Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
107 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

Sierpniaki - dzielne przedszkolaki

> 
aj80
śro, 06 wrz 2006 - 10:53
O cześć dziewczyny. Widzę, że tu o mnie mowa icon_smile.gif Szkoda, że nie będzie mi dane się z Wami spotkać, ale na zajęcia i tak się wybierzemy. Pacynkowe opowieści podzielili na dwie grupy wiekowe i wylądowaliśmy ze środy na czwartek na 16.15. Matematyka bez zmian. Czekam na Wasze zdjecia icon_lol.gif
A my przechodzimy pierwsze dni żłobka. Nie jest dobrze. Pierwszy dzień szedł z uśmiechem na twarzy, ale na sali już płacz, drugi dzień z wielkim ociąganiem, płacz na wejście i trochę popłakiwania przez cały dzień (za to gdy po niego przyszłam cały dzień opowiadał jak to fajnie w żłobku). Dziś byłam pewan że będzie już ekstra, a tu totalna HISTERIA. Myślałam, że to będzie prostsze icon_sad.gif
aj80


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,770
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 13:19
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 6,789

GG:


post śro, 06 wrz 2006 - 10:53
Post #41

O cześć dziewczyny. Widzę, że tu o mnie mowa icon_smile.gif Szkoda, że nie będzie mi dane się z Wami spotkać, ale na zajęcia i tak się wybierzemy. Pacynkowe opowieści podzielili na dwie grupy wiekowe i wylądowaliśmy ze środy na czwartek na 16.15. Matematyka bez zmian. Czekam na Wasze zdjecia icon_lol.gif
A my przechodzimy pierwsze dni żłobka. Nie jest dobrze. Pierwszy dzień szedł z uśmiechem na twarzy, ale na sali już płacz, drugi dzień z wielkim ociąganiem, płacz na wejście i trochę popłakiwania przez cały dzień (za to gdy po niego przyszłam cały dzień opowiadał jak to fajnie w żłobku). Dziś byłam pewan że będzie już ekstra, a tu totalna HISTERIA. Myślałam, że to będzie prostsze icon_sad.gif

--------------------
Grze? 19.04.2004

Kasia 15.01.2009

Mama Anio?ka Marcinka ur. w 29tygodniu (27.03-31.03.2007)
Delfinka
śro, 06 wrz 2006 - 14:03
Dudulka Ty se portki dopinałaś? Jak zapomniałaś zapiąc to dopinałaś, proste nie? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Co ja mam z Tobą zrobić icon_rolleyes.gif wink.gif
Aj ja własnie w poniedziałek byłam przeszczęśliwa że z Anisia nadal możemy cieszyć się sobą cały dzień icon_razz.gif Co do kontaktów z innymi dziećmi to staram się jak mogę ale co do rozstania i zabawy z nimi by w polu widzenia mnie nie było... to czarno to widzę icon_rolleyes.gif Aż się boję co to będzie, bo czas tak ucieka wiec niedługo moje dziecko bedzie rozpaczać icon_rolleyes.gif a ja pewnie bedę wychodzić zaryczana icon_rolleyes.gif
Trzymam kciuki za to by faktycznie było już ekstra! icon_razz.gif No bo przecież są dzieci które lubią chodzić do złobka, wiec jest szansa!!! wink.gif icon_biggrin.gif

Co do zajęć to jesli u Menadki nic się nie zmieni to jestem przekonana że godnie będzie nas reprezentować wink.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

No a my zobaczymy jak to jutro torturują Urwiska nasze Urwiski icon_razz.gif
Delfinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,424
Dołączył: wto, 23 gru 03 - 17:54
Nr użytkownika: 1,283




post śro, 06 wrz 2006 - 14:03
Post #42

Dudulka Ty se portki dopinałaś? Jak zapomniałaś zapiąc to dopinałaś, proste nie? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Co ja mam z Tobą zrobić icon_rolleyes.gif wink.gif
Aj ja własnie w poniedziałek byłam przeszczęśliwa że z Anisia nadal możemy cieszyć się sobą cały dzień icon_razz.gif Co do kontaktów z innymi dziećmi to staram się jak mogę ale co do rozstania i zabawy z nimi by w polu widzenia mnie nie było... to czarno to widzę icon_rolleyes.gif Aż się boję co to będzie, bo czas tak ucieka wiec niedługo moje dziecko bedzie rozpaczać icon_rolleyes.gif a ja pewnie bedę wychodzić zaryczana icon_rolleyes.gif
Trzymam kciuki za to by faktycznie było już ekstra! icon_razz.gif No bo przecież są dzieci które lubią chodzić do złobka, wiec jest szansa!!! wink.gif icon_biggrin.gif

Co do zajęć to jesli u Menadki nic się nie zmieni to jestem przekonana że godnie będzie nas reprezentować wink.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

No a my zobaczymy jak to jutro torturują Urwiska nasze Urwiski icon_razz.gif

--------------------

mama_dudusia
śro, 06 wrz 2006 - 15:47
Tak jest!!! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
mama_dudusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 335
Dołączył: pią, 03 lut 06 - 14:29
Skąd: WROCŁAW
Nr użytkownika: 4,813




post śro, 06 wrz 2006 - 15:47
Post #43

Tak jest!!! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
user posted image
Magdula
śro, 06 wrz 2006 - 21:07
Delfinko wklej swoją fotkę a my zrobimy głosowanie czy masz prawo myśleć o odchudzaniu czy też jesteś szczypiorek!
Magdula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,576
Dołączył: pią, 06 sie 04 - 21:31
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,995

GG:


post śro, 06 wrz 2006 - 21:07
Post #44

Delfinko wklej swoją fotkę a my zrobimy głosowanie czy masz prawo myśleć o odchudzaniu czy też jesteś szczypiorek!

--------------------
Ewa (2004) i Marysia (2008) lubię paseczki, ale nie chce mi się ich robić

Mój dom :) bardzo nie aktualny link
Jalla
śro, 06 wrz 2006 - 23:56
CYTAT(Delfinka)
No a my zobaczymy jak to jutro torturują Urwiska nasze Urwiski  :P

Proponuję jeszcze w ramach rozrywki w następnym tygodniu zaprowadzić dzieci na zajęcia pokazowe do Helen Doron
https://www.helendoron.pl/?id=aktualnosci&a...nenews&newsid=7
Jalla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,954
Dołączył: sob, 15 lis 03 - 22:14
Nr użytkownika: 1,189




post śro, 06 wrz 2006 - 23:56
Post #45

CYTAT(Delfinka)
No a my zobaczymy jak to jutro torturują Urwiska nasze Urwiski  :P

Proponuję jeszcze w ramach rozrywki w następnym tygodniu zaprowadzić dzieci na zajęcia pokazowe do Helen Doron
https://www.helendoron.pl/?id=aktualnosci&a...nenews&newsid=7

--------------------
aj80
czw, 07 wrz 2006 - 07:37
Hej dziewczyny, jak coś będziecie wiedzieć o tych lekcjach pokazowych w Helen Doron to dajcie znać. Chętnie bym sobie to obejrzała. My dziś idziemy na Pacynkowe Opowieści, a ja cholerka nie wzięłam aparatu, jestem zła na siebie icon_twisted.gif

A tak w ogóle to o ile pamiętam ktoś miał wkleić zdjęcia z Berka, czy nie?
aj80


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,770
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 13:19
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 6,789

GG:


post czw, 07 wrz 2006 - 07:37
Post #46

Hej dziewczyny, jak coś będziecie wiedzieć o tych lekcjach pokazowych w Helen Doron to dajcie znać. Chętnie bym sobie to obejrzała. My dziś idziemy na Pacynkowe Opowieści, a ja cholerka nie wzięłam aparatu, jestem zła na siebie icon_twisted.gif

A tak w ogóle to o ile pamiętam ktoś miał wkleić zdjęcia z Berka, czy nie?

--------------------
Grze? 19.04.2004

Kasia 15.01.2009

Mama Anio?ka Marcinka ur. w 29tygodniu (27.03-31.03.2007)
Delfinka
czw, 07 wrz 2006 - 10:02
Menadko co z Tobą???? icon_confused.gif
Aj zdjęcia icon_eek.gif to były jakieś zdjecia? icon_eek.gif
icon_lol.gif No to ja zapoczątkuje cosik a Dudusia i Jalla pociągną dalej co by sobie w parade nie wchodzić wink.gif Będziemy się uzupelniać wink.gif

Żabka rozdaje baloniki za udział w zajeciach icon_razz.gif



W pokoiczku przy stoliczku wink.gif




Byle do celu, byle do celu.... ( a wiadomo co tam jest wink.gif )

Delfinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,424
Dołączył: wto, 23 gru 03 - 17:54
Nr użytkownika: 1,283




post czw, 07 wrz 2006 - 10:02
Post #47

Menadko co z Tobą???? icon_confused.gif
Aj zdjęcia icon_eek.gif to były jakieś zdjecia? icon_eek.gif
icon_lol.gif No to ja zapoczątkuje cosik a Dudusia i Jalla pociągną dalej co by sobie w parade nie wchodzić wink.gif Będziemy się uzupelniać wink.gif

Żabka rozdaje baloniki za udział w zajeciach icon_razz.gif



W pokoiczku przy stoliczku wink.gif




Byle do celu, byle do celu.... ( a wiadomo co tam jest wink.gif )



--------------------

aj80
czw, 07 wrz 2006 - 10:12
CYTAT(Delfinka)
Menadko co z Tobą????  :?  
Aj zdjęcia  :shock: to były jakieś zdjecia?  :shock:  
[/img]


A te zdjęcia co wkleiłaś to nie z Berka?
aj80


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,770
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 13:19
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 6,789

GG:


post czw, 07 wrz 2006 - 10:12
Post #48

CYTAT(Delfinka)
Menadko co z Tobą????  :?  
Aj zdjęcia  :shock: to były jakieś zdjecia?  :shock:  
[/img]


A te zdjęcia co wkleiłaś to nie z Berka?

--------------------
Grze? 19.04.2004

Kasia 15.01.2009

Mama Anio?ka Marcinka ur. w 29tygodniu (27.03-31.03.2007)
Delfinka
czw, 07 wrz 2006 - 10:14
No jasne że z Berka icon_wink.gif icon_lol.gif

Narazie tyle bo uciekam już do Urwiska, bo mnie Duduśka udusi jak się spóźnie icon_wink.gif icon_razz.gif
Delfinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,424
Dołączył: wto, 23 gru 03 - 17:54
Nr użytkownika: 1,283




post czw, 07 wrz 2006 - 10:14
Post #49

No jasne że z Berka icon_wink.gif icon_lol.gif

Narazie tyle bo uciekam już do Urwiska, bo mnie Duduśka udusi jak się spóźnie icon_wink.gif icon_razz.gif

--------------------

menada
czw, 07 wrz 2006 - 15:47
No i klops icon_sad.gif Honoratka jest chora icon_sad.gif
Nie dość, że wczoraj odebrałam ją ze żłobka ze spuchniętym okiem (przewróciła się), to po południu dostała znów takiego kataru, że nosa wycierać nie nadążam icon_evil.gif Nawet Otrivin nie pomaga icon_confused.gif
Dziś oczywiście nie poszłyśmy do żłobka, ja też jakoś niewyraźnie się czuję icon_sad.gif Honoratka ma niewielką gorączkę więc jutro rano idziemy do lekarza icon_sad.gif

Znaczy z Berka nici icon_sad.gif
No i znów trzeba będzie powtórzyć adaptację żłobkową.
menada


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,205
Dołączył: sob, 28 lut 04 - 11:06
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,502

GG:


post czw, 07 wrz 2006 - 15:47
Post #50

No i klops icon_sad.gif Honoratka jest chora icon_sad.gif
Nie dość, że wczoraj odebrałam ją ze żłobka ze spuchniętym okiem (przewróciła się), to po południu dostała znów takiego kataru, że nosa wycierać nie nadążam icon_evil.gif Nawet Otrivin nie pomaga icon_confused.gif
Dziś oczywiście nie poszłyśmy do żłobka, ja też jakoś niewyraźnie się czuję icon_sad.gif Honoratka ma niewielką gorączkę więc jutro rano idziemy do lekarza icon_sad.gif

Znaczy z Berka nici icon_sad.gif
No i znów trzeba będzie powtórzyć adaptację żłobkową.

--------------------




Delfinka
czw, 07 wrz 2006 - 15:59
Oj Menaduś no coś czułam w kościach bo tak zamilkłaś icon_sad.gif Buzialki dla Honi! Trzymajcie się dziewczynki, może po wekendzie będzie już po wszystkim przytul.gif [/b]
Delfinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,424
Dołączył: wto, 23 gru 03 - 17:54
Nr użytkownika: 1,283




post czw, 07 wrz 2006 - 15:59
Post #51

Oj Menaduś no coś czułam w kościach bo tak zamilkłaś icon_sad.gif Buzialki dla Honi! Trzymajcie się dziewczynki, może po wekendzie będzie już po wszystkim przytul.gif [/b]

--------------------

mama_dudusia
czw, 07 wrz 2006 - 16:21
Napisalam przydługiego posta,powklejałam zdjeci wszystko mi prysnęło,nie ma!!!!!!!! icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif Dzis mam zły dzien jak na to zeby cierpliwie napisac po raz drugi.Nie da rady!Moze jutro..... icon_lol.gif icon_confused.gif

Menadko,co za pech....Juz biedniutką dopadło.... icon_sad.gif
mama_dudusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 335
Dołączył: pią, 03 lut 06 - 14:29
Skąd: WROCŁAW
Nr użytkownika: 4,813




post czw, 07 wrz 2006 - 16:21
Post #52

Napisalam przydługiego posta,powklejałam zdjeci wszystko mi prysnęło,nie ma!!!!!!!! icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif Dzis mam zły dzien jak na to zeby cierpliwie napisac po raz drugi.Nie da rady!Moze jutro..... icon_lol.gif icon_confused.gif

Menadko,co za pech....Juz biedniutką dopadło.... icon_sad.gif

--------------------
user posted image
Magdula
czw, 07 wrz 2006 - 20:40
Ale się dzieciaczki wybawiły! U nas chyba nie ma takich "Berków" icon_sad.gif

Honiu, Menadko wracajcie szybko do zdrowia!

My dziś byliśmy na spacerku połączonym z grzybobraniem:

grzybki zbiera się tak:





To jest bardzo nieprofesjonalne zbieranie grzybów! Kto to widział żeby wybierać się na grzyby z psem i z małym dzieckiem, bez kaloszy i koszy a do tego o takiej porze (18:00)!
Magdula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,576
Dołączył: pią, 06 sie 04 - 21:31
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,995

GG:


post czw, 07 wrz 2006 - 20:40
Post #53

Ale się dzieciaczki wybawiły! U nas chyba nie ma takich "Berków" icon_sad.gif

Honiu, Menadko wracajcie szybko do zdrowia!

My dziś byliśmy na spacerku połączonym z grzybobraniem:

grzybki zbiera się tak:





To jest bardzo nieprofesjonalne zbieranie grzybów! Kto to widział żeby wybierać się na grzyby z psem i z małym dzieckiem, bez kaloszy i koszy a do tego o takiej porze (18:00)!

--------------------
Ewa (2004) i Marysia (2008) lubię paseczki, ale nie chce mi się ich robić

Mój dom :) bardzo nie aktualny link
aj80
pią, 08 wrz 2006 - 07:48
Świetne zdjęcia dziewczyny, to z lasu szczególnie icon_smile.gif
Pacynkowe opowieści nas wczoraj ominęły, nie było wolnej małej sali, a w dużej dzieci wolały się bawić niż siedzieć przy pani i stwierdziliśmy, że przyjdziemy na pierwsze zajęcia w środę (z tego co rozumiałam będziemy mogli się pojawić bezpłatnie). Zamiast tego weszliśmy na bajkowe opowieści, ale tak jak myślałam Grześ nie był zainteresowny: czuytanie bajek i malowanie to on ma w domu icon_smile.gif Wyszliśmy wcześniej. Najbardziej Grzesiowi podobały się kulki i namioty z tunelem icon_smile.gif
Dziś na matematykę nie dam rady wyjść niestety. Nie moge wyjść dziś wcześniej z pracy. Ale Berek tak ogólnie sam w sobie wygląda fajnie icon_smile.gif
aj80


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,770
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 13:19
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 6,789

GG:


post pią, 08 wrz 2006 - 07:48
Post #54

Świetne zdjęcia dziewczyny, to z lasu szczególnie icon_smile.gif
Pacynkowe opowieści nas wczoraj ominęły, nie było wolnej małej sali, a w dużej dzieci wolały się bawić niż siedzieć przy pani i stwierdziliśmy, że przyjdziemy na pierwsze zajęcia w środę (z tego co rozumiałam będziemy mogli się pojawić bezpłatnie). Zamiast tego weszliśmy na bajkowe opowieści, ale tak jak myślałam Grześ nie był zainteresowny: czuytanie bajek i malowanie to on ma w domu icon_smile.gif Wyszliśmy wcześniej. Najbardziej Grzesiowi podobały się kulki i namioty z tunelem icon_smile.gif
Dziś na matematykę nie dam rady wyjść niestety. Nie moge wyjść dziś wcześniej z pracy. Ale Berek tak ogólnie sam w sobie wygląda fajnie icon_smile.gif

--------------------
Grze? 19.04.2004

Kasia 15.01.2009

Mama Anio?ka Marcinka ur. w 29tygodniu (27.03-31.03.2007)
Delfinka
pią, 08 wrz 2006 - 09:40
Zdjęcia z lasu rewelacyjne!!! icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif A mnie się najbardziej podoba jak to Ewcia sobie siedzi na kamieniu...skojarzyło mi się tak bajkowo z Czerwonym Kapturkiem icon_razz.gif icon_biggrin.gif Ślicznie! icon_biggrin.gif
Paulunia ja już po 2 odcinku naszego ulubionego serialu!! icon_razz.gif

A to ostatnie zdjecia w moim wykoniu. Hurtowo ale za pół roku dopiero będą następne wink.gif Jak to się mówi raz a dobrze icon_lol.gif

Zabawy w Urwisku! icon_razz.gif



















Delfinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,424
Dołączył: wto, 23 gru 03 - 17:54
Nr użytkownika: 1,283




post pią, 08 wrz 2006 - 09:40
Post #55

Zdjęcia z lasu rewelacyjne!!! icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif A mnie się najbardziej podoba jak to Ewcia sobie siedzi na kamieniu...skojarzyło mi się tak bajkowo z Czerwonym Kapturkiem icon_razz.gif icon_biggrin.gif Ślicznie! icon_biggrin.gif
Paulunia ja już po 2 odcinku naszego ulubionego serialu!! icon_razz.gif

A to ostatnie zdjecia w moim wykoniu. Hurtowo ale za pół roku dopiero będą następne wink.gif Jak to się mówi raz a dobrze icon_lol.gif

Zabawy w Urwisku! icon_razz.gif





















--------------------

menada
pią, 08 wrz 2006 - 10:07
Magdula, faktycznie Ewcia prawie jak Czerwony Kapturek icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Delf, suuuper zdjęcia icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Honia bardzo się cieszyła na widok Anisi i Dudusia icon_lol.gif icon_lol.gif Szkoda, że się dziś nie zobaczymy icon_sad.gif icon_sad.gif

Ja byłam u pediatry, Honoratka ma infekcję grypowo-jelitową. Okazało się, że sama jej szkodziłam, bo jeżeli jest biegunka to nie wolno podawać witaminy C i wapna bo to wzmaga biegunkę icon_sad.gif Ja dawałam i to i to na katar icon_sad.gif
No ale lakcid daję od wczoraj, dostałam bactrim i gastrolit (na wszelki wypadek). Honoratka i tak czuje się wyraźnie lepiej, katar zelżał i zjadła małą kanapeczkę na śniadanko icon_smile.gif
menada


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,205
Dołączył: sob, 28 lut 04 - 11:06
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,502

GG:


post pią, 08 wrz 2006 - 10:07
Post #56

Magdula, faktycznie Ewcia prawie jak Czerwony Kapturek icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Delf, suuuper zdjęcia icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Honia bardzo się cieszyła na widok Anisi i Dudusia icon_lol.gif icon_lol.gif Szkoda, że się dziś nie zobaczymy icon_sad.gif icon_sad.gif

Ja byłam u pediatry, Honoratka ma infekcję grypowo-jelitową. Okazało się, że sama jej szkodziłam, bo jeżeli jest biegunka to nie wolno podawać witaminy C i wapna bo to wzmaga biegunkę icon_sad.gif Ja dawałam i to i to na katar icon_sad.gif
No ale lakcid daję od wczoraj, dostałam bactrim i gastrolit (na wszelki wypadek). Honoratka i tak czuje się wyraźnie lepiej, katar zelżał i zjadła małą kanapeczkę na śniadanko icon_smile.gif

--------------------




aj80
pią, 08 wrz 2006 - 11:12
Menada jak nic krąży jakiś wirus po Wrocławiu. Dwóch chłopców z Wrocławia z naszych kwietniówek to samo świństwo przytachało z "Promyka".

A jak wrażenia z Uriwska, lepiej niż w Berku?
aj80


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,770
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 13:19
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 6,789

GG:


post pią, 08 wrz 2006 - 11:12
Post #57

Menada jak nic krąży jakiś wirus po Wrocławiu. Dwóch chłopców z Wrocławia z naszych kwietniówek to samo świństwo przytachało z "Promyka".

A jak wrażenia z Uriwska, lepiej niż w Berku?

--------------------
Grze? 19.04.2004

Kasia 15.01.2009

Mama Anio?ka Marcinka ur. w 29tygodniu (27.03-31.03.2007)
Delfinka
pią, 08 wrz 2006 - 11:15
Menadko ja też bardzo żałuję, bo umówiłyśmy się tam, właśnie żeby się z Wami spotkać... icon_razz.gif Żeby tylko Honisia szybko doszła do siebie przytul.gif

Własnie do mnie dotarło że chyba jeszcze nie wstawiałam zdjęc z nad morza icon_eek.gif No to jazda!

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Żartowałam! Kiedy indziej Was pomęcze, jak będzie zdjąciowa posucha wink.gif
Delfinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,424
Dołączył: wto, 23 gru 03 - 17:54
Nr użytkownika: 1,283




post pią, 08 wrz 2006 - 11:15
Post #58

Menadko ja też bardzo żałuję, bo umówiłyśmy się tam, właśnie żeby się z Wami spotkać... icon_razz.gif Żeby tylko Honisia szybko doszła do siebie przytul.gif

Własnie do mnie dotarło że chyba jeszcze nie wstawiałam zdjęc z nad morza icon_eek.gif No to jazda!

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Żartowałam! Kiedy indziej Was pomęcze, jak będzie zdjąciowa posucha wink.gif

--------------------

Delfinka
pią, 08 wrz 2006 - 11:33
Aj w Berku wizualnie sala zabaw mnie się bardziej podoba i pomieszczenie większe. Natomiast co do samych zabawek i wyposażenia to Urwisek ma fajniejsze tzn mojej Anisi bardziej przypadły do gustu i widze że lepiej się tam czuje.
A co do zajęć to pełne porównanie będziemy mieć w przyszłym tygodniu. Temat tematem ale co tu ukrywać sama prowadząca zajęcia i podejście do dziecka też ma wpływ na jakosc..nie tylko ściany wink.gif

No ale to jest moje osobiste odczucie. Wiecej ( nie martwicie się bo "tekstowych" ) releacji po wekendzie wink.gif i zobaczymy co z tego będzie icon_razz.gif
Delfinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,424
Dołączył: wto, 23 gru 03 - 17:54
Nr użytkownika: 1,283




post pią, 08 wrz 2006 - 11:33
Post #59

Aj w Berku wizualnie sala zabaw mnie się bardziej podoba i pomieszczenie większe. Natomiast co do samych zabawek i wyposażenia to Urwisek ma fajniejsze tzn mojej Anisi bardziej przypadły do gustu i widze że lepiej się tam czuje.
A co do zajęć to pełne porównanie będziemy mieć w przyszłym tygodniu. Temat tematem ale co tu ukrywać sama prowadząca zajęcia i podejście do dziecka też ma wpływ na jakosc..nie tylko ściany wink.gif

No ale to jest moje osobiste odczucie. Wiecej ( nie martwicie się bo "tekstowych" ) releacji po wekendzie wink.gif i zobaczymy co z tego będzie icon_razz.gif

--------------------

Jalla
pią, 08 wrz 2006 - 21:58
Delf! Dziekuję za fotki z Berka. icon_biggrin.gif



Od razu wyjaśniam, że te panie na fotkach to żadna z nas.





Jalla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,954
Dołączył: sob, 15 lis 03 - 22:14
Nr użytkownika: 1,189




post pią, 08 wrz 2006 - 21:58
Post #60

Delf! Dziekuję za fotki z Berka. icon_biggrin.gif



Od razu wyjaśniam, że te panie na fotkach to żadna z nas.







--------------------
> Sierpniaki - dzielne przedszkolaki
Start new topic
Reply to this topic
107 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 26 kwi 2024 - 16:49
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama