Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
36 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 7 nastÄ™pna ostatnia   

Październik-Listopad (ZIMOWE KLIMATY)

> 
justyna-8
pon, 10 gru 2007 - 11:04
Zdrówka dla dzieci przytul.gif
justyna-8


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 467
Dołączył: śro, 27 cze 07 - 11:59
Skąd: południowy-wschód
Nr użytkownika: 15,141

GG:


post pon, 10 gru 2007 - 11:04
Post #81

Zdrówka dla dzieci przytul.gif

--------------------
Justyna, Anto? i Kalinka

grzałka
pon, 10 gru 2007 - 11:17
Justyna, witaj znowu icon_smile.gif

U nas jest ten sam Mikołaj, raz do buta, drugi raz pod choinke.

Z nowości: Alusiowi się udało wczoraj wpaść głową do kałuży, przyznacie, że to pewien wyczyn icon_mrgreen.gif
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post pon, 10 gru 2007 - 11:17
Post #82

Justyna, witaj znowu icon_smile.gif

U nas jest ten sam Mikołaj, raz do buta, drugi raz pod choinke.

Z nowości: Alusiowi się udało wczoraj wpaść głową do kałuży, przyznacie, że to pewien wyczyn icon_mrgreen.gif

--------------------
Kitka*
pon, 10 gru 2007 - 13:08
Hejo! icon_biggrin.gif
Długo mnie nie było, bo komp znowu był w naprawie. Tym razem stał 3 tyg. w Poznaniu w firmie specjalizującej się w sprzęcie i oprogramowaniu dla niewidomych i słabowidzących. Miałam nadzieję, że w końcu doprowadzą go do porządku, ale po 3 tyg. zabrałam go do domu-nie mieli na niego czasu 21.gif Mogłabym sobie tak jeszcze czekać i czekać, a ja potrzebuję mieć go w domu, a nie żeby mi się kurzył gdzieś w poczekalni. Tak mnie wkurzyli, że chyba zażalenie napiszę do centrali tej firmy. W końcu miałam za naprawę zapłacić i to nie mało, a oni nie mają czasu icon_rolleyes.gif Nie mają też niestety konkurencji icon_neutral.gif

Poza tym... przeprowadzamy się... do rodziców...
Tak się przed tym broniłam, ale musiałam skapitulować. Nie mogę całe życie tak się bujać na luzie, bez pracy. Tam mam przejąć sklep. M rezygnuje tu z pracy, co nawet go cieszy. Zaczynamy nowe życie.
Kitka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,478
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 15:33
SkÄ…d: wiocha
Nr użytkownika: 7,255

GG:


post pon, 10 gru 2007 - 13:08
Post #83

Hejo! icon_biggrin.gif
Długo mnie nie było, bo komp znowu był w naprawie. Tym razem stał 3 tyg. w Poznaniu w firmie specjalizującej się w sprzęcie i oprogramowaniu dla niewidomych i słabowidzących. Miałam nadzieję, że w końcu doprowadzą go do porządku, ale po 3 tyg. zabrałam go do domu-nie mieli na niego czasu 21.gif Mogłabym sobie tak jeszcze czekać i czekać, a ja potrzebuję mieć go w domu, a nie żeby mi się kurzył gdzieś w poczekalni. Tak mnie wkurzyli, że chyba zażalenie napiszę do centrali tej firmy. W końcu miałam za naprawę zapłacić i to nie mało, a oni nie mają czasu icon_rolleyes.gif Nie mają też niestety konkurencji icon_neutral.gif

Poza tym... przeprowadzamy się... do rodziców...
Tak się przed tym broniłam, ale musiałam skapitulować. Nie mogę całe życie tak się bujać na luzie, bez pracy. Tam mam przejąć sklep. M rezygnuje tu z pracy, co nawet go cieszy. Zaczynamy nowe życie.

--------------------

Kitka*
pon, 10 gru 2007 - 13:09
CYTAT(grzalka @ pon, 10 gru 2007 - 11:17) *
Z nowości: Alusiowi się udało wczoraj wpaść głową do kałuży, przyznacie, że to pewien wyczyn icon_mrgreen.gif

Moje gratulacje i najszczersze wyrazy uznania icon_lol.gif
Kitka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,478
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 15:33
SkÄ…d: wiocha
Nr użytkownika: 7,255

GG:


post pon, 10 gru 2007 - 13:09
Post #84

CYTAT(grzalka @ pon, 10 gru 2007 - 11:17) *
Z nowości: Alusiowi się udało wczoraj wpaść głową do kałuży, przyznacie, że to pewien wyczyn icon_mrgreen.gif

Moje gratulacje i najszczersze wyrazy uznania icon_lol.gif

--------------------

grzałka
pon, 10 gru 2007 - 21:08
CYTAT(Blue @ pon, 10 gru 2007 - 21:02) *
Grzalko, jak tam wasze plany emigracyjne?

A ja ostatnio codziennie w nerwach. Nie wiem czy wiecie ale w angielskich szkołach wszawica to normalka. 21.gif



plany emgracyjne chwilowo wstrzymane, ponieważ
1. wygrała platforma
2. lekarze zaczynają więcej zarabiać icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

a o wszawicy to wiem, mam kuzynkę w Bradford, jej córki już złapały to świństwo kilka razy, w ogole jej opowieści chwilami mnie szokują, zwłaszcza, jeślki chodzi o dzieci i młodzież
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post pon, 10 gru 2007 - 21:08
Post #85

CYTAT(Blue @ pon, 10 gru 2007 - 21:02) *
Grzalko, jak tam wasze plany emigracyjne?

A ja ostatnio codziennie w nerwach. Nie wiem czy wiecie ale w angielskich szkołach wszawica to normalka. 21.gif



plany emgracyjne chwilowo wstrzymane, ponieważ
1. wygrała platforma
2. lekarze zaczynają więcej zarabiać icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

a o wszawicy to wiem, mam kuzynkę w Bradford, jej córki już złapały to świństwo kilka razy, w ogole jej opowieści chwilami mnie szokują, zwłaszcza, jeślki chodzi o dzieci i młodzież

--------------------
parasolka
pon, 10 gru 2007 - 21:14
CYTAT(grzalka @ pon, 10 gru 2007 - 21:08) *
plany emgracyjne chwilowo wstrzymane, ponieważ
1. wygrała platforma
2. lekarze zaczynają więcej zarabiać icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

o i to mnie jakoś ucieszyło 06.gif

poza tym jest do dooopy 21.gif
parasolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,020
Dołączył: śro, 04 sie 04 - 11:12
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,982




post pon, 10 gru 2007 - 21:14
Post #86

CYTAT(grzalka @ pon, 10 gru 2007 - 21:08) *
plany emgracyjne chwilowo wstrzymane, ponieważ
1. wygrała platforma
2. lekarze zaczynają więcej zarabiać icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

o i to mnie jakoś ucieszyło 06.gif

poza tym jest do dooopy 21.gif

--------------------
Parasolka





Nic dwa razy siÄ™ nie zdarza
Mika
pon, 10 gru 2007 - 22:00
CYTAT(Blue @ pon, 10 gru 2007 - 21:02) *
A ja ostatnio codziennie w nerwach. Nie wiem czy wiecie ale w angielskich szkołach wszawica to normalka. 21.gif W sklepach są specjalne półki z plynami, grzebieniami itp od tych spraw. Kiedyś oczyska takie zrobiłam icon_eek.gif , czemu taki bogaty asortyment w sklepie, dopiero kolezanka mnie uswiadomiła co i jak. Kurka,taki bogaty kraj a ze wszami nie mogą sobie poradzić. icon_evil.gif
Codziennie sprawdzam Ulce głowę, normalnie schiza jak ją odbieram ze szkoły. Kolezanki córka juz podłapała w zeszłym tygodniu te przyjemne insekciki.... Na razie mamy spokój ale na jak długo? Mam nadzieję, ze nas to ominie.... W szkołach jest taka mieszanka róznych narodowości, ze szok. I mowiąc szczerze to niektore dzieciaki czystościa nie grzeszą... a i patrząc na ich matki utwierdzam sie w tym przekonaniu.


Kochana,w takim razie my podążamy za innymi krajami UE,bo i u nas nie jest kolorowo
dopiero co w tv mówili o epidemii wszy
plaga czy co? w każdym bądź razie w warszawskich przedszkolach są,w Jaśkowym również 21.gif
ja mam paranoję,bo w zeszłym roku też były -miałam taka schizę,że tymi szamponami myłam głowę co 2 dni po czym włosy wychodziły mi garściami,prałam wszystko codzienie
na samą myśl znów mnie swędzi 21.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 10 gru 2007 - 22:00
Post #87

CYTAT(Blue @ pon, 10 gru 2007 - 21:02) *
A ja ostatnio codziennie w nerwach. Nie wiem czy wiecie ale w angielskich szkołach wszawica to normalka. 21.gif W sklepach są specjalne półki z plynami, grzebieniami itp od tych spraw. Kiedyś oczyska takie zrobiłam icon_eek.gif , czemu taki bogaty asortyment w sklepie, dopiero kolezanka mnie uswiadomiła co i jak. Kurka,taki bogaty kraj a ze wszami nie mogą sobie poradzić. icon_evil.gif
Codziennie sprawdzam Ulce głowę, normalnie schiza jak ją odbieram ze szkoły. Kolezanki córka juz podłapała w zeszłym tygodniu te przyjemne insekciki.... Na razie mamy spokój ale na jak długo? Mam nadzieję, ze nas to ominie.... W szkołach jest taka mieszanka róznych narodowości, ze szok. I mowiąc szczerze to niektore dzieciaki czystościa nie grzeszą... a i patrząc na ich matki utwierdzam sie w tym przekonaniu.


Kochana,w takim razie my podążamy za innymi krajami UE,bo i u nas nie jest kolorowo
dopiero co w tv mówili o epidemii wszy
plaga czy co? w każdym bądź razie w warszawskich przedszkolach są,w Jaśkowym również 21.gif
ja mam paranoję,bo w zeszłym roku też były -miałam taka schizę,że tymi szamponami myłam głowę co 2 dni po czym włosy wychodziły mi garściami,prałam wszystko codzienie
na samą myśl znów mnie swędzi 21.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
grabinka
wto, 11 gru 2007 - 10:55
W Toruniu niestety też 32.gif .Oficjalny komunikat podano w lokalnej prasie i radio 13.gif .
Faktycznie jakaś plaga.Tesciowa mieszkająca na Bawarii od 2 lat informuje mnie,że u nich w szkołach potworna wszawica 41.gif .Normalnie szok.
Mika jak ja myslę o tym badz mówię to też cały czas z ręką na głowie 21.gif
grabinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,124
Dołączył: pon, 06 gru 04 - 14:01
Nr użytkownika: 2,386




post wto, 11 gru 2007 - 10:55
Post #88

W Toruniu niestety też 32.gif .Oficjalny komunikat podano w lokalnej prasie i radio 13.gif .
Faktycznie jakaś plaga.Tesciowa mieszkająca na Bawarii od 2 lat informuje mnie,że u nich w szkołach potworna wszawica 41.gif .Normalnie szok.
Mika jak ja myslę o tym badz mówię to też cały czas z ręką na głowie 21.gif

--------------------
Kasia mama
Irminki 20.06.01 i Idalki 06.06.04
grzałka
wto, 11 gru 2007 - 12:44
CYTAT(Blue @ wto, 11 gru 2007 - 11:11) *
A ja sie zastanawiam jak to jest mozliwe, ze te wszy sie tak mnożą? Chyba rodzice maja tę sprawę daleko w odwłoku i nie sprawdzają dzieciom włosów? icon_confused.gif Kurcze mnie juz tezod tego gadania wszystko swędzi, błeeee.



z tego co mówiła kuzynka jest tak jak mówisz- rodzice maja w odwłoku i specjalnie się nie przykładają do tępienia, ponoć są nawet specjalne punkty usługowe do tępienia wszy na mieście

tak to jest jak państwo myśli za obywatela, wtedy narząd niewykorzystywany zanika, zgodnie z zasadami ewolucji

Ten post edytował grzalka wto, 11 gru 2007 - 12:51
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post wto, 11 gru 2007 - 12:44
Post #89

CYTAT(Blue @ wto, 11 gru 2007 - 11:11) *
A ja sie zastanawiam jak to jest mozliwe, ze te wszy sie tak mnożą? Chyba rodzice maja tę sprawę daleko w odwłoku i nie sprawdzają dzieciom włosów? icon_confused.gif Kurcze mnie juz tezod tego gadania wszystko swędzi, błeeee.



z tego co mówiła kuzynka jest tak jak mówisz- rodzice maja w odwłoku i specjalnie się nie przykładają do tępienia, ponoć są nawet specjalne punkty usługowe do tępienia wszy na mieście

tak to jest jak państwo myśli za obywatela, wtedy narząd niewykorzystywany zanika, zgodnie z zasadami ewolucji

--------------------
parasolka
wto, 11 gru 2007 - 18:38
porodówka 29.gif
parasolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,020
Dołączył: śro, 04 sie 04 - 11:12
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,982




post wto, 11 gru 2007 - 18:38
Post #90

porodówka 29.gif

--------------------
Parasolka





Nic dwa razy siÄ™ nie zdarza
Tusiol
wto, 11 gru 2007 - 19:17
CYTAT(parasolka @ wto, 11 gru 2007 - 18:38) *
porodówka 29.gif


E no Ty to dopiero masz fantazję 03.gif . Plany niezłe.
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post wto, 11 gru 2007 - 19:17
Post #91

CYTAT(parasolka @ wto, 11 gru 2007 - 18:38) *
porodówka 29.gif


E no Ty to dopiero masz fantazję 03.gif . Plany niezłe.

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
parasolka
śro, 12 gru 2007 - 14:05
chciałbym urodzić przed świętami ale to pewnie niemożliwe 21.gif
parasolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,020
Dołączył: śro, 04 sie 04 - 11:12
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,982




post śro, 12 gru 2007 - 14:05
Post #92

chciałbym urodzić przed świętami ale to pewnie niemożliwe 21.gif

--------------------
Parasolka





Nic dwa razy siÄ™ nie zdarza
Kitka*
śro, 12 gru 2007 - 14:42
A ja myślałam, że nic nie piszecie, a tym czasem nie dostawałam powiadomień 21.gif
Aaa, bo se nie włączyłam w nowym wątku frajer.gif

Ja na Sylwestra nic nie planuję i właściwie to nawet nie mam ochoty na żadne imprezy. W ogóle ostatnio nie chce mi się nigdzie wychodzić ani udzielać się towarzysko. To do mnie nie podobne icon_eek.gif Najlepiej czuję się w domu z moimi facetami. M za to przeciwnie, ma ochotę na sylwestrową zabawę. Dostaliśmy już nawet propozycję od mojej przyjaciółki, żebyśmy poszli z nimi, ale nic jej nie obiecywałam. Czy to jakiś syndrom wieku wczesnośredniego? wink.gif
Kitka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,478
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 15:33
SkÄ…d: wiocha
Nr użytkownika: 7,255

GG:


post śro, 12 gru 2007 - 14:42
Post #93

A ja myślałam, że nic nie piszecie, a tym czasem nie dostawałam powiadomień 21.gif
Aaa, bo se nie włączyłam w nowym wątku frajer.gif

Ja na Sylwestra nic nie planuję i właściwie to nawet nie mam ochoty na żadne imprezy. W ogóle ostatnio nie chce mi się nigdzie wychodzić ani udzielać się towarzysko. To do mnie nie podobne icon_eek.gif Najlepiej czuję się w domu z moimi facetami. M za to przeciwnie, ma ochotę na sylwestrową zabawę. Dostaliśmy już nawet propozycję od mojej przyjaciółki, żebyśmy poszli z nimi, ale nic jej nie obiecywałam. Czy to jakiś syndrom wieku wczesnośredniego? wink.gif

--------------------

Kitka*
śro, 12 gru 2007 - 14:47
CYTAT(parasolka @ śro, 12 gru 2007 - 14:05) *
chciałbym urodzić przed świętami ale to pewnie niemożliwe 21.gif

no jak to? Only 12 days to go! Urodzisz w Wigilię, powiedzmy, z rana albo ze 2 dni wcześniej, to Święta spędziłabyś już w domu icon_smile.gif
Kitka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,478
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 15:33
SkÄ…d: wiocha
Nr użytkownika: 7,255

GG:


post śro, 12 gru 2007 - 14:47
Post #94

CYTAT(parasolka @ śro, 12 gru 2007 - 14:05) *
chciałbym urodzić przed świętami ale to pewnie niemożliwe 21.gif

no jak to? Only 12 days to go! Urodzisz w Wigilię, powiedzmy, z rana albo ze 2 dni wcześniej, to Święta spędziłabyś już w domu icon_smile.gif

--------------------

parasolka
czw, 13 gru 2007 - 13:38
ktoś zamawiał - pewnie jedne z ostatnich zdjęć - mam nadzieję




a tu Jedrek pasowanie na przedszkolaka i "zima" w Gdańsku




parasolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,020
Dołączył: śro, 04 sie 04 - 11:12
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,982




post czw, 13 gru 2007 - 13:38
Post #95

ktoś zamawiał - pewnie jedne z ostatnich zdjęć - mam nadzieję




a tu Jedrek pasowanie na przedszkolaka i "zima" w Gdańsku






--------------------
Parasolka





Nic dwa razy siÄ™ nie zdarza
ROZGWIAZDA

Go??







post czw, 13 gru 2007 - 14:23
Post #96

Parasolko, moja ciekawość została zaspokojona.

WyglÄ…dasz kwitnÄ…co!
Kitka*
czw, 13 gru 2007 - 14:30
Bardzo fajbie wyglÄ…dasz, Parasolko icon_biggrin.gif

U nas dzis pada śnieg, ale wszystko się zaraz topi. Mogłaby już przyjść ta zima, słoneczna, śnieżna, lekko mroźna. Zeby w Święta znowu nie było tak łyso. Bo jak to wygląda, domy, choinki przed domami ustrojone, świecące, a śniegu ni ma icon_confused.gif Podobno jak Barbary po wodzie, to Święta po lodzie. Chyba, że stare ludowe przysłowia nie sprawdzają się już w XXI wieku.

Dominik sukcesywnie pogrąża się w telefonomanii. Ciągle ogląda ulotki reklamowe wszystkich sieci komórkowych. Jak tylko M przekracza próg mieszkania, natychmiast chce go zaciągnąć do komputera, żeby w internecie pooglądać telefony (ja nie dałam się w to wrobić icon_cool.gif ) Zagląda przez ramię, np. na przystanku, obcym ludziom piszącym sms-y, żeby sprawdzić jaki to model icon_rolleyes.gif Szaleństwo poprostu. Teraz też siedzi w drugim pokoju i na głos wymienia oglądane aparaty-"siamsiung ef cista, siony enikson wu piećset piędziesiot i z mp czi i kamela..." icon_lol.gif
Kitka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,478
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 15:33
SkÄ…d: wiocha
Nr użytkownika: 7,255

GG:


post czw, 13 gru 2007 - 14:30
Post #97

Bardzo fajbie wyglÄ…dasz, Parasolko icon_biggrin.gif

U nas dzis pada śnieg, ale wszystko się zaraz topi. Mogłaby już przyjść ta zima, słoneczna, śnieżna, lekko mroźna. Zeby w Święta znowu nie było tak łyso. Bo jak to wygląda, domy, choinki przed domami ustrojone, świecące, a śniegu ni ma icon_confused.gif Podobno jak Barbary po wodzie, to Święta po lodzie. Chyba, że stare ludowe przysłowia nie sprawdzają się już w XXI wieku.

Dominik sukcesywnie pogrąża się w telefonomanii. Ciągle ogląda ulotki reklamowe wszystkich sieci komórkowych. Jak tylko M przekracza próg mieszkania, natychmiast chce go zaciągnąć do komputera, żeby w internecie pooglądać telefony (ja nie dałam się w to wrobić icon_cool.gif ) Zagląda przez ramię, np. na przystanku, obcym ludziom piszącym sms-y, żeby sprawdzić jaki to model icon_rolleyes.gif Szaleństwo poprostu. Teraz też siedzi w drugim pokoju i na głos wymienia oglądane aparaty-"siamsiung ef cista, siony enikson wu piećset piędziesiot i z mp czi i kamela..." icon_lol.gif

--------------------

parasolka
czw, 13 gru 2007 - 14:32
kwitnąco - jak pączek w maśle icon_smile.gif
parasolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,020
Dołączył: śro, 04 sie 04 - 11:12
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,982




post czw, 13 gru 2007 - 14:32
Post #98

kwitnąco - jak pączek w maśle icon_smile.gif

--------------------
Parasolka





Nic dwa razy siÄ™ nie zdarza
ROZGWIAZDA

Go??







post czw, 13 gru 2007 - 15:27
Post #99

CYTAT(parasolka @ czw, 13 gru 2007 - 14:32) *
kwitnąco - jak pączek w maśle icon_smile.gif



czyli bardzo apetycznie icon_biggrin.gif
Litka
czw, 13 gru 2007 - 15:52
Blue pisała o wszach ostatnio. Sa już u nas w przedszkolu icon_sad.gif Już mnie wszystko swędzi. Jedna dziewczynka, która miała została odesłana do domu, ale ja i tak zaraz zmyję dzieciakom głowy. Przeglądałam im włowy i oczywiście już widziałam tam wszy icon_wink.gif chociaż ich nie mają. Ech...
Litka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,408
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:37
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 194

GG:


post czw, 13 gru 2007 - 15:52
Post #100

Blue pisała o wszach ostatnio. Sa już u nas w przedszkolu icon_sad.gif Już mnie wszystko swędzi. Jedna dziewczynka, która miała została odesłana do domu, ale ja i tak zaraz zmyję dzieciakom głowy. Przeglądałam im włowy i oczywiście już widziałam tam wszy icon_wink.gif chociaż ich nie mają. Ech...
> Październik-Listopad (ZIMOWE KLIMATY)
Start new topic
Reply to this topic
36 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 7 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 22 wrz 2024 - 10:23
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama