Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 nastÄ™pna ostatnia   

Czerwcowe przedszkolaki cz.21

> 
ziowik
czw, 12 maj 2011 - 09:56
Justa tortu bym nie robiłą, zresztą sama piszesz że jedzą go panie icon_razz.gif zrób jakieś ciasteczka albo babeczki z dekoracją, to dzieciaki w trakcie zabawy nawet złapią. Ali tort możesz też przecież wcześniej zrobić icon_smile.gif np na dzień dziecka dla obu cór icon_smile.gif co Ty mówisz? solenizant ma dawać dzieciom jeszcze jakieś prezenciki?? to już wg mnie przesada icon_smile.gif jak dla mnie w przedszkolu powinno być tak że jest jakiś niewielki poczęstunek, ale na zasadzie jakieś ciasteczka właśnie, ew coś do picia (ale jak tu kartoniki dla każdego dziecka, zaraz im sie pomiesza icon_razz.gif a ciacho złapią i od razu zjedzą.. odśpiewać sto lat, złożyć życzenia i koniec... nie wiem, ale mnie pomysł z jajkiem niespodzianką czy nawet lizakiem na koniec niezbyt sie podoba..
ziowik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,842
Dołączył: wto, 10 paź 06 - 21:14
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 7,927

GG:


post czw, 12 maj 2011 - 09:56
Post #61

Justa tortu bym nie robiłą, zresztą sama piszesz że jedzą go panie icon_razz.gif zrób jakieś ciasteczka albo babeczki z dekoracją, to dzieciaki w trakcie zabawy nawet złapią. Ali tort możesz też przecież wcześniej zrobić icon_smile.gif np na dzień dziecka dla obu cór icon_smile.gif co Ty mówisz? solenizant ma dawać dzieciom jeszcze jakieś prezenciki?? to już wg mnie przesada icon_smile.gif jak dla mnie w przedszkolu powinno być tak że jest jakiś niewielki poczęstunek, ale na zasadzie jakieś ciasteczka właśnie, ew coś do picia (ale jak tu kartoniki dla każdego dziecka, zaraz im sie pomiesza icon_razz.gif a ciacho złapią i od razu zjedzą.. odśpiewać sto lat, złożyć życzenia i koniec... nie wiem, ale mnie pomysł z jajkiem niespodzianką czy nawet lizakiem na koniec niezbyt sie podoba..

--------------------
Kamikula - 13.06.2007



i Kacpero - 21.10.2009



Fotogaleria rodzinna
ziowik
czw, 12 maj 2011 - 10:12
o rany, już wiem z kim będę póki co w domku... ale mnie strach obleciał... i mam stracha co Kamilka zrobi... oj zaczynam trząść portkami icon_razz.gif
niestety to żadna z Was...

Ten post edytował ziowik czw, 12 maj 2011 - 10:12
ziowik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,842
Dołączył: wto, 10 paź 06 - 21:14
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 7,927

GG:


post czw, 12 maj 2011 - 10:12
Post #62

o rany, już wiem z kim będę póki co w domku... ale mnie strach obleciał... i mam stracha co Kamilka zrobi... oj zaczynam trząść portkami icon_razz.gif
niestety to żadna z Was...

--------------------
Kamikula - 13.06.2007



i Kacpero - 21.10.2009



Fotogaleria rodzinna
pomidorro
czw, 12 maj 2011 - 10:19
zowik a kogo sie tak boisz? 29.gif
z tym lizakiem albo jajem na koniec- to odgórnie powiedziane icon_smile.gif tak sie przyjęło i juz. Więc to napewno muszę zrobic. Z tortami- to pare osób zrobiło i nie dziwie się, że dzieci nastepne też chcą icon_sad.gif mam jeszcze troche czasu- podpytam rodziców jeszcze icon_smile.gif
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post czw, 12 maj 2011 - 10:19
Post #63

zowik a kogo sie tak boisz? 29.gif
z tym lizakiem albo jajem na koniec- to odgórnie powiedziane icon_smile.gif tak sie przyjęło i juz. Więc to napewno muszę zrobic. Z tortami- to pare osób zrobiło i nie dziwie się, że dzieci nastepne też chcą icon_sad.gif mam jeszcze troche czasu- podpytam rodziców jeszcze icon_smile.gif

--------------------



ziowik
czw, 12 maj 2011 - 10:51
jestem ze Zwierzo i Katiek... (nie pamiętam jakie dzieciaki ma Zwierzo, wstyd sie przyznać icon_smile.gif troche ją kojarzę, ale w ogole dla mnie moderatorzy to troche jak jakaś klasa wyższa icon_biggrin.gif )

skoro tak ustalone to w porządku, choć to dziwne troche icon_smile.gif ja Kamilce na urodziny zrobie jakieś ciacha, może jakieś balony przygotujemy żeby dzieciaki miały jakąs zabawę i tyle icon_smile.gif chyba icon_biggrin.gif
ziowik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,842
Dołączył: wto, 10 paź 06 - 21:14
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 7,927

GG:


post czw, 12 maj 2011 - 10:51
Post #64

jestem ze Zwierzo i Katiek... (nie pamiętam jakie dzieciaki ma Zwierzo, wstyd sie przyznać icon_smile.gif troche ją kojarzę, ale w ogole dla mnie moderatorzy to troche jak jakaś klasa wyższa icon_biggrin.gif )

skoro tak ustalone to w porządku, choć to dziwne troche icon_smile.gif ja Kamilce na urodziny zrobie jakieś ciacha, może jakieś balony przygotujemy żeby dzieciaki miały jakąs zabawę i tyle icon_smile.gif chyba icon_biggrin.gif

--------------------
Kamikula - 13.06.2007



i Kacpero - 21.10.2009



Fotogaleria rodzinna
Gruszka
czw, 12 maj 2011 - 10:51
Ziowik, super, że jedziesz!. a kto Ci się trafił? icon_wink.gif

namiszałyście mi z tymi opłatami za przedszkole. Musze iśc w końcu tę umowę podpisać, bo nic nie wiem.
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post czw, 12 maj 2011 - 10:51
Post #65

Ziowik, super, że jedziesz!. a kto Ci się trafił? icon_wink.gif

namiszałyście mi z tymi opłatami za przedszkole. Musze iśc w końcu tę umowę podpisać, bo nic nie wiem.

--------------------
ziowik
czw, 12 maj 2011 - 10:51
o Gruszka icon_smile.gif jaaaaadÄ™ icon_smile.gif
mam u Was z Kamilką miejsce, czy mam coś kombinować? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

niestety też masz krakowskie przedszkole wiec sama zobaczysz.. jeśli Emi jest w przedszkolu powyżej 16 albo przed 8 to będziesz płacić 208zł plus żywienie... u nas stawka żywieniowa 6zł wiec wychodzi ok 340-350 licząc na okrągło...

edit 2 - post wyżej napisałam kto icon_smile.gif

Ten post edytował ziowik czw, 12 maj 2011 - 10:53
ziowik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,842
Dołączył: wto, 10 paź 06 - 21:14
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 7,927

GG:


post czw, 12 maj 2011 - 10:51
Post #66

o Gruszka icon_smile.gif jaaaaadÄ™ icon_smile.gif
mam u Was z Kamilką miejsce, czy mam coś kombinować? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

niestety też masz krakowskie przedszkole wiec sama zobaczysz.. jeśli Emi jest w przedszkolu powyżej 16 albo przed 8 to będziesz płacić 208zł plus żywienie... u nas stawka żywieniowa 6zł wiec wychodzi ok 340-350 licząc na okrągło...

edit 2 - post wyżej napisałam kto icon_smile.gif

--------------------
Kamikula - 13.06.2007



i Kacpero - 21.10.2009



Fotogaleria rodzinna
Gruszka
czw, 12 maj 2011 - 11:12
CYTAT(ziowik @ Thu, 12 May 2011 - 11:51) *
o Gruszka icon_smile.gif jaaaaadÄ™ icon_smile.gif
mam u Was z Kamilką miejsce, czy mam coś kombinować? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Masz miejscówkę! icon_smile.gif

no własnie tak mi sie zdawalo z tymi opłatami - ja na pewno deklaruje od 8:30 do 17 więc łapię się na najwyższą stawkę...
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post czw, 12 maj 2011 - 11:12
Post #67

CYTAT(ziowik @ Thu, 12 May 2011 - 11:51) *
o Gruszka icon_smile.gif jaaaaadÄ™ icon_smile.gif
mam u Was z Kamilką miejsce, czy mam coś kombinować? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Masz miejscówkę! icon_smile.gif

no własnie tak mi sie zdawalo z tymi opłatami - ja na pewno deklaruje od 8:30 do 17 więc łapię się na najwyższą stawkę...

--------------------
ziowik
czw, 12 maj 2011 - 11:16
Gruszka ślem pw icon_smile.gif
ziowik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,842
Dołączył: wto, 10 paź 06 - 21:14
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 7,927

GG:


post czw, 12 maj 2011 - 11:16
Post #68

Gruszka ślem pw icon_smile.gif

--------------------
Kamikula - 13.06.2007



i Kacpero - 21.10.2009



Fotogaleria rodzinna
odynka

Go??







post czw, 12 maj 2011 - 11:20
Post #69

ii tam z fajnymi ludźmi w domku będzie - naprawdęicon_smile.gif pozatym i tak większość czasu poza domkiem się spędza zazwyczaj;)
Agga
czw, 12 maj 2011 - 12:15
CYTAT(ziowik @ Thu, 12 May 2011 - 10:51) *
jestem ze Zwierzo i Katiek... (nie pamiętam jakie dzieciaki ma Zwierzo, wstyd sie przyznać icon_smile.gif troche ją kojarzę, ale w ogole dla mnie moderatorzy to troche jak jakaś klasa wyższa icon_biggrin.gif )



Sorki że się wtrącę icon_wink.gif ,ale nie masz się czego bać. Zwierzo z wyglądu może straszna,ale jest przemiła i można z nią konie kraść. Katiek to już całkiem i na zlocie nie ma podziału administratorzy,moderatorzy i uczestnicy.Wszyscy to jedna wielka rodzina i naprawdę tego nie odczujesz icon_biggrin.gif . Ja też się bałam przed pierwszym zlotem,a w szczególności Rosy 04.gif . Tylko strach był niepotrzebny,bo nikt nie jest tam straszny.

Do zobaczenia na zlocie icon_biggrin.gif .
Agga


Grupa: Zbanowani
Postów: 7,378
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 11:22
Nr użytkownika: 8,375

GG:


post czw, 12 maj 2011 - 12:15
Post #70

CYTAT(ziowik @ Thu, 12 May 2011 - 10:51) *
jestem ze Zwierzo i Katiek... (nie pamiętam jakie dzieciaki ma Zwierzo, wstyd sie przyznać icon_smile.gif troche ją kojarzę, ale w ogole dla mnie moderatorzy to troche jak jakaś klasa wyższa icon_biggrin.gif )



Sorki że się wtrącę icon_wink.gif ,ale nie masz się czego bać. Zwierzo z wyglądu może straszna,ale jest przemiła i można z nią konie kraść. Katiek to już całkiem i na zlocie nie ma podziału administratorzy,moderatorzy i uczestnicy.Wszyscy to jedna wielka rodzina i naprawdę tego nie odczujesz icon_biggrin.gif . Ja też się bałam przed pierwszym zlotem,a w szczególności Rosy 04.gif . Tylko strach był niepotrzebny,bo nikt nie jest tam straszny.

Do zobaczenia na zlocie icon_biggrin.gif .

--------------------
The world is wonderful when you have the right person at your side.
i Muffinka
w drodze ;)
jaAga*
czw, 12 maj 2011 - 12:23
Ziowik, Zwierzo ma dwóch synów, jeden w wieku Julki, jeden młodszy - ale nie wiem czy z nimi przyjedzie, a Katiek z tego co wyczytałam między wierszami jedzie sama z córką (bo ma jeszcze 2 letniego synka)- jest chyba rok albo 2 starsza od Julki. Ale generalnie fajne dziewczyny- choć ja z nimi akurat nie rozmawiałam dłużej na zlocie 43.gif . I generalnie nie przesadzaj z tą klasą wyższą icon_wink.gif.
Justa napisałam do Ciebie gdzieś na stronach zlotowych, ale nie wiem czy czytałaś. Może rozważ taką opcje, że korygujesz formularz i przyjeżdżacie na cały dzień, albo dwa razy (piątek i sobota)- nie wiem czy by Wam się chciało. Są dziewczyny z Warszawy- cydorka i Agnieszka AZJ które przyjeżdżają samochodem bez noclegu na grilla, tzn. może przyjeżdżają wcześniej (nie wiem) i wracają w nocy lub nad ranem. Może mogłabyś z nimi przyjechać, choć nie wiem co na to Twój mąż, bo w nocy miałby pod opieką dziewczynki, a potem w sobotę przyjechałabyś na cały dzień całą rodziną?
A oczywiście jeśli w ostatnim momencie zwolnią się miejsca, tzn. w przyszłym tygodniu to przyjedziecie na noc.
No i ja rozumiem Ilę w tym, że chce znać liczbę osób, co roku i forumki i dzieci dostają prezenty od sponsorów, uzależnione od wieku, więc musi wiedzieć wcześniej.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post czw, 12 maj 2011 - 12:23
Post #71

Ziowik, Zwierzo ma dwóch synów, jeden w wieku Julki, jeden młodszy - ale nie wiem czy z nimi przyjedzie, a Katiek z tego co wyczytałam między wierszami jedzie sama z córką (bo ma jeszcze 2 letniego synka)- jest chyba rok albo 2 starsza od Julki. Ale generalnie fajne dziewczyny- choć ja z nimi akurat nie rozmawiałam dłużej na zlocie 43.gif . I generalnie nie przesadzaj z tą klasą wyższą icon_wink.gif.
Justa napisałam do Ciebie gdzieś na stronach zlotowych, ale nie wiem czy czytałaś. Może rozważ taką opcje, że korygujesz formularz i przyjeżdżacie na cały dzień, albo dwa razy (piątek i sobota)- nie wiem czy by Wam się chciało. Są dziewczyny z Warszawy- cydorka i Agnieszka AZJ które przyjeżdżają samochodem bez noclegu na grilla, tzn. może przyjeżdżają wcześniej (nie wiem) i wracają w nocy lub nad ranem. Może mogłabyś z nimi przyjechać, choć nie wiem co na to Twój mąż, bo w nocy miałby pod opieką dziewczynki, a potem w sobotę przyjechałabyś na cały dzień całą rodziną?
A oczywiście jeśli w ostatnim momencie zwolnią się miejsca, tzn. w przyszłym tygodniu to przyjedziecie na noc.
No i ja rozumiem Ilę w tym, że chce znać liczbę osób, co roku i forumki i dzieci dostają prezenty od sponsorów, uzależnione od wieku, więc musi wiedzieć wcześniej.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
ziowik
czw, 12 maj 2011 - 12:29
nie no ja troche tak żartem o tej klasie wyższej..

Małpiszon icon_smile.gif z wyglądu to akurat mnie nikt nie straszny icon_smile.gif ale już faktycznie nie będę sie nakręcać, fakt faktem że nie znam 4/5 dziewczyn na zlocie, no ale po coś sie jedzie na ten zlot.. icon_smile.gif
ziowik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,842
Dołączył: wto, 10 paź 06 - 21:14
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 7,927

GG:


post czw, 12 maj 2011 - 12:29
Post #72

nie no ja troche tak żartem o tej klasie wyższej..

Małpiszon icon_smile.gif z wyglądu to akurat mnie nikt nie straszny icon_smile.gif ale już faktycznie nie będę sie nakręcać, fakt faktem że nie znam 4/5 dziewczyn na zlocie, no ale po coś sie jedzie na ten zlot.. icon_smile.gif

--------------------
Kamikula - 13.06.2007



i Kacpero - 21.10.2009



Fotogaleria rodzinna
Agga
czw, 12 maj 2011 - 12:34
CYTAT(ziowik @ Thu, 12 May 2011 - 12:29) *
Małpiszon icon_smile.gif z wyglądu to akurat mnie nikt nie straszny icon_smile.gif ale już faktycznie nie będę sie nakręcać, fakt faktem że nie znam 4/5 dziewczyn na zlocie, no ale po coś sie jedzie na ten zlot.. icon_smile.gif



Mogę Cię zapewnić,że wracając z tego zlotu będziesz już myśleć o następnym i nie będziesz się mogła doczekać w przyszłym roku icon_wink.gif .
Wszystkie dziewczyny są fajne i nie ma się czego bać icon_biggrin.gif .
Agga


Grupa: Zbanowani
Postów: 7,378
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 11:22
Nr użytkownika: 8,375

GG:


post czw, 12 maj 2011 - 12:34
Post #73

CYTAT(ziowik @ Thu, 12 May 2011 - 12:29) *
Małpiszon icon_smile.gif z wyglądu to akurat mnie nikt nie straszny icon_smile.gif ale już faktycznie nie będę sie nakręcać, fakt faktem że nie znam 4/5 dziewczyn na zlocie, no ale po coś sie jedzie na ten zlot.. icon_smile.gif



Mogę Cię zapewnić,że wracając z tego zlotu będziesz już myśleć o następnym i nie będziesz się mogła doczekać w przyszłym roku icon_wink.gif .
Wszystkie dziewczyny są fajne i nie ma się czego bać icon_biggrin.gif .

--------------------
The world is wonderful when you have the right person at your side.
i Muffinka
w drodze ;)
myla
czw, 12 maj 2011 - 12:38
długo myślałam i chyba odpuszcze sobie zlot.... kurde został tylko tydzień a dalej nie wiadomo czy pojedziemy czy nie, a nie chciałabym dowiedzieć sie dzień predzej że jade.... kurde tak jakoś mi smutno, ale chyba w tym roku się nie spotkamy... lista rezerwowa jest długa wiec watpie a nie chce sie niepotrzebie nakręcać
myla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,763
Dołączył: śro, 28 lut 07 - 14:34
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 11,528

GG:


post czw, 12 maj 2011 - 12:38
Post #74

długo myślałam i chyba odpuszcze sobie zlot.... kurde został tylko tydzień a dalej nie wiadomo czy pojedziemy czy nie, a nie chciałabym dowiedzieć sie dzień predzej że jade.... kurde tak jakoś mi smutno, ale chyba w tym roku się nie spotkamy... lista rezerwowa jest długa wiec watpie a nie chce sie niepotrzebie nakręcać

--------------------
Mama Oliwki ( 23.06.2007) i Michasia ( 25.03.2009)
jaAga*
czw, 12 maj 2011 - 12:38
Dla mnie Zwierzo wogóle nie jest straszna z wyglądu icon_smile.gif....zresztą na zlocie 2010 była jej połowa niż na zlocie 2009 - miałam ją wypytać o szczególy diety ale jakoś czasu nie było icon_smile.gif.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post czw, 12 maj 2011 - 12:38
Post #75

Dla mnie Zwierzo wogóle nie jest straszna z wyglądu icon_smile.gif....zresztą na zlocie 2010 była jej połowa niż na zlocie 2009 - miałam ją wypytać o szczególy diety ale jakoś czasu nie było icon_smile.gif.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
jaAga*
czw, 12 maj 2011 - 12:40
CYTAT(myla @ Thu, 12 May 2011 - 12:38) *
długo myślałam i chyba odpuszcze sobie zlot.... kurde został tylko tydzień a dalej nie wiadomo czy pojedziemy czy nie, a nie chciałabym dowiedzieć sie dzień predzej że jade.... kurde tak jakoś mi smutno, ale chyba w tym roku się nie spotkamy... lista rezerwowa jest długa wiec watpie a nie chce sie niepotrzebie nakręcać

Myla..... przytul.gif . Może odpuść tylko mentalnie, ale nie rezygnuj. Ja wiem, że Ci smutno i ciężko tak żyć w napięciu, ale może pomyśl, że jak się uda to będzie super (a ja w to wierzę), a jak nie to przyjadę za rok.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post czw, 12 maj 2011 - 12:40
Post #76

CYTAT(myla @ Thu, 12 May 2011 - 12:38) *
długo myślałam i chyba odpuszcze sobie zlot.... kurde został tylko tydzień a dalej nie wiadomo czy pojedziemy czy nie, a nie chciałabym dowiedzieć sie dzień predzej że jade.... kurde tak jakoś mi smutno, ale chyba w tym roku się nie spotkamy... lista rezerwowa jest długa wiec watpie a nie chce sie niepotrzebie nakręcać

Myla..... przytul.gif . Może odpuść tylko mentalnie, ale nie rezygnuj. Ja wiem, że Ci smutno i ciężko tak żyć w napięciu, ale może pomyśl, że jak się uda to będzie super (a ja w to wierzę), a jak nie to przyjadę za rok.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
myla
czw, 12 maj 2011 - 12:45
jaAga masz racje, ale po co mam sie nakrecac, ze być może pojade a okaze sie że nie pojade a na ten czas wzięłam sobie urlop 37.gif ..... a tak to bym juz myslała żeby wyjechać gdzies indziej, by nie lyślec jak tam u Was fajnie
myla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,763
Dołączył: śro, 28 lut 07 - 14:34
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 11,528

GG:


post czw, 12 maj 2011 - 12:45
Post #77

jaAga masz racje, ale po co mam sie nakrecac, ze być może pojade a okaze sie że nie pojade a na ten czas wzięłam sobie urlop 37.gif ..... a tak to bym juz myslała żeby wyjechać gdzies indziej, by nie lyślec jak tam u Was fajnie

--------------------
Mama Oliwki ( 23.06.2007) i Michasia ( 25.03.2009)
odynka

Go??







post czw, 12 maj 2011 - 12:51
Post #78

CYTAT(jaAga* @ Thu, 12 May 2011 - 13:38) *
Dla mnie Zwierzo wogóle nie jest straszna z wyglądu icon_smile.gif....zresztą na zlocie 2010 była jej połowa niż na zlocie 2009 - miałam ją wypytać o szczególy diety ale jakoś czasu nie było icon_smile.gif.

połowa? a nie mniej?icon_wink.gif sympatyczna babka a nie żadno zwierzo;)

myla spokojnie - ja w zeszłym roku tak miałam, co chwilę mi się zmieniało czy chcę czekać czy nie itp;)

Aga mądrze prawi - ludzie są tylko ludźmi, rangi nie są ważne na zlocie a np taka odynka, która masę ludzi zna i tak nikogo nie rozpoznaje bo w stresie zawsze:P
odynka

Go??







post czw, 12 maj 2011 - 12:52
Post #79

CYTAT(myla @ Thu, 12 May 2011 - 13:45) *
jaAga masz racje, ale po co mam sie nakrecac, ze być może pojade a okaze sie że nie pojade a na ten czas wzięłam sobie urlop 37.gif ..... a tak to bym juz myslała żeby wyjechać gdzies indziej, by nie lyślec jak tam u Was fajnie

kochana zawsze możecie u nas się zatrzymaćicon_biggrin.gif znajdzie się łózko jakieśicon_wink.gif a na zlot pojechać jednodniowy tylko trzebaby Ili zgłosić by jakoś ten temat rozwiązać...
jaAga*
czw, 12 maj 2011 - 13:05
Odynko, a Wy którego dnia na dzień przyjeżdżacie?
Ja już się tak nakręciłam, żeby wszystkie chętne dziewczyny przyjechały, że też zaczełam kombinować. Bo jakbyś jechała w piątek, to byście się z mylą spotkały na miejscu i na nocleg pojechały, a jeśli w sobotę (a tak obstawiam), to pewnie musiałaby najpierw na zlot, a potem do Cię i razem w sobotę..... Ale kurcze nie chcę się mieszać. Zresztą poprzednio zdarzało się tak, że osoby które przyjechały tylko na dzień zostawały na noc, bo ktoś nie dojechał (i nawet nie poinformował, albo poinformował w dzień przyjazdu), a jedzenie można domówić zawsze.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post czw, 12 maj 2011 - 13:05
Post #80

Odynko, a Wy którego dnia na dzień przyjeżdżacie?
Ja już się tak nakręciłam, żeby wszystkie chętne dziewczyny przyjechały, że też zaczełam kombinować. Bo jakbyś jechała w piątek, to byście się z mylą spotkały na miejscu i na nocleg pojechały, a jeśli w sobotę (a tak obstawiam), to pewnie musiałaby najpierw na zlot, a potem do Cię i razem w sobotę..... Ale kurcze nie chcę się mieszać. Zresztą poprzednio zdarzało się tak, że osoby które przyjechały tylko na dzień zostawały na noc, bo ktoś nie dojechał (i nawet nie poinformował, albo poinformował w dzień przyjazdu), a jedzenie można domówić zawsze.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
> Czerwcowe przedszkolaki cz.21
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 nastÄ™pna ostatnia 
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 20 cze 2024 - 01:53
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama