Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Szpital im Rygygiera w Katowicach

> 
ewa154

Go??







post pią, 09 maj 2003 - 11:22
Post #1

Czy któras z Pan rodziła w szpitalu im Rydygiera w Katowicach? Proszę o opinie nt tego szpitala. Zastanawiam sie, czy tam rodzic. Czytałam wiele dobrych opinii na jego temat, ale ostatnio tez slyszalam, ze jest ostatnio tam wiele zmienilo - na gorsze.
Czy jest mozliwosc skorzystania ze znieczulenia zewnatrzoponowego? Czy jest to płtne i ile kosztuje.
Pozdarwiam,Ewa
jagoda2
wto, 20 maj 2003 - 08:53
Witaj Ewa - trochę późno odpisuję, ale nie zauważyłąm twojego pytania.
Ja rodziłam na Rydgiera w K-cach i było naprawdę SUPER!!!! Zaznaczam jednak że było to 4 lata temu - więc mogło coś się zmienić. Przypuszczam że w dużej mierze sprawiła to położna z tego szpitala - Pani Krystyna. Oddział był czyściusieńki, super lekarze, położne - a co najbardziej mi się podobało (ale jak już wyszłąm ze szptala) dziecko CAŁY czas było przy matce - włąściwie to musiało, bo pielęgniarki nie brały nigdy dzieci na wspólną salę, jak mamuśka np. chciała pospać. Nauczyłam się więc wszystkiego - karmienia, kąpania, przewijania w ciągu paru dni pod okiem pielęgniarek i doceniłam to w domu. Co do znieczulenia - była taka możliwość, ale kosztów nie znam.
Tak jak pisałam nie wiem jak jest tam teraz, moja koleżanka rodziła 4 m-ce temu w Kolejowym w K-cach - jest sponsorowany przez IKEA - też była zachwycona i szpitalem i lekarzami. Ten szpital robi dni otwarte raz na jakiś czas - więc może warto się wybrać??
Pozdrawiam i życzę zdrówka dla Was.
jagoda2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 129
Dołączył: pon, 19 maj 03 - 10:00
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 737

GG:


post wto, 20 maj 2003 - 08:53
Post #2

Witaj Ewa - trochę późno odpisuję, ale nie zauważyłąm twojego pytania.
Ja rodziłam na Rydgiera w K-cach i było naprawdę SUPER!!!! Zaznaczam jednak że było to 4 lata temu - więc mogło coś się zmienić. Przypuszczam że w dużej mierze sprawiła to położna z tego szpitala - Pani Krystyna. Oddział był czyściusieńki, super lekarze, położne - a co najbardziej mi się podobało (ale jak już wyszłąm ze szptala) dziecko CAŁY czas było przy matce - włąściwie to musiało, bo pielęgniarki nie brały nigdy dzieci na wspólną salę, jak mamuśka np. chciała pospać. Nauczyłam się więc wszystkiego - karmienia, kąpania, przewijania w ciągu paru dni pod okiem pielęgniarek i doceniłam to w domu. Co do znieczulenia - była taka możliwość, ale kosztów nie znam.
Tak jak pisałam nie wiem jak jest tam teraz, moja koleżanka rodziła 4 m-ce temu w Kolejowym w K-cach - jest sponsorowany przez IKEA - też była zachwycona i szpitalem i lekarzami. Ten szpital robi dni otwarte raz na jakiś czas - więc może warto się wybrać??
Pozdrawiam i życzę zdrówka dla Was.
> Szpital im Rygygiera w Katowicach
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 15:31
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama