjęcie do profilu?

--------------------
Asia, mama dwóch Budrysów: Szymona (8,5 roku) i Grzesia (21 mies.)
Hex
śro, 17 wrz 2003 - 10:29
A nasza Wikusia urodzila sie 25 pazdziernika.
Fajnie, ze jest Was tak duzo, mamy rowiesniczkow icon_biggrin.gif
O Wikusi: jak po grudzie idzie nam nauka robienia do nocniczka, ale za to gada coraz wiecej, powoli zdaniami icon_biggrin.gif ku uciesze calej rodzinki.
Uwielbia pisac i rysowac, moze to czynic wszedzie i na wszystkim (stolik, sciany...) icon_twisted.gif
Pozdrawiamy icon_biggrin.gif
Hex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12
Dołączył: czw, 10 lip 03 - 08:45
SkÄ…d: kolo krakowa
Nr użytkownika: 896

GG:


post śro, 17 wrz 2003 - 10:29
Post #48

A nasza Wikusia urodzila sie 25 pazdziernika.
Fajnie, ze jest Was tak duzo, mamy rowiesniczkow icon_biggrin.gif
O Wikusi: jak po grudzie idzie nam nauka robienia do nocniczka, ale za to gada coraz wiecej, powoli zdaniami icon_biggrin.gif ku uciesze calej rodzinki.
Uwielbia pisac i rysowac, moze to czynic wszedzie i na wszystkim (stolik, sciany...) icon_twisted.gif
Pozdrawiamy icon_biggrin.gif
azja
śro, 17 wrz 2003 - 10:53
CYTAT(Hex)
...jak po grudzie idzie nam nauka robienia do nocniczka, ale za to gada coraz wiecej, powoli zdaniami

Moja siostrzenica Maja (ur. 24.09.2001)też gorzej uczyła się siusiu na nocnik ale za to gada... rany! buzia jej się nie zamyka! icon_smile.gif Wchodzi do kościoła i od progu: "Bozia! Mam kucyki!" Wychodzi: "Bozia, cześć! Maja papa!"
Umieramy ze śmiechu! A jej pierwsze długie (4-wyrazowe) zdanie, które skierowała do mnie było: "Ciocia Asia oczko ma!" icon_smile.gif
A mój bobas szybciej zaczął siusiać na nocnik za to mówić wcale mu się nie spieszy... Ale mam nadzieję, że w końcu zacznie... jak to chłopiec później!
Pozdrawiam
asia
azja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 31
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 10:16
SkÄ…d: Sosnowiec
Nr użytkownika: 410

GG:


post śro, 17 wrz 2003 - 10:53
Post #49

CYTAT(Hex)
...jak po grudzie idzie nam nauka robienia do nocniczka, ale za to gada coraz wiecej, powoli zdaniami

Moja siostrzenica Maja (ur. 24.09.2001)też gorzej uczyła się siusiu na nocnik ale za to gada... rany! buzia jej się nie zamyka! icon_smile.gif Wchodzi do kościoła i od progu: "Bozia! Mam kucyki!" Wychodzi: "Bozia, cześć! Maja papa!"
Umieramy ze śmiechu! A jej pierwsze długie (4-wyrazowe) zdanie, które skierowała do mnie było: "Ciocia Asia oczko ma!" icon_smile.gif
A mój bobas szybciej zaczął siusiać na nocnik za to mówić wcale mu się nie spieszy... Ale mam nadzieję, że w końcu zacznie... jak to chłopiec później!
Pozdrawiam
asia

--------------------
Asia, mama dwóch Budrysów: Szymona (8,5 roku) i Grzesia (21 mies.)
eMariola
śro, 17 wrz 2003 - 11:51
Moja Julcia też gada jak nakręcona, ale nocnik to wróg najgorszy. icon_evil.gif
I szczerze mówiąc jestem bliska załamania, bo nie mam pojęcia jak ja tego uparciucha od pieluch odzwyczaję icon_cry.gif .
Wolałabym chyba żeby mniej gadała ...ostatnio załatwiała swoja potrzebę (do lekarza akurat poszłyśmy) i zawsze w takich chwilach ucieka w jakieś ustronne miejsce, a ponieważ jej przeszkodziłam to usłyszałam-"mama spadaj doma" (czyt.mama spadaj do domu) icon_twisted.gif
eMariola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,827
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 491




post śro, 17 wrz 2003 - 11:51
Post #50

Moja Julcia też gada jak nakręcona, ale nocnik to wróg najgorszy. icon_evil.gif
I szczerze mówiąc jestem bliska załamania, bo nie mam pojęcia jak ja tego uparciucha od pieluch odzwyczaję icon_cry.gif .
Wolałabym chyba żeby mniej gadała ...ostatnio załatwiała swoja potrzebę (do lekarza akurat poszłyśmy) i zawsze w takich chwilach ucieka w jakieś ustronne miejsce, a ponieważ jej przeszkodziłam to usłyszałam-"mama spadaj doma" (czyt.mama spadaj do domu) icon_twisted.gif

--------------------


malflu
pią, 03 paź 2003 - 11:38
Hej! My też z października- Zuzanna urodziła się 1.10.2001 r w szpitalu nr1 w Sosnowcu.
Trochę późno tu dołączamy icon_redface.gif ale lepiej późno niż wcale!
Pozdrawiamy wszystkie mamusie i ich pociechy!
malflu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,248
Dołączył: sob, 12 lip 03 - 16:09
Skąd: Z prowincji choć wolałabym Prowansji
Nr użytkownika: 900

GG:


post pią, 03 paź 2003 - 11:38
Post #51

Hej! My też z października- Zuzanna urodziła się 1.10.2001 r w szpitalu nr1 w Sosnowcu.
Trochę późno tu dołączamy icon_redface.gif ale lepiej późno niż wcale!
Pozdrawiamy wszystkie mamusie i ich pociechy!

--------------------


"Dzisiaj było jutrem wczoraj"
Pecia
sob, 18 paź 2003 - 16:03
Moj Jasiek konczy dzis 2 latka!
Kocham Cie Jasienku, kocham, kocham,kocham icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

mama

niepisze wiecej bo musialabym dluuuuuuuugo icon_wink.gif
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post sob, 18 paź 2003 - 16:03
Post #52

Moj Jasiek konczy dzis 2 latka!
Kocham Cie Jasienku, kocham, kocham,kocham icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

mama

niepisze wiecej bo musialabym dluuuuuuuugo icon_wink.gif
eMariola
pon, 20 paź 2003 - 09:59
Wszystkiego najlepszego Jasiu.
Mam nadzieje że torcik był pyszny.

Magda, napisz co tam u was słychać.
eMariola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,827
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 491




post pon, 20 paź 2003 - 09:59
Post #53

Wszystkiego najlepszego Jasiu.
Mam nadzieje że torcik był pyszny.

Magda, napisz co tam u was słychać.

--------------------


Pecia
wto, 21 paź 2003 - 12:29
Bardzo dziekujemy za zyczenia. icon_lol.gif
Jak je przeczytalam Jasiowi to tylko powiedzial: cie torta... wink.gif
czyt. chce tort icon_lol.gif

U nas wszystko dobrze. Jasiek jest super gada, jak nakrecony, ostatnio troche psoci.
Jedyne co to ciagle nosi pieluchy, nie chce usiasc na nocnik ani na deske.Niw chce i juz.
Widze,ze jest gotowy do tego,zeby sie pozegnac z pieluchami w dzien.
Wola, ze chce kupe i ...ucieka za kwiatek icon_cry.gif potem tylko informuje:
zirobilem icon_lol.gif

Tort byl wyjatkowy, bezmleczny,bezjajeczny i bezglutenowy.....
Ale wyszedl calkiem, calkiem nawet goscie zjedli,.....przez grzecznosc wink.gif


Pozdrawiam ,caluski dla Julki juz tez 2 latki
Pa
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post wto, 21 paź 2003 - 12:29
Post #54

Bardzo dziekujemy za zyczenia. icon_lol.gif
Jak je przeczytalam Jasiowi to tylko powiedzial: cie torta... wink.gif
czyt. chce tort icon_lol.gif

U nas wszystko dobrze. Jasiek jest super gada, jak nakrecony, ostatnio troche psoci.
Jedyne co to ciagle nosi pieluchy, nie chce usiasc na nocnik ani na deske.Niw chce i juz.
Widze,ze jest gotowy do tego,zeby sie pozegnac z pieluchami w dzien.
Wola, ze chce kupe i ...ucieka za kwiatek icon_cry.gif potem tylko informuje:
zirobilem icon_lol.gif

Tort byl wyjatkowy, bezmleczny,bezjajeczny i bezglutenowy.....
Ale wyszedl calkiem, calkiem nawet goscie zjedli,.....przez grzecznosc wink.gif


Pozdrawiam ,caluski dla Julki juz tez 2 latki
Pa
eMariola
wto, 21 paź 2003 - 14:54
Tak, Julka też już dwulatka.
A świeczkę na torcie musieliśmy 5 razy zapalać bo tak jej się zdmuchiwanie podobało. icon_biggrin.gif
My też niestety ciągle z pampersem. icon_cry.gif
I podobnie jak Jasio nie da się namówić na nocnik. Mogłaby już kurczę, mam już dosyć tych pieluch.
Poza tym za rok chciałabym dać ją do przedszkola, a pampersiarzy chyba nie przyjmują.
Zaliczyłyśmy już bilans 2-latka:
waga-11,600
wzrost-86 cm.
stan uzębiania-17 szt(reszta w drodze)
Poza tym gada jak najęta, psoci jak może najlepiej i uwielbia ostatnio Bolka i Lolka (wykorzustuję to przy posiłkach bo jest raczej niejadkiem.
I co najważniejsze, oduczyła się (tydzień przed 2 urodzinami) dojenia cyca. icon_razz.gif
Jedyną smutną rzeczą, która przysłania naszą przyszłość jest operajcja jaka czeka ją za miesiąc.
Ale mam nadzieję że wszystko dobrze się skończy.

Buziaki dla wszystkich październikowych dwulatków.

Ps. Mamusie 2-latków odezwijcie się, bo cisza straszna w naszym wątku.
eMariola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,827
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 491




post wto, 21 paź 2003 - 14:54
Post #55

Tak, Julka też już dwulatka.
A świeczkę na torcie musieliśmy 5 razy zapalać bo tak jej się zdmuchiwanie podobało. icon_biggrin.gif
My też niestety ciągle z pampersem. icon_cry.gif
I podobnie jak Jasio nie da się namówić na nocnik. Mogłaby już kurczę, mam już dosyć tych pieluch.
Poza tym za rok chciałabym dać ją do przedszkola, a pampersiarzy chyba nie przyjmują.
Zaliczyłyśmy już bilans 2-latka:
waga-11,600
wzrost-86 cm.
stan uzębiania-17 szt(reszta w drodze)
Poza tym gada jak najęta, psoci jak może najlepiej i uwielbia ostatnio Bolka i Lolka (wykorzustuję to przy posiłkach bo jest raczej niejadkiem.
I co najważniejsze, oduczyła się (tydzień przed 2 urodzinami) dojenia cyca. icon_razz.gif
Jedyną smutną rzeczą, która przysłania naszą przyszłość jest operajcja jaka czeka ją za miesiąc.
Ale mam nadzieję że wszystko dobrze się skończy.

Buziaki dla wszystkich październikowych dwulatków.

Ps. Mamusie 2-latków odezwijcie się, bo cisza straszna w naszym wątku.

--------------------


i.
wto, 21 paź 2003 - 16:20
Jurek też już po drugich urodzinach.
I świeczki tak jak Julka zapalaliśmy kilkakrotnie.
Szczęśliwie pampersów już nie używamy od kilku miesięcy. Nauka była trudna, ale zakończona sukcesem, także jestem z tego powodu b. szczęśliwa icon_biggrin.gif
Jesteśmy już po bilansie, który wypadł pozytywnie. Waga Jeża to 11,900, a wzrost 89 cm. Jurek jest raczej szczupły. Bardzo mało je (ale cycka w dalszym ciągu uwielbia).
Ogólnie jest zdrowy, ma tylko trochę problemów z sercem. W styczniu czeka nas Holter - jak my to przeżyjemy?

Jest fanatykiem Boba Budowniczego. Uwielbia bawić się samochodzikami. Z upodobaniem ogląda katalogi samochodowe - zna już wiele marek samochodów oraz modeli i rozpoznaje je bezbłędnie np. po światłach. Pod tym względem jest niesamowity i niejednego dorosłego pod tym względem przerasta (na pewno wszystkie nasze babcie i ciocie) wink.gif
i.


Grupa: Oczekuj?cy
Postów: 5,639
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 15:12
Nr użytkownika: 262




post wto, 21 paź 2003 - 16:20
Post #56

Jurek też już po drugich urodzinach.
I świeczki tak jak Julka zapalaliśmy kilkakrotnie.
Szczęśliwie pampersów już nie używamy od kilku miesięcy. Nauka była trudna, ale zakończona sukcesem, także jestem z tego powodu b. szczęśliwa icon_biggrin.gif
Jesteśmy już po bilansie, który wypadł pozytywnie. Waga Jeża to 11,900, a wzrost 89 cm. Jurek jest raczej szczupły. Bardzo mało je (ale cycka w dalszym ciągu uwielbia).
Ogólnie jest zdrowy, ma tylko trochę problemów z sercem. W styczniu czeka nas Holter - jak my to przeżyjemy?

Jest fanatykiem Boba Budowniczego. Uwielbia bawić się samochodzikami. Z upodobaniem ogląda katalogi samochodowe - zna już wiele marek samochodów oraz modeli i rozpoznaje je bezbłędnie np. po światłach. Pod tym względem jest niesamowity i niejednego dorosłego pod tym względem przerasta (na pewno wszystkie nasze babcie i ciocie) wink.gif
Pecia
wto, 21 paź 2003 - 21:16
Oj Jasiek tez uwielbia ostatnio Boba Budowniczego,
Ciesze sie z tego bo juz mnie wykanczaly te maszkary Teletubisie co je ogladamy z przerwami od 5 lat icon_rolleyes.gif (najpierw Zuzai potem Jasiek)
Jaska pozegnalam z cyckiem w czerwcu, juz nie moglam.
Ale Jas ma alergie i ja karmiac go bylam na dicie bezmlecznej,bezjajecznej .

Jasiek wazy 12 500 nie wiem ile ma wzrostu bo jeszcze nie bylam na bilansie.
Mariola nie boj sie nawet najbardziej oporni amatorzy pampersow gdzies w okolicach 2,5 roku zaczynaja siusiac na nocnik (lub od razu na sedes)
Ja czekam cierpliwie.

Jasiek ostnio na moja sugestie,ze moze zje mlaczko z kluskami na sniadabie (mleko ryzowe z kluskami bezglut. icon_cry.gif )
powiedzial: nie cie meko z kusiami cie ziupe!!!
Kocham Go icon_razz.gif

Mariola na co Julka ma miec operacje?

Pozdrawiam
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post wto, 21 paź 2003 - 21:16
Post #57

Oj Jasiek tez uwielbia ostatnio Boba Budowniczego,
Ciesze sie z tego bo juz mnie wykanczaly te maszkary Teletubisie co je ogladamy z przerwami od 5 lat icon_rolleyes.gif (najpierw Zuzai potem Jasiek)
Jaska pozegnalam z cyckiem w czerwcu, juz nie moglam.
Ale Jas ma alergie i ja karmiac go bylam na dicie bezmlecznej,bezjajecznej .

Jasiek wazy 12 500 nie wiem ile ma wzrostu bo jeszcze nie bylam na bilansie.
Mariola nie boj sie nawet najbardziej oporni amatorzy pampersow gdzies w okolicach 2,5 roku zaczynaja siusiac na nocnik (lub od razu na sedes)
Ja czekam cierpliwie.

Jasiek ostnio na moja sugestie,ze moze zje mlaczko z kluskami na sniadabie (mleko ryzowe z kluskami bezglut. icon_cry.gif )
powiedzial: nie cie meko z kusiami cie ziupe!!!
Kocham Go icon_razz.gif

Mariola na co Julka ma miec operacje?

Pozdrawiam
marchewka
wto, 21 paź 2003 - 22:56
Zuzieńko...sto lat maluszku...jesteś moim najdroższym skarbem...od kiedy pojawiłaś się na tym światku jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem a miłość nabrała mocnych barw...Dziękuję Bogu że mi Ciebie podarował .......Bądź Myszko szczęśliwa, rośnij zdrowo, uśmiechaj się szeroko do świata...Bardzo Ciebie kocham....
marchewka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,633
Dołączył: wto, 04 mar 03 - 14:48
SkÄ…d: KsiÄ…zenice
Nr użytkownika: 93

GG:


post wto, 21 paź 2003 - 22:56
Post #58

Zuzieńko...sto lat maluszku...jesteś moim najdroższym skarbem...od kiedy pojawiłaś się na tym światku jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem a miłość nabrała mocnych barw...Dziękuję Bogu że mi Ciebie podarował .......Bądź Myszko szczęśliwa, rośnij zdrowo, uśmiechaj się szeroko do świata...Bardzo Ciebie kocham....

--------------------
mama Zuzi (21.10.01) i Mikusia (10.12.03)
Pecia
śro, 22 paź 2003 - 14:16
Zuzanko badz zawsze szczesliwa!!!

Pozdrawiamy
Magda mama Zuzi (jak ja uwielbiam to imie icon_lol.gif ) i Jasia
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post śro, 22 paź 2003 - 14:16
Post #59

Zuzanko badz zawsze szczesliwa!!!

Pozdrawiamy
Magda mama Zuzi (jak ja uwielbiam to imie icon_lol.gif ) i Jasia
eMariola
śro, 22 paź 2003 - 14:44
Byłabym zapomniała taka dzisiaj zapracowana jestem.

Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam..... Zuzia oczywiście icon_lol.gif
Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i uśmiechu na buźce.

Magda, to nieźle się wypościłaś podczas karmienia Jaśka.
Ja tam mogłam jeść wszystko, ale miałam już trochę dosyć tego karmienia, szczególnie nocnego.
No i pech chciał, że trochę przychorowałam i musiałam wziąć antybiotyk.
I tak się przygoda z cycem skończyła. Gdyby nie to to pewnie jeszcze byśmy się karmiły. icon_biggrin.gif

Obyś miała rację z tym siusianiem na nocnik bo moja cierpliwość powoli się kończy. icon_evil.gif

A jeśli chodzi o operację- to będziemy mieć zabieg na tzw trzaskający kciuk-Julka nie może wyprostować kciuka lewej rączki. Każda próba prostowania jest bolesna no i ograniczone ma możliwości funkcjonowania tej rączki.
Niby nie jest to skomplikowany zabieg ale pod ogólną narkozą i właśnie tego usypiania boję się najbardziej. icon_sad.gif
eMariola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,827
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 491




post śro, 22 paź 2003 - 14:44
Post #60

Byłabym zapomniała taka dzisiaj zapracowana jestem.

Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam..... Zuzia oczywiście icon_lol.gif
Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i uśmiechu na buźce.

Magda, to nieźle się wypościłaś podczas karmienia Jaśka.
Ja tam mogłam jeść wszystko, ale miałam już trochę dosyć tego karmienia, szczególnie nocnego.
No i pech chciał, że trochę przychorowałam i musiałam wziąć antybiotyk.
I tak się przygoda z cycem skończyła. Gdyby nie to to pewnie jeszcze byśmy się karmiły. icon_biggrin.gif

Obyś miała rację z tym siusianiem na nocnik bo moja cierpliwość powoli się kończy. icon_evil.gif

A jeśli chodzi o operację- to będziemy mieć zabieg na tzw trzaskający kciuk-Julka nie może wyprostować kciuka lewej rączki. Każda próba prostowania jest bolesna no i ograniczone ma możliwości funkcjonowania tej rączki.
Niby nie jest to skomplikowany zabieg ale pod ogólną narkozą i właśnie tego usypiania boję się najbardziej. icon_sad.gif

--------------------


> Październik 2001
Start new topic
Reply to this topic
5 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 26 kwi 2024 - 20:05
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama