Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
18 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

Wiosna tuż , tuż- KWIETNIÓWKI 2004 czekają na nią już!

> 
justin
sob, 14 mar 2009 - 17:17
egzystencjalny
psychiczny
moralny
nie radzę sobie z niczym, a zwłaszcza z dziećmi i mężem
nie mam z kim pogadać
ryczec mi się chce non stop
dno totalne
nic mi nie wychodzi

Patison, dzięki.
... sama nie wiem jak...
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post sob, 14 mar 2009 - 17:17
Post #21

egzystencjalny
psychiczny
moralny
nie radzę sobie z niczym, a zwłaszcza z dziećmi i mężem
nie mam z kim pogadać
ryczec mi się chce non stop
dno totalne
nic mi nie wychodzi

Patison, dzięki.
... sama nie wiem jak...

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Ptysiak
sob, 14 mar 2009 - 18:26
Justin - tulam Cie mocno
chyba kazda z nas ma takie chwile zwatpienia

ale usmiechnij sie, juz niedlugo wiosna, ciepelko - dasz rade

ja tez w piatek po wyjsciu z pracy prawie ryczalam
ludzie i ogolnie nadal super, ale prezesowi odbija - ma problem ze wychodzimy o 17, mowi ze jak chcemy pracowac 8 godzin to w innej firmie, ubliza innym osobom przy innych osobach, przeklina jak z nami rozmawia.......
odechciewa sie, totalnie nas demotywuje

dolozyl mi wiecej obowiazkow i sie wyzywa jak cos nie tak icon_sad.gif

ja tam nie zamierzam dluzej zostawac po godzinach jak naprawde nie trzeba - mam rodzine, dziecko.... Jaska widze ostatnio po 1,5-2 godziny dziennie
on potem nie chce isc spac bo jest za mna steskniony


no i tak, zapracowana jestem na maksa - do tego od poniedzialku do dzisiaj robilam Jaskowi remont w pokoju
zrywanie naklejek 21.gif szpachlowanie dziur i nierownosci, gruntowanie, malowanie, wykanczanie
i sama sie wykonczylam
kregoslup na*****ziela mnie na maksa

tak bylo






a tak jest teraz

nie smiejcie sie z firanki - zamawialam na allegro i okazala sie za krotka icon_redface.gif musze kupic nowa










a jakis czas temu byl u mnie Patisonek z Oktawiankiem icon_smile.gif
Jasiek bardzo zainteresowany malym (pare godzin pozniej widzial sie ze swoja kuzynka ciut starsza od Oktisa i juz sie nia nie interesowal - bo dziewczynka icon_sad.gif )





Ten post edytował Ptysiak sob, 14 mar 2009 - 18:29
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post sob, 14 mar 2009 - 18:26
Post #22

Justin - tulam Cie mocno
chyba kazda z nas ma takie chwile zwatpienia

ale usmiechnij sie, juz niedlugo wiosna, ciepelko - dasz rade

ja tez w piatek po wyjsciu z pracy prawie ryczalam
ludzie i ogolnie nadal super, ale prezesowi odbija - ma problem ze wychodzimy o 17, mowi ze jak chcemy pracowac 8 godzin to w innej firmie, ubliza innym osobom przy innych osobach, przeklina jak z nami rozmawia.......
odechciewa sie, totalnie nas demotywuje

dolozyl mi wiecej obowiazkow i sie wyzywa jak cos nie tak icon_sad.gif

ja tam nie zamierzam dluzej zostawac po godzinach jak naprawde nie trzeba - mam rodzine, dziecko.... Jaska widze ostatnio po 1,5-2 godziny dziennie
on potem nie chce isc spac bo jest za mna steskniony


no i tak, zapracowana jestem na maksa - do tego od poniedzialku do dzisiaj robilam Jaskowi remont w pokoju
zrywanie naklejek 21.gif szpachlowanie dziur i nierownosci, gruntowanie, malowanie, wykanczanie
i sama sie wykonczylam
kregoslup na*****ziela mnie na maksa

tak bylo






a tak jest teraz

nie smiejcie sie z firanki - zamawialam na allegro i okazala sie za krotka icon_redface.gif musze kupic nowa










a jakis czas temu byl u mnie Patisonek z Oktawiankiem icon_smile.gif
Jasiek bardzo zainteresowany malym (pare godzin pozniej widzial sie ze swoja kuzynka ciut starsza od Oktisa i juz sie nia nie interesowal - bo dziewczynka icon_sad.gif )





--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


Patison
nie, 15 mar 2009 - 10:01
Leje........ale czuje ze to taki juz prawie wiosenny deszczyk icon_wink.gif

Justin, kurcze nie wiem co Ci poradzic i powiedziec, bo sama jakos kiepsko ostatnio sie mam icon_sad.gif (dodatkowo sie popsztykalam z mezem dzis rano a on wybywa na tydzien daleko i mi zle icon_sad.gif )
ale Cie pocieszylam co? kipeska w tym jestem icon_sad.gif
Piszesz ze sbie nie radzisz...moze masz taka chwile zalamania i wszystko na czarno widzisz? jestem pewna ze jak humor lepszy to i podejsci do zycia tez i napwno swietnie wszystko ogarniasz. Pozwol sobie na chwile slabosci ale trezba sie szybko otzasnac i brac za siebie, bo najgorzej jak sie czlowiek zatraci w tym rozczulaniu sie nad soba i beznadziejnosci...wiem to, bo sama czesto tak robilam icon_sad.gif

Ptyska no Ty to jestes mistrzyni remontow icon_smile.gif ze tez CI sie chce te wszystkie prace robic samej, no podziwiam - brawo!!!
efekt koncowy swietny! Jasiek pewnie z pokoju wychodzic teraz nie chce hihihihi icon_wink.gif
Fajne te zdjecia z Oktawianem hihihi, a jak sie juz rodzenstw dla Jaska pojawi to zakocha sie napewno do razu niezaleznie czy bedzie to braciszek czy siostrzyczka icon_wink.gif
NO z praca kiepsko, tzn kiepsko ze prezio tak reaguje, rozumiem ze macie tam teraz stres i jakis projekt powazny ale krzykiem i ublizaniem nie pomoze 32.gif taki typ dziwny, trzeba zacisnac usta i przetrwac....dasz rade icon_smile.gif twarda jetes icon_smile.gif a jak juz skonczycie to bedzie taaaaaaaka satysfakcja ze szok 03.gif
olej tego pieniacza i zajmij sie tym, co masz robic - szefa nie zmienisz icon_wink.gif chyba ze prace icon_wink.gif a tego nie chcesz icon_smile.gif
Kiedy sie u mnie pojawiasz?

Oktawian dzis 7 miesiecy skonczyl 23.gif szok masakra!
a za dwa tygodnie bedziemy mieli pierwszego 5latka - Jaska 06.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post nie, 15 mar 2009 - 10:01
Post #23

Leje........ale czuje ze to taki juz prawie wiosenny deszczyk icon_wink.gif

Justin, kurcze nie wiem co Ci poradzic i powiedziec, bo sama jakos kiepsko ostatnio sie mam icon_sad.gif (dodatkowo sie popsztykalam z mezem dzis rano a on wybywa na tydzien daleko i mi zle icon_sad.gif )
ale Cie pocieszylam co? kipeska w tym jestem icon_sad.gif
Piszesz ze sbie nie radzisz...moze masz taka chwile zalamania i wszystko na czarno widzisz? jestem pewna ze jak humor lepszy to i podejsci do zycia tez i napwno swietnie wszystko ogarniasz. Pozwol sobie na chwile slabosci ale trezba sie szybko otzasnac i brac za siebie, bo najgorzej jak sie czlowiek zatraci w tym rozczulaniu sie nad soba i beznadziejnosci...wiem to, bo sama czesto tak robilam icon_sad.gif

Ptyska no Ty to jestes mistrzyni remontow icon_smile.gif ze tez CI sie chce te wszystkie prace robic samej, no podziwiam - brawo!!!
efekt koncowy swietny! Jasiek pewnie z pokoju wychodzic teraz nie chce hihihihi icon_wink.gif
Fajne te zdjecia z Oktawianem hihihi, a jak sie juz rodzenstw dla Jaska pojawi to zakocha sie napewno do razu niezaleznie czy bedzie to braciszek czy siostrzyczka icon_wink.gif
NO z praca kiepsko, tzn kiepsko ze prezio tak reaguje, rozumiem ze macie tam teraz stres i jakis projekt powazny ale krzykiem i ublizaniem nie pomoze 32.gif taki typ dziwny, trzeba zacisnac usta i przetrwac....dasz rade icon_smile.gif twarda jetes icon_smile.gif a jak juz skonczycie to bedzie taaaaaaaka satysfakcja ze szok 03.gif
olej tego pieniacza i zajmij sie tym, co masz robic - szefa nie zmienisz icon_wink.gif chyba ze prace icon_wink.gif a tego nie chcesz icon_smile.gif
Kiedy sie u mnie pojawiasz?

Oktawian dzis 7 miesiecy skonczyl 23.gif szok masakra!
a za dwa tygodnie bedziemy mieli pierwszego 5latka - Jaska 06.gif

--------------------


Ptysiak
nie, 15 mar 2009 - 10:19
wiecie co, Sebastian przywiozl Jaskowi zegar do pokoju (tez z zigzakiem icon_razz.gif )
i chcialam mu wytlumaczyc mniej wiecej jak sie odczytuje godziny

i albo to nielogiczne albo ja jestem debil

krotka wskazowka ok - wskazuje pelna godzine, np. 10, 8
ale dluga....... jak wytlumaczyc ze jak jest na "2" to jest dziesiec po - co ma dwojka do dziesiec po
albo jak dluga jest na 1 to piec po

nielogiczne to dla mnie a dla dziecka tym bardziej
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post nie, 15 mar 2009 - 10:19
Post #24

wiecie co, Sebastian przywiozl Jaskowi zegar do pokoju (tez z zigzakiem icon_razz.gif )
i chcialam mu wytlumaczyc mniej wiecej jak sie odczytuje godziny

i albo to nielogiczne albo ja jestem debil

krotka wskazowka ok - wskazuje pelna godzine, np. 10, 8
ale dluga....... jak wytlumaczyc ze jak jest na "2" to jest dziesiec po - co ma dwojka do dziesiec po
albo jak dluga jest na 1 to piec po

nielogiczne to dla mnie a dla dziecka tym bardziej

--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


justin
nie, 15 mar 2009 - 15:27
pomiędzy cyferkami: jedynka, dwójką, trójką jest 5 kresek, które oznacza 5 minut.
Tak więc 1 to pierwsza "piątka, 2 - to dwie "piątki"/"pięciominutówki", 3 - to 3 piątki.

skąd wziąć takie ładne naklejki samochodzików, które nakleiłaś Jaśkowi?

Patison, dzięki, wiem, staram się.
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post nie, 15 mar 2009 - 15:27
Post #25

pomiędzy cyferkami: jedynka, dwójką, trójką jest 5 kresek, które oznacza 5 minut.
Tak więc 1 to pierwsza "piątka, 2 - to dwie "piątki"/"pięciominutówki", 3 - to 3 piątki.

skąd wziąć takie ładne naklejki samochodzików, które nakleiłaś Jaśkowi?

Patison, dzięki, wiem, staram się.

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Patison
nie, 15 mar 2009 - 16:13
Maz juz sakowany, zaraz wybywa i caaaaly tydzien rozlaki icon_sad.gif

Wiktor mu sie do walizki wpakowal icon_wink.gif

Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post nie, 15 mar 2009 - 16:13
Post #26

Maz juz sakowany, zaraz wybywa i caaaaly tydzien rozlaki icon_sad.gif

Wiktor mu sie do walizki wpakowal icon_wink.gif



--------------------


Ptysiak
nie, 15 mar 2009 - 18:01
Justin, a widzisz - tylko ze u nas na zegarku brak tych kreseczek icon_smile.gif

co do naklejek - to sobie w pracy zrobilam icon_smile.gif (pracuje w reklamie)
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post nie, 15 mar 2009 - 18:01
Post #27

Justin, a widzisz - tylko ze u nas na zegarku brak tych kreseczek icon_smile.gif

co do naklejek - to sobie w pracy zrobilam icon_smile.gif (pracuje w reklamie)

--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


Patison
pon, 16 mar 2009 - 22:00
Pacia u mnie byla nanananiiinaaa 06.gif 06.gif tylko 3 godzinki, nie nagadalysmy sie i w czwartek czesc druga 06.gif nananiiinanana

Poza tym dzien dzis mialam bardzo intensywny, 4 i pol godziny wycieczki do rynku z sasiadka i maluszkami i Wipkiem i bylo supr wesolo i wogole no icon_smile.gif na dodatek dzien tak mile zakonczony - kontentam 03.gif 03.gif

w kawiarni icon_wink.gif jak wida Wi sobie lekture odpowiednia do czytania znalazl icon_wink.gif hehe

Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post pon, 16 mar 2009 - 22:00
Post #28

Pacia u mnie byla nanananiiinaaa 06.gif 06.gif tylko 3 godzinki, nie nagadalysmy sie i w czwartek czesc druga 06.gif nananiiinanana

Poza tym dzien dzis mialam bardzo intensywny, 4 i pol godziny wycieczki do rynku z sasiadka i maluszkami i Wipkiem i bylo supr wesolo i wogole no icon_smile.gif na dodatek dzien tak mile zakonczony - kontentam 03.gif 03.gif

w kawiarni icon_wink.gif jak wida Wi sobie lekture odpowiednia do czytania znalazl icon_wink.gif hehe



--------------------


justin
wto, 17 mar 2009 - 00:15
Wiktor, mały intelektualista rosnie. Brawo. To też moja ulubiona lektura, tylko czasu brak.

Nowa seria pytań:
- dlaczego język tak się rusza gdy mówimy
- po co są brwi ?

justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post wto, 17 mar 2009 - 00:15
Post #29

Wiktor, mały intelektualista rosnie. Brawo. To też moja ulubiona lektura, tylko czasu brak.

Nowa seria pytań:
- dlaczego język tak się rusza gdy mówimy
- po co są brwi ?



--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
madziarex
wto, 17 mar 2009 - 08:39
Cześć z rańca z zaśniezonej Łodzi... icon_smile.gif

Justin głowa do góry-jak masz chwile słabości , pomyśl o dzieciach i niewinnych oczkach , uśmiechu jakim Cię obdarzają codziennie i o tym , że wychowujesz ich dwoje , a to nie lada wyczyn icon_smile.gif Ja też miewam doły , czasem bywały tak głębokie , że byłam bliska rozpaczy . Minęło jednak icon_smile.gif I dla Ciebie zawita znowu słonko !
Co do pytań to fakt- cięzkie icon_smile.gif

Ptysia w pracy jak u każdego- raz lepiej , raz gorzej. Wiem co to znaczy 43.gif Ja jakoś sobie poradziłam , wytłumaczyłam na spokojnie. Póki co jest ok.
Pokój Jasia kapitalny.Wierzyć mi się nie chce , że sama to zrobiłaś 10.gif 06.gif Super icon_smile.gif
Aha no i fajowe zdjęcia chłopaków icon_biggrin.gif

Patison Wips wie co trzeba czytać - może na prezydenta będzie startował , jak już teraz takie poważne pisma analizuje icon_biggrin.gif Fajne zdjęcie z kawiarni.Oktis rośnie jak na drożdżach icon_biggrin.gif

U nas po staremu.Kuba zaczyna coraz bardziej kasłać , doszedł od nowa katar ( ale co się dziwić jak wszystkie dzieci w p-lu smarkają jak najętę...). W czw kolejne testy i leki. Oby do przodu !!!

Miłego dnia icon_biggrin.gif

madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post wto, 17 mar 2009 - 08:39
Post #30

Cześć z rańca z zaśniezonej Łodzi... icon_smile.gif

Justin głowa do góry-jak masz chwile słabości , pomyśl o dzieciach i niewinnych oczkach , uśmiechu jakim Cię obdarzają codziennie i o tym , że wychowujesz ich dwoje , a to nie lada wyczyn icon_smile.gif Ja też miewam doły , czasem bywały tak głębokie , że byłam bliska rozpaczy . Minęło jednak icon_smile.gif I dla Ciebie zawita znowu słonko !
Co do pytań to fakt- cięzkie icon_smile.gif

Ptysia w pracy jak u każdego- raz lepiej , raz gorzej. Wiem co to znaczy 43.gif Ja jakoś sobie poradziłam , wytłumaczyłam na spokojnie. Póki co jest ok.
Pokój Jasia kapitalny.Wierzyć mi się nie chce , że sama to zrobiłaś 10.gif 06.gif Super icon_smile.gif
Aha no i fajowe zdjęcia chłopaków icon_biggrin.gif

Patison Wips wie co trzeba czytać - może na prezydenta będzie startował , jak już teraz takie poważne pisma analizuje icon_biggrin.gif Fajne zdjęcie z kawiarni.Oktis rośnie jak na drożdżach icon_biggrin.gif

U nas po staremu.Kuba zaczyna coraz bardziej kasłać , doszedł od nowa katar ( ale co się dziwić jak wszystkie dzieci w p-lu smarkają jak najętę...). W czw kolejne testy i leki. Oby do przodu !!!

Miłego dnia icon_biggrin.gif



--------------------
Patison
wto, 17 mar 2009 - 11:01
maz mnie z Brunei pozdrawia 37.gif








Madziarka, kciuki trzymam wciaz !!!! icon_smile.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post wto, 17 mar 2009 - 11:01
Post #31

maz mnie z Brunei pozdrawia 37.gif








Madziarka, kciuki trzymam wciaz !!!! icon_smile.gif

--------------------


justin
śro, 18 mar 2009 - 01:23
-mamusiu, a jak będę miała 7 lat, to będę samia sobie paznokcie obcinać?
- myslę, że tak
- a jak umarniesz, to Cie obudzę i mi obetniesz, a jak nie to będę miała takie długie, że sie zawiną

37.gif blagam.gif

prześliczne zdjęcia

Ten post edytował justin śro, 18 mar 2009 - 01:23
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post śro, 18 mar 2009 - 01:23
Post #32

-mamusiu, a jak będę miała 7 lat, to będę samia sobie paznokcie obcinać?
- myslę, że tak
- a jak umarniesz, to Cie obudzę i mi obetniesz, a jak nie to będę miała takie długie, że sie zawiną

37.gif blagam.gif

prześliczne zdjęcia

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Ptysiak
śro, 18 mar 2009 - 18:54
justin, niezle te pytania ma Natalka - moje dziecko na szczescie takich pytan nie zadaje icon_razz.gif

Pati - przecudne zdjecia


a ja mam mega kiche w pracy - prawdopodobnie w pon ide z wypowiedzeniem
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post śro, 18 mar 2009 - 18:54
Post #33

justin, niezle te pytania ma Natalka - moje dziecko na szczescie takich pytan nie zadaje icon_razz.gif

Pati - przecudne zdjecia


a ja mam mega kiche w pracy - prawdopodobnie w pon ide z wypowiedzeniem

--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


Patison
śro, 18 mar 2009 - 19:56
Justin, takie trudne pytania, powazne i maks egzystencjonalne - no nie wiem czy bym sobie z takimi poradzila icon_wink.gif
a co Ty o tej porze na forum robisz wogole???

Ja wczoraj poszlam do wyra o 2030 icon_eek.gif trzeci dzien mnie dynka boli i mam dosc (moze od tej wichury okrutnej?)

Madziarka, czekam jutro na info jak tam po testach!

Ptysiaku noooo 32.gif 32.gif kurrrrczaki, o sooo chodzi icon_rolleyes.gif dópa czarna dópa...
jutro jak do mnie przyjdziesz to pogadamy sobie przytul.gif

Co tam u reszty Kwietniowek icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post śro, 18 mar 2009 - 19:56
Post #34

Justin, takie trudne pytania, powazne i maks egzystencjonalne - no nie wiem czy bym sobie z takimi poradzila icon_wink.gif
a co Ty o tej porze na forum robisz wogole???

Ja wczoraj poszlam do wyra o 2030 icon_eek.gif trzeci dzien mnie dynka boli i mam dosc (moze od tej wichury okrutnej?)

Madziarka, czekam jutro na info jak tam po testach!

Ptysiaku noooo 32.gif 32.gif kurrrrczaki, o sooo chodzi icon_rolleyes.gif dópa czarna dópa...
jutro jak do mnie przyjdziesz to pogadamy sobie przytul.gif

Co tam u reszty Kwietniowek icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif

--------------------


madziarex
śro, 18 mar 2009 - 20:26
Ptysiak nieciekawie.... 43.gif 21.gif To musi boleć , skoro taka decyzja... Znam ten ból 37.gif Oby się unormowało ! Bądź dzielna !

Patison ale zdjęcia - wow ależ miejsce ! To się chłop nazwiedza icon_smile.gif

Justin pytania na medal- ja sama nie wiem c by tu dokładnie odpowiedzieć icon_wink.gif

Kurde u nas nieciekawie. Kuba od2 dni kaszle coraz bardziej , dzisiaj to aż strach , ja dzisiaj ok 14 poczułam w polcizku jakiś dziwny ból- jakby kość od szczęki mnie bolała. Potem ból szedł do oka i aż do nosa. Ledwo doszłąm do domu i zaczęło mi z lewej dziurki od nosa kapać- woda - bez opamiętania. Po godzinie zaczęła się wydzielina jak ropna , smarkałam co 2 min , po kolejnej godzinie zaczęła mi się woda lać z nosa i tak jest do teraz. Smarkam bezustannie icon_sad.gif
M ma biegunkę od wczoraj....... Rewlka 37.gif Jesteśmy the best w kategorii zdobytych chorób 43.gif 21.gif
Czekam na weekend !

Ps. Był u nas dziś dziadek- fajnie widzieć go takiego , jakiego go znam i pamiętam icon_biggrin.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post śro, 18 mar 2009 - 20:26
Post #35

Ptysiak nieciekawie.... 43.gif 21.gif To musi boleć , skoro taka decyzja... Znam ten ból 37.gif Oby się unormowało ! Bądź dzielna !

Patison ale zdjęcia - wow ależ miejsce ! To się chłop nazwiedza icon_smile.gif

Justin pytania na medal- ja sama nie wiem c by tu dokładnie odpowiedzieć icon_wink.gif

Kurde u nas nieciekawie. Kuba od2 dni kaszle coraz bardziej , dzisiaj to aż strach , ja dzisiaj ok 14 poczułam w polcizku jakiś dziwny ból- jakby kość od szczęki mnie bolała. Potem ból szedł do oka i aż do nosa. Ledwo doszłąm do domu i zaczęło mi z lewej dziurki od nosa kapać- woda - bez opamiętania. Po godzinie zaczęła się wydzielina jak ropna , smarkałam co 2 min , po kolejnej godzinie zaczęła mi się woda lać z nosa i tak jest do teraz. Smarkam bezustannie icon_sad.gif
M ma biegunkę od wczoraj....... Rewlka 37.gif Jesteśmy the best w kategorii zdobytych chorób 43.gif 21.gif
Czekam na weekend !

Ps. Był u nas dziś dziadek- fajnie widzieć go takiego , jakiego go znam i pamiętam icon_biggrin.gif


--------------------
Patison
śro, 18 mar 2009 - 20:28
CYTAT(madziarex @ Wed, 18 Mar 2009 - 19:26) *
Był u nas dziś dziadek- fajnie widzieć go takiego , jakiego go znam i pamiętam icon_biggrin.gif

oby jak najdluzj icon_smile.gif
i zdroooooooowia dla Waszej Trojki-faktycznie sie Was czepilo 21.gif

pokaze Wam co Wiktor ostatnio namietnie rysuje, mam takich robotow kilka icon_lol.gif



a dzis narysowal nosorozca i jak sie go zapytalam skad umie to on na to, ze NIE UMIE tylko go tak kredka sama poprowadzila 03.gif 03.gif 37.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post śro, 18 mar 2009 - 20:28
Post #36

CYTAT(madziarex @ Wed, 18 Mar 2009 - 19:26) *
Był u nas dziś dziadek- fajnie widzieć go takiego , jakiego go znam i pamiętam icon_biggrin.gif

oby jak najdluzj icon_smile.gif
i zdroooooooowia dla Waszej Trojki-faktycznie sie Was czepilo 21.gif

pokaze Wam co Wiktor ostatnio namietnie rysuje, mam takich robotow kilka icon_lol.gif



a dzis narysowal nosorozca i jak sie go zapytalam skad umie to on na to, ze NIE UMIE tylko go tak kredka sama poprowadzila 03.gif 03.gif 37.gif

--------------------


justin
czw, 19 mar 2009 - 13:07
Patison, fajne kredki ma Wiktor, też bym takie chciała 03.gif
Co ja robię w nocy na forum pytasz?
Z roboty klikam 03.gif

madziarko, co Wy macie z tymi chorobami, współczuję.

Ptyśka, nie wierzę, poddałaś się? Pisałaś, że tylko szefuncio jakis taki, olej go.
Naprawdę jest tak źle, że chcesz walnąć głąbowi wypowiedzenie?

W ramach poprawy humoru i wychodzenia z dołu zaszalałam i kupiłam sobie dzisiaj dwa staniki. W kolorze bez szaleństw, biały i czarny 06.gif
byłam na przepysznej kaffffce, i zakupiłam sobie olejek miętowy i teraz smrodzę. 06.gif
Siostrze kupiłam srebrna bransoletkę - na prezent.
Teraz idę robić obiad.

Może uda mi się jeszcze klapnąć na chwilę i coś przeczytać zanim pojadę zbierać rodzine.
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post czw, 19 mar 2009 - 13:07
Post #37

Patison, fajne kredki ma Wiktor, też bym takie chciała 03.gif
Co ja robię w nocy na forum pytasz?
Z roboty klikam 03.gif

madziarko, co Wy macie z tymi chorobami, współczuję.

Ptyśka, nie wierzę, poddałaś się? Pisałaś, że tylko szefuncio jakis taki, olej go.
Naprawdę jest tak źle, że chcesz walnąć głąbowi wypowiedzenie?

W ramach poprawy humoru i wychodzenia z dołu zaszalałam i kupiłam sobie dzisiaj dwa staniki. W kolorze bez szaleństw, biały i czarny 06.gif
byłam na przepysznej kaffffce, i zakupiłam sobie olejek miętowy i teraz smrodzę. 06.gif
Siostrze kupiłam srebrna bransoletkę - na prezent.
Teraz idę robić obiad.

Może uda mi się jeszcze klapnąć na chwilę i coś przeczytać zanim pojadę zbierać rodzine.


--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Ptysiak
czw, 19 mar 2009 - 14:28
Justin, no niestety jest az tak zle
icon_sad.gif

jestem za slaba psychicznie zeby to olac, poza tym kilka rzeczy sklada sie na to ze chce mnie zwolnic, ktos mi cos powiedzial
wiec wole sie sama zwolnic niz byc zwolniona
poza tym nie wiem kiedy chcialby mnie zwolnic, a nie chce byk wykanczana psychicznie nie wiadomo ile
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post czw, 19 mar 2009 - 14:28
Post #38

Justin, no niestety jest az tak zle
icon_sad.gif

jestem za slaba psychicznie zeby to olac, poza tym kilka rzeczy sklada sie na to ze chce mnie zwolnic, ktos mi cos powiedzial
wiec wole sie sama zwolnic niz byc zwolniona
poza tym nie wiem kiedy chcialby mnie zwolnic, a nie chce byk wykanczana psychicznie nie wiadomo ile

--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


justin
pią, 20 mar 2009 - 15:18
Ptysiak, to bardzo przykre co piszesz. Byłaś taka zachwycona i tak bardzo Ci się tam podobało. Szkoda.
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post pią, 20 mar 2009 - 15:18
Post #39

Ptysiak, to bardzo przykre co piszesz. Byłaś taka zachwycona i tak bardzo Ci się tam podobało. Szkoda.

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
aj80
pią, 20 mar 2009 - 15:40
Witam w nowym wątku.

Ptyśka strasznie współczuję sytuacji w pracy. Tym bardziej, że bardzo ci się tam podobało. Pokoik Jaśka super, widzę, że tak jak u nas zygzak na topie.
Patsion ale widoczki icon_smile.gif Muszę przyznać, że Wips fantastycznie rysuje. U nas wciąż z tym kiepsko. Oglądałam filmy Oktawianka, świetnie pełza icon_smile.gif
Justin ale pytania. Widocznie dajesz dobre odpowiedzi, że Natalia pyta dalej icon_wink.gif
Madziarex i jak dzisiaj z chorobami? Coś się poprawiło?

Grześ z Kasią. Kasia wpatrzona w Grzesia jak w obrazek icon_smile.gif
https://www.youtube.com/watch?v=zIgLLGRq9I0...re=channel_page
aj80


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,770
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 13:19
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 6,789

GG:


post pią, 20 mar 2009 - 15:40
Post #40

Witam w nowym wątku.

Ptyśka strasznie współczuję sytuacji w pracy. Tym bardziej, że bardzo ci się tam podobało. Pokoik Jaśka super, widzę, że tak jak u nas zygzak na topie.
Patsion ale widoczki icon_smile.gif Muszę przyznać, że Wips fantastycznie rysuje. U nas wciąż z tym kiepsko. Oglądałam filmy Oktawianka, świetnie pełza icon_smile.gif
Justin ale pytania. Widocznie dajesz dobre odpowiedzi, że Natalia pyta dalej icon_wink.gif
Madziarex i jak dzisiaj z chorobami? Coś się poprawiło?

Grześ z Kasią. Kasia wpatrzona w Grzesia jak w obrazek icon_smile.gif
https://www.youtube.com/watch?v=zIgLLGRq9I0...re=channel_page

--------------------
Grze? 19.04.2004

Kasia 15.01.2009

Mama Anio?ka Marcinka ur. w 29tygodniu (27.03-31.03.2007)
> Wiosna tuż , tuż- KWIETNIÓWKI 2004 czekają na nią już!
Start new topic
Reply to this topic
18 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 02:10
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama