Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Sport dla dziecka

, TrenujÄ… Wasze dzieci?
> , TrenujÄ… Wasze dzieci?
Siunia
nie, 24 maj 2009 - 02:52
Dziewczyny,
czy Wasze dzieci uprawiajÄ… jakieÅ› sporty?
Jedno moje kopie piłke, reszta szuka swojej drogi życiowej.
Gdybym wiedziała, że to taka frajda to już dawno byłby w drużynie.
Tylko niech mu się nie znudzi, bo za dużo zainwestowałam icon_wink.gif

Jakie inne dyscypliny sportowe proponujecie dla dzieci?
Dyscypliny sportowe dla chłopców i dziewczynek......więc?

pozdrawiam

- Siunia
Siunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,152
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 01:11
Nr użytkownika: 132




post nie, 24 maj 2009 - 02:52
Post #1

Dziewczyny,
czy Wasze dzieci uprawiajÄ… jakieÅ› sporty?
Jedno moje kopie piłke, reszta szuka swojej drogi życiowej.
Gdybym wiedziała, że to taka frajda to już dawno byłby w drużynie.
Tylko niech mu się nie znudzi, bo za dużo zainwestowałam icon_wink.gif

Jakie inne dyscypliny sportowe proponujecie dla dzieci?
Dyscypliny sportowe dla chłopców i dziewczynek......więc?

pozdrawiam

- Siunia
Kotelka
wto, 27 gru 2022 - 12:20
Mój syn dopiero po pierwszej klasie. W szkole miał wf, tańce, dodatkowo płatne tańce, piłkę i sks (w ramach siedzenia na świetlicy ) Na wf nie podobało mu się, że jak robili jakieś ćwiczenia, to w czasie oczekiwania jak każda para wykona konkretne ćwiczenia, reszta musiała siedzieć i czekać. Syn nie przepada za siedzeniem bez ruchu i już wystarczająco trudne było siedzenie na lekcjach, a dodatkowe siedzenie na wf było katorgą. Dzieci w polskich szkołach mają generalnie zbyt mało ruchu i aktywności, a wf powinien polegać na ciągłym ruchu i wybieganiu dzieciaków, aby mogły spokojniej wysiedzieć na lekcjach.

Kotelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 416
Dołączył: czw, 04 kwi 19 - 08:32
Nr użytkownika: 52,920




post wto, 27 gru 2022 - 12:20
Post #2

Mój syn dopiero po pierwszej klasie. W szkole miał wf, tańce, dodatkowo płatne tańce, piłkę i sks (w ramach siedzenia na świetlicy ) Na wf nie podobało mu się, że jak robili jakieś ćwiczenia, to w czasie oczekiwania jak każda para wykona konkretne ćwiczenia, reszta musiała siedzieć i czekać. Syn nie przepada za siedzeniem bez ruchu i już wystarczająco trudne było siedzenie na lekcjach, a dodatkowe siedzenie na wf było katorgą. Dzieci w polskich szkołach mają generalnie zbyt mało ruchu i aktywności, a wf powinien polegać na ciągłym ruchu i wybieganiu dzieciaków, aby mogły spokojniej wysiedzieć na lekcjach.


Posty w temacie
Siunia   Sport dla dziecka   nie, 24 maj 2009 - 02:52
irminka2   Mój od 4 lat chodzi na karate, to jego pasja. Dzi...   pon, 25 maj 2009 - 09:01
pirania   Jedno moje uprawia karate juz 12 lat. Drugie pozna...   pon, 25 maj 2009 - 09:35
CrazyMary   Marta chodzi na judo, ona bardzo zadowolona, ja ta...   pon, 25 maj 2009 - 10:02
Supernowa   Mój mąż graÅ‚ zawodowo w hokeja, wiÄ™c wiecie, ...   czw, 04 cze 2009 - 23:38
Tusiol   Ja mam swoje marzenia. Nie wiem, co na to starszak...   czw, 04 cze 2009 - 23:45
Siunia   U nas piÅ‚ka to przypadek. MÅ‚ody najszybszy w prz...   pon, 03 sie 2009 - 01:47
gosiaczeek23   Witam:) A ja sÅ‚yszaÅ‚am, że maluchy mogÄ… nawet ...   piÄ…, 18 wrz 2009 - 13:29
Kotelka   Mój syn dopiero po pierwszej klasie. W szkole mia...   wto, 27 gru 2022 - 12:20
> Sport dla dziecka, TrenujÄ… Wasze dzieci?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 16 maj 2024 - 11:29
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama