Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Stulejka

> 
Kamillo
śro, 15 sty 2003 - 15:12
Żonę nurtuje problem higieny małych chłopców. Nasz maluch kończy właśnie 4 miesiąc. W różnych czasopismach informują, by nie ruszać skórki na siusiaku. Nasza Pani doktor natomiast pokazała nam jak stopniowo, bardzo delikatnie, niedużymi fragmentami ją odciągać po to by w przyszłości się sama odkleiła i by dziecko nie miało problemów ze stulejką. Znajoma, która tego nie robiła miała problem ze swoim synkiem.
Jakie są wasze doświadczenia i opinie icon_question.gif
Dzięki za info.
Aga i Maciek
Kamillo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: śro, 15 sty 03 - 14:11
Nr użytkownika: 64




post śro, 15 sty 2003 - 15:12
Post #1

Żonę nurtuje problem higieny małych chłopców. Nasz maluch kończy właśnie 4 miesiąc. W różnych czasopismach informują, by nie ruszać skórki na siusiaku. Nasza Pani doktor natomiast pokazała nam jak stopniowo, bardzo delikatnie, niedużymi fragmentami ją odciągać po to by w przyszłości się sama odkleiła i by dziecko nie miało problemów ze stulejką. Znajoma, która tego nie robiła miała problem ze swoim synkiem.
Jakie są wasze doświadczenia i opinie icon_question.gif
Dzięki za info.
Aga i Maciek
Adam lat 20 Zawiercie

Go??







post śro, 15 sty 2003 - 18:04
Post #2

czesc wszystkim mamom i tatusiom.

Sam nie mam żony, ani tymbardziej dziecka, a wlazlem tu z ciekawości. zaintrygowało mnie to pytanie dlatego , że jak byłem mały, pamiętam, że mama bardzo skrupulatnie sprawdzała mi stan i jąderek i napletka. pózniej jak ju zbylem starszy , tak w okolicach 10 roku życia, to skórka zaczęła mi się sama odklejac, denerwowało mnie to bardzo i zaczalem sam pomagac, az skorka wydarla sie i bylo zaczerwienienie, ktore w skoncu samo zniklo.

Poza tym mam kilkoro znajomych w moim wieku, ktorzy maja stulejkę i neistety pozostaje im chirurgiczna ingerencja. wiec lepiej zadbac o dziecko w jego najwczesniejszych latach, tak jak o mnie mama zadbała.
kończę juz. pozdrowienia dla wszystkich. cmok dla mojej dziewczyny Anusi !

Adam.

> Stulejka
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 23 cze 2024 - 09:44
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama