Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
6 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

Pierwsze objawy ciąży zaciążonych

> 
dzidziusia
pon, 17 wrz 2007 - 14:41
Ja nie musiałam robić testu, od razu domyśliłam się, że jestem w ciąży.
Objawiło się to pobolewaniem jak przed okresem, bolesnością piersi, a także gorszym samopczuciem icon_smile.gif
Test był tylko formalnością.
Potwierdzającą, że noszę w sobie swoje małe cudeńko icon_smile.gif
dzidziusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 109
Dołączył: śro, 16 maj 07 - 13:38
SkÄ…d: warszawa
Nr użytkownika: 14,289




post pon, 17 wrz 2007 - 14:41
Post #41

Ja nie musiałam robić testu, od razu domyśliłam się, że jestem w ciąży.
Objawiło się to pobolewaniem jak przed okresem, bolesnością piersi, a także gorszym samopczuciem icon_smile.gif
Test był tylko formalnością.
Potwierdzającą, że noszę w sobie swoje małe cudeńko icon_smile.gif


--------------------


Adriannna
pon, 17 wrz 2007 - 15:19
U mnie brak okresu absolutnie mnie nie zaskoczyl z racji na bardzo nieregularne miesiaczki, bolu piersi tez nie skojarzylam z ciaza, poniewaz czekalam na miesiaczke i myslalam, ze dlatego mnie bola (jak zwykle zreszta przed)...natomiast to co skusilo mnie do zakupienia testu to:

-niemoznosc wypalenia papierosa (przed ciaza palilam), niedobrze mi sie robilo i wywalalam go w polowie
- mdlosci
- zapachy...draznily mnie strasznie
Adriannna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,030
Dołączył: pią, 25 lis 05 - 00:24
SkÄ…d: RJ/BR
Nr użytkownika: 4,124




post pon, 17 wrz 2007 - 15:19
Post #42

U mnie brak okresu absolutnie mnie nie zaskoczyl z racji na bardzo nieregularne miesiaczki, bolu piersi tez nie skojarzylam z ciaza, poniewaz czekalam na miesiaczke i myslalam, ze dlatego mnie bola (jak zwykle zreszta przed)...natomiast to co skusilo mnie do zakupienia testu to:

-niemoznosc wypalenia papierosa (przed ciaza palilam), niedobrze mi sie robilo i wywalalam go w polowie
- mdlosci
- zapachy...draznily mnie strasznie

--------------------
Sophie 2006 i Noemie 2010 :)

Na brazylijskim luzie...
Gacuszka
czw, 03 sty 2008 - 20:42
Moimi pierwszymi objawami były....straszne zapachy.Wszystko mi śmierdziało.Nie mogłam tego wytrzymać.Pozatym to strasznie mnie też muliło.Piłam duże ilości wody,żeby temu zapobiec.Potem brak okresu.Z początku myślałam że się czymś zatrułam albo zaburzenia jakieś.I czekałam na ten okres.Ale za namową męża zrobiłam test i wyszły 2 czerwone kreski-pozytywnie.JESTEM W CIAZY wink.gif
Gacuszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,681
Dołączył: czw, 03 sty 08 - 15:25
Skąd: KRAKÓW
Nr użytkownika: 17,437

GG:


post czw, 03 sty 2008 - 20:42
Post #43

Moimi pierwszymi objawami były....straszne zapachy.Wszystko mi śmierdziało.Nie mogłam tego wytrzymać.Pozatym to strasznie mnie też muliło.Piłam duże ilości wody,żeby temu zapobiec.Potem brak okresu.Z początku myślałam że się czymś zatrułam albo zaburzenia jakieś.I czekałam na ten okres.Ale za namową męża zrobiłam test i wyszły 2 czerwone kreski-pozytywnie.JESTEM W CIAZY wink.gif

--------------------



Agnelka25
pon, 14 sty 2008 - 10:16
Podnoszę bo niestety wątek spadł już na drugą stronkę
ciężarówki zróbcie to dla staraczek i wpisujcie awoje pierwsze objawy
Agnelka25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,950
Dołączył: sob, 12 maj 07 - 20:32
Nr użytkownika: 14,059




post pon, 14 sty 2008 - 10:16
Post #44

Podnoszę bo niestety wątek spadł już na drugą stronkę
ciężarówki zróbcie to dla staraczek i wpisujcie awoje pierwsze objawy

--------------------
Remisia
wto, 15 sty 2008 - 15:32
Siku icon_smile.gif ciagle i bez konca... chyba od pierwszego dnia po zaplodnieniu icon_wink.gif
Remisia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 962
Dołączył: śro, 16 sie 06 - 13:18
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 7,024




post wto, 15 sty 2008 - 15:32
Post #45

Siku icon_smile.gif ciagle i bez konca... chyba od pierwszego dnia po zaplodnieniu icon_wink.gif


--------------------
Adam 08.04.2007
Maciej i Piotr 25.06.2013
cilla
wto, 15 sty 2008 - 16:49
Uczucie, że piersi zaraz eksplodują, no i już w jakieś dwa i pól tyg. od zajścia koszmarne nudności i wymioty, których nie dało sie nie zauważyć. Aha, no i oczywiście brak @.
cilla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,470
Dołączył: sob, 27 sty 07 - 18:45
Nr użytkownika: 10,360




post wto, 15 sty 2008 - 16:49
Post #46

Uczucie, że piersi zaraz eksplodują, no i już w jakieś dwa i pól tyg. od zajścia koszmarne nudności i wymioty, których nie dało sie nie zauważyć. Aha, no i oczywiście brak @.

--------------------

...asia...

Go??







post wto, 15 sty 2008 - 18:54
Post #47

W pierwszej ciąży objawami były:
-ogromna senność, spałam po 14 h na dobę
-odrzucenie od ukochanej kawy
-straszny apetyt na mięso

W drugiej ciąży:
-odrzucenie od mięsa
-senność
-szybko rosnÄ…cy brzuszek
-brak okresu (a brałam tabletki anty)
Naz
wto, 15 sty 2008 - 19:53
u mnie w pierwszej i drugiej ciąży był tylko apetyt na kiszone ogórki i grzybki w occie, potem doszła jeszcze wrażliwość na zapachy, niechęć do ryb i senność
Naz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,539
Dołączył: sob, 20 sty 07 - 18:39
Nr użytkownika: 10,178




post wto, 15 sty 2008 - 19:53
Post #48

u mnie w pierwszej i drugiej ciąży był tylko apetyt na kiszone ogórki i grzybki w occie, potem doszła jeszcze wrażliwość na zapachy, niechęć do ryb i senność

--------------------
s IX.2005, s VI.2007, s I.2009, s III.2012, s X.2014, c V.2016

Gniewek (17tc) 19.VII.2013 ['] Emilka (10tc) 3.I.2014 [']
Martalka
śro, 16 sty 2008 - 09:39
U mnie pierwszymi objawami w pierwszej jak i w drugiej ciąży były:
-powiększone, napięte i bolesne piersi
-pobolewanie w dole brzucha (ciut inne niż na @, za drugim razem poznałam bezbłędnie co się święci)
-senność (o wiele większa była w pierwszej ciąży- teraz jakoś funkcjonuję)
-szybciej się męczę- na 3 piętro wchodzę albo z przystankiem w połowie, albo w żółwim tempie od pierwszego piętra icon_wink.gif ).
-lepszy apetyt

Nie miałam i nie mam:
-mdłości czy wymiotów
-potrzeby częstszego odwiedzania toalety (no może dziennie 1 raz więcej chodzę).
-zachcianek (jeszcze??)
-obrzydzenia do konkretnych zapachów czy potraw- no oprócz typowych smrodów- np papierosów.
Martalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,479
Dołączył: wto, 31 sie 04 - 22:31
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 2,054




post śro, 16 sty 2008 - 09:39
Post #49

U mnie pierwszymi objawami w pierwszej jak i w drugiej ciąży były:
-powiększone, napięte i bolesne piersi
-pobolewanie w dole brzucha (ciut inne niż na @, za drugim razem poznałam bezbłędnie co się święci)
-senność (o wiele większa była w pierwszej ciąży- teraz jakoś funkcjonuję)
-szybciej się męczę- na 3 piętro wchodzę albo z przystankiem w połowie, albo w żółwim tempie od pierwszego piętra icon_wink.gif ).
-lepszy apetyt

Nie miałam i nie mam:
-mdłości czy wymiotów
-potrzeby częstszego odwiedzania toalety (no może dziennie 1 raz więcej chodzę).
-zachcianek (jeszcze??)
-obrzydzenia do konkretnych zapachów czy potraw- no oprócz typowych smrodów- np papierosów.


--------------------
2004, 2008, 2010, 2012 :)
Mikunia
sob, 19 sty 2008 - 09:56
To i ja dołącze się też, ja też czułam "to" wcześniej pamiętamjak w nocy obudziło mnie dziwne ciągnięcie w brzuchu. Pamiętam też jak zeszłam do kuchni zrobić śniadanie. Mąż parzył kawę, jak poczułam jej zapach zrobiło mi się niedobrze, nigdy wcześniej tam nie miałam, no i juz wiedziałam...

Pzdr
Mikunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,043
Dołączył: śro, 31 maj 06 - 15:09
Skąd: Skarżysko Kamienna
Nr użytkownika: 6,096




post sob, 19 sty 2008 - 09:56
Post #50

To i ja dołącze się też, ja też czułam "to" wcześniej pamiętamjak w nocy obudziło mnie dziwne ciągnięcie w brzuchu. Pamiętam też jak zeszłam do kuchni zrobić śniadanie. Mąż parzył kawę, jak poczułam jej zapach zrobiło mi się niedobrze, nigdy wcześniej tam nie miałam, no i juz wiedziałam...

Pzdr

--------------------
Mikunia

"podaj mi r?k?, pójdziemy kamienist? ?cie?yn?, szarych dni, nadziei wschodz?cych s?o?c, ju? razem w deszczu..."



weda
pon, 28 sty 2008 - 11:06
tak naprawde to w każdej z ciąż robiło mi się tzw. zimno na buzii to dzień przed spodziewną @ (wiem,ze to dziwny objaw)
dziwne ,nietypowe smaki np. pół słoika kiszonej kapusty na raz
ciągnięcie w dole brzucha,częste siku
no,jednym słowem sporo tych objawów było,jeszcze przed terminem @
weda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,850
Dołączył: śro, 31 gru 04 - 14:59
SkÄ…d: z drugiej strony lustra
Nr użytkownika: 1,299

GG:


post pon, 28 sty 2008 - 11:06
Post #51

tak naprawde to w każdej z ciąż robiło mi się tzw. zimno na buzii to dzień przed spodziewną @ (wiem,ze to dziwny objaw)
dziwne ,nietypowe smaki np. pół słoika kiszonej kapusty na raz
ciągnięcie w dole brzucha,częste siku
no,jednym słowem sporo tych objawów było,jeszcze przed terminem @

--------------------
WEDA i Kubba & Bubba :

Żona pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy i opiekuje się dziećmi,
mąż wbija gwoździe, pilnuje domostwa przed niedźwiedziami i zombie
oraz zdobywa żywność na polowaniu.
edi29
pon, 28 sty 2008 - 18:16
A u mnie nic 08.gif Może dlatego, że wczesniej szukałam tych objawów na siłę, a teraz toatalnie odpuściłam i nie spodziewałam się ciąży w kolejnym cyklu.... A jednak - udało się 03.gif Pierwszym objawem był brak @.... potem długo, długo nic .... Dopiero może w 8tc wrażliwość na zapachy -kawy i smażonego mięsa szczególnie, częstsze siusianie, a w jakimś 3 m-cu ochota na kwaśne, która utrzymuje sie do dziś i wzmożony apetyt - który na szczęście przeminął /choć tyję i tak jak świnka/ 32.gif
Pozdrawiam i życzę powodzenia!!!
edi29


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 418
Dołączył: pią, 30 mar 07 - 19:24
Nr użytkownika: 12,505




post pon, 28 sty 2008 - 18:16
Post #52

A u mnie nic 08.gif Może dlatego, że wczesniej szukałam tych objawów na siłę, a teraz toatalnie odpuściłam i nie spodziewałam się ciąży w kolejnym cyklu.... A jednak - udało się 03.gif Pierwszym objawem był brak @.... potem długo, długo nic .... Dopiero może w 8tc wrażliwość na zapachy -kawy i smażonego mięsa szczególnie, częstsze siusianie, a w jakimś 3 m-cu ochota na kwaśne, która utrzymuje sie do dziś i wzmożony apetyt - który na szczęście przeminął /choć tyję i tak jak świnka/ 32.gif
Pozdrawiam i życzę powodzenia!!!

--------------------
edyta



mama_wiktorii
piÄ…, 01 lut 2008 - 05:04
moje objawy to wieczna sennosc bol piersi i oczywiscie brak @,co do jedzenia to jadlam pomidory w occie ze smietana i parowki,a pod koniec ciazy snickersy
mama_wiktorii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: czw, 31 sty 08 - 23:40
SkÄ…d: mazury
Nr użytkownika: 17,948




post piÄ…, 01 lut 2008 - 05:04
Post #53

moje objawy to wieczna sennosc bol piersi i oczywiscie brak @,co do jedzenia to jadlam pomidory w occie ze smietana i parowki,a pod koniec ciazy snickersy

--------------------

Marylga
piÄ…, 01 lut 2008 - 06:23
moje objawy pojawiły się po 7 tyg. tzn wstręt do jedzenia i te okropne mdłości trwajace bardzo długo, a tak od samego początku zajścia to byłam okropnie zmeczona i blada...
Marylga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 455
Dołączył: pią, 20 lip 07 - 18:00
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 15,490

GG:


post piÄ…, 01 lut 2008 - 06:23
Post #54

moje objawy pojawiły się po 7 tyg. tzn wstręt do jedzenia i te okropne mdłości trwajace bardzo długo, a tak od samego początku zajścia to byłam okropnie zmeczona i blada...

--------------------
_Aga_
czw, 14 lut 2008 - 21:27
no to ja jestem wyjątkiem. Drugiej ciąży się nie spodziewałam.Byłam nad morzem dostałam potwornej alergii a potem zapalnia oskrzeli po powrocie do domu strasznie bolał mnie brzuch i myslałam, że niedługo dostanę @ przyplątało się zapalenie pochwy i tak całą ciąże no i zgaga czego nigdy nie miałam. Pawełek skończył właśnie roczek. Brałam tabletki anty i dostałam dwa razy krwotoku i je odstawiłam. Znowu jestem chora. I tak wracając z pracy zaczęła męczyć mnie zgaga, pomyślałam sobie ale byłby numer jak bym była w ciąży (od jakiegoś czasu mam upławy) No i jestem
_Aga_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: wto, 24 kwi 07 - 21:40
SkÄ…d: Szczecinek
Nr użytkownika: 13,306

GG:


post czw, 14 lut 2008 - 21:27
Post #55

no to ja jestem wyjątkiem. Drugiej ciąży się nie spodziewałam.Byłam nad morzem dostałam potwornej alergii a potem zapalnia oskrzeli po powrocie do domu strasznie bolał mnie brzuch i myslałam, że niedługo dostanę @ przyplątało się zapalenie pochwy i tak całą ciąże no i zgaga czego nigdy nie miałam. Pawełek skończył właśnie roczek. Brałam tabletki anty i dostałam dwa razy krwotoku i je odstawiłam. Znowu jestem chora. I tak wracając z pracy zaczęła męczyć mnie zgaga, pomyślałam sobie ale byłby numer jak bym była w ciąży (od jakiegoś czasu mam upławy) No i jestem
jaAga*
czw, 14 lut 2008 - 21:57
A ja przy drugiej ciąży myslałam, że mam zapalenie pęcherza, bo latałam na siku non stop, nawet się najadłam furaginu, a znajoma pielęgniarka zapytała: a może Ty w ciąży jesteś? jako że nie planowałam, to mówię, nie....a potem chwila namysłu, wczoraj powinnam @ dostać, a nie dostałam...test wyszedł pozytywny.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post czw, 14 lut 2008 - 21:57
Post #56

A ja przy drugiej ciąży myslałam, że mam zapalenie pęcherza, bo latałam na siku non stop, nawet się najadłam furaginu, a znajoma pielęgniarka zapytała: a może Ty w ciąży jesteś? jako że nie planowałam, to mówię, nie....a potem chwila namysłu, wczoraj powinnam @ dostać, a nie dostałam...test wyszedł pozytywny.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
semi
wto, 19 lut 2008 - 19:18
Pierwszy objaw to ból piersi kilka dni po owulacji. Potem normalne objawy miesiączkowe-byłam pewna, że dostanę okres. Zastanowił mnie tylko fakt, że ciągle biegam siku. W dniu miesiączki zrobiłam rano test-wyszedł cień kreski, widoczny w ostrym swietle. kolejnego dnia rano - jasnoróżowa, ale bardzo blada kreseczka. więc po południu jeszcze jeden test-negatywny. Dzisiaj -trzeci dzień po terminie - beta. I jest ciąża:). Lekkie bóle jak na miesiączkę i to w zasadzie tyle:)
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post wto, 19 lut 2008 - 19:18
Post #57

Pierwszy objaw to ból piersi kilka dni po owulacji. Potem normalne objawy miesiączkowe-byłam pewna, że dostanę okres. Zastanowił mnie tylko fakt, że ciągle biegam siku. W dniu miesiączki zrobiłam rano test-wyszedł cień kreski, widoczny w ostrym swietle. kolejnego dnia rano - jasnoróżowa, ale bardzo blada kreseczka. więc po południu jeszcze jeden test-negatywny. Dzisiaj -trzeci dzień po terminie - beta. I jest ciąża:). Lekkie bóle jak na miesiączkę i to w zasadzie tyle:)

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

krysia1981
pon, 10 mar 2008 - 12:40
W pierwszej ciazy nie czulam nic jezeli chodzi o bole,czy smaki,poprostu czulam,ze to jest "to",ze stalo sie,to troche dziwne do opisania,ale poprostu czulam,ze jestem w ciazy icon_smile.gif . Teraz przy drugiej ciazy od samego poczatku bola mnie piersi i to jest naprawde straszny bol,nawet dotknac sie nie moge i od poczatku tez mam ochote na jaka w roznej postaci,a wczesniej jak zjadlam jedno to czulam je przez trzy dni icon_smile.gif
krysia1981


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 120
Dołączył: czw, 13 gru 07 - 19:33
SkÄ…d: uk
Nr użytkownika: 17,214




post pon, 10 mar 2008 - 12:40
Post #58

W pierwszej ciazy nie czulam nic jezeli chodzi o bole,czy smaki,poprostu czulam,ze to jest "to",ze stalo sie,to troche dziwne do opisania,ale poprostu czulam,ze jestem w ciazy icon_smile.gif . Teraz przy drugiej ciazy od samego poczatku bola mnie piersi i to jest naprawde straszny bol,nawet dotknac sie nie moge i od poczatku tez mam ochote na jaka w roznej postaci,a wczesniej jak zjadlam jedno to czulam je przez trzy dni icon_smile.gif
Uleńka
pon, 10 mar 2008 - 13:20
u mnie zaczęło się od tego że strasznie bolały mnie piersi czego nigdy nie małam i to do tego stopnia że w domu musiałam ściągać stanik póżniej okropne bóle brzucha chociaż zdecydowanie inne niż na @ i biegałam non stop do toalety. i jeszcze jedna byłam non stop zmęczona, szybko się męczyłam i robiłam się okropnie wściekła i awanturowałam bez większego powodu.
Uleńka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,924
Dołączył: pią, 28 gru 07 - 17:33
Nr użytkownika: 17,361




post pon, 10 mar 2008 - 13:20
Post #59

u mnie zaczęło się od tego że strasznie bolały mnie piersi czego nigdy nie małam i to do tego stopnia że w domu musiałam ściągać stanik póżniej okropne bóle brzucha chociaż zdecydowanie inne niż na @ i biegałam non stop do toalety. i jeszcze jedna byłam non stop zmęczona, szybko się męczyłam i robiłam się okropnie wściekła i awanturowałam bez większego powodu.

--------------------



adonisek
pon, 10 mar 2008 - 14:30
Objawy na @: okropna chęć na słodycze, ból piersi(zwłaszcza prawej), bóle brzucha
Objawy na Dzidzie: odrzut do słodyczy, brak bólu piersi(dopiero gdzieś tak 3 dni po terminie spodziewanej@ ból), bóle brzucha, bulgotanie w brzuchu, przy zagnieżdżaniu(chyba) grypa żołądkowa.
Oczywiście teraz to wiem - jak mi wyszły II kreski, że to były objawy 03.gif
adonisek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 980
Dołączył: nie, 15 kwi 07 - 21:01
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 12,970




post pon, 10 mar 2008 - 14:30
Post #60

Objawy na @: okropna chęć na słodycze, ból piersi(zwłaszcza prawej), bóle brzucha
Objawy na Dzidzie: odrzut do słodyczy, brak bólu piersi(dopiero gdzieś tak 3 dni po terminie spodziewanej@ ból), bóle brzucha, bulgotanie w brzuchu, przy zagnieżdżaniu(chyba) grypa żołądkowa.
Oczywiście teraz to wiem - jak mi wyszły II kreski, że to były objawy 03.gif

--------------------
IZUNIA!!!

EMILKA!!!

> Pierwsze objawy ciąży zaciążonych
Start new topic
Reply to this topic
6 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 16:51
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama