Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

kask rowerowy

, jaki?
> , jaki?
tissaia
śro, 17 kwi 2013 - 15:24
Nie ukrywam, że pod wpływem wątku Nocnej [użytkownik x] zakładam ten temat...
Chce kupić kaski rowerowe - dla siebie i dla Maksia. Maks ma co prawda, ale po pierwsze na pewno bedzie za mały a po drugie - nie wiem, czy to dobry kask... nie znam sie na tym. Kupiłam pierwszy lepszy, bo mu się podobały obrazki na nim..no i tak jeździ...

Na co mam zwrócić uwagę? Pomijam względy estetyczne, ja w każdym kasku wyglądam jak przychlast, zwłaszcza jadąc na kwiaciastej holenderce na wielkich kołach icon_wink.gif - ale chodzi mi o to, na jakie parametry zwrócić uwage? Jakie firmy są dobre?

ProszÄ™ o pomoc!
tissaia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,770
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:39
Skąd: Kielce, kiedyś Kraków
Nr użytkownika: 4,476

GG:


post śro, 17 kwi 2013 - 15:24
Post #1

Nie ukrywam, że pod wpływem wątku Nocnej [użytkownik x] zakładam ten temat...
Chce kupić kaski rowerowe - dla siebie i dla Maksia. Maks ma co prawda, ale po pierwsze na pewno bedzie za mały a po drugie - nie wiem, czy to dobry kask... nie znam sie na tym. Kupiłam pierwszy lepszy, bo mu się podobały obrazki na nim..no i tak jeździ...

Na co mam zwrócić uwagę? Pomijam względy estetyczne, ja w każdym kasku wyglądam jak przychlast, zwłaszcza jadąc na kwiaciastej holenderce na wielkich kołach icon_wink.gif - ale chodzi mi o to, na jakie parametry zwrócić uwage? Jakie firmy są dobre?

ProszÄ™ o pomoc!


--------------------



Nie bój się wielkiego kroku - nie pokonasz przepaści dwoma małymi.



www.pozawszystkim.blox.pl
Ketmia
czw, 18 kwi 2013 - 15:32
Bardzo dobre kaski były do kupienia w Lidlu (69 zł). Pewnie jeszcze gdzieniegdzie można je znaleźć. Zdaje się, ze również w Thibo można teraz kupić porządne kaski. A tak poza tym, to w decathlonie można kupić całkiem przyzwoite kaski bell.
Ważne jest, aby taki kask posiadaÅ‚ z tyÅ‚u regulacjÄ™, czyli żeby można byÅ‚o dobrze dopasować obwód. Fajnie gdy kask ma siateczkę z przodu, bo wtedy jest ochrona przed owadami, które nie wlatujÄ… przez otwory pod kask. Z kolei, im wiÄ™cej otworów, tym kask jest lżejszy i bardziej przewiewny. Technologia In Mold - kask jest mocniejszy – zwiÄ™ksza bezpieczeÅ„stwo użytkowania.
Ja jestem wierna kaskom met.

Ten post edytował Ketmia czw, 18 kwi 2013 - 15:40
Ketmia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,713
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 13:52
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,240




post czw, 18 kwi 2013 - 15:32
Post #2

Bardzo dobre kaski były do kupienia w Lidlu (69 zł). Pewnie jeszcze gdzieniegdzie można je znaleźć. Zdaje się, ze również w Thibo można teraz kupić porządne kaski. A tak poza tym, to w decathlonie można kupić całkiem przyzwoite kaski bell.
Ważne jest, aby taki kask posiadaÅ‚ z tyÅ‚u regulacjÄ™, czyli żeby można byÅ‚o dobrze dopasować obwód. Fajnie gdy kask ma siateczkę z przodu, bo wtedy jest ochrona przed owadami, które nie wlatujÄ… przez otwory pod kask. Z kolei, im wiÄ™cej otworów, tym kask jest lżejszy i bardziej przewiewny. Technologia In Mold - kask jest mocniejszy – zwiÄ™ksza bezpieczeÅ„stwo użytkowania.
Ja jestem wierna kaskom met.

--------------------
zofialipska
śro, 26 cze 2019 - 10:23
Warto kupować kaski rowerowe wykonane z polipropylenu spienionego. Czytałam o tym sporo, takie kaski mają o wiele większą wytrzymałość od standardowych i lepiej chronią głowę. Sama myslę nad rozpoczęciem sprzedaży takich kasków sportowych z epp, znalazłam już nawet producenta Pro EPP który wykonuje gotowy produkt na zamówienie
zofialipska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 27
Dołączył: wto, 21 maj 19 - 12:13
Nr użytkownika: 53,073




post śro, 26 cze 2019 - 10:23
Post #3

Warto kupować kaski rowerowe wykonane z polipropylenu spienionego. Czytałam o tym sporo, takie kaski mają o wiele większą wytrzymałość od standardowych i lepiej chronią głowę. Sama myslę nad rozpoczęciem sprzedaży takich kasków sportowych z epp, znalazłam już nawet producenta Pro EPP który wykonuje gotowy produkt na zamówienie
> kask rowerowy, jaki?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 00:21
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama