Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

SPA

> 
izamr
nie, 11 lis 2007 - 09:26
Słuchajcie, byłam ostatnio w SPA w Krakowie. szukam czegoś podobnego u nas. Takiego SPA z prawdziwego zdarzenia u nas nie ma. Jest coś w Exbudzie i w Cedzynie. Czy wiecie coś na ten temat? jakie jeszcze inne "przybytki dobroci" mozecie polecić? Chciałabym zbadać ten rynek. Takie mini-0SPA jest w Centrum (u Agaty Bieńkowskiej, czy jakos tak), byłyscie tam moze? jakie zabiegi polecacie?
izamr


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 403
Dołączył: sob, 08 sty 05 - 17:49
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,506

GG:


post nie, 11 lis 2007 - 09:26
Post #1

Słuchajcie, byłam ostatnio w SPA w Krakowie. szukam czegoś podobnego u nas. Takiego SPA z prawdziwego zdarzenia u nas nie ma. Jest coś w Exbudzie i w Cedzynie. Czy wiecie coś na ten temat? jakie jeszcze inne "przybytki dobroci" mozecie polecić? Chciałabym zbadać ten rynek. Takie mini-0SPA jest w Centrum (u Agaty Bieńkowskiej, czy jakos tak), byłyscie tam moze? jakie zabiegi polecacie?

--------------------
Iza
user posted image
user posted image
Mięta
piÄ…, 05 sty 2024 - 12:04
Myśle sobie żeby gdzieś wyjechać i odpocząć, stąd tez liczę na Wasze rekomendacje!
Szukam czynnego hotelu z jakimś fajnym pakietem SPA dla siebie i +1 na weekend. Im bliżej Warszawy tym lepiej, ale żeby cena nie zwalała z nóg ;D
Ewentualnie...winnica ze zwiedzaniem, degustacją wina i noclegiem. Czy któraś gdzieś była i coś może polecić?
Ewentualnie jakiś ładny, otwarty hotel z masażami...cokolwiek...
Zastanawiam się aktualnie nad tym miejscem: https://www.sanatoriaslowacki.pl/terma-slowacki/pl/terma MOże ktoś z Was był w terma słowacki?
Mięta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 394
Dołączył: śro, 13 mar 19 - 14:37
Nr użytkownika: 52,823




post piÄ…, 05 sty 2024 - 12:04
Post #2

Myśle sobie żeby gdzieś wyjechać i odpocząć, stąd tez liczę na Wasze rekomendacje!
Szukam czynnego hotelu z jakimś fajnym pakietem SPA dla siebie i +1 na weekend. Im bliżej Warszawy tym lepiej, ale żeby cena nie zwalała z nóg ;D
Ewentualnie...winnica ze zwiedzaniem, degustacją wina i noclegiem. Czy któraś gdzieś była i coś może polecić?
Ewentualnie jakiś ładny, otwarty hotel z masażami...cokolwiek...
Zastanawiam się aktualnie nad tym miejscem: https://www.sanatoriaslowacki.pl/terma-slowacki/pl/terma MOże ktoś z Was był w terma słowacki?

Posty w temacie
izamr   SPA   nie, 11 lis 2007 - 09:26
u.   a ja siÄ™ podÅ‚Ä…czÄ™ ;) i jak byÅ‚o w Krakowie ??...   nie, 11 lis 2007 - 10:48
izamr   a ja siÄ™ podÅ‚Ä…czÄ™ ;) i jak byÅ‚o w Krakowie ??...   nie, 11 lis 2007 - 19:00
mamuÅ›ka.chÅ‚idzw   Iza zapytam siostre, bo ona udziela siÄ™ pod tym w...   nie, 11 lis 2007 - 14:13
izamr   NIkt nie chce nic pisać o temacie pokrewnym do sp...   sob, 24 lis 2007 - 21:56
annakto   a ja ostatnio przejrzaÅ‚am przez RADOM I TAM WIDZI...   nie, 25 lis 2007 - 09:37
MiÄ™ta   MyÅ›le sobie żeby gdzieÅ› wyjechać i odpocząć,...   piÄ…, 05 sty 2024 - 12:04
> SPA
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 13 maj 2024 - 06:26
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama