Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  « poprzednia 2 3 4  

Małe Ciche

, szukam noclegów
> , szukam noclegów
A_KA
wto, 04 sty 2011 - 22:57
A ja miesiąc przed porodem się broniłam, a zaraz po obronie sama jechałam pociągiem na Mazury do ślubnego, który już tam z Karolą wypoczywał icon_wink.gif.

Więc się da icon_wink.gif (choć nie powiem, pietra trochę miałam icon_wink.gif )

Małe Ciche kusi mnie od kilku lat. Może w końcu się skuszę... Ale w te ferie zimowe to chyba nigdzie nie wyjedziemy 32.gif . Nie no... Adam jeszcze za mały, a z wózkiem to się nigdzie dostać nie można. Że już nie wspomnę o zaspach śnieżnych icon_wink.gif
A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post wto, 04 sty 2011 - 22:57
Post #61

A ja miesiąc przed porodem się broniłam, a zaraz po obronie sama jechałam pociągiem na Mazury do ślubnego, który już tam z Karolą wypoczywał icon_wink.gif.

Więc się da icon_wink.gif (choć nie powiem, pietra trochę miałam icon_wink.gif )

Małe Ciche kusi mnie od kilku lat. Może w końcu się skuszę... Ale w te ferie zimowe to chyba nigdzie nie wyjedziemy 32.gif . Nie no... Adam jeszcze za mały, a z wózkiem to się nigdzie dostać nie można. Że już nie wspomnę o zaspach śnieżnych icon_wink.gif

--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
użytkownik usunięty

Go??







post śro, 05 sty 2011 - 14:57
Post #62

A_KA nie wiem czy widziałaś moje zdjęcia, zabraliśmy Hugo w góry jak miał 4 miesiące- jeździliśmy na Kasprowym na zmianę, a młody widoki podziwiał, byliśmy na całej masie wycieczek, naprawdę polecam- było super. Zresztą Hugo co roku jeździ, więc jak był w wieku Adama też był. Podstawą jest dobry wózek, a w wieku Adama to właściwie sanki najlepsze icon_smile.gif

Ja chyba się zdecyduję i pojadę, najwyżej będzie junior miał miejsce urodzenia- Zakopane icon_smile.gif
A_KA
śro, 05 sty 2011 - 16:14
Jully... ja wiem, że wszystko się da, jeśli się naprawdę chce icon_wink.gif.
Problem polega na tym, że dobrego wózka nie mamy (to znaczy mamy wózek z małymi kółkami). Sanki (z oparciem, do ciągnięcia) mamy... ale czy naprawdę da się nimi wszędzie dotrzeć z maluchem w Zakopanym? Wątpię... Ja dwa razy w tym roku odważyłam się na wyjście z Adamem (Karolą i psem) z sankami do parku. Po drugim razie się poddałam. No... nie na moje siły to po prostu. Przede wszystkim dlatego, że do parku kawałek (z 10-15 min drogi), ale za to po odśnieżonych chodnikach i zabłoconych ulicach diabel.gif.

Zakopane odwiedziliśmy na początku wakacji - z tym wózkiem, który i teraz mamy. Nie dało rady wszędzie wjechać. Co tam wszędzie... prawie nigdzie się nie dało icon_wink.gif. Ale i tak było fajnie 08.gif . Tyle, że wtedy śniegu nie było 04.gif , więc jakoś się jeszcze dało jeździć...

Drugiego wózka nie kupię. Nie miałabym gdzie go trzymać. A ten który mam kupowałam z myślą o jego wadzę przede wszystkim. Znaczy, lekki jest. Bo potrzebuję wózka, który będę mogła wtachać (wraz z Adamem) na swoje 4 piętro 48.gif
A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post śro, 05 sty 2011 - 16:14
Post #63

Jully... ja wiem, że wszystko się da, jeśli się naprawdę chce icon_wink.gif.
Problem polega na tym, że dobrego wózka nie mamy (to znaczy mamy wózek z małymi kółkami). Sanki (z oparciem, do ciągnięcia) mamy... ale czy naprawdę da się nimi wszędzie dotrzeć z maluchem w Zakopanym? Wątpię... Ja dwa razy w tym roku odważyłam się na wyjście z Adamem (Karolą i psem) z sankami do parku. Po drugim razie się poddałam. No... nie na moje siły to po prostu. Przede wszystkim dlatego, że do parku kawałek (z 10-15 min drogi), ale za to po odśnieżonych chodnikach i zabłoconych ulicach diabel.gif.

Zakopane odwiedziliśmy na początku wakacji - z tym wózkiem, który i teraz mamy. Nie dało rady wszędzie wjechać. Co tam wszędzie... prawie nigdzie się nie dało icon_wink.gif. Ale i tak było fajnie 08.gif . Tyle, że wtedy śniegu nie było 04.gif , więc jakoś się jeszcze dało jeździć...

Drugiego wózka nie kupię. Nie miałabym gdzie go trzymać. A ten który mam kupowałam z myślą o jego wadzę przede wszystkim. Znaczy, lekki jest. Bo potrzebuję wózka, który będę mogła wtachać (wraz z Adamem) na swoje 4 piętro 48.gif

--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
użytkownik usunięty

Go??







post sob, 12 lis 2011 - 18:35
Post #64

Ktoś jedzie na Święta? Nam się udało namówić i jedziemy całą rodziną. Z moimi rodzicami, dziadkami, rodziną mojego brata icon_smile.gif Cieszę się strasznie, bo wreszcie będą to Święta w które wypoczniemy wszyscy, a nie narobimy się przy przygotowaniu Świąt.
moko.
sob, 12 lis 2011 - 22:07
Jully gdzie dokładnie będziesz?
My od 23 będziemy w Kościelisku icon_biggrin.gif
Gdzie spedzacie wigiliÄ™? w restauracji? domu?
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post sob, 12 lis 2011 - 22:07
Post #65

Jully gdzie dokładnie będziesz?
My od 23 będziemy w Kościelisku icon_biggrin.gif
Gdzie spedzacie wigiliÄ™? w restauracji? domu?

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
użytkownik usunięty

Go??







post nie, 13 lis 2011 - 20:15
Post #66

My w Małym Cichym. Wigilie spędzamy w domu, ale nad Sylwestrem myślimy. W planach mamy też pojeździć na Kasprowym, zaliczyć parę dolinek, no i knajp ulubionych zakopiańskich icon_smile.gif
Dabriza
wto, 15 lis 2011 - 21:25
ale Wam zazdroszczę....kocham Małe Ciche...uwielbiam tamtejszą knajpkę w której podają najlepsze mi znane grzane wino z malinami..niby bliziutko..ale za Tatrami tęsknie bardzo..a jeszcze bardziej za wspólnym rodzinnym świątecznym wyjazdem. W tym roku niestety..Wigilia i drugi Dzień Świąt..w pracy 32.gif
Dabriza


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,978
Dołączył: pią, 20 lut 09 - 10:52
SkÄ…d: Beskidy
Nr użytkownika: 25,600




post wto, 15 lis 2011 - 21:25
Post #67

ale Wam zazdroszczę....kocham Małe Ciche...uwielbiam tamtejszą knajpkę w której podają najlepsze mi znane grzane wino z malinami..niby bliziutko..ale za Tatrami tęsknie bardzo..a jeszcze bardziej za wspólnym rodzinnym świątecznym wyjazdem. W tym roku niestety..Wigilia i drugi Dzień Świąt..w pracy 32.gif

--------------------
Kinga ( 30.01.2008) i Anna ( 18.08.2009)
" gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo "
Owidiusz
Laluna
pon, 02 sty 2012 - 22:01
Małe Ciche cudowne icon_smile.gif Polecam te apartamenty. Na hasło "Facebook" są dodatkowe zniżki -> https://www.facebook.com/pages/Apartamenty-...ie/323666504055

Laluna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 135
Dołączył: wto, 27 lut 07 - 23:44
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 11,504

GG:


post pon, 02 sty 2012 - 22:01
Post #68

Małe Ciche cudowne icon_smile.gif Polecam te apartamenty. Na hasło "Facebook" są dodatkowe zniżki -> https://www.facebook.com/pages/Apartamenty-...ie/323666504055

Graz
wto, 31 sty 2012 - 21:57
W niedzielę wróciliśmy z MC. Śniegu tam po kokardę icon_smile.gif Piknie było, jak zawsze.I nawet Szymon sie tym razem nie pochorował, jak to bywało - wracał z 40 st. gorączką.
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post wto, 31 sty 2012 - 21:57
Post #69

W niedzielę wróciliśmy z MC. Śniegu tam po kokardę icon_smile.gif Piknie było, jak zawsze.I nawet Szymon sie tym razem nie pochorował, jak to bywało - wracał z 40 st. gorączką.

--------------------

Szymek 2001
WojtuÅ› 2004
Mikołaj 2010

mamajul
sob, 06 paź 2012 - 09:44
to ja poprosze namiary na wygodną kwaterę z obiadami najlepiej. i aneksem kuchennym lub dostępem do kuchni icon_smile.gif.
dzieki
monika
mamajul


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,341
Dołączył: czw, 15 maj 03 - 18:39
SkÄ…d: z Ochoty
Nr użytkownika: 722

GG:


post sob, 06 paź 2012 - 09:44
Post #70

to ja poprosze namiary na wygodną kwaterę z obiadami najlepiej. i aneksem kuchennym lub dostępem do kuchni icon_smile.gif.
dzieki
monika

--------------------
Monika mama Julki (2002) i Ignacego (2005)
grzałka
sob, 06 paź 2012 - 10:31
to ja też icon_smile.gif
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post sob, 06 paź 2012 - 10:31
Post #71

to ja też icon_smile.gif


--------------------
agarad
sob, 06 paź 2012 - 11:41
pewnie już ciężko będzie z noclegami. ja kilka lat temu gdzieś w tej okolicy obdzwoniłam naprawdę sporo miejsc i nigdzie nie było wolnych miejsc.
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
SkÄ…d: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post sob, 06 paź 2012 - 11:41
Post #72

pewnie już ciężko będzie z noclegami. ja kilka lat temu gdzieś w tej okolicy obdzwoniłam naprawdę sporo miejsc i nigdzie nie było wolnych miejsc.

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

mamajul
sob, 06 paź 2012 - 12:14
Padziernik dopiero... dwa tyg temu lato sie skonczyło...
mamajul


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,341
Dołączył: czw, 15 maj 03 - 18:39
SkÄ…d: z Ochoty
Nr użytkownika: 722

GG:


post sob, 06 paź 2012 - 12:14
Post #73

Padziernik dopiero... dwa tyg temu lato sie skonczyło...

--------------------
Monika mama Julki (2002) i Ignacego (2005)
agarad
sob, 06 paź 2012 - 22:53
CYTAT(agarad @ Tue, 07 Oct 2008 - 08:36) *
Macio a macie cos zaklepane?

Ja dzwoniłam i nic wolnego nie udało mi się znależć icon_sad.gif - tam już chyba tylko stali bywalcy mają możliwość odpoczywać icon_sad.gif



mamjul niby tak ale dokładnie w tym okresie dzwoniłam w 2008 roku icon_wink.gif
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
SkÄ…d: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post sob, 06 paź 2012 - 22:53
Post #74

CYTAT(agarad @ Tue, 07 Oct 2008 - 08:36) *
Macio a macie cos zaklepane?

Ja dzwoniłam i nic wolnego nie udało mi się znależć icon_sad.gif - tam już chyba tylko stali bywalcy mają możliwość odpoczywać icon_sad.gif



mamjul niby tak ale dokładnie w tym okresie dzwoniłam w 2008 roku icon_wink.gif

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

Graz
czw, 11 paź 2012 - 04:40
U mojej góralki pewnie sa miejsca, i tanio, ale nie jest wygodnie icon_smile.gif samochód parkujemy na dole i drałujemy 10-15 min pod górę, zostawiając tłumy i spaliny na dole, wstajemy z widokiem na caluśkie Tatry (jak nie ma chmur). Jedzenie smaczne, pokoje zwykłe - drewniane, nie murowane. łazienki na korytarzu.
Widoki takie jak wstawiałam w tym wątku icon_smile.gif
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post czw, 11 paź 2012 - 04:40
Post #75

U mojej góralki pewnie sa miejsca, i tanio, ale nie jest wygodnie icon_smile.gif samochód parkujemy na dole i drałujemy 10-15 min pod górę, zostawiając tłumy i spaliny na dole, wstajemy z widokiem na caluśkie Tatry (jak nie ma chmur). Jedzenie smaczne, pokoje zwykłe - drewniane, nie murowane. łazienki na korytarzu.
Widoki takie jak wstawiałam w tym wątku icon_smile.gif

--------------------

Szymek 2001
WojtuÅ› 2004
Mikołaj 2010

> MaÅ‚e Ciche, szukam noclegów
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  « poprzednia 2 3 4
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 04:39
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama