Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
7 Stron V  « poprzednia 5 6 7  

Cięzarne mamy...

> 
myszka
pon, 26 maj 2003 - 14:59
Marzena, w czwartek kupiłam sobie taką gazetkę "Zdrowa ciąża" - tam jest dodatek o tym jakie ciuszki są potrzebne ogólnie dla noworodka i niemowlaka i co zapakować dla siebie i maluszka do szpitala. Polecam!
Ja spakowałabym jednak polar - przecież też miluśki i ciepły! Poza tym rożek czy jakiś kocyk... A sweterek - z tego co się zorientowałam - wcale nie przypadł Ci do gustu, więc po co wydawać pieniądze, skoro już tego nie będziesz używać.
A co do wózka - stawiam na Orion. Rewelacyjny! Deltim tez ciekawy, ale Orion mi się bardziej podoba. Patrz jednak przede wszystkim na funckjonalność obu wózków, a nie nasze gusty. Pozdrawiam!
myszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,230
Dołączył: czw, 08 maj 03 - 15:01
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 693

GG:


post pon, 26 maj 2003 - 14:59
Post #121

Marzena, w czwartek kupiłam sobie taką gazetkę "Zdrowa ciąża" - tam jest dodatek o tym jakie ciuszki są potrzebne ogólnie dla noworodka i niemowlaka i co zapakować dla siebie i maluszka do szpitala. Polecam!
Ja spakowałabym jednak polar - przecież też miluśki i ciepły! Poza tym rożek czy jakiś kocyk... A sweterek - z tego co się zorientowałam - wcale nie przypadł Ci do gustu, więc po co wydawać pieniądze, skoro już tego nie będziesz używać.
A co do wózka - stawiam na Orion. Rewelacyjny! Deltim tez ciekawy, ale Orion mi się bardziej podoba. Patrz jednak przede wszystkim na funckjonalność obu wózków, a nie nasze gusty. Pozdrawiam!
Marzena 28

Go??







post wto, 27 maj 2003 - 21:32
Post #122

Witajcie kochane mamusie!!
Dziekuje za tyle odpowiedzi.MI osobiscie bardziej fulkcjonalny wydaje sie deltim chociazby z tego wzgledu ,że ma usztywnienie przy nózkach,a Polak przy nozkach dziecka jest zdeformowany i sprzedawczyni(znajoma zresztą) mówiła ,że mamy narzekaja na Polaki własnie z powodu nie usztywnionego zakonczenia przy nozkach.polak ma tez węzszy spiwór. Jezeli chodzi o polarek to jest problem bo nigdzie nie moge spotkac takiego małego,podobno nie jest sezon.Musiałabym pojechać chyba do Katowic a to jest 60 km od Jastrzębia ,w którym mieszkam.
Chyba jednak wstrzymam sie z czyms cieplym ,może nie bedzie potrzebne.
Dzisiaj byłam na Usg i lekarka stwierdzila ,że to dziewuszka i jak na 30 tydzien jest duża bo waży prawie 1,700g.Mam juz synka 6 letniego i córcia by się przydała,ale najważniejsze jest zdrówko.
Pozdrawiam was kochane brzuchatki i zycze zdrowia i samych milych i szczęsliwych dni.
Marzena 29 lat i 30 tyg.Julia
myszka
śro, 28 maj 2003 - 10:32
A wiec problem z wózkiem niemal rozwiązany icon_smile.gif A polarek? Może gdzieś jeszcze uda Ci się dostać, ewentualnie wymyślisz coś innego.

Ale za to jakie śliczne imię dla córeczki! JULIA..... Pozdrawiam.
myszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,230
Dołączył: czw, 08 maj 03 - 15:01
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 693

GG:


post śro, 28 maj 2003 - 10:32
Post #123

A wiec problem z wózkiem niemal rozwiązany icon_smile.gif A polarek? Może gdzieś jeszcze uda Ci się dostać, ewentualnie wymyślisz coś innego.

Ale za to jakie śliczne imię dla córeczki! JULIA..... Pozdrawiam.
Marzena 28

Go??







post śro, 28 maj 2003 - 13:34
Post #124

Z polarkiem musze poczekac co najmniej do jesieni.Oglądałam ciuszki i sa tylko z Bawełny lub ewentualnie z frotki lub welurku.Na poczatku czerwca ide na zakupy gdzie sponsorem ma byc teściowa.Ja mam tylko sobie wybrac ciuszki a ona zapłaci.Dobrze sie mam ,no nie?? icon_lol.gif
Kochana Myszko bardzo mi milo ,ze tobie równiez podoba sie imie Julia.Można wołać zdrobniele Julcia (slodko,prawda?)
Pozdrawiam Cie Myszko oraz Elzbietke,którj nie widzę ostatnio na forum.
Marzena 29 lat i 30 tyg. Julia
> CiÄ™zarne mamy...
Start new topic
Reply to this topic
7 Stron V  « poprzednia 5 6 7
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 14:57
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama