Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Dziwne dłuuuugieee czekanie na początek drugiego porodu Kate

> 
Olga 1978 GK
śro, 29 kwi 2015 - 17:06
Bardzo mnie dziwi to dłuuuugieee czekanie na zaczęcie się drugiego porodu Księżnej Kate. Na pewno jest już przenoszona no więc czemu jest ona w domu (Pałac Kensington) a nie w szpitalu na wywoływaniu porodu ?? Nie wierzę w tą fotkę, na której ponoć Kate prowadzi auto - to mógł być Jej sobowtór (fotka niewyraźna), tak samo na zakupach.

W/g mnie z tym przenoszenie ciąży to hoax i mam na to kilka propozycji rozwiązań:
1. Kate umarła w trakcie porodu i Pałac szuka sobowtóra lub myśli jak powiedzieć opinii publicznej o Jej śmierci.
2. Kate urodziła w lutym gdy dostałą silnych bólów brzucha (to IMO były skurcze) i mogło dziecko przeżyć tylko kila dni w inkubatorze jako wcześniak.
3. Kate urodziła w lutym wcześniaka (przeżył) lub teraz ale wcześniak lub urodzony maluszek o prawidłowym czasie ale np. z padaczką, Downem, bez 1 lub obu raczek, bez 1 lub obu nóżek, autystyczny itp itd - wtedy na pewno Pałac i rodzice maluszka by zwlekali z ogłoszeniem narodzin i pokazaniem go światu

Co o tym myślicie ????
Olga 1978 GK


Grupa: Zbanowani
Postów: 1
Dołączył: śro, 29 kwi 15 - 15:09
Nr użytkownika: 45,762




post śro, 29 kwi 2015 - 17:06
Post #1

Bardzo mnie dziwi to dłuuuugieee czekanie na zaczęcie się drugiego porodu Księżnej Kate. Na pewno jest już przenoszona no więc czemu jest ona w domu (Pałac Kensington) a nie w szpitalu na wywoływaniu porodu ?? Nie wierzę w tą fotkę, na której ponoć Kate prowadzi auto - to mógł być Jej sobowtór (fotka niewyraźna), tak samo na zakupach.

W/g mnie z tym przenoszenie ciąży to hoax i mam na to kilka propozycji rozwiązań:
1. Kate umarła w trakcie porodu i Pałac szuka sobowtóra lub myśli jak powiedzieć opinii publicznej o Jej śmierci.
2. Kate urodziła w lutym gdy dostałą silnych bólów brzucha (to IMO były skurcze) i mogło dziecko przeżyć tylko kila dni w inkubatorze jako wcześniak.
3. Kate urodziła w lutym wcześniaka (przeżył) lub teraz ale wcześniak lub urodzony maluszek o prawidłowym czasie ale np. z padaczką, Downem, bez 1 lub obu raczek, bez 1 lub obu nóżek, autystyczny itp itd - wtedy na pewno Pałac i rodzice maluszka by zwlekali z ogłoszeniem narodzin i pokazaniem go światu

Co o tym myślicie ????

Posty w temacie
Olga 1978 GK   Dziwne dÅ‚uuuugieee czekanie na poczÄ…tek drugiego porodu Kate   Å›ro, 29 kwi 2015 - 17:06
Ciocia Magda   MyÅ›limy, że miÅ‚o CiÄ™ znowu widzieć :lol:   Å›ro, 29 kwi 2015 - 17:57
Tigerek   Kusi mnie zacytować kolegÄ™ z innego forum ale ni...   Å›ro, 29 kwi 2015 - 18:43
Agnieszka AZJ   Konrad, ja rozumiem, ze Góra Kalwaria to nie jest...   Å›ro, 29 kwi 2015 - 19:36
> Dziwne dÅ‚uuuugieee czekanie na poczÄ…tek drugiego porodu Kate
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 06:44
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama