Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Poproszę o pomysł na podłogę- ciekawą a tanią ;)

> 
cleo-to ja

Go??







post pon, 12 wrz 2005 - 20:30
Post #1

W miejscu, które właśnie dziś (o nieba!) wynajęłam pod kątem mojej firmy, wynajmujący zorbił częściowy remont- niestety okazało się, ze przedwojenne deski wszystkie trzeba było wyrzucić, bo nie wtrzymały lat piwincznych. na piętrach śliczne dechy, u nas teraz pustka. wierzylam przez chwilę, że może cegły będą jak u sąsiadów, ale tez nie icon_evil.gif
i teraz- powierzchnia ogromniasta bo 150 metrów. kasy mało, nawet bardzo. a bez podłogi nie mam co otwierać. co zrobić? jak i co połozyc, by było jak najmniejszym kosztem, ale by podloga zachowała styl mojej firmy (ci, którzy znają moja działalnosć wiedza o co chodzi.)
pomysły zbierałam różne od dawna: deski odpadają, choc tak bym chciała, bo juz wiem,ze koszt olbrzymi. icon_cry.gif
dzis zaprzyjazniony artysta z natchnieinem zaczął nammóić o pięnie wylewki samopoziomującej- icon_smile.gif ja wiem, że teraz beton w modzie, ale ja mam styl raczej miec retro icon_biggrin.gif
był tez pomysl sprzedany nam przez drugiego artsytę- gliniana podłoga- ze tylko 20 zl koszt z plozeniem. super. ale okazalo się, ze facet ma piec i sobie te ciastka gliniane lepił i sam wypalał.
inne pomysly: żywica lana (?), kamienie, wykładzina (nieeee!!!), panele (nieee!!), a najnowsze- bruk przynajmniej w części i 'mozaika' z potłuczonych płytek, bo gośc jeden chce nam dac kontener takich szczątków 'za piwo' icon_smile.gif niby tnaio, ale do tego 15 kg kleju i fugi. icon_rolleyes.gif
powiedzcie- co jeszcez mozna wymyslec, albo gdzie sie udac po jakies odpady, resztki, sama nie wiem co!!!
cleo
Kocurek
pon, 12 wrz 2005 - 21:45
Najfajniejsza i tania będzie mozaika, jeśli masz już furę tłuczki obiecaną. Tyle, że kleje i zaprawy i fugi trochę będą kosztować. Ale już wykonawstwo daje niesamowite pole do popisu icon_smile.gif aaaach.......
Inna opcja: podkłady kolejowe. Można je kupić naprawdę niedrogo, pociąć i ciekawie ułożyć. Nie do zdarcia.
Można zrobić podłogę betonową, którą się maluje - możesz pomalować ją w stylu retro.
Możesz zrobić kamienny dywan - kamyki zalane żywicą epoksydową.
Jest jeszcze coś, co nazywa się parkietem fabrycznym bądź brukiem drewnianym, to drewno cięte nie wzłuż, ale w poprzek wink.gif jest piękny i tańszy niż deski. Poszukaj w barlinku, koszt to ponoć 20-25 zł za m2
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post pon, 12 wrz 2005 - 21:45
Post #2

Najfajniejsza i tania będzie mozaika, jeśli masz już furę tłuczki obiecaną. Tyle, że kleje i zaprawy i fugi trochę będą kosztować. Ale już wykonawstwo daje niesamowite pole do popisu icon_smile.gif aaaach.......
Inna opcja: podkłady kolejowe. Można je kupić naprawdę niedrogo, pociąć i ciekawie ułożyć. Nie do zdarcia.
Można zrobić podłogę betonową, którą się maluje - możesz pomalować ją w stylu retro.
Możesz zrobić kamienny dywan - kamyki zalane żywicą epoksydową.
Jest jeszcze coś, co nazywa się parkietem fabrycznym bądź brukiem drewnianym, to drewno cięte nie wzłuż, ale w poprzek wink.gif jest piękny i tańszy niż deski. Poszukaj w barlinku, koszt to ponoć 20-25 zł za m2


--------------------
sdw
pon, 12 wrz 2005 - 22:15
Cleo, a moze podłoga z korka? Cuda niedawno oglądałam icon_lol.gif takie. I w twoim stylu. Choć nie wiewm czy to za drogo nie będzie icon_rolleyes.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post pon, 12 wrz 2005 - 22:15
Post #3

Cleo, a moze podłoga z korka? Cuda niedawno oglądałam icon_lol.gif takie. I w twoim stylu. Choć nie wiewm czy to za drogo nie będzie icon_rolleyes.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
Kocurek
pon, 12 wrz 2005 - 22:16
Aha, taki bruk można pokombinować z odpadów np. stempli budowlanych, czy innych pni z odrzutu. Warunki są dwa: musi Ci to ułożyć ktoś ze smykałką wink.gif i musi to być drewno twarde.
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post pon, 12 wrz 2005 - 22:16
Post #4

Aha, taki bruk można pokombinować z odpadów np. stempli budowlanych, czy innych pni z odrzutu. Warunki są dwa: musi Ci to ułożyć ktoś ze smykałką wink.gif i musi to być drewno twarde.

--------------------
Cleo
pon, 12 wrz 2005 - 22:20
korek mi sie drogo kojarzy... icon_confused.gif
a żywica tez chyba droga??
malwoanie betonu wchodzłow gre, ale doszłysmy do wniosku, ze to sie bedzie szybko brudzic i niszczyc...ale moze się mylę/?
podkłady-fajny pomysl!! nie wiem co prawda skad toto wytrzasnąć ale skonsultję z moją artystyczna koleżanką;)
a ten bruk to takie jakby odciete male pienki-taki efekt? hmm jak to opisac.... icon_twisted.gif jesli myslimy o tym samym, to sie nam podoba abrdzo, ale tez drogo, bo DREWNO ..

fura tłuczki- mam nadzieje, ze facet jeszcze z tym czeka...to co proponowal to i tak za mao, ale ja dzielna jestem-chodze po ludziach i zebrzę o resztki z remontów kuchni i łazienek icon_rolleyes.gif
dzieki za pomysly, czekam na więcej!

cleo
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post pon, 12 wrz 2005 - 22:20
Post #5

korek mi sie drogo kojarzy... icon_confused.gif
a żywica tez chyba droga??
malwoanie betonu wchodzłow gre, ale doszłysmy do wniosku, ze to sie bedzie szybko brudzic i niszczyc...ale moze się mylę/?
podkłady-fajny pomysl!! nie wiem co prawda skad toto wytrzasnąć ale skonsultję z moją artystyczna koleżanką;)
a ten bruk to takie jakby odciete male pienki-taki efekt? hmm jak to opisac.... icon_twisted.gif jesli myslimy o tym samym, to sie nam podoba abrdzo, ale tez drogo, bo DREWNO ..

fura tłuczki- mam nadzieje, ze facet jeszcze z tym czeka...to co proponowal to i tak za mao, ale ja dzielna jestem-chodze po ludziach i zebrzę o resztki z remontów kuchni i łazienek icon_rolleyes.gif
dzieki za pomysly, czekam na więcej!

cleo

--------------------
Kocurek
pon, 12 wrz 2005 - 22:46
Cleo, a jakby tak zatelegrafować do producentów płytek ceramicznych? handlarzy płytkami? marmurem?
Cenę bruku drewnianego Ci podałam - może nie jest tak drogo? chociaż 150 m2 to niemało......
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post pon, 12 wrz 2005 - 22:46
Post #6

Cleo, a jakby tak zatelegrafować do producentów płytek ceramicznych? handlarzy płytkami? marmurem?
Cenę bruku drewnianego Ci podałam - może nie jest tak drogo? chociaż 150 m2 to niemało......


--------------------
Kocurek
pon, 12 wrz 2005 - 23:29
Takie przykładziki bruku drewnianego, chociaż te są raczej na zasobną kieszeń icon_surprised.gif




Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post pon, 12 wrz 2005 - 23:29
Post #7

Takie przykładziki bruku drewnianego, chociaż te są raczej na zasobną kieszeń icon_surprised.gif






--------------------
Kocurek
pon, 12 wrz 2005 - 23:36
A tu dobrze będzie pogrzebać icon_wink.gif
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post pon, 12 wrz 2005 - 23:36
Post #8

A tu dobrze będzie pogrzebać icon_wink.gif

--------------------
sdw
pon, 12 wrz 2005 - 23:39
Kocur, matko jakie to piękne icon_eek.gif Skąd te zdjęcia wytrzasnęłas? Gadaj mi tu wink.gif Ale cudo, ja cię.... icon_eek.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post pon, 12 wrz 2005 - 23:39
Post #9

Kocur, matko jakie to piękne icon_eek.gif Skąd te zdjęcia wytrzasnęłas? Gadaj mi tu wink.gif Ale cudo, ja cię.... icon_eek.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
Kocurek
pon, 12 wrz 2005 - 23:42
www.topparkiet.pl icon_mrgreen.gif
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post pon, 12 wrz 2005 - 23:42
Post #10

www.topparkiet.pl icon_mrgreen.gif

--------------------
Cleo
wto, 13 wrz 2005 - 00:05
a tak- forum o drewnie znalzlam i wygrzebalam, choc mnei draznia te smsy, by uzysakc dostep icon_evil.gif no ale taki mieli z kolei autrozy portalu pomysl na biznes icon_twisted.gif
wyslałam zapytanie do jednego od tych podkładów
wszystko mi siemiesza-musze jednoczesnie wymyslac stroje przedwojenne dla hostess na imprezę i podłogę do piwnicy icon_eek.gif
dzieki za porady!
cleo
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post wto, 13 wrz 2005 - 00:05
Post #11

a tak- forum o drewnie znalzlam i wygrzebalam, choc mnei draznia te smsy, by uzysakc dostep icon_evil.gif no ale taki mieli z kolei autrozy portalu pomysl na biznes icon_twisted.gif
wyslałam zapytanie do jednego od tych podkładów
wszystko mi siemiesza-musze jednoczesnie wymyslac stroje przedwojenne dla hostess na imprezę i podłogę do piwnicy icon_eek.gif
dzieki za porady!
cleo

--------------------
użytkownik usunięty

Go??







post wto, 13 wrz 2005 - 01:18
Post #12

[post usunięty]
moko.
wto, 13 wrz 2005 - 07:16
Tu sobie zobaczcie, goście mają do sprzedania podkłady kolejowe
https://www.sieciogrod.com/ogloszenia/ViewP...ile.php?AdID=90
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post wto, 13 wrz 2005 - 07:16
Post #13

Tu sobie zobaczcie, goście mają do sprzedania podkłady kolejowe
https://www.sieciogrod.com/ogloszenia/ViewP...ile.php?AdID=90

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Cleo
wto, 13 wrz 2005 - 08:51
Rosa- ale jaka szkodliwosc??? wczoraj przez 2 godz. przegladalam net pod katem podkładów i miliony pogłoszen i ofert sprzedazy widzialam!

mozaika niby ok, ale roboty full, plus koszt leju, fug, no i musze wiecej niz ten 1 kontener zdobyc szczątków.

LUDZIE jak macie resztki kafelkowo-płytokwe, to dajcie znać:))
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post wto, 13 wrz 2005 - 08:51
Post #14

Rosa- ale jaka szkodliwosc??? wczoraj przez 2 godz. przegladalam net pod katem podkładów i miliony pogłoszen i ofert sprzedazy widzialam!

mozaika niby ok, ale roboty full, plus koszt leju, fug, no i musze wiecej niz ten 1 kontener zdobyc szczątków.

LUDZIE jak macie resztki kafelkowo-płytokwe, to dajcie znać:))

--------------------
użytkownik usunięty

Go??







post wto, 13 wrz 2005 - 13:50
Post #15

[post usunięty]
mamboo
wto, 13 wrz 2005 - 14:20
Syf przedostaje się do ziemi, więc ogródek z warzywami i owocami odpada, ale taki sobie ozdobny... chyba nie zaszkodzi
mamboo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,510
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 09:04
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 373

GG:


post wto, 13 wrz 2005 - 14:20
Post #16

Syf przedostaje się do ziemi, więc ogródek z warzywami i owocami odpada, ale taki sobie ozdobny... chyba nie zaszkodzi

--------------------
user posted image
user posted image
user posted image
Cleo
wto, 13 wrz 2005 - 14:44
no nie, to w takim razie podkaldy we wnetrzu odpadajÄ…..ale w takim razie czemu tyle osob je kupuje??
icon_confused.gif
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post wto, 13 wrz 2005 - 14:44
Post #17

no nie, to w takim razie podkaldy we wnetrzu odpadajÄ…..ale w takim razie czemu tyle osob je kupuje??
icon_confused.gif

--------------------
IrynaKozak
czw, 30 sty 2020 - 23:11
Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj https://ladna-podloga.com.pl Potrzebujesz przezroczystych podłóg masowych.
IrynaKozak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: śro, 25 gru 19 - 07:31
Nr użytkownika: 53,457




post czw, 30 sty 2020 - 23:11
Post #18

Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj https://ladna-podloga.com.pl Potrzebujesz przezroczystych podłóg masowych.
> PoproszÄ™ o pomysÅ‚ na podÅ‚ogÄ™- ciekawÄ… a taniÄ… ;)
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 00:34
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama