Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Kto zmieniał prace sam z własnej woli?

> 
domi
czw, 23 lut 2006 - 17:17
Kto zmieniał prace sam z własnej i nieprzymuszonej woli?
W mojej jest okropna atmosfera, szef terrorysta i do tego moje słabe nerwy icon_rolleyes.gif . Mimo, ze pracuje dopiero 10 m-cy a już mam zszargane nerwy i prawie depresję. Musze coś z tym zrobić bo naprawdę w nią popadnę. Zawsze uważałam, ze jak ktoś ma dobrą (w miare) prace to powinien sie jej trzymać aż go nie zwolnią. Tylko, ze do tej pory nie miałam tak stresującej pracy. Dopiero teraz zrozumiałam mojego męża, który kilka lat temu z dnia na dzień sie zwolnił, wiedząc, że ja jestem w okr.wypowiedzenia. Ależ mu wtedy wytykałam nieodpowiedzialnosć i lekkomyślnosć. TEraz wiem, ze doprowadzony do skrajnosci mógł to zrobić icon_exclaim.gif
Biję sie tylko z myślami czy taka zmiana pracy na dobre mi wyjdzie. Moze trafię gorzej? Nizsza pensja albo na czarno... wtedy wyrzucałabym sobie, że niepotrzebnie sie zwolniłam. Przecież na początku wszystko może wyglądać ładnie-prawda? Tak jak w mojej obecnej pracy, przez pierwsze 3 m-ce było pieknie i nawet atmosfera przyjazna... icon_rolleyes.gif .
domi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,263
Dołączył: czw, 01 maj 03 - 18:00
SkÄ…d: 3-miasto/kaszuby
Nr użytkownika: 672




post czw, 23 lut 2006 - 17:17
Post #1

Kto zmieniał prace sam z własnej i nieprzymuszonej woli?
W mojej jest okropna atmosfera, szef terrorysta i do tego moje słabe nerwy icon_rolleyes.gif . Mimo, ze pracuje dopiero 10 m-cy a już mam zszargane nerwy i prawie depresję. Musze coś z tym zrobić bo naprawdę w nią popadnę. Zawsze uważałam, ze jak ktoś ma dobrą (w miare) prace to powinien sie jej trzymać aż go nie zwolnią. Tylko, ze do tej pory nie miałam tak stresującej pracy. Dopiero teraz zrozumiałam mojego męża, który kilka lat temu z dnia na dzień sie zwolnił, wiedząc, że ja jestem w okr.wypowiedzenia. Ależ mu wtedy wytykałam nieodpowiedzialnosć i lekkomyślnosć. TEraz wiem, ze doprowadzony do skrajnosci mógł to zrobić icon_exclaim.gif
Biję sie tylko z myślami czy taka zmiana pracy na dobre mi wyjdzie. Moze trafię gorzej? Nizsza pensja albo na czarno... wtedy wyrzucałabym sobie, że niepotrzebnie sie zwolniłam. Przecież na początku wszystko może wyglądać ładnie-prawda? Tak jak w mojej obecnej pracy, przez pierwsze 3 m-ce było pieknie i nawet atmosfera przyjazna... icon_rolleyes.gif .

--------------------
Tomik poezji dla osób refleksyjnych, melancholijnych, z nutką pogody ducha :) "Refleksje pisane piórem anioła".
Miłego dnia :)

Posty w temacie
domi   Kto zmieniaÅ‚ prace sam z wÅ‚asnej woli?   czw, 23 lut 2006 - 17:17
Tobatka   Raz siÄ™ zwolniÅ‚am, ale tamta praca to i tak nie ...   czw, 23 lut 2006 - 17:21
mamuÅ›ka.chÅ‚idzw   mój mąż. Tyle, że zmieniÅ‚ prace pÅ‚ynnie. Nie...   czw, 23 lut 2006 - 18:40
Rafaelka   Trzy lata temu zmieniÅ‚am pracÄ™. WÅ‚aÅ›ciwie wszy...   czw, 23 lut 2006 - 18:52
użytkownik usuniÄ™ty   Domi, a nie możesz najpierw dyskretnie rozejrzeć...   czw, 23 lut 2006 - 20:54
AISA   Czasami nie da siÄ™ rozejrzeć dyskretnie za czymÅ...   czw, 23 lut 2006 - 21:48
Magdula   sÄ… takie chwile że marzÄ™ że siÄ™ zwalniam i ma...   czw, 23 lut 2006 - 21:54
Ola Fisia   Ja siÄ™ zwolniÅ‚am, odeszÅ‚am w niewiadomÄ…. Mąż...   czw, 23 lut 2006 - 22:05
Cleo   Ja 2 razy z wÅ‚asnej woli. Robilam co mogla, by wy...   czw, 23 lut 2006 - 22:34
Kaszanna   Raz siÄ™ zwolniÅ‚am, bez jakiejkolwiek perspektywy...   piÄ…, 24 lut 2006 - 07:58
domi   Domi, a nie możesz najpierw dyskretnie rozejrzeć...   sob, 25 lut 2006 - 20:55
skanna   Domi, jeÅ›li nie spróbujesz zmienić, to póki co...   sob, 25 lut 2006 - 22:03
aleve   Nigdy nie wiadomo na co siÄ™ trafi :-) Zawsze moż...   nie, 26 lut 2006 - 13:27
moko.   Ja zmieniam pracÄ™ :D zwalniam siÄ™ po to, by zajÄ...   nie, 26 lut 2006 - 15:29
amo   Zmienialam prace juz ze 4 razy - za kazdym razem n...   nie, 26 lut 2006 - 19:15
domi   Mam do podjecia strasznie trudnÄ… decyzjÄ™. Otóż...   wto, 28 mar 2006 - 16:33
moko.   Ja bÄ™de, no kochana zabieraj siÄ™ do roboty i prz...   wto, 28 mar 2006 - 17:38
lena77   Ja sie zwolnilam 2 razy. Pierwszy raz ze wzgledu n...   wto, 28 mar 2006 - 21:01
domi   Nie dostaÅ‚am urlopu bo teraz w pracy jest za duż...   Å›ro, 29 mar 2006 - 21:26
M&B   hejka ja zmienilam prace w sumie jak juz bylam na ...   Å›ro, 21 cze 2006 - 12:24
MamaJulii   Ja zmieniÅ‚am z wÅ‚asnej woli 3 miesiÄ…ce temu. J...   Å›ro, 21 cze 2006 - 20:20
parkingowa   Sama zmieniÅ‚am pracÄ™ i postawiÅ‚am na wÅ‚asnÄ… d...   Å›ro, 09 maj 2018 - 16:07
> Kto zmieniaÅ‚ prace sam z wÅ‚asnej woli?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 11:59
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama