Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna  

wakacje w gorach Szklarska Poreba

, ale z psem!!!
> , ale z psem!!!
basiaw
sob, 10 mar 2012 - 08:00
AL co konkretnie chcesz w tej szklarskiej? Z wyżywieniem czy nie? jakie warunki? Co do kotliny kłodzkiej to chyba najwygodniej w Kudowie, bo wszędzie blisko, a już bosko byłoby w Nachodzie na campingu przy jezorze Rozkos tu masz cennik https://www.atcrozkos.cz/o-autocampingu/ceniky/
Napisz coś więcej to popytam w biurach!
basiaw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,478
Dołączył: śro, 28 gru 05 - 19:15
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4,392




post sob, 10 mar 2012 - 08:00
Post #21

AL co konkretnie chcesz w tej szklarskiej? Z wyżywieniem czy nie? jakie warunki? Co do kotliny kłodzkiej to chyba najwygodniej w Kudowie, bo wszędzie blisko, a już bosko byłoby w Nachodzie na campingu przy jezorze Rozkos tu masz cennik https://www.atcrozkos.cz/o-autocampingu/ceniky/
Napisz coś więcej to popytam w biurach!

--------------------

Anorektyczna Laska

Go??







post sob, 10 mar 2012 - 11:40
Post #22

Basiu super ze sie odzywasz!
Juz Ci mowie co my chcemy- no najlepiej domek. Bo raz ze pies, a dwa fajnie by bylo wieczorem posiedziec na tarsie domku, jak Mela juz usnie.
W Willi Krystyna byla naprawde ok, ale jednak to pensjonat. Jak my bylismy to akurat zjechala sie jakas konferencja i w nocy popili tak, ze budzili nas o 2, 4 i 7 rano przechodzac pod drzwiami i sie drac.
Spoko bylismy bez dzieci, wiec nie robilismy dramatu. ale akurat moje mlodsze potrzebuje ciszy.
Nam obojetnie czy Karpacz czy Szklarska. Jak bez wyzywienia to dobrze zebysmz sie zmiescili w cenie do 200 zl za dobe. Jak z wyzywieniem to moze byc wiecej.
Np Chata Izderska nam odpowiedziala., ze 280 za nasza czworke w tym sniadania i obiadokolacje, wiec super- ale oni sa 4 km od centrum i dlatego jestesmy raczej na nie.
Pilawianka
sob, 10 mar 2012 - 13:41
Asiu, Kotlina Kłodzka jest piękna. Zakładam, że będziecie samochodem więc zwiedzenie Dusznik (Duszników?), Polanicy czy Kudawy nie będzie problemem. W Złotym stoku jest świetna kopalnia złota. Jestem zakochana w tych okolicach.
Szczytna jest mała, kamaralna i piękna. Przykładowy nocleg, mieszczący się w cenie i z można z psem tu
Pilawianka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,937
Dołączył: pią, 14 lis 08 - 17:47
Nr użytkownika: 23,594




post sob, 10 mar 2012 - 13:41
Post #23

Asiu, Kotlina Kłodzka jest piękna. Zakładam, że będziecie samochodem więc zwiedzenie Dusznik (Duszników?), Polanicy czy Kudawy nie będzie problemem. W Złotym stoku jest świetna kopalnia złota. Jestem zakochana w tych okolicach.
Szczytna jest mała, kamaralna i piękna. Przykładowy nocleg, mieszczący się w cenie i z można z psem tu

--------------------
Pilawianka - dawniej młodziutka

KrzyÅ› 17.12.2015

"Gdy dwoje ludzi żyje razem,
to jest im Å‚atwiej, bo sÄ… razem,
i jest im trudniej, bo sÄ… razem."
basiaw
sob, 10 mar 2012 - 15:05
Byłam kiedyś oglądać domki w bacówce, tak to się nazywało, ale drogi były, a jeszcze przed zimą jak byłam w Western City to tam odwiedziłam takie coś, ale widziałam tylko zewnątrz. https://www.szukamnoclegu.pl/redir.php?id=1783
Jeszcze w pięknym miejscu byłam, gościniec nad potokiem, ale niestety tam nie mają domków. Tak myślę na szklarską ale muszę pogadać w jednym biurze, bo nie mogę sobie przypomnieć gdzie tam spaliśmy w domkach.
basiaw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,478
Dołączył: śro, 28 gru 05 - 19:15
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4,392




post sob, 10 mar 2012 - 15:05
Post #24

Byłam kiedyś oglądać domki w bacówce, tak to się nazywało, ale drogi były, a jeszcze przed zimą jak byłam w Western City to tam odwiedziłam takie coś, ale widziałam tylko zewnątrz. https://www.szukamnoclegu.pl/redir.php?id=1783
Jeszcze w pięknym miejscu byłam, gościniec nad potokiem, ale niestety tam nie mają domków. Tak myślę na szklarską ale muszę pogadać w jednym biurze, bo nie mogę sobie przypomnieć gdzie tam spaliśmy w domkach.

--------------------

basiaw
sob, 10 mar 2012 - 15:08
p.s. coś mi się kojarzy dolina szczęścia w szklarskiej, ale nie dam głowy.
basiaw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,478
Dołączył: śro, 28 gru 05 - 19:15
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4,392




post sob, 10 mar 2012 - 15:08
Post #25

p.s. coś mi się kojarzy dolina szczęścia w szklarskiej, ale nie dam głowy.

--------------------

Anorektyczna Laska

Go??







post sob, 10 mar 2012 - 16:15
Post #26

Basiuw no wlasnie ta dolina szczescia taka droga icon_sad.gif
A fajnie to wszystko wyglada.
Anorektyczna Laska

Go??







post sob, 10 mar 2012 - 16:28
Post #27

CYTAT(basiaw @ Sat, 10 Mar 2012 - 15:05) *
Byłam kiedyś oglądać domki w bacówce, tak to się nazywało, ale drogi były, a jeszcze przed zimą jak byłam w Western City to tam odwiedziłam takie coś, ale widziałam tylko zewnątrz. https://www.szukamnoclegu.pl/redir.php?id=1783
Jeszcze w pięknym miejscu byłam, gościniec nad potokiem, ale niestety tam nie mają domków. Tak myślę na szklarską ale muszę pogadać w jednym biurze, bo nie mogę sobie przypomnieć gdzie tam spaliśmy w domkach.



Oferta ta jest super i domek niedrogi bo 200 zl!
Plac zabaw do tego dla dzieci i podworko, no cud miod.

Tyle ze juz zajete 21.gif
basiaw
sob, 10 mar 2012 - 17:15
chole&ra jasna!!!! a nie mieli innego namiaru? W takim razie uderzamy w Kudowe? Tylko teraz muszę do sklepu pojechać! Ale na pewno w kotlinie kłodzkiej coś znajdziemy, a powiedz w czy w czechach nie może być? Tak myślę, może Biathlon u Basi w Jakuszycach? Tylko tam nie ma domków....
No nic mi do głowy nie przychodzi ... może hotel las? Tam można za zwierzakami, ale głośno...
AAAAAAAAAAAAAAAA mam przecież przy szczelincu są!!!! Dw Szczeliniec mają domki, one chyba 200 zł kosztowały! Jeszcze będę myśleć! W razie czego ruszymy przez biuro!
basiaw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,478
Dołączył: śro, 28 gru 05 - 19:15
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4,392




post sob, 10 mar 2012 - 17:15
Post #28

chole&ra jasna!!!! a nie mieli innego namiaru? W takim razie uderzamy w Kudowe? Tylko teraz muszę do sklepu pojechać! Ale na pewno w kotlinie kłodzkiej coś znajdziemy, a powiedz w czy w czechach nie może być? Tak myślę, może Biathlon u Basi w Jakuszycach? Tylko tam nie ma domków....
No nic mi do głowy nie przychodzi ... może hotel las? Tam można za zwierzakami, ale głośno...
AAAAAAAAAAAAAAAA mam przecież przy szczelincu są!!!! Dw Szczeliniec mają domki, one chyba 200 zł kosztowały! Jeszcze będę myśleć! W razie czego ruszymy przez biuro!


--------------------

Anorektyczna Laska

Go??







post sob, 10 mar 2012 - 17:41
Post #29

Basiu dzieki za pomoc icon_smile.gif

PO naradzie rodzinnej jednak wolimy Szklarska albo Karpacz od Kotliny Klodzkiej. Tym bardziej ze mamy psa.
Moze za rok...

I tak, to nie musza byc koniecznie domki. Ale cos, zeby bylo cicho...
I niekoniecznie na pietrze, wiesz tak zeby jak mloda pojdzie spac mozna bylo spokojnie na tarasie posiedziec. Ew. na balkonie.
Anorektyczna Laska

Go??







post sob, 10 mar 2012 - 17:43
Post #30

M. mi teraz jeszcze brzeczy nad uchem, ze woli Szklarska/Karpacz od takiej malej miejscowosci jak Jakuszyce.
Zeby wieczorem mozna bylo sobie jeszcze isc gdzies.

Ale mamy wymagania co? 37.gif
basiaw
sob, 10 mar 2012 - 20:14
Szczerze to ja też wolę! Słuchaj mam jeszcze kolegę, który ma pensjonat w szklarskiej, może z nim pogadam? tu jego strona, ps nigdy u niego nie spałam icon_smile.gif a może ten gościniec nad potokiem. Jeszcze mi powiedz może renifer? Też tam fajnie, ale moze być głośno. Jednego jestem pewna! Nie willa romantica! i nie sasanka powody na pw. Nie, u Leszka za małe pokoje https://www.karmaj.freehost.pl/index.htm
To może próbuj renifer? Tam ładnie jest. Byle tylko nie było jakichś ludzi hałaśliwych, chociaż!! tam są takie drzwi dźwiękoszczelne między jedną częścią a drugą. https://www.renifer.com.pl/pl/pokoje-szklarska-poreba tam dzieciaki lubią być. I jeszcze weź pod uwagę leśniczówkę Darz Bór w karpaczu i może Pilchowice? To nad zalewem niedaleko Jeleniej. Tam też mam znajomych, kochają psy, właścicielem jest goprowiec. Hmmm a jak nic z tego to w poniedziałek poszukamy przez biuro oki? Tylko mam prośbę przypomnij mi!
basiaw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,478
Dołączył: śro, 28 gru 05 - 19:15
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4,392




post sob, 10 mar 2012 - 20:14
Post #31

Szczerze to ja też wolę! Słuchaj mam jeszcze kolegę, który ma pensjonat w szklarskiej, może z nim pogadam? tu jego strona, ps nigdy u niego nie spałam icon_smile.gif a może ten gościniec nad potokiem. Jeszcze mi powiedz może renifer? Też tam fajnie, ale moze być głośno. Jednego jestem pewna! Nie willa romantica! i nie sasanka powody na pw. Nie, u Leszka za małe pokoje https://www.karmaj.freehost.pl/index.htm
To może próbuj renifer? Tam ładnie jest. Byle tylko nie było jakichś ludzi hałaśliwych, chociaż!! tam są takie drzwi dźwiękoszczelne między jedną częścią a drugą. https://www.renifer.com.pl/pl/pokoje-szklarska-poreba tam dzieciaki lubią być. I jeszcze weź pod uwagę leśniczówkę Darz Bór w karpaczu i może Pilchowice? To nad zalewem niedaleko Jeleniej. Tam też mam znajomych, kochają psy, właścicielem jest goprowiec. Hmmm a jak nic z tego to w poniedziałek poszukamy przez biuro oki? Tylko mam prośbę przypomnij mi!

--------------------

amore
sob, 10 mar 2012 - 20:40
Dajcie namiary na Karpacz :szczerbaty usmie Tylko nie na obrzeżach .
amore


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 311
Dołączył: sob, 31 lip 10 - 19:24
Skąd: koło Gdyni
Nr użytkownika: 33,859




post sob, 10 mar 2012 - 20:40
Post #32

Dajcie namiary na Karpacz :szczerbaty usmie Tylko nie na obrzeżach .
Anorektyczna Laska

Go??







post sob, 10 mar 2012 - 21:51
Post #33

Renifer odpada, za duzy obiekt icon_sad.gif

Zna ktos Isme w Karpaczu? Oraz Tyrolska Zagrode?
Wyslalam tam zapytania.
Żoanna
nie, 11 mar 2012 - 07:37
teraz dziewczyny z mojego wątku były w Żółtym Dworku w Karpaczu,bardzo fajne miejsce.

mają swojego psa,pewnie obce też przyjmują 06.gif
dosć blisko centrum.
Żoanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,391
Dołączył: nie, 17 gru 06 - 15:07
SkÄ…d: Kowary
Nr użytkownika: 9,155




post nie, 11 mar 2012 - 07:37
Post #34

teraz dziewczyny z mojego wątku były w Żółtym Dworku w Karpaczu,bardzo fajne miejsce.

mają swojego psa,pewnie obce też przyjmują 06.gif
dosć blisko centrum.

--------------------


Żoanna
nie, 11 mar 2012 - 07:38
Amore,ale czego szukasz? hotel,pensjonat,pokoje?
Żoanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,391
Dołączył: nie, 17 gru 06 - 15:07
SkÄ…d: Kowary
Nr użytkownika: 9,155




post nie, 11 mar 2012 - 07:38
Post #35

Amore,ale czego szukasz? hotel,pensjonat,pokoje?

--------------------


amore
nie, 11 mar 2012 - 18:15
Hotel to może zbyt droga przyjemność 32.gif .Potrzebuję 2 pokoi 2 -osobowych,każdy z własną łazienką ,tv.z balkonem.Zastanawiam się nad "Karatem" co o nim sądzisz?Czy lokalizacja będzie dobra? w necie wygląda ok.Cena tak ok.50 zł za osobę bym chciała.
amore


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 311
Dołączył: sob, 31 lip 10 - 19:24
Skąd: koło Gdyni
Nr użytkownika: 33,859




post nie, 11 mar 2012 - 18:15
Post #36

Hotel to może zbyt droga przyjemność 32.gif .Potrzebuję 2 pokoi 2 -osobowych,każdy z własną łazienką ,tv.z balkonem.Zastanawiam się nad "Karatem" co o nim sądzisz?Czy lokalizacja będzie dobra? w necie wygląda ok.Cena tak ok.50 zł za osobę bym chciała.
Żoanna
pon, 12 mar 2012 - 08:42
Amore...średni...to jest przy głównej drodze.nie wiem czy wypoczniecie 29.gif
wyguglaj sobie ten żółty dworek tam jest fajne.
a jełsi chcecie spokoju i blisko centrum to szukaj na ulicy dolnej- tam sporo kwater.
Żoanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,391
Dołączył: nie, 17 gru 06 - 15:07
SkÄ…d: Kowary
Nr użytkownika: 9,155




post pon, 12 mar 2012 - 08:42
Post #37

Amore...średni...to jest przy głównej drodze.nie wiem czy wypoczniecie 29.gif
wyguglaj sobie ten żółty dworek tam jest fajne.
a jełsi chcecie spokoju i blisko centrum to szukaj na ulicy dolnej- tam sporo kwater.

--------------------


amore
pon, 12 mar 2012 - 09:32
Jestem skołowana ,zastanawiam się nad Pokoje Bardzo Gościnne.
amore


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 311
Dołączył: sob, 31 lip 10 - 19:24
Skąd: koło Gdyni
Nr użytkownika: 33,859




post pon, 12 mar 2012 - 09:32
Post #38

Jestem skołowana ,zastanawiam się nad Pokoje Bardzo Gościnne.
Żoanna
pon, 12 mar 2012 - 19:28
a to chyba na dolnej? to fajna okolica.

AL nie znam tych miejsc niestety
Żoanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,391
Dołączył: nie, 17 gru 06 - 15:07
SkÄ…d: Kowary
Nr użytkownika: 9,155




post pon, 12 mar 2012 - 19:28
Post #39

a to chyba na dolnej? to fajna okolica.

AL nie znam tych miejsc niestety

--------------------


Żoanna
pon, 12 mar 2012 - 19:29
aa mi się przypomniało o gruponie, np Hotel Corum ma dużo taniej z nimi.
sprawdźcie sobie
Żoanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,391
Dołączył: nie, 17 gru 06 - 15:07
SkÄ…d: Kowary
Nr użytkownika: 9,155




post pon, 12 mar 2012 - 19:29
Post #40

aa mi się przypomniało o gruponie, np Hotel Corum ma dużo taniej z nimi.
sprawdźcie sobie


--------------------


> wakacje w gorach Szklarska Poreba, ale z psem!!!
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 03:33
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama